معرفی دوره نصب آیفون تصویری

آموزش عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 1500000
900000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: ۱و۱۰و۲۰

مدت دوره

مدت دوره:یک هفته

نام دوره:آموزش نصب آیفون تصویری
هزینه دوره:1,500,000
هزینه دوره با تخفیف :900,000
مدت دوره:یک هفته
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش نصب آیفون تصویری
 

آموزش نصب آیفون تصویری


آموزش نصب آیفون تصویری از دوره های حائز اهمیت آموزشگاه برق گستران می باشد. زیرا نصب آیفون تصویری با توجه به مدل های مختلف آن کمی پیچیده می باشد و همچنین آیفون های تصویری یک کالای ضروری در همه ساختمان های نوساز و حتی ساختمان های قدیمی محسوب شده و از بازار خوبی برخوردار است. از این رو آموزشگاه برق گستران دوره نصب آیفون تصویری را زیر نظر متخصصین مجرب به صورت کاملا عملی و با هدف تربیت کارآموزان برای ورود به بازار کار در تهران برگزار می نماید آموزش طریقه نصب آیفون تصویری، آموزش کامل عیب یابی آیفون تصویری، چگونگی فرآیند انتقال صدا، طریقه سيم بندي پنل تصویری برای یک تا چند واحد، تست پله به پله ی مراحل باز شدن درب و…از جمله مطالبی است که در کلاس آموزش نصب آیفون تصویری، تدریس می شود. همچنین کارآموزان می توانند در انتهای دوره با مشاوره اساتید به راحتی به بازار کار نصب آیفون تصویری وارد شده و از پشتیبانی همیشگی آموزشگاه نیز برخوردار شوند.

آموزش نصب آیفون تصویری
 
 

سرفصل های دوره آموزش نصب آیفون تصویری


آشنا شدن با کلیه قطعات سیستم آیفون تصویری

در این مرحله شما با ادوات مورد استفاده در آیفون تصویری نظیر پنل مرکزی، مانیتور، منبع تغذیه، قفل باز کن، انواع کابل های تصویر جهت ارتباط با پنل بیرونی، باکس آیفون، قوطی های پنل و مانیتور، شاستی های در بازکن کتنکتورهای ارتباطی و … آشنا خواهید شد.

آموزش نحوه لوله گذاری آیفون و قوطی گذاری

در این مرحله شما با نحوه صحیح قوطی گذاری برای مانیتور آیفون و پنل بیرونی،طریقه نصب باکس مشترک آیفون در مشاعات، لوله گذاری برای یک یا چند واحد جهت ارتباط پنل مرکزی، مانیتور آیفون، منبع تغذیه، باکس مشترک آیفون، قفل بازکن و شاستی های دربازکن با یکدیگر آشنا خواهید شد.

آموزش کابل کشی

در این مرحله شما با نحوه کابل کشی برق پنل، برق مانیتور، ارتباط پنل بیرونی با مانیتور آیفون و استاندارد های کابل و سیم مورد استفاده آشنا خواهید شد.

آشنایی با انواع آیفون های موجود در بازار

در این مرحله شما با انواع برند های آیفون تصویری موجود در بازار کار و تنوع نصب هر یک از این برند ها و مدل ها آشنا خواهید شد و مزایا و معایب هر یک از مدل های آیفون تصویری شرح داده خواهد شد.

طریقه سيم بندي پنل تصویری برای یک تا چند واحد

در این مرحله نحوه سر بندی آیفون تصویری، نحوه اتصال برق به پنل بیرونی و مانیتور آیفون، طریقه اتصال کانکتور تصویر و سربندی مانیتور به آیفون یک واحد و یا چند واحد و چگونگی سربندی کابل در باکس آیفون طبق نقشه موجود آموزش داده خواهد شد.

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام دوره آموزش نصب آیفون تصویری

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش برق ساختمان درجه ۲آموزش برق ساختمان درجه 1آموزش هوشمند سازی ساختمانآموزش نصب آیفون تصویری

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش نصب آیفون تصویری


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش نصب آیفون تصویری

  1) در این دوره از چه برندی برای آموزش استفاده می شود؟

  پاسخ : برند کوماکس که یکی از معتبرترین برندها می باشد در کارگاه موجود است اما پایه اصلی تمام برندها مشابه است و تفاوت های خاص به کارآموزان آموزش داده می شود.

  2) آیا آیفون صوتی هم در این دوره آموزش داده میشود؟

  پاسخ : خیر این مبحث در دوره برق ساختمان درجه 2 می باشد.

  3) برای یادگیری آیفون تصویری حتما باید آیفون صوتی را بلد باشیم؟

  پاسخ : خیر این دو مبحث از هم مجزا می باشد.

  4) نحوه عیب یابی در این دوره آموزش داده می شود؟

  پاسخ : عیب یابی بله اما تعمیرات تخصصی خیر

  5) آیا در این دوره تعیین سیستم تغذیه مناسب آموزش داده می شود؟

  پاسخ : قطعا به طور کامل آموزش داده می شود.

  آیا بعد از گذراندن دوره آموزش نصب آیفون تصویری مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

  پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

  این دوره ها تئوری برگزار می شود یا عملی ؟

  پاسخ : برگزاری تمام دوره ها در کارگاه های تخصصی و مجهز ویژه بازار کار می باشد که هنرجویان قبل از ثبت نام امکان بازدید را دارند.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  در صورت عدم یادگیری بعد از کلاس نصب آیفون تصویری چه باید کرد؟

  پاسخ : در صورت عدم یادگیری آموزشگاه بدون اخذ هیچ مبلغی دوره را برای شما تکرار خواهد کرد.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره نصب آیفون تصویری در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

  آموزش نصب آیفون تصویری فنی حرفه ای

  یکی از مهمترین و محبوب ترین سیستم های حفاظتی و امنیتی که در ساختمان های مختلف به کار میرود، بدون شک آیفون های تصویری می باشند. این آیفون ها، تصویر را از طریق دوربین که در داخل پنل خارجی وجود دارد به مانیتور داخل منزل انتقال داده و تصویر فرد را با کیفیت بالا قابل مشاهده می باشد. از آنجایی که در تمامی ساخت و ساز های جدید از آیفون های تصویری بهره برداری می شود، بازار کار این رشته بسیار پر رونق بوده و اگر بتوانید در این حوزه مهارت و دانش خود را افزایش دهید، قطعا از درآمد بالایی برخوردار خواهید شد.

  نصب آیفون تصویری، نصب دوربین مداربسته و نصب سیستم اعلام حریق همگی در حفظ و تامین امنیت ساختمان بسیار حائز اهمیت هستند. از این رو اگر قصد دارید تنوع خدمات خود را بیشتر کنید، توصیه می کنیم در این سه حوزه مهارت کسب کنید و به راحتی جذب بازار کار خواهید شد. به طور کلی هر چه میزان خدمات شما بیشتر باشد، از مشتریان و درآمد بیشتری نیز برخوردار خواهید بود. بنابراین خودتان را به یک حوزه کاری محدود نکنید. از آنجایی که نصب آیفون تصویری کار نسبتا پیچیده می باشد بهتر است مهارت و تجربه خود را در این زمینه به طور اصولی کسب کنید. بهترین روش برای کسب مهارت در این حوزه، شرکت در دوره ای آموزشی فنی حرفه ای بوده که تمامی مباحث نصب و راه اندازی آیفون تصویری را از 0 تا 100 از پایه تا پیشرفته از مبتدی تا حرفه ای توسط اساتید ماهر آموزش خواهید دید و با مدرک معتبر سازمان فنی حرفه ای وارد بازار کار خواهید شد.

  اجزا تشکیل دهنده آیفون تصویری

  آیفون تصویری از قطعات مختلفی تشکیل شده است که بایستی با وظیفه و کاربرد هر یک به طور کامل آشنا باشید. قطعات آیفون تصویری شامل دوربین آیفون، صفحه کلید ورودی، صفحه نمایش، گوشی، دستگاه تغذیه، کنترل مرکزی، قفل باز کن و کابل مخصوص ارتباطات می باشد. اکنون که با اجزا تشکیل دهنده آیفون تصویری تا حدودی آشنا شده اید زمان آن فرا رسیده تا با چگونگی نصب و راه اندازی آن نیز آشنا شوید. البته بایستی به این نکته اشاره داشته باشیم که این شغل عملی بوده و با مطالعه جزو و چند مطلب نمی توان به یک نصاب آیفون تصویری تبدیل شد. به هر حال کسب مقدار کمی اطلاعات در مورد نحوه نصب و راه اندازی آیفون تصویری خالی از لطف نمی باشد.

  نحوه نصب و راه اندازی آیفون تصویری

  قبل از هر چیزی به منظور نصب آیفون تصویری نیاز به ابزار های خاصی دارید، این ابزار ها شامل پیچ گوشتی، پیچ، کابل شارژ و سایر موارد می شود که در کلاس های آموزش نصب آیفون تصویری با تمامی ابزارهای مورد نیاز نصب و راه اندازی آیفون تصویری و کاربرد آنها آشنا می شوید. برای نصب آیفون تصویری لازم است در زمان سیم کشی ساختمان یک عدد پریز برق مخصوص آیفون تصویری در نظر گرفته شود این مسئله بسیار حائز اهمیت است و بایستی توسط برقکار ساختمان مورد توجه قرار داشته باشد.

  اگر بتوانید فرایند سیم کشی ساختمان و نصب آیفون تصویری را خودتان انجام دهید، قطعا فرایند و پروسه نصب آیفون تصویری راحت تر خواهد بود. برای آیفون های تصویری از کابل های فویل دار و معمولی بهره برداری می شود. اما اگر بخواهیم تصویر آیفون تصویری شفاف و بدون نیوز باشد، بایستی از کابل های فویل دار استفاده کنیم. از آنجایی که کابل های فویل دار، دارای فویل می باشند یک لایه ضخیم تری بر روی کابل قرار گرفته و مانع نویز دار شدن صدا و تصویر دریافتی می شود. اگر به طور مداوم در آیفون تصویری صدا و تصویر دارای نویز می باشد، ممکن است از کابل معمولی استفاده شده باشد. قسمت های مختلف و اجزا تشکیل دهنده آیفون تصویری شامل موارد زیر می باشد:

  ترانس تغذیه:  این وسیله برق شهر را دریافت کرده و ولتاژ مصرفی آیفون تصویر رای تامین می کند. به عبارتی دیگر ترانس تغذیه همان طور که از اسمش پیداست وظیفه تامین برق مورد نیاز آیفون تصویری را بر عهده دارد.

  پنل داخلی: پنل داخلی آیفون تصویری که در داخل ساختمان نصب می شود شامل گوشی، میکروفن، صفحه نمایش، تنظیمات روشنایی ال ای دی، دکمه تنظیم صدا و دکمه باز کردن درب می شود.

  پنل خارجی: پنل خارجی نیز از قسمت های مختلفی از جمله صفحه فلزی تولید شده از آلیاژ آلومینیوم و تعدادی دکمه طبقات ساختمان به منظور به صدا درآوردن زنگ گوشی واحدهای تشکیل شده است که دارای یک عدد دوربین بوده که وظیفه انتقال تصویر فرد را به داخل مانیتور که بر روی پنل داخلی آیفون قرار دارد، بر عهده داشته است.

  قبل از اینکه پنل خارجی را بر روی براکت مورد نظر نصب کنید، جهت انجام فرایند سیم کشی توصیه می شود برق کل ساختمان را از طریق جعبه فیوز قطع نمایید تا ایمنی کار بالا رود و از وقوع خطر برق گرفتگی جلوگیری کنید. اکنون برای نصب آیفون تصویری نیاز است که حفره ای به اندازه آن در دیوار ایجاد گردد. قبل از اینکه پنل خارجی را به طور کامل در حفره مد نظر نصب کنید، تمامی عملیات سیم کشی آن را انجام داده و در نهایت آیفون را در محل مد نظر نصب نمایید. اکنون بایستی سیم کشی هایی که بر روی پنل خارجی انجام داده اید را به پنل داخلی وصل نمایید تا فرایند زنگ خوردن و باز کردن درب از طریق پنل داخلی انجام شود.

  بازار کار نصب آیفون تصویری

  بازار کار نصب آیفون تصویری به علت افزایش روز افزون ساخت و ساز ساختمان بسیار پر رونق بوده و در صورتی که بتوانید بر روی تمامی فرایند نصب و تعمیر آیفون تصویری تسلط پیدا کنید، بدون شک از درآمد بالایی برخوردار خواهید شد. از آنجایی که حوزه برق ساختمان، نصب دوربین مدار بسته و نصب سیستم اعلام حریق به گونه ای مرتبط هستند، کسب مهارت در این حوزه ها نیز خالی از لطف نبوده و با کسب تجربه در حوزه های ذکر شده می توانید خدمات بیشتری به مشتریان ارائه بدهید که در نهایت سود بیشتری برای شما خواهد داشت.

  چگونه به نصاب ماهر آیفون تصویری تبدیل شوم؟

  برای اینکه به نصاب ماهر آیفون تصویری تبدیل شوید، دو راه در پیش ندارید. اولین روش این است که نزد نصاب آیفون تصویری شاگردی کنید و تمامی فوت و فن های ریز و درشت را از وی یاد بگیرید. این روند ممکن است وقت گیر و طولانی باشد. روش دوم که توصیه می شود این است که در کلاس های آموزش نصب آیفون تصویری شرکت کرده و توسط اساتید ماهر این حوزه از 0 تا 100 آشنا شوید و بعد از کسب مهارت خودتان به طور مستقل وارد بازار کار شوید و کسب و کار خودتان را تاسیس کنید. همچنین توصیه ما به شما این است که در کنار نصب و تعمیر آیفون تصویری، برق ساختمان، نصب دوربین مدار بسته را نیز یاد بگیرید.

  چرا آموزشگاه برق گستران

  آموزشگاه فنی حرفه ای برق گستران با سال ها فعالیت موثر در تعلیم نیرو کار متخصص در حوزه های برق ساختمان، نصب دوربین مداربسته، نصب آیفون تصویری و سایر رشته تاسیسات، سالانه افراد متخصص زیادی را روانه بازار کار کرده و اگر شما هم قصد دارید در مدت زمان کوتاه با صرف هزینه مناسب سریعا وارد بازار کار شوید و از درآمد بالایی برخوردار شوید، همین حالا در دوره های آموزشی آموزشگاه برق گستران شرکت کرده و آینده خود را بسازید.