معرفی دوره نصب دزدگیر اماکن

دوره نصب دزدگیر اماکن عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 1500000
900000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: ۱و۱۰و۲۰

مدت دوره

مدت دوره:یک هفته

نام دوره:آموزش نصب دزدگیر اماکن
هزینه دوره:1,500,000
هزینه دوره با تخفیف :900,000
مدت دوره:یک هفته
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن
 

آموزش نصب دزدگیر اماکن


آموزش نصب دزدگیر اماکن از جمله رشته های بسیار پر مخاطب سیستم های امنیتی می باشد. دزدگیر های اماکن به سه دسته دزدگیر معمولی، دزدگیر با تلفن کننده خط شهری و دزدگیر با تلفن کننده سیم کارتی تقسیم می شوند. به دلیل تنوع تعداد مکان هایی که از دزدگیر اماکن استفاده می کنند بازار کار این رشته سودآوری بسیار زیادی دارد. در همین راستا آموزشگاه برق گستران دوره های آموزشی نصب دزدگیر اماکن را با تکیه بر اساتید با تجربه به صورت کاملا عملی و جهت ورود کارآموزان به بازار کار در تهران برگزار می نماید. آموزش نصب دزدگیر سیم کارتی، آموزش نصب دزدگیر اماکن بیسیم، آموزش نحوه سیم کشی دزدگیر، آموزش نصب انواع چشمی دزدگیر و…. از جمله سرفصل های آموزشی ارائه شده در کلاس نصب دزدگیر اماکن است. لازم به ذکر است که هنرجویان در پایان دوره نصب دزدگیر اماکن با مشاوره و کسب تجربه از استاد مربوطه و همچنین خدمات پشتیبانی آموزشگاه، می توانند در بازار کار نصب دزدگیر اماکن به در آمد بالایی برسند.

آموزش نصب دزدگیر اماکن
 
 

سرفصل های دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن


آشنایی با مفاهیم اولیه برق و معرفی اجزای سیستم و پنل مرکزی دزدگیر اماکن

در این مرحله شما با مفاهیم ولتاژ، جریان و همچنین با انواع ادوات دزدگیر اماکن مانند پنل مرکزی، انواع سنسورها، کابل ها، آژیرها و تلفن کننده ها آشنا خواهید شد.

معرفی و نصب مدار دزدگیر اماکن

در این مرحله شما با نحوه اتصالات مدار و نحوه عملکرد ترمینال های موجود در پنل مرکزی مانند ترمینالهای AUX، SIR، SPK، BAT، ZONE آشنا خواهید شد.

معرفی و نصب انواع تلفن کننده

در این مرحله شما با انواع تلفن کننده ها مانند تلفن کننده های خط شهری و سیم کارتی و همچنین با نحوه برنامه ریزی کردن، اضافه کردن شماره به تلفن کننده ها و ایجاد پیغام صوتی آشنا خواهید شد.

معرفی و نصب انواع چشمی دزدگیر اماکن

در این مرحله شما با انواع چشمی های حرکتی با سیم و وایرلس و همچنین نحوه صحیح زون بندی آشنا خواهید شد

معرفی و نصب انواع سنسورها

در این مرحله شما با انواع سنسورهای مگنت، سنسورهای وزنی، سنسورهای پدالی و شستی ها و همچنین نحوه اتصال به پنل مرکزی آشنا می شوید.

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش برق ساختمان درجه ۱آموزش نصب دوربین مداربستهآموزش نصب اعلام حریقآموزش نصب دزدگیر اماکنآموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش نصب دزدگیر اماکن

  1) آیا تلفن کننده هم در دوره نصب دزدگیر اماکن آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله نحوه نصب و پروگرام کردن تلفن کننده به همراه تست روی تلفن همراه کارآموز آموزش داده می شود.

  2) دوره نصب دزدگیر اماکن با چه مدل سنسورهایی آموزش داده می شود؟

  پاسخ : سنسور حرکتی – مگنت یا بین دری – سنسور پدالی و انواع شاسی ها آموزش داده میشود.

  3) آیا نحوه جاگذاری سنسورها در مکان های مناسب آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله بصورت کامل

  4) نحوه عیب یابی در دوره نصب دزدگیر اماکن آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله عیب یابی بصورت کامل اما شامل تعمیرات تخصصی نمی شود.

  5) آموزشگاه برق گستران چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

  پاسخ : مدارک معتبر – کلاس های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره

  آیا کلاسی برای شاغلین که تایم آزاد ندارند هم برگزار می کنید؟

  پاسخ : بله، کلاس های آخر هفته برای کارآموزان محترمی می باشد که در طی هفته نمی توانند دوره را شرکت کنند.

  اگر بعد از دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

  پاسخ : کارآموزان بعد از دوره از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

  آیا بعد از گذراندن دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

  پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

  در صورت عدم یادگیری بعد از کلاس نصب دزدگیر اماکن چه باید کرد؟

  پاسخ : در صورت عدم یادگیری آموزشگاه بدون اخذ هیچ مبلغی دوره را برای شما تکرار خواهد کرد.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره نصب دزدگیر اماکن در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن + مدرک معتبر فنی حرفه ای

  نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن جز خدماتی است که با توجه به افزایش آمار سرقت و دزدی تقاضا برای آن بسیار زیاد است. نصب صحیح دزدگیر اماکن مستلزم طی کردن مراحلی از قبیل نصب چشمی، سنسور، پنل، تنظیمات و غیره می باشد. همچنین دزدگیرهای اماکن انواع گوناگونی دارند و شما به عنوان تعمیرکار بایستی آموزش نصب انواع دزدگیر اماکن از جمله سیمکارتی، بیسیم، با تلفن کننده، بدون تلفن کننده و غیره را داشته باشید. بنابراین می توانیم بگوییم نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن آنقدرها هم آسان نبوده و تنها کسانی آموزش صفر تا صد نصب دزدگیر اماکن را دیده باشند می توانند این وسیله را نصب کنند. عده ای بر این باورند که می توانند با دیدن فیلم آموزشی یا خواندن فایل های پی دی اف آموزش نصب دزدگیر اماکن با طریقه نصب این وسیله آشنا شوند اما توجه داشته باشید که نصب این وسیله مانند دیگر وسایل نکاتی دارد و بی توجهی به این نکات باعث می شود تا دزدگیر به خوبی کار نکند.

  آموزش نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن

  بنابراین اگر هدف شما از آموزش نصب دزدگیر اماکن ورود به بازار کار است توصیه می کنیم حتما دوره نصب دزدگیر اماکن را در یک آموزشگاه معتبر ثبت نام کنید. هزینه یادگیری نصب دزدگیر مبلغ بالایی نبوده و در صورت یادگیری در همان ماه اول ورود به بازار کار می توانید چندین برابر این هزینه را به دست آورید. از مهمترین مزایا شرکت در دوره های آموزشی راه اندازی انواع دزدگیر در آموزشگاه های معتبر علاوه بر کسب مهارت و دانش، در صورت قبولی در امتحان پایان دوره سازمان فنی حرفه ای برای شما مدرک معتبر قابل ترجمه بین المللی صادر خواهد شد که توسط آن می توانید تمامی مدارک مورد نیاز برای تاسیس کسب و کار خود را دریافت کنید.

  آموزش نصب دزدگیر اماکن سیمکارتی

  دزدگیر اماکن سیمکارتی از مدل های پرطرفدار دزدگیر است و در ساختمان های بسیاری از آنها استفاده می شود. در این دزدگیرها زمانی که آژیر به صدا در می آید پنل مرکزی به شماره هایی که هنگام نصب دزدگیر ثبت شده است پیامک ارسال می کند. نصب این دزدگیرها با تمام مزیت هایی که دارد برای محیط هایی که آنتن دهی در آنها ضعیف است توصیه نمی شود. اما از آنجایی که در حال حاضر آنتن دهی موبایل در بیشتر نقاط قابل قبول است از این دزگیرها برای محیط ها و ساختمان های گوناگونی استفاده می شود. بنابراین اگر می خواهید وارد بازار کار شوید بایستی آموزش نصب دزدگیر اماکن سیمکارتی را به طور کامل یاد بگیرید. در دوره دزدگیر اماکن مجتمع برق گستران به طور کامل این موضوع آموزش داده می شود.

  آموزش نصب دزدگیر اماکن بیسیم

  در دزدگیرهای بیسیم ارتباط بین پنل مرکزی و سنسور به صورت بی سیم است. نصب دزدگیرهای بیسیم آسان بوده و نحوه کار آنها به این صورت است که در صورت ورود افراد به ساختمان چشمی به سنسور پالس هایی را می فرستند و سنسور به پنل مرکزی دستوری را می فرستد و پنل از طریق سیگنال های رادیویی اطلاع رسانی می کند. آموزش نصب دزدگیر اماکن بیسیم یکی از موضوعات مهم دیگری است که برای ورود به این شغل باید به آن مسلط شوید چرا که در حال حاضر تقاضا برای نصب این دوربین افزایش یافته است. در پکیج آموزشی نصب دزدگیر اماکن برق گستران این موضوع به شما آموزش داده می شود.

  چگونه دزدگیر اماکن را نصب کنیم؟

  چگونه دزدگیر اماکن را نصب کنیم؟

  همانطور که اشاره شد دزدگیرهای اماکن انواع گوناگونی دارند و نصب آنها مستلزم رعایت مراحل و نکاتی است. در صورت شرکت در دوره های آموزشی نصب دزدگیر اماکن، این موارد به طور کامل به شما آموزش داده می شود. در این بخش به طور مختصر شما را با نحوه نصب دزدگیر اماکن آشنا می کنیم. برای نصب دزدگیر اماکن ابتدا لازم است محل نصب پنل را انتخاب کنید، این محل بایستی به سنسور و آژیر فاصله مناسبی داشته باشد همچنین از دسترس افراد دور باشد. در صورتی که قصد نصب دزدگیر سیمکارتی را دارید توجه داشته باشید که محل نصب پنل مرکزی بایستی آنتن دهی خوبی داشته باشد. پس از نصب پنل مرکزی نوبت نصب سنسورهای حرکتی است. اگر دزدگیر را در مکانی نصب می کنید که نمی توانید کابل کشی داشته باشید باید از سنسور استفاده کنید. ابتدا مجل نصب سنسورها را مشخص کنید و بعد آنها را به پنل مرکزی متصل کنید. آموزش نصب سنسور حرکتی دزدگیر اماکن به طور کامل در دوره نصب دزدگیر اماکن آموزشگاه برق گستران آموزش داده می شود.

  حالا کافیست باتری را به پنل مرکزی دزدگیر متصل کنید. پس از نصب باتری نوبت نصب آژیر و بلندگو می رسد. نصب آژیر و بلندگو مستلزم رعایت نکاتی است و در دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن به طور کامل به آن پرداخته می شود. اما برای نصب آژیر و بلندگو بایستی به زیر کنتانت های siren و sp به ترتیب آژیر و بلندگو را نصب کنید. نصب چشمی دزدگیر از دیگر مراحل مهمی است که برای نصب دزدگیر اماکن باید انجام دهید. نصب چشمی هم نکات بسیاری دارد مثلا نباید چشمی را در محیط هایی که نوسان دارند نصب کنید مثلا در مقابل یک پنکه، همچنین چشمی ها نباید مقابل نور باشند بنابراین نصب چشمی در مقابل پنجره اشتباه است. بهتر است چشمی را در گوش های دیوار که نوسانی ندارند نصب کنید. از نصب چشمی در محیط های گرم و مرطوب نیز خودداری کنید. اگر در دوره نصب دزدگیر اماکن ثبت نام کرده باشید تمامی نکات نصب چشمی به شما آموزش داده می شود.

  حین انتخاب آموزشگاه نصب انواع دزدگیر به چه مواردی توجه داشته باشیم؟

  قبل از هر چیز توصیه می شود تمامی دوره های آموزشی که قصد سپری کردن آنها را دارید، نزد آموزشگاه های معتبری بروید که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت کنند. علاوه بر این مورد توصیه می شود قیمت و هزینه دوره آموزشی را معیاری برای سنجش کیفیت دوره معین نکنید. به عبارتی دیگر قیمت بالا یا پایین دوره آموزشی به معنای کیفیت عالی یا پایین دوره نمی باشد. بنابراین قبل از ثبت نام حتما از تجهیزات و کارگاه آموزشگاه دیدن بفرمایید و سپس برای ثبت نام اقدام کنید. همچنین می توانید از تجربه و میزان رضایت مهارت جویان قبلی اطلاعات مفیدی را کسب کنید.

  چرا باید در دوره نصب دزدگیر اماکن ثبت نام کنید؟

  1. در حال حاضر تقاضا برای نصب دزدگیر اماکن افزایش چشمگیری داشته است.
  2. نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن نیاز به سرمایه بالایی ندارد.
  3. در حال حاضر نصابان دزدگیر اماکن از درآمد خوبی برخوردار هستند.
  4. با شرکت در دوره نصب دزدگیر اماکن در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد نصب دزدگیر را یاد خواهید گرفت.
  5. با شرکت در دوره دزدگیر اماکن از یک مدرک فنی حرفه ای بهره مند خواهید شد.

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سیزده − شش =