آموزش گیربکس اتوماتیک

دوره گیربکس اتوماتیک فنی حرفه ای

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 7000000
5000000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: 12

مدت دوره

مدت دوره:1 ماه

نام دوره:آموزش گیربکس اتوماتیک
هزینه دوره:7,000,000
هزینه دوره با تخفیف :5,000,000
مدت دوره:1 ماه
 
معرفی دوره آموزش گیربکس اتوماتیک
 

معرفی دوره آموزش گیربکس اتوماتیک


آموزش گیربکس اتومات از دوره های پردرآمد خودرویی می باشد که بازار کار خوبی دارد. تعمیر گیربکس اتومات نیاز به تخصص بالایی دارد و باید با ساختار کلی کارکرد گیربکس و اجزای تشکیل دهنده آن آشنایی لازم را داشته باشید. اگر تمایل به آموزش تعمیر گیربکس های اتوماتیک دارید شما می توانید در دوره ای که در آموزشگاه برق گستران برگزار می شود شرکت نمایید. دوره گیربکس اتوماتیک به صورت کاملا عملی برگزار شده و طی این دوره تعمیر گیربکس های تویوتا،هیوندا،کیا و مزدا به صورت کامل آموزش داده می شود. آشنایی با قطعات و نحوه باز و بسته کردن گیربکس های اتوماتیک، آشنایی با توربین و موارد دیگر جزء مباحث آموزشی این دوره است. آموزشگاه برق گستران به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه گیربکس اتوماتیک این دوره را با هدف ورود هنرجو به بازار کار برگزار می کند و در پایان دوره مدرک دو زبانه و مورد تایید فنی و حرفه ای را به هنرجویان اعطاء می نماید.

آموزش گیربکس اتوماتیک
 
 

معرفی دوره آموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک


نظرات کارآموزان آموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک


سرفصل های دوره آموزش گیربکس اتوماتیک


آموزش تعمیر گیربکس های 4 و 5 سرعته تویوتا

آموزش تعمیر گیربکس AL4 206 چهار سرعته

آموزش تعمیر گیربکس های 4 و 5 سرعته هیوندا و کیا

آموزش تعمیر گیربکس های 4 و 5 سرعته مزدا

آشنایی کامل با تورک کانورتور(توربین) و اجزای آن

آموزش باز و بسته کردن ساعت گیربکس

اموزش باز و بسته کردن اویل پمپ کیربکس

آشنایی با صفحه ها و دیسک های داخل گیربکس

آموزش باز و بسته کردن دیفرانسیل و رفع عیوب آن

تست و عیب یابی و رفع ایراد تورک کانورتور

معرفی و شناخت بلوک ساعتی و شیرهای برقی

بازو بست کامل ساعتی و شیرهای برقی و معرفی کانال ها

آشنایی با چگونگی کارکرد شیرهای ساعتی

عیب یابی و رفع عیوب ساعتی و شیرهای ساعتی

معرفی کامل سلکتور و نحوه عملکرد آن

عیب یابی و رفع و عیوب سلکتور

آشنایی کامل با مجموعه های سیاره ای و قوانین آن

شناخت کامل صفحات و دیسک ها

شناخت کامل کلاچ ها و ترمزهای داخل گیربکس

آشنایی با چگونگی کارکرد و عملکرد کلاچ ها و ترمزها در هر یک از حالت های دنده

عیب یابی و رفع عیوب کلاج ها و ترمزها

آموزش نحوه خواندن کدهای خطا

 

ثبت نام

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش مکانیک خودرو درجه 2آموزش مکانیک خودرو درجه 1آموزش تخصصی گیربکس های دستیآموزش تعمیر گیربکس CVTآموزش گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و BMWآموزش تخصصی گیربکس های اتومات

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش گیربکس اتوماتیک


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول دوره آموزش گیربکس اتوماتیک

  در پایان این دوره آیا تعمیر گیربکس های اتومات را به صورت کامل یاد می گیریم؟

  پاسخ : بله عیب یابی گیربکس های اتومات و cvt به صورت کامل یاد داده می شود.

  تعمیر گیربکس چه خودروهای در این دوره تدریس می شود؟

  پاسخ : تعمیر خودروهای هیوندا،کیا،مزدا و تویوتا در این دوره آموزش داده می شود.

  آیا نقشه خوانی مدارهای گیربکس هم در دوره گیربکس اتوماتیک تدریس می شود؟

  پاسخ : بله نقشه خوانی تخصصی مدارهای الکتریکی گیربکس اتوماتیک آموزش داده می شود.

  آیا در این دوره گیربکس دستی هم آموزش داده می شود؟

  پاسخ :خیر دوره گیربکس های دستی به صورت دوره ای جداگانه توسط آموزشگاه برق گستران برگزار می شود.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

  پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

  آیا بعد دوره گیربکس اتومات نیاز به کارآموزی می باشد؟

  پاسخ : دوره گیربکس اتوماتیک به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

  کلاس گیربکس اتوماتیک چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره گیربکس اتوماتیک را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش گیربکس اتومات را از کجا آغاز کنیم؟

  گیربکس اتومات یکی از قطعات مهم در خودروهای امروزی است. در این نوع از گیربکس گشتاور به صورت دستی تنظیم نشده و گیربکس به صورت اتوماتیک با توجه به شرایط گشتاور مناسب را انتخاب می کند. گیربکس های اتوماتیک از اجزا گوناگونی تشکیل شده اند. مبدل گشتاور، پمپ روغن، چرخ دنده سیاره ای، کلاچ گیربکس اتوماتیک، شفت خروجی، باند ترمز، فیلتر روغن، ساعت گیربکس برخی از مهم ترین قطعات در گیربکس های اتوماتیک هستند.

  گیربکس اتوماتیک و قطعات تشکیل دهنده آن مانند دیگر قطعات خودرو بنا به دلایل گوناگونی آسیب دیده و نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا می کنند. تعمیر این قطعات کار آسانی است و نیاز به آموزش قطعات گیربکس اتوماتیک به صورت تخصصی دارد.

  برای آموزش گیربکس اتوماتیک می توانید از یک تعمیرکار حرفه ای گیربکس بخواهید که از طریق شاگردی کردن مهارت های مورد نیاز این شغل را به شما آموزش دهد. معمولا تعمیرکاران حرفه ای گیربکس فرصت آموزش را نداشته و درخواست شما را قبول نخواهند کرد. همچنین برای آموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک به این روش شما به حداقل زمان 6 ماه نیاز دارید. معمولا آموزش به این روش طرح درس مشخصی نداشته و آموزش ها با توجه به سفارش مشتری است.

  یکی از دیگر روش هایی که می توانید برای آموزش انواع گیربکس اتوماتیک انتخاب کنید آموزش از طریق شرکت در دوره گیربکس اتومات است.

  دوره گیربکس اتوماتیک

  امروزه با رونق گرفتن بازار کار این شغل آموزشگاه های بسیاری این دوره آموزشی را برگزار می کنند. توصیه می کنیم بهترین مرکز اموزش گیربکس اتوماتیک را شناسایی و در دوره های آن ثبت نام کنید.

  آموزشگاه برق گستران از آموزشگاه های معتبری است که کلاس آموزشی گیربکس اتوماتیک را برگزار می نماید. این آموزشگاه کارگاه آموزشی گیربکس را مجهز به گیربکس هیوندا و کیا، مزدا، 206، مگان و بسیاری از دیگر خودروها کرده است. آموزش ها در این دوره توسط اساتید حرفه ای که سابقه بسیاری در زمینه تعمیرات گیربکس های اتوماتیک دارند صورت می گیرد.

  با شرکت در این دوره آموزش کامل گیربکس اتوماتیک شامل آموزش گیربکس اتوماتیک هیوندا و کیا، آموزش گیربکس اتوماتیک 206 و بسیاری از دیگر خودروها را یاد می گیرید.

  شیوه برگزاری دوره گیربکس اتومات در این آموزشگاه به این صورت است که ابتدا صورت مفاهیم پایه و توضیحات کاربردی در رابطه با گیربکس های اتوماتیک و طرز کار آنها را به شما آموزش می دهد. بعد از آن شما را با قطعات گیربکس و طرز کار آنها آشنا کرده و بعد از آن به صورت عملی بر روی گیربکس خودروها کار کرده و شروع به باز کردن آنها می نماید. بعد از آن از شما می خواهد که تمام مراحل باز و بسته کردن گیربکس و قطعات آن را به صورت عملی انجام دهید.

  شما با این کار با چالش های تعمیر گیربکس آشنا می شود همچنین اشکالات کار خود را پیدا کرده و آنها را رفع می کنید.

  توجه داشته باشید هنگام ورود به بازار کار سوالات و ابهاماتی برای شما ایجاد می شود بنابراین توجه داشته باشید که آموزشگاه انتخاب پشتیبانی بعد از دوره نیز داشته باشد. در صورت شرکت در دوره های این آموزشگاه می توانید حتی پس از پایان دوره با استاد ارتباط بگیرید و سوالات خود را در میان بگذارید.

  علاوه بر این در صورتی که طی دوره موضوعی را خوب یاد نگرفتید می توانید مجدد و به صورت رایگان در دوره گیربکس اتومات شرکت کنید. همه این موارد باعث شده تا بیشتر کارآموزان پس از اتمام دوره وارد بازار کار شده و درآمدزایی داشته باشند.

  بازار کار تعمیرات گیربکس اتوماتیک چگونه است؟

  اگر از اطلاعی از بازار کار این شغل ندارید باید بگوییم که این شغل از مشاغل پردرآمد مربوط به خودرو است و در حال حاضر تعمیرکاران حرفه ای گیربکس اتومات درآمدی بین 20 تا 50 میلیون تومان دارند. افزایش ورود خودروهای خارجی و چینی به کشور و تخصصی بودن تعمیرات گیربکس و کمبود نیروی متخصص در این رشته دلایلی است که نشان می دهد که این شغل از بازار کار بسیار عالی برخوردار است.

  اگر هیچ اطلاعی در زمینه تعمیرات گیربکس خودرو ندارید توصیه می کنیم ابتدا در یک دوره آموزش گیربکس دستی ثبت نام کنید و پس از آن شروع به یادگیری تعمیرات گیربکس های اتوماتیک از طریق شرکت در دوره آموزش گیربکس اتوماتیک نمایید. در صورتی که به صورت حرفه ای تعمیرات گیربکس های اتوماتیک را یاد بگیرد و تمرین و تکرار بسیاری داشته باشید به شما اطمنیان می دهیم که در کمتر از یک سال به درآمد بالایی دست پیدا می کنید.

  آموزش عیب یابی گیربکس اتوماتیک

  همانطور که اشاره شد گیربکس های اتوماتیک از قطعات گوناگونی تشکیل شده اند. خراب شدن هر یک از این قطعات مشکلات گوناگونی را در گیربکس و عملکرد خودرو ایجاد می کند. در صورتی که آموزش عیب یابی گیربکس اتوماتیک را به صورت حرفه ای دیده باشید در صورت خوب کار نکردن گیربکس به سرعت قطعه معیوب را شناسایی کرده و درصدد تعمیر یا تعویض آن بر می آیید. آموزش عیب یابی گیربکس اتومات یکی از سرفصل های آموزشی مهمی است که به طور کامل در آ دوره گیربکس اتوماتآ به آن پرداخته می شود.

  آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران

  آموزشگاه برق گستران دوره آموزش گیربکس اتوماتیک را در تهران و در حوالی میدان انقلاب برگزار می نماید. این آموزشگاه دسترسی خوبی به تاکسی، اتوبوس و مترو داشته و به راحتی می توانید خود را به آموزشگاه برسانید. علاوه بر این آموزشگاه گیربکس اتومات برق گستران برای آن دسته از علاقه مندان به تعمیرات گیربکس اتومات که ساکن تهران نیستند تدابیری را اتخاذ نموده است. این آموزشگاه هماهنگی هایی را با خوابگاه های گوناگونی انجام داده است. این خوابگاه در نزدیکی محل برگزاری دوره هستند بنابراین نیازی به پرداخته هزینه رفت و آمد نخواهید بود. بنابراین اگر ساکن تهران نیستید و علاقه مند حضور در دوره های آموزش گیربکس های اتوماتیک هستید می توانید در دوره های این آموزشگاه ثبت نام کنید.

  آموزش گیربکس اتومات خودروهای چینی

  اگر علاوه بر تعمیر گیربکس هیوندا و کیا، 206 و مزدا بتوانید گیربکس خودروهای چینی را عیب یابی و تعمیر کنید درآمد شما در این شغل افزاییش چشمگیری خواهد داشت. امروزه تقاضا برای خرید خودروهای چینی افزایش چشمگیری داشته است و تعداد کمی از تعمیرکاران گیربکس از پس تعمیر گیربکس این خودروها بر می آیند. در آموزشگاه برق گستران در دوره آموزش گیربکس cvt صفر تا صد عیب یابی و تعمیر گیربکس های خودروهای چینی به شما آموزش داده می شود. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که پس از اتمام این دوره، در دوره cvt ثبت نام نمایید.

   

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   
  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]