آموزش جلوبندی سازی خودرو

دوره برق خودرو عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 7200000
3800000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: 5,10,20

مدت دوره

مدت دوره:2 هفته

نام دوره:آموزش جلوبندی سازی خودرو
هزینه دوره:7,200,000
هزینه دوره با تخفیف :3,800,000
مدت دوره:2 هفته
 
معرفی دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو
 

معرفی دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو


آموزش جلوبندی سازی خودرو یکی از شاخه‌های پرکاربرد رشته اتومکانیک می‌باشد. این دوره جلوبندی سازی خودرو بسیار پرطرفدار بوده و با توجه به پیشرفت تکنولوژی در سیستم‌های الکترونیکی خودرو و همچنین افزایش تعداد خودروها، از بازار کار خوبی برخوردار است. با توجه به درآمد و بازار کار خوب جلوبندی سازی خودرو، آموزشگاه برق گستران این دوره را در تهران برگزار می‌نماید. در این کلاس آموزش جلوبندی سازی خودرو به صورت کاملا تخصصی و با هدف ورود کارآموزان به بازار کار، کلیه مباحث مربوط به دوره جلوبندی سازی خودرو آموزش داده می‌شود. آشنایی با انواع سیستم تعلیق (پایداری چرخ)، آموزش تنظیم فرمان انواع خودرو، آشنایی با انواع سیستم پایداری چرخ (کمبر، کستر،تواین To in، تواوت To out)، آشنایی با تمامی اجزای جلوبندی (جعبه فرمان، سیبک، پلوس، طبق، میل تعادل)، آموزش عیب‌یابی انواع تعلیق خودرو از مباحثی است که در این بخش مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که آموزشگاه برق گستران با چندین دهه فعالیت تخصصی در برگزاری دوره های آموزشی در حوزه های مکانیک خودرو، برق خودرو، تنظیم موتور ماشین و جلوبندی سازی خودرو یکی از بهترین مراکز آموزشی شهر تهران می باشد که تمامی دوره های خود را زیر نظر اساتید ماهر و آشنا به بازارکار برگزار کرده و در صورت کسب نمره قبولی در امتحان فنی حرفه ای، مدرک این سازمان برای هنرجویان عزیز صادر می شود.

آموزش برق خودرو
 
 

سرفصل‌های دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو


آشنایی با انواع سیستم تعلیق (پایداری چرخ)

آموزش تنظیم فرمان انواع خودرو

آشنایی با اواع سیستم پایداری چرخ (کمبر، کستر،تواین To in، تواوت To out)

آشنایی با انواع سیستم ترمز ((ABS,EPB,EBD,EBA,ESP

آشنایی با تمامی اجزای جلوبندی (جعبه فرمان، سیبک، پلوس، طبق، میل تعادل)

آموزش تنظیم ارتفاع خودرو

آموزش تنظیم زوایای چرخ

آموزش عیب یابی انواع تعلیق خودرو

آموزش تعویض انواع لنت های ترمز دیسکی و کاسه ای

آموزش تعمیر جعبه فرمان های هیدرولیکی

آموزش تعمیر جعبه فرمان های معمولی

آموزش هواگیری انواع سیستمهای ترمز خودرو

آموزش تنظیم باد انواع خودرو

 
 

ثبت نام دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش مکانیک خودروآموزش سوپاپ تراشیآموزش تخصصی گیربکس های دستیموتور خودوروهای داخلیآموزش تخصصی تنظیم موتورآموزش جلوبندی سازی خودروآموزش تخصصی گیربکس های اتومات

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره‌های آموزش جلوبندی سازی خودرو در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش جلوبندی سازی خودرو

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره جلوبندی سازی خودرو

   
   

  سوالات متداول آموزش جلوبندی سازی خودرو

  آیا دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو احتیاج به پیش نیاز دارد؟

  پاسخ : خیر دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو احتیاج به پیش نیاز ندارد.

  آیا عیب یابی سیستم ترمز ABS جزء سرفصل‌های دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو است؟

  پاسخ : بله عیب یابی سیستم ترمز ABSجزء سرفصل های دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو می‌باشد.

  آیا تعمیرات کمک فنر در دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو آموزش داده می‌شود؟

  پاسخ : بله تعمیرات کمک فنر در دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو آموزش داده می‌شود.

  آیا نرم کردن فرمان خودرو جزء مباحث آموزشی دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو می‌باشد؟

  پاسخ : بله نرم کردن فرمان جزء مبحث آموزشی دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو می‌باشد.

  آیا رفع نشتی جعبه فرمان در این دوره آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله آموزش داده می‌شود.

  برای ثبت نام دوره جلوبندی سازی خودرو باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام در دوره جلوبندی سازی خودرو به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می‌شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

  پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می‌آورند نزدیک‌ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می‌شود.

  آیا بعد از دوره جلوبندی سازی خودرو نیاز به کارآموزی می‌باشد؟

  پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره جلوبندی سازی خودرو کارآموزان می‌توانند مستقیم وارد بازار کار شوند.

  کلاس آموزش جلوبندی سازی خودرو چند نفره می‌باشد؟

  پاسخ : تمام دوره‌های آموزشگاه برق گستر بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می‌شود، که کلاس‌های گروهی بین 4 تا 6 نفر می‌باشد.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره جلوبندی سازی خودرو را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش جامع جلوبندی سازی خودرو فنی حرفه ای

  آموزش جلوبندی سازی خودرو در آموزشگاه برق گستران به صورت کاملا عملی و کاربردی تحت نظر اساتید ماهر و مجرب در کارگاه های مجهز تشکیل شده و مهارت آموزان بعد از سپری کردن این دوره با مدرک معتبر بین المللی فنی حرفه ای به راحتی وارد بازار کار خواهید شد. با مهارت کسب شده در دوره تخصصی آموزش جلوبندی سازی خودرو شما با تمامی مباحث این دوره از صفر تا صد از پایه تا پیشرفته آشنا شده و با داشتن مدرک فنی حرفه ای قادر هستید تا تمامی مجوز های برای شروع کسب و کار خود را دریافت کنید و از درآمد خوبی برخوردار شوید.

  دوره آموزش جامع جلوبندی ماشین شامل آموزش کامل سیستم فرمان و تعلیق خودرو می باشد و از مبتدی تا حرفه ای با تمامی قسمت های مختلف جلوبندی و عقب ماشین های ایرانی آشنا خواهید شد. از مهمترین مباحث این دوره می توان به مواردی همچون عیب یابی، تعمیر و تعویض تمام قطعات معیوب انواع مدل های جلوبندی ماشین های ایرانی (پژو، پراید و غیره)، نحوه عملکرد پمپ و تعمیر آن، باز و بست مدل های مختلف جلوبندی، هواگیری ترمز ماشین، جعبه فرمان و موارد دیگر اشاره داشت. توجه داشته باشید دوره جلوبندی سازی از شاخه های پرکاربرد رشته مکانیک خودرو بود و برای ورود به این حرفه بایستی توسط افراد ماهر و آشنا به نیاز بازار کار آموزش ببینید. از این سوی توصیه می شود برای فرا گرفتن اصولی مباحث مهم این دوره در کلاس های آموزش جلوبندی سازی ماشین شرکت نمایید.

  بازارکار جلوبندی سازی خودرو

  توجه داشته باشید تمامی شاخه های مکانیک خودرو از درآمد، فرصت شغلی و امنیت شغلی برخوردارند. بنابراین نه تنها تعمیر جلوبندی خودرو، بلکه برق خودرو، مکانیک خودرو و سایر موارد دارای بازار کار مناسبی می باشد و در صورت داشتن مهارت در یک یا چند حوزه مکانیک می توانید درآمد بسیار خوبی داشته باشید. با افزایش تولید خودرو در سال های اخیر همان مقدار نیاز به تعمیرکار خودرو نیز افزایش پیدا کرده است بنابراین بازار کار مکانیک خودرو فصلی نبوده و در تمامی روزهای سال بازار مکانیک خودرو پر رونق می باشد. از این رو توصیه می شود برای کسب مشتریان بیشتر حوزه فعالیتی خود را گسترش دهید، به عنوان مثال اگر بر روی تمامی مباحث تعمیر جلوبندی ماشین مهارت دارید، بهتر است در حوزه برق خودرو نیز مهارت کسب کنید اینگونه برای پاسخ به نیاز گوناگون مشتریان آماده خواهید شد. به عبارتی دیگر هر چه مهارت شما در حوزه مکانیک خودرو بیشتر باشد قطعا از فرصت های شغلی متعددی برخوردار خواهید شد. از فرصت های شغلی جلوبندی سازی خودرو می توان به مواردی همچون موارد زیر اشاره داشت :

  1. امکان فعالیت در شرکتهای خارجی و داخلی
  2. امکان فعالیت در نمایندگی های مجاز خودروسازی
  3. کار در کارخانجات تولید انبوه خودرو همچون ایران خودرو و سایپا
  4. کار در مراکز معاینه فنی
  5. امکان فروش لوازم و قطعات جلوبندی سازی خودرو
  6. امکان تدریس مباحث مهم جلوبندی سازی خودرو

  معیار های مهم برای انتخاب بهترین آموزشگاه جلوبندی سازی خودرو چیست؟

  از آنجایی که دوره آموزش جلوبندی سازی ماشین یکی از مباحث کلیدی در حوزه مکانیک خودرو می باشد، آموزشگاه های متعددی سعی در برگزاری این دوره را دارند. هنگام انتخاب بهترین آموزشگاه جلوبندی سازی ماشین بهتر است به مواردی همچون دسترسی آسان از نقاط مختلف شهر، استفاده از اساتید ماهر و آشنا به بازار کار جلوبندی سازی ماشین، امکانات رفاهی و رعایت استاندارد های آموزشی اشاره داشت. به طور کلی سعی کنید قبل از شرکت در دوره های آموزشی از کیفیت و تجربه مهارت آموزان قبلی بهره برداری کنید. همچنین توصیه می شود دوره های آموزشی را نزد آموزشگاهی سپری کنید که تحت نظر سازمان فنی حرفه ای کشور باشد. اینگونه بعد از تمام کلاس آموزشی در صورت کسب نمره قبولی در امتحان سازمان فنی حرفه ای، برای شما مدرک معتبر این سازمان صادر خواهد و با مهارت کسب شده در دوره آموزشی و داشتن مدرک معتبر فنی حرفه ای به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید و کارفرمایان بهتر به دانش و مهارت شما اطمینان می کنند.

  آیا دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو دارای پیش نیاز است؟

  کلاس آموزش جلوبندی سازی ماشین دارای پیش نیازی نیست و تمامی مباحث از 0 تا 100 به شما مهارت آموزان عزیز توسط اساتید ماهر مجموعه برق گستران آموزش داده می شود. اما بهتر است قبل از شرکت در این دوره، کلاس آموزش مکانیک خودرو درجه 1 و 2 را سپری کرده باشید تا در حوزه تعمیرات خودرو و مکانیک پیش زمینه ای داشته باشید تا بهتر با مباحث جلوبندی سازی ماشین آگاه شوید.

  وظیفه جلوبندی ماشین چیست و بخش های مهم آن کدام است؟

  مهم ترین مسئله ای که جلوبندی خودرو با آن سروکار دارد، ناهمواری های جاده است. یعنی به بیان دیگر، وظیفه اصلی جلوبندی خودرو این است که در برابر ارتعاشات و ناهمواری های موجود در جاده مقاومت کند و از تکان خوردن بیش از حد ماشین جلوگیری کند. با توجه به این مورد می توان گفت که جلوبندی خودرو با رفاه سرنشینان رابطه مستقیم دارد و در صورت درست عمل نکردن این بخش، سرنشینان بدون شک دچار مشکلاتی خواهند شد و آسایش سفر آنها سلب می شود. در ادامه به بخش های مختلف جلوبندی خودرو می پردازیم.

  سیستم فرمان

  یکی از اصلی ترین بخش های تشکیل دهنده جلوبندی هر خودرو، فرمان است. از اصلی ترین وظیفه این بخش، ایجاد و فراهم کردن ارتباط میان سرنشین و خودرو به منظور کنترل آن است.

  میل تعادل خودرو

  میل موجگیر یا میل تعادل خودرو همان طور که از نامش پیداست، سبب حفظ تعادل ماشین می شود. میل تعادل برای دوران خود نیازمند نیرو می باشد و این نیرو را از چرخ دنده های درگیر با چرخ دنده میل لنگ تامین می کند. این بخش نسبتا حساس بوده و تعمیرکار برای تعمیر این بخش نیاز به دقت و دانش زیادی دارد و کوچکترین اشتباه می تواند مشکلات بزرگتری را ایجاد کند.

  کمک فنر

  این وسیله در تمامی خودرو ها به طور معمول در نزدیکی چرخ ها نصب می شود. این وسیله وظیفه دارد نوساناتی که به فنر وارد می شود را کنترل کند و از تکان خوردن بیش از حد خودرو جلوگیری کند.

  چرا بهتر است در دوره آموزش جلوبندی سازی ماشین آموزشگاه برق گستران شرکت کنیم؟

  بسیاری از افراد تصور می کنند به جای شرکت در دوره آموزش جلوبندی خودرو، مستقیما در یک تعمیرگاه به عنوان شاگرد مشغول شوند و رفته رفته بدون صرف هزینه ای مهارتی در این حوزه کسب کنند. دقت داشته باشید فعالیت به عنوان شاگرد بدون هیچ گونه پیش زمینه در حوزه مکانیک خودرو می توان بسیار زمان بر و وقت گیر باشد و ممکن است با تمامی فوت و فن ریز و درشت این حرفه آشنا نشوید. از این رو یکی از مزیت های مهم شرکت در دوره های آموزشی جلوبندی ماشین این است که شما به طور کاملا تخصصی در مدت زمان کوتاهی با تمامی مباحث مهم این رشته از پایه تا پیشرفته آشنا خواهید شد و مدرک معتبر سازمان فنی حرفه ای برای شما صادر می شود. اکنون با داشتن مهارت و مدرک معتبر می توانید به راحتی وارد بازار کار شوید و تجربیاتی که در دوره های آموزشی را کسب کرده اید در بازار کار پیاده سازی کنید.

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  نوزده + 12 =