آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

خانه / دوره ها / دوره های تعمیرات / آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی
هزینه دوره: 3.699.998 2.800.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 10 ساعت
آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی چرا آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی ؟ آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی
آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی یکی از دوره های فنی حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی آموزشگاه برق گستران می باشد. امروزه ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی بوده و استفاده بسیاری از آن می شود. با توجه به حجم بالای استفاده از لباسشویی تعمیر ماشین لباسشویی بازار کار خوبی داشته و متخصصان تعمیرات لباسشویی از درآمد خوبی برخوردار هستند. با توجه به بازار کار و درآمد تعمیرات لباسشویی آموزشگاه برق گستران دوره آموزش تعمیر ماشین لباسشویی و آموزش تعمیر لوازم خانگی در تهران را به صورت کاملا کاربردی و زیر نظر اساتید حرفه ای برگزار می نماید. آموزش تعمیر موتور لباسشویی، نحوه تعویض قطعات لباسشویی، تعمیر واترپمپ لباسشویی و غیره از جمله مطالبی از که در دوره تعمیرات ماشین لباسشویی آموزشگاه برق گستران آموزش داده می شود. در پایان دوره آموزشی تعمیرات لباسشویی کارآموزان تعمیرکار حرفه ای ماشین لباسشویی شده و می توانند انواع برندهای لباسشویی مانند بوش، سامسونگ، ال جی و غیره را عیب یابی و تعمیر نمایند و در صورت نیاز از پشتیبانی آموزشگاه بهره مند شوند.

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

سرفصل های آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی
آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی ثبت نام آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ تعمیرات ماشین ظرف شویی، تعمیرات ماشین لباسشویی

انتخاب دوره(Required)
آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی تقویم برگزاری آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی
  • روزساعتتاریخ
  • شنبه13 الی 15:301403/04/02
  • شنبه18 الی 201403/04/02
  • شنبه9:30 الی 121403/04/16
  • شنبه13 الی 15:301403/04/23
آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی
آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

آموزش جامع تعمیرات ماشین لباسشویی از مبتدی تا حرفه ای

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی از لوازم خانگی پرطرفدار است، این وسیله با شستشو سریع و آسان لباس ها نقش مهمی در سرعت بخشیدن به انجام امور در خانه دارد. تعمیر ماشین لباسشویی کار آسانی نبوده و آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی نیاز دارد. لباسشویی ها در انواع گوناگون اتوماتیک، دوقلو و سطلی و در برندهای گوناگون ال جی، دوو، سامسونگ، اسنوا، آبسال، بوش و غیره تولید می شود. لباسشویی ها از قطعات گوناگونی تشکیل شده اند دیگ، میکروسوئیچ، شیر برقی، هیدرواستات، المنت، ترموستات، واتر پمپ، تایمر، موتور، جاپودری، برد برخی از مهم ترین قطعات در ماشین های لباسشویی هستند.

این قطعات هر یک از کارکرد خاصی داشته و بروز مشکل در آنها می تواند مشکلات گوناگونی از قبیل نشتی آب، لرزش، خوب شسته نشدن، تخلیه نشدن آب، لرزش زیاد، روشن نشدن و غیره را در لباسشویی ایجاد می کنند. یک تعمیرکار ماشین لباسشویی بایستی آشنایی کاملی با قطعات قرار گرفته در ماشین لباسشویی داشته باشد، بتواند آنها را تعمیر یا تعویض کند، هنگام بروز مشکل در ماشین لباسشویی به سرعت مشکل ایجاد شده را بررسی و علت را شناسایی کند. اگر آموزش تعمیر ماشین لباسشویی را به صورت کامل دیده باشید در مدت زمان کوتاهی با تمامی این موارد آشنا خواهید شد.

تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک

ماشین لباسشویی اتوماتیک و تمام اتوماتیک آخرین نسل از لباسشویی ها هستند و بیشتر لباسشویی های که امروزه از آن ها استفاده می شود در این گروه قرار می گیرند. تعمیر لباسشویی های اتوماتیک به دلیل پیچیدگی هایی که در ساختار خود دارند به تخصص بیشتری نیاز دارد و کار هر کسی نیست. بنابراین آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی اتوماتیک یکی از مهم ترین موضوعاتی است که برای ورود به بازار کار این حرفه باید آن را دیده باشید. در دوره آموزش تعمیر لباسشویی آموزشگاه برق گستران نحوه عیب یابی و تعمیر انواع برندهای لباسشویی اتوماتیک از جمله آموزش تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، بوش، ال جی، دوو، آبسال، حایر، اسنوا، ایکس ویژن و غیره به طور کامل به شما آموزش داده می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو

لباسشویی دوقلو از دیگر مدل های لباسشویی است. با وجود تولید لباسشویی های اتوماتیک هنوز هم به دلیل قیمت پایین تر و ظرفیت بالاتر شاهد استفاده از لباسشویی های دوقلو هستیم. از این نوع از لباسشویی معمولا برای شستشو پتو و روفرشی استفاده می شود. طرز کار لباسشویی های دوقلو با لباسشویی های اتوماتیک متفاوت است بنابراین نحوه عیب یابی و تعمیر آنها نیز تفاوت هایی دارد. بنابراین آموزش تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو یکی از دیگر موضوعاتی است که برای ورود به بازار کار تعمیر لباسشویی بایستی به آن تسلط داشته باشید.

تعمیر لباسشویی سطلی

لباسشویی های سطلی از دیگر مدل های لباسشویی است که امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. اگر می خواهید در تعمیر لباسشویی حرفه ای رفتار کنید توصیه می کنیم علاوه بر تعمیر لباسشویی اتوماتیک و دوقلو نحوه عیب یابی و تعمیر لباسشویی های سطلی را نیز یاد بگیرید. با شرکت در دوره تعمیر لباسشویی در یک آموزشگاه معتبر می توانید آموزش تعمیرات لباسشویی سطلی را یاد گرفته و انواع مشکلات ایجاد شده برای این مدل از لباسشویی را عیب یابی و تعمیر کنید.

بازارکار و درآمد شغل تعمیرات ماشین لباسشویی

از آنجایی که ماشین لباسشویی را در همه خانه ها می توان یافت و به مرور زمان نیاز به سرویس و تعمیر دارد، بازارکار شغل تعمیرات ماشین لباسشویی بسیار پر رونق می باشد. قیمت بالای ماشین های لباسشویی سبب شده است تا قدرت خرید افراد کاهش داشته باشد و در صورت مواجه شدن با مشکلات احتمالی ماشین لباسشویی چاره ای جزء تعمیرات نداشته باشند. به عبارتی دیگر نه تنها ماشین لباسشویی بلکه تمامی لوازم خانگی همچون یخچال و ماشین ظرفشویی همگی گران قیمت هستند و تعمیر کردن آنها در صورت وجود اختلال در عملکردشان منطقی تر است. اکنون اگر بخواهیم به میانگین درآمد تعمیرکاران ماشین لباسشویی اشاره ای داشته باشیم طبق آمار منتشر شده درآمد تعمیرکاران ماشین لباسشویی نیمه حرفه ای مبلغی حدود 7 تا 13 میلیون تومان می باشد که البته این رقم رابطه مستقیمی با مهارت و دانش شما دارد. از آنجایی که برند ماشین لباسشویی به صورت متعددی وجود دارد، اگر بتوانید بر روی تعمیرات اکثر برند های ماشین لباسشویی مهارت کسب کنید، قطعا درآمد بیشتری نیز خواهید داشت.

مشکلات رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی

مشکلات رایج ماشین لباشویی

ماشین لباس شویی یکی از مهم ترین لوازم خانگی به شمار می رود که اهمیت وجود آن زمانی نمایان می شود که به دلیل خرابی ماشین لباسشویی با یک کپه لباس چرک و کثیف  روبه رو شویم. بنابراین تعمیر سریع و تشخیص علل ایجاد اختلال در عملکرد ماشین لباسشویی بسیار مهم می باشد. از این رو توصیه می شود با انواع مشکلات رایج ماشین لباسشویی آشنا باشید تا در صورت مواجه شدن با آنها سریعا برای رفع مشکلات احتمالی اقدام کنید.

همچنین اگر قصد دارید به عنوان یک تعمیرکار ماشین لباسشویی فعالیت کنید، بایستی با تمام فوت و فن های زیر و درشت آن آگاه بوده تا در کوتاه ترین زمان ممکن عیب دستگاه را تشخیص داده و برای رفع کن آن تلاش کنید. سرعت تشخیص و رفع مشکل در این حوزه بسیار مهم است زیرا همانطور که گفته شد ماشین لباسشویی نقش بسزایی را ایفا می کند، بنابراین در صورت مواجه شدن با مشکلات احتمالی، بایستی توسط تعمیرکار ماهر هر چه سریع تر تعمیر شود.

ماشین لباسشویی سروصدا تولید می کند

اگر به تازگی متوجه صداهای عجیب و غریب در ماشین لباسشویی خود شده اید، در ابتدا داخل ماشین لباسشویی را کامل بگردید، زیرا ممکن است شی خارجی در آن گیر کرده باشد. البته اگر به صدا تولید شده از ماشین لباسشویی دقت لازم را داشته باشید، ریشه مشکل را کشف خواهید کرد. به عنوان مثال اگر با صدا کلیک کردن مواجه شده اید، به دلیل آن است که شی خارجی در ماشین لباسشویی وجود دارد و بایستی خارج شود.

صدای زوزه مانند بدان معنی است که شی مانع تخلیه شدن آب شده است. در این مورد بایستی سریعا علت گرفتگی را برطرف کنید. در غیر این صورت سیل تمام خانه شما را فرا می گیرد. در نهایت صدای تند و تیز بدان معنی است که یک چیزی خارجی در پمپ ماشین لباسشویی وجود دارد و بایستی سریعا خارج شود. به هر حال اگر خودتان قادر نیستند که صدا تولید شده توسط ماشین لباسشویی را برطرف کنید، بهتر است به تعمیرکاران حرفه ای ماشین لباسشویی تماس گرفته و مشکل را برطرف سازید.

لرزش لباسشویی

لرزش زیاد ماشین لباسشویی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در لباسشویی رخ می دهد. معمولا بروز این مشکل در ماشین های لباسشویی به دلیل خراب شدن بلبرینگ ها و موتور است. بنابراین اگر با چنین مشکلی در لباسشویی مواجه شدید در اولین فرصت تسمه را از پولی بزرگ موتور جدا کرده و با دست پولی را حرکت دهید اگر صدای ناهنجاری به گوش برسد احتمال زیاد بلبرینگ های موتور خراب شده اند و باید آنها را تعویض نمایید. تعویض بلبرینگ ها امری تخصصی بوده و نیاز به آموزش تخصصی دارد در دوره تعمیرات لباسشویی آموزشگاه برق گستران به طور کامل این موضوع آموزش داده می شود.

آبریزی لباسشویی

معمولا نشتی آب و چکه کردن از لباسشویی به دلیل آسیب دیدن پمپ تخلیه، لاستیک دور درب، کاسه نمد، شلنگ ها، نگهدارنده در، شیر ورودی و واشر درپوش می باشد. برای رفع مشکل نشتی آب در لباسشویی ابتدا لازم است تا بدنه آن را بیرون آورده و شلنگ های را بررسی کنید که دچار خوردگی و پارگی نشده باشند. در صورت بروز مشکل در شلنگ ها انها را با نمونه سالم تعویض کنید. اگر مشکل از شلنگ ها نبود پمپ تخلیه را بررسی کنید. پمپ تخلیه معمولا در لباسشویی ها به موتور چسبیده است، اگر پمپ باعث نشت آب در لباسشویی شده باشد آن را تعویض کنید.

در صورتی که هنگام آبگیری لباسشویی از پشت آن آب نشت کند به احتمال زیاد شیر ورودی آب خراب شده و باعث بروز این مشکل شده است که در این صورت بایستی آن را تعویض کنید. اگر نشت آب از قسمت درب لباسشویی بود احتمالا لاستیک دور درب خراب شده است و نیاز به تعویض دارد.

هیدورستات یکی از دیگر قطعاتی است که خراب شدن آن باعث نشت آب در لباسشویی می شود. البته نشت آب در لباسشویی به دلیل خراب شدن هیدروستات معمولا در زمان آبگیری لباسشویی صورت می گیرد. بنابراین اگر هنگام آبگیری شاهد نشت آب از دستگاه بودید هیدورستات را نیز بررسی کنید.

همانطور که اشاره شد عوامل گوناگونی باعث نشت آب از لباسشویی می شود در این بخش به طور خلاصه به این عوامل و نحوه رفع مشکل آبریزی در لباسشویی پرداختیم. در دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی به صورت تخصصی این مشکل و نحوه رفع آن به شما آموزش داده می شود.

مشکل نچرخیدن دیگ

دیگ لباسشویی، موتور، تایمر، هیدروستات، میکروسوئیچ، دنده های هدایت گر دیگ، تسمه محرک، گیربکس، کوپلینگ موتور برخی از قطعاتی است که خراب شدن آنها باعث کار نکردن دیگ لباسشویی می شود. بنابراین اگر با مشکل نچرخیدن دیگ لباسشویی روبه رو شدید این قطعات را بررسی کرده و در صورت خرابی آنها را تعمیر یا تعویض کنید. رفع این مشکل امری تخصصی است و نیاز به آموزش حرفه ای و تخصصی دارد که در دوره تعمیرات ماشین لباسشویی آموزشگاه برق گستران به طور کامل به آن پرداخته می شود.

چرا در دوره تعمیرات ماشین لباسشویی برق گستران ثبت نام کنیم؟

درآمد تعمیرکار ماشین لباسشویی

 

آموزشگاه تعمیرات ماشین لباسشویی برق گستران یکی از مجهزترین آموزشگاه های در کشور است که دوره تعمیر ماشین لباسشویی فنی حرفه ای را برگزار می نماید. این آموزشگاه دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران برگزار کرده و به صورت عملی صفر تا صد مباحث مربوط به تعمیر لباسشویی از قطعه شناسی تا تعمیر و تعویض قطعات را به شما آموزش می دهد. آموزش ها در کلاس تعمیرات ماشین لباسشویی آموزشگاه برق گستران به صورت عملی است و استاد دوره ابتدا نحوه تعمیر و تعویض قطعات را آموزش می دهد و پس از آن شما خود بر روی لباسشویی کار کرده و تعمیرات آن را انجام می دهید. سرفصل ها در دوره تعمیرات لباسشویی کامل بوده و آموزش کامل تعمیرات ماشین لباسشویی می پردازد. در این دوره آنچه برای ورود به بازار کار تعمیر لباسشویی به آن نیاز دارید به شما آموزش داده می شود.

آموزشگاه برق گستران برای برگزاری دوره آموزش تعمیرات لباسشویی فنی حرفه ای مجوزهای لازم را از فنی حرفه ای دریافت کرده است. این مجوزها باعث شده تا مدرک ارائه شده از سوی این آموزشگاه اعتبار بالایی داشته باشد. ضمن اینکه آموزشگاه برق گستران امکان برقراری ارتباط با استاد حتی پس از پایان دوره را برای کارآموزان فراهم نموده است. با این پشتیبانی بدون استرس می توانید وارد بازار کار شوید و در صورت بروز چالش در بازار کار از استاد کمک گرفته و چالش ایجاد شده را برطرف کنید.

جمع بندی

در نهایت اگر به حوزه تعمیرات لوازم خانگی همچون ماشین لباسشویی علاقه مند هستید، می توانید با شرکت در دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی از مبتدی تا حرفه ای از صفرتاصد با تمامی فوت و فن ریز و درشت تعمیر ماشین لباس شویی آشنا شوید. همچنین در صورت کسب نمره قبولی در امتحان پایان دوره مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای برای شما صادر خواهد شد.

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی دوره های آموزشی مرتبط با آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیر جاروبرقی آموزش تعمیر جاروبرقی
آموزش تعمیر جاروبرقی سوالات متداول عمومی آموزش تعمیر جاروبرقی آموزش تعمیر جاروبرقی
این دوره ها تئوری برگزار می شود یا عملی ؟

پاسخ : برگزاری تمام دوره ها در کارگاه های تخصصی و مجهز ویژه بازار کار می باشد که هنرجویان قبل از ثبت نام امکان بازدید را دارند.

آیا بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیر جاروبرقی مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

آیا بعد دوره تعمیر جاروبرقی نیاز به کارآموزی می باشد؟

پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره تعمیر جاروبرقی را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران : مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیر جاروبرقی آموزش تعمیر جاروبرقی
آموزش تعمیر جاروبرقی آشنایی بیشتر با آموزش تعمیر جاروبرقی آموزش تعمیر جاروبرقی
1)آیا با اجزا داخلی و خارجی جارو برقی در ابتدا آشنا می شویم ؟

پاسخ : بله اجزا جارو برقی برای یادگیری بهتر آموزش داده می شود.

2)تعمیرات میکروسوئیچ هم از مباحث این دوره می باشد؟

پاسخ : بله عیب یابی و تعمیرات و یا تعویض میکروسوئیچ در این دوره از صفر تا صد آموزش داده می شود.

3) آیا فقط تعمیرات یک نوع موتور جارو برقی مورد بررسی قرار می گیرد؟

پاسخ :خیر عیب یابی و تعمیرات و یا تعویض انواع موتورهاي جاروبرقي بررسی می شود.

4) در ابتدا آموزش تجهیزات کارگاهی معرفی می گردد؟

پاسخ : بله در ابتدا شما با ابزار و تجهیزات کارگاه تعمیرات برای راحتی در دوره آموزش تعمیرات جارو برقی آشنا می شوید

5) مکانیزم کار جارو برقی چه گونه است؟

پاسخ :تشخيص و بررسي مكانيزم كار جارو برقی برای درک بهتر کاملا تخصصی آموزش داده می شود

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 3.699.998 تومان

شهریه با تخفیف : 2.800.000 تومان