آموزش تعمیرات یخچال

خانه / دوره ها / دوره های تعمیرات / آموزش تعمیرات یخچال
هزینه دوره: 4.900.000 3.700.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 15 ساعت
آموزش تعمیرات یخچال چرا آموزش تعمیرات یخچال ؟ آموزش تعمیرات یخچال
آموزش تعمیرات یخچال

آموزش تعمیرات یخچال از شاخه‌های بسیار تخصصی در بازار تعمیرات لوازم خانگی می‌باشد. بدون شک یکی از لوازم بسیار کاربردی در خانه و آشپزخانه یخچال است که با توجه به استفاده گسترده از آن تقاضا برای تعمیرات آن بسیار بوده و در نتیجه بازار کار تعمیرات یخچال برای افراد متخصص بسیار پر درآمد است. از این رو آموزشگاه برق گستران به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه تعمیرات یخچال، دوره تعمیرات یخچال را با هدف تربیت کارآموزان برای ورود به بازار کار تعمیرات این وسیله در تهران برگزار می‌نماید.

آموزش تعمیرات انواع یخچال ساید، فریزر و یخچال معمولی و . . . از مهمترین مباحثی است که در کلاس تعمیرات یخچال این آموزشگاه آموزش داده می‌شود. لازم به ذکر است تمامی مباحث آموزشی توسط اساتید با تجربه و در کارگاه عملی آموزش داده می‌شود. آموزشگاه تعمیرات یخچال برق گستران پس از پایان دوره آموزش تعمیر یخچال همراه کارآموزان بوده و با مشاوره های کاربردی همچنین پشتیبانی نامحدود کارآموزان آنها را تا رسیدن به جایگاهی موفق در بازار کار همراهی می کند.

آموزش تعمیرات یخچال

سرفصل های آموزش تعمیرات یخچال

آموزش تعمیرات یخچال
آموزش تعمیرات یخچال ثبت نام آموزش تعمیرات یخچال

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی، تعمیرات یخچال ساید و فریزر

انتخاب دوره(Required)
آموزش تعمیرات یخچال تقویم برگزاری آموزش تعمیرات یخچال آموزش تعمیرات یخچال
 • روزساعتتاریخ
 • شنبه9:30 الی 121403/04/02
 • شنبه15:30 الی 181403/04/09
 • شنبه18 الی 201403/04/16
 • شنبه15:30 الی 181403/04/23
آموزش تعمیرات یخچال مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش تعمیرات یخچال
آموزش تعمیرات یخچال

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش تعمیرات یخچال

تمامی مراحل آموزش تعمیرات یخچال به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

آموزش تعمیرات یخچال

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش تعمیرات یخچال

برگزاری دوره‌های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش تعمیرات یخچال

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزشی

آموزش تعمیرات یخچال

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

آموزش تعمیرات یخچال

برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش تعمیرات یخچال

آموزش تعمیرات یخچال

معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره تعمیرات یخچال

آموزش تعمیرات یخچال

آموزش جامع تعمیرات انواع برند یخچال از مبتدی تا حرفه ای

یخچال و فریزر رایج‌ترین لوازم خانگی هستند. هنگامی که خراب می‌شود، به تعمیرکار یخچال برای عیب‌یابی و تعمیر مراجعه می شود. تعمیرکار، یخچال فریزر را چک می کند و در صورت نیاز تعمیر می کند. برای تبدیل شدن به تعمیرکار یخچال فریزر یا باید به صورت تجربی با یک تعمیرکار چیره دست یخچال فریزر و لوازم خانگی کار کنید و دانش مربوطه را به صورت آزمایشی کسب کنید یا اینکه خودتان این کار را انجام دهید و رشته را انتخاب کنید. و با شرکت در این دوره تعمیر یخچال مهارت‌های لازم را کسب کنید.

یخچال‌ها در برندهای گوناگونی تولید و وارد بازار می‌شوند. کلیات تعمیرات یخچال در تمام برندهای ایرانی و خارجی با هم یکسان است. اما تعمیر یخچال‌ها تفاوت‌هایی هم دارد و شما به عنوان تعمیرکار یخچال بایستی با این تفاوت‌ها آشنا باشید. بنابراین آموزش تعمیرات یخچال سامسونگ، دوو، بوش، الکترواستیل، امرسان و دیگر برندهای داخلی و خارجی یخچال از دیگر آموزش‌های مهمی است که برای ورود به بازار کار این رشته باید با آن آشنا باشید. در دوره تعمیرات یخچال آموزشگاه برق گستران آموزش‌ها به صورتی است که پس از پایان کلاس تعمیرات یخچال بتوانید انواع مدل و برند یخچال از ایرانی تا خارجی را عیب یابی و تعمیر نمایید. با شرکت در این دوره برای شما فرقی نمی‌کند که یخچال چه برندی داشته باشد چون به صورت اصولی کار تعمیرات را فرا گرفته‌اید. همان طور که گفته شد از آنجایی که برند های یخچال گوناگونی وجود دارند برای شروع کار بهتر است در نمایندگی یک برند یخچال به خصوصی به عنوان تعمیرکار یخچال شروع به کار کرده و رفته رفته میزان مهارت و دانش خود را بر روی انواع برند های یخچال ارتقا دهید.

یکی از مهم ترین مباحث دوره آموزش تعمیرات یخچال، تسلط داشتن بر روی تعمیر انواع برند یخچال می باشد. تعمیر برد یخچال از فعالیت‌های حساس و مهم برای تعمیر یخچال است. برد یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین قطعات در یخچال است و فعالیت صحیح بسیاری از دیگر قطعات یخچال به عملکرد این قطعه وابسته است. به دلیل حساسیت‌هایی که برد دارد تعمیرات آن بسیار تخصصی بوده و نیاز به آموزش تعمیرات برد یخچال به صورت حرفه‌ای دارد. چرا که تعمیر برد بدون دانش و آگاهی می‌تواند به دیگر قطعات آن آسیب وارد کرده و خسارت‌های بیشتری را وارد نماید. در دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی آموزشگاه برق گستران نحوه عیب‌یابی و تعمیر برد یخچال به صورت تخصصی به شما آموزش داده می‌شود.

مطلب پیشنهادی : همه چیز درباره نشانه ها و علائم خرابی برد یخچال

بازار کار تعمیرات یخچال چگونه ارزیابی می شود؟

آموزش تعمیرات یخچال

 

در سال‌های اخیر پیشرفت روز افزون فناوری در تمامی زمینه‌ها به ویژه لوازم خانگی دستاوردهای چشم گیری به ارمغان آورده است. یخچال یکی از پرکاربرد‌ترین لوازم خانگی است که در همۀ منازل یافت شده و زندگی بدون آن تقریبا غیر ممکن است. یخچال جزء وسایلی است که به صورت شبانه روزی و دائما در حال کار کردن می‌باشد. با توجه به اینکه یخچال دائما کار میکند، امکان خرابی و بروز مشکلات مختلف در آن ها وجود دارد که به علت ساختار پیچیده‌ای که دارند تعمیر آن توسط افراد غیرمتخصص ممکن نیست.

یخچال از قطعات مختلفی مانند کمپرسور، کندانسور، اواپراتور، ترموستات، رله استارت و غیره تشکیل شده‌اند و بر اساس سیستم تبریدی عمل می‌کنند؛ تنوع و پیچیدگی این قطعات و حساسیتی که کار با آن‌ها دارند باعث شده تا در هنگام بروز هر گونه مشکلی نیاز به تعمیرکار و تکنسین متخصص یخچال داشته باشند. یخچال معمولا لوازمی گران قیمت هستند و در صورت خرابی تعمیر یخچال با صرفه‌تر از این است که یک یخچال جدید خریداری کرد. بنابراین میزان تقاضا برای تعمیرات یخچال‌های خانگی چه در داخل و چه در خارج از ایران بسیار زیاد بوده و در نتیجه بازار کار تعمیرکاران یخچال پر رونق است و این موضوع به خوبی نشان می‌دهد که دوره آموزش تعمیرات یخچال از بازار کار عالی برخوردار است.

میزان درآمد تعمیرکار یخچال خانگی چقدر است؟

به دلیل آینده شغلی پررونق تعمیرکار یخچال خانگی، تعمیرکاران یخچال می‌توانند درآمدزایی بالایی داشته باشند؛ البته این میزان بسته به عوامل مختلف می‌تواند از 10 تا 20 میلیون تومان در ماه برای افراد مختلف متغیر باشد. در هنگام ورود به این شغل نیاز است تا نکات و ریزه کاری‌هایی را مورد توجه قرار داد تا میزان درآمد خود را افزایش داده و به آینده شغلی خود را تضمین کرد. در ادامه به یک سری از این فاکتورهای موثر در افزایش درآمد در شغل تعمیرات یخچال خانگی اشاره شده است:

کیفیت ارائه خدمات : بالا بودن قیمت یخچال خانگی موجب شده تا افراد تعمیرات آن را به دست شخصی بسپارند که از مهارت بالایی برخوردار بوده و کیفیت کار بالایی را ارائه دهد. بنابراین داشتن تخصص و مهارت بالا در این کار حرف اول را می‌زند پس هر چه سریع‌تر برای آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید، آموزش تعمیر یخچال فریزر، آموزش تعمیر یخچال قدیمی اقدام کنید.

سرعت ارائه کار : از آن‌جایی که یخچال خانگی جزء وسایل ضروری منزل می‌باشد، خراب شدن آن می‌تواند مشکلات زیادی را در منزل به بار آورده و باعث خرابی مواد غذایی گردد. در نتیجه تعمیر سریع آن بسیار مهم است و این دستگاه باید به دست تعمیرکاری سپرده شود که سرعت عمل بالایی در انجام کار دارد. در صورت آموزش صفر تا صد تعمیر یخچال از طریق شرکت در دوره آموزش تخصصی تعمیرات یخچال با فوت و فن‌های تعمیرات یخچال آشنا شده و می‌توانید با سرعت بیشتری مشکلات یخچال را رفع کنید.

تبلیغات مناسب : امروزه، تبلیغات می‌تواند نقش بسزایی در معرفی مشاغل مختلف به افراد دارد. این افراد می‌توانند با تبلیغ کار خود در فضای مجازی، شغل خود را به سایر افراد معرفی کنند . تجربه ثابت کرده است که انجام تبلیغات مناسب و حرفه‌ای می‌تواند میزان درآمد فرد را افزایش دهد.

دریافت دستمزد منصفانه : هزینه تعمیرات یخچال خانگی بسته به نوع مشکل و خرابی که دارد از 100 هزار تومان تا 5 میلیون تومان متغیر است. برای جذب مشتری به ویژه در اوایل کار نیاز است تا دستمزد کمتری را نسبت به سایر رقبا دریافت کنید. این کار می‌توان به افزایش تعداد مشتریان و بالا رفتن درآمد شما کمک بسیاری کند.

سرمایه مورد نیاز شغل تعمیرات یخچال خانگی چقدر است؟

تعمیرکار یخچال خانگی نیاز به سرمایه اولیۀ زیادی در شروع کار نداشته و می‌توان پس از کسب تخصص لازم در این حرفه، به سرعت جذب بازار کار این حرفه شد. در ابتدا باید هزینه 1 تا 2 میلیون تومانی را که برای شهریه دوره آموزش تعمیرات یخچال در نظر گرفت. پس از این که آموزش‌ها به صورت کامل صورت گرفت می‌توان به عنوان تیم خدماتی در سایت‌های مختلف مانند استادکار و آچاره ثبت نام کرده و مشغول به کار شد. همچنین می توان در سایت های دیوار و شیپور نیز به انجام تبلیغات پرداخته و تبدیل به تعمیرکار سیار شد. ابزارآلات مورد نیاز برای کار نیز از جمله مواردی است که مقداری سرمایه باید برای آن در نظر گرفت. البته برای تعمیرات یخچال خانگی، این ابزار و وسایل پیچیدگی خاصی نداشته و ابزارآلات ساده ای مورد نیاز است که برای تهیه آن ها هزینه زیادی احتیاج نیست.

بهترین روش برای کسب مهارت در حوزه تعمیر یخچال

تعمیرکار یخچال خانگی

علاقمند بودن به کارهای فنی شرط اصلی برای ورود به این حرفه می باشد و در صورتی که این علاقه را دارید می توانید اقدام به آموزش تعمیرات یخچال و یادگیری مهارت‌های این حرفه کنید. یکی از روش‌هایی که بسیاری از هنرجویان وارد این شغل می‌شوند، گذراندن تحصیلات در هنرستان در رشته تعمیرات لوازم خانگی می باشد. با تحصیل در این رشته و گذراندن آموزش تعمیرات انواع لوازم خانگی می‌توان تخصص لازم را کسب کرده و وارد بازار کار آن شد. اما با توجه به اهمیت فراوانی که تعمیرات یخچال خانگی، آموزشگاه‌های مختلفی اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش تعمیرات یخچال خانگی کرده‌اند. با شرکت کردن در این دوره‌های آموزشی، افراد با آموزش صفر تا صد تعمیرات یخچال کلیه مباحث تعمیر یخچال را به صورت تئوری و عملی در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع یخچال خانگی فراگرفته و به سرعت وارد بازار کار این شغل می شوند. البته کیفیت آموزشگاه ها با یک دیگر متفاوت است و می بایست معتبرترین آموزشگاه تعمیرات یخچال را جهت گذراندن دوره تعمیرات یخچال در نظر گرفت.

تعمیرکار حرفه ای یخچال خانگی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

تعمیرکار یخچال خانگی میبایست دارای شخصیتی پشتکار و فنی بوده و از هوش بالایی برخوردار باشند. با توجه به اینکه تعمیرکاران یخچال در ارتباط با مستقیم با مردم هستند نیاز است تا این افراد از روابط عمومی و مهارت‌های اجتماعی بالایی برخوردار باشند تا در این شغل حرفی برای گفتن داشته باشند. مسئولیت در قبال نتیجه کار از مواردی است که در این شغل اهمیت زیادی داشته و تعمیرکار باید بتواند با مدیریت درست، سرعت ارائه و کیفیت کار را بالا ببرد تا مشتری را راضی نگه دارد. تعمیرکار یخچال خانگی باید قادر به عیب یابی دقیق و سریع مشکل یخچال و تعمیر آن باشد و اطلاعات خود را در زمینه انواع برندهای یخچال خانگی و فناوری های جدیدی بروز کند. اگز از علاقه مندان به تعمیرات لوازم خانگی هستید مطمئن باشید که شغل تعمیرات یخچال یکی از بهترین مشاغل در این زمینه است بنابراین هر چه سریعتر برای اموزش تعمیرات یخچال فنی حرفه ای اقدام کنید.

مشکلات رایج در تعمیر یخچال

مشکلات رایج یخچال

آشنا و آگاه بودن از نحوه برطرف کردن انواع مشکلات رایج در برند های گوناگون یخچال یکی از مهمترین ویژگی یک تعمیرکار حرفه ای یخچال می باشد. برخی از مشکلات رایج یخچال ها، مشکلات جزئی به شمار می روند مانند بوی بد یخچال اما در برخی موارد بایستی یخچال توسط تعمیرکار ماهر بررسی شود تا علل و ریشه مشکل نمایان شود. در این صورت به انواع مشکلات یخچال توجه فرمایید.

1. خاموش شدن صفحه نمایش یخچال

خاموش شدن صفحه نمایش یخچال ممکن است جزء رایج ترین مشکلات نباشد اما بایستی برای برطرف کردن آن هوشمندانه عمل کنید. خاموش شدن صفحه نمایش یخچال علل متعددی دارد که بایستی به موارد زیر اشاره کرد.

اختلال در سوئیچ درب یخچال : یکی از دلایلی که سبب می شود تا صفحه نمایشگر یخچال خاموش شود خرابی سنسور سوئیچ درب یخچال می باشد. زمانی که درب یخچال را باز می کنید، اگر صفحه نمایش همچنان خاموش می باشد، این نشان دهنده این است سوئیچ درب یخچال دچار مشکل شده است. برای تعمیر آن نمی توانید خودتان دست به کار شوید و بایستی این کار را به تعمیرکار یخچال واگذار کنید.

اختلال در عملکرد برد : اگر برد یخچال دچار مشکل شده باشد، تمامی قطعات یخچال نمی توانند به خوبی وظیفه خود را انجام دهند. در این صورت بایستی برد یخچال تعمیر یا تعویض شود.

نوسانات برق : توصیه می شود برای تمامی لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی، یخچال و غیره حتما از محافظ برق استفاده کنید.

2. سفت باز شدن درب یخچال

یکی از مشکلات رایج در یخچال های جدید، سفت باز و بسته شدن درب یخچال می باشد. این مشکل ناشی از مکش ایجاد شده در یخچال بوده و جهت تنظیم مجدد فشار داخلی آن است که در اثر باز شدن یخچال این مورد دچار تغییر شده است. همچنین خرابی لولا ها درب می تواند ناشی از این مشکل باشد. در نهایت در صورتی که تمیز کردن لاستیک دور درب یخچال را فراموش کرده اید، این کار را سریعا انجام دهید، زیرا گرد و غبار و آلودگی لاستیک دور درب یخچال سبب کاهش مقاومت لاستیک درب شده و مانع باز و بسته شدن درب یخچال به راحتی می شود. بنابراین اگر باز و بسته شدن درب یخچال به سختی انجام می شود بهتر است هر چه سریعتر با یک تکنسین ماهر تعمیر یخچال تماس گرفته و این مشکل را برطرف کنید.

3. مواد غذایی داخل یخچال منجمد می شود

اگر قصد یخ زدن مواد غذایی را داریم، آنها را در فریزر قرار میدهیم، اما گاهی اوقات مواد غذایی داخل یخچال یخ می زنند که می تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد. در اصل یخ زدن مواد غذایی در داخل یخچال یکی از مشکلات رایج بوده و به چند علت رخ می دهد :

 1. خرابی ترمیستور یخچال
 2. تنظیمات دمای ترموستات دچار اختلال شده است
 3. امکان دارد روی کویل ها کندانسور گرد و غبار زیادی انباشته شده باشد و سبب اختلال در عملکرد آن می شود.
 4. احتمال خرابی برد نیز وجود دارد

4. چرا یخچال مداوم خاموش و روشن می شود؟

آموزش تعمیرات یخچال از مبتدی تا حرفه ای

دقت داشته باشید کمپرسور یخچال در حالت عادی آنقدر کار می کند تا دمای داخلی یخچال به حد مناسب برسد و سپس متوقف می شود. اما اگر این فرایند سریع انجام شود و موتور یخچال به طور مداوم و سریع خاموش و روشن شود، بدان معنی است که یخچال دچار اختلال شده است. در چنین وضعیتی یکی از موارد زیر می تواند ناشی از خاموش و روشن شدن مداوم یخچال باشد :

 1. معیوب شدن برد
 2. اختلال در عملکرد ترموستات
 3. نوسانات جریان برق
 4. بروز اختلال در کمپرسور

5. رفع مشکل برفک زدن

برفک زدن یخچال یکی از مشکلات شایعی است که در یخچال‌ها دیده می‌شود. در صورتی که یخچالی برفک می‌زند به احتمال زیاد تایمر دیفراست، ترموستات، لاستیک دور درب خراب شده است. در صورتی که در قسمت بدنه اتصال وجود داشته باشد یا درب یخچال باز مانده باشد نیز شاهد برفک زدن یخچال خواهیم بود. در دوره تعمیر یخچال آموزشگاه برق گستران به طور کامل این مشکل و نحوه تعمیر آن را آموزش خواهیم داد.

6. رفع مشکل سر و صدا یخچال

سر و صدا بیش از حد یخچال یکی از دیگر مشکلات رایجی است که در یخچال‌ها دیده می‌شود. بروز این مشکل در یخچال معمولا به دلیل تراز نبودن یخچال است. البته در صورتی که فن کندانسور خراب شده باشد یا کویل کندانسور شل شده و لوله‌های کمپرسور دچار مشکل شده باشند نیز شاهد بروز این مشکل در یخچال هستیم. آموزش رفع مشکل سر و صدا یخچال از موضوعات مهمی است که در دوره تعمیرات یخچال آموزشگاه برق گستران به طور کامل به آن پرداخته می‌شود.

جمع بندی

تعمیرات لوازم خانگی از جمله یخچال بسیار حائز اهمیت است و تعمیرکاران لوازم خانگی معمولا از درآمد بالا و امنیت شغلی بالایی برخوردار هستند. بنابراین اگر به شغل های مبتنی بر مهارت علاقه دارید ممکن است شغل تعمیرات یخچال و انواع لوازم خانگی برای شما مناسب باشد. آموزشگاه برق گستران با سال ها فعالیت درخشان در برگزاری دوره های آموزشی، تمامی دوره های خود را به طور کاملا عملی در کارگاه های مجهز زیر نظر اساتید ماهر و آشنا با بازارکار برگزار کرده و در صورت کسب نمره قبولی در امتحان پایان دوره، مدرک بین المللی فنی و حرفه ای برای شما صادر می شود. با داشتن این مدرک کارفرمایان به مهارت شما اطمینان خواهند کرد و فرصت های شغلی بیشتری برای شما مهیا خواهد شد. همچنین اگر قصد مهاجرت به کشوره ای توسعه یافته را دارید می تواتید با داشتن چنین مدرکی برای مهاجرت اقدام نمایید.

آموزش تعمیرات یخچال دوره های آموزشی مرتبط با آموزش تعمیرات یخچال آموزش تعمیرات یخچال
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی
آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی سوالات متداول عمومی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی
در صورت عدم یادگیری بعد از کلاس چه باید کرد؟

پاسخ : در صورت عدم یادگیری آموزشگاه بدون اخذ هیچ مبلغی دوره را برای شما تکرار خواهد کرد.

اگر بعد از دوره آموزش تعمیرات ظرفشویی سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

پاسخ : کارآموزان بعد از دوره از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

آیا بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیرات ظرفشویی مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

آیا کلاسی برای شاغلین که تایم آزاد ندارند هم برگزار می کنید؟

پاسخ : بله، کلاس های آخر هفته برای کارآموزان محترمی می باشد که در طی هفته نمی توانند دوره را شرکت کنند.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی
آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آشنایی بیشتر با آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی
1) آیا تعمیرات هیدروستات نیز در دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش داده می شود؟

پاسخ: بله، عیب یابی و تعمیرات هیدروستات به صورت تماما عملی آموزش داده می شود.

2)آیا دوره تعمیرات ظرفشویی پیش نیاز خاصی احتیاج دارد؟

پاسخ: خیر پیش نیازی احتیاج ندارد تمام موارد از صفر آموزش داده می شود.

3) آیا تعمیرات هیتر نیز در دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش داده می شود؟

پاسخ: بله، عیب یابی و تعمیرات هیتر به صورت کامل آموزش داده می شود.

4)کارآموز در این دوره به تعمیر چه نوع ظرفشویی هایی آشنا می شود؟

پاسخ: کار آموز در دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی با عیب یابی و تعمیرات انواع ظرفشویی قدیم و جدید آشنایی پیدا می کند .

5) آیا در این دوره تعمیر تمامی برند های ماشین ظرفشویی آموزش داده می شود؟

پاسخ : بله به طور کاملا تخصصی رفع عیوب تمامی برند ها مورد بررسی قرار می گیرد.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش تعمیرات یخچال آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 4.900.000 تومان

شهریه با تخفیف : 3.700.000 تومان