آموزش تعمیرات ecu خودرو

خانه / دوره ها / دوره های مکانیک / آموزش تعمیرات ecu خودرو
هزینه دوره: 6.700.000 5.100.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 15 ساعت
آموزش تعمیرات ecu خودرو چرا آموزش تعمیرات ecu خودرو ؟ آموزش تعمیرات ecu خودرو
آموزش تعمیرات ecu خودرو

دوره آموزش تعمیرات ایسیو (ecu) خودرو برق گستران از تخصصی ترین دوره های تعمیرات الکترونیک و خودرو در این مجتمع فنی می باشد. برق گستران به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های تعمیرات ecu در کشور این دوره را در تهران به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و زیر نظر اساتید متخصص و حرفه ای برگزار می نماید.

در پایان دوره آموزش تعمیر ecu، کارآموزان با صفر تا صد تعمیرات و عیب یابی انواع ایسیو خودروهای داخلی شامل: پراید، پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶، سمند و سایر خودروها آشنا می شوند. برای یادگیری هر چه بیشتر کارآموزان، فرصت تمرین، کار عملی و رفع اشکال طی این کلاس آموزشی برای مهارت جویان فراهم شده است. پس از اتمام دوره تعمیرات ecu نیز، مدرک فنی حرفه ای به کارآموزان اعطا خواهد شد.

آموزش تعمیر ایسیو در تهران و به صورت کارگاهی بوده و در پایان دوره نیز پشتیانی نامحدودی به شما کارآموزان ارائه می شود. با شرکت در این دوره در مدت زمانی کوتاه، صفر تا صد تعمیرات ecu را یاد گرفته و آماده ورود به بازار کار می شوید. دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودرو تمامی مراحل عیب‌ یابی سخت افزار، برد الکترونیک، برنامه نویسی ECU، شبیه سازی و عیب یابی با تستر Issu و سایر مباحث آموزشی مرتبط با مشکلات خودرو ایرانی و خارجی را به صورت کاملا عملی پوشش می‌دهد.

لازم به ذکر است تمامی دوره های آموزشی مجتمع برق گستران از جمله دوره آموزش تعمیرات ایسیو دارای باز آموزی رایگان است. اگر بعد از سپری کردن دوره، احساس کرده اید که بر روی مبحث خاصی تسلط پیدا نکرده اید می توانید مجددا به صورت رایگان دوره تعمیرات ecu را سپری کنید.

آموزش تعمیرات ecu خودرو

سرفصل های آموزش تعمیرات ecu خودرو

آموزش تعمیرات ecu خودرو
آموزش تعمیرات ecu خودرو ثبت نام آموزش تعمیرات ecu خودرو

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ تعمیرات ایسیو خودرو ، تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی ، تعمیرات ایسیو ماشین سنگین ، تعمیرات ایسیو ماشین های راهسازی

انتخاب دوره(Required)
آموزش تعمیرات ecu خودرو تقویم برگزاری آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزش تعمیرات ecu خودرو
  • روزساعتتاریخ
  • شنبه9:30 الی 121403/04/23
آموزش تعمیرات ecu خودرو مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش تعمیرات ecu خودرو
آموزش تعمیرات ecu خودرو

دوره آموزش تعمیرات ایسیو (ecu)

آموزش تعمیرات ecu خودرو

تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

آموزش تعمیرات ecu خودرو

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش تعمیرات ecu خودرو

برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش تعمیرات ecu خودرو

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

آموزش تعمیرات ecu خودرو

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

آموزش تعمیرات ecu خودرو

برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

آموزش تعمیرات ecu خودرو

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

آموزش تعمیرات ecu خودرو

آموزش تعمیرات ایسیو از صفر تا صد

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو ECU یکی از محبوب‌ ترین دوره‌ های آموزشی در حوزه خودرو به شمار می رود که سپری کردن این دوره تعمیر ایسیو ECU برای ورود به بازار کار بسیار موثر است. حتما بارها نام کامپیوتر ماشین یا ECU را شنیده اید، ECU قطعه‌ای الکترونیکی در خودرو است که مسئولیت‌های زیادی بر عهده دارد و در انواع خودروهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ECU خودرو از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از این قطعات وظایف متفاوتی دارند و به کنترل و هماهنگی قسمت خاصی از خودرو تعلق دارند.

در دنیای امروز، اگر به دنبال یک شغل اختصاصی و حرفه‌ای هستید، آموزش تعمیرات ایسیو خودرو راهی برای دستیابی به آن خواهد بود. این یک رشته شغلی جدید در رده برق خودرو است که تعداد متخصصان ماهر و حرفه ای در این حوزه اندک هستند، از این رو اگر بتوانید مراحل عیب یابی و رفع مشکلات احتمالی ایسیو های Bosch، Sagem، Valeo، Delphi، Siemens و Deh را به درستی انجام بدهید از درآمد بسیار بالایی برخوردار خواهید شد. با شرکت در دوره تعمیرات ecu کارآموزان مراحل عیب یابی و رفع مشکلات کامپیوتر خودرو را از صفر تا صد در کارگاه مجهز توسط اساتید ماهر و حرفه ای آموزش دیده و با کسب مدرک معتبر و مهارت های آموخته شده در دوره تعمیرات ecu خودرو، مسیر ورود شما به بازارکار هموار تر خواهد شد.

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو از 0 تا 100 در آموزشگاه برق گستران به صورت عملی

بهترین آموزشگاه تعمیرات ecu در تهران

آموزشگاه برق گستران با سال ها فعالیت و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در حوزه های مختلفی همچون برق خودرو، تعمیرات ایسیو، مکانیک، تنظیم موتور و غیره به یکی از بهترین آموزشگاه تعمیرات ecu در تهران تبدیل شده است که سالانه نیرو متخصص متعددی را تعلیم داده و با پیشتیبانی نامحدود خود، کارآموزان را وارد بازارکار می کند.

با شرکت در دوره های آموزشی مجمتع برق گستران مسیر پرچالش شما تا موفقیت هموار شده و به راحتی می توانید با کسب مهارت در دوره های آموزشی این آموزشگاه وارد بازار کار شده و در نهایت از فرصت های شغلی متعدد همراه با درآمد بالا برخوردار شوید. علاوه بر موارد ذکر شده آموزشگاه برق گستران برای تمامی دوره های آموزشی خود از جمله دوره تعمیرات ecu دارای باز آموزی رایگان می باشد.

هزینه دوره تعمیرات ایسیو خودرو به چه صورت است؟

هزینه آموزش تعمیر ایسیو و تسلط بر دوره تعمیرات ایسیو یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در یادگیری این حرفه باید به آن توجه کرد. اما هزینه آموزش تعمیرات ایسیو خودرو به عوامل زیادی بستگی دارد. بنابراین توصیه می‌کنیم انتخاب و ثبت نام خود را تنها بر اساس قیمت انجام ندهید، بلکه به فاکتورهای دیگر نیز توجه داشته باشید. متأسفانه برخی از آموزشگاه تعمیرات ایسیو، این دوره را بدون ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت پایین برگزار می کنند. نحوه برگزاری دوره تعمیرات ایسیو، مدرس دوره تعمیرات ایسیو، موضوعات، نوع آموزش مباحث و سر فصل های عملی از مهم‌ترین عواملی هستند که بر هزینه تعمیر ECU تاثیر می گذارند.

در آموزشگاه تعمیرات ایسیو خودرو ECU برق گستران این دوره به دلیل سرفصل های کامل و جامع و همچنین مدرس دوره که یکی از بهترین مدرسان دوره تعمیرات ایسیو می باشد قیمت مناسبی دارد و برای اینکه تمامی علاقه مندان این حوزه قادر باشند در این دوره شرکت نمایند، دوره آموزش تعمیرات ecu با تخفیف ویژه برگزار می شود.

بازار کار دوره تعمیرات ایسیو

شغل دوره تعمیرات ایسیو از آن دسته از مشاغل فنی مربوط به خودرو است که از بازار کار عالی برخوردار بوده و در آینده نیز بازار کار آن رونق بیشتری خواهد داشت. علت این موضوع نیز رشد روز افزون تعداد خودروها در کشور، بالا رفتن قیمت ایسیو و افزایش تقاضا برای تعمیرات آن به جای تعویض، نقش مهم ایسیو در خودرو و تعمیر و عیب یابی تخصصی آن می باشد. . استفاده از خودرو‌های شخصی در سال‌های اخیر با رشد چشمگیری مواجه بوده است و این نشان دهنده‌ی افزایش روز افزون تقاضای تعمیرکاران متخصص خودرو است.

ایسیو قطعه ای مهم است که دستکاری آن می‌تواند خسارت و هزینه‌های گزافی را روی دست صاحب خودرو بگذارد بنابراین فقط باید توسط یک تعمیرکار متخصص و آموزش دیده که آموزش دوره تعمیر ایسیو فنی حرفه‌ای را گذرانده است، تعمیر شود. همین مسئله باعث بیشتر شدن تعداد مراجعین به تعمیرکاران متخصص ایسیو می شود.

شغل تعمیر ECU جز یکی از مشاغل فنی نوظهور است که بخاطر تخصصی بودن آن، بازار کار آن هنوز به حد اشباع نرسیده است و آینده کاری روشنی دارد. ایسیو در اکثر خودرو های داخلی و خارجی و سنگین مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین نیاز است تا افراد متخصصی بر دوره تعمیرات ایسیو مسلط شده و جذب بازار کار شوند. با رشد صعودی استفاده از خودرو در آینده انتظار می رود که بیشتر از امروز به تعمیرکار ایسیو در سال های آینده نیاز باشد. بنابراین می توان آینده شغلی رو به رشدی را برای این حرفه متصور شد. اگر از علاقه مندان به دوره تعمیرات ایسیو هستید توصیه می کنیم با یک برنامه ریزی صحیح هر چه سریع تر برای آموزش تعمیرات ایسیو فنی حرفه ای اقدام کنید.

آموزش تعمیرات ECU ماشین به صورت کاملا عملی و کاربردی

ایسیو یا کامپیوتر خودرو از جمله قطعات گران قیمت در خودرو است. در سالهای اخیر که قیمت دلار افزایش خیره کننده ای داشته است دیگر هنگام خراب شدن ایسیو تعویض مقرون به صرفه نبوده و تعمیر در دستور کار قرار می گیرد. این موضوع دلیل دیگری است که نشان می دهد بازار کار این رشته مناسب است. بازار کار دوره تعمیرات ایسیو در کشور به دلیل پیشرفت کردن تکنولوژی ، رفتن به قسمت خودروهای انژکتوری ، تخصصی بودن این حوزه ، کم بودن این قطعه ( به خاطر تحریم‌ها ) و خرابی های زیاد، به بازار کار خوبی تبدیل شده است.

دلیل دیگری که خبر از بازار کار عالی این شغل می دهد تخصصی بودن عیب یابی و تعمیر ایسیو است. ایسیو یک تراشه است که قطعات کوچکی با اتصالات ظریفی به هم وصل شده اند. این موضوع حساسیت های دوره تعمیرات ایسیو را افزایش می دهد و کوچکترین بی دقتی ممکن است خرابی های بیشتر در ایسیو ایجاد نماید. بنابراین اگر شما تسلط کافی بر مباحث این شغل داشته باشید و آموزش تعمیرات ایسیو را به صورت اصولی ببینید، مطمئن باشید که می توانید مشتریان بسیاری جذب کنید.

درآمد شغل تعمیرات ایسیو

تخصص تعمیرات ایسیو خودرو و نبود کادر متخصص در این زمینه باعث شده درآمد تعمیرگاه های ایسیو بسیار بالا باشد. یکی از مهم ترین مسائلی که به طور خاص بر درآمد این شغل تاثیر می گذارد، سطح تجربه کاری و تخصص شماست که می توانید با شرکت در دوره آموزش تعمیرات ایسیو به آن دست پیدا کنید. تعمیر این قطعه نیاز به دقت و تمرکز بالایی دارد و هر چه تجربه و دانش شما در تشخیص و رفع سریع ایراد ایجاد شده در ایسیو بیشتر باشد، بدون شک درآمد شما افزایش می یابد. به طور متوسط ​​برای تعمیرکار ایسیو ماشین می توان درآمدی بین 15 تا 20 میلیون تومان در نظر گرفت که بدون شک با بالاترین تجربه و مشتریان این درآمد افزایش خواهد یافت. پس مطمئن باشید با آموزش تعمیرات ایسیو می توانید درآمد بالایی کسب کنید.

عیب یابی ECU ماشین به صورت حرفه ای

همچنین اشباع نشدن بازار کار دوره تعمیر ایسیو و کمبود نیروی متخصص در این رشته باعث شده تا تعمیرکاران این رشته از درآمد بالایی برخوردار باشند. اگر به صورت حرفه ای با نحوه عیب یابی و تعمیر انواع ایسیو در خودروهای داخلی، خارجی و خودروهای سنگین آشنا باشید و در یک دوره آموزش تعمیرات ایسیو فنی حرفه ای ثبت نام کنید، اطمینان حاصل کنید که می توانید به سرعت جذب بازار خواهید شد و در مدت زمانی کوتاه به درآمد 30 تا 40 میلیون تومانی دست خواهید یافت. مشاغل مرتبط با تعمیرات خودرو بازارکار خوبی دارند. این روزها هر خانواده ای حداقل یک خودرو دارد و به طبع همه خودرو ها چند وقت یک بار نیاز به سرویس و یا تعمیر پیدا می کنند. از این رو تعمیرات خودرو از آن دسته شغل ها است که بازار کار خوبی دارد و هرگز اشباع نمی شود و با شرکت در دوره آموزش تعمیرات ecu می توانید به درآمد بالایی در این شغل برسید.

شغل تعمیرات ایسیو از آن دسته از مشاغلی است که اگر به صورت تخصصی در آن مشغول فعالیت شوید و آموزش تعمیرات ایسیو را صفر تا صد ببینید، می توانید درآمد مناسبی را از آن کسب کنید. برای موفقیت هر چه بیشتر در این شغل توصیه می کنیم آموزش تعمیرات ایسیو را حرفه ای یاد بگیرید، کیفیت کار را فراموش نکنید و حسن انجام کار داشته باشید با این کار مشتریانی وفادار خواهید داشت که کسب و کار شما را به دیگر دوستان و آشنایان معرفی کرده و از این طریق بر درآمد شما افزوده می شود. مشتری مداری، ارائه قیمت های مناسب و رقابتی، دقت، سرعت در کار، تبلیغات از دیگر فاکتورهای مهمی است که نباید از آن چشم پوشی کرد. شرکت کنندگان پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات ایسیو، گواهینامه فنی حرفه‌ای آموزشگاه را جهت کار در شرکت های معتبر، مهاجرت و اخذ جواز کسب و کار در زمینه تعمیر خودروهای ایرانی و خارجی به صورت قانونی دریافت خواهند کرد.

دستمزد تعمیر ایسیو خودرو چقدر است؟

هزینه تعمیر مشکل بسته به نوع مشکل متفاوت است. بدون شک هر چه مشکل بزرگتر باشد و فعالیت تعمیر تخصصی تر باشد، هزینه تعمیر بیشتر خواهد بود. بررسی ها نشان می دهد که میانگین هزینه تعمیرات ایسیو 1 میلیون تومان است. این مقدار نشان دهنده درآمد عالی و آینده شغلی درخشان این رشته فنی است. زیرا معمولا قطعه تعمیر یا تعویض شده در ایسیو هیچ مبلغی ندارد و همین مشکل این حرفه را به یک تجارت سودآور تبدیل کرده است. بنابراین اگر آموزش تعمیرات ایسیو را به صورت تخصصی دیده باشید و با شرکت در دوره تعمیر ایسیو می توانید در مدت زمان کوتاهی درآمد بالایی داشته باشید.

آینده شغل تعمیرات ایسیو ECU

ایسیو خودرو یکی از مهم ترین قطعات در خودرو است که از آن به عنوان کامپیوتر یا مغز خودرو یاد می کنند. این قطعه اطلاعات گوناگونی از سنسورهای و بخش‌‎های گوناگون خودرو دریافت کرده و روی آنها تجزیه و تحلیل کرده و بهترین پاسخ را به آن می‌دهد. به طور مثال تنظیم دمای آب در رادیاتور، بررسی وضعیت سوخت خودرو و بسیاری از موارد دیگر توسط این کامپیوتر بررسی می شود. بنابراین می‌توان گفت که ایسیو قطعه مهمی است که بروز مشکل در آن باعث اختلال در عملکرد دیگر بخش‌های خودرو می شود.

در مورد آینده شغل تعمیرات ecu نیز بایستی بدانید که از آنجایی که سالانه خودرو های جدیدی روانه بازار می شوند، بایستی به عنوان یک تعمیرکار ecu به طور مداوم مهارت و دانش خود را به روز نگهدارید تا بتوانید ایسیو های مختلف خودرو های مدرن و جدید را تعمیر و عیب یابی کنید. به عبارتی دیگر حوزه تعمیرات ایسیو همیشه با تولید خودرو های جدید در حال تغییر و تحول است و همین امر سبب شده تا افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند به طور مداوم مهارت و دانش خود را به روز نگهدارند.

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو را از کجا شروع کنیم؟

اما چگونه به بازار کار این رشته و شغل پولساز ورود کرد؟ برای حرفه ای شدن در این شغل چه مسیری را باید طی کرد. اگر می خواهید یک تعمیرکار ایسیو حرفه ای شوید لازم است تا چند گام را سپری کنید.

اولین و مهم ترین گام برای موفقیت در این شغل، آموزش تعمیرات ایسیو خودرو فنی حرفه ای از طریق شرکت در یک دوره حرفه ای است. دقت داشته باشید که تعمیر ایسیو فعالیتی است تخصصی و به دلیل ارتباطی که ایسیو با دیگر بخش های خودرو دارد، کوچکترین اشتباه در تعمیر این قطعه ممکن است به دیگر بخش های خودرو آسیب وارد کند. بنابراین برای شروع فعالیت در بازار کار این رشته بایستی پیش از هر کاری دانش لازم برای دوره تعمیرات کامپیوتر خودرو را از طریق شرکت در دوره آموزش تعمیرات ecu فنی حرفه‌ای کسب کنید. مهم ترین قدم برای موفقیت در شغل تعمیرات ایسیو، شرکت کردن در کلاس تعمیرات ایسیو می‌باشد.

یکی از راهکارها برای آموزش تعمیرات ایسیو خودرو این است که به مدت حدودا یک سال نزد یک استادکار با تجربه و حرفه شاگردی کرد و به فراگیری این شغل پرداخت اما این روش ممکن است زمان بر بوده و همچنین باید در نظر داشت بسیاری از استادکاران، کارآموز و شاگرد قبول نمی کنند.شرکت در دوره تعمیرات ایسیو روش دیگری است که در مقایسه با روش اول مزایای بسیاری دارد. زیرا در دوره‌های آموزش تعمیر ایسیو به صورت عملی و تخصصی صفر تا صد دوره تعمیرات ایسیو زیر نظر اساتید مجرب و متخصص آموزش داده می‌شود. در صورت لزوم تمدید دوره تعمیر ایسیو برای شرکت کنندگان رایگان است.

گام اول: شناسایی بهترین آموزشگاه تعمیرات ایسیو خودرو

آموزش تعمیرات عملی کامپیوتر خودرو

تخصصی و جدید بودن آموزش تعمیرات ایسیو خودرو باعث شده تا منابع آموزشی کمی برای این رشته وجود داشته باشد. بنابراین اگر می خواهید ورودی حرفه ای داشته باشید مدت زمانی را به جستجو برای انتخاب بهترین آموزشگاه تعمیرات ecu اختصاص دهید. این موضوع تاثیر مهمی در موفقیت شما دارد. یک انتخاب اشتباه زمان و هزینه شما را هدر خواهد داد. هنگام انتخاب آموزشگاه تعمیرات ایسیو به ویژگی هایی از قبیل: کیفیت کلاس تعمیرات ایسیو، سابقه استاد، شیوه آموزش، اعتبار مدرک توجه داشته باشید. انتخاب بهترین آموزشگاه تعمیر ایسیو و شرکت کردن در کلاس تعمیرات ایسیو از ملاک‌های حرفه‌ای شدن در این زمینه هستند. مجتمع فنی برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه تعمیرات ecu در تهران است و همه ساله کارآموزان بسیاری از سراسر ایران در دوره‌ تعمیرات ایسیو این آموزشگاه ثبت نام کرده و در کلاس تعمیرات ایسیو شرکت می کنند و به سرعت جذب بازار کار می‌شوند. اقامت خوابگاه در نزدیک ترین مکان به آموزشگاه تعمیرات ایسیو با کمترین قیمت وارد می شود.

گام دوم: در دوره تعمیرات ایسیو به صورت عملی بر روی ECU کار کنید.

دقت داشته باشید که برای آموزش تعمیرات ایسیو خودرو و مهارت های این رشته مطالعه جزوه کافی نیست و شما باید بر روی ایسیو به صورت عملی کار کنید و تمرین و تکرار بسیاری داشته باشید. اگر دوره تعمیرات ایسیو را به درستی انتخاب کرده باشید طی دوره تعمیرات ایسیو فنی حرفه ای فرصت کافی برای تمرین خواهید داشت. در دوره تعمیرات ایسیو مطالعه کردن جزوه به تنهایی کافی نیست و به تکرار و تمرین نیاز است.

گام سوم: آموزش تعمیرات ایسیو خودرو های خارجی و سنگین

اگر علاوه بر تعمیرات ایسیو خودرو های داخلی بتوانید مشکلات ایسیو در خودروهای خارجی و ماشین های سنگین را عیب یابی کنید بدون شک میزان درآمد و بازار کار شما عالی تر خواهد بود و در دوره تعمیرات ایسیو موفق تر خواهید بود. بنابراین توصیه می کنیم ضمن آموزش تعمیرات ایسیو خودروهای داخلی، برای یادگیری مهارت های دوره تعمیر ecu در خودروهای خارجی نیز اقدام کنید. آمورشگاه تعمیرات ایسیو برق گستران علاوه بر آموزش دوره تعمیر ایسیو خودروهای داخلی دوره های آموزش تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی و آموزش تعمیرات ایسیو ماشین های سنگین را به صورت مجزا برگزار می نماید.

آموزشگاه تعمیرات ایسیو برق گستران برگزار کننده دوره تعمیر ایسیو خودروهای داخلی و دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی و ماشین های سنگین می باشد. همان طور که در بالا گفتیم برای ورود به بازار کار این شغل ابتدا باید مهارت کافی در تعمیر انواع خودروهای ایسیو داشته باشید. روش های مختلفی برای آموزش تعمیر ایسیو و کسب مهارت برای این کار وجود دارد. توجه داشته باشید که امروزه بسیاری از سایت ها با ارائه بروشورها و فیلم های آموزشی، آموزش تعمیرات ایسیو را بصورت آنلاین ارائه می دهند. اما آموزش تعمیرات ایسیو جز با تمرین و کار عملی بدست نمی آید پس توصیه می کنیم وقت و هزینه خود را برای یادگیری در این راه هدر ندهید.

سرمایه لازم برای ورود به بازار کار ایسیو

تامین سرمایه یکی از مهم ترین نکاتی است که پیش از راه اندازی کسب و کار بایستی به آن توجه داشت. مشاغل مربوط به خودرو از آن دسته از کسب و کارها هستند که ورود به آنها در مقایسه با بسیاری از مشاغل نیاز به سرمایه بالایی نداشته و در مقابل از درآمد بالایی برخوردار می باشند. بازار کار دوره تعمیرات ecu آنقدر خوب است که هر چه برای آن سرمایه گذاری کنید در مدت زمانی کوتاه برداشت خواهید کرد. اگر از سرمایه بالایی برای شروع کار برخوردار نیستید نگران نباشید چند ماهی را در مراکز تعمیرات خودرو یا نمایندگی ها مشغول کار شوید. در صورت انتخاب این روش درآمدزایی، هزینه آموزش تعمیرات ایسیو خودرو تنها هزینه لازم برای ورود به بازار کار است که می توانید با مبلغ 2 تا 3 میلیون تومان مهارت های این رشته را یاد بگیرید.

آموزش تخصصی دوره تعمیرات ecu از صفر و مباحث اولیه شروع شده و در قالب آموزش تئوری و عملی تعمیر خودروهای ایرانی و خارجی با راهنمایی اساتید مجرب و صاحب نام در زمینه مهندسی برق و مکانیک خودرو به پیشرفته‌ترین مباحث می‌رسد. اگر از هم از ابتدا می خواهید به صورت شخصی وارد بازار کار رشته آموزش تعمیرات ایسیو شوید و اقدام به راه اندازی مغازه تعمیرات ایسیو نمایید باید به چند فاکتور توجه داشته باشید. هزینه آموزش دوره تعمیرات ایسیو، هزینه خریداری تجهیزات و هزینه رهن یا اجاره از مهم ترین هزینه هایی است که باید در نظر داشته باشید. برای ورود به بازار کار ایسیو به این روش لازم است که حداقل سرمایه 20 تا 30 میلیون تومانی داشته باشید.

دستگاه دیاگ، مولتی متر هویه، انژکتور شور، پروگرامر، تستر ایسیو برخی از مهم ترین تجهیزاتی است که برای ورود به این حرفه باید در اختیار داشته باشید. کلاس تعمیرات ecu در کارگاه‌ های کاملا مجهز به تجهیزات تخصصی تعمیر ECU و برای کسب تجربه 100% عملی و واقعی در تعمیر ECU خودرو بر اساس پروژه برگزار می شود.

سرمایه لازم برای ورود به بازار کار ایسیو

ایسیو چیست؟

ایسیو که به آن کامپیوتر یا مغز خودرو نیز گفته می شود یکی از مهم ترین قطعات در خودروهای انژکتوری است که این مدل از خودروها را هدایت و کنترل می نماید و در دوره های آموزش تعمیرات ecu به طور کامل به آن پرداخته می شود. ایسیو حسگرهای گوناگونی دارد و به کمک این حسگرها وضعیت بخش های گوناگون خودرو را بررسی کرده و از آنها ورودی دریافت می کند سپس روی این ورودی ها پردازش انجام داده و بهترین تصمیمات را به عنوان خروجی ارسال می کند. یک ایسیو خوب، از حسگرهای با تعداد بیشتری برخوردار است و این موضوع باعث می شود تا خروجی ها دقت بیشتری داشته باشند.

ایسیو تمامی الزامات موتور را مدیریت و اولویت بندی کرده و سپس آنها را اجرا می کند. به طور مثال موقعیت پدال گاز و سیستم اگزوز را برای یک احتراق درست بررسی می نماید. علاوه بر عملکردهای احتراق ، ایسیو عملکردهای امنیتی و ایمنی خودرو را نیز بررسی می نماید. در دوره تعمیرات ایسیو فنی حرفه ای به طور کامل ایسیو و نحوه کار با آن آموزش داده میشود. شرکت کنندگان می توانند از خدمات رایگان آموزشگاه تعمیرات ایسیو برق گستران که شامل پشتیبانی و مشاوره نامحدود برای ورود موفقیت آمیز به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی است استفاده کنند.

علائم وجود اختلال در عملکرد ECU

خوشبختانه علائم خاصی وجود دارد که می توانید تشخیص دهید که ایسیو شما خراب است یا خیر. در دوره های آموزش تعمیرات ایسیو به طور کامل به این نشانه ها پرداخته شده است.

*چراغ چک موتور روشن می شود : ساده ترین علامت که خبر از خوب کار نکردن ایسیو می دهد این است که چراغ هشدار “Check Engine” روی داشبورد روشن شود. البته دلایل زیادی وجود دارد که این چراغ هشدار دهنده روشن می شود. اما در مواردی که ایسیو مشکلاتی در قطعات الکترونیکی ، مدارها ویا سنسورهای خود را تشخیص دهد ، بلافاصله چراغ هشدار Check Engine روشن می شود. گاهی اوقات واحد کنترل موتور نیز به اشتباه این کار را انجام می دهد. برای اینکه بفهمید ایسیو واقعا مشکل دارد ، توصیه می کنیم دیاگ بزنید و کد خطا را مشخص کنید. این کدها علت اصلی مشکل را مشخص می کنند.

*موتور دچار مشکل می شود یکی دیگر از نشانه هایی که خبر از خوب کار نکردن ایسیو می دهد این است که موتور دچار اختلال می شود یا حتی ممکن است متوقف شود. اغلب اوقات ، این مشکل به این دلیل رخ می دهد که ماژول کنترل موتور خراب می شود و به موتور اطلاعات نادرست می دهد.

*مصرف سوخت نامناسب : از آنجایی که برای عملکرد مطلوب خودرو به نسبت مناسبی از هوا و سوخت نیاز است ، ECU بد متوجه نمی شود که چقدر سوخت باید به محفظه احتراق ارسال شود. این بدان معناست که سوخت زیادی اغلب برای سوزاندن در فرایند احتراق ارسال می شود. این باعث می شود که وسیله نقلیه شما از سوخت بیشتری نسبت به نیاز استفاده می کند. که نه تنها باید ماهانه بودجه بیشتری برای بنزین اختصاص دهید ، بلکه باعث ایجاد آلودگی هوا می شوید.

*موتور عملکرد ضعیفی دارد : عملکرد نامناسب ECM در خودرو همچنین باعث می شود سوخت کافی به محفظه احتراق منتقل نشود. این بدان معناست که وقتی پا روی پدال گاز می گذارید ، اتومبیل شما به سادگی مانند قبل شتاب نمی گیرد. حتی ممکن است خودرو کمی بالا رفتن از سربالایی، هنگامی که وزن زیادی در ماشین وجود دارد یا هنگام یدک کشی تکان بخورد.

*خودرو روشن نمی شود : بدترین علامت زمانی است که ماشین شما اصلا روشن نمی شود. این اتفاق زمانی می افتد که ایسیو کلا دچار مشکل شده باشد. هنگامی که این اتفاق می افتد ، موتور هیچ سیستم کامپیوتری برای کنترل و هدایت عملکرد خود ندارد. البته ، دلایل دیگری می تواند برای روشن نشدن موتور شما نیز وجود داشته باشد. تنها راه واقعی برای تشخیص اینکه آیا این علامت مربوط به خرابی ایسیو است یا خیر ، این است که توسط یک تعمیرکار حرفه ای خودرو بررسی شود. در صورتی که دوره آموزش تعمیرات ecu را در یک آموزشگاه تعمیر ایسیو معتبر سپری کنید می توانید در مدت زمانی کوتاه با صفر تا صد ایسیو و نحوه عیب یابی و تعمیر آن آشنا شوید.

سخن آخر

کسب کردن مهارت در حوزه تعمیرات ایسیو خودرو می تواند برای افرادی که علاقه مند به حوزه تعمیرات خودرو هستند، پول ساز باشد. از این رو توصیه می شود اگر قصد دارید در این حوزه مهارت و تجربه کسب کنید در گام اول به دنبال بهترین آموزشگاه تعمیرات ecu باشید تا بتوانید توسط اساتید ماهر مهارت و تجربه لازم جهت ورود به بازارکار را کسب نمایید. یکی از بهترین آموزشگاه تعمیرات ecu در سطح شهر تهران اموزشگاه برق گستران می باشد که از کادر فنی با تجربه و ماهر استفاده می کند تا مهارت جویان بعد از سپری کردن دوره آموزش تعمیرات ایسیو، قادر باشند به راحتی وارد بازار کار شوند. علاوه بر موارد گفته شد در صورت سپری کردن دوره و شرکت در آزمون سازمان فنی حرفه ای مدرک معتبر دوره تعمیر ecu این سازمان برای شما مهارت جویان عزیز صادر می شود.
همچنین آموزشگاه برق گستران از بهترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره آموزش برق خودرو، آموزش صافکاری، دوره سرامیک و … است.

آموزش تعمیرات ecu خودرو دوره های آموزشی مرتبط با آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزش تعمیرات ecu خودرو
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش برق خودرو آموزش برق خودرو
آموزش برق خودرو سوالات متداول عمومی آموزش برق خودرو آموزش برق خودرو
برای ثبت نام دوره برق خودرو باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می‌شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می‌آورند نزدیک‌ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می‌شود.

آیا بعد دوره برق خودرو نیاز به کارآموزی می‌باشد؟

پاسخ : دوره برق خودرو به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می‌توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

کلاس آموزش برق خودرو چند نفره می‌باشد؟

پاسخ : تمام دوره‌های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می‌شود، که کلاس‌های گروهی بین 4 تا 6 نفر می‌باشد.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره برق خودرو را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره‌های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره‌ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره، دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT، تجدید دوره در صورت عدم یادگیری، پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی، برگزاری کلاس‌ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل، ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل‌های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش برق خودرو آموزش برق خودرو
آموزش برق خودرو آشنایی بیشتر با آموزش برق خودرو آموزش برق خودرو
آیا نحوه تعمیر بخاری خودرو در دوره برق خودرو آموزش داده می‌شود؟

پاسخ : بله در این دوره برق خودرو نحوه عیب‌یابی و تعمیر بخاری به کارآموزان معرفی می‌گردد.

آیا در این دوره سیم کشی برق خودرو آموزش داده می‌شود؟

پاسخ : بله کارآموزان در این دوره برق خودرو با نحوه سیم کشی مدارات الکتریکی خودرو کامل آشنا می‌شوند.

نقشه‌خوانی هم از مباحث دوره آموزش برق خودرو می‌باشد؟

پاسخ : بله نقشه خوانی و عیب‌یابی دسته سیم موتور به طور کامل در این دوره برق خودرو آموزش داده می‌شود.

آیا نحوه تعمیر استارت هم در دوره برق خودرو آموزش داده می‌شود؟

پاسخ : بله آموزش تعمیر استارت از سرفصل‌های این دوره است.

آیا درباره سیستم‌های انژکتوری توضیحی داده می‌شود؟

پاسخ : بله ساختار سیستم‌های انژکتوری و کاربراتوری و مزایای و معایب آنها به صورت تخصصی در این دوره برق خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش تعمیرات ecu خودرو آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 6.700.000 تومان

شهریه با تخفیف : 5.100.000 تومان