آموزش برق خودرو

خانه / دوره ها / دوره های مکانیک / آموزش برق خودرو
هزینه دوره: 10.000.000 8.500.000 تومان
هزینه دوره درجه 2 : 5.900.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 25 ساعت
آموزش برق خودرو چرا آموزش برق خودرو ؟ آموزش برق خودرو
آموزش برق خودرو

دوره آموزش برق خودرو فنی حرفه ای از زیر شاخه‌ های تخصصی تعمیرات الکترونیک خودرو به شمار می رود که بسیار پر تقاضا بوده و با توجه به پیشرفت تکنولوژی در سیستم‌های الکترونیکی وسیله نقلیه در چند دهه گذشته و افزایش تعداد خودروها از بازار کار خوبی برخوردار است. با توجه به درآمد و بازار کار خوب باطری سازی خودرو، آموزشگاه برق گستران این دوره را در تهران و در دو کلاس برق خودرو درجه یک و دو برگزار می‌نماید.

در این کلاس آموزش برق خودرو فنی حرفه ای، به صورت کاملا تخصصی و با هدف ورود کارآموزان به بازار کار، کلیه مباحث مربوط به دوره برق خودرو آموزش داده می‌شود. آموزش استارت خودرو، آموزش تعمیر باتری و نحوه شارژ آن، آموزش تعمیر بخاری، کار با دستگاه دیاگ، آموزش سیم کشی خودرو و آموزش نصب انواع سنسور از جمله مطالبی است که در دوره برق خودرو فنی حرفه‌ای مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است آموزشگاه برق خودرو برق گستران پس از پایان یافتن دوره با ارائه پشتیبانی نامحدود به کارآموزان کمک می‌کند تا بدون دغدغه وارد بازار کار شده و درآمدزایی کنند.

این دوره آموزشی نیز به عنوان آموزش باتری سازی خودرو نیز معروف می باشد و یکی از دوره‌های رسمی فنی و حرفه‌ای به شمار می روند و شرکت‌کنندگان در این کلاس‌ صفر تا صد آموزش باطری سازی را فرا گرفته و در پایان دوره، گواهی رسمی و معتبر دریافت می‌کنند. همچنین لازم به ذکر است که بازار کار در این زمینه در ایران از رونق بسیار بالایی برخوردار است، به ویژه با توجه به افزایش روز افزون استفاده از ماشین در کشور و نیاز به تعمیرگاه‌های خودرو.

از این جهت آموزشگاه برق گستران به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه تعمیر و سرویس ماشین در تهران، این دوره آموزش باتری سازی ماشین را به صورت عملی و زیر نظر اساتید برجسته برگزار می‌کند. در این دوره که به صورت کاملا عملی در کارگاه مجهز تشکیل می شود، کارآموزان از مبتدی تا حرفه ای  آموزش باطری سازی ماشین را می‌بینند و فرصت تمرین و اصلاح مشکلات را به آنها داده می‌شود.

این موضوع مباحث را در ذهن فراگیران و ورود موفق آنها به بازار کار نهادینه خواهد کرد. در پایان دوره برق خودرو به کارآموزان گواهینامه معتبر بین المللی فنی خودروی برقی ارائه می‌شود و کارآموزان نیز از پشتیبانی نامحدود و بازآموزی رایگان آموزشگاه برق خودرو برق گستران بهره مند می‌شوند.
همچنین می توانید در دوره آموزش مکانیک خودرو و سایر دوره های مرتبط با خودرو در آموزشگاه برق گستران شرکت نمایید.

آموزش برق خودرو

سرفصل های آموزش برق خودرو

آموزش برق خودرو
آموزش برق خودرو

سرفصل های آموزش برق خودرو درجه 2

آموزش برق خودرو
آموزش برق خودرو ثبت نام آموزش برق خودرو

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ کولر وتهویه مطبوع ، ضبط وباند خودرو، برق خودرو، تعمیرات ایسیو

انتخاب دوره(Required)
آموزش برق خودرو تقویم برگزاری آموزش برق خودرو آموزش برق خودرو
 • روزساعتتاریخ
 • شنبه / درجه 218 الی 201403/04/02
 • شنبه / درجه 29:30 الی 121403/04/09
 • شنبه / درجه 213 الی 15:301403/04/09
 • شنبه / درجه 215:30 الی 181403/04/16
آموزش برق خودرو مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش برق خودرو
آموزش برق خودرو

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش برق خودرو

تمامی مراحل آموزش برق خودرو به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

آموزش برق خودرو

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش برق خودرو

برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش برق خودرو

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزش برق خودرو

آموزش برق خودرو

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

آموزش برق خودرو

برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

آموزش برق خودرو

معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره برق خودرو

آموزش برق خودرو

آموزش صفر تا صد برق خودرو

همان طور که در ابتدا گفته شد دوره آموزش برق خودرو فنی حرفه ای در آموزشگاه برق گستران و در اکثر آموزشگاه های معتبر در دو سطح درجه 1 (دوره پیشرفته) و درجه 2 (دوره مقدماتی) برگزار می شود. بنابراین اگر هیچ گونه اطلاعاتی در مورد برق خودرو و نحوه عملکرد آن ندارید و به اصطلاح در این حوزه صفر کیلومتر هستید، با شرکت در دوره آموزش برق خودرو مجتمع برق گستران می توانید از مبتدی تا حرفه ای با تمامی مباحث این حوزه به صورت کاملا اصولی و کاربردی ویژه ورود به بازارکار، مهارت کسب کنید.

لازم به ذکر است برای شرکت در دوره آموزشی برق خودرو هیچگونه پیش نیازی وجود ندارد و در صورت علاقه به کار های فنی و شغل های مبتنی بر مهارت و دانش می توانید به راحتی بعد از سپری کردن دوره های آموزشی وارد بازار کار شوید. در دوره برق خودرو درجه 2 با مباحث مقدماتی همچون باز و بست دینام، استارت خودرو، اصول اولیه سیم کشی، نحوه عیب یابی قطعات مختلف، کاربرد عملگر ها و موارد دیگر به صورت کاملا عملی توسط اساتید ماهر این مجموعه به شما عزیزان آموزش داده می شود و فرصت تمرین و تکرار به مهارت جویان داده می شود. علاوه بر این مورد لازم به ذکر است که تمامی مباحث های مهم این دوره بر روی خودرو واقعی پیاده سازی می شود.

از مباحث مهم برق خودرو درجه 1 نیز می توان به موارد مهمی همچون آموزش کار با دیاگ خودرو، شناخت قطعات و تجهیزات مالتی پلکس، آشنایی با ECU و تعمیر سیستم تهویه هوا ماشین اشاره داشت. توصیه می شود برای کسب مهارت بیشتر در این حوزه، در دوره های آموزشی نصب و راه اندازی سیستم صوتی و دزدگیر خودرو نیز شرکت کنید تا بتوانید خدمات گوناگونی را به مشتریان ارائه بدهید و از درآمد بیشتری برخوردار شوید. در نهایت بعد از سپری کردن هر دو دوره درجه 1 و درجه 2 می توانید در امتحان کتبی و عملی سازمان فنی حرفه ای شرکت کنید و نسبت به کسب مدرک معتبر بین المللی این سازمان اقدام نمایید.

آیا دوره های آموزش برق خودرو رایگان توصیه می شود؟

دقت داشته باشید اکثر دوره های آموزش برق خودرو رایگان شامل ویدیو و مقاله های آموزشی می شود که چندان کاربرد ندارد. برای اینکه بتوانید با تمامی فوت و فن های ریز و درشت این حرفه آشنا شوید باید به صورت عملی تمامی اجزا و قطعات برق خودرو را از نزدیک لمس کرده و با فرآیند باز و بسته کردن آنها و روش های عیب یابی به صورت کاملا عملی آشنا شوید. بهره برداری از دوره های رایگان باطری سازی خودرو صرفا زمانی توصیه می شود که شما دوره های عملی را سپری کرده اید و برای یادگیری نکات کوچک یا یادآوری مباحث مهم از ویدیو و مقاله های آموزشی رایگان کمک بگیرید. بنابراین با توجه به مورد گفته شد استفاده از ویدیو و مقاله های آموزشی به تنهایی برای کسب مهارت در زمینه برق خودرو توصیه نمی شود.

دوره برق خودرو فنی حرفه ای

شرکت دوره برق خودرو چه مزایایی دارد؟

بدون شک یکی از سوالات متداول میان مهارت جویانی که قصد شرکت در دوره برق خودرو را دارند این است که دوره های آموزشی چه مزایایی نسبت به کار کردن نزد برق کار خودرو را دارد؟ توجه داشته باشید سازمان فنی حرفه ای تمامی مباحث و سرفصل های مهم ویژه بازار کار را به آموزشگاه های معتبری که زیر نظر این سازمان فعالیت می کنند، ابلاغ کرده و تمامی آموزشگاه ها بایستی در دوره های آموزشی خود، سرفصل های مهم ویژه ورود به بازارکار را به مهارت جویان از 0 تا 100 آموزش بدهند.

بنابراین با شرکت در دوره برق خودرو شما یک پله نسبت به سایر افرادی که قصد ورود به این حرفه را دارند، جلوتر هستید. زیرا تمامی مباحث را از پایه تا پیشرفته از مبتدی تا حرفه ای در کارگاه های مجهز با حضور اساتید ماهر آموزش خواهید دید و فرصت تکرار و تمرین کردن برای شما عزیزان مهیا است. اما اگر در کارگاه نزد شخصی مشغول به کار شوید فرصت تمرین و درس گرفتن از اشتباهات خود نداشته و ممکن است با تمامی فوت و فن ریز و درشت این رشته آشنا نشوید.

از سوی دیگر آموزشگاه برق گستران زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت می کند و تمامی مجوز های لازم را دارد، این بدان معنی است که در صورت شرکت و سپری کردن دوره برق خودرو می توانید برای کسب مدرک بین المللی سازمان فنی حرفه ای نیز اقدام کنید که طی دو مرحله آزمون کتبی و عملی این مدرک برای شما عزیزان صادر خواهد شد که با داشتن آن می توانید علاوه بر کسب مجوز های تاسیس کسب و کار مستقل خود از اتحادیه های مرطوبه، نسبت به مهاجرت به کشور های توسعه یافته اقدام کنید.

پیش نیاز دوره آموزش برق خودرو چیست؟

برای شرکت در دوره برق خودرو هیچ پیش نیازی وجود ندارد. البته داشتن دانش اولیه از صنعت برق و طراحی مدار می‌تواند به پیشرفت شما در کلاس‌های عملی و تئوری کمک کند، اما برای گذراندن این دوره برق خودرو نیازی به ارائه مدرک خاصی نیست. استحکام و قاطعیت دوره برق خودرو و سپس کار در باتری‌سازی برای افرادی که در دانشگاه برق و الکترونیک تحصیل کرده‌اند و یا سابقه کار مکانیکی دارند مناسب است و همچنین این دوره برق خودرو برای سایر افراد با سطح سواد و صلاحیت‌های مختلف توصیه می‌شود.

رده سنی افرادی که می‌توانند در این کلاس‌ برق خودرو شرکت کنند نیز محدود نیست.  مجتمع آموزشی برق گستران اقدام به برگزاری دوره‌ای با عنوان دوره آموزش برق خودرو سطح اول و دوم نموده است که علاقه‌مندان به این دوره برق خودرو می‌توانند با ارسال درخواست و با راهنمایی اساتید جهت فراگیری الزامات اطلاعات برق خودرو در آن شرکت کنند. لازم به ذکر است این دوره برق خودرو کاملاً عملی بوده و تمامی دروس به جز مباحث نظری به صورت عملی در این سمینار تمرین می‌شود.

بازار کار شغل باطری سازی خودرو

بدون شک یکی از سوالات متداول مهارت جویان رشته برق خودرو این است که بازار کار باطری سازی ماشین چگونه است؟ دقت داشته باشید نه تنها حوزه برق خودرو بلکه تمامی رشته های مکانیک ماشین همچون تعمیرات و سرویس موتور، تعمیرات گیربکس و موارد دیگر بسیار داغ و پر رونق می باشد. کافی است به افزایش تولیدات و واردات خودرو و رشد تقاضا برای خریداری ماشین در چند دهه گذشته توجه داشته باشید. با افزایش تقاضا خریداری خودرو، همان قدر نیرو متخصص برای سرویس و تعمیرات وسیله نقلیه مورد نیاز است.

بنابراین به جرئت میتوان گفت که در صورت کسب مهارت و تجربه در حوزه برق خودرو می توانید از درآمد بالایی برخوردار شوید. اکنون ممکن است برای برخی از مهارت جویان این سوال مطرح شود که بعد از سپری کردن دوره های آموزشی برق خودرو و کسب مهارت لازمه چگونه وارد بازار کار شویم و از درآمد بالایی برخوردار شویم؟ توصیه می شود بعد از سپری کردن دوره آموزشی سریعا کسب و کار مستقل خود را تاسیس نکنید. بهتر است برای کسب تجربه در بازار کار در نمایندگی های معتبر یا تعمیرگاه ها به عنوان برق کار خودرو شروع به فعالیت کرده و شخصا با نیاز بازار کار آشنا شوید.

اینگونه در آینده می توانید خدماتی را ارائه بدهید که تقاضا برای آن زیاد تر است. همچنین توجه به این نکته خالی از لطف نیست، دقت داشته باشید که هر ساله ماشین های جدید روانه بازار میشوند که سیستم الکتریکی آن پیچیده  و پیشرفته بوده و کمتر کسی می تواند جهت تعمیر سیستم برقی آن اقدام کند. از این رو توصیه می شود همیشه در حوزه برق خودرو مهارت و دانش خود را به روز نگه دارید تا بتوانید به درخواست گوناگون مشتریان پاسخ دهید و در نهایت از درآمد بالاتری برخوردار شوید.

درآمد باطری سازان خودرو

درآمد شغل باتری سازی خودرو

از آنجایی که فرصت شغلی برای باطری ساز به طور متعددی وجود دارد، برقکاران خودرو چه مبتدی و چه حرفه ای از درآمد قابل توجهی برخوردار هستند. همچنین این حرفه مبتنی بر مهارت بوده بنابراین هر چه میزان مهارت شما بیشتر باشد، قطعا درآمد بیشتری نیز خواهید داشت. علاوه بر این حداقل و به اصطلاح کف حقوق برقکاران خودرو، توسط وزارت کار (قانون کار) معین می شود. اما اگر به عنوان یک باتری ساز خودرو به طور آزاد و مستقل مشغول هستید می توانید در ماه از 10 الی 20 میلیون تومان درآمد داشته باشید، البته فاکتور های مهمی برای افزایش درآمد وجود دارند. از این عوامل تاثیرگذار می توان به موارد زیر اشاره داشت :

 1. تبلیغات و نحوه برخورد با مشتریان
 2. میزان مهارت و دانش برقکار خودرو
 3. مختصات جغرافیایی و محل تعمیرکار
 4. هزینه تعرفه های خدماتی

بنابراین با توجه به موارد فوق می توانید در رشته باتری سازی ماشین از فرصت شغلی، آینده شغلی و درآمد قابل توجهی برخوردار باشید. اکنون که با میزان درآمد برق کاران ماشین در ایران آشنا شده اید بهتر است با درآمد این حرفه پر رونق نیز در جهان نیز آگاه شوید. به عنوان مثال طبق آمار منتشر شده در سال 2022 میلادی در استرالیا برق کاران خودرو به طور سالانه 43 هزار دلار درآمد خلاص داشته اند. این ارقام نشان دهنده این است که اگر قصد مهاجرت به کشور های توسعه یافته را دارید، می توانید با داشتن مدرک بین المللی فنی و حرفه ای برای مهاجرت اقدام فرمایید.

بهترین آموزشگاه برق خودرو چه ویژگی دارد؟

امروزه آموزشگاه‌ برق خودرو متعددی اقدام به برگزاری دوره‌ تخصصی آموزش برق خودرو کرده‌اند که هر کدام از کیفیت گوناگونی برخوردار هستند. بهترین آموزشگاه برق خودرو به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای به آموزش صفر تا صد برق خودرو فنی حرفه‌ای میپردازد. جامع بودن سرفصل‌های آموزشی و متناسب بودن آن با نیازهای روز بازار کار، تجربه و سابقه بالای اساتید دوره برق خودرو، مدرن بودن کارگاه‌های آموزشی، کیفیت مدرک ارائه شده، ضمانت یادگیری مباحث دوره برق خودرو برخی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که هنگام انتخاب آموزشگاه برق خودرو می‌بایست مورد توجه قرار دهید.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم در هنگام انتخاب آموزشگاه فنی برای سپری کردن دوره‌ آموزش برق خودرو، نحوه برگزاری دوره برق خودرو را بررسی کرده و از جامع و عملی بودن دوره آموزش باتری سازی خودرو و آموزش برق خودرو خارجی مطمئن شوید. با درنظرگرفتن تمامی فاکتورهای ذکر شده، آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه‌های برق خودرو در تهران است که ، زیر نظر اساتید با تجربه، به آموزش برق خودرو فنی حرفه ای بصورت عملی و کاملا تخصصی مطابق با نیازهای روز بازار کار می پردازد.

آینده شغل برق خودرو

آینده شغلی باطری سازی چگونه است؟

اگر به دنبال شغلی هستید که عشق شما به مهندسی مکانیک و برق را با اشتیاق شما برای ایجاد تغییر در جهان ترکیب کند، حرفه‌ای در تعمیرات برق خودرو ممکن است پاسخگوی تماس شما باشد.

کار با خودروهای الکتریکی برای مبتکران عالی است زیرا به شما امکان می‌دهد در یک فناوری هیجان انگیز و متحول کننده کار کنید.

در اینجا نگاهی اجمالی به فرصت‌های صنعت خودروهای الکتریکی و انواع مدارک مورد نیاز برای داشتن بهترین شانس برای رسیدن به جایگاه و ارتقاء رتبه‌ها آورده شده است.

با یک هدف مشخص، دقیقاً می‌دانید که در دوره آموزش تعمیرات برق و باتری خودرو چه مهارت‌هایی را باید بیاموزید.

متداول‌ترین شغلی که پس از اخذ مدرک فنی از این دوره برق خودرو پیدا خواهید کرد، تعمیر خودروهای برقی است.

شما می‌توانید با راه اندازی گاراژ خود درآمد کسب کنید.

اما به یاد داشته باشید که کارت برنده در دست کسی است که تجربه بیشتری دارد. شما باید بتوانید علاوه بر دروس این دوره برق خودرو، زمانی را نیز با استاد سپری کنید تا تجربه کاری خود را افزایش دهید.

مهم ترین وظایف باطری سازان ماشین

 1. بررسی و تست سیم کشی بخش مختلف خودرو با ابزار مناسب و یافتن عیب خرابی ماشین
 2. استفاده از دستگاه کامپیوتری برای تشخیص عیوب در خودرو های جدید
 3. تعمیر و تعویض عامل اختلال در عملکرد خودرو
 4. سیستم صوتی، بوق و سیستم های بازدارنده
 5. کار کردن بر روی سیستم های مختلف الکترونیکی خودرو
 6. جستجو و تشخیص عیوب با کمک نمودارهای برق و دفترچه راهنمای تولید کنندگان خودرو

معمولا برق کاران خودرو بر روی طیف خاصی فعالیت می کنند، ممکن است شخصی در خودرو های سبک و سنگین متخصص باشد. بنابراین می توانید بر روی بخش خاص متمرکز شوید، البته داشتن مهارت و تجربه در تمامی بخش های سیستم برق خودرو، سبب می شود تا علاوه بر جذب مشتری بیشتر، از درآمد بالایی نیز برخوردار شوید.

مهارت و دانش مورد نیاز شغل باطری سازی ماشین

 1. آگاه بودن و کسب اطلاعات در مورد پیشرفت فنی خودروها
 2. داشتن مهارت های ارتباطی خوب با مشتریان
 3. توانایی کار فردی و تیمی
 4. توانایی درک نقشه های سیم کشی برق خودرو
 5. داشتن مهارت کافی در استفاده از ابزار و وسایل الکترونیکی
 6. آگاه و آشنا بودن از مشکلات احتمالی در سیستم برق خودرو

چرا آموزشگاه برق گستران

اگر تمایل به ثبت نام دوره آموزش برق خودرو فنی حرفه‌ای دارید، می‌توانید در کلاس برق خودرو آموزشگاه برق گستران که در میدان انقلاب واقع در تهران است شرکت کنید. آموزشگاه برق خودرو برق گستران برای رفاه بیشتر کارآموزان خوابگاه‌هایی را معرفی میکند که در نزدیکی محل برگزاری آموزشگاه بوده تا رفت و آمد بسیار راحت شود. جامع و کاربردی بودن کلاس برق خودرو آموزشگاه برق گستران موجب شده تا هر ساله کارآموزان بسیاری اقدام به ثبت نام دوره اموزش باطری سازی در این آموزشگاه کرده و خود را برای وارد شدن به بازار کار برق خودرو مهیا کنند. با شرکت در دوره آموزش برق خودرو برق گستران می‌توانید پس از اتمام دوره برق خودرو همچنان از پشتیبانی و راهنمایی اساتید و در صورت عدم یادگیری دوره برق خودرو، برگزاری کلاس برق خودرو رایگان برای شما صورت خواهد گرفت.

تیم آموزشگاه برق خودرو برق گستران توانست با استفاده از استادان و کادر مجربی که در اختیار دارد تبدیل به یکی از بهترین آموزشگاه‌های تهران در آموزش برق پایه 1 و 2 خودرو شود. از طرفی در حال حاضر افرادی هستند که یا در تهران هستند یا در شهرستان‌ها. آنها می‌توانند برای شرکت در دوره آموزش برق خودرو سطح 1 و 2 ثبت نام کنند که این کار بسیار راحت است.

هر زمان که ثبت نام خود را در دوره آموزش برق خودرو تکمیل کردید و مدرک خود را دریافت کردید می‌توانید بلافاصله وارد بازار کار شوید و کار خود را شروع کنید و اگر علاقه‌ای به کار شخصی ندارید می‌توانید یک شغل مستقل برای خود ایجاد کنید. اگر علاقه مند به رشته برق خودرو هستید به شما توصیه می‌کنیم حتما رشته برق خودرو را به عنوان رشته تحصیلی انتخاب کنید که می‌تواند در تحصیل شما بسیار موثر باشد. در نهایت، حتی ممکن است به مهاجرت هم فکر کنید.

در انتخاب بهترین دوره آموزش برق خودرو در تهران باید به نکات ذکر شده توجه کنید و سعی کنید اولا آموزشگاهی که انتخاب می کنید در دوره آموزشی شما تعمیر ECU را آموزش دهد و ثانیاً اگر در دوره  آموزش تعمیرات ایسیو را خوب یاد نگرفته اید بهتر است در دوره تخصصی ECU شرکت کنید زیرا امروزه تعمیر کامپیوتر خودرو بازار بسیار خوبی دارد.

آموزش برق خودرو دوره های آموزشی مرتبط با آموزش برق خودرو آموزش برق خودرو
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزش تعمیرات ecu خودرو
آموزش تعمیرات ecu خودرو سوالات متداول عمومی آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزش تعمیرات ecu خودرو
آیا بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

کلاس تعمیرات ای سی یو خودرو های داخلی چند نفره می باشد؟

پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستر بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

آیا بعد دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو های ایرانی نیاز به کارآموزی می باشد؟

پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

این دوره ها تئوری برگزار می شود یا عملی ؟

پاسخ : برگزاری تمام دوره ها در کارگاه های تخصصی و مجهز ویژه بازار کار می باشد که هنرجویان قبل از ثبت نام امکان بازدید را دارند.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره تعمیرات ecu خودرو را در آموزشگاه برق گستر را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزش تعمیرات ecu خودرو
آموزش تعمیرات ecu خودرو آشنایی بیشتر با آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزش تعمیرات ecu خودرو
آیا در کلاس تعمیرات ایسیو درباره الکترونیک پایه هم توضیح مختصی داده می شود؟

پاسخ : بله برای یادگیری بهتر این دوره در توضیحات مختصری درباره الکترونیک پایه توضیح داده میشود

آیا فلش کردن ایسیو خودرو از مباحث دوره تعمیر ایسیو می باشد؟

پاسخ : بله دانلود کردن.تبدیل کردن و فلش کردن انواع ایسیو های موجود در خودرو از صفر تا صد به طور کامل آموزش داده می شود.

چگونه از دستگاه دیاگ می توان استفاده کرد؟

پاسخ : اموزش کار با دیاگ.پارامترخوانی و پیدا کردن معایب از طریق دستگاه دیاگ از مباحث مهم این دوره می باشد.

تبدیل کردن ایسیو ها برای خودروهای دیگر به چه معناست؟

پاسخ : به معنای خام کردن ..تعریف سوییچ.بی کد کردن.انواع ایسیوها می باشد که از صفر تا ضد آموزش داده می شود.

آیا نقشه خوانی از مباحث دوره تعمیرات ecu محسوب می شود؟

پاسخ : بله در این دوره هنرجویان توانایی کشیدن نقشه برای بردهای جدید را پیدا میکنید و همچنین اموزش نقشه خوانی داده می شود

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش برق خودرو آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه : 8.500.000 تومان

شهریه درجه 2 : 5.900.000 تومان