آموزش نصب کرکره برقی

خانه / دوره ها / دوره های نصب / آموزش نصب کرکره برقی
هزینه دوره: 1.600.000 1.200.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 8 ساعت
آموزش نصب کرکره برقی چرا آموزش نصب کرکره برقی ؟ آموزش نصب کرکره برقی
آموزش نصب کرکره برقی

آموزش نصب کرکره برقی از دیگر رشته های نصب درب اتوماتیک می باشد. کرکره برقی به دلیل سهولت استفاده در انواع فروشگاه ها و مغازه ها و حتی پارکینگ ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. از این جهت نصب و تعمیرات کرکره برقی بازار کار وسیعی را شامل می شود با توجه به بازار کار خوب این رشته آموزشگاه برق گستران دوره آموزش نصب کرکره برقی در تهران را با تکیه بر متخصصین مجرب به صورت کاملا عملی برگزار می کند. کلیه آموزش ها در دوره نصب کرکره برقی متناسب با نیاز بازار و با هدف ورود کارآموزان به بازار کار برگزار می گردد. آموزش نصب کرکره برقی با موتور ساید، آموزش نصب کرکره برقی با موتور توبلار، آموزش تنظیم حد بالا و پایین در موتور ساید و توبلار و غیره از جمله سرفصل های آموزشی این دوره می باشد. همچنین کارآموزان در پایان این دوره آموزشی با توجه به مشاوره ها و پشتیبانی های آموزشگاه به راحتی و بدون ترس و استرس می توانند وارد بازار کار شده و به کسب درآمد بپردازند.

آموزش نصب کرکره برقی

سرفصل های آموزش نصب کرکره برقی

آموزش نصب کرکره برقی
1
نصب قطعات و متعلقات کرکره برقی

بعد از شناخت قطعات عامل بعدی نحوه نصب این قطعات است که هرکدام دارای اصول خود می باشد که در صورت عدم رعایت این اصول نصب امکان پذیر نخواهد بود.اینکه قطعات در چه جایگاهی و در چه مرحله ای و در چه شرایطی به نصب وارد می شوند،دراین مرحله به هنرجو انتقال داده خواهد شد مثل : نصب پلیت ها ، طول لوله ، اتصال موتور به لوله ، تیغه لوله ، لوله یا شفت به پلیت ها و …

2
شناخت قطعات و متعلقات در اجرای نصب کرکره برقی

این مرحله به این مساله می پردازیم تا هنرجو قطعات را کامل بشناسد و با نحوه نصب درست آن متعلقات آشنا شود، بی شک شناخت کامل از قطعات به تکنسین کمک می کند تا اجرای بدون مشکل را داشته باشد

3
کارشناسی و اندازه گیری

مهمترین عامل موفقیت در طراحی و نصب یک واحد کرکره اتوماتیک اندازه گیری دقیق تیغه ها و انتخاب صحیح توان و نوع موتور می باشد . در این مرحله با تمام اصطلاحات مهم در اندازه گیری ، نحوه اندازه گیری ، نحوه انتخاب نوع تیغه ، انتخاب نوع موتور ، انتخاب توان موتور می پردازیم.

4
نصب مدار فرمان و تنظیم مکانیکی محدود کننده های حرکتی موتور ها

میکرو سوئیچ های کنترل ولتاژ داخل هر نوع موتور به تفکیک توضیح داده خواهد شد ، در ادامه به نحوه نصب مدار فرمان های کرکره جهت کنترل از راه دور آشنا می شویم . تمرین بعدی در این مرحله نحوه سیم بندی مدارفرمان بهمراه تنظیمات آن می باشد

آموزش نصب کرکره برقی ثبت نام آموزش نصب کرکره برقی

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

آموزش نصب کرکره برقی مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش نصب کرکره برقی
آموزش نصب کرکره برقی

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش نصب کرکره برقی

تمامی مراحل آموزش نصب کولر گازی به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

آموزش نصب کرکره برقی

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش نصب کرکره برقی

برگزاری دوره‌های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش نصب کرکره برقی

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

آموزش نصب کرکره برقی

برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش نصب کولر گازی

آموزش نصب کرکره برقی

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

آموزش نصب کرکره برقی

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزش نصب کولر گازی

آموزش نصب کرکره برقی

آموزش کرکره برقی فنی حرفه ای از صفر تا صد

با کاهش محبوبیت کرکره های دستی و منسوخ شدن آنها در چند سال گذشته، نصب و راه اندازی انواع کرکره برقی از اهمیت ویژه ای برای برقراری امنیت مغازه ها، پاساژ ها و پارکینگ ها برخوردار می باشد. همان طور که ممکن است بدانید در سال های گذشته مغازه ها برای ایجاد امنیت و جلوگیری از سرقت، از کرکره های دستی استفاده می کردند که فرایند باز و بسته کردن آن می توانست برای برخی از افراد دشوار و مقدار کمی وقت گیر باشد. اما هم اکنون اثری از مغازه های قدیمی همراه با کرکره های دستی به ندرت به چشم می خورد و اکثر مغازه ها و پاساژ ها از کرکره های برقی و اتومات استفاده می کنند. کرکره های برقی در جهت بالا و پایین شدن از یک موتور استفاده می کنند که با استفاده از یک ریموت بالا و پایین میروند. معمولا جنس این نوع کرکره ها آلومینیوم بوده و مقاومت بیشتری را نسبت به انواع قدیمی خود دارند.

آموزش نصب کرکره برقی

با توجه به این موارد به راحتی می توان یافت که بازار کار نصب و راه اندازی کرکره برقی بسیار پر رونق می باشد و با کسب مهارت و دانش در این حوزه به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید و از درآمد بسیار بالایی برخوردار شوید. یکی از بهترین روش برای کسب مهارت به صورت اصولی در این حوزه، شرکت در دوره های آموزشی فنی حرفه ای می باشد. شما با شرکت در این دوره ها تمامی مباحث ویژه نصب و تعمیر کرکره برقی را از پایه تا پیشرفته از مبتدی تا حرفه ای توسط اساتید ماهر آموزش دیده و در صورت تمایل می توانید در امتحان سازمان فنی حرفه ای کشور شرکت کرده و مدرک معتبر بین المللی این سازمان را دریافت کنید.

آموزش نصب موتور کرکره برقی

نصب موتور کرکره برقی یکی از مهمترین مراحل در نصب کرکره برقی است. توبلار و ساید دو موتور رایج در کرکره های برقی است که هر یک برای مکان های خاصی استفاده شده و مزایا و معایب گوناگونی دارند. مثلا از آنجایی که موتورهای ساید کاسه و فنر ندارند به همین خاطر کارکرد آنها بدون دردسر خواهد بود. همچنین نصب این کرکره های برقی آسان بوده و هنگام قطع برق نیز کار می کنند. اما نصب کرکره برقی ساید در مقایسه با کرکره برقی توبلار قیمت بالاتری دارد و زمان و باز و بسته شدن کرکره طولانی تر است. در مقابل کرکره های برقی با موتور توبلار فضای کمتری اشغال می کنند، قیمت مناسب تری دارند، سرعت باز و بسته شدن در آنها بالاتر است و از نظر زیبایی نیز بهتر هستند. انتخاب نوع موتور کرکره برقی به محل نصب کرکره برقی وابسته است به طور مثال اگر می خواهید کرکره برقی را در محیط های پرتردد نصب کنید بهتر است از موتور ساید استفاده کنید. همچنین برای نصب کرکره در مکان های که طول و عرض زیادی ندارند بهتر است از کرکره های با موتور توبلار استفاده کنید. به دلیل کاربردهای گوناگون موتورهای کرکره برقی توصیه می کنیم برای ورود به بازار کار کرکره برقی آموزش نصب کرکره برقی با موتور ساید و آموزش نصب کرکره برقی با موتور توبلار را به طور کامل ببیند و با تمام نکات و فوت و فن های نصب موتور کرکره برقی آشنا باشید. در کلاس آموزش نصب کرکره برقی آموزشگاه برق گستران صفر تا صد نصب کرکره برقی با انواع موتورها به شما آموزش داده می شود.

وظایف نصاب کرکره برقی

شما به عنوان یک نصاب کرکره برقی بایستی قادر باشید تا انواع کرکره برقی در ابعاد مختلف برای اماکنی همچون مغازه های کوچک، بزرگ، مجتمع های مسکونی، تجاری، فروشگاه ها و پارکینگ ها نصب و راه اندازی کنید. علاوه بر این مورد، اکثر نصابان کرکره برقی بر روی تعمیرات موتور تسلط داشته و قادر هستند تمامی مشکلات کرکره برقی را برطرف کنند. تعیین اندازه و عرض تیغه کرکره، تعیین ارتفاع مورد نیاز تیغه، توانایی نصب و تنظیم موتور توبولار و ساید، نصب ریل و تیغه ها، توانایی سیم کشی از جمله مهارت هایی می باشد که یک نصاب کرکره برقی بایستی از آنها برخوردار باشد.

مراحل نصب کرکره برقی

شرکت در دوره نصب کرکره برقی آموزشگاه برق گستران چه مزایایی دارد؟

امروزه بسیاری از آموزشگاه ها دوره های آموزشی نصب کرکره برقی را ارائه می دهند. بنابراین در انتخاب آموزشگاه دقت داشته باشید و به عواملی چون مهارت و تخصص استاد دوره، کاربردی بودن موضوعات و سرفصل های آموزشی، برگزاری دوره در کارگاه های مجهز، عملی بودن کارگاه، ارائه مدرک معتبر و … توجه داشته باشید. متاسفانه برخی از آموزشگاه دوره کرکره برقی را با قیمت پایین ارائه می دهند، اما در پایان دوره کارآموز با نصب و راه اندازی کرکره برقی آشنا نشده و نمی تواند وارد بازار کار شود. دقت داشته باشید برای انتخاب آموزشگاه معتبر هیچگاه قیمت دوره را معیاری برای سنجش کیفیت دوره آموزشی معین نکنید. به عبارتی دیگر قیمت پایین و بالا دوره آموزشی بیانگر کیفیت پایین و بالا نمی باشد. از این رو توصیه می شود در گام اول از تجربه مهارت آموزان این آموزشگاه و کارگاه های آن قبل از ثبت نام دیدن کنید.

در آموزشگاه برق گستران آموزش نصب و راه اندازی کرکره برقی به صورت عملی می باشد. این آموزشگاه هر آنچه که برای نصب کرکره برقی به آن نیاز دارید از جمله آموزش نصب موتور کرکره برقی، آموزش نصب رسیور، چشمی، برد، تیغه، قفل برقی، پروفیل، پیلت، رسیور، شفت و دیگر اجزا کرکره را به شما آموزش می دهد. همچنین آموزش تنظیم درب کرکره برقی، و کددهی ریموت کرکره برقی را یاد می گیرید. تمامی آموزش ها در این دوره به صورت عملی است. یعنی شما خود به صورت عملی بر روی کرکره برقی کار می کنید و مراحل نصب و راه اندازی را انجام می دهید.

نگران یادگیری طریقه نصب کرکره برقی نباشید. در صورت یاد نگرفتن مباحث می توانید به صورت رایگان در دیگر دوره آموزش کرکره برقی شرکت کنید. همچنین اگر در بازار کار با سوالی روبه رو شدید می توانید با استاد ارتباط گرفته و سوالات خود را در میان بگذارید.

چگونه وارد بازار کار نصب کرکره برقی شویم؟

ورود به بازار کار نصب کرکره برقی نیاز به سرمایه اولیه بالایی ندارد. مهم ترین موضوع برای ورود به بازار کار این شغل آموزش کامل نصب کرکره برقی است که در صورتی که در دوره نصب کرکره برقی آموزشگاه برق گستران ثبت نام کنید می توانید علاوه بر کسب مهارت و تجربه اصولی در این حوزه با مدرک معتبر سازمان فنی حرفه ای وارد بازار کار شوید. پس از آموزش کرکره برقی تنها کافیست مدت زمانی را نزد یک نصاب کرکره برقی کار کنید. پس از کسب تجربه می توانید در صورت داشتن سرمایه به صورت شخصی یک مغازه تاسیس کرده و پروژه های نصب کرکره برقی را دریافت کنید. همچنین می توانید برای شرکت های فعال در این زمینه روزمه ارسال کرده و به استخدام آنها درآیید. امروزه سایت ها و اپلیکیشن های ارائه دهنده خدمات آنلاین رشد بسیاری داشته اند می توانید آنها را شناسایی و همکاری داشته باشید. راه اندازی یک سایت در زمینه ارائه خدمات نصب و راه اندازی دربهای اتوماتیک یکی از دیگر روش هایی است که از طریق آن می توانید درآمدزایی داشته باشید. همچنین می توانید در دیوار یا شیپور آگهی نصب کرکره برقی ثبت کنید. بنابراین شغل نصب و تعمیر کرکره برقی یکی از مشاغلی می باشد که در صورت داشتن مهارت می توانید به راحتی وارد بازارکار شده و از درآمد مناسبی برخوردار شوید.

سخن آخر

در نهایت اگر به دنبال شغل فنی هستید که از بازار کار مناسبی برخوردار باشد، شغل نصاب کرکره برقی در تمامی فصل های سال داغ بوده و به راحتی می توانید در صورت داشتن مهارت و مشتری مداری از مشتریان و درآمد بالایی برخوردار شوید. از این رو برای کوتاه تر شدن فرایند یادگیری، توصیه می شود در ابتدا در دوره های آموزشی نصب کرکره برقی شرکت کرده سپس مهارت و تجربه هایی که در دوره آموزشی کسب کردید را در بازار کار پیاده سازی کنید.

آموزش نصب کرکره برقی دوره های آموزشی مرتبط با آموزش نصب کرکره برقی آموزش نصب کرکره برقی
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش نصب اپراتور شیشه ای آموزش نصب اپراتور شیشه ای
آموزش نصب اپراتور شیشه ای سوالات متداول عمومی آموزش نصب اپراتور شیشه ای آموزش نصب اپراتور شیشه ای
برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

کلاس آموزش نصب اپراتور شیشه ای چند نفره می باشد؟

پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

اگر بعد از دوره آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

پاسخ : کارآموزان بعد از دوره از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

آیا شهریه بصورت نقد باید پرداخت شود؟

پاسخ : خیر ،کارآموزانی که شرایط پرداخت نقدی را ندارند می توانند بصورت اقساط پرداخت کنند.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره نصب اپراتور شیشه ای را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش نصب اپراتور شیشه ای آموزش نصب اپراتور شیشه ای
آموزش نصب اپراتور شیشه ای آشنایی بیشتر با آموزش نصب اپراتور شیشه ای آموزش نصب اپراتور شیشه ای
1) آیا تفاوت برند های مختلف هم گفته میشود؟

پاسخ : بله این دوره طوری آموزش داده می شود که شما با پایه ی اصلی نصب و راه اندازی کامل آشنا میشوند و تفاوت های جزئی حتما در کلاس توضیح داده می شود

2)آیا نصب و راه اندازی طی دوره نصب اپراتور شیشه ای توسط هنرجویان انجام می شود؟

پاسخ : بله در کارگاه های مجهز بصورت کامل تمام تجهیزات موجود می باشد که در اختیار هنرجویان قرار می گیرد.

3) آیا در این دوره نصب درب شیشه ای با تعداد لت های مختلف آموزش داده می شود؟

پاسخ : بله آموزش از تک لت تا 4 لت را شامل می شود.

4) آیا در این دوره تعمیرات برد اپراتور هم آموزش می دهید ؟

پاسخ : خیر این دوره شامل تعمیرات نمی باشد و فقط شامل نصب و راه اندازی رفع عیب است

5) آیا نحوه سیم بندی برای اتصالات سیستم برقی و اتوماتیک هم در دوره نصب اپراتور شیشه ای آموزش می دهید؟

پاسخ : بله تمام مراحل به طور دقیق آموزش داد می شود.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش نصب کرکره برقی آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 1.600.000 تومان

شهریه با تخفیف : 1.200.000 تومان