آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی

خانه / دوره ها / دوره های مکانیک / آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی
هزینه دوره: 11.100.000 8.500.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 25 ساعت
آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی چرا آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی ؟ آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی
آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی

آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی از دیگر شاخه‌های پر طرفدار آموزش تعمیرات ایسیو می‌باشد. در سال‌های اخیر با توجه به رشد واردات خودروهای انژکتوری در ایران، نیاز به متخصصان تعمیر ایسیو خودروهای خارجی بیش از گذشته احساس می‌شود. از این رو آموزشگاه برق گستران دوره آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی را زیر نظر اساتید باتجربه و به صورت کاملا تخصصی برگزار می‌نماید. هدف این آموزشگاه از برگزاری دوره تعمیرات ecu خودروهای خارجی تربیت نیروی متخصص به بازار کار تعمیرات ecu است. در این راستا نحوه تشخيص و بررسي مكانيزم انواع سیستم‌های موتوری خودروهای جدید، شناخت آی سی های موجود روی کیلومتر و توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم bcm,icu,ecm و…. از جمله سرفصل‌های آموزشی در این دوره آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی می‌باشد. لازم به ذکر است کارآموزان در پایان دوره آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی با بهره گیری از مشاوره اساتید همچنین خدمات پشتیبانی آموزشگاه، می‌توانند در بازار کار تعمیرات ایسیو به درآمد بالایی برسند.

به طور کلی، ECU ها اجزایی هستند که سایر اجزای خودرو را با تغذیه داده‌ها از طریق سنسورها به مراکز پردازش آنها کنترل می‌کنند. به همین دلیل، ECU به عنوان کامپیوتر کوچک داخل خودرو نیز شناخته می‌شود. قطعه‌ای که حافظه بالایی ندارد اما می تواند پردازشگر بسیاری از دستورات در خودرو باشد. همانطور که گفته شد حتی شیشه‌های برقی و سیستم قفل مرکزی خودرو نیز تحت کنترل ECU عمل می‌کنند.

آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی

سرفصل های آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی

آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی
آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی ثبت نام آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ تعمیرات ایسیو خودرو ، تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی ، تعمیرات ایسیو ماشین سنگین ، تعمیرات ایسیو ماشین های راهسازی

انتخاب دوره(Required)
آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی تقویم برگزاری آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی
  • روزساعتتاریخ
  • شنبه15:30 الی 181403/04/09
  • شنبه9:30 الی 121403/04/23
آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی
آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی

تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی

برگزاری دوره‌های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزشی

آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی

برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره تعمیرات ecu خودروهای خارجی

آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی

دوره آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی فنی حرفه ای

دوره آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی یکی از دوره‌های پر طرفدار مرتبط دوره مکانیک خودرو خارجی است که با تسلط بر مهارت‌های آن و کمی تمرین و تکرار می‌توانید بیش از 50 میلیون تومان در ماه درآمد کسب کنید. کلاس آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی یکی از کامل‌ترین و بهترین دوره‌های آموزشی است که به آموزش تعمیرات ایسیو خودروهای سنگین نیز می پردازد. هدف اصلی از برگزاری این دوره آموزش متخصصان خدمات ایسیو و ورود آنها به بازار کار است. با شرکت در دوره آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی هر آنچه که یک مکانیک ایسیو باید بداند را فرا خواهید گرفت. تمامی آموزش‌ها به صورت عملی و با موضوعات چالش برانگیز انجام می‌شود. مدرس دوره تعمیرات ecu خودروهای خارجی مجتمع برق گستران یکی از بهترین مدرسان تعمیرات ایسیو در کشور بوده و سابقه درخشانی در تعمیر این قطعه مهم دارد. اگر علاقه‌مند به یادگیری دوره تعمیر ecu خودروهای خارجی هستید و در زمینه تعمیر خودرو فعالیت داشته‌اید، دوره آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی می‌تواند بهترین دوره برای شما باشد. آموزشگاه برق گستران با چندین دهه تجربه در برگزاری انواع دوره های آموزشی در حوزه مکانیک خودرو، برق خودرو و تعمیرات ecu به یکی از بهترین آموزشگاه شهر تهران تبدیل شده است که تمامی کلاس های آموزشی خود را در کارگاه های مجهز به صورت عملی و کاربردی برگزار می کند. در نهایت مهارت آموزان عزیز در صورت کسب نمره قبولی در امتحان پایان دوره با مدرک معتبر بین المللی سازمان فنی حرفه ای وارد بازارکار می شوند.

در کلاس آموزش تعمیرات ecu با چه مباحثی آشنا می شویم؟

کلاس آموزش تعمیرات ECU خودروهای خارجی شامل آموزش عیب‌یابی و تعمیر یا تعویض قطعات الکترونیکی، خواندن نقشه مدارهای الکترونیکی خودرو، شناسایی و بررسی مکانیزم سنسورها با ECU خودرو، قابلیت عیب‌یابی و بررسی مکانیزم واحد کنترل الکترونیکی توربوشارژر، عیب‌یابی و تعمیر جعبه فیوز خودرو موارد جدید آشنایی با کیلومتر شمار و نحوه عملکرد کیلومتر شمار دیجیتال، آموزش برنامه ریزی کیلومتر شمار دیجیتالی، امکان شناسایی و بررسی مکانیزم سیستم ناوبری و … می‌باشد. برای بهره‌مندی از پکیج آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی می‌توانید در دوره تعمیرات ECU خودروهای خارجی آموزشگاه برق گستران شرکت نمایید.

آیا آموزش رایگان تئوری تعمیرات ecu توصیه می شود؟

خیر، تعمیر ecu خودروهای خارجی یک کار تخصصی است و نیاز به آموزش عملی خاصی دارد. تعمیرات ایسیو دارای تجهیزات و ابزارهای مختلفی می‌باشد، بنابراین شناخت و نحوه استفاده از این تجهیزات و ابزار، نیاز به آموزش کاربردی و تخصصی دارد. مقاله های آموزشی متعددی به صورت رایگان آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی را ارائه می‌دهند، اما اگر قصد دارید به صورت حرفه‌ای وارد بازار تعمیر ایسیو شوید، باید در نظر داشته باشید که آموزش رایگان ایسیو برای خودروهای خارجی راه خوبی برای کسب مهارت در این زمینه نیست. ضمناً این روش‌ها معمولاً فقط به صورت سطحی آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی را برگزار می‌کنند در صورتی که کلاس تعمیرات ecu خودروهای خارجی به صورت تئوری می‌باشد و در این نوع آموزش‌ها، کارآموزان از دوره‌ای که در آن شرکت کرده‌اند بهره‌ای نمی‌برند. در نظر داشته باشید که آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی یکی از پردرآمدترین مشاغل موجود در بازار کار است و اگر بتوانید هزینه آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی را بپردازید، هزینه‌های آموزشی چندین برابر در سال جاری به شما بازگردانده می‌شود. شما می‌توانید برای آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی جهت یادگیری دوره تعمیرات ecu خودروهای خارجی است که در مجموعه برق گستران به صورت کاملا کاربردی و تخصصی تدریس می‌شود. کلاس تعمیرات ecu خودروهای خارجی در کارگاه‌های مجهز زیر نظر اساتید مجرب برگزار می‌گردد. شرکت در کلاس تعمیرات ecu خودروهای خارجی به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره ببرید.

فرصت‌های شغلی تعمیرات ایسیو

تعمیر ایسیو فرصت شغلی مهمی است که با گذراندن دوره آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی به دست خواهید آورد. در واقع یک بازار کار عالیست که شما را به استخدام یک تعمیرگاه عالی خودرو سوق می‌دهد یا شما را به یک تعمیرکار حرفه‌ای مستقل تبدیل می‌کند. در هر صورت فرصت‌های تعمیر خودرو در بازار ایران در حال گسترش است و مبنای علمی همه آن ها آشنایی با بردهای الکترونیکی است. از فرصت های شغلی تعمیرات ایسیو می توانیم به مواردی همچون کار در مراکز معاینه فنی، مشغول شدن در کارخانه های تولید ماشین و تعمیرگاه های خصوصی اشاره داشت.

درآمد تعمیر ایسیو خودروهای خارجی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، قطعات خودرو مکانیکی نبوده و بیشتر کامپیوتری شده و به همین دلیل دوره آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی مورد توجه علاقه‌مندان قرار گرفته است. صنعت خودرو به قدری برای جامعه اهمیت دارد و به یکی از پردرآمدترین مشاغل تبدیل شده است که نبود متخصص در آن برای مردم مشکلاتی ایجاد می‌کند. با توجه به اینکه تعمیر ایسیو خودرو یک حرفه جدید است، تعداد کمی از متخصصان به این کار مشغول هستند، البته مهم‌ترین نکته داشتن مهارت در تعمیر است که ما در آموزشگاه تعمیرات ecu خودرو خارجی برق گستران این حرفه را به شما آموزش می‌دهیم. توجه داشته باشید بازار کار این حرفه تاکنون اشباع نشده است و با کسب مهارت در این حوزه می توانید به راحتی حداقل ماهی 18 میلیون تومان درآمد داشته باشید.

بهترین آموزشگاه تعمیرات ECU خودروهای خارجی در تهران

آموزشگاه‌های زیادی در تهران هستند که دوره تعمیرات ecu خودروهای خارجی را برگزار می‌کنند اما متاسفانه کیفیت خوبی ندارند و هنرجویان با شرکت در این آموزشگاه‌ها فقط وقت خود را تلف می‌کنند. با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که دوره آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی در مجتمع برق گستران دارای مزایای بیشتری نسبت به سایر آموزشگاه‌های موجود می‌باشد که از جمله آنها می‌توان به وجود اساتید حرفه‌ای و پشتیبانی نامحدود اشاره کرد. علاوه بر این می‌توانید پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی و اخذ گواهینامه فنی و حرفه‌ای معتبر به سرعت وارد بازار تعمیرات خودرو شوید. پس اگر به این حرفه علاقه دارید و می‌خواهید آن را به طور کامل و حرفه‌ای یاد بگیرید، در دوره تعمیرات ecu خودروهای خارجی مجتمع برق گستران ثبت نام کنید و از این حرفه سودآور نهایت استفاده را ببرید!

آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی دوره های آموزشی مرتبط با آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزش تعمیرات ecu خودرو
آموزش تعمیرات ecu خودرو سوالات متداول عمومی آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزش تعمیرات ecu خودرو
آیا بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

کلاس تعمیرات ای سی یو خودرو های داخلی چند نفره می باشد؟

پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستر بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

آیا بعد دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو های ایرانی نیاز به کارآموزی می باشد؟

پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

این دوره ها تئوری برگزار می شود یا عملی ؟

پاسخ : برگزاری تمام دوره ها در کارگاه های تخصصی و مجهز ویژه بازار کار می باشد که هنرجویان قبل از ثبت نام امکان بازدید را دارند.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره تعمیرات ecu خودرو را در آموزشگاه برق گستر را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزش تعمیرات ecu خودرو
آموزش تعمیرات ecu خودرو آشنایی بیشتر با آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزش تعمیرات ecu خودرو
آیا در کلاس تعمیرات ایسیو درباره الکترونیک پایه هم توضیح مختصی داده می شود؟

پاسخ : بله برای یادگیری بهتر این دوره در توضیحات مختصری درباره الکترونیک پایه توضیح داده میشود

آیا فلش کردن ایسیو خودرو از مباحث دوره تعمیر ایسیو می باشد؟

پاسخ : بله دانلود کردن.تبدیل کردن و فلش کردن انواع ایسیو های موجود در خودرو از صفر تا صد به طور کامل آموزش داده می شود.

چگونه از دستگاه دیاگ می توان استفاده کرد؟

پاسخ : اموزش کار با دیاگ.پارامترخوانی و پیدا کردن معایب از طریق دستگاه دیاگ از مباحث مهم این دوره می باشد.

تبدیل کردن ایسیو ها برای خودروهای دیگر به چه معناست؟

پاسخ : به معنای خام کردن ..تعریف سوییچ.بی کد کردن.انواع ایسیوها می باشد که از صفر تا ضد آموزش داده می شود.

آیا نقشه خوانی از مباحث دوره تعمیرات ecu محسوب می شود؟

پاسخ : بله در این دوره هنرجویان توانایی کشیدن نقشه برای بردهای جدید را پیدا میکنید و همچنین اموزش نقشه خوانی داده می شود

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 11.100.000 تومان

شهریه با تخفیف : 8.500.000 تومان