آموزش تعمیرات طلا و جواهر

خانه / دوره ها / دوره های طلاسازی / آموزش تعمیرات طلا و جواهر
هزینه دوره: 8.100.000 6.200.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 30 ساعت
آموزش تعمیرات طلا و جواهر چرا آموزش تعمیرات طلا و جواهر ؟ آموزش تعمیرات طلا و جواهر
آموزش تعمیرات طلا و جواهر

تعمیرات جواهرات یکی از پردرآمدترین مشاغل به شمار می رود و از آنجایی که هزینه تعمیرات طلا بسیار بالاست، این باعث شده تا افراد شاغل در این حرفه از مزایای مختلفی برخوردار شوند. همچنین با آموزش کامل این حرفه می‌توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و از مزایای عضویت در این حرفه بهره مند شوید. به علاوه بازار کار این حرفه در کشور ما و سایر نقاط دنیا بسیار خوب است و همین امر ارزش یادگیری آن را افزایش داده است. اگر علاقه مند به کار با سنگ‌های قیمتی و تعمیر آن ها هستید، قطعا دوره تعمیر طلا و جواهر می‌تواند راه بسیار خوبی برای موفقیت شما باشد.

دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر آموزشگاه برق گستران یکی از دوره‌های محبوب، پردرآمد و در عین حال چالش برانگیز در زمینه جواهرات است که از صفر تا صد دوره تعمیر طلا و جواهر و سایر فلزات گرانبها توسط اساتید ماهر و حرفه ای این مجموعه به شما هنرجویان عزیز آموزش داده می شود. تعمیر فلزات و جواهرات گرانبها به دقت و تمرکز بالایی نیاز دارد. برای انجام اصول اولیه این کار به یک ابزار خاص و مهارت‌های مختلف نیاز دارید. در دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر فلزات گرانبها و جواهرات، نحوه تعمیر طلا و سایر فلزات گرانبها به شما آموزش داده می‌شود. آموزش تعمیرات طلا و جواهر در این دوره به صورت تئوری و عملی می‌باشد و به دانشجویان امکان تمرین و حل مسائل داده می‌شود. این دوره تعمیر طلا و جواهر برای افرادی که علاقه مند به کار در حوزه طلا و جواهرات هستند و بازار کار و درآمد خوبی دارند مناسب است. دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر برق گستران در تهران برگزار می‌شود. آموزشگاه برق گستران پس از اتمام این دوره تعمیرات طلا و جواهر مدرک فنی حرفه‌ای در زمینه تعمیرات فلزات گرانبها و جواهرات را به فراگیران ارائه می‌دهد که از شهرت بالایی برخوردار است. آموزش طلاسازی و جواهرسازی، آموزش طراحی جواهرات، آموزش میناکاری، آموزش ریخته گری و …. از دیگر دوره‌های ارائه شده در آموزشگاه برق گستران در زمینه طلا و جواهر می‌باشد.

آموزش تعمیرات طلا و جواهر

سرفصل های آموزش تعمیرات طلا و جواهر

آموزش تعمیرات طلا و جواهر
آموزش تعمیرات طلا و جواهر ثبت نام آموزش تعمیرات طلا و جواهر

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ آموزش طراحی طلا و جواهر

انتخاب دوره(Required)
آموزش تعمیرات طلا و جواهر مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش تعمیرات طلا و جواهر
آموزش تعمیرات طلا و جواهر

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش تعمیرات طلا و جواهر

تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

آموزش تعمیرات طلا و جواهر

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش تعمیرات طلا و جواهر

برگزاری دوره‌های آموزش فروشندگی طلا و جواهر در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش تعمیرات طلا و جواهر

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزشی

آموزش تعمیرات طلا و جواهر

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

آموزش تعمیرات طلا و جواهر

برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش فروشندگی طلا و جواهر

آموزش تعمیرات طلا و جواهر

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره فروشندگی طلا و جواهر

آموزش تعمیرات طلا و جواهر

آموزش جامع تعمیرات طلا و جواهر از صفر تا صد + مدرک فنی حرفه ای

در این دوره آموزش تعمیر طلا و جواهر، هنرجو با روش‌های تعمیر و تمامی مصنوعات جواهرات آشنا می‌شود. جزئیات این دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر شامل جوشکاری، ساخت قاب دیواری، دستگیره و همچنین ساخت حلقه‌های ساده، سایزبندی انگشتر، افزودن یا تغییر بازوی حلقه، سوهان کاری، جوشکاری تخصصی و پیچیده و در نهایت عملیات ساخت جواهرات ساده می‌باشد همچنین در این دوره کار با تجهیزات ذوب، جوش، لایه برداری و پرداخت را تجربه خواهید کرد. مقاومت و دوام سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی در برابر حرارت، اسیدها و سایر مواد شیمیایی، اولتراسونیک و تصفیه آب از دیگر مواردی است که در این دوره تعمیر طلا و جواهر آموزش داده می‌شود. همان طور که می‌دانید تعمیرکاران جواهرات، تعمیر کاران حرفه‌ای هستند که جواهرات آسیب دیده را تعمیر می‌کنند. این تعمیرات را می‌توان در زمینه‌های مختلفی انجام داد، مانند ست کردن سنگ‌ها (مانند سنگ‌های فیروزه) و سنگ‌های قیمتی افتاده یا شل، صاف کردن لبه‌های تیز، تغییر اندازه و شکل قطعات طلا یا نقره یا پرداخت. هنگام تعمیر طلا و نقره، مهم‌ترین چیز داشتن انواع ابزار طلاسازی است.

افرادی که دوره تعمیرات طلا و جواهر را می‌گذرانند، تکنسین می‌شوند و می‌توانند انگشتر، گوشواره، دستبند، گردنبند و سایر جواهرات آسیب دیده را تعمیر کرده و به شکل اولیه خود برگردانند. ابزار مهمی که در تعمیر طلا و نقره مورد استفاده قرار می‌گیرد عبارتند از: چکش زرگری، انبردست، سیم چین و ابزارهای پیشرفته تر مانند: دستگاه لیزر، حکاکی و جوش. فعالیت‌هایی که ممکن است تکنسین‌ها در دوره تعمیرات طلا و جواهر داشته باشند، انتخاب سنگ‌های قیمتی، فلزات و سایر مواد مصرفی، طراحی و ساخت مدل‌های طلا از گچ، خشت و یا روش‌های دیگر است. آبکاری طلا، لحیم کاری، صیقل دادن مکان‌های ناهموار. کار تعمیر طلا نیاز به ظرافت و سلیقه زیادی دارد و افراد با سلیقه در این زمینه موفق تر اند.

در نتیجه استفاده طولانی مدت، انواع طلا و جواهرات می‌توانند فرسوده شوند و حالت طبیعی و اصلی خود را از دست بدهند. همچنین فشار یا ضربه و شکستگی از جمله مواردی است که طلا نیاز به تعمیر دارد. تعمیر کاری حرفه‌ای تخصصی است برای تعمیر طلا و جواهرات باید به فردی مراجعه کنیم که متخصص تعمیر طلا بوده و ابزارهای مختلفی برای تعمیر زیورآلات داشته باشد. تعمیر فلزات گرانبها علاوه بر ابزار، نیاز به دقت و تمرکز بالایی دارد که برای انجام کیفی و صحیح این کار، نیاز به کسب مهارت‌های مختلف است. دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر یکی از دوره‌های موثری است که از صفر تا صد تعمیر طلا و سایر فلزات گرانبها مانند جواهرات را آموزش می‌دهد.

در دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر و فلزات گرانبها، نحوه تعمیر طلا و سایر فلزات گرانبها به شما آموزش داده می‌شود. روش تدریس به صورت نظری و عملی است و جلسات حل مسئله و تمرین بیشتر برای دانش آموزان ارائه می‌شود. در دوره تعمیر طلا و جواهر به هنرجویان نحوه طراحی طلا و تعمیرات عمومی، دوره‌‌های لحیم کاری و ریخته‌گری طلا، درجه بندی مروارید و سنگ‌های قیمتی، حکاکی روی طلا آموزش داده می‌شود. آموزشگاه طلاسازی برق گستران پس از گذراندن دوره تعمیرات طلا و جواهر مدرک فنی و حرفه‌ای را به هنرجویان می‌دهد که بسیار معتبر است. جزئیات این دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر شامل جوشکاری، ساخت قاب دیواری، دستگیره و همچنین ساخت حلقه‌های ساده و غیره می‌باشد.

آموزش جامع تعمیرات طلا و جواهر

بازارکار و درآمد تعمیرات طلا و جواهر

طلا و جواهرات هم از نظر ارزش مالی و هم از نظر زیبایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند. از این رو هنگامی که طلا محبوب مشتریان آسیب می بیند، چاره ای جزء مراجعه به تعمیرکار ماهر طلا و جواهر جهت تعمیر طلا خود ندارند. علاوه بر این موضوع یافتن افرادی متخصص و ماهر در این زمینه کار دشواری خواهد بود. بنابراین می توان گفت که بازار کار تعمیرات طلا و جواهر اشباع نشده است و رقابت در این حوزه به شدت شغل های دیگر نمی باشد. شغل تعمیرات طلا و جواهر مبتنی بر تجربه و مهارت است بنابراین هر چه سطح مهارت و دانش شما بیشتر باشد، قطعا از مشتریان بیشتری نیز برخودار خواهید شد. اگر علاقه مند به حوزه طلا و جواهر هستید، می توانید با شرکت در دوره های موجود آموزشی در آموزشگاه های معتبر سطح مهارت و دانش خود را افزایش دهید و آینده شغلی خود را استوار در این حوزه بنا کنید. درآمد تعمیرات طلا و جواهر به عوامل متعددی بستگی دارد، سطح آسیب وارد شده به طلا و جواهر، مواد به کار گرفته شده جهت ترمیم آسیب و موارد دیگر بر روی درآمد و هزینه تعمیرات طلا تاثیر مستقیم دارد. اما به طور کلی می توان گفت که یک تعمیرکار ماهر طلا و جواهر می تواند در طول یک ماه درآمدی بین 10 تا 20 میلیون تومان داشته باشد. البته این عدد و ارقام به عوامل زیادی بستگی دارد. به طور کلی بسیاری از جواهرسازان خوداشتغال می شوند. علاوه بر این، می توانید برای جواهرات فروشی ها و سایر تولیدکنندگان و تعمیرکاران جواهرات کار کنید. در ابتدا کار توصیه می شود برای کسب مهارت بیشتر بعد از سپری کردن دوره های آموزشی، حتما به عنوان شاگرد و همکار کنار استاد تعمیرات طلا و جواهر مشغول به کار شوید و از نیاز بازارکار و مشتریان آگاه شوید. سپس با داشتن سرمایه می توانید کسب و کار مستقل خود را تاسیس کنید.

ارقام مربوط به تکنسین‌های تعمیر جواهرات در دسترس نیست، اما به طور مثال در رده مرتبط جواهرسازان و کارگران سنگ‌های قیمتی و فلزات، اداره آمار کار ایالات متحده (BLS) گزارش داد که حدود 18650 نفر در سال 2018 شغل داشتند (www.bls.gov). اکثریت این کارگران خوداشتغال بودند. پیش‌بینی می‌شود که اشتغال جواهرسازان و کارگران فلزات گرانبها بین سال‌های 2020 تا 2030 1 درصد کاهش یابد. این به دلیل برون‌سپاری تولید جواهرات است. خرده فروشان، عمده فروشان و تولیدکنندگان جواهرات، کارفرمایان بالقوه شما هستند. تقاضا برای خدمات تعمیر شما باید در دوران رکود به خوبی حفظ شود زیرا مردم ممکن است به جای خرید قطعات جدید، جواهرات خود را تعمیر کنند. با این حال، همچنان باید انتظار رقابت شدید برای موقعیت‌ها را داشته باشید.

معرفی شغل تعمیرات طلا و جواهر

وظایف شما به عنوان تعمیرکار طلا و جواهر شامل ارزیابی وضعیت جواهرات آسیب دیده می باشد. انتخاب سنگهای قیمتی، فلزات و سایر مواد، ایجاد مدل، لحیم کاری و صیقل دادن نقاط زبر در طلا و جواهر از موارد مهمی است که تعمیرکاران انواع طلا و جواهر روزانه به آن سروکار دارند. از آنجایی که طلا و جواهرات ممکن است دچار آسیب شوند، ترمیم و رفع آسیب های موجود بسیار حائز اهمیت بوده و فرآیند تعمیرات بایستی توسط شخص ماهر در حوزه ترمیم طلا و جواهر صورت گیرد. ترمیم و تعمیرات طلا شامل لحیم کاری، ریخته گری، نحوه طراحی و تعمیرات، ارزیابی تعمیرات و محاسبه قیمت و زمان تعمیرات می باشد که تمام موارد ذکر شده توسط تعمیرکار طلا و جواهر بایستی به صورت دقیق انجام گیرد. شغل تعمیرات طلا و جواهر دارای ظرافت بسیاری می باشد و گام اول برای ورود به این رشته، شرکت در دوره های آموزشی می باشد. با توجه به ماهیت این شغل بهتر است قبل از راه اندازی کسب و کار مستقل خود، مدتی را تحت نظارت افراد ماهر و زبردست در این حرفه سپری کنید.

روش های موفقیت در تجارت تعمیر طلا

اولین کلید موفقیت در تجارت تعمیر طلا، بازاریابی و تبلیغات است. امروزه با استفاده گسترده مصرف کنندگان از فضای مجازی، می‌توان در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و غیره به تبلیغ به صورت رایگان پرداخت. در دوره تعمیرات طلا و جواهر نکته دوم وجود مهارت کافی در زمینه تعمیر طلا می‌باشد. نکته سوم برای داشتن یک کسب و کار موفق در این زمینه این است که یک نام تجاری مناسب انتخاب کنید و استفاده از کلمه تعمیر را در نام برند خود فراموش نکنید. یک جواهرساز باید بتواند قیراط طلا را تشخیص دهد و روش‌های تشخیص طلای واقعی از طلای تقلبی را بداند و رنگ‌های مختلف طلا را بشناسد. امروزه طراحی طلا از طریق آموزش نرم افزار Matrix، نرم افزار جواهرات راینو و آموزش نرم افزار Zbrush انجام می‌شود. از این رو داشتن تسلط بر روی نرم افزار های matrix و Zbrush می تواند موثر باشد. به طور کلی هر چه طیف خدمات خود را افزایش بدهید، قطعا درآمد، فرصت شغلی، امنیت شغلی و مشتریان بیشتری خواهید داشت.

تعمیر طلا یک حرفه منحصر به فرد است که فرصت مناسبی را برای راه اندازی کسب و کار خود در اختیار شما قرار می‌دهد. با آموزش تعمیرات طلا و جواهر توانایی‌های فنی خود را به کار بگیرید و با استفاده از مهارت‌هایی که در این زمینه تخصصی کسب کرده‌اید درآمد خوبی کسب کنید و در آینده‌ای نزدیک زندگی خود را متحول کنید. تنها شرط موفقیت و پیشرفت در این حرفه، پشتکار و تجربه است. اگر هم با استعداد و هم با پشتکار هستید، می‌توانید با گذراندن دوره آموزش تعمیر طلا و جواهر و استفاده از این فرصت ویژه برای ورود به بازار کار در این حرفه، خلاقیت خود را با عشق به کار تعمیر طلا ترکیب کنید.

گواهی های تعمیر جواهرات

اگر تصمیم دارید دوره تعمیرات طلا و جواهر را به مجموعه خود اضافه کنید، کلاس‌های حضوری تعمیر جواهرات می‌تواند به شما کمک کند تا خلاقیت خود را به دست آورید. بسیاری از دوره‌های آموزش تعمیرات طلا و جواهر از راه دور و نزدیک در زمینه جواهرات شامل طراحی نیز می‌شود. جواهرات برای همیشه دوام ندارند، بنابراین تعمیرات اجتناب ناپذیر است. همچنین برنامه‌های معتبر تعمیر جواهرات می‌تواند به افزایش دانش شما در مهارت‌های متالورژی کمک کند. با شرکت در دوره تعمیرات طلا و جواهر به راحتی می‌توانید گواهی یا دیپلم‌های زیر را دریافت کنید:

  1. منبت کاری و حکاکی
  2. تکنیک های جواهرسازی
  3. تعمیر جواهرات
  4. ساخت و طراحی انواع جواهر
  5. تنظیم سنگ
  6. فلز گرانبها
  7. سنگ های قیمتی و الماس های رنگی

همچنین شما مهارت‌های اولیه دوره تعمیرات طلا و جواهر مانند اره کردن، براده کردن، لحیم کاری، لمینیت و نصب سنگ‌های نیمه قیمتی را خواهید آموخت. آموزش تعمیرات طلا و جواهر به شما نشان می‌دهد که چگونه قطعات شکسته، آسیب دیده یا فرسوده را تعمیر کنید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه این کار را با استفاده از آخرین تکنیک‌های فلزکاری و ماشین آلات و ابزار تعمیر استاندارد انجام دهید. کسب یک گواهی یا مدرک را در نظر بگیرید، در حالی که شما این امکان را دارید که در محل کار یاد بگیرید، می‌توانید از طریق یک جامعه یا دانشکده فنی به دنبال آموزش رسمی باشید.

آموزش تعمیرات عملی طلا و جواهر

در کلاس تعمیر طلا و جواهر با چه مباحثی آشنا می شویم؟

در کلاس تعمیر طلا و جواهر با مباحث کلیدی و مهم زیر آشنا خواهید شد :

فلزات جواهرات و مواد در طراحی جواهرات:  شما یاد خواهید گرفت که فلزات گرانبها را شناسایی کرده و با آلیاژها آشنا شوید. شما همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه سنگ‌های قیمتی را طبقه بندی کنید، خواص آنها را درک کنید و نحوه قیمت گذاری آنها را بیاموزید.

ایجاد جواهرات: شما سنگ‌های قیمتی را در تنظیمات و اشکال ساده و پیچیده قرار می‌دهید

تعمیر جواهرات: برای تعمیر و تغییر قطعات موجود از آهن لحیم کاری و سایر ابزارهای خاص استفاده خواهید کرد. این شامل تغییر اندازه و تغییر شکل حلقه خواهد بود.

کسب و کار طراحی و تعمیر جواهرات: شما در معرض تجارت جواهرات از جمله بازاریابی، حسابداری و برنامه‌ریزی کسب و کار خود خواهید بود.

آیا کار با جواهرات آسان است؟

همیشه نه. کار کردن با فلزات گرانبها به خصوص با قطعات کوچک مانند انگشتر، بند و گردنبند دشوار است. سنگ‌های قیمتی و فلزات می‌توانند به تدریج روی فلزات و محل نصب اصطکاک ایجاد کنند که در نهایت می‌تواند باعث نیاز به تعمیر شود. تعمیر انواع جواهر و طلا نیاز به دقت و مهارت دارد. اگر در عملیات تعمیرات طلا بی دقتی کنید، می توانید آسیب بیشتری به طلا و جواهر مشتری وارد کنید، از این رو حرفه تعمیر، طراحی و ساخت طلا و جواهر نیاز به دقت بالا و مهارت دارد.

تعمیرکار طلا و جواهر چه کاری انجام می‌دهد؟

تکنسین‌های تعمیر، طلا و جواهر آسیب دیده یا شکسته را تعمیر می‌کنند. آنها از ابزارهای مختلفی مانند لیزر یا انبردست برای تکمیل تعمیرات استفاده می کنند. تعمیرات ممکن است شامل تنظیم مجدد سنگ‌ها یا نگین‌های سست، صاف کردن لبه‌های ناهموار، تغییر اندازه قطعه، تعویض گیره‌ها یا صیقل دادن مناطق خراشیده باشد. در صورت نیاز، تکنسین‌های تعمیر جواهرات می‌توانند به فلز شکل دهند تا سنگ‌ها را به طور موثرتری نگه دارند و یا قطعات را به هم لحیم کنند. آنها اغلب برآوردی از هزینه کار و تعمیر هر قطعه به مشتریان می‌دهند.

تکنسین تعمیر جواهرات چه کسی است؟

تکنسین تعمیر جواهرات که به عنوان جواهرساز نیز شناخته می‌شود، متخصصی است که انگشترها، دستبندها، گوشواره‌ها و سایر زیور آلات شخصی آسیب دیده را به حالت اولیه یا تقریبا اصلی خود باز می‌گرداند. ابزارهایی که ممکن است استفاده کنند عبارتند از چکش‌های توپی، انبردست و سیم برش، و همچنین دستگاه‌های پیچیده تر، مانند لیزر، مشعل و حمام شیمیایی. وظایف جواهر ساز در حین تعمیر ممکن است شامل ارزیابی وضعیت جواهرات آسیب دیده باشد. انتخاب جواهرات جایگزین، فلزات و سایر مواد؛ ایجاد مدل‌هایی از گچ، خاک رس یا موم؛ سوراخ‌های حفاری و اتصالات لحیم کاری؛ پیرایش و صیقل دادن مناطق ناهموار؛ و ارزیابی کیفیت تعمیر باشد.

هدف اصلی شما این است که در صورت امکان، زیور آلات شخصی آسیب دیده یا شکسته را به حالت جدید یا مشابه بازگردانید. تنظیم مجدد سنگ‌های قیمتی گم شده، اتصال مجدد زنجیره‌های شکسته، تغییر اندازه حلقه‌ها و اتصال مجدد قطعات شل یا جدا شده احتمالاً فعالیت‌های بازسازی هستند. کارهای خاصی که ممکن است انجام دهید شامل انتخاب جواهرات جایگزین مناسب و فلزات گرانبها و ساخت قالب از خاک رس، موم یا گچ است. همچنین می‌توانید سوراخ‌هایی را برای سنگ‌های قیمتی، اتصالات فلزی لحیم کاری و اتصالات لحیم‌شده سوهان و صاف ایجاد کنید. نظافت و پولیش قطعات تعمیر شده و همچنین بررسی قطعات برای ارزیابی کیفیت تعمیرات نیز از کارهای رایج هستند.

شما می‌توانید به دنبال یک موقعیت سطح بالا نزد کارفرمای خود باشید یا کسب و کار خود را ایجاد کنید. هر یک از این رویکردها به ابتکار و استعداد شما بستگی دارد. اگر کسب و کار خود را باز می‌کنید، دانش فروش، بازاریابی و مدیریت کسب و کار ضروری است. روابطی که ایجاد می‌کنید و اعتباری که ایجاد می کنید نیز مهم هستند. اگر برای یک تولید کننده کار می‌کنید، می توانید یک جواهرساز یا استاد جواهر شوید. در یک فروشگاه خرده فروشی، می‌توانید مدیر شوید. برخی از کالج‌ها برنامه‌های کارشناسی مرتبط با طراحی جواهرات را ارائه می‌دهند. شما می‌توانید لیسانس هنرهای زیبا در فلزکاری و طراحی جواهرات یا لیسانس هنرهای زیبا با تمرکز در طراحی جواهرات کسب کنید. برنامه‌های لیسانس می‌تواند به شما کمک کند تا مهارت‌های فنی و طراحی خود را افزایش دهید و در زمینه تکنیک‌های ریخته گری پیشرفته، ساخت و پردازش سطح آموزش دهید.

آموزش 0 تا 100 تعمیرات طلا و جواهر

مجتمع برق گستران بهترین آموزشگاه تعمیرات طلا و جواهر

دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر برق گستران به صورت حضوری خواهد بود. شما در کلاس تعمیرات طلا و جواهر  برق گستران می‌توانید با یک استاد آموزش دیده ملاقات کنید و تمام سوالات و مشکلات خود را با او در میان بگذارید. نمونه کارها را شخصاً نشان دهید و معایب خود را کشف کنید. فراموش نکنید که آموزشگاهی را انتخاب کنید که پس از اتمام دوره تعمیرات طلا و جواهر، از نظر شناخت عملی بازار، تکنیک‌های فروش و … از شما حمایت کند. همچنین آموزش تعمیرات طلا و جواهر را با استفاده از نرم افزار به جای آموزش دستی به شما آموزش دهد. تسلط بر نرم افزارهایی مانند Matrix و Zybrush شانس موفقیت در بازار کار داخلی و خارجی را چندین برابر می‌کند.

اگر مبتدی هستید، برای شرکت در این دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر حداقل به 4 ماه زمان نیاز دارید تا بتوانید به صورت جامع و تا مرحله پیشرفته آموزش‌های لازم در زمینه طراحی و تعمیرات طلا و جواهرات را جذب کنید. ویژگی مهمی که یک کلاس تعمیرات طلا و جواهر خوب باید داشته باشد، همراهی شما برای تحقق ایده‌ها و توسعه خلاقیت شما در زمینه طراحی و تعمیرات جواهرات طلا است. اساتید این مجموعه تحصیلکرده و برجسته در زمینه طراحی و تعمیرات طلا و جواهرات در کشور هستند. آموزشگاه تعمیرات طلا و جواهر برق گشتران در زمینه طراحی و تولید و تعمیر جواهرات در تهران فعالیت می‌کند و تا به امروز بیش از ده ها دانشجو تحت آموزش این گروه در صنعت طلا و جواهر کشور مشغول به فعالیت هستند.

آموزش تعمیرات طلا و جواهر دوره های آموزشی مرتبط با آموزش تعمیرات طلا و جواهر آموزش تعمیرات طلا و جواهر
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش طراحی طلا و جواهر آموزش طراحی طلا و جواهر
آموزش طراحی طلا و جواهر سوالات متداول عمومی آموزش طراحی طلا و جواهر آموزش طراحی طلا و جواهر
آیا بعد از گذراندن دوره آموزش گوهر تراشی مدرک معتبر به ما تعلق می‌گیرد؟

پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می‌کنند دارای تأئیدیه سازمان فنی و حرفه‌ای می‌باشد.

برای ثبت نام دوره گوهر تراشی باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می‌شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

در صورت عدم یادگیری بعد از کلاس گوهر تراشی چه باید کرد؟

پاسخ : در صورت عدم یادگیری، آموزشگاه بدون اخذ هیچ مبلغی دوره را برای شما تکرار خواهد کرد.

آیا کلاسی برای شاغلین که تایم آزاد ندارند هم برگزار می‌کنید؟

پاسخ : بله، کلاس‌های آخر هفته برای کارآموزان محترمی می‌باشد که در طی هفته نمی‌توانند دوره گوهر تراشی را شرکت کنند.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره گوهر تراشی را در آموزشگاه برق گستران بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره‌های عملی و کارگاه‌های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره‌ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی، معرفی به سازمان فنی حرفه‌ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره، دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT، تجدید دوره در صورت عدم یادگیری، پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار، اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی، برگزاری کلاس‌ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل، ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل‌های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش طراحی طلا و جواهر آموزش طراحی طلا و جواهر
آموزش طراحی طلا و جواهر آشنایی بیشتر با آموزش طراحی طلا و جواهر آموزش طراحی طلا و جواهر
1) روش آموزش طراحی طلا و جواهر در این دوره چگونه است؟

پاسخ :کلیه دوره‌های آموزشی آموزشگاه برق گستران به صورت عملی بوده و با تجهیزات کافی انجام می‌شود.

2)آیا دوره آموزش طراحی طلا و جواهر نیاز به پیش نیاز دارد؟

پاسخ : خیر شرکت در این دوره آموزشی نیاز به پیش نیاز ندارد و تمامی مباحث از صفر و پایه به هنرجویان عزیز توسط اساتید ماهر منتقل می شود.

3) بعد از اتمام دوره آموزش طراحی طلا و جواهر امکان ورود به بازارکار خواهم داشت؟

پاسخ :بله تمامی مباحث دوره آموزشی طراحی جواهر و طلا ویژه نیاز بازارکار بوده و بعد از کسب مهارت و تجربه در این دوره، به راحتی می توانید وارد بازارکار شوید..

4) طراحی طلا و جواهر با ماتریکس در این دوره آموزش داده می شود؟

پاسخ : بله، آموزش طراحی طلا و جواهر با ماتریکس از سرفصل های این دوره است

5) آموزشگاه برق گستران چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

پاسخ : پاسخ : مدارک معتبر – کلاس‌های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش تعمیرات طلا و جواهر آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 8.100.000 تومان

شهریه با تخفیف : 6.200.000 تومان