آموزش نصب آیفون تصویری

خانه / دوره ها / دوره های نصب / آموزش نصب آیفون تصویری
هزینه دوره: 1.599.999 1.200.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 8 ساعت
آموزش نصب آیفون تصویری چرا آموزش نصب آیفون تصویری ؟ آموزش نصب آیفون تصویری
آموزش نصب آیفون تصویری

آموزش نصب آیفون تصویری از دوره های حائز اهمیت آموزشگاه برق گستران می باشد. زیرا نصب آیفون تصویری با توجه به مدل های مختلف آن کمی پیچیده می باشد و همچنین آیفون های تصویری یک کالای ضروری در همه ساختمان های نوساز و حتی ساختمان های قدیمی محسوب شده و از بازار خوبی برخوردار است. از این رو آموزشگاه برق گستران دوره نصب آیفون تصویری را زیر نظر متخصصین مجرب به صورت کاملا عملی و با هدف تربیت کارآموزان برای ورود به بازار کار در تهران برگزار می نماید آموزش طریقه نصب آیفون تصویری، آموزش کامل عیب یابی آیفون تصویری، چگونگی فرآیند انتقال صدا، طریقه سيم بندي پنل تصویری برای یک تا چند واحد، تست پله به پله ی مراحل باز شدن درب و…از جمله مطالبی است که در کلاس آموزش نصب آیفون تصویری، تدریس می شود. همچنین کارآموزان می توانند در انتهای دوره با مشاوره اساتید به راحتی به بازار کار نصب آیفون تصویری وارد شده و از پشتیبانی همیشگی آموزشگاه نیز برخوردار شوند.

آموزش نصب آیفون تصویری

سرفصل های آموزش نصب آیفون تصویری

آموزش نصب آیفون تصویری
1
طریقه سيم بندي پنل تصویری برای یک تا چند واحد

در این مرحله نحوه سر بندی آیفون تصویری، نحوه اتصال برق به پنل بیرونی و مانیتور آیفون، طریقه اتصال کانکتور تصویر و سربندی مانیتور به آیفون یک واحد و یا چند واحد و چگونگی سربندی کابل در باکس آیفون طبق نقشه موجود آموزش داده خواهد شد.

2
نحوه عیب یابی در سیم کشی آیفون تصویری

در نصب آیفون تصویری مهمترین نکته طریقه عیب یابی است که از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مرحله شما با نحوه عیب یابی و تست مدار آیفون، نحوه پیدا کردن اتصالی کابل یا کانکتور تصویراز سمت پنل مرکزی یا از سمت مانیتور آیفون و یا از ارتباطات و سر بندی داخل باکس آیفون و همچنین تشخیص عیب یابی متناسب با شرایط موجود آشنا خواهید شد.

3
تعیین سیستم تغذیه مناسب

در این مرحله شما با انواع منابع تغذیه و اینکه باید متناسب با پنل مرکزی و در بازکن ها منبع تغذیه انتخاب شود و اینکه فاصله مناسب منبع تغذیه تا پنل بیرونی آیفون و در بازکن آشنا خواهید شد.

4
آشنایی با انواع قفل باز کن ها

در این مرحله شما با انواع در بازکن های مگنت و کله گاوی، برق مورد نیاز برای قفل بازکن و طریقه ارتباط با منبع تغذیه و انواع پنل های آیفون و همچنین ارتباط با شاستی های خارجی در بازکن آشنا خواهید شد.

5
آموزش نحوه لوله گذاری آیفون و قوطی گذاری

در این مرحله شما با نحوه صحیح قوطی گذاری برای مانیتور آیفون و پنل بیرونی،طریقه نصب باکس مشترک آیفون در مشاعات، لوله گذاری برای یک یا چند واحد جهت ارتباط پنل مرکزی، مانیتور آیفون، منبع تغذیه، باکس مشترک آیفون، قفل بازکن و شاستی های دربازکن با یکدیگر آشنا خواهید شد.

6
آموزش کابل کشی

در این مرحله شما با نحوه کابل کشی برق پنل، برق مانیتور، ارتباط پنل بیرونی با مانیتور آیفون و استاندارد های کابل و سیم مورد استفاده آشنا خواهید شد.

7
آشنایی با انواع آیفون های موجود در بازار

در این مرحله شما با انواع برند های آیفون تصویری موجود در بازار کار و تنوع نصب هر یک از این برند ها و مدل ها آشنا خواهید شد و مزایا و معایب هر یک از مدل های آیفون تصویری شرح داده خواهد شد.

آموزش نصب آیفون تصویری ثبت نام آموزش نصب آیفون تصویری

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ نصب آیفون تصویری، برق ساختمان درجه 1 و 2، هوشمند سازی

انتخاب دوره(Required)
آموزش نصب آیفون تصویری مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش نصب آیفون تصویری
آموزش نصب آیفون تصویری

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش نصب آیفون تصویری

تمامی مراحل آموزش نصب کولر گازی به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

آموزش نصب آیفون تصویری

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش نصب آیفون تصویری

برگزاری دوره‌های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش نصب آیفون تصویری

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

آموزش نصب آیفون تصویری

برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش نصب کولر گازی

آموزش نصب آیفون تصویری

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

آموزش نصب آیفون تصویری

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزش نصب کولر گازی

آموزش نصب آیفون تصویری

آموزش نصب آیفون تصویری فنی حرفه ای

یکی از مهمترین و محبوب ترین سیستم های حفاظتی و امنیتی که در ساختمان های مختلف به کار میرود، بدون شک آیفون های تصویری می باشند. این آیفون ها، تصویر را از طریق دوربین که در داخل پنل خارجی وجود دارد به مانیتور داخل منزل انتقال داده و تصویر فرد را با کیفیت بالا قابل مشاهده می باشد. از آنجایی که در تمامی ساخت و ساز های جدید از آیفون های تصویری بهره برداری می شود، بازار کار این رشته بسیار پر رونق بوده و اگر بتوانید در این حوزه مهارت و دانش خود را افزایش دهید، قطعا از درآمد بالایی برخوردار خواهید شد.

نصب آیفون تصویری، نصب دوربین مداربسته و نصب سیستم اعلام حریق همگی در حفظ و تامین امنیت ساختمان بسیار حائز اهمیت هستند. از این رو اگر قصد دارید تنوع خدمات خود را بیشتر کنید، توصیه می کنیم در این سه حوزه مهارت کسب کنید و به راحتی جذب بازار کار خواهید شد. به طور کلی هر چه میزان خدمات شما بیشتر باشد، از مشتریان و درآمد بیشتری نیز برخوردار خواهید بود. بنابراین خودتان را به یک حوزه کاری محدود نکنید. از آنجایی که نصب آیفون تصویری کار نسبتا پیچیده می باشد بهتر است مهارت و تجربه خود را در این زمینه به طور اصولی کسب کنید. بهترین روش برای کسب مهارت در این حوزه، شرکت در دوره ای آموزشی فنی حرفه ای بوده که تمامی مباحث نصب و راه اندازی آیفون تصویری را از 0 تا 100 از پایه تا پیشرفته از مبتدی تا حرفه ای توسط اساتید ماهر آموزش خواهید دید و با مدرک معتبر سازمان فنی حرفه ای وارد بازار کار خواهید شد.

اجزا تشکیل دهنده آیفون تصویری

آیفون تصویری از قطعات مختلفی تشکیل شده است که بایستی با وظیفه و کاربرد هر یک به طور کامل آشنا باشید. قطعات آیفون تصویری شامل دوربین آیفون، صفحه کلید ورودی، صفحه نمایش، گوشی، دستگاه تغذیه، کنترل مرکزی، قفل باز کن و کابل مخصوص ارتباطات می باشد. اکنون که با اجزا تشکیل دهنده آیفون تصویری تا حدودی آشنا شده اید زمان آن فرا رسیده تا با چگونگی نصب و راه اندازی آن نیز آشنا شوید. البته بایستی به این نکته اشاره داشته باشیم که این شغل عملی بوده و با مطالعه جزو و چند مطلب نمی توان به یک نصاب آیفون تصویری تبدیل شد. به هر حال کسب مقدار کمی اطلاعات در مورد نحوه نصب و راه اندازی آیفون تصویری خالی از لطف نمی باشد.

نحوه نصب و راه اندازی آیفون تصویری

قبل از هر چیزی به منظور نصب آیفون تصویری نیاز به ابزار های خاصی دارید، این ابزار ها شامل پیچ گوشتی، پیچ، کابل شارژ و سایر موارد می شود که در کلاس های آموزش نصب آیفون تصویری با تمامی ابزارهای مورد نیاز نصب و راه اندازی آیفون تصویری و کاربرد آنها آشنا می شوید. برای نصب آیفون تصویری لازم است در زمان سیم کشی ساختمان یک عدد پریز برق مخصوص آیفون تصویری در نظر گرفته شود این مسئله بسیار حائز اهمیت است و بایستی توسط برقکار ساختمان مورد توجه قرار داشته باشد.

اگر بتوانید فرایند سیم کشی ساختمان و نصب آیفون تصویری را خودتان انجام دهید، قطعا فرایند و پروسه نصب آیفون تصویری راحت تر خواهد بود. برای آیفون های تصویری از کابل های فویل دار و معمولی بهره برداری می شود. اما اگر بخواهیم تصویر آیفون تصویری شفاف و بدون نیوز باشد، بایستی از کابل های فویل دار استفاده کنیم. از آنجایی که کابل های فویل دار، دارای فویل می باشند یک لایه ضخیم تری بر روی کابل قرار گرفته و مانع نویز دار شدن صدا و تصویر دریافتی می شود. اگر به طور مداوم در آیفون تصویری صدا و تصویر دارای نویز می باشد، ممکن است از کابل معمولی استفاده شده باشد. قسمت های مختلف و اجزا تشکیل دهنده آیفون تصویری شامل موارد زیر می باشد:

ترانس تغذیه:  این وسیله برق شهر را دریافت کرده و ولتاژ مصرفی آیفون تصویر رای تامین می کند. به عبارتی دیگر ترانس تغذیه همان طور که از اسمش پیداست وظیفه تامین برق مورد نیاز آیفون تصویری را بر عهده دارد.

پنل داخلی: پنل داخلی آیفون تصویری که در داخل ساختمان نصب می شود شامل گوشی، میکروفن، صفحه نمایش، تنظیمات روشنایی ال ای دی، دکمه تنظیم صدا و دکمه باز کردن درب می شود.

پنل خارجی: پنل خارجی نیز از قسمت های مختلفی از جمله صفحه فلزی تولید شده از آلیاژ آلومینیوم و تعدادی دکمه طبقات ساختمان به منظور به صدا درآوردن زنگ گوشی واحدهای تشکیل شده است که دارای یک عدد دوربین بوده که وظیفه انتقال تصویر فرد را به داخل مانیتور که بر روی پنل داخلی آیفون قرار دارد، بر عهده داشته است.

قبل از اینکه پنل خارجی را بر روی براکت مورد نظر نصب کنید، جهت انجام فرایند سیم کشی توصیه می شود برق کل ساختمان را از طریق جعبه فیوز قطع نمایید تا ایمنی کار بالا رود و از وقوع خطر برق گرفتگی جلوگیری کنید. اکنون برای نصب آیفون تصویری نیاز است که حفره ای به اندازه آن در دیوار ایجاد گردد. قبل از اینکه پنل خارجی را به طور کامل در حفره مد نظر نصب کنید، تمامی عملیات سیم کشی آن را انجام داده و در نهایت آیفون را در محل مد نظر نصب نمایید. اکنون بایستی سیم کشی هایی که بر روی پنل خارجی انجام داده اید را به پنل داخلی وصل نمایید تا فرایند زنگ خوردن و باز کردن درب از طریق پنل داخلی انجام شود.

بازار کار نصب آیفون تصویری

بازار کار نصب آیفون تصویری به علت افزایش روز افزون ساخت و ساز ساختمان بسیار پر رونق بوده و در صورتی که بتوانید بر روی تمامی فرایند نصب و تعمیر آیفون تصویری تسلط پیدا کنید، بدون شک از درآمد بالایی برخوردار خواهید شد. از آنجایی که حوزه برق ساختمان، نصب دوربین مدار بسته و نصب سیستم اعلام حریق به گونه ای مرتبط هستند، کسب مهارت در این حوزه ها نیز خالی از لطف نبوده و با کسب تجربه در حوزه های ذکر شده می توانید خدمات بیشتری به مشتریان ارائه بدهید که در نهایت سود بیشتری برای شما خواهد داشت.

چگونه به نصاب ماهر آیفون تصویری تبدیل شوم؟

برای اینکه به نصاب ماهر آیفون تصویری تبدیل شوید، دو راه در پیش ندارید. اولین روش این است که نزد نصاب آیفون تصویری شاگردی کنید و تمامی فوت و فن های ریز و درشت را از وی یاد بگیرید. این روند ممکن است وقت گیر و طولانی باشد. روش دوم که توصیه می شود این است که در کلاس های آموزش نصب آیفون تصویری شرکت کرده و توسط اساتید ماهر این حوزه از 0 تا 100 آشنا شوید و بعد از کسب مهارت خودتان به طور مستقل وارد بازار کار شوید و کسب و کار خودتان را تاسیس کنید. همچنین توصیه ما به شما این است که در کنار نصب و تعمیر آیفون تصویری، برق ساختمان، نصب دوربین مدار بسته را نیز یاد بگیرید.

چرا آموزشگاه برق گستران

آموزشگاه فنی حرفه ای برق گستران با سال ها فعالیت موثر در تعلیم نیرو کار متخصص در حوزه های برق ساختمان، نصب دوربین مداربسته، نصب آیفون تصویری و سایر رشته تاسیسات، سالانه افراد متخصص زیادی را روانه بازار کار کرده و اگر شما هم قصد دارید در مدت زمان کوتاه با صرف هزینه مناسب سریعا وارد بازار کار شوید و از درآمد بالایی برخوردار شوید، همین حالا در دوره های آموزشی آموزشگاه برق گستران شرکت کرده و آینده خود را بسازید.

آموزش نصب آیفون تصویری دوره های آموزشی مرتبط با آموزش نصب آیفون تصویری آموزش نصب آیفون تصویری
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش نصب اعلام حریق آموزش نصب اعلام حریق
آموزش نصب اعلام حریق سوالات متداول عمومی آموزش نصب اعلام حریق آموزش نصب اعلام حریق
آیا شهریه بصورت نقد باید پرداخت شود؟

پاسخ : خیر ،کارآموزانی که شرایط پرداخت نقدی را ندارند می توانند بصورت اقساط پرداخت کنند.

آیا بعد از گذراندن دوره آموزش نصب اعلام حریق مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

اگر بعد از دوره آموزش نصب اعلام حریق سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

پاسخ : کارآموزان بعد از دوره از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

کلاس آموزش نصب اعلام حریق چند نفره می باشد؟

پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره نصب اعلام حریق در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش نصب اعلام حریق آموزش نصب اعلام حریق
آموزش نصب اعلام حریق آشنایی بیشتر با آموزش نصب اعلام حریق آموزش نصب اعلام حریق
1) در دوره نصب اعلام حریق از چه برند هایی استفاده می شود؟

پاسخ : ما از برند آریاک استفاده میکنیم و تفاوت این برند با انواع برند های موجود در بازار را آموزش می دهیم.

2) آیا تلفن کننده هم در دوره نصب اعلام حریق آموزش داده می شود؟

پاسخ : بله نحوه نصب و پروگرام کردن تلفن کننده به همراه تست روی تلفن همراه کارآموز آموزش داده می شود.

3) نحوه برطرف کردن خطا در سیستم اعلام حریق آموزش داده میشود؟

پاسخ : بله تمامی خطا ها و Fault ها آموزش داده می شود.

4) در این دوره استفاده از نوع کابل ها و قطعات مناسب توضیح داده میشود؟

پاسخ : بله انتخاب کابل و دتکتور های مناسب مکان های خاص کاملا آموزش داده میشود.

5) آیا برق گستران با آموزشگاه های دیگه فرقی دارد؟

پاسخ : پشتیبانی نامحدود – استفاده از کارگاه ها ها بعد از اتمام دوره و بازآموزی رایگان تفاوت برق گستران با سایر آموزشگاه ها می باشد.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش نصب آیفون تصویری آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 1.599.999 تومان

شهریه با تخفیف : 1.200.000 تومان