آموزش نصب دزدگیر ماشین

خانه / دوره ها / دوره های مکانیک / آموزش نصب دزدگیر ماشین
هزینه دوره: 3.400.000 2.600.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 10 ساعت
آموزش نصب دزدگیر ماشین چرا آموزش نصب دزدگیر ماشین ؟ آموزش نصب دزدگیر ماشین
آموزش نصب دزدگیر ماشین

آموزش نصب دزدگیر خودرو از رشته‌های کاربردی سیستم‌های امنیتی می‌باشد که با توجه به رشد روز افزون استفاده از خودرو در ایران و نیاز به مجهز کردن ماشین به سیستم‌های امنیتی از بازار کار مناسبی برخوردار می‌باشد. آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو برق گستران دوره نصب دزدگیر خودرو را با هدف ورود کارآموزان به بازار کار و زیر نظر متخصصین مجرب به صورت کاملا عملی در تهران برگزار می‌کند. آموزش نحوه سیم کشی دزدگیر، آموزش نحوه نصب دزدگیر انواع ماشین ها (پراید، 206، 405، سمند و . . .) آموزش نصب صحیح آژیر، آموزش نصب GPS و غیره از جمله سرفصل‌های آموزشی در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو است. این آموزشگاه پس از پایان یافتن دوره آموزش نصب دزدگیر ماشین همراه کارآموزان بوده و آنها را تا رسیدن به جایگاهی موفق در بازار کار حمایت و پشتیبانی می‌کند.متاسفانه با توجه به افزایش روزافزون سرقت‌ها، نصب دزدگیر بیش از نان شب اجباری شده است. دزدگیرها نقش به سزایی در افزایش امنیت خودروها داشته‌اند و به همین دلیل اولین قدم بعد از خرید خودرو نصب دزدگیر است. بنابراین با توجه به این مورد می توان یافت که بازار کار نصب دزدگیر ماشین در تمام روزهای سال داغ بوده از این جهت آموزش اصولی و کاربردی نصب دزدگیر خودرو بسیار حائز اهمیت است.

آموزش نصب دزدگیر ماشین

سرفصل های آموزش نصب دزدگیر ماشین

آموزش نصب دزدگیر ماشین
آموزش نصب دزدگیر ماشین ثبت نام آموزش نصب دزدگیر ماشین

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ کولر وتهویه مطبوع ، ضبط وباند خودرو، برق خودرو، تعمیرات ایسیو

انتخاب دوره(Required)
آموزش نصب دزدگیر ماشین مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش نصب دزدگیر ماشین
آموزش نصب دزدگیر ماشین

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش نصب دزدگیر ماشین

تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

آموزش نصب دزدگیر ماشین

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش نصب دزدگیر ماشین

برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش نصب دزدگیر ماشین

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

آموزش نصب دزدگیر ماشین

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

آموزش نصب دزدگیر ماشین

برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

آموزش نصب دزدگیر ماشین

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره نصب دزدگیر خودرو

آموزش نصب دزدگیر ماشین

آموزش نصب دزدگیر خودرو فنی حرفه ای

نصب دزدگیر ماشین یکی از مشاغل پردرآمد مرتبط با خودرو است. ورود به این شغل به سرمایه اولیه بالایی نیاز نداشته و دانش و مهارت مهم‌ترین فاکتور برای ورود به این شغل است. برای یادگیری مهارت‌های مورد نیاز این شغل و نصب و اجرا دزدگیر بر روی انواع ماشین می‌توانید به یکی از دو روش شاگردی و ثبت نام در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو اقدام کنید. روش اول، یعنی شاگردی نزد یک نصاب دزدگیر ماهر و با تجربه به حداقل زمان 4 ماه یادگیری نیاز دارد. ضمن اینکه معمولا نصابان حرفه‌ای دزدگیر از پذیرش شاگرد و آموزش صفر تا صد نصب دزدگیر ماشین خودداری می‌کنند.

برای آموزش نصب دزدگیر خودرو به روش دوم شما باید جستجو کرده و بهترین آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو را شناسایی کنید. امروزه آموزشگاه‌های بسیاری به دلیل بازار کار خوبی که این دوره نصب دزدگیر خودرو دارد، این دوره آموزشی را برگزار می‌کنند. یک آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو خوب، به صورت عملی نحوه نصب دزدگیر خودرو را به شما یاد می‌دهد. همچنین آموزش‌ها در این دوره نصب دزدگیر خودرو به صورتی است که شما بتوانید انواع برند دزدگیر از جمله نصب دزدگیر ماجیکار، رابین، استیل میت و غیره را بر روی انواع خودرو نصب کنید. آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو برق گستران یکی از مراکز معتبری است که دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو را برای علاقه‌مندان به نصب دزدگیر برگزار می‌نماید. این آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو برای آموزش سرفصل‌های این دوره نصب دزدگیر خودرو، از اساتید متخصص بهره گرفته است. سرفصل‌های آموزشی در کلاس نصب دزدگیر خودرو جامع و با توجه به نیازهای بازار کار است.

آموزش سیم کشی دزدگیر ماشین، آموزش نصب دزدگیر ماجیکار، استیل میت، آموزش نصب جی پی اس ، آموزش نصب سنسور عقب برخی از سرفصل‌هایی است که در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو آموزشگاه برق گستران به طور کامل به شما آموزش داده می‌شود.

آموزش نصب دزدگیر خودرو

چگونه می‌توان با شرکت در دوره نصب دزدگیر خودرو، درآمدزایی کرد؟

نصب دزدگیر خودرو یکی از مشاغل فنی مرتبط با خودرو است. برای ورود به بازار کار مشاغل فنی پیش از هر چیز شما بایستی مهارت‌های این حرفه را یاد بگیرید. شرکت در دوره نصب دزدگیر خودرو یکی از بهترین روش‌هایی است که از طریق آن می‌توانید صفر تا صد نحوه نصب دزدگیر خودرو را یاد بگیرید.بعد از آن که طریقه نصب دزدگیر را یاد گرفتید نوبت آن است که با کار عملی تجربه کسب کنید. اگر دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو را در آموزشگاه برق گستران سپری کرده باشید ضمن یادگیری از فرصت تمرین نیز برخوردار هستید. دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو در این آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو به صورت عملی بوده و شما کلیه مراحل سیم کشی و دوره نصب دزدگیر خودرو را به صورت عملی یاد می‌گیرید. همچنین می‌توانید ارتباط همیشگی با استاد داشته باشید و سوالات خود را در میان گذاشته و چالش‌ها را رفع کنید.

امروزه سایت‌ها و اپلیکیشن‌های بسیاری در زمینه خدمات آنلاین تعمیرات خودرو مشغول فعالیت هستند. فعالیت در این مراکز مستلزم ارائه مدرک معتبر می‌باشد. با شرکت در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو ضمن یادگیری مهارت‌‎های این رشته از یک مدرک معتبر دوره نصب دزدگیر خودرو بهره‌مند هستید. این مدرک دو زبانه بوده و اعتبار بالایی در کشور دارد. در صورت ارائه این مدرک به سرعت می‌توانید به استخدام این مراکز درآیید.همچنین از طریق این مدرک می‌توانید برای دریافت مجوز کسب اقدام کرده و مغازه نصب دزدگیر خودرو راه اندازی کنید.در صورتی که علاوه بر نصب دزدگیر خودرو بتوانید ضبط و باند خودرو را نصب کنید یا انواع دزدگیرها را به فروش برسانید درآمد شما در این شغل چندین برابر خواهد شد.برای آموزش نصب ضبط و باند خودرو می‌توانید در دوره نصب ضبط و باند خودرو آموزشگاه برق گستران ثبت نام کنید.

چگونه دزدگیر خودرو را نصب کنیم؟

برای نصب دزدگیر خودرو بایستی مراحل گوناگونی را انجام دهید. در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو به طور کامل این آموزش داده می‌شود. در این بخش به صورت خلاصه نحوه نصب دزدگیر خودرو را به شما آموزش می‌دهیم. برای نصب دزدگیر بر روی خودرو:

ابتدا دفترچه راهنما دزدگیر خریداری شده را بررسی کرده و نقشه نصب دزدگیر خودرو را بررسی کنید. اگر نقشه نصب ندارد با توجه به نوع خودرو نقشه نصب دزدگیر را طراحی کنید. بعد از آن که نقشه نصب دزدگیر را طراحی کردید سلامت قفل‌ها را بررسی کنید. اگر قفل یکی از دربها مشکل داشته باشد نصب دزدگیر نیز با مشکل روبه رو خواهد شد. اگر قفلی خراب بود پیش از نصب دزدگیر، قفل را تعمیر کنید. حالا دزدگیر را نصب کنید. دزدگیر بایستی در مکانی نصب شود که دور از دید افراد باشد. اگر محل نصب دزدگیر مشخص باشد سارقان به سرعت می‌توانند دزدگیر را بردارند.

بعد از نصب دزدگیر نوبت به سوراخ کاری و سیم کشی دزدگیر ماشین است. سیم‌ها را عبور داده و به طور صحیح آنها را نصب کنید. حالا آژیر دزدگیر را نصب کنید. بعد از نصب آژیر کلید valet را روشن کنید و بعد از آن چراغ ال ای دی را روشن کنید. بهتر است این چراغ را در جایی نصب کنید که دیده شود تا سارقان متوجه نصب دزدگیر بر روی خودرو باشند. آنتن بیرونی خودرو را نصب کنید. با نصب این آنتن پوشش‌دهی دزدگیر بیشتر خواهد بود. حالا نوبت نصب آژیر و سنسورهای دزدگیر است. سیم‌های برق خودرو را وصل کنید و پنل را در جای خود بگذارید. با انجام این مراحل می‌توانید دزدگیر خودرو را بر روی انواع ماشین نصب و اجرا کنید. با شرکت در دوره های آموزش نصب دزدگیر خودرو می‌توانید به صورت عملی این مراحل را تمرین و تکرار کنید.

دوره نصب دزدگیر خودرو برای چه کسانی مناسب است؟

با توجه به بازار کار بسیار خوبی که دوره نصب دزدگیر خودرو دارد، این دوره برای افراد زیر است:

  1. هر کسی که به شغلی مرتبط با ماشین علاقه دارد
  2. برقکاران خودرو که می‌خواهند مهارت‌های خود را توسعه دهند.
  3. افرادی که سرمایه بالایی برای ورود به بازار کار ندارند.
  4. افرادی که به دنبال شغل فنی پردرآمد هستند.
  5. افرادی که اطلاعی از نحوه نصب دزدگیر خودرو ندارند.
  6. افرادی که می‌خواهند نحوه نصب دزدگیر اتومبیل را از ابتدا یاد بگیرند.
  7. افرادی که می‌خواهند گواهی نصب دزدگیر خودرو معتبر دریافت کنند.
  8. افرادی که می‌خواهند نحوه نصب دزدگیر ماجیکار، استیل میت، رابین و سایر برندها را یاد بگیرند.

آموزش سیم کشی دزدگیر ماشین

برای نصب دزدگیر خودرو نیاز به ساخت کابل‌های مختلف است. سیم دزدگیر، سیم راهنما، سیم آژیر و سیم امن برخی از انواع سیم‌های دزدگیر هستند که باید آنها را به درستی نصب کنید. عدم نصب هر یک از این سیم‌ها باعث از کار افتادن دزدگیر می‌شود. کابل دزدگیر برای کار به برق 12 ولت نیاز دارد و از طریق سیم قرمز به فیوز و از طریق سیم مشکی به بدنه خودرو متصل می‌شود.

کابل دزدگیر قفل مرکزی یکی از مهم‌ترین سیم‌ها می‌باشد. در دزدگیر قفل مرکزی شش سیم وجود دارد. این سیم‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند. کابل‌ها را ببینید و کابل‌ها را باز کنید. هر یک از این دو مجموعه سیم از سه سیم تشکیل شده است که به یک رله در داخل واحد کنترل دزدگیر متصل می‌شوند. کابل‌های قفل مرکزی در دفترچه راهنمای دزدگیر درج شده است و برای شناسایی این کابل‌ها می‌توانید دفترچه راهنما را مطالعه کنید.

سیم‌های سرب دزدگیر بخشی از سیم‌های خروجی دزدگیر هستند و به سیم‌های سرب خودرو متصل می‌شوند. این کابل‌ها در دفترچه راهنمای هشدار مشخص شده‌اند. معمولاً با دزدگیرها اگر دو سیم همرنگ وجود داشته باشد، آن دو سیم به درایور وصل شده و باید به سیم راهنمای خودرو وصل شود. اگر کابل دزدگیر یکی است، باید آن را از طریق دیود 4007 به راننده خودرو وصل کنید. کابل دزدگیر، کابل سنسور ACC، کابل در، کابل هود، کابل صندوق عقب از دیگر کابل‌هایی هستند که هنگام اتصال دزدگیر باید انجام دهید. در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه برق گستران، نحوه سیم کشی دزدگیر خودرو را به طور کامل آموزش می‌بینید.

آموزش سیم کشی دزدگیر ماشین

بهترین آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو

اما به دلیل بازار کار خوبی که نصب دزدگیر خودرو دارد، امروزه بسیاری از آموزشگاه ها دوره های آموزش نصب دزدگیر خودرو را برگزار می‌کنند. در برخی از این مراکز متاسفانه فقط یک کتاب درسی به کارآموزان داده می‌شود و هیچ آموزش عملی داده نمی‌شود. بنابراین انتخاب آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو موضوع مهمی است که نباید از آن غافل شوید و حتما آموزشگاهی را انتخاب کنید که روش آموزش نصب دزدگیر خودرو را به صورت عملی داشته باشد و نحوه نصب و راه اندازی انواع مارک دزدگیر در زمان صفر تا صد را به شما آموزش دهد. در دوره نصب دزدگیر خودرو اگر می‌خواهید دیپلم بگیرید، توصیه می‌کنیم به اعتبار آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو و فعالیت تحت نظارت فنی و حرفه‌ای آن توجه کنید.

آموزش نصب دزدگیر خودرو را از کجا شروع کنم؟

برای آموزش نصب دزدگیر خودرو می‌توانید با یک نصاب حرفه‌ای دزدگیر خودرو که تجربه کاری زیادی دارد کارآموزی کنید و از او بخواهید که نحوه نصب دزدگیر خودرو را به شما آموزش دهد. در حال حاضر افراد کمی هستند که مایل به پذیرش کارآموز هستند و حتی اگر درخواست شما را بپذیرند، باید زمان زیادی را با آنها بگذرانید تا بتوانید نحوه نصب دزدگیر خودرو را یاد بگیرید.

اگر می‌خواهید دوره نصب دزدگیر خودرو را در مدت زمان کوتاهی فرا بگیرید، بهترین راه شرکت در دور‌های آموزش نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو معتبر و تخصصی می‌باشد.

شرکت در دوره‌های آموزش نصب دزدگیر خودرو به شما این امکان را می‌دهد که در مدت زمان کوتاهی نحوه نصب دزدگیر را بیاموزید. آموزش دوره نصب دزدگیر خودرو به گونه‌ای است که به راحتی می‌توانید وارد بازار کار شوید و پس از پایان دوره نصب دزدگیر خودرو کسب درآمد کنید.

آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو برق گستران یکی از مجهزترین آموزشگاه‌ها برای برگزاری دوره‌ نصب دزدگیر خودرو می‌باشد. این آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو این دوره‌ نصب دزدگیر خودرو را با کیفیت بالا و با هدف ورود کارآموزان به بازار کار برگزار می‌کند.

بررسی بازار کار و درآمد دوره نصب دزدگیر خودرو

بازار کار نصاب دزدگیر خودرو چگونه است؟ اگر وارد این حرفه شویم چه درآمدی به دست خواهیم آورد؟ اینها سوالاتی است که اکثر افرادی که به دنبال ورود به بازار کار نصب دزدگیر هستند از ما می‌پرسند. اگر به اطراف نگاه کنید می‌بینید که تعداد خودروها روز به روز در حال افزایش است. از طرفی امنیت یکی از مهم‌ترین مسائلی است که مردم به ویژه در جامعه امروزی که روز به روز بر تعداد سرقت‌ها افزوده می‌شود، به دنبال آن هستند. بنابراین بدون شک پس از خرید خودرو دومین اقدام مردم خرید و نصب دزدگیر است. نصب دزدگیر خودرو یک امر تخصصی است و تنها کسانی که آموزش نصب دزدگیر خودرو را گذرانده‌اند می‌توانند از عهده نصب و راه اندازی آن برآیند. بنابراین اگر در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو ثبت نام کرده باشید و در این زمینه مهارت کسب کرده باشید، مطمئن باشید که می‌توانید از بازار کار خوبی برخوردار شوید و درآمد بالایی کسب کنید. از آنجایی که دوره نصب دزدگیر خودرو یکی از زیر مجموعه های برق خودرو می باشد، توصیه می شود در دوره آموزش برق خودرو نیز شرکت کنید. هر چه طیف خدمات خود را افزایش بدهید می توانید از درآمد بالا تر برخوردار باشید. از دوره های مرتبط به نصب دزدگیر خودرو می توان به مواردی همچون نصب سیستم صوتی خودرو و تعمیرات سیم کشی برق ماشین اشاره داشت. بنابراین اگر به دنبال ارتقا کسب و کار خود هستید، بهتر است مهارت های خود را افزایش دهید.

آموزش صفر تا صد نصب دزدگیر ماشین در آموزشگاه فنی حرفه‌ای برق گستران

نصب و راه‌اندازی دزدگیر یکی از سودآورترین فعالیت‌های مرتبط با خودرو است. شروع این شغل نیاز به سرمایه اولیه بالایی ندارد و دانش و مهارت مهمترین عامل موفقیت در این شغل است. آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو خوب، این دوره را به صورت عملی به شما آموزش می‌دهد. همچنین آموزش در دوره نصب صفر تا صد دزدگیر ماشین به این صورت است که می‌توانید انواع دزدگیر اعم از Magicar، Robin، Steelmate یا ماجیکار و … را بر روی انواع خودرو نصب کنید. آموزشگاه برق گستران یکی از مراکز معتبری است که کلاس آموزش نصب دزدگیر خودرو را برای علاقمندان ارائه می‌دهد. این آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو برای آموزش سرفصل‌های دوره نصب دزدگیر خودرو از مدرسان مجرب استفاده کرده است. ضمنا سرفصل‌های دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو جامع و مرتبط با نیاز بازار کار می‌باشد.
آموزش نصب دزدگیر ماشین دوره های آموزشی مرتبط با آموزش نصب دزدگیر ماشین آموزش نصب دزدگیر ماشین
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش برق خودرو آموزش برق خودرو
آموزش برق خودرو سوالات متداول عمومی آموزش برق خودرو آموزش برق خودرو
برای ثبت نام دوره برق خودرو باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می‌شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می‌آورند نزدیک‌ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می‌شود.

آیا بعد دوره برق خودرو نیاز به کارآموزی می‌باشد؟

پاسخ : دوره برق خودرو به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می‌توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

کلاس آموزش برق خودرو چند نفره می‌باشد؟

پاسخ : تمام دوره‌های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می‌شود، که کلاس‌های گروهی بین 4 تا 6 نفر می‌باشد.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره برق خودرو را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره‌های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره‌ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره، دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT، تجدید دوره در صورت عدم یادگیری، پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی، برگزاری کلاس‌ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل، ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل‌های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش برق خودرو آموزش برق خودرو
آموزش برق خودرو آشنایی بیشتر با آموزش برق خودرو آموزش برق خودرو
آیا نحوه تعمیر بخاری خودرو در دوره برق خودرو آموزش داده می‌شود؟

پاسخ : بله در این دوره برق خودرو نحوه عیب‌یابی و تعمیر بخاری به کارآموزان معرفی می‌گردد.

آیا در این دوره سیم کشی برق خودرو آموزش داده می‌شود؟

پاسخ : بله کارآموزان در این دوره برق خودرو با نحوه سیم کشی مدارات الکتریکی خودرو کامل آشنا می‌شوند.

نقشه‌خوانی هم از مباحث دوره آموزش برق خودرو می‌باشد؟

پاسخ : بله نقشه خوانی و عیب‌یابی دسته سیم موتور به طور کامل در این دوره برق خودرو آموزش داده می‌شود.

آیا نحوه تعمیر استارت هم در دوره برق خودرو آموزش داده می‌شود؟

پاسخ : بله آموزش تعمیر استارت از سرفصل‌های این دوره است.

آیا درباره سیستم‌های انژکتوری توضیحی داده می‌شود؟

پاسخ : بله ساختار سیستم‌های انژکتوری و کاربراتوری و مزایای و معایب آنها به صورت تخصصی در این دوره برق خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش نصب دزدگیر ماشین آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 3.400.000 تومان

شهریه با تخفیف : 2.600.000 تومان