آموزش نقاشی خودرو

خانه / دوره ها / دوره های مکانیک / آموزش نقاشی خودرو
هزینه دوره: 12.799.999 9.800.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 20 ساعت
آموزش نقاشی خودرو چرا آموزش نقاشی خودرو ؟ آموزش نقاشی خودرو
آموزش نقاشی خودرو

نقاشی خودرو یکی از روش‌هایی است که از آن برای رفع مشکلات رنگ در روی بدنه خودرو از آن استفاده می‌کنند. این رشته از گذشته تا به امروز بازار کار خوبی داشته و امروزه با توجه به افزایش تعداد خودرو آینده شغلی آن بهتر شده است. دوره آموزش نقاشی خودرو در آموزشگاه برق گستران به صورت حرفه‌ای صفر تا صد نقاشی خودرو داخلی و خارجی را به شما آموزش می‌دهد. آموزش نحوه کار با ابزارهای نقاشی، آموزش سمباده زنی، بتونه‌کاری، زیرکاری، آسترزنی، کاورگیری، رنگ‌سازی، کار با پیستوله رنگ پاش، پولیش کاری، کارشناسی و تشخیص رنگ برخی از سرفصل‌های دوره نقاشی خودرو در آموزشگاه برق گستران است که با شرکت در این دوره نقاشی خودرو به آن مسلط می‌شوید. همان طور که گفتیم آموزش نقاشی خودرو از اصول اولیه مانند آستر کاری، بتونه شروع می‌شود و با شناخت و درک صحیح از رنگ‌ها (رنگ‌های فلزی، رنگدانه‌های مختلف و مواد افزودنی) می‌توانید بهترین رنگ خودرو را برای همسان سازی آن انتخاب کنید و رنگ و ترکیب آنها را طوری برگزینید که نتیجه نهایی رنگ آمیزی خودرو مانند روز اول باشد.

آموزش نقاشی خودرو

سرفصل های آموزش نقاشی خودرو

آموزش نقاشی خودرو
آموزش نقاشی خودرو ثبت نام آموزش نقاشی خودرو

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ نقاشی ماشین، سرامیک و ریکاوری رنگ و لیسه گیری

انتخاب دوره(Required)
آموزش نقاشی خودرو مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش نقاشی خودرو
آموزش نقاشی خودرو

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش نقاشی خودرو

تمامی مراحل آموزش نقاشی خودرو به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

آموزش نقاشی خودرو

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش نقاشی خودرو

برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش نقاشی خودرو

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

آموزش نقاشی خودرو

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

آموزش نقاشی خودرو

برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

آموزش نقاشی خودرو

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

آموزش نقاشی خودرو

دوره جامع آموزش نقاشی خودرو از پایه تا پیشرفته + ارائه مدرک فنی حرفه ای

رنگ بدنه خودرو ممکن است بر اثر تصادف، برخورد با اشیا، خط و خش، تابش نور خورشید، باران و غیره آسیب ببیند و نیاز به نقاشی مجدد پیدا کند. از بین رفتن رنگ بدنه خودرو تاثیر بسیاری روی زیبایی خودرو دارد بنابراین افراد هر چه سریعتر برای ترمیم رنگ خودرو اقدام می‌کنند. نقاشی خودرو امری تخصصی است و نیاز است انجام آن را به دست یک نقاش حرفه‌ای سپرد. یک نقاش متخصص باید به گونه‌ای بدنه خودرو را رنگ بزند که پس از اتمام کار محل رنگ شدگی قابل تشخیص نباشد. دوره آموزش نقاشی خودرو یکی از بهترین روش‌هایی است که از طریق آن می‌توانید صفر تا صد دوره نقاشی خودرو را یاد بگیرید و به عنوان نقاش حرفه‌ای در بازار کار به فعالیت مشغول شوید.

نقاشی خودرو امری تخصصی بوده و انجام آن نیاز به ابزارهایی خاص و مراحل گوناگونی دارد. نقاشی خودرو کاری حساس و پیچیده است و نیاز به ظرافت‌های بسیاری دارد. به همین دلیل پیش از ورود به شغل نقاش اتومبیل لازم است آموزش تخصصی نقاشی خودرو را به صورت عملی ببینید.
نقاشی بدنه خودرو مراحل گوناگونی دارد. ابتدا و پیش از شروع کار، یک نقاش خودرو باید با انواع رنگ‌ها و ابزارهای نقاشی خودرو آشنا باشد و کد رنگ‌ها را بداند. انجام هر یک از مراحل نقاشی خودرو مستلزم رعایت نکات بسیاری است اگر هر یک از این مراحل به درستی انجام نشود پس از اتمام کار محل رنگ شدگی کاملا قابل تشخیص است. اگر آموزش نقاشی خودرو را به صورت حرفه‌ای دیده باشید به صورت تخصصی نحوه نقاشی ماشین را یاد گرفته و می توانید انواع مدل داخلی و خارجی ماشین را نقاشی کنید.

برای نقاشی خودرو لازم است درک درستی از انواع رنگ و ابزارهای نقاشی داشته باشید و بتوانید رنگ متناسب با رنگ اصلی خودرو را شناسایی کنید و بدنه خودرو را به گونه‌ای که محل رنگ شدگی قابل تشخیص نباشد رنگ آمیزی کنید. با توجه به درآمد خوبی که شغل نقاشی اتومبیل دارد امروزه شاهد برگزاری دوره آموزش نقاشی خودرو در آموزشگاه‌های بسیاری هستیم. یک آموزشگاه نقاشی خودرو خوب برای ثبت نام دوره نقاشی خودرو ویژگی‌هایی دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد. شما باید طی دوره به صورت عملی مراحل نقاشی و رنگ آمیزی خودرو را انجام دهید و نحوه کار با ابزارهای نقاشی خودرو را یاد بگیرید.

در ابتدای دوره فنی نقاشی خودرو با انواع ابزارهای نقاشی خودرو آشنا می‌شوید و نحوه کار با آنها را یاد می‌گیرید. پس از آن مراحل نقاشی خودرو از تمیزکاری، بتونه کشی، آسترسازی، رنگ پاشی و غیره آموزش داده می‌شود و در انتها با نحوه خشک کردن رنگ خودرو آشنا می‌شوید. آموزش‌ها در این دوره نقاشی خودرو به گونه‌ای است که شما بتوانید پس از پایان یافتن دوره نقاشی خودرو، انواع خودرو داخلی و خارجی را نقاشی کنید. آموزش بتونه کاری، آستر سازی، کاغذپیچی، عایق کاری، رنگ پاشی، قلم گیری، آستر پاشی، پوست آب زدن، پرزگیری، خشک کردن رنگ، پولیش کاری، سمباده زنی برخی از سرفصل‌هایی است که در کلاس نقاشی خودرو آموزشگاه برق گستران به طور کامل به آن پرداخته می‌شود.

بازار کار نقاش خودرو

تعداد متقاضیان خودرو در کشورمان روز به روز در حال افزایش است و متاسفانه با افزایش چشمگیر تصادفات در یک دهه گذشته به راحتی می توان یافت که تمام حوزه و رشته های مکانیک خودرو همچون نقاشی خودرو، جلوبندی سازی و سایر موارد دیگر دارای بازارکار پر رونقی بوده و در صورت کسب مهارت و تجربه در این حوزه می توانید به راحتی از آینده شغلی مناسبی برخوردار شوید. البته ممکن است در چند ماه اول حین ورود به بازار کار، درآمد بالایی نداشته باشید اما با کمی حوصله و افزایش مهارت‌ها و تجربه می‌توانید در کمتر از 6 ماه به درآمد بسیاری عالی در این شغل دست پیدا کنید. در حال حاضر نقاشان حرفه‌‌ای خودرو به طور میانگین درآمدی بین 10 تا 20 میلیون تومان در ماه کسب می‌کنند.

هزینه کلاس آموزش نقاشی خودرو

هزینه آموزش نقاشی خودرو با توجه به درآمد بالای نقاشان خودرو زیاد نبوده ومطمئن باشید هر چه برای آموزش نقاشی خودرو هزینه کنید پس از ورود به بازارکار چندین برابر آن به شما باز خواهد گشت. شهریه دوره نقاشی خودرو در آموزشگاه‌های مختلف متفاوت است. ممکن است برخی از مراکز با قیمتی پایین این دوره نقاشی خودرو را برگزار کنند اما انتخاب آموزشگاه نقاشی خودرو صرفا نباید بر اساس هزینه و قیمت دوره نقاشی خودرو باشد و باید فاکتورهای دیگری که در بخش قبل به آن اشاره شد مورد توجه قرار گیرد. بنابراین هنگام انتخاب مرکز آموزش نقاشی خودرو در کنار هزینه به کیفیت آموزش نقاشی خودرو و عملی بودن دوره نقاشی خودرو توجه داشته باشید و مطمئن شوید که هزینه با شیوه آموزش نقاشی خودرو همخوانی داشته باشد.

نقاشی بدنه خودرو در چه مواردی انجام می شود؟

به دلیل هر گونه تصادف، به مرور زمان بر اثر خط و خش، آسیب ناشی از باران و آفتاب، مجبور به رنگ آمیزی بدنه خودرو خواهیم بود. این شغل یک شغل تخصصی مشتمل بر مراحل مختلف است که به صورت پایه در هنرستان فنی حرفه‌ای برای صفر تا صد هنرجویان دوره نقاشی خودرو آموزش داده می شود. در واقع شما با شرکت کردن در کلاس نقاشی خودرو برق گستران، آموزش نقاشی خودرو را از صفر تا صد به طور جامع آموزش میبینید.

مراحل رنگ کاری خودرو به طور کلی

برای اینکه رنگ آمیزی بدنه خودرو به خوبی انجام شود و بعد از انجام کار نهایی، قسمت رنگ شده مشخص نباشد، شرایطی وجود دارد که به اختصار و مفید به آنها اشاره می‌شود:

  • تجهیزات و ابزار مربوط به هر مرحله باید قبل از شروع کار بررسی شده و در صورت لزوم آماده شود تا کلیه مواد و ابزار لازم در حین کار در دسترس باشد.
  • گرد و غبار بدترین دشمن در منطقه نقاشی است، بنابراین منطقه نقاشی باید دور از گرد و غبار باشد.
  • تمیز کردن خودرو از هرگونه مواد ناشی از گرد و غبار، گریس و غیره.
  • قرار دادن روزنامه یا چسباندن نوار روی پنجره‌ها، آینه‌ها و غیره یا برداشتن دستگیره درها، لامپ‌ها و غیره برای جلوگیری از لکه دار شدن آنها
  • سنباده‌زدن و پرداخت سطح مرحله بعدی است.
  • اطمینان از رنگ صحیح و مطابقت آن با رنگ خودرو

در آموزش نقاشی خودرو برق گستران تمام این شرایط ذکر شده به طور کامل شرح داده میشود. ایمنی هنگام کار با مواد شیمیایی و مواد سمی در طول فرآیند رنگ آمیزی خودرو امری مهم است. تمرکز بخشی از دوره نقاشی خودرو برق گستران بر آموزش کارآموزان با نحوه کار با محصولات مضر است که موضوعاتی مانند استفاده ایمن از رنگ و استفاده از تجهیزات ایمنی است.

آموزشگاه نقاشی خودرو با مرک فنی حرفه ای برق گستران

آموزشگاه برق گستران با سال فعالیت در حوزه برگزاری انواع دوره های آموزشی مکانیک خودرو، صافکاری و نقاشی در حال حاضر یکی از بهترین آموزشگاه شهر تهران به شمار می رود که تمامی دوره های آموزشی خود را در کارگاه مجهز به صورت کاملا عملی زیر نظر اساتید ماهر و حرفه ای برگزار کرده و مهارت آموزان تمامی مباحث مهم آموزشی را از پایه تا پیشرفته از صفر تا صد با توجه به نیاز بازار کار فرا خواهند گرفت. در نهایت با کسب نمره قبولی در امتحان پایان دوره با مدرک فنی حرفه ای وارد بازار کار خواهید شد.
در صورت نیاز به مشاوره برای کسب اطلاعات مربوط به هزینه و شهریه کلاس، مدت زمان دوره یادگیری و شرایط خوابگاه کارآموزان شهرستانی و یا ثبت نام در کلاس آموزش نقاشی خودرو را دارید با کارشناسان مجموعه برق گستران تماس بگیرید.

آموزش نقاشی خودرو دوره های آموزشی مرتبط با آموزش نقاشی خودرو آموزش نقاشی خودرو
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو
آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو سوالات متداول عمومی آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو
برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

آیا بعد دوره سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو نیاز به کارآموزی می باشد؟

پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

کلاس سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو چند نفره می باشد؟

پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو
آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آشنایی بیشتر با آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو
در پایان این دوره آیا نحوه کار با دستگاه های اوربیتال و روتاری را به صورت کامل یاد می گیریم؟

پاسخ : بله به صورت کامل یاد داده می شود.

آیا نحوه کار با ابزارهای سرامیک رنگ در دوره سرامیک و ریکاوری رنگ آموزش داده میشود؟

پاسخ : بله به صورت کامل آموزش داده میشود.

آیا رفع آفتاب سوختگی بدون رنگ کردن جزء مباحث این دوره است؟

پاسخ :بله به صورت عملی آموزش داده میشود.

آیا در این دوره لیسه گیری هم آموزش داده می شود؟

پاسخ :خیر دوره لیسه گیری و ایر براش به صورت دوره ای جداگانه توسط آموزشگاه برق گستران برگزار می شود.

آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آخرین مقالات مرتبط آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو
دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش نقاشی خودرو آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 12.799.999 تومان

شهریه با تخفیف : 9.800.000 تومان