آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

خانه / دوره ها / دوره های تعمیرات / آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل
هزینه دوره: 1.700.000 1.300.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 15 ساعت
آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل چرا آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل ؟ آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل
آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل یکی دیگر از رشته های پردرآمد فنی حرفه ای می باشد که به برطرف کردن مشکلات سیستم عامل انواع برندهای موبایل می پردازد. امروزه نسل جدید تلفن های همراه مانند یک کامپیوتر کوچک جیبی عمل می کنند. همین موضوع باعث فراگیر شدن و استفاده روز افزون از تلفن های همراه در تمام جهان شده است. با توجه به تنوع و گستردگی مدل ها و برندهای تلفن همراه، بازار کار و درآمد تعمیرات نرم افزاری موبایل بسیار خوب می باشد. از این رو آموزشگاه برق گستران با توجه به درآمد و بازار کار این رشته دوره نرم افزار موبایل را در تهران را با تکیه بر اساتید مجرب و به صورت کاملا عملی برگزار می نماید.

آموزش جیلبریک کردن آیفون، آموزش فلش زدن تمامی برندها، آموزش ارورهای Itunes هنگام ریستور کردن، آموزش روت و بوت گوشی، آموزش ترمیم سریال، آشنایی با ابزار تعمیرات نرم افزاری موبایل و غیره بخشی از مطالبی است که در کلاس آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل این آموزشگاه آموزش داده می شود. لازم به ذکر است در پایان دوره آموزش تعمیر نرم افزار موبایل کارآموزان با مهارت کامل می توانند وارد بازار کار شده و مشکلات نرم افزاری تمام برندهای موبایل آیفون و اندروید را برطرف نمایند در صورت نیاز می توانند از پشتیبانی آموزشگاه بهره مند شوند. همچنین پیشنهاد می شود در کنار این دوره در دوره آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل شرکت نمایید.

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

سرفصل های آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل
آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل ثبت نام آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ تعمیرات لپ تاپ، تعمیرات موبایل، تعمیرات نرم افزار موبایل، پروگرام هارد موبایل، تعمیرات تبلت

انتخاب دوره(Required)
آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل تقویم برگزاری آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل
  • روزساعتتاریخ
  • شنبه9:30 الی 121403/04/02
  • شنبه15:30 الی 181403/04/16
  • شنبه13 الی 15:301403/04/30
آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل
آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش نرم افزار موبایل را چگونه آغاز کنیم؟

تعمیرات نرم افزار موبایل یکی از مهم ترین مباحث در زمینه تعمیرات موبایل است. موبایل از دو بخش تشکیل شده است بخش نرم افزاری و بخش سخت افزاری. سخت افزار گوشی مربوط به قطعات و باز و بسته کردن گوشی و تعویض و تعمیر قطعات معیوب است. قسمت نرم افزاری نیز مربوط به نرم افزار و رفع مشکلاتی از قبیل نصب نشدن برنامه ها، ویروسی شدن، فلش کردن، روت، بوت و مسائلی از این قبیل است. بسیاری از مشکلات ایجاد شده در گوشی مربوط به نرم افزار موبایل است و رفع مشکلات نرم افزاری امری تخصصی است و نیاز به دانش و تخصص لازم در این زمینه را دارد. این موضوع به خوبی اهمیت آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل را نشان می دهد. بنابراین اگر از علاقه مندان به تعمیرات موبایل هستید، یا در زمینه سخت افزار فعالیت دارید و می خواهید مهارت های خود را برای تعمیر نرم افزار گوشی نیز افزایش دهید توصیه می کنیم برای یادگیری این مهارت ها در یک دوره آموزش نرم افزار موبایل ثبت نام کنید و از این طریق آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل را از صفر تا صد ببینید.

چرا در دوره نرم افزار موبایل ثبت نام کنیم؟

شرکت در دوره تعمیرات نرم افزار موبایل مزایای بسیاری را برای کارآموزان این دوره به وجود می آورد. شما با شرکت در دوره های آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل به صورت کاملا عملی و تخصصی صفر تا صد تعمیر انواع مشکلات نرم افزاری را در موبایل های اندروید و آیفون یاد می گیرد.

در دوره آموزش نرم افزار موبایل صفر تا صد مباحث مربوط به نرم افزار موبایل از پایه به شما آموزش داده می شود بنابراین حتی اگر در زمینه تعمیرات موبایل تخصصی نداشته باشید می توانید در آن حضور پیدا کرده و صفر تا صد تعمیر نرم افزاری را یاد بگیرید.

با شرکت در دوره آموزش نرم افزار موبایل در یک آموزشگاه مطمئن مانند مجتمع آموزشی برق گستران می توانید از پشتیبانی دائمی و ارتباط با اساتید برخوردار باشید. بنابراین نگران چالش های ورود به بازار کار نباشید، می توانید با اساتید خود ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را از آنها بپرسید.

اگر دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل را در آموزشگاه برق گستران سپری کنید علاوه بر پشتیبانی می توانید در صورت یاد نگرفتن مفاهیم به صورت رایگان در دوره نرم افزار موبایل دیگر این آموزشگاه حضور داشته باشید.

علاوه بر این مزایا در انتهای دوره معمولا یک مدرک معتبر فنی حرفه ای به شما ارائه می شود. این مدرک به دلیل اعتبار بالایی که دارد معمولا در کشور اعتبار خوبی داشته و می توانید از طریق آن رزومه ارسال کرده و استخدام شوید.

بازار کار تعمیرات نرم افزار موبایل چگونه است؟

قبل از هر چیزی اگر علاقه مند به فعالیت در حوزه تعمیرات موبایل را دارید، بهتر است در هر دو دوره های آموزشی تعمیرات نرم افزار و سخت افزار موبایل شرکت کرده و در این دو حوزه گسترده مهارت و دانش کسب کنید. هر چه میزان مهارت و دانش شما در این دو حوزه بیشتر باشد، قطعا قادر خواهید بود تا به درخواست گوناگون مشتریان پاسخ دهید و از درآمد قابل توجهی برخوردار شوید. بازارکار تعمیرات نرم افزار موبایل همچون سخت افزار پر رونق بوده اما به گستردگی بخش سخت افزار نمی باشد. البته با جدید شدن نرم افزار ها و برنامه های مختلف موبایل مشکلات متعددی نیز به وجود می آید که رفع آنها تنها از متخصصین این حوزه بر می آید. از این رو می توان گفت که بازار کار تعمیرات نرم افزار موبایل پر رونق می باشد در صورتی که در تعمیرات سخت افزار موبایل نیز مهارت و دانش کافی داشته باشید. به عبارتی دیگر این دو حوزه مکمل یکدیگر بوده و با فراگرفتن تعمیرات نرم افزار موبایل به تنهایی شاید به آن درآمد و فرصت های شغلی دلخواه نرسید. بنابراین شرکت در هر دو دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل و سخت افزار برای ورود به بازارکار توصیه می شود.

چگونه با آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل کسب درآمد کنیم؟

همانطور که اشاره شد امروزه بازار کار تعمیرات موبایل به دلیل افزایش تعداد کاربران موبایل روز به روز در حال افزایش است این موضوع شغل تعمیرات موبایل را به یکی از بهترین و پردرآمدترین شغل های فنی در بازار تبدیل کرده است. شما با آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل از طریق ثبت نام در یک دوره تعمیرات نرم افزار گوشی می توانید صفر تا صد تعمیرات نرم افزاری را در موبایل های اندروید و آیفون یاد بگیرید. بسیاری از تعمیرکاران موبایل تنها تخصص لازم برای تعمیر مشکلات سخت افزاری را دارند در صورتی که شما در کنار تعمیرات سخت افزار، تعمیر نرم افزار گوشی را نیز یاد بگیرید می توانید به صورت قدرتمند در بازار کار این رشته فعالیت داشته باشید و درآمد خود را روز به روز بیشتر کنید.

بنابراین نگران هزینه دوره نرم افزار موبایل نباشید مطمئن باشید که با ورود به بازار کار در همان ماه اول چند برابر این هزینه را به دست می آورید.

فقط پیش از ورود به بازار کار تعمیرات موبایل به چند نکته توجه داشته باشید:

موبایل از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری بسیار پیچیده است بنابراین در تعمیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دقت بالایی داشته باشید. کوتاه ترین بی دقتی ممکن است مشکل ایجاد شده در گوشی را بزرگتر نماید.

تعمیر گوشی امری تخصصی است بنابراین پیش از تعمیر و عیب یابی حتما اموزش تعمیرات نرم افزار موبایل و آموزش تعمیرات سخت افزاری را به صورت تخصصی ببنید.

همیشه در کار کیفیت را فراموش نکنید و تلاش کنید بهترین و کم هزینه ترین راه حل را برای رفع مشکلات مشتری اتخاذ کنید.

در کار برای اعتماد بیشتر مشتری به وی یک ضمانت و گارانتی بدهید.

خوش قول باشید و تلاش کنید تا مشکل را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع نمایید.

سخن آخر

شرکت در دوره نرم افزار موبایل آموزشگاه برق گستران مزایای بسیاری را برای کارآموزان این رشته فراهم می کند. کلاس آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل در این آموزشگاه به صورت عملی برگزار می شود، سرفصل ها و طرح درس بسیار کامل بوده و به آموزش صفر تا صد تعمیرات نرم افزار موبایل می پردازد. در این دوره شما از فرصت بالایی برای تمرین و رفع اشکال برخوردار هستید و می توانید با کلیه چالش های این رشته و نحوه رفع آن آشنا شوید. استاد دوره آموزش نرم افزار موبایل از تخصص بالایی برخوردار است بنابراین طی دوره با تمامی نکات و ترفندهای تعمیرات نرم افزار گوشی آشنا خواهید شد. این آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور فعالیت می کند بنابراین مدرک ارائه شده از اعتبار خوبی برخوردار بوده و می تواند به شما برای استخدام کمک بسیاری نماید.

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل دوره های آموزشی مرتبط با آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات تبلت آموزش تعمیرات تبلت
آموزش تعمیرات تبلت سوالات متداول عمومی آموزش تعمیرات تبلت آموزش تعمیرات تبلت
اگر بعد از دوره آموزش تعمیرات تبلت سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

پاسخ : کارآموزان بعد از دوره از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

آیا کلاسی برای شاغلین که تایم آزاد ندارند هم برگزار می کنید؟

پاسخ : بله، کلاس های آخر هفته برای کارآموزان محترمی می باشد که در طی هفته نمی توانند دوره را شرکت کنند.

آیا بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیرات تبلت مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

آیا بعد دوره تعمیرات تبلت نیاز به کارآموزی می باشد؟

پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره تعمیرات تبلت را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات تبلت آموزش تعمیرات تبلت
آموزش تعمیرات تبلت آشنایی بیشتر با آموزش تعمیرات تبلت آموزش تعمیرات تبلت
1) آیا در این دوره الکترونیک پایه هم آموزش داده می شود؟

پاسخ :بله الکترونیک عمومی برای درک بهتر دوره به طور کامل آموزش داده می شود.

2) آیا معایبی از قبیل شطرنجی شدن تصویر هم مورد بررسی قرار می گیرد؟

پاسخ : بله تعلیم عیب یابی و برطرف کردن معایب بخش تصویر: شطرنجی شدن تصویر و عدم تصویر به طورعملی بررسی و عیب یابی می شود.

3)آیا نصب نرم افزار و بازی روی آیپد ها هم از مباحث آموزشی می باشد؟

پاسخ : بله نصب نرم افزار و بازی روی آیپدهای جیلبرک شده و جیلبرک نشده به طور کامل آوزش داده می شود.

4) آیا روت کردن تبلت ها هم گفته می شود؟

پاسخ :بله روت کردن تبلت های مبتنی بر اندروید مرحله به مرحله به طور کامل آموزش داده می شود.

5) اگر تبلتی بر اثر ضربه عمل شارژ را انجام ندهد مشکل آن چگونه رفع می شود؟

پاسخ :در این دوره نحوه برخورد با تبلت های خاموش و ضربه خورده و آب خورده و علت عدم شارژ تبلت و برطرف کردن آن از صفر تا صد مورد بررسی قرار می گیرد.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 1.700.000 تومان

شهریه با تخفیف : 1.300.000 تومان