آموزش نصب درب اتوماتیک

خانه / دوره ها / دوره های نصب / آموزش نصب درب اتوماتیک
هزینه دوره: 1.600.000 1.200.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 8 ساعت
آموزش نصب درب اتوماتیک چرا آموزش نصب درب اتوماتیک ؟ آموزش نصب درب اتوماتیک
آموزش نصب درب اتوماتیک


آموزش نصب درب اتوماتیک (جک برقی) از رشته های بسیار کاربردی حرفه درب های اتوماتیک محسوب می شود. از آن جایی که امروزه در اکثر ساختمان ها از این درب ها استفاده می شود، نصب جک برقی دارای بازار کار وسیع و پر رونقی می باشد. از این رو آموزشگاه برق گستران دوره آموزش نصب درب اتوماتیک پارکینگ در تهران را در کارگاهی مجهز، زیر نظر اساتید برجسته و به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می نماید. هدف برق گستران از برگزاری دوره آموزشی نصب درب اتوماتیک ورود نیروی متخصص به بازار کار درب های اتوماتیک است. آموزش نحوه سیم کشی چشمی RX و TX ، محاسبات ارتفاع نصب جک ها و نحوه فعال کردن قفل برقی، آموزش سیم کشی جک برقی و…. از جمله مباحثی است که در دوره آموزش نصب درب اتوماتیک آموزش داده خواهد شد. لازم به ذکر است در پایان دوره کارآموزان به راحتی و با خیالی آسوده می توانند وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنند.

آموزش نصب درب اتوماتیک

سرفصل های آموزش نصب درب اتوماتیک

آموزش نصب درب اتوماتیک
1
سیم و سیم کشی :

دانستن اینکه متعلقات برقی با چه نوع سیم و از طریق چه راهی از سیم کشی های مورد تایید مرجع قانون گذار انجام می شود کاملا ً ضروری بوده که در این مرحله با نحوه انتخاب و اجرای آن کامل آشنا می شویم.

2
برنامه ریزی و راه اندازی مدار فرمان:

لازم به ذکر است نصب مکانیکی دقیق زمانی نمود پیدا می کند که در نهایت با فشردن یک کلید یا دکمه تمام نیازهای مصرف کننده (مشتری) جامه عمل پوشانده شود،این امر امکان پذیر نمی باشد مگر با آموزش دقیق و اصولی و شناخت کافی به نحوه مطالعه بروشور راهنما و اصطلاحات رایج در این مرحله اعم از: ریموت کد کردن ، زمان بسته شدن خودکار ، میزان کارکرد دربها ، اختلاف لنگه ها و …

3
آموزش نحوه کارشناسی و انتخاب محصول مناسب با درب:

اولین مسئله مهم در انجام هر کار شناخت کافی و اشراف دقیق و پله پله محصول می باشد که در این مرحله از آموزش هدف ایجاد فضای فکری کافی برای هنرجو می باشد که با دید کامل نسبت به درب از نظر وزن ، شکل ظاهری ، ابعاد ورودی و … بتواند انتخاب درست در مورد بازوی محرک الکترومکانیک داشته باشد.

4
شناخت قطعات موثر در نصب کامل درب های اتوماتیک:

داخل یک پکیج کامل درب اتوماتیک محصولاتی وجود دارد که با شناخت شکل و اندازه و نحوه کارکرد و کاربرد آن می توان یک نصب اصولی را فرا گرفت. دراین مرحله تفاوت کارکرد متعلقات به هنرجو آموزش داده می شود که بعنوان مثال تفاوت فتوسل ،‌ فلاشر ، ریموت ، کلید کنترل و … را متوجه شود.

آموزش نصب درب اتوماتیک ثبت نام آموزش نصب درب اتوماتیک

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

آموزش نصب درب اتوماتیک مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش نصب درب اتوماتیک
آموزش نصب درب اتوماتیک

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش نصب درب اتوماتیک

تمامی مراحل آموزش نصب کولر گازی به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

آموزش نصب درب اتوماتیک

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش نصب درب اتوماتیک

برگزاری دوره‌های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش نصب درب اتوماتیک

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

آموزش نصب درب اتوماتیک

برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش نصب کولر گازی

آموزش نصب درب اتوماتیک

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

آموزش نصب درب اتوماتیک

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزش نصب کولر گازی

آموزش نصب درب اتوماتیک

آموزش نصب درب اتوماتیک فنی حرفه ای

درب اتوماتیک دربی است که برای باز و بسته کردن آن نیازی به دست زدن به دستگیره نبوده و با استفاده از حسگر و ریموت باز و بسته می شود. درب های اتوماتیک انواع گوناگونی دارند. درب های اتوماتیک شیشه ای، درب های ریلی، کرکره های برقی، جک های برقی از انواع درب های اتوماتیک هستند. مزایای بسیار درب های اتوماتیک باعث شده تا امروزه شاهد نصب این درب ها در مکان های گوناگون از قبیل پارکینگ، بانک، مراکز خدماتی، مراکز اداری، اماکن مسکونی و غیره باشیم. با وجود اینکه عملکرد درب های اتوماتیک پیچیدگی ندارد اما نصب آنها تخصصی بوده و توسط خریداران درب امکان پذیر نمی باشد. از این رو جهت نصب و راه اندازی درب های اتوماتیک به فردی که در این حوزه دارای مهارت است، نیاز می باشد. با کمی اندیشه می توان به راحتی فهمید که درب های اتوماتیک در اکثر فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای به کار رفته است و با افزایش تعداد چنین فروشگاه ها و اماکن، نیاز برای نصب و راه اندازی درب اتوماتیک به شدت بالا می رود. از این رو اگر بتوانید در این حوزه مهارت کسب کنید، به راحتی جذب بازارکار شده و از درآمد بسیار بالایی برخوردار می شوید.

آموزش نصب درب اتوماتیک فنی حرفه ای

یکی از موثر ترین روش جهت یادگیری چگونگی نصب و راه اندازی درب اتوماتیک، شرکت در دوره های آموزش نصب درب اتوماتیک بوده که با تمامی مباحث ویژه و فوت و فن های ریز و درشت آن آشنا می شوید. آموزشگاه برق گستران با سالها فعالیت در تعلیم افراد متخصص در حوزه های مختلفی همچون نصاب درب اتوماتیک، کرکره برقی، تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمکن و جوشکاری یکی از بهترین آموزشگاه های شهر تهران به شمار می رود که تمامی دوره های آموزشی خود را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای و با تکیه بر مهارت مشاوران و اساتید خود برگزار می کند. مهارت آموزان با شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه برق گستران تمامی مباحث را از 0 تا 100 از پایه تا پیشرفته از مبتدی تا حرفه ای به صورت کاملا عملی در کارگاه های مجهز فرا گرفته و در صورت تمایل، با شرکت در آزمون سازمان فنی حرفه ای، مدرک این سازمان برای شما صادر خواهد شد.

آموزش نصب جک درب اتوماتیک

جک برقی یکی از انواع پرطرفدار درب های اتوماتیک است. جک درب اتوماتیک پارکینگی کاربردهای بسیاری دارد. این جک ها بر روی درب هایی که به صورت لولایی هستند نصب و درب ها را به درب اتوماتیک تبدیل می کنند. این موضوع باعث می شود تا بدون کلید انداختن و پیاده شدن از خودرو درب پارکینگ توسط یک ریموت باز شود. نحوه کار جک های برقی به این صورت است که این جک ها از جعبه ای تشکیل شده اند و این جعبه از موتور، چرخ دنده و یک کنترل الکتریکی تشکیل شده است. این جعبه توسط بازوهایی بر روی درب نصب شده و از این طریق درب تنها با ریموت باز می شود. یکی از مهم ترین موضوعات هنگام نصب جک برقی موتور آنها است. در صورتی که موتور متناسب درب نباشد، خیلی زود جک برقی خراب شده و نیاز به تعمیر پیدا می کند. از طریق آموزش نصب درب اتوماتیک پارکینگ می توانید نحوه نصب و راه اندازی جک درب اتوماتیک را یاد بگیرید.

آموزش نصب جک درب های برقی اتوماتیک پارکینگی

برای نصب جک برقی پارکینگی لازم است مراحل گوناگونی را سپری کنید. در دوره آموزش نصب درب اتوماتیک به طور کامل آموزش نصب و راه اندازی درب اتوماتیک پارکینگ به شما گفته می شود. در این بخش قصد داریم به صورت خلاصه نحوه نصب جک برقی پارکینگ را آموزش دهیم.

1.ابتدا متناسب با دربی که قصد دارید جک برقی بر روی آن نصب کنید، یک جک مناسب انتخاب کنید. طول و موتور جک همچنین وزن موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

2.بعد از خرید تجهیزات پیش از نصب لازم است عملکرد جک را بررسی کنید. توجه داشته باشید که درب در حالت عادی نباید مشکلی داشته باشد. بنابراین توجه داشته باشید که موقع باز و بسته شدن به زمین کشیده نمی شود. همچنین به ولتاژ جک توجه داشته باشید و مطمئن شوید درب و ولتاژ جک با هم همخوانی دارند.

3.موتورهای جک برقی را نصب کنید. برای اینکار ابتدا لازم است دو صفحه پلیت روی ستون درب نصب کنید. بهتر است این صفحه برای کارکرد بهتر بازوها در وسط درب نصب شوند.

4.فتوسل را نصب کنید. بعد از نصب موتور فتوسل ها را نصب کنید. فتوسل را در محلی نصب کنید که خلاف جهت باز شدن درب است و حداقل ارتفاع 60 سانتی متر از زمین داشته باشد.

5.ریموت کنترل را برنامه ریزی نمایید. برای کد دادن به ریموت دکمه F1 را 3 ثانیه نگه دارید تا زمانی که صفحه نمایش به چرخش درآید. حالا یکی از دکمه های ریموت را بزنید تا ذخیره شود.

6.جک را خلاص کنید. اگر می خواهید درب را به صورت دستی باز و بسته کنید و جک را خلاص کنید لازم است درپوش سوئیچ خلاص کن را بردارید و خلاص کن را چرخانه و اهرم را بیرون آورید.

7.محل نصب سرجک را مشخص کنید. برای این کار لازم است پایه عقب بازو را تراز و نصب کنید. جک را که در مرحله قبل خلاص کرده بودیم تا انتها می بندیم. بهتر است جعبه جک برقی در محلی که نزدیک به در است قرار گیرد. همچنین فلاشر را در بالای چارچوب درب نصب کنید.

آموزش نصب درب اتوماتیک

چرا در دوره نصب جک درب اتوماتیک پارکینگ ثبت نام کنیم؟

  1. با شرکت در این دوره صفر تا صد نصب جک برقی را بر روی انواع درب های پارکینگ تک لنگه و دو لنگه آموزش می بینید.
  2. نصب جک برقی امروزه تقاضا بسیاری داشته و با شرکت در این دوره می توانید از درآمد بالایی برخوردار باشید.
  3. با شرکت در دوره های آموزش نصب جک درب های برقی اتوماتیک پارکینگی می توانید از یک مدرک معتبر فنی حرفه ای برخوردر شوید.
  4. اگر برقکار ساختمان هستید و می خواهید درآمد خود را افزایش دهید از طریق شرکت در این دوره و یادگیری نحوه نصب جک اتوماتیک می توانید در شغل خود به موفقیت بیشتری دست پیدا کنید.
  5. ورود به بازار کار نصب جک برقی به سرمایه بالایی نیاز ندارد.

چرا آموزشگاه برق گستران

همانطور که مطالعه کردید نصب جک برقی اتوماتیک مراحل گوناگونی داشته و نصب آن بسیار تخصصی است. دوره آموزش نصب درب اتوماتیک پارکینگ یکی از بهترین روش هایی است که از طریق آن می توانید نحوه نصب درب های اتوماتیک را یاد بگیرید. کلاس آموزش نصب درب اتوماتیک آموزشگاه برق گستران به صورت تخصصی و کاملا عملی طریق نصب این درب اتوماتیک را به شما عزیزان آموزش می دهد. این آموزشگاه زیر نظر فنی حرفه ای دوره فوق را برگزار می نماید بنابراین اگر قصد آموزش نصب درب اتوماتیک فنی حرفه ای را دارید یا به دنبال دریافت یک مدرک معتبر در زمینه نصب درب های اتوماتیک هستید کافیست در این دوره ثبت نام کنید.

آموزش نصب درب اتوماتیک سکشنال، آموزش نصب درب اتوماتیک سیماران، آموزش سیم کشی جک برقی، آموزش نصب جک درب پارکینگ سوزوکی، آموزش نصب جک برقی بر روی درب های پارکینگ تک لنگه و دو لنگه، آموزش عیب یابی جک برقی، آموزش نصب قفل برقی ، آموزش نصب کلید سلکتور برخی از مباحثی است که در دوره آموزش نصب جک درب اتوماتیک برق گستران به طور کامل به آن پرداخته می شود. کلیه سرفصل ها در این دوره به صورت عملی آموزش داده می شود همچنین امکان تمرین و کار عملی برای شما عزیزان فراهم شده است.

آموزش نصب درب اتوماتیک دوره های آموزشی مرتبط با آموزش نصب درب اتوماتیک آموزش نصب درب اتوماتیک
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش نصب اپراتور شیشه ای آموزش نصب اپراتور شیشه ای
آموزش نصب اپراتور شیشه ای سوالات متداول عمومی آموزش نصب اپراتور شیشه ای آموزش نصب اپراتور شیشه ای
برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

کلاس آموزش نصب اپراتور شیشه ای چند نفره می باشد؟

پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

اگر بعد از دوره آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

پاسخ : کارآموزان بعد از دوره از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

آیا شهریه بصورت نقد باید پرداخت شود؟

پاسخ : خیر ،کارآموزانی که شرایط پرداخت نقدی را ندارند می توانند بصورت اقساط پرداخت کنند.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره نصب اپراتور شیشه ای را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش نصب اپراتور شیشه ای آموزش نصب اپراتور شیشه ای
آموزش نصب اپراتور شیشه ای آشنایی بیشتر با آموزش نصب اپراتور شیشه ای آموزش نصب اپراتور شیشه ای
1) آیا تفاوت برند های مختلف هم گفته میشود؟

پاسخ : بله این دوره طوری آموزش داده می شود که شما با پایه ی اصلی نصب و راه اندازی کامل آشنا میشوند و تفاوت های جزئی حتما در کلاس توضیح داده می شود

2)آیا نصب و راه اندازی طی دوره نصب اپراتور شیشه ای توسط هنرجویان انجام می شود؟

پاسخ : بله در کارگاه های مجهز بصورت کامل تمام تجهیزات موجود می باشد که در اختیار هنرجویان قرار می گیرد.

3) آیا در این دوره نصب درب شیشه ای با تعداد لت های مختلف آموزش داده می شود؟

پاسخ : بله آموزش از تک لت تا 4 لت را شامل می شود.

4) آیا در این دوره تعمیرات برد اپراتور هم آموزش می دهید ؟

پاسخ : خیر این دوره شامل تعمیرات نمی باشد و فقط شامل نصب و راه اندازی رفع عیب است

5) آیا نحوه سیم بندی برای اتصالات سیستم برقی و اتوماتیک هم در دوره نصب اپراتور شیشه ای آموزش می دهید؟

پاسخ : بله تمام مراحل به طور دقیق آموزش داد می شود.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش نصب درب اتوماتیک آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 1.600.000 تومان

شهریه با تخفیف : 1.200.000 تومان