آموزش سیم پیچی موتور

خانه / دوره ها / دوره های برق صنعتی / آموزش سیم پیچی موتور
هزینه دوره: 6.500.000 5.000.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 30 ساعت
آموزش سیم پیچی موتور چرا آموزش سیم پیچی موتور ؟ آموزش سیم پیچی موتور
آموزش سیم پیچی موتور

آموزش سیم پیچی موتورهای الکتریکی تک فاز و سه فاز از دوره‌های بسیار پردرآمد برق صنعتی می‌باشد. با توجه به اهمیت موتورهای الکتریکی در بخش صنعتی و تخصصی بودن تعمیرات آن، بازار کار سیم پیچی موتورهای الکتریکی عالی بوده و متخصصان حرفه‌ای در این زمینه از درآمد بالایی برخوردار هستند. با توجه به کمبود نیروی متخصص در این زمینه آموزشگاه برق گستران دوره آموزش صفر تا صد سیم پیچی موتور را به صورت تخصصی و عملی و در کارگاه‌های کاملا مجهز برگزار می‌نماید. در دوره سیم پیچی موتور فنی حرفه‌ای کلیه مباحث مربوط به سیم پیچی توسط اساتید با تجربه آموزش داده می‌شود، آموزش طراحی و محاسبات سیم پیچی، طراحی و سیم پیچی الکتروموتور‌های تک فاز و سه فاز و غیره از جمله مطالب آموزشی در این دوره می‌باشد. کارآموزان پس از پایان یافتن این دوره می‌توانند انواع موتورهای الکتریکی را سیم پیچی و طراحی نمایند. لازم به ذکر است آموزشگاه برق گستران در پایان این دوره سیم پیچی موتور مدرک معتبر فنی حرفه‌ای به کارآموزان این دوره اعطا و کارآموزان در هر زمان می‌توانند از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه بهره‌مند شوند.

آموزش سیم پیچی موتور

سرفصل های آموزش سیم پیچی موتور

آموزش سیم پیچی موتور
آموزش سیم پیچی موتور ثبت نام آموزش سیم پیچی موتور

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ طراحی تابلو برق ، سیم پیچی موتور

انتخاب دوره(Required)
آموزش سیم پیچی موتور تقویم برگزاری آموزش سیم پیچی موتور آموزش سیم پیچی موتور
  • روزساعتتاریخ
  • شنبه / هرروز13 الی 15:301403/04/09
آموزش سیم پیچی موتور مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش سیم پیچی موتور
آموزش سیم پیچی موتور

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش سیم پیچی موتور

تمامی مراحل آموزش گیربکس دستی به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

آموزش سیم پیچی موتور

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش سیم پیچی موتور

برگزاری دوره‌های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش سیم پیچی موتور

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزشی

آموزش سیم پیچی موتور

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

آموزش سیم پیچی موتور

برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش گیربکس دستی

آموزش سیم پیچی موتور

معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره گیربکس دستی

آموزش سیم پیچی موتور

آموزش سیم پیچی موتور فنی حرفه ای + مدرک معتبر

سیم پیچ یکی از مهم‌ترین اجزا در موتورهای الکتریکی است و در تمام موتورها از تک فاز تا سه فاز استفاده می‌شود. معمولا سیم پیچ‌ها از چند حلقه سیم تشکیل شده‌اند که بر اساس اصول مشخصی به دور هم پیچیده شده‌اند. سیم پیچ‌ها بنا به دلایل گوناگونی دچار آسیب می‌شوند و نیاز به باز پیچی پیدا می‌کنند. باز کردن موتورها و بازپیچی سیم پیچ‌ها از طریق محاسبات و فرمول‌های خاصی انجام می‌شود و نیازمند آموزش سیم پیچی موتور از صفر تا صد دارد. برای آموزش صفر تا صد سیم پیچی موتور چند راه پیش رو دارید. آموزش سیم پیچی موتور از طریق تحصیل در مدرسه یا دانشگاه، شاگردی کردن و ثبت نام دوره سیم پیچی موتور فنی حرفهای از رایج‌ترین راه‌هایی است که می‌توانید برای آموزش تخصصی سیم پیچی اتخاد نمایید. اگر قصد آموزش سیم پیچی موتور به صورت حرفه‌ای و تخصصی را دارید روش اول و دوم چندان توصیه نمی‌شود. در روش اول شما برای یادگیری بایستی مدت زمان چند ساله را سپری کنید. ضمن اینکه معمولا این آموزش‌ها چندان عملی نبوده و تنها مباحث به صورت تئوری به شما آموزش داده می‌شود. در روش دوم نیز ضمن اینکه برای آموزش سیم پیچی موتور الکتریکی بایستی حداقل زمان 6 ماه را سپری کنید، طرح درس مشخصی ندارد و شما از پایه سیم پیچی را یاد نمی‌گیرید. بهترین راه آموزش سیم پیچی موتور روشی است که در مدت زمانی کوتاه و به صورت عملی صفر تا صد سیم پیچی را به شما آموزش دهد. معمولا در دوره سیم پیچی موتور به این دو فاکتور توجه شده و به صورت کارگاهی و عملی با سیم پیچی انواع موتور تک فاز و سه فاز آشنا می‌شوید.

اما چگونه مدرک فنی حرفه‌ای سیم پیچی موتور بگیریم؟ این سوالی است که بسیاری از افراد علاقه‌مند به سیم پیچی موتور از ما می‌پرسند، دقت داشته باشید برای دریافت مدرک فنی حرفه‌ای برای هر رشته‌ای مسیر یکسانی پیش رو دارید. ابتدا باید آموزش سیم پیچی موتور تک فاز و سه فاز و هر آنچه که برای سیم پیچی مورد نیاز است را از صفر تا صد یاد بگیرید. پس از یادگیری سیم پیچی بایستی در دوره‌های عملی و کتبی فنی حرفه‌ای شرکت و نمره قبولی را کسب کنید. در بسیاری از رشته‌ها از قبل سیم پیچی در حال حاضر فنی حرفه‌ای مسئولیت واگذاری مدرک فنی حرفه‌ای را به آموزشگاه‌های آزاد واگذار کرده است. آموزشگاه برق گستران یکی از آموزشگاه‌هایی است که زیر نظر فنی حرفه‌ای فعالیت دارد. اگر قصد دریافت مدرک فنی حرفه‌ای سیم پیچی را دارید تنها کافیست در دوره سیم پیچی موتور فنی حرفه‌ای آموزشگاه برق گستران ثبت نام کنید. آموزشگاه برق گستران با سال ها تجربه در برگزاری انواع دوره برق ساختمان، برق صنعتی و سیم پیچی موتور به یکی از بهترین آموزشگاه های شهر تهران تبدیل شده است که تمامی دوره های آموزشی خود را در کارگاه های مجهز به صورت کاملا عملی زیر نظر اساتید ماهر و باتجربه برگزار می کند. مهارت جویان عزیز در صورت کسب نمره قبولی در امتحان پایان ترم با مدرک معتبر بین المللی سازمان فنی حرفه ای وارد بازارکار خواهید شد.

بازار کار سیم پیچی موتور

اما قبل از شروع آموزش سیم پیچی موتور، با بازار کار این شغل آشنا می‌شویم. سیم پیچ‌ها معمولا در تمامی موتورهای الکتریکی اعم از موتور آسانسور، آسیاب، موتور تجهیزات کارخانه، موتور تجهیزات در کارگاه‌‌های صنعتی، موتور کولر آبی، موتور لوازم خانگی و … استفاده می‌شود . معمولا عواملی از قبیل حرارت و جریان اضافه به سیم پیچ‌ها آسیب وارد می‌کند در چنین شرایطی باید موتور باز شود، سیم پیچ بررسی شود و در صورت آسیب دیدن تعویض یا مجدد باز پیچی شود. بازکردن موتورها، چک کردن سیم پیچ‌ها و پیچیدن آن‌ها کاری تخصصی است و نیاز به دانش و مهارت دارد. تخصصی بودن دوره سیم پیچی موتور باعث شده تا متخصصان سیم پیچی موتور معدود باشند و همین مشکل بازار کار این رشته را بسیار تخصصی نموده است. بنابراین همه اینها به خوبی نشان می‌دهد که بازار کار سیم پیچی موتور پردرآمد است و در صورت سپری کردن دوره آموزشی می‌توانید درآمد خوبی کسب کنید.

چرا در دوره سیم پیچی موتور ثبت نام کنیم؟

کمبود نیروی متخصص در زمینه سیم پیچی موتور و تخصصی بودن کار سیم پیچی موتور از جمله دلایلی است که بازار کار این رشته تخصصی را بسیار درآمدزا کرده است. در حال حاضر متخصصان حرفه‌ای سیم پیچی در بازارکار بسیار اندک هستند در حالی که از سیم پیچ‌ها در تمام موتورها چه بزرگ و کوچک استفاده می‌شود و این موضوع به خوبی نشان میدهد تقاضا برای تعمیر سیم پیچ‌ها یا تعویض آنها در مقایسه با تعمیرکاران بیشتر است بنابراین با آموزش سیم پیچی موتور از طریق شرکت در یک دوره سیم پیچی موتور تخصصی و حرفه‌ای می‌توانید از این تقاضا استفاده کنید. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به مشاغل مرتبط با برق و الکترونیک هستید دوره سیم پیچی موتور یکی از بهترین راه‌های است که از طریق آن می‌توانید از یک شغل همیشگی و پولساز برخوردار باشید.

هنگام انتخاب آموزشگاه سیم پیچی موتور به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

یک آموزشگاه سیم پیچی موتور حرفه‌ای و تخصصی برای گذراندن دوره سیم پیچی موتور ویژگی‌هایی دارد. این آموزشگاه سیم پیچی موتور بایستی سرفصل‌های آموزشی جامعی داشته باشید و طی دوره به آموزش صفر تا صد سیم پیچی موتور تک فاز و سه فاز بپردازد، شیوه برگزاری کلاس سیم پیچی موتور بایستی به صورت عملی باشد، یعنی طی دوره سیم پیچی موتور به صورت عملی تمامی مراحل سیم پیچی اجرا شده و فرصت تمرین و کار عملی برای شما کارآموزان نیز فراهم گردد، از اساتید متخصص برای آموزش فراهم بهره بگیرد، پس از پایان یافتن دوره سیم پیچی موتور نیز همراه شما باشد و پشتیبانی مناسبی را به عمل آورد همچنین مدرک معتبری به شما ارائه دهد. دقت داشته باشید که بسیاری از آموزشگاه‌ها با قیمت پایین این دوره سیم پیچی موتور را برگزار می‌کنند یا حتی به آموزش رایگان سیم پیچی می‌پردازند. نتایج آمار و بررسی‌ها نشان می‌دهد که آموزش‌ها در این روش یادگیری به هیچ وجه کاربردی نبوده و تنها به آموزش مفاهیم پایه سیم پیچی می‌پردازد. بنابراین هنگام ثبت نام دوره‌های آموزشی سیم پیچی تنها به فاکتور قیمت توجه نداشته باشید و به ملاک‌هایی که در این بخش به آن اشاره شد توجه داشته باشید. آموزشگاه سیم پیچی موتور برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه‌ها در زمینه دوره سیم پیچی موتور و دیگر دوره‌های برق و الکترونیک است که به صورت تخصصی دوره سیم پیچی موتور فنی حرفه‌ای را برگزار می‌نماید.

آموزش سیم پیچی موتور دوره های آموزشی مرتبط با آموزش سیم پیچی موتور آموزش سیم پیچی موتور
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش PLC آموزش PLC
آموزش PLC سوالات متداول عمومی آموزش PLC آموزش PLC
آیا کلاسی برای شاغلین که تایم آزاد ندارند هم برگزار می‌کنید؟

پاسخ : بله، کلاس‌های آخر هفته برای کارآموزان محترمی می‌باشد که در طی هفته نمی‌توانند دوره plc را شرکت کنند.

برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می‌آورند نزدیک‌ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می‌شود.

در صورت عدم یادگیری بعد از کلاس plc چه باید کرد؟

پاسخ : در صورت عدم یادگیری آموزشگاه بدون اخذ هیچ مبلغی دوره plc را برای شما تکرار خواهد کرد.

برای ثبت نام دوره plc باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می‌شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره PLC درجه ۱ در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش PLC آموزش PLC
آموزش PLC آشنایی بیشتر با آموزش PLC آموزش PLC
1) آیا در دوره plc کار با واحد RTC آموزش داده می‌شود؟

پاسخ : بله در این دوره واحد RTC بصورت جامع و شیوه تنظیم تاریخ و ساعت و منطقه ی زمانی بهمراه دستورات برنامه نویسی آن آموزش داده می‌شود.

2) آیا در این دوره plc کارکردن با سنسور شفت انکدر و برنامه نویسی آن آموزش داده می‌شود ؟

پاسخ : بله در دوره plc علاوه بر شناخت و تحلیل انواع شفت انکدر بصورت عملی هم مدار بندی آن به PLC و هم برنامه نویسی آن بصورت پیشرفته آموزش داده میشود.

3) آیا راه اندازی سروو موتورها و استپر موتورها از طریق PLC آموزش داده می‌شود؟

پاسخ : بله در این دوره plc ساختمان داخلی استپ موتورها و سروو موتورها بهمراه درایو آنها تشریح می‌شود و سپس شیوه تولید پالسهای کنترلی از طریق PLC بهمراه سیم‌بندی بصورت عملی آموزش داده میشود.

4) آیا در دوره آموزش plc با HMI هم کار می‌کنیم؟

پاسخ : بله در این دوره plc مبحث HMI را بصورت کاملا رایگان و با مفاهیم بسیار کاربردی بهمراه PLC آموزش داده می‌شود.

5) آیا در این دوره شیوه تنظیم درایو های AC برای کنترل دور آموزش داده می‌شود ؟

پاسخ : بله در این دوره plc اصول و ساختمان داخلی درایو‌ها و شیوه تنظیمات آنها بطور کامل آموزش داده می‌شود.

6) آیا استاد این دوره انواع بلوکهای برنامه نویسی را آموزش می‌دهد؟

پاسخ : بله در این دوره plc با انواع بلوک‌های برنامه نویسی به طور کامل آشنا می‌شوید.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش سیم پیچی موتور آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 6.500.000 تومان

شهریه با تخفیف : 5.000.000 تومان