معرفی دوره نصب کرکره برقی

آموزش صفر تا صد نصب کرکره برقی با موتور ساید و توبلار

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 1500000
900000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: ۱و۱۰و۲۰

مدت دوره

مدت دوره:یک هفته

نام دوره:آموزش نصب کرکره برقی
هزینه دوره:1,500,000
هزینه دوره با تخفیف :900,000
مدت دوره:یک هفته
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش نصب کرکره برقی
 

آموزش نصب کرکره برقی


آموزش نصب کرکره برقی از دیگر رشته های نصب درب اتوماتیک می باشد. کرکره برقی به دلیل سهولت استفاده در انواع فروشگاه ها و مغازه ها و حتی پارکینگ ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. از این جهت نصب و تعمیرات کرکره برقی بازار کار وسیعی را شامل می شود با توجه به بازار کار خوب این رشته آموزشگاه برق گستران دوره آموزش نصب کرکره برقی در تهران را با تکیه بر متخصصین مجرب به صورت کاملا عملی برگزار می کند. کلیه آموزش ها در دوره نصب کرکره برقی متناسب با نیاز بازار و با هدف ورود کارآموزان به بازار کار برگزار می گردد. آموزش نصب کرکره برقی با موتور ساید، آموزش نصب کرکره برقی با موتور توبلار، آموزش تنظیم حد بالا و پایین در موتور ساید و توبلار و غیره از جمله سرفصل های آموزشی این دوره می باشد. همچنین کارآموزان در پایان این دوره آموزشی با توجه به مشاوره ها و پشتیبانی های آموزشگاه به راحتی و بدون ترس و استرس می توانند وارد بازار کار شده و به کسب درآمد بپردازند.

آموزش نصب کرکره برقی
 
 

سرفصل های دوره آموزش نصب کرکره برقی


کارشناسی و اندازه گیری

مهمترین عامل موفقیت در طراحی و نصب یک واحد کرکره اتوماتیک اندازه گیری دقیق تیغه ها و انتخاب صحیح توان و نوع موتور می باشد . در این مرحله با تمام اصطلاحات مهم در اندازه گیری ، نحوه اندازه گیری ، نحوه انتخاب نوع تیغه ، انتخاب نوع موتور ، انتخاب توان موتور می پردازیم.

نصب مدار فرمان و تنظیم مکانیکی محدود کننده های حرکتی موتور ها

میکرو سوئیچ های کنترل ولتاژ داخل هر نوع موتور به تفکیک توضیح داده خواهد شد ، در ادامه به نحوه نصب مدار فرمان های کرکره جهت کنترل از راه دور آشنا می شویم . تمرین بعدی در این مرحله نحوه سیم بندی مدارفرمان بهمراه تنظیمات آن می باشد

نصب قطعات و متعلقات کرکره برقی

بعد از شناخت قطعات عامل بعدی نحوه نصب این قطعات است که هرکدام دارای اصول خود می باشد که در صورت عدم رعایت این اصول نصب امکان پذیر نخواهد بود.اینکه قطعات در چه جایگاهی و در چه مرحله ای و در چه شرایطی به نصب وارد می شوند،دراین مرحله به هنرجو انتقال داده خواهد شد مثل : نصب پلیت ها ، طول لوله ، اتصال موتور به لوله ، تیغه لوله ، لوله یا شفت به پلیت ها و …

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش برق ساختمان درجه ۱آموزش نصب درب اتوماتیکآموزش نصب کرکره برقیآموزش نصب اپراتور شیشه ایآموزش نصب درب ریلی

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش نصب کرکره برقی


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش نصب کرکره برقی

  1) آیا نصب کرکره برقی را فقط با یک موتور آموزش می دهید؟

  پاسخ : خیر هم موتور ساید و هم توبلار آموزش داده میشود اما موتور MC چون منسوخ شده در این دوره نمی باشد

  2)آیا مراحل اندازه گیری و قیمت دهی هم در این دوره هست؟

  پاسخ : بله مشاوره برای قیمت دهی و همچنین نحوه اندازه گیری اصولی کرکره برقی به شما آموزش داده میشود.

  3) آیا ما در دوره نصب کرکره برقی با انواع مختلف تیغه ها و یا موتور ها آشنا میشویم یا فقط با یک مدل آموزش داده میشود؟

  پاسخ : در این دوره شما با انواع تیغه ها اعم از تک جداره ، دوجداره ، فوم دار ،‌ پل دار،پانچ دار و… و همچنین با برندهای مختلف موتور ها آشنا می شوید.

  4)آیا آهن کشی در دوره نصب کرکره برقی آموزش داده میشود؟

  پاسخ : بله نصب قوطی ها و آهن کشی کامل شامل این دوره می باشد

  5) آیا در این دوره برند های معتبر در این صنعت هم معرفی می شود؟

  پاسخ : بله در این دوره بهترین برند های بازار معرفی می شود.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  آیا شهریه بصورت نقد باید پرداخت شود؟

  پاسخ : خیر ،کارآموزانی که شرایط پرداخت نقدی را ندارند می توانند بصورت اقساط پرداخت کنند.

  کلاس آموزش نصب کرکره برقی چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  آیا بعد از گذراندن دوره آموزش نصب کرکره برقی مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

  پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره نصب کرکره برقی را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش کرکره برقی فنی حرفه ای از صفر تا صد

  با کاهش محبوبیت کرکره های دستی و منسوخ شدن آنها در چند سال گذشته، نصب و راه اندازی انواع کرکره برقی از اهمیت ویژه ای برای برقراری امنیت مغازه ها، پاساژ ها و پارکینگ ها برخوردار می باشد. همان طور که ممکن است بدانید در سال های گذشته مغازه ها برای ایجاد امنیت و جلوگیری از سرقت، از کرکره های دستی استفاده می کردند که فرایند باز و بسته کردن آن می توانست برای برخی از افراد دشوار و مقدار کمی وقت گیر باشد. اما هم اکنون اثری از مغازه های قدیمی همراه با کرکره های دستی به ندرت به چشم می خورد و اکثر مغازه ها و پاساژ ها از کرکره های برقی و اتومات استفاده می کنند. کرکره های برقی در جهت بالا و پایین شدن از یک موتور استفاده می کنند که با استفاده از یک ریموت بالا و پایین میروند. معمولا جنس این نوع کرکره ها آلومینیوم بوده و مقاومت بیشتری را نسبت به انواع قدیمی خود دارند.

  آموزش نصب کرکره برقی

  با توجه به این موارد به راحتی می توان یافت که بازار کار نصب و راه اندازی کرکره برقی بسیار پر رونق می باشد و با کسب مهارت و دانش در این حوزه به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید و از درآمد بسیار بالایی برخوردار شوید. یکی از بهترین روش برای کسب مهارت به صورت اصولی در این حوزه، شرکت در دوره های آموزشی فنی حرفه ای می باشد. شما با شرکت در این دوره ها تمامی مباحث ویژه نصب و تعمیر کرکره برقی را از پایه تا پیشرفته از مبتدی تا حرفه ای توسط اساتید ماهر آموزش دیده و در صورت تمایل می توانید در امتحان سازمان فنی حرفه ای کشور شرکت کرده و مدرک معتبر بین المللی این سازمان را دریافت کنید.

  آموزش نصب موتور کرکره برقی

  نصب موتور کرکره برقی یکی از مهمترین مراحل در نصب کرکره برقی است. توبلار و ساید دو موتور رایج در کرکره های برقی است که هر یک برای مکان های خاصی استفاده شده و مزایا و معایب گوناگونی دارند. مثلا از آنجایی که موتورهای ساید کاسه و فنر ندارند به همین خاطر کارکرد آنها بدون دردسر خواهد بود. همچنین نصب این کرکره های برقی آسان بوده و هنگام قطع برق نیز کار می کنند. اما نصب کرکره برقی ساید در مقایسه با کرکره برقی توبلار قیمت بالاتری دارد و زمان و باز و بسته شدن کرکره طولانی تر است. در مقابل کرکره های برقی با موتور توبلار فضای کمتری اشغال می کنند، قیمت مناسب تری دارند، سرعت باز و بسته شدن در آنها بالاتر است و از نظر زیبایی نیز بهتر هستند. انتخاب نوع موتور کرکره برقی به محل نصب کرکره برقی وابسته است به طور مثال اگر می خواهید کرکره برقی را در محیط های پرتردد نصب کنید بهتر است از موتور ساید استفاده کنید. همچنین برای نصب کرکره در مکان های که طول و عرض زیادی ندارند بهتر است از کرکره های با موتور توبلار استفاده کنید. به دلیل کاربردهای گوناگون موتورهای کرکره برقی توصیه می کنیم برای ورود به بازار کار کرکره برقی آموزش نصب کرکره برقی با موتور ساید و آموزش نصب کرکره برقی با موتور توبلار را به طور کامل ببیند و با تمام نکات و فوت و فن های نصب موتور کرکره برقی آشنا باشید. در کلاس آموزش نصب کرکره برقی آموزشگاه برق گستران صفر تا صد نصب کرکره برقی با انواع موتورها به شما آموزش داده می شود.

  وظایف نصاب کرکره برقی

  شما به عنوان یک نصاب کرکره برقی بایستی قادر باشید تا انواع کرکره برقی در ابعاد مختلف برای اماکنی همچون مغازه های کوچک، بزرگ، مجتمع های مسکونی، تجاری، فروشگاه ها و پارکینگ ها نصب و راه اندازی کنید. علاوه بر این مورد، اکثر نصابان کرکره برقی بر روی تعمیرات موتور تسلط داشته و قادر هستند تمامی مشکلات کرکره برقی را برطرف کنند. تعیین اندازه و عرض تیغه کرکره، تعیین ارتفاع مورد نیاز تیغه، توانایی نصب و تنظیم موتور توبولار و ساید، نصب ریل و تیغه ها، توانایی سیم کشی از جمله مهارت هایی می باشد که یک نصاب کرکره برقی بایستی از آنها برخوردار باشد.

  مراحل نصب کرکره برقی

  شرکت در دوره نصب کرکره برقی آموزشگاه برق گستران چه مزایایی دارد؟

  امروزه بسیاری از آموزشگاه ها دوره های آموزشی نصب کرکره برقی را ارائه می دهند. بنابراین در انتخاب آموزشگاه دقت داشته باشید و به عواملی چون مهارت و تخصص استاد دوره، کاربردی بودن موضوعات و سرفصل های آموزشی، برگزاری دوره در کارگاه های مجهز، عملی بودن کارگاه، ارائه مدرک معتبر و توجه داشته باشید. متاسفانه برخی از آموزشگاه دوره کرکره برقی را با قیمت پایین ارائه می دهند، اما در پایان دوره کارآموز با نصب و راه اندازی کرکره برقی آشنا نشده و نمی تواند وارد بازار کار شود. دقت داشته باشید برای انتخاب آموزشگاه معتبر هیچگاه قیمت دوره را معیاری برای سنجش کیفیت دوره آموزشی معین نکنید. به عبارتی دیگر قیمت پایین و بالا دوره آموزشی بیانگر کیفیت پایین و بالا نمی باشد. از این رو توصیه می شود در گام اول از تجربه مهارت آموزان این آموزشگاه و کارگاه های آن قبل از ثبت نام دیدن کنید.

  در آموزشگاه برق گستران آموزش نصب و راه اندازی کرکره برقی به صورت عملی می باشد. این آموزشگاه هر آنچه که برای نصب کرکره برقی به آن نیاز دارید از جمله آموزش نصب موتور کرکره برقی، آموزش نصب رسیور، چشمی، برد، تیغه، قفل برقی، پروفیل، پیلت، رسیور، شفت و دیگر اجزا کرکره را به شما آموزش می دهد. همچنین آموزش تنظیم درب کرکره برقی، و کددهی ریموت کرکره برقی را یاد می گیرید. تمامی آموزش ها در این دوره به صورت عملی است. یعنی شما خود به صورت عملی بر روی کرکره برقی کار می کنید و مراحل نصب و راه اندازی را انجام می دهید.

  نگران یادگیری طریقه نصب کرکره برقی نباشید. در صورت یاد نگرفتن مباحث می توانید به صورت رایگان در دیگر دوره آموزش کرکره برقی شرکت کنید. همچنین اگر در بازار کار با سوالی روبه رو شدید می توانید با استاد ارتباط گرفته و سوالات خود را در میان بگذارید.

  چگونه وارد بازار کار نصب کرکره برقی شویم؟

  ورود به بازار کار نصب کرکره برقی نیاز به سرمایه اولیه بالایی ندارد. مهم ترین موضوع برای ورود به بازار کار این شغل آموزش کامل نصب کرکره برقی است که در صورتی که در دوره نصب کرکره برقی آموزشگاه برق گستران ثبت نام کنید می توانید علاوه بر کسب مهارت و تجربه اصولی در این حوزه با مدرک معتبر سازمان فنی حرفه ای وارد بازار کار شوید. پس از آموزش کرکره برقی تنها کافیست مدت زمانی را نزد یک نصاب کرکره برقی کار کنید. پس از کسب تجربه می توانید در صورت داشتن سرمایه به صورت شخصی یک مغازه تاسیس کرده و پروژه های نصب کرکره برقی را دریافت کنید. همچنین می توانید برای شرکت های فعال در این زمینه روزمه ارسال کرده و به استخدام آنها درآیید. امروزه سایت ها و اپلیکیشن های ارائه دهنده خدمات آنلاین رشد بسیاری داشته اند می توانید آنها را شناسایی و همکاری داشته باشید. راه اندازی یک سایت در زمینه ارائه خدمات نصب و راه اندازی دربهای اتوماتیک یکی از دیگر روش هایی است که از طریق آن می توانید درآمدزایی داشته باشید. همچنین می توانید در دیوار یا شیپور آگهی نصب کرکره برقی ثبت کنید. بنابراین شغل نصب و تعمیر کرکره برقی یکی از مشاغلی می باشد که در صورت داشتن مهارت می توانید به راحتی وارد بازارکار شده و از درآمد مناسبی برخوردار شوید.

  سخن آخر

  در نهایت اگر به دنبال شغل فنی هستید که از بازار کار مناسبی برخوردار باشد، شغل نصاب کرکره برقی در تمامی فصل های سال داغ بوده و به راحتی می توانید در صورت داشتن مهارت و مشتری مداری از مشتریان و درآمد بالایی برخوردار شوید. از این رو برای کوتاه تر شدن فرایند یادگیری، توصیه می شود در ابتدا در دوره های آموزشی نصب کرکره برقی شرکت کرده سپس مهارت و تجربه هایی که در دوره آموزشی کسب کردید را در بازار کار پیاده سازی کنید.

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره