آموزش لوله کشی ساختمان

خانه / دوره ها / تاسیسات / آموزش لوله کشی ساختمان
هزینه دوره: 7.700.000 5.900.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 30 ساعت
آموزش لوله کشی ساختمان چرا آموزش لوله کشی ساختمان ؟ آموزش لوله کشی ساختمان
آموزش لوله کشی ساختمان

آموزش لوله کشی ساختمان از دوره های پردرآمد فنی است و این روزها به یکی از شغل های محبوب در جهان تبدیل شده که به دلیل تقاضای بازار افراد زیادی هستند که خواهان یادگیری این شغل هستند. لوله کشی ساختمان از جمله مشاغل حساسی است که نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد و فرد متخصص در این زمینه باید توانایی در طراحی، پیاده‌سازی، لوله کشی آب سرد و گرم و فاضلاب، لوله کشی پکیج، کولر و شوفاژ و … را داشته باشد. برخی از مزایای شغل لوله کشی ساختمان که باعث محبوبیت آن شده است عبارتند از بازار کار همیشگی، درآمد بالا، امکان رشد و پیشرفت، وجود تنوع در شغل، کار کردن به صورت مستقل. جهت یادگیری اصولی و از پایه لوله کشی ساختمان شما می توانید در دوره لوله کشی ساختمان فنی حرفه ای که توسط آموزشگاه برق گستران و زیر نظر سارمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود شرکت کنید. در این دوره هنرجو آموزش لوله کشی آب، فاضلاب، توالت فرنگی و ایرانی، ظرفشویی، لباسشویی، لوله کشی با لوله سفید، گالوانیزه، پلاستیکی و غیره را به صورت عملی خواهد آموخت و آماده ورود به بازار کار می شود.

آموزش لوله کشی ساختمان

سرفصل های آموزش لوله کشی ساختمان

آموزش لوله کشی ساختمان
آموزش لوله کشی ساختمان ثبت نام آموزش لوله کشی ساختمان

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ تاسیسات

انتخاب دوره(Required)
آموزش لوله کشی ساختمان مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش لوله کشی ساختمان
آموزش لوله کشی ساختمان

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش لوله کشی ساختمان

تمامی مراحل آموزش گیربکس دستی به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

آموزش لوله کشی ساختمان

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش لوله کشی ساختمان

برگزاری دوره‌های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش لوله کشی ساختمان

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزشی

آموزش لوله کشی ساختمان

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

آموزش لوله کشی ساختمان

برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش گیربکس دستی

آموزش لوله کشی ساختمان

معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره گیربکس دستی

آموزش لوله کشی ساختمان

آموزش لوله کشی ساختمان فنی حرفه ای + ارائه مدرک معتبر

لوله کشی ساختمان جزو پر درآمدترین رشته ها می باشد چرا که در تمام روزهای سال از بازار کار مناسبی برخوردار بوده و معمولا لوله کشان ساختمان از درآمد و فرصت های شغلی متعددی برخوردار هستند. این دوره آموزش تخصصی لوله کشی ساختمان شامل همه موارد مورد نیاز برای لوله کشی ساختمان همچون انواع لوله، انواع ابزار لوله کشی، نحوه استفاده از ابزارها، نحوه اتصالات و غیره می باشد. دقت داشته باشید این دوره از 0 تا 100 بوده بنابراین برای سپری کردن این دوره پیش نیازی وجود نداشته و تمامی مباحث توسط اساتید ماهر آموزشگاه برق گستران به شما عزیزان آموزش داده می شود.

آموزش لوله کشی ساختمان فنی حرفه ای

از مهم ترین مباحثی که در این دوره آموزشی فرا خواهید گرفت می توان به مواردی همچون ابزار شناسی تخصصی، انواع لوله کشی سرد و گرم، نقشه خوانی لوله کشی، نحوه کار با ابزار لوله کشی، انواع لوله و کاربرد هر کدام، آموزش گرمایش از کم به طور کامل و موارد دیگر اشاره داشت. از آنجایی که آموزشگاه برق گستران زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور فعالیت می کند یادگیری شما کاملا تضمینی بوده و در صورت کسب نمره قبولی در امتحان پایان دوره فنی حرفه ای، مدرک معتبر و بین المللی این سازمان برای شما عزیزان صادر می شود.

آموزش لوله کشی لوله سفید، گالوانیزه و پلاستیکی

لوله کشی فاضلاب برای قسمت های گوناگون ساختمان از جمله آشپزخانه، روشویی، لباسشویی، ظرفشویی، توالت و غیره صورت می گیرد. بنابراین شما به عنوان لوله کش پیش از ورود به این شغل بایستی آموزش لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی، روشویی و غیره را یاد بگیرید. برای لوله کشی فاضلاب لازم است تا نکات بسیاری را رعایت کنید در دوره های آموزش لوله کشی ساختمان به طور کامل این موضوع به شما آموزش داده می شود. در این بخش به برخی از مهم ترین نکات لوله کشی فاضلاب می پردازیم.

  1. لوله های فاضلاب ساختمان را از مصالح نوک تیز دور کنید.
  2. بهتر است مسیر لوله کشی فاضلاب با ملات سبک پوشیده شود.
  3. بهتر است لوله های فاضلاب عایق بندی شود.
  4. اگر در فصل سرما لوله کشی فاضلاب را انجام می دهید حتما آب لوله ها را خارج کنید.
  5. بر روی لوله های فاضلاب ساختمان وزن اضافی قرار ندهید.

مسیر لوله کشی فاضلاب باید به صورت درست طراحی شود. به طور مثال در لوله کشی توالت فرنگی برای لوله های که به صورت عمودی هستند باید فاصله 5 سانتی را برای انکه لوله های موازی هم باشند باید در نظر گرفت. معمولا برای لوله کشی ساختمان با توجه به فشار آب ساختمان، همچنین میزان استفاده از آب از لوله های گوناگونی استفاده می شود. لوله های پلی اتیلن، پلاستیکی، گالوانیزه،پلیمری، تک لایه و پنج لایه برخی از رایج ترین انواع لوله ها برای لوله کشی هستند. بنابراین یکی از دیگر موضوعات مهمی که باید برای ورود به شغل لوله کشی باید آن را یاد بگیرید آموزش لوله کشی با انواع جنس لوله است. در دوره آموزشی لوله کشی ساختمان آموزشگاه برق گستران صفر تا صد لوله کشی و انواع روش ها و مدل های آن همچنین نکات مربوط به آن به شما آموزش داده میشود. به طور مثال اگر از لوله کشی با لوله سفید استفاده می کنید لازم است که این لوله ها از آتش دور باشند. درپوش ها بهتر است فلزی باشند. برای خم کردن از سشورهای صنعتی استفاده شود. خلاصه می توان یافت که رشته لوله کشی ساختمان دارای فوت و فن های ریز و درشتی می باشد که بایستی از آنها آگاه باشید.

آموزش لوله کشی ساختمان را از کجا آغاز کنیم؟

لوله کشی ساختمان از مهم ترین فعالیت هایی است که هنگام آماده سازی ساختمان بایستی انجام شود. لوله کشی آب سرد و گرم، لوله کشی فاضلاب، لوله کشی توالت فرنگی و ایرانی، لوله کشی شوفاژ، لوله کشی پکیج، لوله کشی روشویی، لوله کشی لباسشویی و ظرفشویی، لوله کشی کولر، لوله کشی وان برخی از مهم ترین لوله کشی هایی است که در یک ساختمان انجام می شود. اگر بخواهید در زمینه لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان فعالیت داشته باشید باید آموزش لوله کشی آب، آموزش لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی، توالت ایرانی، روشویی و . . .، آموزش لوله کشی شوفاژ، پکیج، کولر، آموزش لوله کشی ظرفشویی و لباسشویی و غیره را به طور کامل ببینید. این آموزش ها کار آسانی نیست و نمی توان با مشاهده فیلم آموزش لوله کشی ساختمان یا خواندن جزوه به مهارت های مورد نیاز این شغل دست پیدا کرد. چرا که در این روش ها امکان کار عملی و تمرین وجود ندارد.

برای اینکه بتوانید بر روی مباحث ریز و درشت لوله کشی ساختمان مهارت و تجربه کسب کنید، دو راه در پیش ندارید. اولین روش این است که به عنوان شاگرد نزد استاد لوله کشی ساختمان مشغول به کار شوید. این روش مدت زمان زیادی را از شما خواهد گرفت و ممکن است در نهایت آن نتیجه دلخواه را کسب نکنید و نتوانید بر روی تمام مباحث ریز و درشت لوله کشی تسلط کسب کنید. دومین روش این است که در دوره های آموزشی آموزشگاه های معتبر که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت می کنند، شرکت کنید و در کوتاه ترین زمان با صرف هزینه ناچیز مهارت و دانش خود را به صورت اصولی در حوزه لوله کشی ساختمان از 0 تا 100 برسانید. بعد از سپری کردن دوره آموزشی، حال نوبت این است که برای افزایش تجربه خود به عنوان همکار یا شاگرد در بازار کار مشغول شوید و مهارت هایی که در دوره های آموزشی را کسب کرده اید در بازار کار پیاده سازی کنید تا تجربه شما چندین برابر شود. بنابراین به طور خلاصه اگر قصد دارید یک لوله کش ساختمان ماهر شوید، بهتر است در ابتدا چندین دوره لوله کشی ساختمان تخصصی سپری کنید سپس آموخته های خود را وارد بازار کار کنید. اینگونه از درآمد و فرصت های شغلی متعددی برخوردار خواهید بود.

هنگام انتخاب آموزشگاه لوله کشی به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

آموزش لوله کشی ساختمان

دوره آموزشی لوله کشی ساختمان را در کدام آموزشگاه سپری کنیم؟ این سوالی است که بسیاری از افراد علاقه مند به یادگیری لوله کشی ساختمان می پرسند. لوله کشی ساختمان یک شغل فنی است بنابراین مهم ترین موضوع برای یادگیری هر چه بیشتر لوله کشی کار عملی و تمرین است. با شرکت در دوره آموزش لوله کشی ساختمان یک آموزشگاه حرفه ای می توانید از فرصت کافی برای تمرین و تکرار برخوردار باشید. زیرا در این دوره ها تجهیزات لازم برای لوله کشی فراهم شده است.

فاکتور مهم دیگر، جامع بودن سرفصل های آموزشی است. همانطور که در ابتدا متن اشاره شد لوله کش ساختمان بایستی به لوله کشی آب گرم و سرد، فاضلاب، وان، توالت، روشویی و غیره مسلط باشد. بنابراین حتما توجه داشته باشید که طی دوره، آموزش لوله کشی آب سرد و گرم و فاضلاب، پکیج، کولر ، شوفاژ و غیره به طور کامل به شما آموزش داده شود. علاوه بر این لوله کشی ساختمان ها به روش توکار و روکار انجام می شود و برای اینکار با توجه به محیط و فشار آب از لوله های گوناگون گالوانیزه، پنج لایه، پلی اتیلن، مسی، نیوپایپ، پی وی سی و غیره استفاده می شود.

بنابراین طی دوره بایستی آموزش لوله کشی گالوانیزه، لوله سفید، پنج لایه، تک لایه، پی وی سی و غیره به شما آموزش داده شود. استاد دوره موضوع مهم دیگری است که نباید اهمیت آن را نادیده گرفت. توجه داشته باشید که استاد مهارت خوبی داشته باشد و به خوبی بتواند دانش و مهارت خود را به شما انتقال دهد. اعتبار آموزشگاه هم از فاکتورهای بسیار حائز اهمیت است. این موضوع از دو جنبه اهمیت دارد اول اینکه یک آموزشگاه معتبر که مجوزهای لازم را از فنی حرفه ای دریافت کرده باشد،

دوره لوله کشی فنی حرفه ای را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی برگزار می کند. دوم اینکه مدرک ارائه شده از سوی این آموزشگاه ها اعتبار بالایی دارد و شما می توانید به کمک این مدرک سریع تر در بازار کار جذب شوید. در نهایت توصیه می شود هزینه و قیمت دوره آموزشی را معیاری برای سنجش کیفیت دوره آموزشی معین نکنید. به عبارتی دیگر گران بودن یا ارزان بودن دوره آموزشی صرفا به معنای کیفیت بالا یا پایین دوره آموزشی نمی باشد. از این رو سعی کنید قبل از ثبت نام در دوره های آموزشی، از تجربه و میزان رضایت مهارت آموزان قبلی حداکثر استفاده را داشته باشید.

چرا دوره لوله کشی فنی حرفه ای را در آموزشگاه برق گستران ثبت نام کنیم؟

آموزشگاه برق گستران از مجهزترین آموزشگاه ها در کشور است که دوره آموزش لوله کشی ساختمان در تهران را برگزار می کند. برگزاری دوره لوله کشی در این آموزشگاه به صورت عملی است. یعنی شما طی دوره صفر تا صد لوله کشی را به صورت عملی انجام می دهید. علاوه بر این، این مجتمع آموزشی سرفصل های این کلاس را با توجه به نیازهای بازار تدوین کرده است. بنابراین آموزش لوله کشی آب گرم و سرد و فاضلاب، آموزش لوله کشی لوله سفید، گالوانیزه، پلاستیکی، روشویی و غیره به طور کامل به شما آموزش داده می شود.

از دیگر مزایای دوره آموزش لوله کشی ساختمان فنی حرفه ای در این آموزشگاه ارائه مدرک فنی حرفه ای لوله کشی است. این آموزشگاه مجوزهای لازم را از فنی حرفه ای دریافت کرده است و در پایان کلاس لوله کشی مدرکی معتبر که مورد تایید فنی حرفه ای است به شما ارائه می دهد. با شرکت در این دوره هر آنچه برای ورود به بازار کار لوله کشی به آن نیاز دارید را یاد می گیرید. اگر طی دوره به خوبی سرفصل ها را یاد نگرفتید نگران نباشید می توانید به صورت رایگان تجدید دوره داشته باشید، همچنین با استفاده از پشتیبانی رایگان با استاد در ارتباط بوده و سوالات خود را از استاد بپرسید.

آموزش لوله کشی ساختمان دوره های آموزشی مرتبط با آموزش لوله کشی ساختمان آموزش لوله کشی ساختمان
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری
آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری سوالات متداول عمومی آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری
برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

آیا بعد از دوره تعمیر آبگرمکن دیواری نیاز به کارآموزی می باشد؟

پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

کلاس آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری چند نفره می باشد؟

پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره تعمیر آبگرمکن دیواری را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه جزوات و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری
آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری آشنایی بیشتر با آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری
آیا در این دوره آموزش لوله کشی آب سرد، گرم آموزش داده می شود؟

پاسخ:بله، آموزش لوله کشی آب سرد، گرم از سرفصل های این دوره می باشد.

آیا این دوره پیشنیاز دارد؟

پاسخ :خیر دوره تعمیر آبگرمکن دیواری هیچگونه پیشنیازی ندارد.

آیا آموزش به صورت عملی است؟

پاسخ : بله دوره در کارگاه و به صورت عملی برگزار میشود.

آیا فلزکاری در این دوره آموزش داده می شود؟

پاسخ : بله به صورت مقدماتی آموزش داده می شود.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش لوله کشی ساختمان آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 7.700.000 تومان

شهریه با تخفیف : 5.900.000 تومان