آموزش طراحی طلا و جواهر

خانه / دوره ها / دوره های طلاسازی / آموزش طراحی طلا و جواهر
هزینه دوره: 10.200.000 7.800.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 20 ساعت
آموزش طراحی طلا و جواهر چرا آموزش طراحی طلا و جواهر ؟ آموزش طراحی طلا و جواهر
آموزش طراحی طلا و جواهر

طراحی طلا و جواهر شغلی است که از ترکیب خلاقیت، هنر و مهارت متولد شده و دارای فوت و فن های زیادی می باشد. با آموزش طراحی طلا و جواهر این فرصت برای شما مهیا می شود تا استعداد و خلاقیت منحصر به فرد خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از درآمد بالایی برخوردار شوید. آموزش طراحی طلا و جواهر به شکل مختلفی صورت می گیرد، بهترین و موثرترین روش جهت آموزش طراحی طلا و جواهر استفاده از نرم افزار های matrix و corel Draw می باشد. نرم افزار ماتریکس رایج ترین و کاربردی ترین ابزار برای طراحی انواع طلا و جواهر کاربرد دارد. آموزشگاه برق گستران دوره آموزشی طراحی طلا و جواهر را در کارگاه های عملی زیر نظر اساتید ماهر و آشنا به بازارکار برگزار می کند و بعد از سپری کردن این دوره آموزشی شگفت انگیز قادر خواهید بود انواع طلا و جواهرات را طراحی کرده و از درآمد بالایی برخوردار شوید. این شغل نیز مانند سایر مشاغل نیازمند زمان، آموزش و تجربه است. امروزه با وجود انتخاب گسترده مدل ها در بازار طلا و جواهرات، برخی از آن ها خاص و منحصر به فرد به نظر می رسند که ارزش آن ها را بیش از پیش افزایش می دهد. طراحی منحصر به فرد ارزش طلا و جواهر را نسبت به سایر رقبا افزایش می دهد و کیفیت کار را افزایش خواهد داد. همچنین می توانید طراحی طلا و جواهرات را به عنوان شغل آزاد انتخاب کنید.

آموزش طراحی طلا و جواهر

سرفصل های آموزش طراحی طلا و جواهر

آموزش طراحی طلا و جواهر
آموزش طراحی طلا و جواهر ثبت نام آموزش طراحی طلا و جواهر

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ آموزش طراحی طلا و جواهر

انتخاب دوره(Required)
آموزش طراحی طلا و جواهر تقویم برگزاری آموزش طراحی طلا و جواهر آموزش طراحی طلا و جواهر
  • روزساعتتاریخ
  • شنبه16 الی 181403/04/09
آموزش طراحی طلا و جواهر مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش طراحی طلا و جواهر
آموزش طراحی طلا و جواهر

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش طراحی طلا و جواهر

تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

آموزش طراحی طلا و جواهر

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش طراحی طلا و جواهر

برگزاری دوره‌های آموزش میناکاری طلا و جواهر در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش طراحی طلا و جواهر

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزشی

آموزش طراحی طلا و جواهر

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

آموزش طراحی طلا و جواهر

برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش میناکاری طلا و جواهر

آموزش طراحی طلا و جواهر

معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره میناکاری طلا و جواهر

آموزش طراحی طلا و جواهر

آموزش طراحی طلا و جواهر از صفر تا صد + مدرک فنی حرفه ای

آموزش طراحی طلا و جواهر یکی از دوره های پر طرفدار و در عین حال پرکاربرد و چالش برانگیز در حوزه طلا و جواهرات به شمار می رود که جایگاه ویژه ای در گسترش رونق بازار و ایجاد فرصت های شغلی به خود اختصاص داده است. دوره آموزش طراحی طلا و جواهر آموزشگاه برق گستران با نرم افزار ماتریکس صورت می گیرد و برای مبتدیان این رشته که تاکنون هیچ گونه اطلاعاتی در مورد نحوه طراحی انواع طلا و جواهرات ندارند، بسیار موثر است. به طور کلی انواع طراحی جواهرات به سه دسته تقسیم بندی می شوند : طراحی دستی، طراحی با ماکت و طراحی با نرم افزار ماتریکس.

لازم به ذکر است که این دوره آموزشی به مانند دوره طلا سازی هیچگونه پیشنیازی جزء خلاقیت ندارد و تمامی افرادی که هیچ گونه اطلاعاتی در مورد نحوه طراحی طلا و جواهر ندارند نیز می توانند با شرکت در این دوره و کسب مهارت، از درآمد بالایی برخوردار شوند. بنابراین اگر به حوزه های هنر، طراحی و خلق جواهرات لوکس علاقه دارید این دوره آموزشی می تواند برای شما هنرجویان عزیز مفید واقع شود. همچنین این دوره آموزشی در آموزشگاه برق گستران در کارگاه مجهز زیر نظر اساتید ماهر و آشنا به بازارکار برگزار می شود و در صورت کسب نمره قبولی در امتحان پایان ترم برای شما مدرک معتبر بین المللی سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود. با کسب مهارت در دوره آموزشی طراحی طلا و جواهر و داشتن مدرک سازمان فنی حرفه ای می توانید با خیال راحت وارد بازار کار شوید.

آموزش طراحی طلا و جواهر

کارآموزی طراحی طلا و جواهر

طراحی طلا و جواهر حرفه ای دشوار بوده و مبتنی بر مهارت و تجربه می باشد، از این رو بهترین روش برای کسب مهارت در این حوزه سپری کردن کلاس های آموزشی و یا دوره کارآموزی می باشد. امروزه طراحی طلا و جواهر توسط نرم افزار ماتریکس صورت می گیرد و دیگر مثل گذشته نیازی به طراحی طلا و جواهر به صورت دستی و سنتی نمی باشد. البته طراحی طلا و جواهر توسط نرم افزار دارای پیچیدگی هایی بوده و به تنهایی قادر به یادگیری آن نخواهید بود. در خلاصه برای کسب مهارت در این حوزه 2 راه بیشتر در پیش ندارید، اولین و کاربردی ترین روش این است که در کلاس های آموزشی طلا و جواهر شرکت کنید تا به صورت اصولی از 0 تا 100 از مبتدی تا حرفه ای مهارت و تجربه کنید. روش دوم این است که به عنوان کارآموز در شرکت ها و مجموعه های طراحی طلا و جواهر شروع به فعالیت کنید؛ این روش ممکن است وقتگیر باشد و پروسه آموزش و کسب کردن مهارت به کندی پیش برود. توصیه می شود در ابتدا در کلاس های آموزشی طراحی طلا و جواهر شرکت نمایید سپس یک دوره چند ماه کارآموزی طی کنید. اینگونه مهارت و تجربه ای که در کلاس آموزشی کسب کرده اید در دوره کارآموزی می توانید آن را پیاده سازی کنید و تجربه خود را در این حوزه پر چالش اما در عین حال شگفت انگیز، افزایش بدهید.

مزیت های یادگیری طراحی جواهر و طلا با کامپیوتر

آموزش طراحی طلا و جواهر با کامپیوتر نسبت به طراحی سنتی و دستی دارای مزیت های بی شماری می باشد. اولین و مهم ترین مزیت طراحی طلا و جواهر با کامپیوتر افزایش دقت، سرعت و ظرافت است. ممکن است در طراحی جواهر توسط کامپیوتر دچار خطایی شوید که به راحتی می توانید آن خطا را برطرف کنید اما در طراحی سنتی با مرتکب شدن یک خطا کوچک ممکن است کل طراحی شما به طور کلی خراب شود. مورد دیگری که بسیار حائز اهمیت است، مقرون به صرفه بودن و قیمت پایین ابزارهای مورد استفاده در طراحی با کامپیوتر می باشد. به عبارتی دیگر برای طراحی جواهر با کامپیوتر نیازی به تهیه ابزارهای دیگری نیست. طراحی با نرم افزار ماتریکس این امکان را به طراحان می دهد تا یک طرح سه بعدی از مدل نهایی را دریافت کنند و در صورت وجود خطا، مشکلات احتمالی طرح را به سادگی رفع نمایند.

اگر بخواهیم به طور خلاصه به فرآیند طراحی طلا و جواهر با کامپیوتر اشاره داشته باشیم این گونه می باشد که با استفاده از نرم افزارهای طراحی سه بعدی ساخت مجازی جواهر صورت گرفته و با بهره برداری از دستگاه های پرینتر سه بعدی طرح اولیه طلا چاپ شده و در فرایند ریخته گری طلا، مدل جدید و نهایی تولید خواهد شد. این در حالی است که طراحی طلا به روش دستی (سنتی) به عنوان یک هنر اصیل و مهم در ساخت طلا شناخته می شد. طراحی جواهر به روش سنتی بسیار دشوار بوده و طراح بایستی از خلاقیت بسیار بالا و مهارت نقاشی فوق العاده ایی برخوردار باشد. روند کاری در این روش به این گونه است که طراح با تکیه بر قدرت تخیل و خلاقیت خود طرح اولیه طلا را بر روی کاغذ پیاده سازی می کرد سپس جزئیات آن را افزایش می داد. اما امروزه برای طراحی طلا و جواهر معمولا از نرم ماتریکس و به وسیله کامپیوتر صورت می گیرد.

بازارکار شغل طراحی جواهرات در ایران و سایر کشورها

جالب است بدانید ایران یکی از بزرگترین مصرف کنندگان طلا و جواهر در سطح بین المللی بوده و طبق آمار جهانی رتبه 6 در این زمینه می باشد. همچنین بیش از 60 درصد تولیدات طلا و جواهر در ایران به صورت سنتی انجام می شود اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی هر روزه، سازندگان و طراحان برای کاهش هزینه ها به سمت استفاده از دستگاه های پیشرفته و کامپیوتر روی آورده اند. به طور خلاصه میتوان گفت که بازار کار طراحی طلا و جواهر نه تنها در ایران بلکه در اکثر کشور های اروپایی، آمریکا، کانادا، تایلند، کره جنوبی و ژاپن بسیار داغ و پر رونق می باشد. از آنجایی که طلا ابزاری برای سرمایه گذاری نیز به شمار می رود، طراحان طلا و جواهر همیشه دارای فرصت های شغلی متعددی هستند و با افزایش مهارت و خلاقیت قطعا درآمد بسیار بالایی خواهند داشت.

بازارکار طراحی طلا و جواهر

حال ممکن است برای شما این سوال مطرح شود که یک طراح طلا و جواهر چه قدر درآمد دارد؟ اگر به عنوان یک طراح طلا و جواهر مبتدی به تازگی شروع به فعالیت کرده اید با توجه به مهارت و خلاقیت خود می توانید درآمدی حدود 4 الی 6 میلیون تومان داشته باشید. طراحان حرفه ای که در حوزه طلا و جواهر سازی فعالیت می کنند در طول یک ماه درآمدی بین 10 تا 30 میلیون تومان خواهند داشت. البته این ارقام به فاکتور های مهمی همچون ظرافت طرح، خلاقیت و حجم طرح بستگی دارد. باید توجه داشته باشید هر شغلی دارای چالش هایی می باشد و یک شبه نمی توان هیچ فن و حرفه ای را از 0 تا 100 فراگرفت، بنابراین نه تنها در شغل طراحی طلا و جواهر بلکه در تمامی شغل های موجود، داشتن پشتکار حرف اول و آخر را میزند.

بهترین روش برای تبدیل شدن به طراح ماهر جواهرات

از آنجایی که هنوز طراحی طلا و جواهرات در ایران به شکل یک رشته کاملا مستقل دانشگاهی ارائه نشده است، بهترین روش برای فرا گرفتن این حرفه شرکت در دوره های آموزش طراحی طلا و جواهر می باشد. با شرکت در دوره های آموزشی طراحی انواع طلا و جواهر قادر خواهید بود از پایه از 0 تا 100 از مبتدی تا حرفه ای این رشته را فرا بگیرید و با مدرک بین المللی سازمان فنی حرفه ای وارد بازار کار شوید. البته تعداد زیادی آموزشگاه این دوره آموزش طراحی طلا و جواهر را ارائه می کنند و یافتن بهترین آموزشگاه در این حوزه قطعا کار سختی خواهد بود. از این رو سعی کنید قیمت دوره را معیاری برای سنجش کیفیت دوره آموزشی قرار ندهید، بلکه با توجه به میزان رضایت هنرجویان دوره قبلی می توانید به راحتی بهترین آموزشگاه طراحی طلا و جواهر را پیدا کنید.

چرا آموزشگاه برق گستران

مجتمع برق گستران با سال ها فعالیت در حوزه تعمیرات طلا و جواهر، گوهر تراشی، گوهر شناسی، طراحی طلا و جواهر و آبکاری طلا در حال حاضر یکی از بهترین آموزشگاه های شهر تهران به شمار می رود که تمامی دوره های آموزشی خود را در کارگاه های مجهز زیر نظر اساتید ماهر برگزار می کند. با شرکت در این دوره می توانید علاوه بر کسب مهارت با مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای وارد بازار کار شوید.

آموزش طراحی طلا و جواهر دوره های آموزشی مرتبط با آموزش طراحی طلا و جواهر آموزش طراحی طلا و جواهر
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش ریخته گری آموزش ریخته گری
آموزش ریخته گری سوالات متداول عمومی آموزش ریخته گری آموزش ریخته گری
نحوه ثبت نام در آموزشگاه ریخته گری طلا و جواهر برق گستران به چه صورت می‌باشد؟

پاسخ : ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می‌شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

کلاس آموزش ریخته گری فلزات قیمتی چند نفره می‌باشد؟

پاسخ : تمام دوره‌های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می‌شود، که کلاس‌های گروهی بین 4 تا 6 نفر می‌باشد.

نحوه پشتیبانی آموزشگاه ریخته گری برق گستران به چه صورت می‌باشد؟

پاسخ : پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می‌باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد میتواند با استاد مربوطه در تماس باشد.

نحوه پرداخت شهریه به چه صورت میباشد؟

پاسخ : کارآموزان هم می‌توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط شهریه دوره ریخته گری را پرداخت کنند.

چرا باید دوره ریخته گری فلزات قیمتی را در آموزشگاه برق گستران بگذرانیم؟

دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه برق گستران را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی : مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش ریخته گری آموزش ریخته گری
آموزش ریخته گری آشنایی بیشتر با آموزش ریخته گری آموزش ریخته گری
1) آیا دوره آموزش ریخته گری طلا و جواهر نیاز به پیش نیاز دارد؟

پاسخ :خیر شرکت در این دوره ریخته گری نیاز به پیش نیازی ندارد.

2) نحوه موم کاری نیز در این دوره ریخته گری آموزش داده می‌شود؟

پاسخ : بله، آموزش نحوه موم کاری از سرفصل‌های این دوره ریخته گری است.

3) آیا بساب کاری در این دوره ریخته گری آموزش داده می‌شود؟

پاسخ : بله بصورت کامل آموزش داده می‌شود.

4) نحوه آموزش ریخته گری طلا در این دوره به چه صورت می‌باشد؟

پاسخ :کلیه دوره‌های آموزشی آموزشگاه ریخته کاری برق گستران به صورت عملی و با تجهیزات کافی می‌باشد.

5) آموزشگاه برق گستران چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه‌ها دارد؟

پاسخ : مدارک معتبر – کلاس‌های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره ریخته گری

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش طراحی طلا و جواهر آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 10.200.000 تومان

شهریه با تخفیف : 7.800.000 تومان