آموزش طلا سازی و جواهر سازی

خانه / دوره ها / دوره های طلاسازی / آموزش طلا سازی و جواهر سازی
هزینه دوره: 17.000.000 14.400.000 تومان
هزینه دوره درجه 2 : 7.800.000 تومان
هزینه دوره درجه 3 : 7.800.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 45 ساعت
آموزش طلا سازی و جواهر سازی چرا آموزش طلا سازی و جواهر سازی ؟ آموزش طلا سازی و جواهر سازی
آموزش طلا سازی و جواهر سازی

کلاس آموزش طلا سازی فنی حرفه ای، صفر تا صد روش ساخت زیورآلات را پوشش می‌دهد. قیمت و هزینه کلاس جواهرسازی و رشته طلا و جواهر سازی فنی حرفه ای برای افرادی که قصد ورود فوری به بازار کار را دارند مقرون به صرفه است. طلا و جواهر از آغاز تاریخ مکتوب بشر همواره در تمامی دوران تاریخ، فلزی ارزشمند و گرانبها بوده که برای ضرب سکه، ساخت جواهرات و کاربرد های هنری مورد استفاده قرار می گرفت. زرگری و جواهرسازی در ایران نیز از گذشته تاکنون بسیار محبوب بوده و روز به روز به محبوبیت آن افزوده می شود.با توجه به بازار کار عالی در این زمینه و هزینه کلاس جواهرسازی، تقریبا برای همه علاقمندان، گذراندن دوره آموزش طلا سازی و جواهر سازی ممکن است و می‌تواند نقطه ورود شما به بازار کار این حرفه پردرآمد باشد. کارگاه طلا و جواهرات آموزشگاه برق گستران مجهز به انواع ابزار و تجهیزات از قبیل ابزار ذوب، چرخ نورد، ابزار فرز، ابزار پولیش و … می‌باشد و نحوه طراحی و ساخت جواهرات را به صورت عملی به شما آموزش می‌دهد. پس از اتمام دوره طلاسازی و جواهر سازی می‌توانید شروع به ساخت و طراحی طرح‌های مختلف و به روز جواهرات کنید. همچنین علاوه بر آموزش از صفر تا صد جواهرسازی و طلاسازی، مدرک معتبر بین‌المللی نیز خواهید داشت. تمدید رایگان دوره طلاسازی و جواهر سازی و پشتیبانی نامحدود از دیگر مزایای شرکت در این دوره آموزشی است. آموزش فروشندگی طلا و جواهر ، آموزش طراحی طلا و جواهر ، آموزش مخراجکاری و …. از دیگر دوره‌های ارائه شده در زمینه طلا و جواهر در این مجموعه فنی می‌باشد.

آموزش طلا سازی و جواهر سازی

سرفصل های آموزش طلا سازی و جواهر سازی

آموزش طلا سازی و جواهر سازی
آموزش طلا سازی و جواهر سازی

سرفصل های دوره پیشرفته طلا سازی و جواهرسازی

آموزش طلا سازی و جواهر سازی
آموزش طلا سازی و جواهر سازی ثبت نام آموزش طلا سازی و جواهر سازی

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت نام در لندینگ مخراج کاری، ریخته گری، قلم زنی، طلا سازی

انتخاب دوره(Required)
آموزش طلا سازی و جواهر سازی تقویم برگزاری آموزش طلا سازی و جواهر سازی آموزش طلا سازی و جواهر سازی
 • روزساعتتاریخ
 • شنبه12 الی 151403/04/09
آموزش طلا سازی و جواهر سازی مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش طلا سازی و جواهر سازی
آموزش طلا سازی و جواهر سازی

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش طلا سازی و جواهر سازی

تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

آموزش طلا سازی و جواهر سازی

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش طلا سازی و جواهر سازی

برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات موبایل در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش طلا سازی و جواهر سازی

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

آموزش طلا سازی و جواهر سازی

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

آموزش طلا سازی و جواهر سازی

برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

آموزش طلا سازی و جواهر سازی

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره طلا سازی و جواهر سازی

آموزش طلا سازی و جواهر سازی

آموزش رشته طلا و جواهر سازی فنی حرفه ای همراه با مدرک بین المللی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ابزار و تنوع بی شمار علایق مردم، صنعت طلا و جواهر هر روز با تغییرات بیشتری مواجه می‌شود. استفاده صحیح از تکنولوژی و ابزار جواهرات و درک ظرافت و زیبایی سنگ‌ها و فلزات امری است که نیاز به آموزش زیر نظر متخصصان این حوزه را دارد. در کلاس طلا سازی و جواهر سازی هنرجو ابتدا با خواص عمومی فلزات گرانبها به ویژه طلا و نقره آشنا می‌شود. این دانش در زمینه ساختار میکروسکوپی اتم‌ها و کریستال‌ها، استحکام کششی، واکنش به اسیدها، هوا، آب، دما و … می‌باشد. سپس در کارگاه ابزار شناسی با ابزارهای مرتبط با هنر زرگری و جواهرسازی و همچنین استفاده صحیح از این ابزارها آشنا می‌شوید که متاسفانه در کشور ما به این مقوله اهمیت چندانی داده نمی‌شود. هنرجو در پایان کارگاه ابزار در دوره طلا سازی و جواهر سازی، نحوه ساخت و یا تهیه برخی از وسایل مورد نیاز خود را یاد می‌گیرد.

هنرجوی جواهرسازی پس از اتمام کارگاه ابزار، آمادگی یادگیری اصول اولیه فلزکاری را دارد و دانشجو با توجه به روحیه، یادگیری پذیری و تجربه کاری خود زیر نظر مستقیم و دقیق استاد آموزش می‌بیند. هنرجویان در این کارگاه سوهان، برش، جوش، پرچ، شکافتن، ذوب فلزات، ریخته گری پی (سنتی)، رول، مته، خم، لوله‌سازی، حلقه‌سازی، ساخت انواع زنجیر و ملیله را انجام می‌دهند. تمام این تکنیک به صورت پایه‌ای آموزش داده می‌شود و از اصول یادگیری خلاق استفاده می‌کند. زمانی که تصمیم گرفتید به این دنیای جذاب و پردرآمد قدم بگذارید، می‌توانید از دوره‌های جامع طلاسازی و ساخت جواهرات برق گستران استفاده کنید. این دوره طلا سازی و جواهر سازی از چندین کارگاه مختلف تشکیل شده است که گذراندن هر یک از آنها شما را در این زمینه متخصص‌تر می‌کند. یعنی با گذراندن یک دوره چندین رشته مانند طلا سازی، نازک کاری، ملیله سازی را یاد می‌گیرید تا بتوانید سریع وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید.

آموزش طلا سازی و جواهر سازی

شرکت در دوره فنی حرفه ای جواهر سازی راهی آسان برای ورود به شغل طلاسازی

برخلاف استودیوهای جواهرسازی دیگر، برق گستران به شما این امکان را می‌دهد که در این کلاس طلا سازی و جواهر سازی شرکت کنید به طوری که در زمان و هزینه صرفه جویی کنید و پس از مدتی بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید. پس از آشنایی با خواص طلا و جواهرات به کارگاه ابزارآلات می‌رسید. نگران پیدا کردن ابزار ساخت جواهرات نباشید. زیرا بر خلاف سایر رشته‌های هنری، علاوه بر اینکه ابزار این رشته به راحتی پیدا می‌شود، فضای کم و حجم کمی نیز دارند. بنابراین حتی می‌توانید گوشه‌ای از اتاق خواب خود را بدون اشغال فضای زیادی به دفتر کار تبدیل کنید. سپس با تکنیک‌ها و روش‌های مختلف ساخت آشنا می‌شوید.

اموزش طلا سازی رایگان

وقتی صحبت از آموزش رایگان طلاسازی می شود لازم است بدانیم چیزی به اسم رایگان وجود ندارد چون در هر صورت زمان ما برای یادگیری هزینه می شود و زمان جز با ارزش ترین دارایی  های ماست. مفاهیم و مطالبی که در مدت زمان کوتاه از طریق شرکت در کلاس های آموزش طلاسازی یا از طریق شاگردی پیش یک طلاساز می توان آموخت را با صرف هزینه زمانی زیاد به صورت جسته و گریخته از طریق اینترنت می شود فرا گرفت.
با توجه به هزینه بالای مواد اولیه یادگیری ساخت طلا در منزل مقرون به صرفه نیست. چون به علت عدم مهارت ممکن است مواد اولیه با ارزش و گران قیمت را هدر دهیم. پس منطقی ترین روش یادگیری ساخت جواهرات ثبت نام در دوره ساخت جواهرات است.

مدرک بین المللی طلا سازی

یکی از مزایای شرکت در دوره های تخصصی ساخت طلا و جواهر دریافت مدرک فنی بین المللی است. اخذ مدرک فنی حرفه ای طلا سازی این فایده را دارد که بتوانیم آن را ترجمه کرده و در هر کجای جهان مورد استفاده قرار دهیم.
به جرات می توان گفت شغل طلا سازی در همه جای دنیا از بهترین و پر درآمدترین مشاغل فنی محسوب می شود، لذا داشتن مدرک بین المللی رشته طلا و جواهر سازی فنی حرفه ای برای افرادی که قصد مهاجرت دارند گزینه خوبی است.

بازار کار دوره جواهر سازی فنی حرفه ای

بازار کار طلا و جواهر نیز مانند هر هنر دیگری به خلاقیت هنرمند آن بستگی دارد. با این تفاسیر با در نظر گرفتن تقاضا برای جواهرات و لوازم جانبی می‌توان گفت که بازار طلا و جواهر در حال توسعه بسیار خوبی است. صنعت طلا و جواهر بسیار رقابتی است. برای ورود به این صنعت جدا از ذوق، مهارت و خلاقیت، نیاز به قدرت بازاریابی بالایی دارید تا برند شخصی خود را نشان دهید. برای اینکه بتوانید فرصت‌های شغلی خود را گسترش دهید، بهتر است در زمینه آموزش طراحی طلا و جواهر مهارت کسب کنید. از این روش می‌توانید در زمینه طراحی و ساخت طلا و جواهرات نیز همکاری داشته باشید. همچنین اگر نمی‌خواهید کسب و کار خود را راه اندازی کنید، به راحتی می‌توانید به عنوان کارشناس طلا و جواهر با کارگاه‌های طلا و جواهر و لوازم جانبی همکاری کنید.

زرگری یکی از پرطرفدارترین و جذاب‌ترین رشته‌های هنری است که اگر در آینده به دنبال یک تخصص حرفه‌ای و پرسود در هنر هستید، حتما آن را انتخاب خواهید کرد. به همین دلیل می‌توانید طلا یا جواهرات خود را به دلخواه بسازید و ایده‌های خلاقانه خود را عملی کنید. اجازه دهید از این واقعیت شروع کنیم که در زمان‌های قدیم طلا، جواهرات و سنگ‌های قیمتی وجود نداشت، بلکه مردم از استخوان و دندان حیوانات و چوب برای ساختن تاج پادشاهان و زیور آلات همسران پادشاهان استفاده می‌کردند تا استخراج سنگ‌های قیمتی.

شغل طلا سازی برای خانم ها

تجربه سالها آموزش به ما ثابت کرده شغل طلا سازی برای خانم ها پر طرفدارترین رشته فنی حرفه ای است. دختران به دلیل دقت و ظرافتی که در انجام کار دارند در رشته طلا و جواهر سازی فنی حرفه ای خیلی زود به نتیجه می رسند.

سرمایه لازم برای طلا سازی

یک تصور نادرست که در جامعه رواج پیدا کرده این است که اکثرا فکر میکنند سرمایه زیادی برای راه اندازی شغل طلا سازی نیاز است. در حالیکه خود این حرفه به خودی خود نیاز به سرمایه زیادی ندارد.
با قرار دادن یک میز کار و خرید چند ابزار که در پایین نام خواهیم برد حتی در محیط منزل می توان شروع به ساخت طلا و جواهر نمود.
پس از راه اندازی کارگاه طلا سازی خانگی کوچک با خرید اندکی مواد اولیه می توان کار را شروع نمود. کما آنکه همه افراد نیاز ندارند که خود کارگاه جواهر سازی دایر کنند و می توانند با استفاده از تبحری که دارند برای شرکت ها و طلاسازان بزرگ کار کنند و حقوق بالایی دریافت نمایند.

معایب شغل طلا سازی

هر حرفه یا پیشه ای مزایا و معایب خاص خود را دارد. شغل طلا و جواهر سازی نیز از این نظر استثنا نیست. برخی از مضرات و معایب شغل ساخت جواهرات و طلا عبارتند از:

 • کمر درد و آسیب دیدن ستون فقرات؛ ازآنجاییکه یک طلا ساز مدت زمان طولانی روی صنلی نشیته و نیاز به دقت فراوان دارد، نا خودآگاه روی میز خم شده و این می تواند به ستون فقرات او آسیب وارد نموده و فرد دچار کمردرد شود. پیشنهاد می شود پس از هر نیم ساعت کار حتما به مدت 10 دقیقه تا یک ربع از روی صندلی بلند شده و راه بروید.
 • ضعیف شدن و آسیب چشمی؛ صدمه دیدن چشم و ضعیف شدن از مشکلات عمده مشاغلی است که نیاز به دقت بالا دارند. پیشنهاد می شود حتما از عینک مخصوص در این شغل استفاده گردد.
 • صدمات به ریه و سیستم تنفسی؛ پس از برش و چرداخت زیورآلات، ذراتی از آن ممکن است وارد مجرای تنفسی فرد شده و به و آسیب برساند. پیشنهاد می شود حتما در حین کار ماسک تنفسی استفاده شود.

درآمد شغل طلا و جواهر سازی فنی حرفه ای

جالب است بدانید در رنکینگ مشاغل بین المللی طلا سازی، استخراج طلا، فروش و تعمیر جواهر جزء 5 شغل پر درآمد جهان می باشد. بازار طلا به ندرت دچار رکود می شود، زیرا هم به عنوان زیورآلات کاربرد دارد و هم به عنوان کالایی بر سرمایه گذاری بسیار موثر می باشد. از آنجایی که اکثر مواقع نرخ طلا ثابت می باشد، فاکتوری که یک برند مخصوص را از برند های دیگر متمایز می سازد، کیفیت و ظریف کاری طلا ساز می باشد. به عبارتی دیگر هر چه طلاساز خلاقیت بیشتری به خرج دهد، درآمد بیشتری نیز خواهد داشت. همچنین کارگاه های طلاسازی به طور معمول خدمات تعمیرات طلا نیز ارائه می دهند به گونه ای که به مقدار طلای به کار گرفته شده برای تعمیرات، طلاساز دستمزدی را دریافت می کند. دقت داشته باشید آمار مشخصی از بابت میزان دقیق درآمد جواهرسازان وجود ندارد اما به طور کلی یک طلا ساز مبتدی می تواند حداقل ماهی 15 میلیون درآمد داشته باشد که این مبلغ در مقایسه با هزینه کلاس جواهرسازی بسیار ناچیز است. به طور کلی دو فاکتور اصلی بر روی درآمد جواهرسازان تاثیر مستقیم دارد، میزان مهارت و مقدار سرمایه گذاری.

درآمد طلاسازی

مدرک طلا سازی فنی حرفه ای از مزایای دوره طلاسازی برق گستران

ساخت طلا و جواهر سازی را از کجا شروع کنیم؟

از آنجایی که تمامی تکنیک‌ها و آموزش‌های این دوره کاربردی و از پایه هستند، برای شرکت در دوره طلا سازی و جواهر سازی نیازی به هیچ پیش نیازی نخواهید داشت، حتی اگر بخواهید به دانش قبلی خود بیفزایید، این دوره مفید خواهد بود. البته اگر هدف شما فعالیت در زمینه طراحی جواهرات است، بهتر است دوره طراحی جواهرات را با نرم افزار ماتریکس گذرانده باشید. وقتی به یک کلاس عمومی هنر یا طراحی می‌روید، استاد معمولاً در یک سطح با بقیه است. اما نکته قابل توجه در این دوره طلا سازی و جواهر سازی این است که مدرسان برق گستران با تجربه و مهارت‌های شخصیتی خود با هر دانش آموزی مطابق با شخصیت و سلیقه او کار می‌کنند. یعنی اگر پشتکار و ذوق هنری داشته باشید در کمترین زمان به خواسته خود در ساخت جواهرات خواهید رسید.

دوره طلا سازی و جواهر سازی مانند مدرسه یا دانشگاه نیست که بعد از گذراندن آن، مدرک خود را به دیوار ببندید. در دوره طلا سازی و جواهر سازی برق گستران ساخت زیورآلات را از ابتدا به صورت کاملا هنری و تجاری فرا خواهید گرفت. جالب است که از همان درس اول زیورآلات را یاد می‌گیرید. بعد از یادگیری ذوب و غلتاندن فلز، ساختن مفتول را یاد می‌گیرید، زمانی که نحوه استفاده از مواد را برای ساخت قطعات یاد گرفتید، حلقه، دستبند، آویز زنجیر و غیره می‌سازید. با توجه به سبک مورد نظری که می‌خواهید در آن کار کنید.

لوازم و تجهیزات طلاسازی

 1. انواع سنگ های تزئینی
 2. صفحه برنجی
 3. دم باریک
 4. دم مفتول
 5. ورقه طلا
 6. نقره
 7. تخته نسوز
 8. گبره مشته
 9. سر مته دریلی
 10. سر مته سرگرد
 11. عینک محافظ
 12. کیف ابزار
 13. کمان اره
 14. تیغ اره
 15. فندک جوشکاری
 16. گاز فندک
 17. پوست زبر و نرم
 18. سوهان نیم گرد
 19. سوهانچه کیفی
 20. پنس

آموزشگاه ساخت طلا و جواهر برق گستران در تهران

همه افراد وقتی تصمیم به ثبت نام در یک دوره آموزشی دارند تحقیق می کنند و بهترین آموزشگاه را از هر نظر انتخاب می کنند. آموزشگاه فنی برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه های ساخت طلا و جواهرات در تهران است که تحت نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت می نماید. در ادامه به برخی از ویژگی های این آموزشگاه می پردازیم:

بهترین آموزشگاه ساخت طلا و جواهر در تهران

رشته طلا و جواهر سازی فنی حرفه ای

مدرک طلا سازی فنی حرفه ای

داشتن مجوز فنی حرفه ای باعث شده آموزشگاه طلا و جواهر برق گستران بتواند مهارتجویان خود را پس از اتمام دوره، جهت دریافت مدرک فنی حرفه ای ساخت طلا و جواهر به این سازمان معرفی نماید. کارآموزان پس از قبولی در آزمون موفق به دریافت مدرک طلاسازی فنی حرفه ای می شوند. این مدرک در ورود به بازار کار، راه اندازی کارگاه طلاسازی خانگی، دریافت وام و مواردی از این دست بسیار مفید و کارآمد خواهد بود.

هزینه کلاس جواهر سازی

شهریه دوره طلا سازی یا همان هزینه کلاس جواهر سازی در مقایسه با درآمدی که بعد از ورود به این حرفه عاید کارآموز می شود بسیار مقرون به صرفه است. با توجه به آینده شغلی پر رونق این حرفه، سرمایه گذاری روی این پیشه که شامل هزینه و شهریه دوره و خرید لوازم و ابزار مورد نیاز است منطقی خواهد بود. آموزشگاه طلاسازی فنی حرفه ای برق گستران دو دوره مقدماتی و پیشرفته ساخت جواهرات و طلا را برگزار می کند که در صورت گذراندن این دوره ها به راحتی می توانید وارد بازار کار شده و به درآمد برسید.

ویژگی کلاس طلا سازی برق گستران

این کلاس از مجهزترین کلاسهای تعلیم و آموزش جواهرسازی در تهران می باشد. اساتید دوره علاوه بر سالها تجربه در حوزه آموزش، خود از موفق ترین طلاسازان در بازار کار این شغل جذاب هستند.
درون هر کلاس مشخصا به هر مهارت آموز یک میز کار، تمامی تجهیزات و ابزار مورد نیاز تحویل داده می شود و کارآموز زیر نظر مستقیم استاد دوره، به صورت فردی روی پروژه واقعی به صورت عملی کار و تمرین می کند.
به جهت افزایش کیفیت آموزش و یادگیری سعی کردیم تعداد نفرات هر کلاس را محدود کنیم، به گونه ای که پس از اتمام دوره دانش آموز صفر تا صد ساخت طلا یا جواهر را شخصا انجام دهد.

آموزش طلا سازی فنی حرفه ای با مدرک

آموزشگاه برق گستران با سال ها تجربه در زمینه برگزاری دوره های فوق تخصصی گوهر شناسی، گوهر تراشی و طلا و جواهرسازی مفتخر است که سالانه بیش از 5 هزار نیرو انسانی متخصص را وارد بازار کار طلاسازی می کند. آموزشگاه برق گستران با تکیه بر مهارت و دانش اساتید خود تمامی دوره های آموزشی خود را از پایه و اساس در کارگاه های مجهز و کاملا عملی به همراه مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای برگزار می نماید.
در صورت علاقه به این حوزه و با توجه به مبلغ نسبتا ناچیز هزینه کلاس جواهرسازی، پیشنهاد می‌کنیم در دوره آموزش طلاسازی فنی حرفه ای برق گستران شرکت نمایید و خیلی زود وارد بازار کار شوید.
در صورت نیاز به مشاوره درباره شرایط دوره، زمان شروع کلاس، مدت زمان یادگیری، شهریه و هزینه کلاس جواهر سازی، شرایط خوابگاه برای مهارت جویان شهرستان و همچنین ثبت نام دوره آموزش ساخت طلا، جواهر و زیورآلات در آموزشگاه فنی حرفه ای برق گستران در تهران با ما تماس بگیرید.

آموزش طلا سازی و جواهر سازی دوره های آموزشی مرتبط با آموزش طلا سازی و جواهر سازی آموزش طلا سازی و جواهر سازی
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات طلا و جواهر آموزش تعمیرات طلا و جواهر
آموزش تعمیرات طلا و جواهر سوالات متداول عمومی آموزش تعمیرات طلا و جواهر آموزش تعمیرات طلا و جواهر
برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

در صورت عدم یادگیری بعد از کلاس تعمیرات موبایل چه باید کرد؟

پاسخ : در صورت عدم یادگیری آموزشگاه بدون اخذ هیچ مبلغی دوره را برای شما تکرار خواهد کرد.

آیا کلاسی برای شاغلین که تایم آزاد ندارند هم برگزار می کنید؟

پاسخ : بله، کلاس های آخر هفته برای کارآموزان محترمی می باشد که در طی هفته نمی توانند دوره را شرکت کنند.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره تعمیرات طلا و جواهر را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

5) آیا اصول بسابکاری در این دوره آموزش داده می شود؟

پاسخ: بله ، به طور کامل آموزش داده می شود.

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش تعمیرات طلا و جواهر آموزش تعمیرات طلا و جواهر
آموزش تعمیرات طلا و جواهر آشنایی بیشتر با آموزش تعمیرات طلا و جواهر آموزش تعمیرات طلا و جواهر
1) آیا نحوه لحیم کاری در این دوره تعمیرات طلا و جواهر آموزش داده می‌شود؟

پاسخ :بله، آموزش لحیم کاری فلزات قیمتی و نیمه قیمتی از سرفصل های این دوره است..

2)آموزشگاه برق گستران چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

پاسخ : مدارک معتبر – کلاس های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره..

3) آیا دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر نیاز به پیش نیاز دارد؟

پاسخ : خیر شرکت در این دوره نیاز به پیش نیازی ندارد.

4) آیا اصول فرزکاری در این دوره آموزش داده می شود؟

پاسخ :بله بصورت کامل آموزش داده می شود.

5) آیا اصول بسابکاری در این دوره آموزش داده می شود؟

پاسخ : پاسخ : بله ، به طور کامل آموزش داده می شود.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش طلا سازی و جواهر سازی آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه : 14.400.000 تومان

شهریه درجه 2 : 7.800.000 تومان

شهریه درجه 3 : 7.800.000 تومان