معرفی دوره ریمپ ecu

آموزش حرفه ای ریمپ در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 5000000
3500000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: 12

مدت دوره

مدت دوره:1 ماه

نام دوره:آموزش ریمپ ecu
هزینه دوره:5,000,000
هزینه دوره با تخفیف :3,500,000
مدت دوره:1 ماه
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش ریمپ ecu
 

آموزش ریمپ ecu


آموزش ریمپ ecu یکی از دوره هایی می باشد که طرفداران زیادی دارد. با توجه به کاربردهایی که ریمپینگ برای خودروها دارد این روزها اکثر افراد تمایل دارند تا عملیات ریمپ ایسیو را بر روی خودروی خود انجام دهند. ریمپینگ باعث افزایش قدرت موتور و کاهش مصرف سوخت می شود. عملیات ریمپ کاری حساس است و اگر توسط فرد غیر متخصص انجام شود نتیجه عکس می دهد و ممکن خسارات جبران ناپذیری به بار آورد. با توجه به بازار کار خوب این حرفه آموزشگاه برق گستران دوره آموزش ریمپ ایسیو را به صورت عملی و زیر نظر اساتید با تجربه برگزار می کند. پس از پایان دوره ریمپینگ، آموزشگاه برق گستران مدرک معتبر فنی و حرفه ای را به هنرجویان اعطاء کرده و آنها را برای ورود به بازار کار هدایت می کند. 

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو در دوره ای دیگری به صورت مجزا و کاملا تخصصی برگزار می گردد و نحوه عیب یابی و تعمیر انواع ایسیو در خودروهای گوناگون را آموزش می دهد. 

آموزش ریمپ ecu
 
 

سرفصل های دوره ریمپ 


آشنایی با انواع ECU های خودروهای ایرانی

توانایی انجام ریمپ تمامی ECU های خودروهای ایرانی، چینی و کره ای

آشنایی با نحوه چکسام گیری

شناخت مپ ایسیو

آموزش کاهش دمای فن

آموزش حذف سنسور اکسیژن دوم به منظور رفع خطا کاتالیزور

آموزش از بین بردن کد و خطای کاتالیزور

آشنایی با جداول مختلف ECU

توانایی انجام ریمپ به روش OBD

توانایی انجام ریمپ به روش KTAG

توانایی انجام ریمپ به روش JTAG

توانایی انجام ریمپ به روش GPT

توانایی برطرف کردن مشکلات نرم افزاری ایسیو

توانایی انجام ریمپ کلی(افزایش قدرت و شتاب و گشتاور) برای تمامی ایسیوها

توانایی انجام ریمپ کاهش مصرف سوخت

توانایی انجام ریمپ بک فایر و پاپ اند بنگ و (کاتاف رگباری) برای تمامی ایسیوها

توانایی حذف کد خطا برای تمامی ECU ها

توانایی حذف کد سوئیچ و بی کد کردن و فعال و غیرفعال کردن ایموبلایزر

توانایی تنظیم دور آرام برای تمامی ECU ها

آموزش حذف و فعال کردن تمامی سنسور ها

 

ثبت نام

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش برق خودرو درجه 1آموزش برق خودرو درجه 2آموزش تخصصی برق شبکه ای (مالتی پلکس)آموزش ریمپینگ(ریمپ ecu)آموزش تعمیرات ایسیو (ECU)

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزشی ریمپ ایسیو


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش ریمپ 

  ریمپ چه نوع خودروهایی در این دوره آموزش داده می شود؟

  پاسخ: ریمپ خودروهای داخلی بیشتر در این دوره آموزش داده می شود.

  در چه صورتی ریمپ بری خودرو مضر است؟

  پاسخ : اگر ریمپینگ توسط فردی که تخصص لازم ندارد انجام شود نتیجه عکس می دهد و ممکن است خسارات جبران ناپذیری به بار آورد.

  آیا این دوره پیشنیاز دارد؟

  پاسخ : خیر دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد.

  نحوه برگزاری این دوره به چه صورت است؟

  پاسخ:دوره به صورت کاملا عملی و در کاگراه برگزار می شود.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

  پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

  آیا بعد دوره ریمپ ecu نیاز به کارآموزی می باشد؟

  پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند.

  کلاس آموزش ریمپ ecu چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره ریمپ ecu را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزار، جزوات و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  ریمپ ایسیو چیست و چه کاری انجام می دهد؟

  ریمپ ایسیو به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که از طریق آن برنامه های ایسیو خودرو تغییر خواهند کرد. به عبارتی با ریمپ ایسیو مپ ایسیو تغییر می کند. شرکت های تولید کننده خودرو بر روی مپ ایسیو اطلاعات گوناگونی را قرار داده اند مثلا بر اساس این اطلاعات فن در زمان مشخصی روشن می شود، شتاب خودرو از مقدار مشخصی بالاتر نخواهد شد و بسیاری موارد دیگر. از طریق ریمپ ایسیو می توانید این تنظیمات را پاک کرده و با توجه به نیاز خود برنامه های دیگری بر روی ایسیو قرار دهید. مثلا شتاب خودرو را افزایش دهید، مصرف سوخت خودرو را پایین تر آورید و بسیاری از موارد دیگر.

  اما انجام این تنظیمات کار آسانی نبوده و لازمه ریمپ ایسیو آموزش ریمپ خودرو از صفر تا صد است. در صورتی که مراحل ریمپینگ به درستی انجام نشود عملکرد خودرو با اختلالات بسیاری روبه رو خواهد شد.

  با آموزش ریمپ ای سی یو می توانید مراحل ریمپ را بر روی انواع خودرو از جمله 405، 206، پراید، اردی، پژو پارس، تیبا، سمند و دیگر خودروهای داخلی و خارجی یاد بگیرید.

  آموزش ریمپ ایسیو را از کجا شروع کنیم؟

  همانطور که اشاره شد ریمپ ایسیو امری تخصصی است و انجام آن نیاز به آموزش حرفه ای ریمپ دارد. برای آموزش کامل ریمپ خودرو روش های گوناگونی وجود دارد. می توانید از طریق شاگردی نزد یک ریمپ کار ماهر و حرفه ای نحوه ریمپ را یاد بگیرید. یا دوره ریمپ را در یک مرکز آموزش ریمپ ثبت نام نمایید.

  اگر قصد داریم مهارت های این حرفه را در مدت زمانی کوتاه یاد بگیرید و از این طریق درآمدزایی کنید توصیه می کنیم روش دوم را برای آموزش ریمپ ماشین انتخاب کنید. چرا که در آموزش ریمپ از طریق شاگردی به حداقل زمان 6 تا یک سال نیاز دارد. در صورتی که اگر دوره ریمپ را در یک آموزشگاه حرفه ای ثبت نام کرده باشید در کمتر از یک ماه صفر تا صد ریمپ را یاد می گیرید. علاوه بر این معمولا ریمپ کاران خودرو حرفه ای با درخواست شما برای شاگردی موافقت نمی کنند.

  در انتخاب مرکز آموزش ریمپ ایسیو به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

  ریمپ ایسیو امری تخصصی است بنابراین آموزش آن نیز بایستی در مرکزی معتبر صورت گیرد. در صورتی که آموزش ریمپ حرفه ای نباشد اصول ریمپینگ را به خوبی یاد نگرفته و نمی توانید در بازار کار حرفی برای گفتن داشته باشید. بنابراین تصور نکنید که با مشاهده یک ویدئو آموزشی یا خواندن جزوه و کتاب می توانید ریمپینگ را به طور کامل یاد بگیرید. تمرین و کار عملی مهم ترین موضوعی است که پس از آموزش ریمپ ایسیو باید به آن توجه داشته باشید.

  متاسفانه بسیاری از مراکز و آموزشگاه ریمپ ایسیو تنها به صورت تئوری مباحث مربوط به ایسیو را آموزش می دهند و به دلیل قیمت پایین دوره ، بسیاری از افراد در دوره های آن ثبت نام می کنند. توجه داشته باشید که انتخاب آموزشگاه نباید تنها بر اساس قیمت باشد، اگر قصد آموزش صفر تا صد ریمپ را دارید بایستی به تجهیزات کلاس، کامل بودن سرفصل ها، عملی بودن دوره، سابقه استاد، پشتیبانی توجه داشته باشید.

  به این نکته توجه داشته باشید که اگر آموزش ریمپ به خوبی صورت نگیرد نمی توانید حضوری موفق در بازار کار داشته باشید.

  بازار کار ریمپ ایسیو چگونه است؟

  اجازه دهید کمی به بررسی بازار کار این شغل بپردازید. ایسیو یکی از مهم ترین قطعات در خودرو است و مدیریت عملکرد خودرو به سلامت این قطعه وابسته است. شرکت های تولید کننده خودرو بر روی ایسیو برنامه ای را قرار می دهند که طبق این برنامه فن خودرو در شرایطی خاص روشن می شود. دور موتور خودرو به صورت مشخصی افزایش می یابد. شتاب خودرو تا حد مشخصی افزایش پیدا می کند و بسیاری از موارد دیگر.

  تنظیمات قرار گرفته در مپ ایسیو برای تمام خودرو یکسان بوده و ممکن است این تنظیمات با شرایط آب و هوایی شما یا نوع مصرف شما از خودرو سازگار نباشد. در چنین شرایطی ریمپ ایسیو می تواند به شما کمک کند تا خودرو را با توجه به نیاز خود تنظیم کنید. به طور مثال اگر در منطقه ای هستید که ماشین زود جوش می آورد، تنظیمات فن را تغییر دهید. یا شتاب خودرو را بیشتر کنید و مواردی از این قبیل.

  اما ریمپ ایسیو کاری بسیار تخصصی است و تعداد افراد ماهر در این زمینه بسیار معدود هستند. این موضوع بازار کار ریمپ ایسیو را بسیار عالی کرده است. از طرفی با توجه به مزایایی که ریمپ ایسیو دارد امروزه تقاضا برای ریمپ خودرو افزایش چشمگیری یافته است و این موضوع به خوبی نشان می دهد که بازار کار این رشته در آینده رونق بسیاری خواهد داشت.

  با آموزش ریمپ ایسیو می توانید به صورت حرفه ای ریمپ ماشین را یاد بگیرید.

  آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین مراکز آموزش ریمپ در تهران است که دوره آموزشی ریمپ خودرو را برگزار کرده و به صورت اصولی و تخصصی آموزش ریمپ با دیاگ را به شما عزیزان آموزش می دهد.

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  پانزده + چهار =