آموزش صافکاری خودرو

خانه / دوره ها / دوره های مکانیک / آموزش صافکاری خودرو
هزینه دوره: 12.800.000 9.800.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 20 ساعت
آموزش صافکاری خودرو چرا آموزش صافکاری خودرو ؟ آموزش صافکاری خودرو
آموزش صافکاری خودرو

آموزش صافکاری خودرو یکی از دوره‌های بسیار محبوب مرتبط با خودرو است. افزایش تعداد خودرو در کشور به خوبی نشان از بازارکار عالی شغل صافکاری خودرو می‌دهد. آموزشگاه صافکاری خودرو برق گستران این دوره آموزش صافکاری خودرو را با هدف تربیت صافکاران حرفه‌ای به بازار کار برگزار می‌نماید. دوره آموزش صافکاری خودرو در این آموزشگاه به صورت عملی برگزار می‌شود، همچنین کلاس صافکاری خودرو مجهز به انواع ابزار و تجهیزات بوده و طی دوره صافکاری ماشین کارآموزان می‌توانند به صورت عملی مراحل صافکاری و نحوه کار با ابزار آن را انجام دهند. سرفصل‌های این دوره صافکاری خودرو با توجه به نیازهای بازار کار تدوین شده است، آموزش صفر تا صد صافکاری خودرو با رنگ و بدون رنگ، آموزش فلز کاری، آموزش برشکاری، آموزش سوراخ کاری، سوهان کاری، نحوه جدا کردن بدنه، چرخ‌ها، صندلی و دیگر قطعات خودرو از روی آن برای صافکاری، آموزش جوشکاری آرگون، کار با ابزارهای صافکاری، آموزش نحوه از بین بردن و سوزاندن رنگ و . . . برخی از سرفصل‌هایی است که در این دوره صافکاری خودرو به طور کامل به آن پرداخته می‌شود.

لازم به ذکر است در پایان دوره آموزش صافکاری خودرو یک مدرک معتبر صافکاری به شما عزیزان ارائه می‌شود همچنین می توانید از پشتیبانی آموزشگاه صافکاری خودرو و بازآمویی رایگان آن بهره‌مند شوید. دوره آموزش صافکاری خودرو یکی دیگر از دوره‌های کاربردی و عملی آموزشگاه صافکاری خودرو برق گستران است که زیر مجموعه دوره مکانیک خودرو می‌باشد و با شرکت در این دوره صافکاری خودرو می‌توانید تسلط کافی در پولیش انواع خودرو و جزئیات و نکات مربوط به این حرفه از اساتید مجرب و با تجربه استفاده کنید. همچنین پس از گذراندن دوره صافکاری خودرو می‌توانید با ضمانت وارد بازار کار شوید و به صورت مستقل شروع به کار کنید و درآمد بالایی کسب کنید.

آموزش صافکاری خودرو

سرفصل های آموزش صافکاری خودرو

آموزش صافکاری خودرو
آموزش صافکاری خودرو ثبت نام آموزش صافکاری خودرو

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ نقاشی ماشین، سرامیک و ریکاوری رنگ و لیسه گیری

انتخاب دوره(Required)
آموزش صافکاری خودرو مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش صافکاری خودرو
آموزش صافکاری خودرو

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش صافکاری خودرو

تمامی مراحل آموزش نقاشی خودرو به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

آموزش صافکاری خودرو

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش صافکاری خودرو

برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش صافکاری خودرو

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

آموزش صافکاری خودرو

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

آموزش صافکاری خودرو

برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

آموزش صافکاری خودرو

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

آموزش صافکاری خودرو

آموزش صافکاری خودرو pdr با مدرک معتبر فنی حرفه ای

در دوره صافکاری مجتمع برق گستران روی انواع ماشین های محبوب ایرانی کار می شود. با اتمام دوره صافکاری، مهارت آموزان عزیز با تمامی مباحث مهم صافکاری از پایه تا پیشرفته از مبتدی تا حرفه ای توسط اساتید ماهر این مجموعه آشنا خواهید شد و قادر خواهید بود تمامی مباحث مهم صافکاری ماشین را خودتان به تنهایی انجام دهید. توجه داشته باشید صافکاری خودرو شغلی است که تنها با تکرار و تمرین یاد می گیرد از این رو در این دوره آموزش صافکاری تمامی موارد به طور عملی به مهارت آموزان عزیز منتقل شده و هنرجویان فرصت تکرار و تمرین خواهند داشت. از سرفصل های مهم صافکاری خودرو می توان به موارد مهمی همچون باز و بست لوازم ماشین و یادگیری لوازم کار، آچارها، قالب تنه، فن، فنر و موارد دیگر آشنا خواهید شد. جالب است بدانید برای آموزش صافکاری خودرو با جوشکاری Co2 نیز آشنا می شوید.

آموزش صافکاری pdr یا بدون رنگ یکی از مهمترین مباحث رشته نقاشی و صافکاری ماشین به شمار می رود که از بازار کار بسیار خوبی برخوردار است. در صافکاری بدون رنگ یکی سری ظرافت خاصی وجود دارد که موج های کمتری بر روی کار می افتد. سبک صافکاری pdr یکی از مدرن ترین سبک هایی می باشد که در دنیا در حال انجام است. از این رو با سپری کردن دوره آموزش صافکاری pdr در آموزشگاه برق گستران علاوه بر کسب مهارت در این حوزه با مدرک معتبر سازمان فنی حرفه ای وارد بازار کار شوید. تمامی دوره های آموزشی آموزشگاه برق گستران در کارگاه های عملی ویژه بازار کار توسط اساتید ماهر برگزار شده و بعد از اتمام دوره با کسب نمره قبولی در امتحان پایان کلاس آموزشی، با مدرک معتبر سازمان فنی حرفه ای وارد بازار کار شوید.

آموزش صافکاری خودرو

مواردی که در این دوره صافکاری خودرو تدریس می‌شود

 • آموزش صافکاری خودرو
 • آموزش جوشکاری
 • باز کردن و نصب اجزای خودرو
 • آموزش فاز کاری
 • آموزش کار با ابزار‌هایی که نیاز است
 • آموزش رکلاژ درب‌های اتومبیل
 • آموزش لحیم‌کاری سخت
 • آموزش مهارت‌زدن رنگ استری
 • خارج کردت قطعات از بدنه خودرو

درآمد شغل صافکاری خودرو

با توجه به تصادفات زیاد و اهمیت ظاهر خودرو، پیدا کردن یک صافکار خوب بسیار مهم است و درآمد حاصل از این امر به مهارت شما بستگی دارد، به همین دلیل اگر بتوانید مهارت خود را افزایش دهید، درآمد خود را افزایش دادید. همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد به دنبال صافکاری هستند که بدون رنگ صافکاری خودرو را انجام دهند و حاضرند هزینه زیادی برای آن صرف کنند. البته داشتن مهارت برای افزایش درآمد در این حوزه کافی نیست باید بتوانید به راحتی با مشتریان مختلف ارتباط برقرار کنید و عملیات صافکاری ماشین را سر زمان بدون کاسته ای به اتمام برسانید. بنابراین خوش قولی، ارتباط قوی با مشتریان، موقعیت کارگاه و هزینه مناسب خدمات از عواملی هستند که به طور مستقیم بر روی درآمد شغل کافکاری تاثیر دارد. به طور کلی درآمد شغل صافکاری خودرو در طول ماه 20 تا 50 میلیون تومان می توان تخمین زد.

پیش نیاز دوره آموزش صافکاری خودرو چیست؟

این دوره آموزش صافکاری خودرو با عنوان صافکاری بدون رنگ انجام می‌شود و در پایان به هنرجو گواهی شرکت در دوره صافکاری خودرو اعطا می‌شود. برای شرکت در این دوره صافکاری خودرو شرط سنی خاصی وجود ندارد و تنها شرط ثبت نام در این دوره صافکاری خودرو مدرک دیپلم می‌باشد. کار کردن عملی با ابزارهای موجود و پروژه‌های قابل ترمیم، هسته اصلی دوره متوسطه و برنامه‌های گواهینامه را برای شرکت کنندگان دوره صافکاری خودرو تشکیل می‌دهد و همچنین کلاس صافکاری خودرو نقش مهمی ایفا می‌کند. کلاس‌ها شامل آسیب‌های سازه‌ای و غیرسازه‌ای، حذف، تعمیر، تکنیک‌های جوش و برش، پلاستیک‌ها و چسب‌ها، آسترها و پرداخت‌ها، ارزیابی آسیب، پرکردن بدنه، ورق فلزی، تعمیر شیشه، فناوری پیشگیری از برخورد و تجهیزات کارگاه بدنه است. یکی دیگر از دلایلی که شرکت در این دوره صافکاری خودرو کمک زیادی می‌کند این است که شما به هیچ پیش نیازی نیاز ندارید و حتی نیازی به آموزش بسیار بالایی ندارید، تنها چیزی که نیاز دارید استعداد و اشتیاق به این شغل است.

دوره آموزش صافکاری خودرو در آموزشگاه برق گستران هیچگونه پیشنیازی ندارد.

آیا مدرک کلاس صافکاری خودرو معتبر است؟

باید گفت گواهینامه این دوره آموزش صافکاری خودرو دارای اعتبار لازم جهت اخذ مجوز راه اندازی فروشگاه و اخذ وام و همچنین در صورت تمایل به افتتاح مغازه با این گواهی می‌باشد. اما لازم به ذکر است که از آنجایی که این دوره از کلاس صافکاری خودرو که علمی و مهارتی است در همه کشورها تدریس می‌شود یا به نوعی لیست می‌باشد، می‌توانید این مدرک را ترجمه کرده و به عنوان یک مزیت مثبت در هنگام مهاجرت از آن استفاده کنید.

دوره آموزش صافکاری خودرو به چه صورت برگزار می شود؟

باید گفت که این دوره‌های آموزش صافکاری خودرو توسط مجرب‌ترین اساتیدی که تجربه زیادی در این زمینه دارند برگزار می‌شود و باید گفت که این دوره‌های آموزش صافکاری خودرو و تمامی فصل‌های آن به صورت تئوری و عملی می‌باشد که شما را با جزئیات کامل آشنا می‌کند. تمام اجزای آموزش مقدماتی در دوره‌های عملی آموزش صافکاری خودرو را کامل خواهید آموخت و باید گفت که این آموزش‌ها جدیدترین آموزش‌های موجود بوده و با استفاده از جدیدترین متد آموزشی، آموزش داده می‌شوند. یکی از ویژگی های برتر آموزشگاه صافکاری خودرو برق گستران، به روز بودن متد آموزشی است، در دوره صافکاری خودرو برق گستران از جدیدترین متد آموزشی استفاده می‌شود.

بدون رنگ

تفاوت بین مکانیکی و صافکاری در چیست؟

تکنسین‌های خدمات خودرو که به آن‌ها مکانیک خودرو نیز گفته می‌شود، با مشکلات مکانیکی برخورد می‌کنند که بعید است با چشم قابل مشاهده باشد، اما زمانی که خودرو به درستی کار نمی‌کند، وظایف آنها بسیار مهم است. مکانیک‌ها وظایفی از تعمیر و نصب ترمز گرفته تا تعویض شمع‌ها و کارکرد بهینه موتور را بر عهده دارند. مکانیک‌های امروزی نه تنها باید توانایی‌های مکانیکی عملی داشته باشند، بلکه باید با سیستم‌های رایانه‌ای که نقش زیادی در عملکرد وسایل نقلیه مدرن دارند نیز آشنا باشند. هم تکنسین‌های بدنه و هم مکانیک‌ها کارهای تشخیصی را روی وسایل نقلیه انجام می‌دهند. با این حال، ابزارها و فرآیندهایی که آنها استفاده می‌کنند کاملاً متفاوت است. پس از تصادف خودرو، متخصصان تعمیر بدنه خودرو باید یکپارچگی ساختاری خودرو را تجزیه و تحلیل کنند، بررسی کنند که چیدمان خودرو و پانل‌های بدنه آن در شرایط خوبی هستند و مطمئن شوند که خودرو برای رانندگی ایمن است.

گاهی اوقات آسیب در نگاه اول مشخص نیست، بنابراین تکنسین‌های بدنه برای تشخیص وضعیت خودرو باید از ابزارهای مختلفی مانند اندازه گیری تراز استفاده کنند. از سوی دیگر، مکانیک خودرو از چندین ابزار پیشرفته مانند نقشه خوان استفاده می‌کند که می تواند به سیستم کامپیوتری خودرو متصل شود و اطلاعات مربوط به قطعات کارکرده در خودرو را شناسایی کند. هنگامی که فناوری نمی‌تواند مورد استفاده قرار گیرد، مکانیک‌ها همچنین از طریق جستجوی فنی یا با تکیه بر دانش خود در مورد علائم هشدار دهنده و آنچه می‌توانند در مورد عملکرد قطعات خاص بگویند، مشکلات را تشخیص می‌دهند.

بعد از پایان دوره آموزش صافکاری خودرو چه کارهایی را میتوان انجام داد؟

اولین کاری که می‌توانید بعد از دوره صافکاری خودرو انجام دهید این است که، یک مغازه صافکاری ماشین با قیمت مناسب باز کنید و وسایل پولیش خودرو لازم را بخرید و شروع به کار کنید و از همان ابتدا رئیس خود باشید. دومین کار بعد از آموزش صافکاری خودرو این است که زیر نظر استاد دیگری به عنوان شاگرد در یک اتوفروشی کار کنید تا بتوانید پول لازم برای راه اندازی مغازه خود را دریافت کنید و به محض استفاده از مهارت‌های لازم استاد خود و آنها را یاد بگیرند

مورد سوم این است که کارت ویزیت خود را به صافکاری‌ها می‌دهید تا در صورت نیاز با شما تماس بگیرند که در این صورت پولیش خودرو را به عنوان کار دوم انتخاب کرده‌اید. شما می‌توانید پس از گذراندن دوره صافکاری خودرو با یافتن کارفرمایی که مایل به کارآموزی است، کار خود را شروع کنید و می‌توانید از این طریق کار کنید، البته در ابتدا با حقوق کم و سپس به عنوان یک تکنسین ماهرتر در استخدام شوید. در همان محل یا سایر پالایشگاه‌هایی که خدمات خودرو را ارائه می‌دهند. همچنین آموزشگاه صافکاری خودرو برق گستران دوره‌ صافکاری خودرو را در کارگاه های مجهز برگزار می‌کند. این دوره صافکاری خودرو معادل یک سال کار در بازار کار روان است.

تکنسین‌های خدمات خودرو به خصوص کسانی که دوره کارآموزی خودرو را در یک شرکت خوب گذرانده‌اند به راحتی می‌توانند در تعمیرگاه‌های خودرو، نمایندگی‌های خودرو و کامیون و سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگی که ناوگان خودرو دارند کار کنند. پس از تبدیل شدن به یک صافکار حرفه‌ای، می‌توانید یک مغازه اجاره کنید و شاگردان خود را آموزش دهید و سپس آنها را استخدام کنید.

در پایان دوره صافکاری خودرو، از طریق 3 روش کاربردی می‌توانید شروع به فعالیت کنید.

برای افتتاح کردن یک مغازه صافکاری خوب به چه مواردی احتیاج است؟

دوره صافکاری خودرو نیاز به ابزار و تجهیزات نسبتاً خاصی دارد که باید در هر مغازه پولیشی موجود باشد که البته بستگی به نوع صافکاری دارد. از آنجایی که دو نوع صافکاری با رنگ و بدون رنگ وجود دارد، هر کدام ابزار مخصوص به خود را برای صاف کردن با رنگ دارند که بدنه خودرو آسیب جدی دیده و نیاز به صاف کردن یا تعویض کامل دارد. می توانید از ابزارهایی مانند:

 • پمپ رنگ
 • سمباده
 • دستگاه جوش کاری
 • ابزار بتونه

خشک کن‌های رنگ محلی مورد نیاز است که هر کدام کیفیت خاص خود را دارند.

 برای صافکاری بدون رنگ به چه چیزی نیاز است؟

در ابتدا باید گفت که این روش زمانی استفاده می‌شود که بدنه خودرو آسیب دیده باشد اما رنگ آن فقط آسیب پذیر شده باشد و مشکلی نداشته باشد برای همین منظور ابزار آنها ظریفتر است که عبارتند از:

 • مشتی و قالب گیری
 • میله‌های صافکاری
 • تگرگ کشی چسبی
 • ابزار چوبی
 • یک دستگاه مغناطیسی بی رنگ
 • یک دستگاه بدون رنگ غیر هات باکس مورد نیاز است

آموزشگاه صافکاری خودرو برگزار کننده دوره های اتومکانیک مانند: آموزش مکانیک خودرو ، آموزش برق خودرو ، آموزش نقاشی خودرو، آموزش سوپاپ تراشی، آموزش جلوبندی سازی خودرو ، آموزش سرامیک خودرو … می باشد برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.

آنچه برای پولیش ماشین خود نیاز دارید

صافکاری ماشین فقط به تعداد انگشت شماری لوازم نیاز دارد که برخی از آنها را ممکن است قبلاً در خانه داشته باشید. آنچه صافکاری شما را می سازد، محیط مناسب است. زمانی که ماشین خود را پولیش می کنید، در مکانی تمیز و سایه پارک کنید. نور مستقیم خورشید می‌تواند محلول پولیش را قبل از اینکه فرصتی برای پاک کردن آن داشته باشید خشک کند. به غیر از سایه، مطمئن شوید که محل کار شما به خوبی تهویه می‌شود و می‌تواند به خوبی تخلیه شود.

قبل از شروع صافکاری، موارد زیر را تهیه کنید:

 • محلول پولیش
 • صابون کارواش
 • شیلنگ با نازل اسپری
 • بافر چرخشی یا پد/پارچه پولیش دستی
 • یک پارچه میکروفیبر تمیز
 • برس شستشوی ماشین

انواع صافکاری خودرو

هر تعمیرگاه خودرو روش منحصر به فرد خود را برای ترمیم بدنه خودرو دارد. علاوه بر این، هر مکانیک از ابزارها و روش‌های خاصی برای بازیابی قسمت‌های مختلف خودرو استفاده می‌کند که منحصر به فرد و با گذشت زمان و تجربه به دست آمده است. به طور کلی آموزش صافکاری خودرو به دو روش رنگی و بی رنگ تقسیم می‌شود که هر کدام ممکن است دارای چندین دستگاه و ابزار برای انجام صافکاری باشند. به همین دلیل امروزه می‌توان روش‌های مختلف صاف سازی را مشاهده کرد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. دوره آموزش صافکاری خودرو در آموزشگاه صافکاری خودرو برق گستران، جدیدترین و بهترین روش‌های پولیش خودرو را از بهترین مدرسان برای شما به ارمغان می آورد.

صافکاری کردن با استفاده از میله‌های PDR

پولیش PDR که زیرمجموعه پولیش بدون رنگ است با روش‌های مختلفی قابل انجام است. به عبارت دیگر وقتی بتوان بدنه خودرو را بدون استفاده از رنگ بدون آسیب رساندن به رنگ اصلاح کرد، روش PDR می تواند گزینه خوب و مناسبی برای انتخاب باشد.

صافکاری کردن با لیزر

صافکاری لیزری یکی از پیشرفته‌ترین روش‌های صافکاری بدون رنگ است. در صورت بروز تصادف و آسیب به رنگ بدنه خودرو می‌توانید از روش صافکاری لیزری استفاده کنید. در این روش علم اپتیک و لیزر به کمک می آیند تا بتوانیم از آنها برای تعمیر سطح بیرونی بدنه خودرو استفاده کنیم. یکی از مزایای این روش این است که به لطف گرمای ایجاد شده توسط لیزر، اثری از صاف شدن روی بدن باقی نمی‌ماند و این بسیار عالی است. آموزشگاه صافکاری خودرو برق گستران دوره آموزش صافکاری خودرو را با بهترین اساتید و متدها برای شما مهیا کرده است.

صافکاری کردن با چسب حرارتی

شاید نام این روش را نشنیده باشید، زیرا یکی از مدرن‌ترین روش‌ها به حساب می‌آید. روش کار به این صورت است که در قسمت آسیب دیده; چسب را تزریق می‌کنند و سپس نیرویی بر خلاف جهت اصلی به فرورفتگی وارد می‌کنند که در این صورت قسمت آسیب دیده به حالت اولیه باز می‌گردد.

صافکاری کردن با دستگاه مغناطیسی

لازم به ذکر است که دستگاه مغناطیسی از امواج الکتریکی استفاده می‌کند. در واقع این امواج به گونه‌ای عمل می‌کنند که باعث حرکت مولکول‌های فولاد از مرکز ورق و در نتیجه از بین رفتن فرورفتگی‌های روی بدنه می‌شود. آموزشگاه صافکاری خودرو برق گستران برگزار کننده دوره پولیش خودرو به شما دانشجویان عزیز کمک می‌کند تا با جدیدترین متدها به اهداف خود برسند.

منظور از روش‌های سنتی صافکاری خودرو چیست؟

روش‌های سنتی با دست انجام می‌شود و نیاز به مهارت‌های فردی بالایی در صافکاری کردن دارد.

صفحه صاف و چکش، چکش چوبی، قالب تنه و مشت از ابزارهای مورد استفاده در این روش هستند. سپس قیمت را بررسی و برآورد می‌کنیم. در این مرحله است که در صورت نیاز به تعویض قطعات، آن را نیز اعلام می کنیم.

تخصص هایی که کارآموز پس از آموزش صافکاری خودرو کسب می‌کند

تخصص‌هایی که زبان آموز پس از آموزش صافکاری خودرو به عنوان تکنسین تعمیر خودرو کسب می کند عبارتند از:

 • پس از اتمام دوره صافکاری خودرو، کارآموزان با ابزار، تجهیزات و فناوری‌های مورد استفاده در مراکز تعمیر و پرداخت آشنا شده و تحت آموزش قرار می‌گیرند.
 • شما به قسمت‌های مختلف قبل، حین و بعد از آماده سازی سطح تسلط خواهید داشت.
 • شما یاد خواهید گرفت که چگونه سطوح خودرو را با مواد مختلف مانند محافظ در برابر خوردگی بازیابی کنید.
 • شما یاد خواهید گرفت که چگونه آسیب خودرو را ارزیابی کنید.
 • شما یاد خواهید گرفت که چگونه رنگ را برای رنگ آمیزی به طور دقیق مطابقت دهید، از محصولات ترمیم استفاده کنید و عیوب سطوح رنگ شده را تعمیر کنید، از جمله:
 • نحوه پاک کردن رنگ ماشین و نحوه سوختن و برش زدن رنگ
 • نحوه صاف و تمیز کردن رنگ آستری
 • نحوه تمیز کردن ماشین بدون رنگ
 • نحوه کار با ابزار صاف کننده بدون رنگ ماشین
 • نحوه گرم کردن اصول و جلوگیری از آسیب رنگ
 • ورق بدنه با آموزش عمومی فلزکاری و آموزش فلزکاری شامل صاف کردن pdr، تعمیرات مختلف، تعویض و تراز کردن قطعات، تعمیرات سیستم جداشدنی و موارد دیگر خواهد بود.
 • نحوه آماده سازی سطح از جمله صاف کردن معمولی، اصول آماده سازی و پرایمینگ را یاد خواهید گرفت.

آینده شغلی صافکاری خودرو

به طور کلی بازدهی خدمات در چند سال اخیر در کشور ما افزایش یافته است، زیرا افزایش خودرو و خرید آن در دهه گذشته بسیار زیاد بوده و در سال‌های اخیر به دلیل گرانی خودروهای جدید، خرید و فروش خودروهای قدیمی و در نتیجه تعمیرات و خدمات فنی مربوطه افزایش یافته است. پولیش خودرو نیز از این امر مستثنی نیست و معمولاً برای فروش خودرو از نظر لکه‌های روی آن، رنگ، فرورفتگی و … نیاز به ترمیم و تعمیر دارند و با توجه به موارد فوق می‌توان نتیجه گرفت که اگر این دوره صافکاری خودرو به صورت حرفه‌ای برگزار می‌شود با گذراندن و کسب تجربه در آموزشگاه صافکاری خودرو در تهران آینده خوب و درآمد زیادی خواهید داشت. حداقل قیمت صافکاری خودرو در بازار تهران با توجه به هزینه‌های مختلف و پارامترهای مختلف از جمله مدل و برند خودرو، درجه و عمق آسیب، مدل و قسمت آسیب دیده خودرو، ابزار لازم، نیاز به رنگ و … برای پراید می‌باشد. حداقل مقدار با توجه به محل کار و خوداشتغالی می توان تخمین زد که چقدر می توانید درآمد داشته باشید. بنابراین اصلا سقفی وجود ندارد و به راحتی می‌توانید در دوره صافکاری خودرو ثبت نام کنید.

مزایای برگزاری کلاس صافکاری خودرو چیست؟

آموزشگاه صافکاری خودرو برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه‌های صافکاری در کشور می‌باشد. برخی از مزایای دوره آموزش صافکاری خودرو آموزشگاه صافکاری خودرو برق گستران که آن را از سایر موسسات آموزشی متمایز می‌کند عبارتند از: آموزش صافکاری خودرو زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای کشور، ارائه مدرک رسمی معتبر، برگزاری دوره صافکاری خودرو در یک حضور عملی در کارگاه‌های مجهز، تمدید دوره صافکاری خودرو در صورت عدم موفقیت در آموزش رایگان، پشتیبانی نامحدود از کارآموزان پس از اتمام دوره صافکاری خودرو، آموزش تعمیرات ایزو مطابق با آخرین سرفصل‌های آموزشی، تامین محل اقامت، انجام دوره صافکاری خودرو زیر نظر اساتید متخصص و غیره.

بهترین آموزشگاه صافکاری خودرو چه ویژگی هایی دارد؟

برای فراگیری حرفه‌های فنی نباید به آموزش نظری بسنده کرد. در واقع، بیشتر فرآیند یادگیری مربوط به یادگیری عملی است. کارهایی مثل آموزش صافکاری خودرو حتما باید در کنار کار عملی به کارآموزان آموزش داده شود. آموزشگاه صافکاری خودرو برق گستران به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌های صافکاری خودرو، آموزش پولیش خودرو را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. کلاس‌ صافکاری خودرو در کارگاه‌های مجهز برگزار می‌شود. استادان در دوره صافکاری خودرو با دادن مشاوره و مشاهده به هنرجویان اجازه می‌دهد تا تکنیک‌های کار با ماشین را با دستان خود به کار گیرند.

جمع بندی

امروزه ازدحام خودرو در شهرها و تعداد روزافزون آنها، صافکاری خودرو را به یک تجارت پررونق و سودآور تبدیل کرده است. آموزش صافکاری خودرو که یکی از مهارت‌های مکانیک خودرو می‌باشد در آموزشگاه صافکاری خودرو برق گستران تدریس می‌شود. دوره صافکاری خودرو به آموزش صافکاری خودرو بدون رنگ، آموزش صافکاری pdr و صافکاری با رنگ تقسیم می‌شود و در مکانی مجهز بر روی خودروهای واقعی و زیر نظر اساتید مجرب به کارآموزان ارائه می‌شود تا پس از پایان دوره صافکاری خودرو در طول دوره کارآموزان حرفه‌ای علاوه بر اخذ مدرک فنی، مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار دوره صافکاری خودرو را نیز کسب می‌کنند. علاوه بر این، فراگیران می‌توانند پس از پایان دوره صافکاری خودرو از حمایت نامحدود معلمان و مدارس بهره‌مند شوند.

آموزش صافکاری خودرو دوره های آموزشی مرتبط با آموزش صافکاری خودرو آموزش صافکاری خودرو
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو
آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو سوالات متداول عمومی آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو
برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

آیا بعد دوره سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو نیاز به کارآموزی می باشد؟

پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

کلاس سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو چند نفره می باشد؟

پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو
آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آشنایی بیشتر با آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو
در پایان این دوره آیا نحوه کار با دستگاه های اوربیتال و روتاری را به صورت کامل یاد می گیریم؟

پاسخ : بله به صورت کامل یاد داده می شود.

آیا نحوه کار با ابزارهای سرامیک رنگ در دوره سرامیک و ریکاوری رنگ آموزش داده میشود؟

پاسخ : بله به صورت کامل آموزش داده میشود.

آیا رفع آفتاب سوختگی بدون رنگ کردن جزء مباحث این دوره است؟

پاسخ :بله به صورت عملی آموزش داده میشود.

آیا در این دوره لیسه گیری هم آموزش داده می شود؟

پاسخ :خیر دوره لیسه گیری و ایر براش به صورت دوره ای جداگانه توسط آموزشگاه برق گستران برگزار می شود.

آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آخرین مقالات مرتبط آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو
دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش صافکاری خودرو آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 12.800.000 تومان

شهریه با تخفیف : 9.800.000 تومان