آموزش تعمیرات پکیج دیواری

خانه / دوره ها / دوره های تعمیرات / آموزش تعمیرات پکیج دیواری
هزینه دوره: 3.400.000 2.600.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 10 ساعت
آموزش تعمیرات پکیج دیواری چرا آموزش تعمیرات پکیج دیواری ؟ آموزش تعمیرات پکیج دیواری
آموزش تعمیرات پکیج دیواری

آموزش تعمیرات پکیج دیواری از دوره های بسیار پراهمیت در بازار می‌باشد. در سال‌های اخیر تعداد مصرف کنندگان پکیج‌ های دیواری روز به روز بیشتر شده و با توجه به بالا بودن هزینه تعویض پکیج نسبت به تعمیرات آن، تقاضا برای تعمیر پکیج افزایش یافته است. بنابراین می‌توان گفت بازار کار تعمیر پکیج دیواری روز به ‌روز رونق بیشتری می‌گیرد.
آموزشگاه برق گستران به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای تعمیرات و عیب یابی پکیج در تهران، دوره تعمیر پکیج دیواری را با هدف ورود کارآموزان به بازار کار و زیر نظر اساتید باتجربه در کارگاه‌های کاملا مجهز برگزار می‌نماید.
آموزش نحوه عیب‌یابی و تعمیرات پکیج، آموزش سرویس کامل، تنظیم فشار دستگاه، رفع مشکلات صدا، زمستانه و تابستانه کردن دستگاه، رسوب گیری، عیب‌یابی و تعمیرات فن و برد پکیج و غیره بخشی از سرفصل های آموزشی در کلاس آموزشی پکیج دیواری برق گستران است. لازم به ذکر است در پایان دوره آموزشی کارآموزان با مهارت کامل و بدون نگرانی می‌توانند جهت دریافت مدرک بین المللی تعمیر پکیج در آزمون سازمان فنی حرفه ای شرکت کنند و یا  وارد بازار کار شده و در صورت نیاز از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه برق گستران بهره مند شوند.
هزینه و شهریه کلاس تعمیرات و رفع مشکلات پکیج در مقایسه با درآمد خوب این رشته بسیار ناچیز است و بیشتر شبیه به یک سرمایه گذاری امن و زود بازده است.
جهت کسب اطلاعات دوره، نحوه ثبت نام، شرایط خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی، مدت زمان دوره، نحوه برگزاری کلاس برای کارمندان و دانشجویان و مواردی از این دست، از طریق شماره تماس های موجود در همین صفحه با پشتیبانی آموزشگاه برق گستران تماس بگیرید.

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

سرفصل های آموزش تعمیرات پکیج دیواری

آموزش تعمیرات پکیج دیواری
آموزش تعمیرات پکیج دیواری ثبت نام آموزش تعمیرات پکیج دیواری

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ نصب کولر گازی ، تعمیرات کولر گازی ، نصب پکیج دیواری، تعمیرات پکیج دیواری

انتخاب دوره(Required)
آموزش تعمیرات پکیج دیواری تقویم برگزاری آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزش تعمیرات پکیج دیواری
 • روزساعتتاریخ
 • شنبه12 الی 141403/04/02
 • شنبه18 الی 201403/04/09
 • شنبه10 الی 121403/04/16
آموزش تعمیرات پکیج دیواری مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش تعمیرات پکیج دیواری
آموزش تعمیرات پکیج دیواری

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

تمامی مراحل آموزش تعمیرات پکیج دیواری به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

برگزاری دوره‌های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزشی

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش تعمیرات پکیج دیواری

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره تعمیرات پکیج دیواری

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

آموزش تعمیر پکیج دیواری از مبتدی تا حرفه ای به صورت کاملا عملی

پکیج دیواری وسیله‌ای است که با گذشت زمان قطعات آن دچار آسیب می‌شود. به طور مثال لوله‌ها و اتصالات آن دچار خوردگی می‌شود، مبدل آن خراب می‌شود، شیر انبساط آسیب می‌بیند، رسوب می‌گیرد و . . . بروز مشکل در قطعات پکیج عملکرد صحیح این دستگاه را با مشکل روبه رو می‌کنند. نشتی آب پکیج، داغ نشدن آب، سرد و گرم شدن آب پکیج ، بالا رفتن فشار، سر و صدا برخی از رایج‌ترین مشکلات در پکیج‌های دیواری است که در صورت خراب شدن قطعات آن با آن رو به رو می‌شوید.
اگر قصد ورود به بازار کار تعمیرات پکیج را دارد باید انواع قطعات این دستگاه و کارکرد آنها را بشناسید، با نحوه تعمیر و تعویض آنها آشنا باشید و بتوانید به بهترین صورت ممکن مشکلات پکیج را عیب‌یابی و تعمیر کنید. بنابراین می‌توان گفت آموزش نعمیرات پکیج دیواری از پیش نیازهای ورود به بازارکار این حرفه است که با شرکت در دوره تعمیر پکیج فنی حرفه ای در مجتمع برق گستران می‌توانید به آن دست پیدا کنید. در این دوره، آموزش تعمیرات انواع پکیج های دیواری بوتان، ایران رادیاتور، ایساتیس و دیگر برندها به شما آموزش داده می‌شود.

دوره آموزش تعمیر پکیج دیواری فنی حرفه‌ای دوره‌ای کاملا تخصصی و حرفه‌ای است. با توجه به رشد روزافزون ساخت و ساز، نیاز ساختمان‌ها به سیستم گرمایشی بسیار زیاد است از طرفی استفاده از پکیج‌های دیواری برای تولید آب گرم و سیستم گرمایش ساختمان بسیار به اقتصادی‌تر است. این کلاس عملی . حضوری شامل: عیب‌یابی و تعمیرات پکیج تک مبدل و دو مبدل، سرویس کامل پکیج، نحوه رسوب گیری پکیج، طریقۀ هوا گیری پکیج، عیب یابی و تعمیرات شیر گازی، پمپ، سایر قطعات پکیج و . . . است.

آموزش صفر تا صد تعمیرات پکیج

آموزش تعمیرات پکیج دیواری برند های معروف بوتان ، ایران رادیاتور، ایساتیس

پکیج‌ های دیواری بوتان، ایران رادیاتور، ایساتیس از جمله برندهای شناخته شده پکیج در بازار هستند که تقاضا برای خرید آنها بسیار بوده و همین موضوع باعث شده تا تقاضا برای تعمیرات آنها نیز در مقایسه با دیگر برندهای پکیج بیشتر باشد. بنابراین شما به عنوان تعمیرکار بایستی بتوانید انواع مدلهای این برندهای پکیج را عیب‌یابی و تعمیر کنید.
با شرکت در کلاس آموزش عملی تعمیرات پکیج دیواری برق گستران برای شما فرقی نمی‌کند که برند پکیج تعمیر چه باشد، آموزش‌ها به صورتی است که در پایان دوره آموزشی می‌توانید برای تعمیر و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور ، بوتان، ایساتیس و غیره اقدام کنید. شما در این دوره‌ها اصول کار را از پایه یاد می‌گیرید بنابراین برای شما فرقی نمی‌کند که برند پکیج چیست چون تعمیر پکیج را به صورت اصولی یاد گرفته‌اید.

معرفی و وظیفه قطعات پکیج دیواری

اولین و مهم ترین مباحثی که در دروه آموزشی تعمیرات انواع پکیج دیواری آشنا می شوید، وظیفه و قطعات حیاتی پکیج می باشد. به طور کلی ممکن است برند پکیج دیواری متفاوت باشند، اما در نهایت هر کدام دارای قطعات یکسانی همراه با یک عملکرد هستند. توجه داشته باشید تمامی قطعات پکیج دیواری به صورت پیوسته کار کرده و اگر قطعه کوچکی دچار اختلال شود، عملکرد کلی سیستم گرمایشی مختل خواهد شد. از مهم ترین قطعات پکیج دیواری می توان به موارد زیر اشاره داشت :

 • برد الکترونیک
 • حسگرهای پکیج دیواری
 • قطعات مجری فرمان
 • قطعات مکانیکی

اکنون که با دسته بندی قطعات کلی پکیج آشنا شده اید بهتر است با عملکرد و وظیفه هر کدام نیز بیشتر آشنا شوید.

برد کنترل : برد کنترل در اصل مغز پکیج می باشد که فرمان لازم را برای انجام یک دستور خاص به قطعات دیگر ارسال می کند.

قطعات مجری فرمان : قطعات مجری فرمان به تنهایی قادر نخواهد بود تا فعالیتی را انجام دهند، مگر اینکه دستوری از سوی برد برای آنها صادر شود. حال ممکن است برای شما این سوال مطرح شود که چه قسمت هایی از پکیج دیواری شامل قطعات مجری فرمان می شوند؟ قطعاتی همچون شیر گازی، فن و پمپ قطعات مجری فرمان به شمار می روند.

حسگرهای پکیج دیواری : دستور و اجرا فرمان از طریق حسگر ها به برد انقال داده می شوند. حسگر ها قطعاتی شامل : ترموستات، سنسورها و پرشر سوئیچ می باشد. جالب است بدانید اگر حسگر های پکیج به هر دلیلی دچار اختلال شوند، کارایی برد با مشکلات جدی مواجه می شود.

قطعات مکانیکی : قطعات مکانیکی به مواردی گفته می شود که کارایی آنها از قبل تعریف شده است و این تجهیزات فرمانی از سوی برد دریافت نمی کنند و به طور اتوماتیک وظایف خود را انجام می دهند. از جمله قطعات مکانیکی پکیج می توان به مواردی همچون : منبع انبساط، برنر شعله، مبدل های حرارتی اصلی و ثانویه و محفظه احتراق اشاره داشت.

آموزش رایگان تعمیر و رفع مشکلات رایج پکیج

مشکلات رایج پکیج دیواری

برخی از مشکلات پکیج دیواری بسیار رایج‌تر از دیگر مشکلات هستند. رفع برخی از این مشکلات از قبیل افزایش فشار پکیج و نشتی رادیاتورها به آسانی توسط خود شما امکان پذیر است. برای انجام تعمیرات جدی‌تر ، همیشه باید از یک تعمیرکار پکیج کمک گرفت. در این قسمت می‌خواهیم تعمیر اساسی پکیج دیواری و مشکلات ساده‌ای را که می‌توانید خودتان آن ها را برطرف کنید، معرفی کنیم. ابتدا در مورد تعمیر پکیج دیواری باید بگویم که پکیج دیواری برای عملکرد صحیح به چهار عنصر آب، برق، اکسیژن و گاز (گازوئیل) نیاز دارد. ابتدا باید بگویم وقتی آب پکیج تامین نمی‌شود، پکیج را نمی‌توان روشن کرد اما از کجا بفهمیم که آب به مقدار لازم رسیده است یا خیر؟ در تمام پکیج‌های دیجیتال می‌توانید LCD کوچک را روی صفحه ببینید و در پکیج‌های آنالوگ با استفاده از همان دست دستگاه را فشار دهید، در این حالت درجه و مقدار باید یک تا یک و نیم بار باشد و بعد از آن شما می‌تواند آب آن را ببندید.

در مرحله بعدی تعمیر پکیج دیواری باید بررسی کنید که برق وصل باشد یا دو شاخه را از پریز جدا کرده و دوباره وصل کنید زیرا برخی از پکیج‌ها به فاز و نول حساس هستند. در این مرحله از تعمیر پکیج دیواری باید گاز را چک کرده و از باز بودن آن مطمئن شوید. اما باید به فکر اکسیژن هم باشید که یکی از مهم‌ترین موارد در احتراق است چون در برخی موارد فن‌ها دچار مشکل می‌شوند و احتراق به درستی انجام نمی‌شود و این به شما آسیب جدی می‌زند. برای تعمیر پکیج دیواری در مواقعی که فن‌ها کار نمی‌کنند، می‌توانید قسمت بالای پکیج را ببینید که دارای دو سوراخ هواگیری با درپوش‌های پلاستیکی است، می‌توانید درپوش‌ها را باز کرده و دودکش را وصل کنید و مطمئن شوید که دودکش کوچکترین نشتی ندارد. در ادامه به طور کامل به مشکلات رایج پکیج دیواری می پردازیم.

1. آموزش تعمیر مشکل گرم نشدن آب پکیج

گرم نشدن آب پکیج و سیستم گرمایش از جمله مشکلات رایجی است که در پکیج‌های دیواری رخ می‌دهد و در دوره‌های آموزش تعمیرات پکیج دیواری مجتمع برق گستران به طور کامل به آن پرداخته می‌شود، وجود این مشکل در فصل زمستان غیر قابل تحمل می‌باشد. عوامل گوناگونی باعث بروز این مشکل در پکیج می‌شوند، برخی از این عوامل عبارتند از:

 • پکیج خاموش شده است.
 • اطمینان حاصل کنید که گاز وارد پکیج دیواری می‌شود. .
 • ترموستات کار می‌کند و سعی کنید دمای حرارت مرکزی را بالاتر از دمای فعلی اتاق تنظیم کنید. .
 • بررسی کنید که لوله میعانات پکیج به دلیل سرما بیش از حد یخ نزده باشد. .
 • فشار پکیج بسیار کم است.

علاوه بر موارد فوق ، اگر پکیج قدیمی‌تری دارید که چراغ پیلوت دارد ، ممکن است خاموش شده باشد. چراغ پیلوت یک شعله کوچک است که دائما می‌سوزد و وظیفه آن روشن کردن شعله بزرگتر در صورت نیاز به گرمایش مرکزی یا آب گرم است. بدون چراغ پیلوت پکیج بدون گرمایش و آب گرم باقی است. .

2. آموزش رفع نشتی پکیج دیواری

نشتی از پکیج یا سیستم گرمایش مرکزی ، هر چقدر هم کوچک باشد ، یک مشکل جدی است. و در صورت مشاهده نشت ، باید منبع آب و همچنین پکیج خود را خاموش کنید تا از بدتر شدن آن جلوگیری کنید. معمولا این اتفاق به علت شکستن یک قطعه در پکیج اتفاق می افتد. در صورتی که شیر فشار پکیج و فرسوده شده و نیاز به تعویض داشته باشد با این مشکل روبه رو خواهید شد.

اگر متوجه شدید که آب و نشتی از لوله است ، احتمالاً این امر ناشی از خوردگی لوله یا نصب نامناسب آن است. یکی دیگر از علل نشتی پکیج فشار بالای پکیج است. بنابرای ، اگر اخیراً فشار را افزایش داده اید ، بررسی کنید که بالاتر از دستورالعمل های تعیین شده نباشد. در دوره تعمیرات پکیج برق گستران به طور کامل با این مشکل و نحوه رفع آن آشنا خواهید شد.

3. آب گرم است اما سیستم گرمایش گرم نیست

قبل از اینکه نگران روشن نشدن گرمایش مرکزی باشید ، ترموستات خود را دوباره بررسی کنید. ممکن است تنظیمات به کمی تغییر نیاز داشته باشند. علاوه بر این ، توصیه می کنیم نگاهی به فشار پکیج بیندازید زیرا افت فشار منجر به خرابی سیستم گرمایش مرکزی می شود. اگر ترموستات و فشار پکیج همانطور که باید باشد بود، به احتمال زیاد قسمتی از پکیج شکسته یا خراب شده است. در صورتی که آب گرم خانگی دارید اما گرمایش ندارید ، می تواند دیافراگم شکسته باشد یا علت در خراب شدن قفل هوا و سوپاپ موتور باشد.

4. آموزش افزایش فشار پکیج

بدون فشار کافی ، پکیج کار نمی کند. و این امر مانع داشتن گرمایش مرکزی و آب گرم می شود. فشار پکیج به طور طبیعی در مدت زمان طولانی کاهش می یابد ، اما افت ناگهانی می تواند نشانه نشت آب باشد. در صورت مشاهده نشت آب از پکیج یا سیستم گرمایش ، پکیج و همچنین منبع آب را خاموش کرده و با تعمیرکار پکیج تماس بگیرید.

پکیج دیواری دارای یک فشار سنج در قسمت جلویی دستگاه هستند که در آن می توانید فشار را بررسی کنید. اگر شماره گیر در هر نقطه زیر 1 باشد فشار کم پکیج علت مشکل است. برای اطلاع از فشار مناسب ، باید به دفترچه راهنما نگاهی بیندازید. با این اوصاف ، فشار پکیج معمولاً باید در حدود 1.5 بار باشد. تنظیم فشار پکیج یکی از مهم ترین سرفصل های آموزشی در دوره آموزش تعمیر پکیج دیواری برق گستران است.

5. رادیاتورها سرد است

سرد بودن برخی از نقاط رادیاتور یک مشکل رایج است که اغلب راه حل ساده ای دارد. هنگامی که گرمایش مرکزی را روشن می کنید ، آب گرم در اطراف رادیاتورها گردش می کند. با این حال ، تجمع هوا در سیستم می تواند به عنوان یک انسداد عمل کرده و از گرم شدن آب گرم کل رادیاتور جلوگیری کند. این امر باعث می شود که برخی از نقاط رادیاتور سرد باشد.

برای جریان مجدد آب در کل رادیاتور ، هوا باید از سیستم خارج شود. خروج هوا از رادیاتورها به عنوان هواگیری شناخته می شود . دقت داشته باشید همه مشکلات پکیج فوریتی محسوب نمی شوند. اما اگر پکیج در زمستان فاقد گرمایش و آب گرم باشد، اگر کودکان یا افراد آسیب پذیر در ساختمان زندگی می کنند و با نشت گاز روبه رو هستید باید هر چه سریعتر نسبت به رفع آن اقدام نمود.

6. آموزش حل مشکل صدای زیاد

گاهی اوقات پکیج های دیواری هنگام کار با سر و صداهای گوناگونی روبه رو می شوند. صدای بنگ، صدای شر شر، صدایی مانند کتری در حال جوش برخی از رایج ترین صداهایی است که از پکیج های دیواری شنیده می شود. معمولا شایع ترین دلایل ایجاد سر و صدا در پکیج های دیواری به دلیل هواگرفتن پکیج، رسوب گرفتن پکیج، گرم شدن بیش از اندازه پکیج، کم بودن جریان آب، خراب شدن ترموستات، پایین آمدن فشار پکیج رخ میدهد. هواگیری پکیج، رسوب گیری از راهکارهای کاربردی برای رفع این مشکل در پکیج می باشد. با شرکت در دوره آموزشی تعمیرات پکیج دیواری برق گستران به طور کامل با نحوه رفع این مشکل آشنا خواهید شد.

اگر پکیج شما صدا می دهد و می خواهید مشکل را رفع کنید. توصیه می کنیم در مرحله اول ، دقیقاً مشخص کنید که سر و صدا از کجا می آید. آیا پکیج شما صدای بلندی دارد یا صداهای غیر معمول از رادیاتور یا لوله حرارت مرکزی می آید؟ اگر صدای جیر جیر را می شنوید ، ممکن است این صدا به خاطر تغییر دمای لوله ها باشد که این کاملاً طبیعی است. پس از مشخص شدن محل سر و صدا، نوع صدا مشخص کنید. صدای شر شر، صداهای بلند، صدا ویبره مانند، صدای سوت، صدایی شبیه به ضربه زدن به لوله ها برخی از رایج ترین صداهایی است که از پکیج های دیواری شنیده می شود.

اگر پکیج شما صداهای ارتعاشی ایجاد می کند می تواند ناشی از شل شدن بست هایی باشد که نیاز به سفت شدن دارند. شما می توانید تمامی بست ها را بررسی و آنها را محکم کنید ، اگر با این کار صداهای ارتعاشی متوقف نشد ، از یک تعمیرکار کمک بگیرید. اگر از پکیج صداهایی مانند ضربه زدن چکش شنیده می شود ، ممکن است در اثر خرابی ترموستات یا جمع شدن رسوب روی مبدل حرارتی باشد.

صدای در رادیاتورها می تواند ناشی از هوای محبوس شده در آن ، فشار پایین آب یا لوله یخ زده میعانات باشد. البته شنیدن این صدا به میزان کم در پکیج نسبتاً معمول است ، اما اگر این صدا بلند یا ثابت شود ، باید بررسی کنید که آیا سیستم نیاز به هواگیری دارد یا خیر. همچنین فشار آب و وضعیت لوله ها را بررسی کنید که منجمد نشده باشند. شنیده شدن صدای سوت از پکیج های دیواری معمولا به دلیل تجمع رسوبات روی مبدل حرارتی پکیج است. به دلیل وجود کلسیم در آب رسوبات سنگ آهک تشکیل شده و جریان آب را محدود می کنند. در نتیجه ، آب در مبدل حرارتی پکیج به سختی در جریان بوده و باعث شنیده شدن صدای سوت از پکیج می شود. جمع شدن لجن در اطراف مبدل و پمپ از دیگر دلایل شنیده شدن صدای سوت در پکیج است.

7. حل مشکل روشن نشدن پکیج

روشن نشدن پکیج یکی از دیگر مشکلات رایجی است که در پکیج های دیواری رخ می دهد. اگر پکیج شما روشن نمی شود، ابتدا وضعیت گاز را بررسی کنید و ببینید که قطع شده است یا خیر. همچنین بررسی کنید که اخیرا برق شما قطع شده است یا خیر؟ توجه داشته باشید که پکیج برای روشن شدن به برق و گاز نیاز دارد و در صورت قطع بودن هر یک روشن نخواهد شد. اگر مطمئن شدید که برق و گاز در جریان است، عقربه فشار سنج را بررسی کنید اگر فشار یک بار یا کمتر نشان می دهد ، ممکن است فشار برای عملکرد صحیح پکیج بسیار کم باشد. بنابراین نسبت به بالا بردن فشار پکیج اقدام کنید.

توجه داشته باشید که گاهی روشن نشدن پکیج به دلیل اتصال در سیم کشی برق، خوب کار نکردن جرقه زن، بروز مشکل در برد پکیج، خراب شدن الکترود مشعل، هوا گرفتن پکیج، رسوب گرفتن، بروز مشکل در دوشاخه برق، نصب نامناسب دودکش نیز باشد. نحوه رفع مشکل روشن نشدن پکیج موضوعی است که به طور کامل در دوره آموزش تعمیرات پکیج برق گستران به آن پرداخته می شود.

8. رفع مشکل خاموش شدن پکیج دیواری

یکی از دیگر مشکلات رایجی که پکیج های دیواری با آن روبه رو می شوند خاموش شدن است. دلایل متعددی وجود دارد که می تواند منجر به خاموش شدن پکیج شما شود ، از گرم شدن بیش از حد تا فشار کم. برخی از این موارد به سادگی توسط خودتان قابل تعمیر است اما برای رفع برخی دیگر نیاز به کمک گرفتن از یک تعمیرکار پکیج خواهید بود.

خاموش شدن پکیج به دلایل گوناگونی می باشد. اگر فشار پکیج شما بسیار پایین یا بالا باشد، پکیج خود به خود خاموش خواهد شد. بنابراین اگر پکیج شما خاموش شده است عقربه فشار سنج را بررسی کنید. بروز مشکل در شیر کنترل دما از دیگر دلایلی است که باعث خاموش شدن خود به خود پکیج دیواری می شود. چرا که خراب شدن این شیر به این معنی است که دمای آب پکیج شما دیگر تنظیم نمی شود. اگر دما بیش از حد بالا برود ، می تواند باعث نشتی در سیستم شما شود. این باعث می شود که پکیج شما خاموش شود تا از گرم شدن بیش از حد محافظت کند.

خراب شدن مبدل حرارتی از دیگر دلایلی است که باعث خاموش شدن پکیج دیواری می شود. ترموستات یکی از مهم ترین قطعات در پکیج های دیواری است که دمای خارجی را کنترل می کند و در صورت کاهش دما به زیر سطح معینی خود را روشن می کند. اگر ترموستات شما دچار اشکال شود ، نمی تواند دما را به طور دقیق اندازه گیری کند و گاهی در زمانی که انتظار ندارید خاموش می شود. این می تواند باعث شود که پکیج شما به طور غیرمنتظره خاموش شود.

خراب شدن پمپ آب پکیج، قطع شدن جریان گاز، آب و برق، منجمد شدن لوله میعانات برخی از دیگر دلایلی است که باعث خاموش شدن پکیج دیواری می شوند. در دوره آموزش تعمیر پکیج دیواری به طور کامل به آن پرداخته می شود.

9. پکیج بوی گاز و دود می دهد

انتشار بوی گاز ، سوختگی و گندیدگی از پکیج یکی از دیگر مشکلاتی که است که بسیاری از افراد با آن روبه رو می شوند. اگر اتصالات پکیج شل شده باشند از آنها گاز نشت پیدا کرده و این موضوع باعث شنیده شدن بوی گاز از پکیج می شود. توجه داشته باشید گاهی شلنگ های پکیج دچار خمیدگی شده و این موضوع باعث سوراخ شدن یا ترک برداشتن لوله ها شده و از آنها گاز به بیرون نشت پیدا می کند. خراب شدن شیر برقی پکیج یکی از دیگر دلایل انتشار بوی گاز از پکیج می شود. بنابراین در صورت شنیدن هر گونه بوی گاز از پکیج کلیه اتصالات، شلنگ ها همچنین شیر برقی را بررسی کنید و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

گاهی از پکیج های دیواری بوی دود شنیده می شود، این موضوع به دلیل نصب نامناسب دود کش یا خوب کار نکردن مشعل می باشد. اگر از پکیج بوی دود می شنوید توصیه می کنیم وضعیت دود کش را بررسی کنید. توجه داشته باشید که اگر مشعل به رنگ زرد یا نارنجی بسوزد به احتمال زیاد خراب شده است و به احتمال زیاد علت بوی دود ناشی از خراب شدن آن است بنابراین باید هر چه سریعتر برای تعمیر یا تعویض آن اقدام کنید. رفع مشکل بوی گاز از دیگر سرفصل هایی است که در دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری برق گستران به طور کامل به آن پرداخته می شود.

10. آب پکیج بوی بدی دارد.

انتشار بوی بد از آب پکیج معمولا به دلیل رشد باکتری ها در این دستگاه است. اگر برای مدت زمانی طولانی از پکیج استفاده نکرده باشید و آب در پکیج جمع شده باشد باکتری ها رشد پیدا کرده و بنابراین آب با بوی نامطبوعی از پکیج خارج می شود. گاهی سخت بودن آب و نصب نکردن فیلتر بر روی پکیج باعث انتشار بوی بد از آب خارج شده از پکیج می شود. اگر از پکیج شما بویی شبیه به تخم مرغ گندیده بیرون می آید به احتمال زیاد میله یون (آنود) آن خورده شده است که باید برای تعویض آن اقدام کنید.

بازار کار تعمیرات پکیج دیواری

بدون شک یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد در شرایط نامناسب اقتصادی امروز جامعه موضوع درآمدزایی است. اگر جز آن دسته از افراد هستید که قصد ساختن یک آینده شغلی عالی هستید و به مشاغل تاسیساتی نیز علاقه دارید شغل تعمیرات پکیج و دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید داشته باشید.

پکیج دیواری دستگاهی است که به دلیل مزایای بسیاری که در صرفه جویی در مصرف انرژی، ایمنی بالا، راندمان بالا و غیره دارد امروزه بسیار پرطرفدار شده و می‌توان گفت در بیش از 90 درصد ساختمان‌های نوساز از این دستگاه برای گرمایش ساختمان استفاده می‌شود. از طرفی مزایای بسیار این دستگاه باعث شده تا علاوه بر ساختمان‌های نوساز، ساختمان‌های قدیمی نیز این دستگاه را جایگزین دیگر سیستم‌ها از قیبل آبگرمکن برقی، دیواری، چیلر و غیره نمایند.

از طرفی پکیج دیواری از جمله دستگاه‌هایی است که برای عملکرد مناسب و افزایش طول عمر نیاز به سرویس دوره‌ای و منظم دارد و مانند دیگر وسایل مصرفی با گذشت زمان با مشکلات گوناگونی روبه رو شده و نیاز به تعمیر و عیب یابی پیدا می‌کند. متاسفانه در کشورمان کیفیت آب در بسیاری از استان‌ها نامناسب بوده و این موضوع نیاز به تعمیر پکیج را بیش از پیش می‌کند. افزایش چشمگیر خرید پکیج در ساختمان‌های تازه تاسیس، جایگزین شدن آن به جای دیگر سیستم های گرمایشی، افزایش نیاز به تعمیر و عیب یابی همگی دلایل خوبی است که نشان از بازار کار این رشته فنی می‌دهد.

بنابراین اگر به این رشته فنی علاقه‌مند هستید و درباره آینده شغلی آن شک و تردید دارید ما به شما اطمینان می‌دهیم که این شغل از آینده شغلی عالی و درآمد بالایی برخوردار است. پس از هر چه سریعتر برای آموزش تعمیرات پکیج دیواری و شرکت در دوره آموزش تعمیر پکیج دیواری اقدام کنید. نتایج بررسی ها نشان می‌دهد که شغل تعمیرات پکیج نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشورها از بازار کار خوبی برخوردار بوده، بنابراین اگر به دنبال مهاجرت به خارج از ایران از طریق رشته های فنی هستید این رشته از بهترین انتخاب ها برای شماست.

در چند دهه گذشته ساخت و ساز خانه و آپارتمان افزایش چشمگیری داشته و طراحان و مهندسان برای اینکه از فضا موجود بهترین استفاده ممکن را داشته باشند، دیگر فضایی را برای راه اندازی موتور خانه اختصاص نمی دهند، از این رو بهترین سیستم گرمایشی که فضا کمی برای نصب و راه اندازی اشغال می کند، پکیج های دیواری می باشد. از این رو با تبدیل شدن پکیج های دیواری به عنوان محبوب ترین سیستم گرمایشی خانه ها، نیاز و تقضا برای تعمیرکاران پکیج نیز پیش از هر زمان دیگری رو به افزایش است.

درآمد میانگین تعمیرکار پکیج چقدر است؟

میزان درآمد در مشاغل فنی تا حد بسیار زیادی به میزان استعداد، تخصص و تجربه شما دارد. یعنی به هر میزانی که سطح دانش و مهارت شما افزایش یابد و آموزش تعمیرات پکیج دیواری را به صورت تخصصی دیده باشید، درآمد شما نیز افزایش خواهد یافت. همچینن باید در نظر داشت که قیمت ارائه شده، مشتری مداری، کیفیت ارائه خدمات، ساعات کار و تبلیغات نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر میزان درآمد در این شغل است.

آمارها نشان می‌دهند که متوسط درآمد ماهیانه تعمیرکار پکیج دیواری 20 تا 30 میلیون تومان در ماه است.

میزان درآمد در مشاغل فنی بسته به پشتکار و تخصص شما به عنوان تعمیرکار متغیر است. یعنی به هر میزانی که سطح و اعتبار مدرک ، میزان تجربه و ساعت کاری شما بالاتر باشد، درآمد شما نیز بالاتر خواهد رفت. دستمزد تعمیرات پکیج از سوی اتحادیه و به طور دقیق برای هر یک از خدمات تعیین می‌شود. البته عوامل دیگری بر دستمزدی که بابت تعمیرات دریافت می‌کنید تاثیر می‌گذارد. بنابراین توصیه می‌کنیم برای درآمد و مشتریان بیشتر نسبت به ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری حرفه‌ای اقدام کنید.

قیمت تعمیر پکیج دیواری چقدر است؟

قیمت تعمیر پکیج دیواری یکی از مواردی است که برای همه مهم است به همین دلیل اگر بخواهیم مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به شما معرفی کنیم آموزشگاه تعمیرات پکیج دیواری برق گستران بهترین گزینه است. البته باید بدانید که هزینه تعمیر پکیج دیواری متغیر است زیرا برای تعمیر پکیج دیواری ابتدا باید پکیج عیب یابی شود و ممکن است پکیج دارای چندین مشکل باشد و نیاز به قطعات جدید داشته باشد و یا برعکس بسته ممکن است مشکلی نداشته باشد به دلیل یک خطای کوچک نتوانستید آن را روشن کنید.

فرصت‌های شغلی تعمیرات پکیج دیواری

فرصت‌های شغلی تعمیرات پکیج دیواری

نگران ورود به بازار کار تعمیرات پکیج نباشید. همانطور که اشاره کردیم این شغل از بازارکار خوبی برخوردار است و در صورتی که از مهارت و تسلط کافی در زمینه تعمیرات پکیج برخوردار باشید جایگاه خوبی در بازار کار این رشته خواهید داشت.

پس از ثبت نام دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری فنی حرفه‌ای، شما به عنوان تعمیرکار پکیج می‌توانید:

 1. به استخدام نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان، ایران رادیاتور و دیگر برندها در آیید.
 2. در مراکز خدماتی و تاسیساتی مشغول فعالیت شوید.
 3. با سایت‌های ارائه دهنده خدمات تعمیرات پکیج در محل و منزل همکاری داشته باشید.
 4. به صورت شخصی مغازه تعمیرات پکیج راه اندازی کنید.
 5. به عنوان تعمیرکار سیار پکیج فعالیت داشته باشید.
 6. در شبکه‌های اجتماعی فعالیت داشته و از این طریق مشتری جذب کنید.

سرمایه لازم برای ورود به شغل تعمیرات پکیج چقدر است؟

شغل پکیج دیواری از آن دسته از مشاغل فنی است که ورود به آن به سرمایه اولیه بالایی نیاز ندارد. هزینه ورود به این شغل به دو بخش مهم تقسیم می‌شود. هزینه یادگیری و آموزش تعمیرات پکیج دیواری ، هزینه خرید تجهیزات از مهمترین مواردی است که باید برای آن هزینه کنید. هزینه آموزش تعمیر پکیج دیواری یکی از مهمترین هزینه‌هاست چرا که هر چه بهتر مفاهیم تعمیرات پکیج را یاد بگیرید بدون شک در بازار حضور موفق‌تری خواهید داشت. که این هزینه به طور متوسط عددی بین یک میلیون و پانصد تا دو میلیون تومان است. که مطمئن باشید در همان ماه اول فعالیت آن را به دست خواهید آورد.

هزینه خرید تجهیزات نیز برای ورود به این شغل به طور میانگین 3 تا 5 میلیون برای شروع کار است. پس از ورود به بازار کار می توانید بسیاری از دیگر تجهیزات این شغل را خریداری کنید. اگر بخواهید از همان ابتدا اقدام به تاسیس مغازه نمایید باید به این دو هزینه ، هزینه اجاره یا رهن مغازه را اضافه کنید. که رهن یا اجاره مغازه در این شغل به سرمایه 30 میلیون تومانی نیاز دارد. البته با توجه مکانی که اقدام به تاسیس مغازه می‌نمایید و شهری که در آن فعالیت دارید این هزینه متفاوت خواهد بود. دقت داشته باشید بعد از کسب مهارت و دانش کافی در حوزه تعمیرات پکیج می توانید در استخدام شرکت های ایران رادیاتور و بوتان در بیایید. بنابراین برای ورود به این حرفه نیاز به سرمایه زیادی نخواهید داشت.

چگونه وارد بازار کار تعمیرات پکیج دیواری شویم؟

ورود به بازارکار تعمیرات پکیج مستلزم آموزش تعمیرات پکیج دیواری است. دقت داشته باشید که تعمیرات و عیب‌ یابی پکیج امری تخصصی است و این تخصص جز با تمرین و تکرار و کار عملی به دست نمی‌آید. بنابراین نمی‌توانید با مطالعه کتاب یا جزوه یا مشاهده فیلم‌های آموزشی این مطالب را یاد بگیرید. برای آموزش تعمیر پکیج دیواری می‌توانید مدت زمانی را نزد یک تعمیرکار پکیج کار کنید. اما در نظر داشته باشید که یادگیری به این روش به زمان زیادی نیاز دارد، از طرفی به دلیل بازار کار عالی این رشته معمولا تعمیرکاران حرفه‌ای پکیج فرصت کافی برای جذب کارآموز را ندارند. روش دیگر که می‌توان گفت بهترین راه آموزش تعمیرات پکیج دیواری نیز می‌باشد شناسایی بهترین آموزشگاه تعمیرات پکیج دیواری و حضور در دوره تعمیر پکیج دیواری فنی حرفه‌ای آن است.

آموزشگاه برق گستران دوره تعمیرات پکیج دیواری به صورت عملی برگزار کرده و این بدان معنی است شما طی دوره از فرصت کافی برای تمرین و تکرار و رفع اشکال نیز برخوردار هستید. ضمن اینکه در این دوره‌ها به شما یک مدرک زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای ارائه می‌شود که از طریق آن می‌توانید با خیالی آسوده برای مراکز تعمیرات پکیج رزومه ارسال کنید و به استخدام آنها درآیید. توصیه می‌کنیم علاوه بر آموزش تعمیرات پکیج دیواری فنی حرفه‌ای ، در دوره های آموزش نصب پکیج نیز شرکت کرده و با نصب اصولی انواع پکیج نیز آشنا شوید. به طور کلی شما برای ورود به این رشته بایستی با انواع قطعات پکیج ، کارکرد آنها و نحوه تعویض قطعات، مشکلات پکیج و نحوه عیب یابی و تعمیر آنها آشنا باشید.

چرا در دوره تعمیر پکیج دیواری ثبت نام کنید؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که این شغل یکی از مشاغل مهارت محور است. بنابراین مهارت، دانش و آموزش تعمیرات پکیج دیواری اساسا یکی از عوامل اصلی ورود به بازار کار می‌باشد. تعمیر پکیج یک کار فنی است و برای ورود به این شغل باید مهارت و دانش فنی خود را در این زمینه ارتقا دهید. برای این منظور آموزشگاه‌هایی وجود دارند که دوره‌ آموزش تعمیرات پکیج دیواری را برگزار می‌کنند. بنابراین برای شروع قوی لازم است تا دوره آموزشی در موسسه مجهز زیر نظر اساتید مجرب تکمیل شود.

برای ورود به بازار کار در این زمینه باید مهارت‌های مختلفی را یاد بگیرید. اگر انتخاب درستی داشته باشید و یک هنرستان را انتخاب کنید، می‌توانید تمام این مهارت‌ها را در مدت زمان کوتاهی بیاموزید. شما به عنوان یک متخصص تعمیر پکیج قبل از هر چیز باید با انواع پکیج‌ها، اجزای آن، نحوه کارکرد، انواع مشکلات پیش آمده در پکیج، نحوه عیب یابی پکیج، نحوه تعویض قطعات آشنا باشید. اگر در کنار پکیج با نحوه نصب و عیب یابی کولر گازی نیز آشنا باشید و آموزش نصب و تعمیر کولر گازی را دیده باشید، موفقیت شما در این کار افزایش می‌یابد.

توجه داشته باشید که آموزش تعمیر پکیج دیواری و یادگیری این مهارت‌ها از نظر تئوری کافی نیست. اگر می‌خواهید به صورت حرفه‌ای در این شغل کار کنید، باید تمرین و تکرار زیادی داشته باشید. گاهی اوقات تعمیر نامناسب یک قطعه می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری به این دستگاه وارد کند.

بهترین آموزشگاه تعمیرات پکیج دیواری تهران کدام است؟

آموزشگاه مطمئن برای ثبت نام دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری، از سازمان فنی حرفه‌ای کشور مجوز لازم را اخد کرده است. بنابراین اگر مایلید دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور و بوتان فنی حرفه‌ای را بگذرانید حتما میبایست آموزشگاهی را انتخاب کنید که مجوزهای لازم را از سازمان فنی حرفه‌ای اخذ کرده باشد. سازمان فنی حرفه‌ای پس از اتمام دوره آموزشی و کسب نمره قبولی در آزمون کتبی و عملی ، مدرک فنی حرفه‌ای تعمیر پکیج را به کارآموزان آموزان ارائه می‌کند. این گواهینامه در کشور و در سطح بین المللی معتبر بوده و به هنرجویان کمک می‌کند تا به راحتی شغل دلخواه خود را بیابند.

در راستای پیشرفت علمی هنرجویان، آموزشگاه تعمیرات پکیج دیواری برق گستران اقدام به برگزاری دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری فنی حرفه‌ای را در کارگاه‌های مجهز با مدرن‌ ترین ابزار زیر نظر مجرب ترین اساتید کرده است. کارآموزان پس از اتمام دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری ضمن دریافت مدرک فنی حرفه‌ای، مهارت کافی برای تعمیرات انواع پکیج را کسب کرده و می‌توانند براحتی وارد بازارکار تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و بوتان شوند. از این رو بطور قطع نمی‌توان به هر دوره‌ای برای آموزش تعمیرات پکیج دیواری اطمینان کرد و تمامی آموزشگاه‌های تعمیرات پکیج نیز برای ثبت نام کلاس تعمیرات پکیج دیواری مناسب نیست. متاسفانه بدلیل بازار کار پررونق دوره تعمیرات پکیج دیواری آموزشگاه‌های بسیاری اقدام به برگزاری کلاس آموزش تعمیرات پکیج دیواری فنی حرفه‌ای کرده‌اند که همه آنها از کیفیت یکسانی برخوردار نیستند

دوره آموزش تعمیر پکیج دیواری مجتمع آموزشی برق گستران یکی از بهترین و زود بازده ترین دوره های فنی در تهران است. آنچه که آموزشگاه تعمیرات پکیج دیواری برق گستران را از سایر آموزشگاه‌های فنی حرفه‌ای متمایز کرده است آموزش عملی و صفرتا صدی تعمیرات پکیج و مجهز بودن کارگاه‌های آموزشی آن است. در این دوره کارآموزان می‌توانند بر روی پکیج تمرین کرده و آمادگی رویارویی با تمامی چالش‌ها هنگام ورود به بازار کار را کسب کنند. بنابراین نه تنها علاقمندان تعمیرات پکیج در تهران بلکه کلیه علاقه‌مندان به این رشته از سراسر ایران در کلاس تعمیرات پکیج دیواری برق گستران ثبت نام کنند.

آموزش تعمیر پکیج فنی حرفه ای

آموزشگاه تعمیرات پکیج برق گستران

از آنجایی که پکیج دیواری به اصلی ترین سیستم گرمایشی اکثر خانه ها تبدیل شده است و رفته رفته موتورخانه ها در حال منسوخ شدن می باشد، دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری پیش از هر زمانی دیگر حائز اهمیت شده است.
اگر علاقه مند به حرفه های مبتنی بر مهارت هستید و دوست دارید از فرصت های شغلی متعددی برخوردار باشید، شغل تعمیرات پکیج می تواند برای شما مناسب باشد. از این جهت برای کسب مهارت و دانش در این زمینه بایستی در ابتدا کار به صورت اصولی و با توجه به نیاز بازارکار دوره آموزشی را سپری کنید. اینگونه علاوه بر کسب مهارت، با مدرک معتبر فنی و حرفه ای روانه بازارکار خواهید شد و کارفرمایان بیشتری به مهارت و دانش شما اطمینان خواهند کرد.
آموزشگاه برق گستران تمامی دوره های آموزشی خود را به صورت کاملا عملی در کارگاه های مجهز زیر نظر اساتید ماهر و آشنا با بازارکار برگزار می کند.

هزینه آموزش تعمیرات پکیج برق گستران

هزینه و شهریه کلاس آموزش حضوری و عملی تعمیر پکیج دیواری در آموزشگاه برق گستران با توجه به تعرفه مصوب سازمان فنی حرفه ای کشور تعیین می گردد. با توجه به درآمد خوب و بازار کار پر رونق این حرفه، مبلغی که بابت یادگیری و آموزش هزینه می گردد بیشتر نوعی سرمایه گذاری محسوب می گردد تا هزینه.
شهریه دوره آموزشی پکیج در همین صفحه قرار داده شده است و در حال حاضر با تخفیف ویژه از 2800000 تومان به دو میلیون تومان کاهش پیدا کرده است. با توجه به مهارتی که در دوره کسب می نمایید و پس از ورود به بازار کار خیلی زود بازدهی آن را خواهید دید.

مدرک فنی حرفه ای آموزش پکیج

پس از اتمام دوره عملی و قبولی در آزمون داخلی آموزشگاه به مهارت آموزان مدرک معتبر اعطا می شود. علاوه بر آن با معرفی کارآموز به سازمان فنی حرفه ای، می توانید نسبت به اخذ مدرک بین المللی فنی حرفه ای اقدام نمایید.
لازم است یادآور شویم برای کسب جواز کسب جهت راه اندازی مغازه تعمیرات و نصب پکیج نیاز به ارائه مدرک معتبر می باشد. همچنین برای دریافت وام های خود اشتغالی جهت راه اندازی کسب و کار شخصی می توان از مدرک و دیپلم فنی حرفه ای پکیج استفاده نمود.

کلاس تعمیرات پکیج های دیواری آموزشگاه برق گستران

کلاس آموزش پکیج برق گستران از مجهزترین کلاس های برگزاری این دوره در تهران و ایران می باشد. استاد دوره از زبده ترین اساتید حال حاضر کشور است که علاوه بر سابقه آموزش، از بهترین تعمیرکاران در سطح تهران می باشد.
تعداد مهارت آموزان در هر دوره محدودیت دارد تا آموزش به بالاترین کیفیت خود برسد. علاوه بر آن برای افرادی که شرایط شرکت در دوره های عمومی را ندارند و یا قصد یادگیری کاملا تخصصی دارند می توانند در دوره های خصوصی این آموزشگاه شرکت نمایند.
هزینه ثبت نام در دوره آموزش خصوصی تعمیر پکیج اندکی بالاتر از قیمت کلاس عمومی است. برای استعلام قیمت دوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت نام دوره عملی و حضوری تعمیر پکیج

برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات پکیج فنی حرفه در آموزشگاه فنی برق گستران به روش های زیر می توانید اقدام نمایید:

 1. مراجعه حضوری به آموزشگاه؛ با استفاده از آدرسی که در زیر همین صفحه قرار داده شده است به آموزشگاه تشریف بیاورید و پس از کسب اطلاعات دوره اقدام به ثبت نام نمایید.
 2. تکمیل فرم ثبت نام دوره؛ با پر کردن فرم ثبت نام دوره تعمیر یا نصب پکیج و قرار دادن شماره تماس در آن، پشتیبانان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و مراحل ثبت نام را تکمیل می نمایند.
 3. تماس با آموزشگاه؛ از طریق شماره های تماس که در همین صفحه قرار داده شده است با کارشناسان ما تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره رایگان، در صورت تمایل نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره درباره زمان برگزاری دوره، مدت زمان یادگیری، شرایط خوابگاه برای کارآموزان شهرستان، هزینه و قیمت دوره، استاد، نحوه اخذ مدرک و در نهایت ثبت نام دوره آموزش تعمیرات پکیج فنی حرفه ای همین حالا با ما تماس بگیرید.

آموزش تعمیرات پکیج دیواری دوره های آموزشی مرتبط با آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزش تعمیرات پکیج دیواری
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات کولر گازی آموزش تعمیرات کولر گازی
آموزش تعمیرات کولر گازی سوالات متداول عمومی آموزش تعمیرات کولر گازی آموزش تعمیرات کولر گازی
در صورت عدم یادگیری بعد از کلاس تعمیرات کولر گازی چه باید کرد؟

پاسخ : در صورت عدم یادگیری آموزشگاه بدون اخذ هیچ مبلغی آموزش تعمیر کولر گازی را برای شما تکرار خواهد کرد.

برای ثبت نام در دوره تعمیرات کولر گازی باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می‌شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

آیا شهریه بصورت نقد باید پرداخت شود؟

پاسخ : خیر ،کارآموزانی که شرایط پرداخت نقدی را ندارند می توانند بصورت اقساط پرداخت کنند.

آیا بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیرات کولر گازی مدرک معتبر به ما تعلق می‌گیرد؟

پاسخ : بله، بعد از دوره تعمیر کولر گازی مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه‌ای می باشد.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه باید دوره تعمیرات کولر گازی را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات کولر گازی آموزش تعمیرات کولر گازی
آموزش تعمیرات کولر گازی آشنایی بیشتر با آموزش تعمیرات کولر گازی آموزش تعمیرات کولر گازی
آیا در دوره تعمیرات کولر گازی قطعات کولر گازی و کار آن ها هم آموزش می‌دهید؟

پاسخ : بله شناخت دستگاه از لحاظ قسمتهای تشکیل دهنده و ساختار کلی دستگاه در ابتدا آموزش داده می‌‌شود.

لوازم کارگاه و کار آن‌ها در این دوره آموزش تعمیرات کولر گازی چیست؟

پاسخ : لوازم تعمیرات شامل اهم تستر جهت تست سلامت قطعه، خازن‌های موجود برای راه اندازی فن و کمپرسور دستگاه و… می‌باشد.

آیا در دوره تعمیر کولر گازی با یک مدل گاز کار می‌شود؟

پاسخ : خیر با انواع گازها در بازار و کاربرد آنها به طور کامل آشنا می‌شوید.

انواع کد خطاها به طور کلی در دوره تعمیرات کولر گازی گفته می‌شود؟

پاسخ : بله انواع دستگاه موجود در بازار و کدهای خطای موجود آن ها و برطرف کردن کد خطاها به طور کامل آموزش داده می‌شود.

تعمیرات پنل کولر گازی به چه صورت است؟

پاسخ : عیب‌یابی و تعمیرات پنل به صورت تخصصی آموزش داده می‌شود که شامل تست و عیب‌یابی و تعمیر موتور دمپر، موتور فن و برد و فیوز و… می‌باشد.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش تعمیرات پکیج دیواری آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 3.400.000 تومان

شهریه با تخفیف : 2.600.000 تومان