آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

خانه / دوره ها / دوره های تعمیرات / آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری
هزینه دوره: 3.400.000 2.600.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 10 ساعت
آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری چرا آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری ؟ آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری
آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

آبگرمکن دیواری از جمله لوازم پر مصرف و با اهمیت هر خانه ای است که در صورت خرابی هر چه سریعتر نیاز به تعمیر دارد.آبگرمکن دیواری از قطعات زیادی تشکیل شده است که در صورت خرابی هر کدام از قطعات ممکن است کل سیستم آبگرمکن دچار اختلال شود و بدرستی کار نکند.یک تعمیرکار آبگرمکن دیواری باید آشنایی لازم با قسمت های مختلف آن از جمله مبدل،کلاهک تعدیل،رگلاتور آب،رگلاتور گاز،سوپاپ اصلی گاز، شیر پروانه ای، لوله دیافراگم آبگرمکن دیواری و … را داشته باشد. با توجه به بازار کار خوب این حرفه و تخصصی بودن آن آموزشگاه تعمیر آبگرمکن دیواری برق گستران دوره آموزشی آبگرمکن دیواری را در کارگاه های مجهز و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می کند. در این دوره هنرجو تعمیر و عیب یابی آبگرمکن را به صورت عملی یاد گرفته و در پایان دوره توانایی تعمیر انوع آبگرمکن دیواری از جمله آبگرمکن دیواری بوتان را بدست می آورد.

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

سرفصل های آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری
آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری ثبت نام آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ تاسیسات

انتخاب دوره(Required)
آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری تقویم برگزاری آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری
  • روزساعتتاریخ
  • شنبه12 الی 141403/04/02
  • شنبه16 الی 181403/04/02
آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری
آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری فنی حرفه ای از مبتدی تا حرفه ای

با کوچک شدن متراژ ساختمان ها و واحد های مسکونی، دیگر فضایی برای راه اندازی و نصب موتورخانه اختصاص داده نشده و در حال حاضر شاهد منسوخ شدن موتورخانه در ساخت و ساز های جدید هستیم. این در حالی است که در چند سال گذشته آبگرمکن های دیواری و پکیج به اصلی ترین سیستم گرمایشی تبدیل شده اند که فضا بسیار کمتری را نسبت به موتورخانه، نیاز دارند. یکی از مهمترین مزایا آبگرمکن دیواری و پکیج نسبت به موتورخانه، قابلیت تنظیم درجه حرارت آب برای هر واحد به طور مجزا می باشد. از آنجایی دسترسی به آب گرم بسیار حیاتی می باشد اگر بتوانید در حوزه تعمیرات آبگرمکن دیواری و پکیج مهارت کسب کنید، از درآمد و فرصت های شغلی متعددی برخوردار خواهید شد. شغل تعمیر آبگرمکن دیواری از جمله مشاغل فنی پردرآمد به شمار می رود که نسبتا از بازار کار مناسبی برخوردار بوده و با سرمایه بسیار اندکی می توانید وارد این حرفه شوید. تنها بایستی هزینه های دوره آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری را پرداخت کنید و با کسب مهارت می توانید به راحتی جذب بازار کار شوید.

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

از آنجایی که انجام هر کاری بدون داشتن مهارت و دانش در آن زمینه امکان پذیر نیست، توصیه می شود برای اینکه بتوانید در این حوزه آینده خوبی داشته باشید بایستی در دوره آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری شرکت کنید و مهارت و دانش خود را در کوتاه ترین زمان از 0 تا 100 برسانید.

آموزشگاه برق گستران با سال فعالیت درخشان در حوزه آموزش تعمیرات پکیج و آبگرمکن مفتخر است که سالانه نیرو متخصص متعددی را روانه بازار کار می کند. با شرکت در دوره آموزش تعمیر آبگرمکن آموزشگاه برق گستران شما تمامی مباحث را از 0 تا 100 از پایه تا پیشرفته از مبتدی تا حرفه ای توسط اساتید ماهر آموزش خواهید دید و در صورت تمایل با کسب نمره قبولی در امتحان سازمان فنی حرفه ای، مدرک معتبر بین المللی این سازمان برای شما صادر خواهد شد.

چگونه وارد بازار کار تعمیر آبگرمکن دیواری شویم؟

از آنجایی که شغل تعمیر آبگرمکن دیواری، شغلی مبتنی بر مهارت و تجربه می باشد، بایستی در این حوزه تجربه کسب کنید. اکنون شما برای این کار دو روش در پیش دارید. اولین روش این است که نزد استاد ماهر تعمیر آبگرمکن دیواری مشغول به کار شوید و از وی تمامی فوت و فن های ریز و درشت این حرفه را فرا گیرید. این روش ممکن است زمان بر باشد و با تمامی مباحث مهم و ویژه تعمیر آبگرمکن آشنا نشوید. روش دوم این است که در ابتدا در دوره های آموزش تعمیر آبگرمکن شرکت کرده و توسط اساتید ماهر مهارت و تجربه کسب خواهید کرد. بعد از سپری کردن دوره آموزشی، اکنون میتوانید برای پیاده سازی آموخته های خود از دوره آموزشی و کسب تجربه بیشتر وارد بازار کار شوید. اینگونه کارفرمایان بیشتری به مهارت و دانش شما اطمینان خواهند کرد و فرایند جذب شما به بازارکار آسان تر خواهد بود. بنابراین در گام اول سعی داشته باشید بهترین آموزشگاه تعمیرات آبگرمکن دیواری را پیدا کرده و دوره آموزشی آن را سپری کنید.

بازارکار و درآمد تعمیرکاران آبگرمکن دیواری

همان طور که در ابتدا گفته شد، دسترسی به آب گرم از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و می توان به جرئت گفت که شغل تعمیرات پکیج و آبگرمکن از بازار کار مناسبی در تمام روز های سال برخوردار می باشد. از آنجایی که پکیج های دیواری و آبگرمکن ها نیاز به سرویس سالانه و ماهانه دارند، می توان درآمد افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند را 10 الی 20 میلیون تومان تخمین زد. البته درآمد تعمیرکاران آبگرمکن به عوامل مهمی همچون میزان مهارت و تجربه، ساعات کاری، نحوه برخورد با مشتریان، مدیریت زمان و دستمزد منصفانه بستگی دارد که در صورت رعایت موارد گفته شد بدون شک از درآمد و فرصت های شغلی متعددی در این رشته برخوردار خواهید بود.

ویژگی بهترین آموزشگاه تعمیر آبگرمکن دیواری چیست؟

بازار کار تعمیر آبگرمکن دیواری

بدون شک یکی از متداول ترین سوالاتی که افراد در انتخاب آموزشگاه مناسب برای سپری کردن دوره آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری به آن مواجه می شوند، این است که بهترین آموزشگاه چه ویژگی هایی دارد؟ آموزشگاه مناسب و معتبر به مراکز آموزشی گفته می شود که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت کرده و سر فصل هایی که توسط این سازمان ارائه می شود را بایستی از 0 تا 100 به مهارت آموزان آموزش داده شود. همچنین هزینه دوره های آموزشی نیز توسط این سازمان به طور سالانه به تمامی آموزشگاه ها ابلاغ می شود. از سوی دیگر دقت داشته باشید که هیچگاه برای سنجش کیفیت و معتبر بودن آموزشگاه و مراکز آموزشی، هزینه و قیمت دوره های آموزشی را معیاری برای سنجش کیفیت دوره معین نکنید. به عبارتی دیگر هزینه کم یا زیاد یک دوره آموزشی به معنای باکیفیت یا نبودن دوره نمی باشد. از این رو توصیه می شود قبل از ثبت نام در دوره های آموزشی از کارگاه آموزشگاه و نظرات مهارت جویان قبلی استفاده لازم را ببرید.

سخن آخر

در نهایت اگر قصد کسب مهارت در حوزه تعمیرات آبگرمکن را دارید، توصیه می شود در دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری نیز شرکت نمایید. با داشتن مهارت کافی در دو سیستم گرمایشی محبوب و رایج، می توانید از درآمد و مشتریان بیشتری برخوردار باشید. همچنین اگر بتوانید در حوزه سیستم های گرمایشی همچون تعمیرات و نصب کولر گازی نیز مهارت لازم را کسب کنید، قادر خواهید بود در فصل تابستان مشتریان بیشتری داشته باشید. در خلاصه مهارت بیشتر و خدمات متنوع سبب افزایش چشمگیر درآمد و فرصت های شغلی خواهد شد.

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری دوره های آموزشی مرتبط با آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیر لوازم گازسوز آموزش تعمیر لوازم گازسوز
آموزش تعمیر لوازم گازسوز سوالات متداول عمومی آموزش تعمیر لوازم گازسوز آموزش تعمیر لوازم گازسوز
کلاس آموزش تعمیر لوازم گازسوز چند نفره می باشد؟

پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره تعمیر لوازم گازسوز را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه جزوات و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیر لوازم گازسوز آموزش تعمیر لوازم گازسوز
آموزش تعمیر لوازم گازسوز آشنایی بیشتر با آموزش تعمیر لوازم گازسوز آموزش تعمیر لوازم گازسوز
آیا با گذراندن این دوره می توانیم به در زمینه تعمیرات انواع لوازم گاز مشغول به کار شویم؟

پاسخ:بله در این دوره به آموزش کامل تعمیرات انواع لوازم گاز سوز پرداخته می شود و در پایان دوره می توانید شروع به کار کنید.

آیا این دوره پیشنیاز دارد؟

پاسخ :خیر دوره تعمیر لوازم گازسوز هیچ گونه پیشنیازی ندارد.

آیا آموزش به صورت عملی است؟

پاسخ : بله دوره در کارگاه و به صورت عملی برگزار میشود.

آیا تعمیرات برد لوازم گاز سوز در این دوره آموزش داده می شود؟

پاسخ : بله به صورت کامل آموزش داده می شود.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 3.400.000 تومان

شهریه با تخفیف : 2.600.000 تومان