معرفی دوره نصب اپراتور شیشه ای

آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 1500000
900000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: ۱و۱۰و۲۰

مدت دوره

مدت دوره:یک هفته

نام دوره:آموزش نصب اپراتور شیشه ای
هزینه دوره:1,500,000
هزینه دوره با تخفیف :900,000
مدت دوره:یک هفته
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش نصب اپراتور شیشه ای
 

آموزش نصب اپراتور شیشه ای


آموزش نصب اپراتور شیشه ای یکی دیگر از شاخه های درب های اتوماتیک می باشد. اپراتور شیشه ای از جمله درب های هوشمندی است که در سازمان ها و ادارات، بانک ها، فروشگاه ها و فرودگاه ها و حتی در برخی از ساختمان های مسکونی مورداستفاده قرار می گیرد و ازاین جهت بازار کار بسیار وسیعی دارد که باعث می شود افراد شاغل درزمینه نصب و تعمیرات اپراتور شیشه ای درآمد قابل توجهی از این راه کسب کنند. در همین راستا آموزشگاه برق گستران دوره نصب اپراتور شیشه ای را در کارگاه های مجهز و زیر نظر اساتید متخصص برگزار می نماید. هدف آموزشگاه فنون برق از برگزاری دوره آموزش نصب اپراتور شیشه ای در تهران تربیت نیروی متخصص جهت ورود به بازار کار نصب اپراتور شیشه ای است. آموزش نصب چشمی اپراتور شیشه ای، آموزش سیم کشی اپراتور شیشه ای، آموزش نصب اپراتور شیشه ای تک لت، دو لت و چهار لت و…. بخشی از مطالبی است که در این دوره آموزش اپراتور شیشه به صورت کاملا عملی و کاربری آموزش داده خواهد شد. کارآموزان در پایان دوره نصب اپراتور شیشه ای با مشاوره و کسب تجربه از استاد مربوطه و همچنین خدمات پشتیبانی آموزشگاه، می توانند در بازار کار نصب اپراتور شیشه ای وارد شده و به درآمد بالایی برسند.

آموزش نصب اپراتور شیشه ای
 
 

سرفصل های دوره آموزش نصب اپراتور شیشه ای


کارشناسی و اندازه گیری

مهمترین عامل در انجام صحیح و استاندارد اپراتورهای شیشه ای نحوه اندازه گیری در حالتهای مختلف درب ورودی می باشد، بهمراه استاندارد و غیر استاندارد

شناخت قطعات و متعلقات

بی شک شناخت و آشنایی با شکل ظاهری و نحوه نصب و کاربرد قطعات در اپراتور شیشه ای به تکنسین این امکان را می دهد که نصبی دقیق و ایده آل را انجام دهد با کمترین میزان صرف زمان

نصب قطعات و متعلقات

در این بخش نحوه صحیح و دقیق نصب قطعات را آموزش می دهیم ، لازم به ذکر است نحوه نصب دقیق و اصولی قطعات به کارکرد طولانی مدت قطعات می انجامد . مثل : محل دقیق و درست قطعات داخل ریل ، نحوه تنظیم تسمه ، تنظیم حساسیت و عمق میدان دید چشمی ها و …

این دوره شامل دو مدل Single و Bipart می باشد

نحوه و نصب سفارش قطعات تزئینی

در اتمام این دوره با انواع متعلقات تزئینی و تکمیلی آشنا شده و نحوه نصب و کاربرد آن به هنرجو و کارآموز و در نهایت همکاران گرامی انتقال داده خواهد شد.

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش برق ساختمان درجه ۱آموزش نصب درب اتوماتیکآموزش نصب کرکره برقیآموزش نصب اپراتور شیشه ایآموزش نصب درب ریلی

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش نصب اپراتور شیشه ای


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش نصب اپراتور شیشه ای

  1) آیا تفاوت برند های مختلف هم گفته میشود؟

  پاسخ : بله این دوره طوری آموزش داده می شود که شما با پایه ی اصلی نصب و راه اندازی کامل آشنا میشوند و تفاوت های جزئی حتما در کلاس توضیح داده می شود

  2)آیا نصب و راه اندازی طی دوره نصب اپراتور شیشه ای توسط هنرجویان انجام می شود؟

  پاسخ : بله در کارگاه های مجهز بصورت کامل تمام تجهیزات موجود می باشد که در اختیار هنرجویان قرار می گیرد.

  3) آیا در این دوره نصب درب شیشه ای با تعداد لت های مختلف آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله آموزش از تک لت تا 4 لت را شامل می شود.

  4) آیا در این دوره تعمیرات برد اپراتور هم آموزش می دهید ؟

  پاسخ : خیر این دوره شامل تعمیرات نمی باشد و فقط شامل نصب و راه اندازی رفع عیب است

  5) آیا نحوه سیم بندی برای اتصالات سیستم برقی و اتوماتیک هم در دوره نصب اپراتور شیشه ای آموزش می دهید؟

  پاسخ : بله تمام مراحل به طور دقیق آموزش داد می شود.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  کلاس آموزش نصب اپراتور شیشه ای چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  اگر بعد از دوره آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

  پاسخ : کارآموزان بعد از دوره از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

  آیا شهریه بصورت نقد باید پرداخت شود؟

  پاسخ : خیر ،کارآموزانی که شرایط پرداخت نقدی را ندارند می توانند بصورت اقساط پرداخت کنند.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره نصب اپراتور شیشه ای را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای

  درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انواع درب های اتوماتیک است که به دلیل ویژگی هایی منحصر به فردی که دارد امروزه بسیار پرطرفدار بوده و در مکان های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. این درب ها ظرافت و زیبایی بسیاری دارند و نسبت به دیگر درب های اتوماتیک بی سر و صدا هستند.

  امروزه نصب درب های اتوماتیک در مکان های گوناگونی از قبیل فروشگاه ها، بانک ها، ورودی های ساختمان، بیمارستان ها، هتل ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرند و این موضوع بازار کار نصب درب اتوماتیک شیشه ای را بسیار پر رونق کرده است. نصب درب های اتوماتیک امری تخصصی است و از مراحل گوناگونی تشکیل شده است. با آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای می توانید طریقه نصب اپراتور شیشه ای را از صفر تا صد یاد بگیرید.

  برای آموزش نصب اپراتور شیشه ای می توانید مدت زمان کوتاهی را نزد یک نصاب اپراتور شیشه ای سپری کنید و از این طریق نحوه نصب درب اتوماتیک شیشه ای را یاد بگیرید. روش دوم ثبت نام دوره نصب درب اتوماتیک شیشه ای در یک آموزشگاه حرفه ای است.

  انتخاب روش یادگیری به هدف شما از آموزش بستگی دارد. اگر می خواهید در مدت زمان کوتاهی طریقه نصب اپراتور شیشه ای را یاد بگیرید و هیچ آشنایی با نصب درب های اتوماتیک نداشته و می خواهید از پایه نصب این درب اتوماتیک را یاد بگیرید توصیه می کنیم دوره آموزش اپراتور شیشه ای را در یک آموزشگاه حرفه ای ثبت نام کنید.

  آموزش طریقه نصب درب اتوماتیک شیشه ای

  آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه برگزار کننده دوره نصب درب اتوماتیک شیشه ای در کشور است. این آموزشگاه دوره های آموزش نصب اپراتور شیشه ای را در مدت زمان کمتر از یک هفته برگزار می نماید. این دوره در آموزشگاه برق گستران از پایه تا پیشرفته نحوه نصب درب های اتوماتیک شیشه ای را به شما آموزش می دهد. بنابراین حتی اگر هیچ دانشی در زمینه نصب درب های اتوماتیک نداشته باشید با شرکت در این دوره می توانید این نوع از درب اتوماتیک را برای انواع اماکن از جمله بیمارستان، فروشگاه، ادارات و غیره نصب و راه اندازی کنید.

  نحوه برگزاری دوره آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای در این مرکز به صورتی است که ابتدا به صورت تئوری مفاهیم پایه به شما آموزش داده می شود. بعد از آنکه با مفاهیم پایه آشنا شدید به صورت عملی طریقه نصب اپراتور شیشه ای به شما آموزش داده می شود. در پایان دوره نیز یک مدرک فنی حرفه ای نصب درب اتوماتیک شیشه ای به شما ارائه می شود. روش نصب اپراتور شیشه ای در این دوره به صورت مرحله به مرحله و کاملا عملی می باشد.

  بازار کار نصب درب اتوماتیک شیشه ای چگونه است؟

  درب اتوماتیک شیشه ای یکی از مدل های پرطرفدار و پرکاربرد درب اتوماتیک است. استفاده از این درب ها مزایای بسیاری دارد. از جمله اینکه با نصب این درب ها می توان در مصرف انرژِی صرفه جویی کرد. نصب این درب ها زیبایی بیشتری به محیط داده و باز و بسته شدن این درب ها بدون سر و صدا است. مزایای بسیار این درب ها باعث شده تا درب های اتوماتیک شیشه ای در اماکن گوناگونی نصب شوند و بازار کار نصب درب اتوماتیک رونق خوبی داشته باشد.

  برای نصب این درب اتوماتیک لازم است تا مجموعه ای از تجهیزات خریداری و نصب شده و تنظیمات ویژه ای روی درب اعمال شود. نصب این تجهیزات کار آسانی نبوده و هر شخصی قادر به نصب آنها نمی باشد. این موضوع باعث شده تا بازار کار نصب درب اتوماتیک شیشه ای تخصصی باشد و تنها کسانی که آموزش نصب اپراتور درب شیشه ای را به صورت حرفه ای دیده باشند بتوانند از این بازارکار خوب و درآمدزا استفاده نمایند.

  ورود به بازار کار نصب درب اتوماتیک نیاز به سرمایه نداشته و با تهیه ابزار و تجهیزات این شغل که قیمت بالایی ندارند می توانید به بازار کار این شغل ورود پیدا کنید. در واقع دانش و مهارت مهم ترین فاکتور برای ورود به این شغل است که در صورت ثبت نام در دوره های آموزش نصب اپراتور شیشه ای می توانید به این مهارت ها در مدت زمان کوتاهی دست پیدا کنید.

  چرا در دوره نصب درب اتوماتیک شیشه ای ثبت نام کنیم؟

  با شرکت در این دوره آموزشی در کمتر از یک هفته صفر تا صد نحوه نصب درب اتوماتیک شیشه ای را یاد می گیرید.

  در حال حاضر تقاضا برای نصب این درب اتوماتیک افزایش یافته است، شرکت در این دوره و یادگیری مهارت های این شغل باعث می شود از یک شغل تخصصی و درآمدزا بهره مند شوید.

  نصب و راه اندازی اپراتور شیشه ای امری تخصصی است و تنها افراد آموزش دیده از پس نصب این درب بر می آیند.

  با شرکت در دوره آموزش نصب اپراتور شیشه ای یک مدرک معتبر بهره مند شده و می توانید وارد بازار کار شوید.

   

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره