آموزش نصب پکیج دیواری

خانه / دوره ها / دوره های نصب / آموزش نصب پکیج دیواری
هزینه دوره: 2.099.999 1.600.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 10 ساعت
آموزش نصب پکیج دیواری چرا آموزش نصب پکیج دیواری ؟ آموزش نصب پکیج دیواری
آموزش نصب پکیج دیواری

آموزش نصب پکیج دیواری امروزه از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. با توجه به مدل های متنوع پکیج و شیوه های نصب متفاوت هر یک از آن ها، نصب پکیج دیواری امری تخصصی بوده و نیاز به دانش و مهارت لازم در این زمینه می باشد. همچنین افزایش ساخت و ساز انواع ساختمان ها در کشور نشان از بازار خوب نصب پکیج دیواری می دهد. از این رو آموزشگاه پکیج دیواری برق گستران اقدام به برگزاری دوره نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای با هدف آموزش کارآموزان جهت بهره برداری از فرصت های بازار کار می نماید. کلاس آموزش نصب پکیج دیواری برق گستران به صورت کاملا عملی، زیر نظر اساتید با تجربه و در کارگاه های مجهز در تهران برگزار می شود، تمامی سرفصل های آموزشی ارائه شده در این دوره متناسب با نیازهای بازار می باشد، برخی از مهم ترین سرفصل های دوره آموزش نصب پکیج عبارتند از: آموزش گام به گام نصب و راه اندازی پکیج، معرفی انواع پکیج های موجود در بازار، چگونگی رسوب گیری، آموزش عملی هواگیری پکیج ، نصب دودکش و غیره می باشد. کارآموزان می توانند در انتهای دوره آموزشی نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای با مشاوره اساتید به راحتی به بازار کار نصب پکیج دیواری وارد شوند و از پشتیبانی همیشگی آموزشگاه برق گستران نیز برخوردار شوند.

آموزش نصب پکیج دیواری

سرفصل های آموزش نصب پکیج دیواری

آموزش نصب پکیج دیواری
1
آموزش نصب صحیح دودکش

نصب صحیح دودکش دوجداره و دودکش جهت پکیج های با محفظه احتراق باز و محاسبه طول دودکش در ساختمان

2
آموزش عملی هواگیری پکیج و رادیاتورها

نحوه صحیح هواگیری اولیه توسط رادیاتورها و هواگیر اتوماتیک درون پکیج را بصورت کاملاً تخصصی و محل قرارگیری هواگیر خودکار (اتوونت) موجود در دستگاه

3
آموزش نصب صحیح پکیج

نصب صحیح پکیج و رعایت استانداردهای جهانی و قانونی در داخل ساختمان و بیرون ساختمان و همچنین فاصله قانونی از سقف از طرفین و از کف

نحوه صحیح کارشناسی جهت قراردادن جای مناسب لوله های ورودی و خروجی به پکیج

4
آموزش شناخت انواع پکیج و آشنایی کامل با نوع کارکرد

مدلهای پکیج موجود در بازار

انواع پکیج از لحاظ کارکرد به صورت شناخت کافی جهت نصب برای متراژهای مختلف

چند مدل از لحاظ کارکرد پکیج در بازار موجود می باشد و شما تعمیرات کارها باید آن را بشناسید

5
آموزش نصب پکیج و استفاده از دستگاه های دیجیتالی

نحوه صحیح کار با پکیج در مواقع اضطراری در دسترس نبودن سرویس کار تا به دستگاه آسیب نزند.

6
آموزش عیب یابی پکیج

تقسیم پکیج ها از لحاظ کارکرد

پکیج ها اکثراً به سه قسمت قطعات مصرفی ، قطعات گرمایش و قطعات مشترک تقسیم می شوند که از طریق این تقسیم بندی عیب یابی راحت تر و سریع تر صورت میگیرد.

آموزش نصب پکیج دیواری ثبت نام آموزش نصب پکیج دیواری

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ نصب کولر گازی ، تعمیرات کولر گازی ، نصب پکیج دیواری، تعمیرات پکیج دیواری

انتخاب دوره(Required)
آموزش نصب پکیج دیواری تقویم برگزاری آموزش نصب پکیج دیواری آموزش نصب پکیج دیواری
  • روزساعتتاریخ
  • شنبه12 الی 141403/04/02
  • شنبه18 الی 201403/04/09
  • شنبه10 الی 121403/04/16
آموزش نصب پکیج دیواری مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش نصب پکیج دیواری
آموزش نصب پکیج دیواری

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش نصب پکیج دیواری

تمامی مراحل آموزش نصب کولر گازی به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

آموزش نصب پکیج دیواری

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش نصب پکیج دیواری

برگزاری دوره‌های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش نصب پکیج دیواری

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

آموزش نصب پکیج دیواری

برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش نصب کولر گازی

آموزش نصب پکیج دیواری

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

آموزش نصب پکیج دیواری

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزش نصب کولر گازی

آموزش نصب پکیج دیواری

دوره آموزش نصب پکیج دیواری از مبتدی تا حرفه ای

در حال حاضر دوره های آموزش نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای توسط آموزشگاه هایی که زیر نظر این سازمان فعالیت می کنند برگزار می شود. تمام آموزشگاه های پکیج دیواری از سوی این سازمان مجوز برگزاری کلاس نصب پکیج را ندارند. بنابراین اگر می خواهید دوره نصب پکیج فنی حرفه ای را سپری کنید لازم است تا یک آموزشگاه معتبر که زیر نظر این سازمان فعالیت دارد را شناسایی نمایید. آموزشگاه برق گستران یکی از مجتمع های آموزشی است که زیر نظر این سازمان فعالیت کرده و دوره های آموزش نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای را برگزار می نماید. مدرک فنی حرفه ای پکیج دیواری یکی از مدارک معتبری است که نه تنها در ایران بلکه در کشورهای بسیاری دارای اعتبار است.

نحوه نصب پکیج دیواری

اما برای گرفتن این مدرک ابتدا لازم است در دوره های نصب پکیج دیواری ثبت نام و صفر تا صد نصب و تعمیرات انواع پکیج های دیواری را اموزش بینید. پس از اتمام دوره نصب پکیج و تعمیرات لازم است تا در آزمون های دو مرحله ای تئوری و عملی که از سوی فنی حرفه ای برگزار می شود شرکت و نمره قبولی را اخذ کنید. مرحله اول آزمون کتبی است که پس از کسب نمره قبولی، وارد آزمون عملی خواهید شد و بایستی مهارت و دانشی که در دوره آموزش نصب پکیج دیواری کسب کرده اید را به نمایش بگذارید.

مراحل نصب انواع برند پکیج دیواری

تعمیرات و نصب پکیج دیواری یکی از مشاغل پر درامد بود که معمولا از بازار کار خوبی برخوردار میباشد. از آنجایی که این شغل مبتنی بر مهارت بوده، بایستی برای کسب مهارت و دانش در این حوزه، آموزش اصولی زیر نظر اساتید ماهر و آشنا با بازارکار را سپری کنید. اینگونه علاوه بر کسب مهارت در این حوزه می توانید، با داشتن مدرک فنی و حرفه ای حتی برای مهاجرت نیز اقدام نمایید. یکی از مباحث مهم در آموزش نصب پکیج دیواری این است که مکان مناسبی را برای نصب و راه اندازی پکیج دیواری انتخاب کنید.

بنابراین اولین گام جهت نصب پکیج دیواری نصب کردن شابلون یا پایه نگهدارنده دستگاه بوده که باید به وسیله پیچ های استاندارد بر روی دیوار مقاوم مستحکم شود. اگر قصد دارید پکیج دیواری را داخل فضا منزل و در آشپزخانه نصب کنید، حتما فضا کافی برای نصب دستگاه را داشته باشید. در نهایت اولین گام برای نصب پکیج دیواری این است فضا مورد نیاز برای نصب و راه اندازی دستگاه را مهیا کرده و پایه نگهدارنده دستگاه را بر روی دیوار مستحکم کنید. علاوه بر این، ارتفاع دستگاه 120 سانتیمتر از کف و 10 سانتیمتر از کابینت و دیوار های مجاور باید به درستی توسط تعمیرکار پکیج دیواری معین شود.

دقت داشته باشید که پکیج دیواری را نباید در مجاورت مواد اشتغال زا و وسایل گاز سوز نصب شود. حال که پکیج دیواری را بر روی دیوار در محل مورد نظر نصب کرده اید، وقت آن است که اتصال لوله آب را انجام بدهید. توجه داشته باشید قبل از آبگیری پکیج بایستی از محکم بودن آن بر روی دیوار اطمینان حاصل فرمایید. زیرا عدم رعایت این نکته کلیدی، ممکن است در حین آبگیری و سنگین شدن دستگاه، پکیج سقوط کند و خساراتی را به بار بیاورد. اکنون زمان اتصال لوله گاز و نصب دودکش فرا رسیده است. به منظور افزایش ایمنی دستگاه و منزل توصیه می شود شیلنگ های استاندارد و دارای قطر مناسب استفاده گردد. نصب دودکش نیز از مهمترین مراحل آموزش نصب پکیج دیواری می باشد که بایستی به دقت نصب شود. استفاده از دودکش با قطر مناسب و استاندارد برای خارج شدن گازهای تولید شده بسیار تاثیرگذار و موثر می باشد. بنابراین استفاده از کلاهک استاندارد به شکل H و طولانی نبودن بیش از حد دودکش از مهمترین نکات نصب پکیج دیواری می باشند. در آخر برای اتصال پکیج به برق حتما از محافظ استفاده نمایید. زیرا نوسانات برق می تواند به برد دستگاه آسیب جدی را وارد کند.

ویژگی بهترین آموزشگاه نصب و تعمیر پکیج دیواری کدام است؟

امروزه آموزشگاه های متعددی در سراسر کشور دوره های نصب پکیج را برگزار می کند و طبیعتا همه آنها از کیفیت تدریس یکسانی برخوردار نیستند و تنها تعداد اندکی از این آموزشگاه ها صفر تا صد دوره آموزش نصب پکیج فنی حرفه ای را به صورت کاملا تخصصی و عملی برگزار می کنند. بنابراین پیش از ثبت نام در دوره آموزش نصب پکیج دیواری می بایست به بررسی آموزشگاه پکیج دیواری پرداخته و بهترین آموزشگاه را برای گذراندن دوره آموزشی نصب پکیج دیواری برگزینید.

آموزش نصب پکیج دیواری

آموزشگاه برق گستران واقع در تهران، یکی از بهترین آموزشگاه هایی است که دوره نصب پکیج دیواری را به صورت کاملا تخصصی و عملی زیرنظر سازمان فنی حرفه ای برگزار می کند. در دوره آموزش نصب پکیج دیواری برق گستران هنرجویان علاوه بر آموزش تئوری به صورت کاملا عملی و در مجهزترین کارگاه ها، کلیه مباحث مربوط به نصب پکیج دیواری را یاد می گیرند.

بازار کار شغل پکیج دیواری

امروزه پکیج های دیواری به دلیل مزایای بسیاری که دارد مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و جایگزین سایر سیستم های گرمایشی شده است، در حال حاضر در اکثر ساختمان ها از پکیج دیواری برای گرمایش ساختمان استفاده می کنند. افزایش روز افزون تقاضا برای خرید پکیج دیواری، افزایش ساخت و سازها در سال های آینده و جایگزینی پکیج بجای دیگر سیستم های گرمایشی، شغل نصاب پکیج را به یکی از مشاغل فنی با بازار کار عالی تبدیل کرده است. درصورتیکه در بازار کار نصب پکیج دیواری ارتباطات خوب، تخصص و تجربه کافی داشته باشید و دوره آموزش نصب پکیج دیواری را در یک آموزشگاه تخصصی سپری کرده باشید، می توانید در اکثر نمایندگی های معتبر فروش و خدمات پس از فروش نصب پکیج دیواری استخدام شوید.

درآمد نصب پکیج دیواری

با توجه به اینکه درآمد شغل پکیج تنها به نصب پکیج دیواری محدود نمی شود، نصب پکیج دیواری با سرویس های خدمات پس از فروش و تعمیرات آن برای افراد متخصص درآمدزایی بسیاربالایی را به همراه دارد. بنابراین اگر فکر می کنید که در کار نصب پکیج دیواری می توانید موفق باشید، از هم اکنون با اقدام به ثبت نام دوره های آموزش نصب پکیج دیواری خود را آماده بازار کار پررونق این رشته کنید. میزان درآمد نصاب پکیج دیواری بسته به میزان تخصص، مهارت و تجربه کاری فرد متغیر است. بدیهی یست که هر چه مهارت و تخصص فرد بیشتر باشد، تعداد مراجعان و به دنبال آن درآمد فرد افزایش پیدا میکند. میزان تبلیغات، مشتری مداری، سرعت و کیفیت ارائه کار برخی از دیگر عوامل تاثیر گذار بر درآمد این شغل می باشد. به طور کلی می توان گفت متوسط درآمد این شغل بین10 تا 20 میلیون در ماه میباشد.

فرصت های شغلی نصب و تعمیر پکیج دیواری

فرصت شغلی نصب پکیج دیواری

متخصصان نصب پکیج دیواری پس از آموزش تعمیرات پکیج دیواری می توانند با ارسال روزمه به نمایندگی معتبر پکیج دیواری در آن ها استخدام شوند ، همچنین می توانند به صورت مستقل اقدام به راه اندازی مغازه شخصی نصب پکیج شخصی خود کنند. امروزه با پیشرفت فناوری و راه اندازی سایت های خدمت رسانی نظیر آچاره، استادکار، پلاک و… می توانید با ثبت نام در آن ها، به جذب مشتری و درآمدزایی بپردازید. بطور کلی برای افراد متخصص شغل نصب پکیج فرصت های شغلی بسیار زیادی وجود دارد.

جمع بندی

از آنجا که دوره نصب پکیج دیواری آموزشگاه برق گستران به صورت کاملا عملی بوده و کارآموزان تمام مطالب آموزشی را زیر نظر اساتید باتجربه تمرین کرده و به آسانی و به سرعت میتوانند وارد بازار کار شده و اقدام به نصب انواع برندهای پکیج دیواری ایران رادیاتور و بوتان نمایند. آموزشگاه برق گستران در راستای ورود متخصصان حرفه ای برای ورود به بازار کار پردرآمد پکیج دیواری دوره نصب پکیج دیواری را برگزار می کند و در تلاش است تا شرایطی را فراهم آورد تا کلیه علاقمندان از سراسر کشور بتوانند در دوره نصب پکیج دیواری ثبت نام کنند. بعنوان مثال برای کارآموزانی که ساکن استان تهران نیستند خوابگاه هایی در نزدیکی محل برگزاری دوره تدارک دیده است، همچنین با برگزاری دوره در ساعات متنوع این امکان را فراهم کرده است تا افراد شاغلی که علاقمند به شرکت در دوره آموزشی نصب پکیج دیواری می باشند بتوانند در آن ثبت نام کنند.

آموزش نصب پکیج دیواری دوره های آموزشی مرتبط با آموزش نصب پکیج دیواری آموزش نصب پکیج دیواری
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزش تعمیرات پکیج دیواری
آموزش تعمیرات پکیج دیواری سوالات متداول عمومی آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزش تعمیرات پکیج دیواری
آیا شهریه بصورت نقد باید پرداخت شود؟

پاسخ : خیر ،کارآموزانی که شرایط پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند بصورت اقساط پرداخت کنند.

برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می‌آورند نزدیک‌ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می‌شود.

اگر بعد از دوره آموزش تعمیرات پکیج سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

پاسخ : کارآموزان بعد از دوره تعمیرات پکیج دیواری از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می‌شوند.

در صورت عدم یادگیری بعد از کلاس تعمیرات پکیج چه باید کرد؟

پاسخ : در صورت عدم یادگیری آموزشگاه بدون اخذ هیچ مبلغی دوره را برای شما تکرار خواهد کرد.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره تعمیرات پکیج دیواری را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره‌‎های عملی و کارگاه‌های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره‌ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه‌ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره، دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری، پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار، اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی، برگزاری کلاس‌ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل، ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل‌های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزش تعمیرات پکیج دیواری
آموزش تعمیرات پکیج دیواری آشنایی بیشتر با آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزش تعمیرات پکیج دیواری
1) آیا کلیه قطعات پکیج در دوره آموزش تعمیر پکیج دیواری مورد بررسی قرار می‌گیرد؟

پاسخ : بله تمام قطعات از جمله تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن به طور کامل بررسی می‌شود.

2) آیا رسوب زدایی هم جزء مباحث آموزشی دوره تعمیرات پکیج دیواری می‌باشد؟

پاسخ : بله رسوب گیری کامل مبدل چه اولیه و چه مبدل ثانویه بصورت کاملا تخصصی آموزش داده می‌شود.

3) فلوسوئیچ چگونه عیب‌یابی می‌باشد؟

پاسخ : بصورت عملی توسط مولتی‌متر و به صورت سنتی کاملا آموزش داده می‌شود.

4) آیا راه اندازی پکیج به صورت عملی آموزش داده می‌شود؟

پاسخ : بله محل قرارگیری مناسب پکیج و نحوه قرارگیری آن در ساختمان و راه اندازی‌های استاندارد و نصب از کف و از سقف بصورت کاملاً تخصصی و عملی گفته می‌شود

5) تعمیرات پمپ هم از مباحث دوره آموزش تعمیر پکیج دیواری می‌باشد؟

پاسخ : بله عیب‌یابی و تعمیرات پمپ و صحیح کار کردن آن به طور کامل آموزش داده می‌شود.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش نصب پکیج دیواری آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 2.099.999 تومان

شهریه با تخفیف : 1.600.000 تومان