آموزش ریمپ ecu

هزینه دوره: 6.000.000 4.600.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 15 ساعت
آموزش ریمپ ecu چرا آموزش ریمپ ecu ؟ آموزش ریمپ ecu
آموزش ریمپ ecu

آموزش ریمپ ecu یکی از دوره هایی می باشد که طرفداران زیادی دارد. با توجه به کاربردهایی که ریمپینگ برای خودروها دارد این روزها اکثر افراد تمایل دارند تا عملیات ریمپ ایسیو را بر روی خودروی خود انجام دهند. ریمپینگ باعث افزایش قدرت موتور و کاهش مصرف سوخت می شود. عملیات ریمپ کاری حساس است و اگر توسط فرد غیر متخصص انجام شود نتیجه عکس می دهد و ممکن خسارات جبران ناپذیری به بار آورد. با توجه به بازار کار خوب این حرفه آموزشگاه برق گستران دوره آموزش ریمپ ایسیو را به صورت عملی و زیر نظر اساتید با تجربه برگزار می کند. پس از پایان دوره ریمپینگ، آموزشگاه برق گستران مدرک معتبر فنی و حرفه ای را به هنرجویان اعطاء کرده و آنها را برای ورود به بازار کار هدایت می کند.

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو در دوره ای دیگری به صورت مجزا و کاملا تخصصی برگزار می گردد و نحوه عیب یابی و تعمیر انواع ایسیو در خودروهای گوناگون را آموزش می دهد.

آموزش ریمپ ecu

سرفصل های آموزش ریمپ ecu

آموزش ریمپ ecu
آموزش ریمپ ecu ثبت نام آموزش ریمپ ecu

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ مالتی پلکس ، تعمیرات ایسیو، ریمپینگ، برق خودرو

انتخاب دوره(Required)
آموزش ریمپ ecu مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش ریمپ ecu
آموزش ریمپ ecu

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش ریمپ ecu

تمامی مراحل آموزش نقاشی خودرو به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

آموزش ریمپ ecu

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش ریمپ ecu

برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش ریمپ ecu

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

آموزش ریمپ ecu

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

آموزش ریمپ ecu

برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

آموزش ریمپ ecu

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

آموزش ریمپ ecu

ریمپ ایسیو چیست و چه کاری انجام می دهد؟

ریمپ ایسیو به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که از طریق آن برنامه های ایسیو خودرو تغییر خواهند کرد. به عبارتی با ریمپ ایسیو مپ ایسیو تغییر می کند. شرکت های تولید کننده خودرو بر روی مپ ایسیو اطلاعات گوناگونی را قرار داده اند مثلا بر اساس این اطلاعات فن در زمان مشخصی روشن می شود، شتاب خودرو از مقدار مشخصی بالاتر نخواهد شد و بسیاری موارد دیگر. از طریق ریمپ ایسیو می توانید این تنظیمات را پاک کرده و با توجه به نیاز خود برنامه های دیگری بر روی ایسیو قرار دهید. مثلا شتاب خودرو را افزایش دهید، مصرف سوخت خودرو را پایین تر آورید و بسیاری از موارد دیگر.

اما انجام این تنظیمات کار آسانی نبوده و لازمه ریمپ ایسیو آموزش ریمپ خودرو از صفر تا صد است. در صورتی که مراحل ریمپینگ به درستی انجام نشود عملکرد خودرو با اختلالات بسیاری روبه رو خواهد شد.

با آموزش ریمپ ای سی یو می توانید مراحل ریمپ را بر روی انواع خودرو از جمله 405، 206، پراید، اردی، پژو پارس، تیبا، سمند و دیگر خودروهای داخلی و خارجی یاد بگیرید.

آموزش ریمپ ایسیو را از کجا شروع کنیم؟

همانطور که اشاره شد ریمپ ایسیو امری تخصصی است و انجام آن نیاز به آموزش حرفه ای ریمپ دارد. برای آموزش کامل ریمپ خودرو روش های گوناگونی وجود دارد. می توانید از طریق شاگردی نزد یک ریمپ کار ماهر و حرفه ای نحوه ریمپ را یاد بگیرید. یا دوره ریمپ را در یک مرکز آموزش ریمپ ثبت نام نمایید.

اگر قصد داریم مهارت های این حرفه را در مدت زمانی کوتاه یاد بگیرید و از این طریق درآمدزایی کنید توصیه می کنیم روش دوم را برای آموزش ریمپ ماشین انتخاب کنید. چرا که در آموزش ریمپ از طریق شاگردی به حداقل زمان 6 تا یک سال نیاز دارد. در صورتی که اگر دوره ریمپ را در یک آموزشگاه حرفه ای ثبت نام کرده باشید در کمتر از یک ماه صفر تا صد ریمپ را یاد می گیرید. علاوه بر این معمولا ریمپ کاران خودرو حرفه ای با درخواست شما برای شاگردی موافقت نمی کنند.

در انتخاب مرکز آموزش ریمپ ایسیو به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

ریمپ ایسیو امری تخصصی است بنابراین آموزش آن نیز بایستی در مرکزی معتبر صورت گیرد. در صورتی که آموزش ریمپ حرفه ای نباشد اصول ریمپینگ را به خوبی یاد نگرفته و نمی توانید در بازار کار حرفی برای گفتن داشته باشید. بنابراین تصور نکنید که با مشاهده یک ویدئو آموزشی یا خواندن جزوه و کتاب می توانید ریمپینگ را به طور کامل یاد بگیرید. تمرین و کار عملی مهم ترین موضوعی است که پس از آموزش ریمپ ایسیو باید به آن توجه داشته باشید.

متاسفانه بسیاری از مراکز و آموزشگاه ریمپ ایسیو تنها به صورت تئوری مباحث مربوط به ایسیو را آموزش می دهند و به دلیل قیمت پایین دوره ، بسیاری از افراد در دوره های آن ثبت نام می کنند. توجه داشته باشید که انتخاب آموزشگاه نباید تنها بر اساس قیمت باشد، اگر قصد آموزش صفر تا صد ریمپ را دارید بایستی به تجهیزات کلاس، کامل بودن سرفصل ها، عملی بودن دوره، سابقه استاد، پشتیبانی توجه داشته باشید.

به این نکته توجه داشته باشید که اگر آموزش ریمپ به خوبی صورت نگیرد نمی توانید حضوری موفق در بازار کار داشته باشید.

بازار کار ریمپ ایسیو چگونه است؟

اجازه دهید کمی به بررسی بازار کار این شغل بپردازید. ایسیو یکی از مهم ترین قطعات در خودرو است و مدیریت عملکرد خودرو به سلامت این قطعه وابسته است. شرکت های تولید کننده خودرو بر روی ایسیو برنامه ای را قرار می دهند که طبق این برنامه فن خودرو در شرایطی خاص روشن می شود. دور موتور خودرو به صورت مشخصی افزایش می یابد. شتاب خودرو تا حد مشخصی افزایش پیدا می کند و بسیاری از موارد دیگر.

تنظیمات قرار گرفته در مپ ایسیو برای تمام خودرو یکسان بوده و ممکن است این تنظیمات با شرایط آب و هوایی شما یا نوع مصرف شما از خودرو سازگار نباشد. در چنین شرایطی ریمپ ایسیو می تواند به شما کمک کند تا خودرو را با توجه به نیاز خود تنظیم کنید. به طور مثال اگر در منطقه ای هستید که ماشین زود جوش می آورد، تنظیمات فن را تغییر دهید. یا شتاب خودرو را بیشتر کنید و مواردی از این قبیل.

اما ریمپ ایسیو کاری بسیار تخصصی است و تعداد افراد ماهر در این زمینه بسیار معدود هستند. این موضوع بازار کار ریمپ ایسیو را بسیار عالی کرده است. از طرفی با توجه به مزایایی که ریمپ ایسیو دارد امروزه تقاضا برای ریمپ خودرو افزایش چشمگیری یافته است و این موضوع به خوبی نشان می دهد که بازار کار این رشته در آینده رونق بسیاری خواهد داشت.

با آموزش ریمپ ایسیو می توانید به صورت حرفه ای ریمپ ماشین را یاد بگیرید.

آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین مراکز آموزش ریمپ در تهران است که دوره آموزشی ریمپ خودرو را برگزار کرده و به صورت اصولی و تخصصی آموزش ریمپ با دیاگ را به شما عزیزان آموزش می دهد.

آموزش ریمپ ecu دوره های آموزشی مرتبط با آموزش ریمپ ecu آموزش ریمپ ecu
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزش تعمیرات ecu خودرو
آموزش تعمیرات ecu خودرو سوالات متداول عمومی آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزش تعمیرات ecu خودرو
آیا بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

کلاس تعمیرات ای سی یو خودرو های داخلی چند نفره می باشد؟

پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستر بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

آیا بعد دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو های ایرانی نیاز به کارآموزی می باشد؟

پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

این دوره ها تئوری برگزار می شود یا عملی ؟

پاسخ : برگزاری تمام دوره ها در کارگاه های تخصصی و مجهز ویژه بازار کار می باشد که هنرجویان قبل از ثبت نام امکان بازدید را دارند.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره تعمیرات ecu خودرو را در آموزشگاه برق گستر را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزش تعمیرات ecu خودرو
آموزش تعمیرات ecu خودرو آشنایی بیشتر با آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزش تعمیرات ecu خودرو
آیا در کلاس تعمیرات ایسیو درباره الکترونیک پایه هم توضیح مختصی داده می شود؟

پاسخ : بله برای یادگیری بهتر این دوره در توضیحات مختصری درباره الکترونیک پایه توضیح داده میشود

آیا فلش کردن ایسیو خودرو از مباحث دوره تعمیر ایسیو می باشد؟

پاسخ : بله دانلود کردن.تبدیل کردن و فلش کردن انواع ایسیو های موجود در خودرو از صفر تا صد به طور کامل آموزش داده می شود.

چگونه از دستگاه دیاگ می توان استفاده کرد؟

پاسخ : اموزش کار با دیاگ.پارامترخوانی و پیدا کردن معایب از طریق دستگاه دیاگ از مباحث مهم این دوره می باشد.

تبدیل کردن ایسیو ها برای خودروهای دیگر به چه معناست؟

پاسخ : به معنای خام کردن ..تعریف سوییچ.بی کد کردن.انواع ایسیوها می باشد که از صفر تا ضد آموزش داده می شود.

آیا نقشه خوانی از مباحث دوره تعمیرات ecu محسوب می شود؟

پاسخ : بله در این دوره هنرجویان توانایی کشیدن نقشه برای بردهای جدید را پیدا میکنید و همچنین اموزش نقشه خوانی داده می شود

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش ریمپ ecu آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 6.000.000 تومان

شهریه با تخفیف : 4.600.000 تومان