معرفی دوره لیسه گیری خودرو

آموزش عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 10700000
7500000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: 1,10,20

مدت دوره

مدت دوره:1 هفته

نام دوره:آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو
هزینه دوره:10,700,000
هزینه دوره با تخفیف :7,500,000
مدت دوره:1 هفته
 
معرفی دوره آموزش نقاشی خودرو
 

آموزش لیسه گیری خودرو


آموزش لیسه گیری خودرو و ایر براش از دیگر دوره های پر طرفدار نقاشی ماشین است. ایر براش یکی از روش هایی است که با فشار باد کار رنگ آمیزی را انجام می دهد. لیسه گیری نیز از روش هایی است که برای رفع خط و خطوط بدنه خودرو استفاده می شود. امروزه ایر براش و لیسه گیری از محبوب ترین روش ها برای رفع مشکلات رنگ در بدنه خودرو است و همین موضوع بازار کار آن را بسیار عالی و درآمدزا کرده است. با توجه به بازار کار عالی این رشته آموزشگاه برق گستران دوره آموزش لیسه گیری ماشین و ایر براش را برگزار می نماید. دوره لیسه گیری بدنه خودرو و ایر براش به صورت عملی بوده و شما می توانید کلیه مباحث و سرفصل های آموزشی را به عملی تمرین و تکرار کنید. این موضوع باعث می شود تا در پایان دوره به مباحث تسلط بالایی پیدا کنید و بتوانید در بازار کار درآمدزایی داشته باشید. آموزش لیسه کشی رنگ های سفید صدفی، آموزش ترکیب رنگ لیسه کشی، آموزش پاک کردن قطعات رنگ شده برخی از مباحثی است که با شرکت در این دوره یاد می گیرید.

 آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو
 
 

سرفصل های دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو


معرفی ابزارهای تخصصی لیسه گیری و نحوه کار با آنها

آموزش کامل زاویه و عمق رنگ آسیب دیده

آموزش ترکیب رنگ لیسه گیری

آموزش کامل لیسه گیری و نحوه لیسه کشی

آموزش لیسه کشی رنگ های سفید صدفی

آموزش کامل ایربراش و پولیش محل لیسه کشی شده

آموزش پاک کردن و بی رنگ کردن قطعات رنگ شده

 

ثبت نام

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودروآموزش صافکاری خودروآموزش لیسه گیری و ایر براشآموزش نقاشی خودرو

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش لیسه گیری خودرو و وایر براش


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول دوره آموزش لیسه گیری خودرو و ایر براش

  در پایان این دوره آیا نحوه ترکیب رنگ لیسه گیری را به صورت کامل یاد می گیریم؟

  پاسخ : بله به صورت کامل یاد داده می شود.

  آیا نحوه کار با ابزارهای لیسه گری در این دوره آموزش داده میشود؟

  پاسخ : بله به صورت کامل آموزش داده میشود.

  آیا لیسه کشی رنگ های صدفی جزء مباحث این دوره است؟

  پاسخ :بله به صورت عملی آموزش داده میشود.

  آیا در این دوره سرامیک خودرو هم آموزش داده می شود؟

  پاسخ :خیر دوره سرامیک خودرو و ریکاوری به صورت دوره ای جداگانه توسط آموزشگاه برق گستران برگزار می شود.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

  پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

  آیا بعد دوره لیسه کشی و ایر براش خودرو نیاز به کارآموزی می باشد؟

  پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

  کلاس آموزش لیسه کشی و ایر براش خودرو چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره لیسه کشی و ایر براش خودرو را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  دوره آموزش لیسه کشی خودرو فنی حرفه ای

  دوره لیسه کشی خودرو در آموزشگاه برق گستران به صورت عملی برگزار می شود. آموزش ها و سرفصل های دوره به گونه ای تدوین شده اند که کلیه افراد علاقه مند به یادگیری لیسه کشی خودرو بتوانند در این دوره شرکت و مراحل لیسه کشی خودرو را یاد بگیرند. در این دوره ابتدا با لیسه کشی آشنا خواهید شد. بعد از آن کلیه ابزارهای لازم برای لیسه کشی معرفی و نحوه کار با آنها به شما آموزش داده می شود، حالا آموزش لیسه کشی اتومبیل آغاز می شود. در این بخش ابتدا استاد به صورت تئوری مراحل و نحوه لیسه کشی خودرو را آموزش می دهد و سپس به صورت عملی آموزش ها را روی خودرو انجام می دهد. بعد از آموزش، استاد از شما می خواهد به صورت عملی مراحل لیسه گیری را تکرار کنید. با این کار شما با مشکلات کار آشنا شده و با راهنمایی های استاد آنها را رفع می کنید. در دوره آموزش لیسه کشی آموزشگاه برق گستران علاوه بر این مراحل لیسه کشی آموزش داده می شود نحوه ورود به بازار کار و درآمد زایی از این رشته نیز آموزش داده می شود. همچنین اگر طی دوره بخشی از سرفصل های دوره را یاد نگرفتید می توانید بدون پرداخت هزینه در دوره لیسه گیری خودرو دیگری شرکت کنید.

  آموزش لیسه کشی بدنه خودرو را چگونه شروع کنیم؟

  لیسه کشی امری تخصصی است بنابراین آموزش و یادگیری آن نیاز به تمرین و تکرار بسیاری دارد. بنابراین اگر می خواهید آموزش لیسه کشی بدنه خودرو را یاد بگیرید بهتر است روشی را انتخاب کنید که طی آن امکان تمرین و کار عملی برای شما وجود داشته باشید. برای آموزش نحوه لیسه گیری خودرو روشهای مختلفی پیش روی شماست. اینکه کدام روش بهترین روش آموزش لیسه کشی خودرو است به هدف شما از آموزش بستگی دارد. اگر هدف شما تنها بالا بردن اطلاعات است می توانید با مشاهده فیلم آموزش لیسه کشی خودرو با نحوه انجام این کار آشنا شوید اما اگر می خواهید با آموزش لیسه کشی خود را برای ورود به بازار کار این رشته آماده کنید بهتر است روشی را انتخاب کنید که طی آن به صورت عملی صفر تا صد لیسه گیری را یاد خواهید گرفت. آموزش از طریق شاگردی و شرکت در دوره لیسه کشی خودرو از بهترین روش هایی است که از طریق آن می توانید مهارت های این شغل را یاد بگیرید. اگر می خواهید در مدت زمانی کوتاه و از پایه لیسه کشی را یاد بگیرید توصیه می کنیم یک آموزشگاه لیسه کشی خودرو مطمئن را شناسایی کرده و در دوره های آن ثبت نام کنید.

  هنگام انتخاب آموزشگاه لیسه کشی خودرو چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

  دوره لیسه کشی اتومبیل امروزه در مراکز و آموزشگاه های بسیاری برگزار می شود. انتخاب یک آموزشگاه خوب و تخصصی تاثیر بسیاری بر میزان یادگیری و موفقیت شما برای ورود به بازار کار دارد. بنابراین از این موضوع به سادگی نگذرید و توجه داشته باشید که در صورت انتخاب اشتباه زمان و هزینه بسیاری را از دست خواهید داد. اما دوره آموزش لیسه کشی بدنه خودرو را در کدام آموزشگاه سپری کنیم؟ بهترین مرکز کدام است؟ برای پاسخ به این سوالات توصیه می کنیم فاکتورهایی مانند شیوه برگزاری دوره، تجهیزات کارگاه، سرفصل ها و اعتبار آموزشگاه را در نظر داشته و این موارد را در آموزشگاه های متفاوت بررسی کنید.

  بهترین آموزشگاه، آموزشگاهی است که زیر نظر فنی حرفه ای، در کارگاه مجهز و به صورت عملی صفر تا صد لیسه کشی را به شما آموزش می دهد. موضوع مهم دیگر که نباید از آن چشم پوشی کرد پشتیبانی دوره است. نتایج بررسی ها نشان می دهد که هر چقدر آموزش ها کامل باشد هنگام ورود به بازار کار و شروع کار عملی سوالات بسیاری ایجاد می شود اگر دوره انتخابی پشتیبانی مناسبی نداشته باشد شما نمی توانید این ابهام ها را رفع کنید و بدون شک احتمال موفقیت شما در بازار کار کمتر خواهد بود. بنابراین علاوه بر فاکتورهای ذکر شده حتما به نوع و مدت زمان پشتیبانی دوره توجه داشته باشید.

  بازار کار لیسه کشی خودرو

  لیسه کشی یکی از مشاغل مرتبط با خودرو در بخش صافکاری و نقاشی است. با لیسه کشی ماشین می توانید خط و خطوط عمیق ایجاد شده روی بدنه خودرو را رفع کنید. اجرا لیسه کشی روی بدنه خودرو مراحل گوناگونی داشته و به دقت بالایی نیاز دارد از این رو بسیاری از نقاشان و صافکاران خودرو مهارت های لازم آن را ندارند و تنها با پولیش کاری یا رنگ خشک خراش ایجاد شده روی بدنه را پر می کنند.

  از آنجایی که لیسه کشی ماشین نسبت به پولیش و رنگ خشک برای رفع خراش های ایجاد شده روی خودرو موثر است لذا افراد معمولا برای رفع خراش های خودرو از لیسه کشی استفاده می کنند. با توجه به اینکه متخصصان این رشته اندک است لذا با یادگیری مهارت های این شغل و آموزش لیسه کشی ماشین می توانید از یک شغل عالی و درآمدزا بهره مند شوید.

   

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   

  مقالات مرتبط با آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو


  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  6 − 3 =