آموزش نصب دزدگیر اماکن

خانه / دوره ها / دوره های نصب / آموزش نصب دزدگیر اماکن
هزینه دوره: 1.600.000 1.200.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 8 ساعت
آموزش نصب دزدگیر اماکن چرا آموزش نصب دزدگیر اماکن ؟ آموزش نصب دزدگیر اماکن
آموزش نصب دزدگیر اماکن

آموزش نصب دزدگیر اماکن از جمله رشته های بسیار پر مخاطب سیستم های امنیتی می باشد. دزدگیر های اماکن به سه دسته دزدگیر معمولی، دزدگیر با تلفن کننده خط شهری و دزدگیر با تلفن کننده سیم کارتی تقسیم می شوند. به دلیل تنوع تعداد مکان هایی که از دزدگیر اماکن استفاده می کنند بازار کار این رشته سودآوری بسیار زیادی دارد. در همین راستا آموزشگاه برق گستران دوره های آموزشی نصب دزدگیر اماکن را با تکیه بر اساتید با تجربه به صورت کاملا عملی و جهت ورود کارآموزان به بازار کار در تهران برگزار می نماید. آموزش نصب دزدگیر سیم کارتی، آموزش نصب دزدگیر اماکن بیسیم، آموزش نحوه سیم کشی دزدگیر، آموزش نصب انواع چشمی دزدگیر و…. از جمله سرفصل های آموزشی ارائه شده در کلاس نصب دزدگیر اماکن است. لازم به ذکر است که هنرجویان در پایان دوره نصب دزدگیر اماکن با مشاوره و کسب تجربه از استاد مربوطه و همچنین خدمات پشتیبانی آموزشگاه، می توانند در بازار کار نصب دزدگیر اماکن به در آمد بالایی برسند.

آموزش نصب دزدگیر اماکن

سرفصل های آموزش نصب دزدگیر اماکن

آموزش نصب دزدگیر اماکن
آموزش نصب دزدگیر اماکن ثبت نام آموزش نصب دزدگیر اماکن

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ نصب اعلام حریق، نصب اعلام حریق آدرس پذیر

انتخاب دوره(Required)
آموزش نصب دزدگیر اماکن مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش نصب دزدگیر اماکن
آموزش نصب دزدگیر اماکن

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش نصب دزدگیر اماکن

تمامی مراحل آموزش نصب کولر گازی به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

آموزش نصب دزدگیر اماکن

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش نصب دزدگیر اماکن

برگزاری دوره‌های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش نصب دزدگیر اماکن

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

آموزش نصب دزدگیر اماکن

برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش نصب کولر گازی

آموزش نصب دزدگیر اماکن

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

آموزش نصب دزدگیر اماکن

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزش نصب کولر گازی

آموزش نصب دزدگیر اماکن

آموزش نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن + مدرک معتبر فنی حرفه ای

نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن جز خدماتی است که با توجه به افزایش آمار سرقت و دزدی تقاضا برای آن بسیار زیاد است. نصب صحیح دزدگیر اماکن مستلزم طی کردن مراحلی از قبیل نصب چشمی، سنسور، پنل، تنظیمات و غیره می باشد. همچنین دزدگیرهای اماکن انواع گوناگونی دارند و شما به عنوان تعمیرکار بایستی آموزش نصب انواع دزدگیر اماکن از جمله سیمکارتی، بیسیم، با تلفن کننده، بدون تلفن کننده و غیره را داشته باشید. بنابراین می توانیم بگوییم نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن آنقدرها هم آسان نبوده و تنها کسانی آموزش صفر تا صد نصب دزدگیر اماکن را دیده باشند می توانند این وسیله را نصب کنند. عده ای بر این باورند که می توانند با دیدن فیلم آموزشی یا خواندن فایل های پی دی اف آموزش نصب دزدگیر اماکن با طریقه نصب این وسیله آشنا شوند اما توجه داشته باشید که نصب این وسیله مانند دیگر وسایل نکاتی دارد و بی توجهی به این نکات باعث می شود تا دزدگیر به خوبی کار نکند.

آموزش نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن

بنابراین اگر هدف شما از آموزش نصب دزدگیر اماکن ورود به بازار کار است توصیه می کنیم حتما دوره نصب دزدگیر اماکن را در یک آموزشگاه معتبر ثبت نام کنید. هزینه یادگیری نصب دزدگیر مبلغ بالایی نبوده و در صورت یادگیری در همان ماه اول ورود به بازار کار می توانید چندین برابر این هزینه را به دست آورید. از مهمترین مزایا شرکت در دوره های آموزشی راه اندازی انواع دزدگیر در آموزشگاه های معتبر علاوه بر کسب مهارت و دانش، در صورت قبولی در امتحان پایان دوره سازمان فنی حرفه ای برای شما مدرک معتبر قابل ترجمه بین المللی صادر خواهد شد که توسط آن می توانید تمامی مدارک مورد نیاز برای تاسیس کسب و کار خود را دریافت کنید.

آموزش نصب دزدگیر اماکن سیمکارتی

دزدگیر اماکن سیمکارتی از مدل های پرطرفدار دزدگیر است و در ساختمان های بسیاری از آنها استفاده می شود. در این دزدگیرها زمانی که آژیر به صدا در می آید پنل مرکزی به شماره هایی که هنگام نصب دزدگیر ثبت شده است پیامک ارسال می کند. نصب این دزدگیرها با تمام مزیت هایی که دارد برای محیط هایی که آنتن دهی در آنها ضعیف است توصیه نمی شود. اما از آنجایی که در حال حاضر آنتن دهی موبایل در بیشتر نقاط قابل قبول است از این دزگیرها برای محیط ها و ساختمان های گوناگونی استفاده می شود. بنابراین اگر می خواهید وارد بازار کار شوید بایستی آموزش نصب دزدگیر اماکن سیمکارتی را به طور کامل یاد بگیرید. در دوره دزدگیر اماکن مجتمع برق گستران به طور کامل این موضوع آموزش داده می شود.

آموزش نصب دزدگیر اماکن بیسیم

در دزدگیرهای بیسیم ارتباط بین پنل مرکزی و سنسور به صورت بی سیم است. نصب دزدگیرهای بیسیم آسان بوده و نحوه کار آنها به این صورت است که در صورت ورود افراد به ساختمان چشمی به سنسور پالس هایی را می فرستند و سنسور به پنل مرکزی دستوری را می فرستد و پنل از طریق سیگنال های رادیویی اطلاع رسانی می کند. آموزش نصب دزدگیر اماکن بیسیم یکی از موضوعات مهم دیگری است که برای ورود به این شغل باید به آن مسلط شوید چرا که در حال حاضر تقاضا برای نصب این دوربین افزایش یافته است. در پکیج آموزشی نصب دزدگیر اماکن برق گستران این موضوع به شما آموزش داده می شود.

چگونه دزدگیر اماکن را نصب کنیم؟

چگونه دزدگیر اماکن را نصب کنیم؟

همانطور که اشاره شد دزدگیرهای اماکن انواع گوناگونی دارند و نصب آنها مستلزم رعایت مراحل و نکاتی است. در صورت شرکت در دوره های آموزشی نصب دزدگیر اماکن، این موارد به طور کامل به شما آموزش داده می شود. در این بخش به طور مختصر شما را با نحوه نصب دزدگیر اماکن آشنا می کنیم. برای نصب دزدگیر اماکن ابتدا لازم است محل نصب پنل را انتخاب کنید، این محل بایستی به سنسور و آژیر فاصله مناسبی داشته باشد همچنین از دسترس افراد دور باشد. در صورتی که قصد نصب دزدگیر سیمکارتی را دارید توجه داشته باشید که محل نصب پنل مرکزی بایستی آنتن دهی خوبی داشته باشد. پس از نصب پنل مرکزی نوبت نصب سنسورهای حرکتی است. اگر دزدگیر را در مکانی نصب می کنید که نمی توانید کابل کشی داشته باشید باید از سنسور استفاده کنید. ابتدا مجل نصب سنسورها را مشخص کنید و بعد آنها را به پنل مرکزی متصل کنید. آموزش نصب سنسور حرکتی دزدگیر اماکن به طور کامل در دوره نصب دزدگیر اماکن آموزشگاه برق گستران آموزش داده می شود.

حالا کافیست باتری را به پنل مرکزی دزدگیر متصل کنید. پس از نصب باتری نوبت نصب آژیر و بلندگو می رسد. نصب آژیر و بلندگو مستلزم رعایت نکاتی است و در دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن به طور کامل به آن پرداخته می شود. اما برای نصب آژیر و بلندگو بایستی به زیر کنتانت های siren و sp به ترتیب آژیر و بلندگو را نصب کنید. نصب چشمی دزدگیر از دیگر مراحل مهمی است که برای نصب دزدگیر اماکن باید انجام دهید. نصب چشمی هم نکات بسیاری دارد مثلا نباید چشمی را در محیط هایی که نوسان دارند نصب کنید مثلا در مقابل یک پنکه، همچنین چشمی ها نباید مقابل نور باشند بنابراین نصب چشمی در مقابل پنجره اشتباه است. بهتر است چشمی را در گوش های دیوار که نوسانی ندارند نصب کنید. از نصب چشمی در محیط های گرم و مرطوب نیز خودداری کنید. اگر در دوره نصب دزدگیر اماکن ثبت نام کرده باشید تمامی نکات نصب چشمی به شما آموزش داده می شود.

حین انتخاب آموزشگاه نصب انواع دزدگیر به چه مواردی توجه داشته باشیم؟

قبل از هر چیز توصیه می شود تمامی دوره های آموزشی که قصد سپری کردن آنها را دارید، نزد آموزشگاه های معتبری بروید که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت کنند. علاوه بر این مورد توصیه می شود قیمت و هزینه دوره آموزشی را معیاری برای سنجش کیفیت دوره معین نکنید. به عبارتی دیگر قیمت بالا یا پایین دوره آموزشی به معنای کیفیت عالی یا پایین دوره نمی باشد. بنابراین قبل از ثبت نام حتما از تجهیزات و کارگاه آموزشگاه دیدن بفرمایید و سپس برای ثبت نام اقدام کنید. همچنین می توانید از تجربه و میزان رضایت مهارت جویان قبلی اطلاعات مفیدی را کسب کنید.

چرا باید در دوره نصب دزدگیر اماکن ثبت نام کنید؟

  1. در حال حاضر تقاضا برای نصب دزدگیر اماکن افزایش چشمگیری داشته است.
  2. نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن نیاز به سرمایه بالایی ندارد.
  3. در حال حاضر نصابان دزدگیر اماکن از درآمد خوبی برخوردار هستند.
  4. با شرکت در دوره نصب دزدگیر اماکن در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد نصب دزدگیر را یاد خواهید گرفت.
  5. با شرکت در دوره دزدگیر اماکن از یک مدرک فنی حرفه ای بهره مند خواهید شد.
آموزش نصب دزدگیر اماکن دوره های آموزشی مرتبط با آموزش نصب دزدگیر اماکن آموزش نصب دزدگیر اماکن
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش نصب اعلام حریق آموزش نصب اعلام حریق
آموزش نصب اعلام حریق سوالات متداول عمومی آموزش نصب اعلام حریق آموزش نصب اعلام حریق
آیا شهریه بصورت نقد باید پرداخت شود؟

پاسخ : خیر ،کارآموزانی که شرایط پرداخت نقدی را ندارند می توانند بصورت اقساط پرداخت کنند.

آیا بعد از گذراندن دوره آموزش نصب اعلام حریق مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

اگر بعد از دوره آموزش نصب اعلام حریق سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

پاسخ : کارآموزان بعد از دوره از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

کلاس آموزش نصب اعلام حریق چند نفره می باشد؟

پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره نصب اعلام حریق در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش نصب اعلام حریق آموزش نصب اعلام حریق
آموزش نصب اعلام حریق آشنایی بیشتر با آموزش نصب اعلام حریق آموزش نصب اعلام حریق
1) در دوره نصب اعلام حریق از چه برند هایی استفاده می شود؟

پاسخ : ما از برند آریاک استفاده میکنیم و تفاوت این برند با انواع برند های موجود در بازار را آموزش می دهیم.

2) آیا تلفن کننده هم در دوره نصب اعلام حریق آموزش داده می شود؟

پاسخ : بله نحوه نصب و پروگرام کردن تلفن کننده به همراه تست روی تلفن همراه کارآموز آموزش داده می شود.

3) نحوه برطرف کردن خطا در سیستم اعلام حریق آموزش داده میشود؟

پاسخ : بله تمامی خطا ها و Fault ها آموزش داده می شود.

4) در این دوره استفاده از نوع کابل ها و قطعات مناسب توضیح داده میشود؟

پاسخ : بله انتخاب کابل و دتکتور های مناسب مکان های خاص کاملا آموزش داده میشود.

5) آیا برق گستران با آموزشگاه های دیگه فرقی دارد؟

پاسخ : پشتیبانی نامحدود – استفاده از کارگاه ها ها بعد از اتمام دوره و بازآموزی رایگان تفاوت برق گستران با سایر آموزشگاه ها می باشد.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش نصب دزدگیر اماکن آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 1.600.000 تومان

شهریه با تخفیف : 1.200.000 تومان