آموزش مکانیک خودرو

خانه / دوره ها / دوره های مکانیک / آموزش مکانیک خودرو
هزینه دوره: 11.900.000 9.100.000 تومان
هزینه دوره درجه 2 : 6.300.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 35 ساعت
آموزش مکانیک خودرو چرا آموزش مکانیک خودرو ؟ آموزش مکانیک خودرو
آموزش مکانیک خودرو

یکی از دوره های پرطرفدار در حوزه خودرو آموزش مکانیک خودرو می باشد، این دوره در دو کلاس آموزش مکانیکی درجه 1 و 2 برگزار می‌گردد. از آنجایی که تسلط به تمامی مباحث مربوط به دوره مکانیک خودرو مشکل بوده و نیاز به زمان طولانی جهت یادگیری دارد بیشتر افراد از یادگیری آن صرف نظر می‌کنند. یکی از بهترین راه‌های آموزش مکانیک خودرو که هم نیاز به زمان کم‌تر و هم هزینه نه چندان زیاد دارد شرکت در دوره مکانیک خودرو است که توسط آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای کشور برگزار می‌شود. آموزشگاه مکانیک خودرو برق گستران یکی از برترین آموزشگاه‌ها می‌باشد که زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای دوره آموزش صفر تا صد مکانیک خودرو را را برگزار می‌کند هنرجو در دوره مکانیک خودرو به صورت عملی و در کارگاه به تمامی مباحث مربوط به دوره مکانیک خودرو درجه 1 و درجه 2 مسلط و آماده ورود به بازار کار می‌شود.

دوره‌ آموزش مکانیک خودرو در سطوح مختلف برگزار می‌شود و بهتر است آموزش خود را در آموزشگاهی با امکانات کافی تکمیل کنید. آموزشگاهی همچون برق گستران که به شما امکان ثبت نام در دوره تعمیرات خودروهای خارجی را پس از گذراندن دوره مکانیک خودرو داخلی می‌دهد. این دوره مکانیک خودرو در آموزشگاه ما در محیط خدماتی با بهترین امکانات و با استفاده از خودروهای زنده و با استفاده از موتورهای امروزی خودرو مانند TU5، EF7، L90، پراید، تیبا، پژو 206، پژو 405، پژو پارس، گیربکس اتوماتیک کار می‌کند. همچنین آموزشگاه مکانیک خودرو برق گستران مجهز به بهترین اساتید در زمینه آموزش مکانیک خودرو می‌باشد. البته همانطور که گفته شد پس از اتمام کلاس‌ مکانیک خودرو درجه 2 می‌توانید در کلاس‌های درجه 1 نیز شرکت کنید و تعمیرات ماشین های خارجی را یاد بگیرید.
همچنین در صورت علاقه ی توانید در دوره آموزش سرامیک خودرو و سایر دوره های اتومکانیک شرکت نمایید.

آموزش مکانیک خودرو

سرفصل های آموزش مکانیک خودرو

آموزش مکانیک خودرو
آموزش مکانیک خودرو

سرفصل های آموزش مکانیک خودرو درجه 2

آموزش مکانیک خودرو
آموزش مکانیک خودرو ثبت نام آموزش مکانیک خودرو

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ سیستم های انژکتوری ، موتور خودوروهای داخلی، تنظیم موتور، مکانیک خودرو

انتخاب دوره(Required)
آموزش مکانیک خودرو تقویم برگزاری آموزش مکانیک خودرو آموزش مکانیک خودرو
 • روزساعتتاریخ
 • شنبه / درجه 19:30 الی 121403/04/02
 • شنبه / درجه 215:30 الی 181403/04/02
 • شنبه / درجه 29:30 الی 121403/04/09
 • شنبه / درجه 118 الی 201403/04/09
 • شنبه / درجه 113 الی 15:301403/04/16
 • شنبه / درجه 115:30 الی 181403/04/16
 • شنبه / درجه 215:30 الی 181403/04/16
 • شنبه / درجه 218 الی 201403/04/16
 • شنبه / درجه 213 الی 15:301403/04/23
آموزش مکانیک خودرو مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش مکانیک خودرو
آموزش مکانیک خودرو

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش مکانیک خودرو

تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

آموزش مکانیک خودرو

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش مکانیک خودرو

برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش مکانیک خودرو

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

آموزش مکانیک خودرو

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

آموزش مکانیک خودرو

برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

آموزش مکانیک خودرو

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

آموزش مکانیک خودرو

دوره آموزش مکانیک خودرو از مبتدی تا حرفه ای در تهران

شغل مکانیک خودرو مستلزم آشنایی با ریزه کاری‌ها و مهارت‌های مختلف دوره مکانیک خودرو است. به طور مثال می‌بایست با سیستم‌ها و اجزای گوناگون خودرو مانند سیستم فنربندی، سوخت، ترمز، انتقال قدرت، چرخ، فرمان و غیره به طور کامل آشنایی داشته باشید و به خوبی مشکلات هر یک را عیب یابی و تعمیر کنید. توانایی ارتباط موثر با مشتری، سرعت و دقت در کار، به روز بودن دانش و اطلاعات، توانایی جسمانی مناسب و مهارت در کار کردن با قطعات سنگین از دیگر فاکتور‌هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد. با شرکت در دوره آموزش مکانیک خودرو با مهارت‌های لازم برای تعمیر موتور خودرو و بسیاری از دیگر سیستم‌های خودرویی آشنا شوید. آموزش مکانیک خودرو اعم از گیربکس و موتور شامل دو بخش درجه 2 و 1 می باشد. برای افراد مبتدی که تاکنون هیچ مهارتی در زمینه مکانیک خودرو ندارند بایستی در ابتدا آموزش مکانیک درجه 2 را سپری کرده و در نهایت با شرکت در دوره مکانیک درجه 1 اطلاعات و مهارت خود را افزایش بدهند. حال ممکن است برای شما این سوال مطرح شود که آموزش مکانیک درجه 2 و 1 شامل چه مباحثی می شوند؟

آموزش مکانیک خودرو

در آموزش مکانیک درجه 2 با مباحثی همچون آشنایی با ابزار، فلزکاری، تعمیرات و عیب یابی موتور گیربکس پژو، پراید و موارد دیگر گام به گام در کارگاه عملی زیر نظر اساتید ماهر و آشنا با بازارکار برگزار می شود. هنرجویان با نظرات استاد مربوطه قادر خواهند بود موتور خودرو های داخلی را کاملا باز کرده و تمام عیب ها و صدمه های موتور و گیربکس را به طور کامل رفع کنند. دوره آموزش مکانیک خودرو درجه 1 نیز شامل مواردی همچون تعمیر و عیب یابی موتور های 206، موتورهای EF7، گیربکس های EF7 و گیربکس اتومات 206 پرداخته می شود. بعد از سپری کردن دوره آموزش مکانیک درجه 1 و 2 قادر خواهید بود با در اختیار داشتن مدرک معتبر فنی و حرفه ای وارد بازار کار شوید و از درآمد و فرصت های شغلی خوبی برخوردار باشید. خودرو مانند هر وسیله دیگری با گذشت زمان با مشکلاتی روبه رو می شود و یک مکانیک خودرو بایستی بتواند مشکل ایجاد شده در خودرو را شناسایی و آن را عیب یابی و تعمیر کند. در دوره آموزش مکانیک خودرو مجتمع آموزشی برق گستران شما با مشکلات رایج خودرو و نحوه تعمیر آن آشنا می شوید. برخی از رایج ترین مشکلات خودرو عبارتند از:

 1. چراغ هشدار خودرو روشن می‌شود
 2. ریپ زدن موتور
 3. مصرف غیر بهینه سوخت
 4. خراب شدن باتری خودرو
 5. پنچری لاستیک‌های خودرو
 6. صدای ناهنجار ترمز
 7. خرابی دینام خودرو
 8. خرابی استارتر موتور
 9. لرزش فرمان خودرو
 10. دودزا بودن خودرو
 11. داغ کردن خودرو
 12. لغزش جعبه دنده اتوماتیک خودرو

نکاتی که در انتخاب دوره آموزش مکانیک خودرو باید به آن توجه کرد، درصورتی‌که قصد دارید تا به‌ عنوان یک تعمیرکار حرفه‌ای مشغول به کار شوید، بهتر است در آغاز، در دوره‌ مکانیک خودرو درجه 2 آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای معتبر ثبت نام کنید. پس از یادگیری مبانی اولیه می‌توانید با بررسی هزینه، سابقه اساتید و بازار کار، چندین دوره تخصصی در زمینه موردنظر را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که بهترین دوره آموزش مکانیک برای آموزش مکانیک خودرو دوره‌هایی هستند که بیشتر بر روی آموزش عملی مکانیک خودرو تمرکز دارند و زمان کمتری را به آموزش‌های تئوری اختصاص می‌دهند. این دوره‌ها بیشتر به درد افرادی می‌خورد که تنها به دنبال دریافت مدرک تحصیلی هستند. با شرکت در دوره مکانیک خودرو برق گستران شما با انواع مشکلات رایج خودرو  و نحوه تعمیر آن آشنا خواهید شد.

برای ورود به شغل مکانیک خودرو چه مقدار سرمایه لازم است؟

دقت داشته باشید سرمایه مورد نیاز برای ورود به حرفه مکانیک خودرو شامل دو بخش می باشد. اولین بخش بایستی سرمایه ای جهت کسب مهارت و سپری کردن دوره های آموزشی صرف کنید. بنابراین سرمایه ای برای سپری کردن دوره های آموزشی نیاز خواهید داشت در کل می توان مبلغی حدود 14 میلیون تومان را برای کسب مهارت و پرداخت هزینه های دوره های آموزشی تخمین زد.  با صرف حدودا این مبلغ شما با تمامی فوت و فن های ریز و درشت این حرفه آشنا می شوید و می توانید در کوتاه ترین زمان به محض ورود به بازار کار دو برابر این مبلغ را به دست آورید. بخش دوم سرمایه نیز در صورتی که قصد داشته باشید کسب و کار خود را راه اندازی کنید، شامل خریداری تعمیرگاه یا اجاره آن و تهیه وسایل و تجهیزات تعمیرات خودرو می شود. از تجهیزات مهم تعمیرات خودرو می توان به مواردی همچون خرید چال مکانیکی، ایجاد جرثقیل سقفی، تهیه دستگاه عیب یاب یا همان دیاگ، جک سوسماری، انواع آچار تخت، آچار فرانسه، انبردست و سایر موارد اشاره داشت که مبلغی بین 30 تا 60 میلیون تنها برای خریداری تجهیزات تعمیرات خودرو نیاز خواهید داشت. بنابراین اگر سرمایه لازم برای تاسیس کسب و کار خود را ندارید، بهتر است در نمایندگی های معتبر تعمیرات خودرو، به عنوان مکانیک کار خودرو چند سالی را مشغول شوید و در نهایت با کسب سرمایه، تعمیرگاه شخصی خودتان را تاسیس کنید.

وظایف مکانیک کار خودرو

به طور کلی تکنسین های تعمیرات خودرو در گام اول به بررسی عملکرد خودرو پرداخته و سعی به عیب یابی و رفع مشکلات احتمالی خودرو را در پی می گیرند. بنابراین یک تکنسین خودرو بایستی با انواع خودرو های روز آگاه بوده تا بتواند به درخواست گوناگون مشتریان پاسخ دهد. از این رو سعی کنید در این حوزه دانش و مهارت خود را همواره به روز نگه دارید. از مهم ترین وظایف یک تعمیرکار خودرو می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 1. تست عملکرد دقیق قطعات مختلف خودرو
 2. تشخیص دقیق مشکلات فنی
 3. بررسی چک لیست های مختلف برای کسب اطمینان از عملکرد قطعات و بخش های مختلف خودرو
 4. تعویض و تعمیر قطعات مختلف خودرو
 5. روغن کاری موتور و تنظیم آن
 6. انجام کارهای تنظیم چرخش لاستیک و تعویض روغن
 7. جداسازی قطعات و مونتاژ مجدد
 8. ارائه توضیح دقیق و قابل فهم از مشکلات فنی خودرو به مالک خودرو

بازار کار مکانیک خودرو

تعداد خودرو در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است و برای خانواده‌های امروزی به یک نیاز ضروری بدل شده است. امروزه به دلیل پایین آمدن کیفیت تولید خودروها و استهلاک زیاد آن‌ها، مشکلات و خرابی‌های بسیاری برای این وسیله به بار آورده است که نیاز به تعمیر دارد. به دلیل ریزه کاری‌ها و پیچیدگی‌های تعمیر خودرو، در هنگام بروز مشکل در این وسیله، افرادی که سررشته‌ای از دوره مکانیک خودرو ندارند قادر به تعمیر مشکلات خودرو نبوده و بایستی حتما از یک تعمیرکار حرفه‌ای کمک بگیرند. همه این موارد به خوبی گویای آینده شغلی عالی دوره آموزش مکانیک خودرو هستند که با توجه به افزایش تفاضا برای خرید خودرو می‌توان بازار کاری عالی را برای این شغل متصور شد.

آموزش مکانیک خودرو کاملا عملی

نتایج نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که وضعیت بازارکار مکانیک خودرو در کشورهای دیگر در سال‌های اخیر رشد زیادی داشته است و همین امر به خوبی گویای بازار کار عالی این رشته برای آن دسته از افرادی که علاقه‌مند مهاجرت به خارج از ایران هستند می‌باشد. بنابراین به راحتی می‌توان نتیجه‌گیری کرد که مکانیک خودرو از دسته مشاغل فنی است که می‌تواند درآمدزایی بالایی را برای فرد ایجاد کرده و آینده شغلی پررونقی دارد. آینده شغلی عالی این حرفه علاوه بر ایران در اکثر کشورهای دنیا تضمین شده بوده و مکانیک خودرو جزء افراد پردرآمد جامعه محسوب می‌شوند. بنابراین با اطمینان خاطر در دوره آموزش مکانیک خودرو ثبت نام کنید و خود را برای ورود به یک شغل درآمدزا آماده کنید. شما با شرکت در دوره آموزش مکانیک خودرو به راحتی می‌توانید صاحب شغلی پر درآمد برای آینده‌تان شوید.

در خلاصه بازار کار رشته مکانیک خودرو هر ساله داوطلبان متعددی دارد که مشتاق ورود به این صنعت هستند. بازار کار رشته مکانیک از جمله بازار هایی به شمار می رود که همچنان روبه پیشرفت می باشد و هرگز اشباع و منسوخ نمی شود. صنعت خودرو سازی روز به روز در حال تغییر و تحول است و با تولید هر خودرو مشکلات ریز و درشتی همراه آن ایجاد می شود که برای برطرف کردن کردن آن مکانیک ها نقش بزرگی را ایفا می کنند. همچنین بازار کار مکانیک خودرو در ایران دارای جایگاه ویژه ای می باشد. جالب است بدانید بعد از صنعت نفت، دومین صنعت مهم ایران، صنعت خودروسازی می باشد که فرصت های شغلی متعددی برای این حرفه وجود دارد.

فرصت های شغلی مکانیک ماشین

بازار کار عالی شغل مکانیک خودرو، فرصت‌های شغلی بسیاری را برای تعمیرکاران خودرو فراهم کرده است. پس از آموزش مکانیک خودرو شما می‌توانید در کارخانه‌های تولید کننده خودرو مانند ایران خودرو و سایپا استخدام شوید. بعد از فراگیری آموزش‌ مکانیک خودرو در آموزشگاه‌های معتبر، می‌توانید به سرعت وارد بازار کار شوید. برای یک مکانیک خودرو فرصت‌‌های شغلی زیادی وجود دارد، از جمله مهم‌ترین فرصت‌های شغلی که پس از آموزش مکانیک خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد عبارتند از :

 1. استخدام در کارخانه‌های سازنده خودرو در داخل و خارج کشور
 2. کار در شرکت‌های فروش قطعات و لوازم یدکی خودرو
 3. استخدام در مراکز معاینه فنی خودرو
 4. استخدام در شرکت‌های امداد خودرو به عنوان مکانیک سیار
 5. دریافت جواز کسب و مدرک آموزش مکانیک خودرو فنی حرفه‌ای و راه اندازی مغازه مکانیکی شخصی خود
 6. به عنوان مکانیک سیار به کار مشغول شود.

میزان درآمد مکانیک ماشین

 آموزش مکانیکی خودرو درجه یک و دو

برخلاف جریان معمول بازار در ایران، تعمیرات خودرو همچنان هم به‌عنوان یک رشته پررونق و درآمدزا به شمار می‌رود. مادامی که قدرت خرید مردم پایین است، تعمیرات نیز به طبع افزایش پیدا می‌کند. البته این موضوع را باید در نظر گرفت که موفقیت در این حرفه، ارتباط مستقیمی با دانش و تخصص تعمیرکار دارد و نمی‌توان موفقیت صد در صدی را برای همه‌ی کارآموزان این رشته تضمین کرد. با توجه به بررسی‌های میدانی به طور متوسط می‌توان درآمد تعمیرات خودرو را به‌صورت روزانه از حدود 5۰۰ هزار تومان تا 5 میلیون تومان برآورد کرد. هرچند تعمیرگاه‌هایی هستند که چندین برابر این رقم درآمد دارند. اگر در این رشته از مهارت و تجربه بالایی برخوردار باشید و برای آموزش مکانیک خودرو یک دوره آموزش مکانیکی حرفه‌ای را انتخاب کرده باشید، مشتری مداری کنید و در ارائه کار سرعت و کیفیت خوبی داشته باشید بدون شک می‌توانید به درآمد بالایی در ماه دست یابید. یا در صورت شرکت در دوره مکانیک ماشین خارجی یا همان کلاس اموزش تعمیرات ماشین های خارجی شرکت کرده باشید امکان کسب درآمدهای بالا کار سختی نخواهد بود. بنابراین دقت داشته باشید این حرفه مبتنی بر مهارت بوده و بایستی بتوانید مهارت خود را افزایش دهید، اینگونه علاوه بر کسب مهارت می توانید از درآمد بالایی بخوردار شوید.

چگونه وارد حرفه مکانیک خودرو شوم؟

برای ورود به این حرفه و آموزش مکانیک خودرو، راه‌های مختلفی پیش رو دارید. روش اول این است که مدت زمانی را به عنوان شاگرد نزد یک استاد کار مکانیک ماهر خودرو سپری کنید و با کار عملی بر روی خودرو با مهارت‌های این شغل آشنا شوید اما باید بدانید که این روش بسیار زمان بر خواهد بود. روش دیگر برای فراگیری مهارت‌های این شغل، شرکت در دوره آموزش مکانیک خودرو در یک آموزشگاه مکانیک خودرو معتبر است. در این روش می‌توانید به صورت عملی از صفر تا صد مباحث را فرا گرفته و زیر نظر استاد به کار کردن روی موتورها بپردازید. توصیه می کنیم اگر قصد ماهر شدن در این حوزه را دارید حتما در گام اول در دوره های آموزشی درجه 2 و 1 مکانیک شرکت کنید.

اینگونه از مبتدی تا حرفه ای از صفر تا صد با تمامی فوت و فن ریز و درشت مکانیک خودرو آشنا خواهید شد و با داشتن مدرک معتبر می توانید به عنوان شاگرد زیر نظر یک استاد برای چند ماه فعالیت کنید. اینگونه مهارت و دانش شما چندین برابر خواهد شد و قادر خواهید بود تعمیرگاه خود را تاسیس کنید و یا اگر سرمایه زیادی ندارید، با داشتن مهارت کافی می توانید در شرکت های داخلی همچون ایران خودرو و سایپا استخدام شوید.

مهارت های تعمیرکار خودرو

افرادی که قصد دارند به عنوان تعمیرکار ماشین فعالیت کنند، می توانند به صورت تجربی وارد این حرفه شوند و یا یکی از رشته های زیر در دانشگاه انتخاب کنند. اما بایستی بدانید که برای تبدیل شدن به یک کارشناس تعمیرکار ماهر تنها پس از کسب تجربه های عملی امکان پذیر است. از این آموزش عملی مکانیک خودرو بسیار حائز اهمیت است. به هر حال می توانید با شرکت در هر یک از رشته های دانشگاهی زیر مهارت تئوری خود را افزایش دهید :

 1. کارشناس فنی مکانیک خودرو
 2. کاردان فنی مکانیک خودرو
 3. کارشناس فنی مکانیک گرایش ماشین آلات صنعتی
 4. مهندسی فناوری مکانیک خودرو

با سپری کردن رشته های دانشگاهی فوق می توانید دانش تئوری خود را در زمینه مکانیک افزایش دهید. دقت داشته باشید برای فعالیت در حوزه مکانیک سپری کردن دوره های دانشگاهی ضروری نیست. از آنجایی که این رشته مبتنی بر مهارت و تجربه است اگر بتوانید به هر شکلی شده دانش و مهارت خود را در این حوزه افزایش دهید، از فرصت های شغلی بیشماری برخوردار خواهید شد. به طور کلی هر تعمیرکار ماشین بایستی مهارت های زیرا داشته باشد :

 1. مدیریت زمان
 2. برقرار ارتباط موثر با مشتریان
 3. توان بدنی مناسب
 4. آشنا با مشکلات رایج و علائم وجود اختلال در عملکرد خودرو
 5. تعمیر و تنظیم موتور
 6. تعمیر ماشین های لوکس و قدیمی
 7. عیب یابی در ساختمان خودرو شامل بررسی سیستم های موتور، انتقال قدرت، تعلیق و فنربندی، چرخ بندی و ترمز
 8. ارائه مشاور تخصصی به مشتریان برای تعویض یا تعمیر قطعات
 9. تخمین و اعلام صادقانه هزینه تعمیر و یا تعویض قطعه
 10. تعویض قطعات معیوب و انجام تمامی امور تعمیرات
 11. آزمایش خودرو پس از تعمیر

چه میزان سرمایه برای رشته مکانیک خودرو نیاز است؟

قبل از هر چیز برای سپری کردن دوره های آموزشی مکانیک درجه 1 و 2 به طور کلی حداکثر به 10 الی 15 میلیون تومان نیاز خواهید داشت. البته توجه فرمایید این رشته در صورت کسب مهارت و دانش بسیار پول ساز بوده و در صورتی که وارد بازار کار شوید همان در ماه اول هزینه های دوره آموزشی را به عنوان درآمد خالص کسب خواهید کرد. به غیر از هزینه های دوره آموزشی نیازی نیست مغازه یا تعمیرگاه اختصاصی خود را تاسیس کنید. زیرا با داشتن مهارت کافی می توانید به راحتی در نمایندگی های شرکت هایی همچون سایپا و ایران خودرو استخدام شوید.

هزینه اجاره و رهن تعمیرگاه نیز متغیر است و به عواملی همچون متراژ و موقعیت مکانی آن بستگی دارد. همچنین برای خریداری تجهیزات و ابزار مکانیکی همچون انواع آچار، جعبه ابزار، سیم چین، دستگاه دیاگ و موارد دیگر حداکثر 20 میلیون تومان کنار بگذارید. بنابراین اگر قصد دارید وارد این حرفه شوید اما از سرمایه زیادی برخوردار نیستید، توصیه می شود دوره های آموزشی مکانیک را سپری کرده و به استخدام شرکت و نمایندگی های مکانیکی معتبر در بیاید. اینگونه قادر خواهید بود تا سرمایه خود را افزایش داده و در نهایت تعمیرگاه خصوصی خود را تاسیس کنید.

دوره مکانیک خودرو خارجی

شغل مکانیکی ماشین خارجی با رشد واردات خودروهای خارجی لوکس در ایران به یکی از مشاغل فنی پر درآمد تبدیل شد. بسیاری از مکانیک ها با شرکت در کلاس‌ آموزش تعمیرات ماشین های خارجی و افزایش دانش فنی خود در این دوره ها اقدام به ارتقای شغل خود کردند. دوره مکانیک خودرو خارجی فنی حرفه ای در آموزشگاه برق گستران با عنوان مکانیک درجه 1 شناخته می شود. قیمت دوره تخصصی مکانیک خودرو خارجی و لوکس به دلیل تورم همواره در حال تغیر است، اما این هزینه در مقایسه با درآمد شغل تعمیرات ماشین خارجی بسیار ناچیز خواهد بود.

آموزش تعمیرات ماشین های خارجی در تهران

تعداد آموزشگاه های فنی حرفه ای که قادر به آموزش تعمیرات ماشین خارجی در تهران و حتی ایران باشند به دلیل هزینه بالای تجهیزات آموزشی این خودروها و قیمت بالای موتور ماشین لوکس بسیار محدود هستند. آموزشگاه برق گستران با دارا بودن انواع موتور ماشین خارجی از بهترین آموزشگاه های تعمیر خودرو خارجی در تهران می باشد که کارآموزان می توانند به صورت عملی بر روی قطعات موتوری و سایر قسمت های خودروهای لوکس آموزش ببینند و مستقیما وارد بازار کار جذاب تعمیر و مکانیک خودرو خارجی شوند.

 

چرا آموزشگاه برق گستران

اگر علاقه به آموزش مکانیک خودرو و یادگیری مبانی تعمیرات خودرو هستید، بهتر است به آموزشگاه مکانیک خودرو معتبری مراجعه کنید که از کامل‌ترین تجهیزات و مجرب‌ترین استادان بهره می‌گیرد. بدون شک یک آموزشگاه مکانیک خودرو حرفه‌ای می‌تواند بهترین راهکار برای آموزش تعمیرات و مکانیک خودروهای خارجی و ایرانی و البته راهنمایی شما در پیدا کردن بهترین مسیر آموزش تعمیرات خودرو است. از جمله آموزشگاه‌هایی که به برگزاری دوره‌های تخصصی آموزش خودرو می‌پردازد آموزشگاه برق گستران است. این آموزشگاه تحت نظارت سازمان فنی و حرفه‌ای بوده و در نتیجه از اعتبار بالایی برخوردار است. همچنین در انتهای دوره مکانیک خودرو مدرک تخصصی و معتبر فنی و حرفه‌ای به افراد ارائه می‌شود. همانطور که می‌دانید خودرو از سیستم‌ها و قطعات گوناگونی مانند سیستم ترمز، برق، تعلیق، سوخت رسانی، انتقال قدرت، فرمان و چرخ تشکیل شده اند و این موضوع کار عیب یابی و تعمیر خودرو را به امری تخصصی تبدیل کرده است.

بنابراین برای اینکه وارد بازار کار مکانیکی خودرو شوید و در این شغل به موفقیت دست یابید لازم است تا ابتدا نسبت به یادگیری کامل و عملی دوره مکانیک خودرو اقدام کنید. توجه داشته باشید که اگر انتخاب آموزشگاه مکانیک خودرو به درستی صورت نگیرد علاوه بر از دست دادن زمان و هزینه، در بازار کار نیز به موفقیت نخواهید رسید. توصیه می کنیم هنگام انتخاب آموزشگاه مکانیک خودرو برای ثبت نام دوره آموزش مکانیک خودرو به نکاتی از قبیل دانش و تجربه اساتید، مجهز بودن کارگاه، تدریس عملی، هزینه و قیمت دوره های تخصصی مکانیک خودرو و معتبر بودن مدرک توجه ویژه داشته باشید.

آموزش مکانیک خودرو دوره های آموزشی مرتبط با آموزش مکانیک خودرو آموزش مکانیک خودرو
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش انژکتور و دیاگ خودرو آموزش انژکتور و دیاگ خودرو
آموزش انژکتور و دیاگ خودرو سوالات متداول عمومی آموزش انژکتور و دیاگ خودرو آموزش انژکتور و دیاگ خودرو
برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می‌شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می‌آورند نزدیک‌ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می‌‌شود.

آیا بعد از دوره انژکتور و دیاگ خودرو نیاز به کارآموزی می‌باشد؟

پاسخ : دوره انژکتور و دیاگ خودرو به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می‌توانند مستقیم وارد بازار کار شوند.

کلاس انژکتور و دیاگ خودرو چند نفره می‌باشد؟

پاسخ : تمام دوره‌های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می‌شود، که کلاس‌های گروهی بین 4 تا 6 نفر می‌باشد.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره انژکتور و دیاگ خودرو را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش انژکتور و دیاگ خودرو آموزش انژکتور و دیاگ خودرو
آموزش انژکتور و دیاگ خودرو آشنایی بیشتر با آموزش انژکتور و دیاگ خودرو آموزش انژکتور و دیاگ خودرو
آیا نحوه شستشوی انژکتور در این دوره آموزش داده می‌شود؟

پاسخ:بله نحوه شستشوی انژکتور خودرو به صورت کامل آموزش داده می‌شود.

نقشه خوانی سیستم‌های انژکتوری هم در این دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده می‌شود؟

پاسخ :بله آموزش نقشه خوانی سیستم انژکتور و ECU جزء مباحث این دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو است.

آیا نحوه باز و بسته کردن قطعات انژکتوری طی دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده می‌شود؟

پاسخ : بله به طور کامل آموزش داده می‌شود.

در پایان این دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش کار با دستگاه دیاگ را به صورت کامل یاد می‌گیریم؟

پاسخ :بله شما در طی این دوره انژکتور و دیاگ خودرو به صورت عملی نحوه کار با دستگاه دیاگ را یاد گرفته و توانایی تشخیص انواع عیوب خودرو را می توانید انجام دهید.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش مکانیک خودرو آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه : 9.100.000 تومان

شهریه درجه 2 : 6.300.000 تومان