آموزش جلوبندی سازی خودرو

دوره برق خودرو عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 4550000
3500000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: 5,10,20

مدت دوره

مدت دوره:2 هفته

نام دوره:آموزش جلوبندی سازی خودرو
هزینه دوره:4,550,000
هزینه دوره با تخفیف :3,500,000
مدت دوره:2 هفته
 
معرفی دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو
 

معرفی دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو


آموزش جلوبندی سازی خودرو یکی از شاخه‌های پرکاربرد رشته اتومکانیک می‌باشد. این دوره بسیار پرطرفدار بوده و با توجه به پیشرفت تکنولوژی در سیستم‌های الکترونیکی خودرو و همچنین افزایش تعداد خودروها، از بازار کار خوبی برخوردار است.

با توجه به درآمد و بازار کار خوب جلوبندی سازی خودرو، آموزشگاه برق گستران این دوره را در تهران برگزار می‌نماید. در این کلاس آموزشی به صورت کاملا تخصصی و با هدف ورود کارآموزان به بازار کار، کلیه مباحث مربوط به جلوبندی سازی خودرو آموزش داده می‌شود. آشنایی با انواع سیستم تعلیق (پایداری چرخ)، آموزش تنظیم فرمان انواع خودرو، آشنایی با انواع سیستم پایداری چرخ (کمبر، کستر،تواین To in، تواوت To out)، آشنایی با تمامی اجزای جلوبندی (جعبه فرمان، سیبک، پلوس، طبق، میل تعادل)، آموزش عیب یابی انواع تعلیق خودرو از مباحثی است که در این بخش مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که آموزشگاه برق گستران پس از پایان یافتن دوره آموزش صفر تا صد جلوبندی سازی خودرو، با ارائه پشتیبانی نامحدود به کارآموزان کمک می‌کند تا بدون ترس وارد بازار کار شده و درآمدزایی کنند.

در دوره آموزشی جلوبندی سازی خودرو برق گستران، مهارت‌های لازم برای جلوبندی انواع خودروهای خارجی و داخلی اعم از پراید، تیبا، پژو و … را به صورت 100% عملی و ویژه بازار کار کسب خواهید کرد. این دوره آموزشی حرفه‌ای جلوبندی سازی خودرو به شما کمک می‌کند تا جای خود را در بازار کار در این زمینه به دست آورید و کسب و کار پردرآمد خود را داشته باشید.

آموزش برق خودرو
 
 

سرفصل های دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو


آشنایی با انواع سیستم تعلیق (پایداری چرخ)

آموزش تنظیم فرمان انواع خودرو

آشنایی با اواع سیستم پایداری چرخ (کمبر، کستر،تواین To in، تواوت To out)

آشنایی با انواع سیستم ترمز ((ABS,EPB,EBD,EBA,ESP

آشنایی با تمامی اجزای جلوبندی (جعبه فرمان، سیبک، پلوس، طبق، میل تعادل)

آموزش تنظیم ارتفاع خودرو

آموزش تنظیم زوایای چرخ

آموزش عیب یابی انواع تعلیق خودرو

آموزش تعویض انواع لنت های ترمز دیسکی و کاسه ای

آموزش تعمیر جعبه فرمان های هیدرولیکی

آموزش تعمیر جعبه فرمان های معمولی

آموزش هواگیری انواع سیستمهای ترمز خودرو

آموزش تنظیم باد انواع خودرو

 
 

ثبت نام دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش مکانیک خودروآموزش سوپاپ تراشیآموزش تخصصی گیربکس های دستیموتور خودوروهای داخلیآموزش تخصصی تنظیم موتورآموزش جلوبندی سازی خودروآموزش تخصصی گیربکس های اتومات

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش جلوبندی سازی خودرو

  آیا دوره آموزش جلوبندی سازی احتیاج به پیش نیاز دارد؟

  پاسخ : خیر دوره آموزش جلوبندی سازی احتیاج به پیش نیاز ندارد.

  آیا عیب یابی سیستم ترمز ABS جزء سرفصل های دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو است؟

  پاسخ : بله عیب یابی سیستم ترمز ABSجزء سرفصل های دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو می باشد.

  آیا تعمیرات کمک فنر در دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله تعمیرات کمک فنر در دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو آموزش داده می شود.

  آیا نرم کردن فرمان خودرو جزء مباحث آموزشی دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو می باشد؟

  پاسخ : بله نرم کردن فرمان جزء مبحث آموزشی دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو می باشد.

  آیا رفع نشتی جعبه فرمان در این دوره آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله آموزش داده می شود.

  برای ثبت نام دوره برق خودرو باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

  پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

  آیا بعد دوره برق خودرو نیاز به کارآموزی می باشد؟

  پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

  کلاس آموزش برق خودرو چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستر بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره برق خودرو را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  دوره برق خودرو

  دوره آموزش برق خودرو یکی از رشته های تخصصی تعمیرات خودرو است. دوره برق خودرو بسیار پرطرفدار بوده و با توجه به پیشرفت فناوری خودرو و همچنین افزایش روزافزون تعداد خودروها بازار کار بسیار درخشانی دارد. با توجه به درآمد بالا و بازار کار پررونق برق ماشین ، آموزشگاه برق گستران دوره برق خودرو فنی حرفه ای را در دو دوره برق خودرو درجه یک و برق خودرو دو برگزار می کند. در دوره آموزش صفر تا صد برق خودرو، کلیه مباحث مربوط به رشته برق خودرو به صورت کاملا تخصصی آموزش داده می شود تا کارآموزان به راحتی وارد بازار کار برق خودرو شوند. از جمله سرفصل هایی است که در دوره آموزش تخصصی برق خودرو در آموزشگاه برق گستران ارائه می شود می توان به آموزش استارت ماشین ، آموزش تعمیر و شارژ باطری خودرو و بخاری خودرو ، نحوه کار با دستگاه دیاگ ، آموزش سیم کشی خودرو ، آموزش نصب سنسورهای خودرو ، نحوه کار با سیستم تزریق اشاره کرد.

  ویژگی دوره تخصصی برق خودرو

  یکی از بهترین آموزشگاه برق خودرو در تهران، آموزشگاه برق گستران است که رشته برق خودرو فنی حرفه ای را به صورت کاملا عملی و زیر نظر اساتید مجرب برگزار می کند. در کلاس برق خودرو ، صفر تا صد برق ماشین به هنرجویان آموزش داده می شود و به آنها امکان تمرین و عیب یابی عملی داده می شود. پس از گذراندن دوره آموزشی برق خودرو ، مدرک فنی حرفه ای دوره برق خودرو به کارآموزان ارائه می شود. علاوه بر این ، کارآموزان از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه برق گستران و بازآموزی رایگان آموزش برق خودور برخوردار خواهند شد.

  فرصت شغلی برق خودرو

  پس از آموزش صفر تا صد برق خودرو و کسب مدرک فنی حرفه ای برق خودرو می توانید به عنوان باتری ساز خودرو، سیم کشی خودرو ، نصاب صفحه کیلومتر و سیستم صوتی خودرو و غیره استخدام شده و در کارخانجات به تعمیر دستگاه ها و ماشین آلات آنها بپردازید یا بطور مستقل یک مغازه مربوط به تعمیرات برق خودرو را راه اندازی کنید.

  آموزش برق خودرو فنی حرفه ای

  دوره آموزشی رشته برق خودرو در آموزشگاه برق گستران زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور برگزار می شود. سرفصل های دوره برق خودرو کاملا منطبق بر سرفصل های های رشته برق تخصصی خودرو فنی حرفه ای بوده و صفر تا صد آموزش برق خودرو را از به شما آموزش می دهد.

  آموزشگاه برق خودرو دارای مجوز مورد تایید سازمان فنی حرفه ای نبوده و دوره های برق خودرو برگزار شده توسط آنها فاقد اعتبار است. بنابراین توصیه می کنیم پیش از ثبت نام در کلاس برق خودرو اطمنیان حاصل کنید که دوره های برق خودرو برگزار شده مورد تایید سازمان فنی حرفه ای باشد.

  آموزش برق خودرو در تهران

  اگر تمایل به ثبت نام دوره آموزش برق خودرو فنی حرفه ای دارید، می توانید در کلاس برق خودرو آموزشگاه برق گستران که در میدان انقلاب واقع در تهران است شرکت کنید. آموزشگاه برق گستران برای رفاه بیشتر کارآموزان خوابگاه هایی را معرفی میکند که در نزدیکی محل برگزاری آموزشگاه بوده تا رفت و آمد بسیار راحت شود. جامع و کاربردی بودن کلاس برق خودرو آموزشگاه برق گستران موجب شده تا هر ساله کارآموزان بسیاری اقدام به ثبت نام دوره اموزش باطری سازی در این آموزشگاه کرده و خود را برای وارد شدن به بازار کار برق خودرو مهیا کنند. با شرکت در دوره آموزشی برق خودرو برق گستران می توانید پس از اتمام دوره همچنان از پشتیبانی و راهنمایی اساتید و در صورت عدم یادگیری برق خودرو، برگزاری کلاس برق خودرو رایگان برای شما صورت خواهد گرفت.

  بازارکار برق خودرو و آینده شغلی

  بازار کار برق خودرو چگونه است؟ درآمد برقکار خودرو چقدر است؟ آیا برق خودرو آینده شغلی خوبی دارد؟ با نگاهی اجمالی به جامعه و آمار تعداد خودرو می توان دید که امروزه هر خانواده ای از خودرو استفاده می کند آمارها نشان می دهند که درآینده نیز تعداد خودروها بیش از پیش خواهد شد.

  علاوه براین، برق ماشین یکی از مهم ترین مکانیک برق خودرو است که بروز هر گونه مشکل در آن نیاز به عیب یابی و تعمیر فوری دارد. رفع مشکلات برق خودرو امری کاملا تخصصی بوده و نیاز به تخصص و مهارت بالا در رشته برق خودرو دارد بسیار احساس می شود. بنابراین پیچیدگی های رشته برق خودرو موجب شده تا افرادی که سررشته ای از برق خودرو ندارند، نتوانند اقدام به تعمیر مشکلات مربوط به برق خودرو کنند و در هنگام بروز مشکل در برق خودرو به برقکار خودرو مراجعه کنند.

  همه این عوامل دست به دست هم داده تا برقکاران خودرو از درآمد بالایی برخوردار شوند. بنابراین می توان گفت که آموزش برق خودرو جز رشته های فنی پرطرفدار است که بازار کار پررونقی داشته و می توان آینده خوبی را برای شغل برق خودرو درنظر گرفت

  .

  بهترین آموزشگاه برق خودرو

  امروزه آموزشگاه‌های برق خودرو متعددی اقدام به برگزاری دوره‌ تخصصی آموزش برق خودرو کرده اند که هر کدام از کیفیت گوناگونی برخوردار هستند. بهترین آموزشگاه برق خودرو به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای به آموزش صفر تا صد برق خودرو فنی حرفه ای میپردازد. جامع بودن سرفصل‌های آموزشی و متناسب بودن آن با نیازهای روز بازار کار، تجربه و سابقه بالای اساتید دوره، مدرن بودن کارگاه‌های آموزشی، کیفیت مدرک ارائه شده، ضمانت یادگیری مباحث دوره برق خودرو برخی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که هنگام انتخاب آموزشگاه برق خودرو می بایست مورد توجه قرار دهید. بنابراین پیشنهاد می کنیم در هنگام انتخاب آموزشگاه فنی برای سپری کردن دوره‌ آموزشی برق خودرو، نحوه برگزاری دوره بررسی کرده و از جامع و عملی بودن دوره آموزش باتری سازی خودرو و آموزش برق خودرو خارجی مطمئن شوید.

  با درنظرگرفتن تمامی فاکتورهای ذکر شده، آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه‌های برق خودرو در تهران است که ، زیر نظر اساتید با تجربه، به آموزش برق خودرو فنی حرفه ای بصورت عملی و کاملا تخصصی مطابق با نیازهای روز بازار کار می پردازد.

  آموزش صفر تا صد برق خودرو

  یکی از دوره های پرطرفدار فنی حرفه ای دوره آموزش برق خودرو آموزشگاه برق گستران است که صفر تا صد برق خودرو را از باتری سازی تا برق خودروهای خارجی به کارآموزان آموزش می دهد. آموزشگاه برق گستران به عنوان یکی از بهترین مرکز آموزش برق خودرو در تهران، رشته برق خودرو را کاملا عملی و زیرنظر اساتید مجرب برگزار می کند. در دوره برق خودرو، هنرجویان مباحث برق خودرو را همراه با رفع اشکال و تمرین عملی فرا می گیرند. پس از اتمام دوره آموزشی برق خودرو، مدرک معتبر فنی حرفه ای برای کارآموزان صادر میشود و از پشتیبانی دائمی آموزشگاه و بازآموزی رایگان برخوردار خواهند شد.

  آموزش آنلاین برق خودرو

  باشیوغ ویروس کرونا، اکثر دوره های برق خودرو بصورت آنلاین برگزار میشوند. یکی از ارکان مهم یادگیری برق خودرو تمرین، تکرار و رفع اشکال است، که در آموزش آنلاین این امکان وجود ندارد. بنابراین بهتر است برای یادگیری برق خودرو روشی را انتخاب کنید که امکان تمرین و تکرارعملی در آن وجود داشته باشد. با گذراندن دوره های عملی آموزش برق خودرو فنی حرفه ای، پس از یادگیری تئوری مفاهیم پایه بصورت کاملا عملی مباحث را تمرین و تکرار می کنید تا راحت تر بتوانید در رشته برق خودرو موفقیت شوید.

   

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   
  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.