آموزش نصب اپراتور شیشه ای

خانه / دوره ها / دوره های نصب / آموزش نصب اپراتور شیشه ای
هزینه دوره: 1.600.000 1.200.000 تومان
تاریخ شروع:
مدت زمان دوره: 8 ساعت
آموزش نصب اپراتور شیشه ای چرا آموزش نصب اپراتور شیشه ای ؟ آموزش نصب اپراتور شیشه ای
آموزش نصب اپراتور شیشه ای

آموزش نصب اپراتور شیشه ای یکی دیگر از شاخه های درب های اتوماتیک می باشد. اپراتور شیشه ای از جمله درب های هوشمندی است که در سازمان ها و ادارات، بانک ها، فروشگاه ها و فرودگاه ها و حتی در برخی از ساختمان های مسکونی مورداستفاده قرار می گیرد و ازاین جهت بازار کار بسیار وسیعی دارد که باعث می شود افراد شاغل درزمینه نصب و تعمیرات اپراتور شیشه ای درآمد قابل توجهی از این راه کسب کنند. در همین راستا آموزشگاه برق گستران دوره نصب اپراتور شیشه ای را در کارگاه های مجهز و زیر نظر اساتید متخصص برگزار می نماید. هدف آموزشگاه فنون برق از برگزاری دوره آموزش نصب اپراتور شیشه ای در تهران تربیت نیروی متخصص جهت ورود به بازار کار نصب اپراتور شیشه ای است. آموزش نصب چشمی اپراتور شیشه ای، آموزش سیم کشی اپراتور شیشه ای، آموزش نصب اپراتور شیشه ای تک لت، دو لت و چهار لت و…. بخشی از مطالبی است که در این دوره آموزش اپراتور شیشه به صورت کاملا عملی و کاربری آموزش داده خواهد شد. کارآموزان در پایان دوره نصب اپراتور شیشه ای با مشاوره و کسب تجربه از استاد مربوطه و همچنین خدمات پشتیبانی آموزشگاه، می توانند در بازار کار نصب اپراتور شیشه ای وارد شده و به درآمد بالایی برسند.

آموزش نصب اپراتور شیشه ای

سرفصل های آموزش نصب اپراتور شیشه ای

آموزش نصب اپراتور شیشه ای
1
این دوره شامل دو مدل Single و Bipart می باشد
2
نحوه و نصب سفارش قطعات تزئینی

در اتمام این دوره با انواع متعلقات تزئینی و تکمیلی آشنا شده و نحوه نصب و کاربرد آن به هنرجو و کارآموز و در نهایت همکاران گرامی انتقال داده خواهد شد.

3
سیم بندی و راه اندازی و برنامه ریزی باکس کنترل

این نکته که بعد از انتخاب درست و قرارگیری دقیق متعلقات خیلی مهم می باشد ، زمانی به کارکرد فنی و دقیق می انجامد که قطعات و فرمان پذیرها در زمان مناسب و در جایگاه الکتریکی و الکترونیکی مورد تایید کمپانی طرح قرار گیرد که در این مرحله نحوه برنامه ریزی و اتصال مصرف کننده ها مثل موتور ، کلید چند حالته (سلکتور) ، چشمی ها و سایر قطعات به باکس کنترل مورد تحلیل قرار می گیرد.

4
کارشناسی و اندازه گیری

مهمترین عامل در انجام صحیح و استاندارد اپراتورهای شیشه ای نحوه اندازه گیری در حالتهای مختلف درب ورودی می باشد، بهمراه استاندارد و غیر استاندارد

5
شناخت قطعات و متعلقات

بی شک شناخت و آشنایی با شکل ظاهری و نحوه نصب و کاربرد قطعات در اپراتور شیشه ای به تکنسین این امکان را می دهد که نصبی دقیق و ایده آل را انجام دهد با کمترین میزان صرف زمان

6
نصب قطعات و متعلقات

در این بخش نحوه صحیح و دقیق نصب قطعات را آموزش می دهیم ، لازم به ذکر است نحوه نصب دقیق و اصولی قطعات به کارکرد طولانی مدت قطعات می انجامد . مثل : محل دقیق و درست قطعات داخل ریل ، نحوه تنظیم تسمه ، تنظیم حساسیت و عمق میدان دید چشمی ها و …

آموزش نصب اپراتور شیشه ای ثبت نام آموزش نصب اپراتور شیشه ای

پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

آموزش نصب اپراتور شیشه ای مزایای دوره های آموزشگاه برق گستران آموزش نصب اپراتور شیشه ای
آموزش نصب اپراتور شیشه ای

تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

آموزش نصب اپراتور شیشه ای

تمامی مراحل آموزش نصب کولر گازی به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

آموزش نصب اپراتور شیشه ای

اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

آموزش نصب اپراتور شیشه ای

برگزاری دوره‌های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

آموزش نصب اپراتور شیشه ای

معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

آموزش نصب اپراتور شیشه ای

برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش نصب کولر گازی

آموزش نصب اپراتور شیشه ای

دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

آموزش نصب اپراتور شیشه ای

پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزش نصب کولر گازی

آموزش نصب اپراتور شیشه ای

آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انواع درب های اتوماتیک است که به دلیل ویژگی هایی منحصر به فردی که دارد امروزه بسیار پرطرفدار بوده و در مکان های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. این درب ها ظرافت و زیبایی بسیاری دارند و نسبت به دیگر درب های اتوماتیک بی سر و صدا هستند.

امروزه نصب درب های اتوماتیک در مکان های گوناگونی از قبیل فروشگاه ها، بانک ها، ورودی های ساختمان، بیمارستان ها، هتل ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرند و این موضوع بازار کار نصب درب اتوماتیک شیشه ای را بسیار پر رونق کرده است. نصب درب های اتوماتیک امری تخصصی است و از مراحل گوناگونی تشکیل شده است. با آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای می توانید طریقه نصب اپراتور شیشه ای را از صفر تا صد یاد بگیرید.

برای آموزش نصب اپراتور شیشه ای می توانید مدت زمان کوتاهی را نزد یک نصاب اپراتور شیشه ای سپری کنید و از این طریق نحوه نصب درب اتوماتیک شیشه ای را یاد بگیرید. روش دوم ثبت نام دوره نصب درب اتوماتیک شیشه ای در یک آموزشگاه حرفه ای است.

انتخاب روش یادگیری به هدف شما از آموزش بستگی دارد. اگر می خواهید در مدت زمان کوتاهی طریقه نصب اپراتور شیشه ای را یاد بگیرید و هیچ آشنایی با نصب درب های اتوماتیک نداشته و می خواهید از پایه نصب این درب اتوماتیک را یاد بگیرید توصیه می کنیم دوره آموزش اپراتور شیشه ای را در یک آموزشگاه حرفه ای ثبت نام کنید.

آموزش طریقه نصب درب اتوماتیک شیشه ای

آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه برگزار کننده دوره نصب درب اتوماتیک شیشه ای در کشور است. این آموزشگاه دوره های آموزش نصب اپراتور شیشه ای را در مدت زمان کمتر از یک هفته برگزار می نماید. این دوره در آموزشگاه برق گستران از پایه تا پیشرفته نحوه نصب درب های اتوماتیک شیشه ای را به شما آموزش می دهد. بنابراین حتی اگر هیچ دانشی در زمینه نصب درب های اتوماتیک نداشته باشید با شرکت در این دوره می توانید این نوع از درب اتوماتیک را برای انواع اماکن از جمله بیمارستان، فروشگاه، ادارات و غیره نصب و راه اندازی کنید.

نحوه برگزاری دوره آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای در این مرکز به صورتی است که ابتدا به صورت تئوری مفاهیم پایه به شما آموزش داده می شود. بعد از آنکه با مفاهیم پایه آشنا شدید به صورت عملی طریقه نصب اپراتور شیشه ای به شما آموزش داده می شود. در پایان دوره نیز یک مدرک فنی حرفه ای نصب درب اتوماتیک شیشه ای به شما ارائه می شود. روش نصب اپراتور شیشه ای در این دوره به صورت مرحله به مرحله و کاملا عملی می باشد.

بازار کار نصب درب اتوماتیک شیشه ای چگونه است؟

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از مدل های پرطرفدار و پرکاربرد درب اتوماتیک است. استفاده از این درب ها مزایای بسیاری دارد. از جمله اینکه با نصب این درب ها می توان در مصرف انرژِی صرفه جویی کرد. نصب این درب ها زیبایی بیشتری به محیط داده و باز و بسته شدن این درب ها بدون سر و صدا است. مزایای بسیار این درب ها باعث شده تا درب های اتوماتیک شیشه ای در اماکن گوناگونی نصب شوند و بازار کار نصب درب اتوماتیک رونق خوبی داشته باشد.

برای نصب این درب اتوماتیک لازم است تا مجموعه ای از تجهیزات خریداری و نصب شده و تنظیمات ویژه ای روی درب اعمال شود. نصب این تجهیزات کار آسانی نبوده و هر شخصی قادر به نصب آنها نمی باشد. این موضوع باعث شده تا بازار کار نصب درب اتوماتیک شیشه ای تخصصی باشد و تنها کسانی که آموزش نصب اپراتور درب شیشه ای را به صورت حرفه ای دیده باشند بتوانند از این بازارکار خوب و درآمدزا استفاده نمایند.

ورود به بازار کار نصب درب اتوماتیک نیاز به سرمایه نداشته و با تهیه ابزار و تجهیزات این شغل که قیمت بالایی ندارند می توانید به بازار کار این شغل ورود پیدا کنید. در واقع دانش و مهارت مهم ترین فاکتور برای ورود به این شغل است که در صورت ثبت نام در دوره های آموزش نصب اپراتور شیشه ای می توانید به این مهارت ها در مدت زمان کوتاهی دست پیدا کنید.

چرا در دوره نصب درب اتوماتیک شیشه ای ثبت نام کنیم؟

با شرکت در این دوره آموزشی در کمتر از یک هفته صفر تا صد نحوه نصب درب اتوماتیک شیشه ای را یاد می گیرید.

در حال حاضر تقاضا برای نصب این درب اتوماتیک افزایش یافته است، شرکت در این دوره و یادگیری مهارت های این شغل باعث می شود از یک شغل تخصصی و درآمدزا بهره مند شوید.

نصب و راه اندازی اپراتور شیشه ای امری تخصصی است و تنها افراد آموزش دیده از پس نصب این درب بر می آیند.

با شرکت در دوره آموزش نصب اپراتور شیشه ای یک مدرک معتبر بهره مند شده و می توانید وارد بازار کار شوید.

آموزش نصب اپراتور شیشه ای دوره های آموزشی مرتبط با آموزش نصب اپراتور شیشه ای آموزش نصب اپراتور شیشه ای
هنوز برای ثبت نام مطمئن نیستی؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش نصب درب اتوماتیک آموزش نصب درب اتوماتیک
آموزش نصب درب اتوماتیک سوالات متداول عمومی آموزش نصب درب اتوماتیک آموزش نصب درب اتوماتیک
این دوره ها تئوری برگزار ماین دوره ها تئوری برگزار می شود یا عملی ؟ی شود یا عملی ؟

پاسخ : برگزاری تمام دوره ها در کارگاه های تخصصی و مجهز ویژه بازار کار می باشد که هنرجویان قبل از ثبت نام امکان بازدید را دارند.

برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

اگر بعد از دوره آموزش نصب درب اتوماتیک سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

پاسخ : کارآموزان بعد از دوره از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

کلاس آموزش نصب درب اتوماتیک چند نفره می باشد؟

پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره نصب درب اتوماتیک را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

هنوز پاسخ سوالت رو پیدا نکردی ؟

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند...

آموزش نصب درب اتوماتیک آموزش نصب درب اتوماتیک
آموزش نصب درب اتوماتیک آشنایی بیشتر با آموزش نصب درب اتوماتیک آموزش نصب درب اتوماتیک
1) آیا در دوره نصب درب اتوماتیک تعمیرات هم آموزش داده میشود ؟

پاسخ : خیر این دوره شامل نصب ، راه اندازی و رفع عیب و یا تعویض قطعات می باشد و تعمیرات شامل این دوره نیست

2) آیا فقط با یک برند آموزش میدید؟

پاسخ : خیر شما پایه اصلی نصب جک برقی رو در کارگاه آموزش می بینید و با تمام برندهای موجود بازار می تونید کار کنید

3) آیا نصب درب تک لنگه رو هم در دوره نصب درب اتوماتیک یاد می دید؟

پاسخ : نصب درب دولنگه با تک لنگه فرق چندانی نداره اما تفاوت هاش حتما بهتون گفته میشه.

4) ست کردن ریموت هم شامل همین دوره هست؟

پاسخ : در این دروه نحوه نقشه خوانی و کاتالوگ خوانی به شما آموزش داده میشود و چون هر برندی مراحل مختص خود را برای ست کردن ریموت دارد با این روش شما بدون هیچ نوع مشکلی میتوانید این کار را انجام دهید.

5) آیا معرفی انواع سیم ها برای نصب درب اتوماتیک و نحوه سیم کشی هم گفته می شود؟

پاسخ : بله در این دوره هنرجو با انواع سیم مورد نیاز و.. آشنا می شود.

دیـدگاه کاربران

خوشحال میشویم تا از نظر شما در رابطه با آموزش نصب اپراتور شیشه ای آگاه شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شهریه دوره : 1.600.000 تومان

شهریه با تخفیف : 1.200.000 تومان