معرفی دوره نصب پکیج

دوره نصب پکیج عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 1700000
1200000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: ۱و۱۵

مدت دوره

مدت دوره:یک هفته

نام دوره:آموزش نصب پکیج دیواری
هزینه دوره:1,700,000
هزینه دوره با تخفیف :1,200,000
مدت دوره:یک هفته
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش نصب پکیج دیواری
 

آموزش نصب پکیج دیواری


آموزش نصب پکیج دیواری امروزه از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. با توجه به مدل های متنوع پکیج و شیوه های نصب متفاوت هر یک از آن ها، نصب پکیج دیواری امری تخصصی بوده و نیاز به دانش و مهارت لازم در این زمینه می باشد. همچنین افزایش ساخت و ساز انواع ساختمان ها در کشور نشان از بازار خوب نصب پکیج دیواری می دهد. از این رو آموزشگاه پکیج دیواری برق گستران اقدام به برگزاری دوره نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای با هدف آموزش کارآموزان جهت بهره برداری از فرصت های بازار کار می نماید. کلاس آموزش نصب پکیج دیواری برق گستران به صورت کاملا عملی، زیر نظر اساتید با تجربه و در کارگاه های مجهز در تهران برگزار می شود، تمامی سرفصل های آموزشی ارائه شده در این دوره متناسب با نیازهای بازار می باشد، برخی از مهم ترین سرفصل های دوره آموزش نصب پکیج عبارتند از: آموزش گام به گام نصب و راه اندازی پکیج، معرفی انواع پکیج های موجود در بازار، چگونگی رسوب گیری، آموزش عملی هواگیری پکیج ، نصب دودکش و غیره می باشد. کارآموزان می توانند در انتهای دوره آموزشی نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای با مشاوره اساتید به راحتی به بازار کار نصب پکیج دیواری وارد شوند و از پشتیبانی همیشگی آموزشگاه برق گستران نیز برخوردار شوند.

آموزش نصب پکیج دیواری
 
 

سرفصل های دوره آموزش نصب پکیج دیواری


آموزش شناخت انواع پکیج و آشنایی کامل با نوع کارکرد

مدلهای پکیج موجود در بازار
انواع پکیج از لحاظ کارکرد به صورت شناخت کافی جهت نصب برای متراژهای مختلف
چند مدل از لحاظ کارکرد پکیج در بازار موجود می باشد و شما تعمیرات کارها باید آن را بشناسید

آموزش نصب پکیج و استفاده از دستگاه های دیجیتالی

نحوه صحیح کار با پکیج در مواقع اضطراری در دسترس نبودن سرویس کار تا به دستگاه آسیب نزند.

آموزش عیب یابی پکیج

تقسیم پکیج ها از لحاظ کارکرد
پکیج ها اکثراً به سه قسمت قطعات مصرفی ، قطعات گرمایش و قطعات مشترک تقسیم می شوند که از طریق این تقسیم بندی عیب یابی راحت تر و سریع تر صورت میگیرد.

آموزش نصب صحیح دودکش

نصب صحیح دودکش دوجداره و دودکش جهت پکیج های با محفظه احتراق باز و محاسبه طول دودکش در ساختمان

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام دوره آموزش نصب پکیج دیواری

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیرات پکیج دیواری

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش نصب پکیج دیواری


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش نصب پکیج دیواری

  1)آیا در دوره نصب پکیج دیواری برند خاصی آموزش داده می شود؟

  پاسخ : خیر در این دوره کلیت کار آموزش داده می شود و برند خاصی مد نظر نیست.

  2) آیا احتیاج است کارآموز برای شرکت در دوره نصب پکیج دیواری تجهیزات همراه داشته باشد ؟

  پاسخ : خیر تمامی تجهیزات مورد نظر در کارگاه به صورت کامل موجود می باشد .

  3) آیا در دوره نصب رسوب شویی و سرویس آن هم آموزش داده می شود ؟

  پاسخ : بله بصورت کامل و عملی در کارگاه این کار را انجام می دهید

  4) آیا دوره نصب پکیج شامل مبحث لوله گذاری لوله های ورودی هم می شود؟

  پاسخ : بله قطعا چون این مبحث یکی از مراحل نصب می باشد به صورت کامل آموزش داده می شود.

  5) آیا در دوره نصب پکیج دیواری با تمام مدل های پکیج موجود در بازار آشنا می شویم ؟

  پاسخ : بله به طور کلی تمام مدل ها و نحوه نصب آن ها در کلاس گفته می شود.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید

  در صورت عدم یادگیری بعد از کلاس نصب پکیج دیواری چه باید کرد؟

  پاسخ : در صورت عدم یادگیری آموزشگاه بدون اخذ هیچ مبلغی دوره را برای شما تکرار خواهد کرد.

  آیا بعد از گذراندن دوره آموزش نصب پکیج دیواری مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

  پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

  اگر بعد از دوره آموزش نصب پکیج دیواری سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

  پاسخ : کارآموزان بعد از دوره از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره نصب پکیج دیواری را در آموزشگاه برق گستران بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  دوره آموزش نصب پکیج دیواری از مبتدی تا حرفه ای

  در حال حاضر دوره های آموزش نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای توسط آموزشگاه هایی که زیر نظر این سازمان فعالیت می کنند برگزار می شود. تمام آموزشگاه های پکیج دیواری از سوی این سازمان مجوز برگزاری کلاس نصب پکیج را ندارند. بنابراین اگر می خواهید دوره نصب پکیج فنی حرفه ای را سپری کنید لازم است تا یک آموزشگاه معتبر که زیر نظر این سازمان فعالیت دارد را شناسایی نمایید. آموزشگاه برق گستران یکی از مجتمع های آموزشی است که زیر نظر این سازمان فعالیت کرده و دوره های آموزش نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای را برگزار می نماید. مدرک فنی حرفه ای پکیج دیواری یکی از مدارک معتبری است که نه تنها در ایران بلکه در کشورهای بسیاری دارای اعتبار است.

  نحوه نصب پکیج دیواری

  اما برای گرفتن این مدرک ابتدا لازم است در دوره های نصب پکیج دیواری ثبت نام و صفر تا صد نصب و تعمیرات انواع پکیج های دیواری را اموزش بینید. پس از اتمام دوره نصب پکیج و تعمیرات لازم است تا در آزمون های دو مرحله ای تئوری و عملی که از سوی فنی حرفه ای برگزار می شود شرکت و نمره قبولی را اخذ کنید. مرحله اول آزمون کتبی است که پس از کسب نمره قبولی، وارد آزمون عملی خواهید شد و بایستی مهارت و دانشی که در دوره آموزش نصب پکیج دیواری کسب کرده اید را به نمایش بگذارید.

  مراحل نصب انواع برند پکیج دیواری

  تعمیرات و نصب پکیج دیواری یکی از مشاغل پر درامد بود که معمولا از بازار کار خوبی برخوردار میباشد. از آنجایی که این شغل مبتنی بر مهارت بوده، بایستی برای کسب مهارت و دانش در این حوزه، آموزش اصولی زیر نظر اساتید ماهر و آشنا با بازارکار را سپری کنید. اینگونه علاوه بر کسب مهارت در این حوزه می توانید، با داشتن مدرک فنی و حرفه ای حتی برای مهاجرت نیز اقدام نمایید. یکی از مباحث مهم در آموزش نصب پکیج دیواری این است که مکان مناسبی را برای نصب و راه اندازی پکیج دیواری انتخاب کنید.

  بنابراین اولین گام جهت نصب پکیج دیواری نصب کردن شابلون یا پایه نگهدارنده دستگاه بوده که باید به وسیله پیچ های استاندارد بر روی دیوار مقاوم مستحکم شود. اگر قصد دارید پکیج دیواری را داخل فضا منزل و در آشپزخانه نصب کنید، حتما فضا کافی برای نصب دستگاه را داشته باشید. در نهایت اولین گام برای نصب پکیج دیواری این است فضا مورد نیاز برای نصب و راه اندازی دستگاه را مهیا کرده و پایه نگهدارنده دستگاه را بر روی دیوار مستحکم کنید. علاوه بر این، ارتفاع دستگاه 120 سانتیمتر از کف و 10 سانتیمتر از کابینت و دیوار های مجاور باید به درستی توسط تعمیرکار پکیج دیواری معین شود.

  دقت داشته باشید که پکیج دیواری را نباید در مجاورت مواد اشتغال زا و وسایل گاز سوز نصب شود. حال که پکیج دیواری را بر روی دیوار در محل مورد نظر نصب کرده اید، وقت آن است که اتصال لوله آب را انجام بدهید. توجه داشته باشید قبل از آبگیری پکیج بایستی از محکم بودن آن بر روی دیوار اطمینان حاصل فرمایید. زیرا عدم رعایت این نکته کلیدی، ممکن است در حین آبگیری و سنگین شدن دستگاه، پکیج سقوط کند و خساراتی را به بار بیاورد. اکنون زمان اتصال لوله گاز و نصب دودکش فرا رسیده است. به منظور افزایش ایمنی دستگاه و منزل توصیه می شود شیلنگ های استاندارد و دارای قطر مناسب استفاده گردد. نصب دودکش نیز از مهمترین مراحل آموزش نصب پکیج دیواری می باشد که بایستی به دقت نصب شود. استفاده از دودکش با قطر مناسب و استاندارد برای خارج شدن گازهای تولید شده بسیار تاثیرگذار و موثر می باشد. بنابراین استفاده از کلاهک استاندارد به شکل H و طولانی نبودن بیش از حد دودکش از مهمترین نکات نصب پکیج دیواری می باشند. در آخر برای اتصال پکیج به برق حتما از محافظ استفاده نمایید. زیرا نوسانات برق می تواند به برد دستگاه آسیب جدی را وارد کند.

  ویژگی بهترین آموزشگاه نصب و تعمیر پکیج دیواری کدام است؟

  امروزه آموزشگاه های متعددی در سراسر کشور دوره های نصب پکیج را برگزار می کند و طبیعتا همه آنها از کیفیت تدریس یکسانی برخوردار نیستند و تنها تعداد اندکی از این آموزشگاه ها صفر تا صد دوره آموزش نصب پکیج فنی حرفه ای را به صورت کاملا تخصصی و عملی برگزار می کنند. بنابراین پیش از ثبت نام در دوره آموزش نصب پکیج دیواری می بایست به بررسی آموزشگاه پکیج دیواری پرداخته و بهترین آموزشگاه را برای گذراندن دوره آموزشی نصب پکیج دیواری برگزینید.

  آموزش نصب پکیج دیواری

  آموزشگاه برق گستران واقع در تهران، یکی از بهترین آموزشگاه هایی است که دوره نصب پکیج دیواری را به صورت کاملا تخصصی و عملی زیرنظر سازمان فنی حرفه ای برگزار می کند. در دوره آموزش نصب پکیج دیواری برق گستران هنرجویان علاوه بر آموزش تئوری به صورت کاملا عملی و در مجهزترین کارگاه ها، کلیه مباحث مربوط به نصب پکیج دیواری را یاد می گیرند.

  بازار کار شغل پکیج دیواری

  امروزه پکیج های دیواری به دلیل مزایای بسیاری که دارد مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و جایگزین سایر سیستم های گرمایشی شده است، در حال حاضر در اکثر ساختمان ها از پکیج دیواری برای گرمایش ساختمان استفاده می کنند. افزایش روز افزون تقاضا برای خرید پکیج دیواری، افزایش ساخت و سازها در سال های آینده و جایگزینی پکیج بجای دیگر سیستم های گرمایشی، شغل نصاب پکیج را به یکی از مشاغل فنی با بازار کار عالی تبدیل کرده است. درصورتیکه در بازار کار نصب پکیج دیواری ارتباطات خوب، تخصص و تجربه کافی داشته باشید و دوره آموزش نصب پکیج دیواری را در یک آموزشگاه تخصصی سپری کرده باشید، می توانید در اکثر نمایندگی های معتبر فروش و خدمات پس از فروش نصب پکیج دیواری استخدام شوید.

  درآمد نصب پکیج دیواری

  با توجه به اینکه درآمد شغل پکیج تنها به نصب پکیج دیواری محدود نمی شود، نصب پکیج دیواری با سرویس های خدمات پس از فروش و تعمیرات آن برای افراد متخصص درآمدزایی بسیاربالایی را به همراه دارد. بنابراین اگر فکر می کنید که در کار نصب پکیج دیواری می توانید موفق باشید، از هم اکنون با اقدام به ثبت نام دوره های آموزش نصب پکیج دیواری خود را آماده بازار کار پررونق این رشته کنید. میزان درآمد نصاب پکیج دیواری بسته به میزان تخصص، مهارت و تجربه کاری فرد متغیر است. بدیهی یست که هر چه مهارت و تخصص فرد بیشتر باشد، تعداد مراجعان و به دنبال آن درآمد فرد افزایش پیدا میکند. میزان تبلیغات، مشتری مداری، سرعت و کیفیت ارائه کار برخی از دیگر عوامل تاثیر گذار بر درآمد این شغل می باشد. به طور کلی می توان گفت متوسط درآمد این شغل بین10 تا 20 میلیون در ماه میباشد.

  فرصت های شغلی نصب و تعمیر پکیج دیواری

  فرصت شغلی نصب پکیج دیواری

  متخصصان نصب پکیج دیواری پس از آموزش تعمیرات پکیج دیواری می توانند با ارسال روزمه به نمایندگی معتبر پکیج دیواری در آن ها استخدام شوند ، همچنین می توانند به صورت مستقل اقدام به راه اندازی مغازه شخصی نصب پکیج شخصی خود کنند. امروزه با پیشرفت فناوری و راه اندازی سایت های خدمت رسانی نظیر آچاره، استادکار، پلاک و… می توانید با ثبت نام در آن ها، به جذب مشتری و درآمدزایی بپردازید. بطور کلی برای افراد متخصص شغل نصب پکیج فرصت های شغلی بسیار زیادی وجود دارد.

  جمع بندی

  از آنجا که دوره نصب پکیج دیواری آموزشگاه برق گستران به صورت کاملا عملی بوده و کارآموزان تمام مطالب آموزشی را زیر نظر اساتید باتجربه تمرین کرده و به آسانی و به سرعت میتوانند وارد بازار کار شده و اقدام به نصب انواع برندهای پکیج دیواری ایران رادیاتور و بوتان نمایند. آموزشگاه برق گستران در راستای ورود متخصصان حرفه ای برای ورود به بازار کار پردرآمد پکیج دیواری دوره نصب پکیج دیواری را برگزار می کند و در تلاش است تا شرایطی را فراهم آورد تا کلیه علاقمندان از سراسر کشور بتوانند در دوره نصب پکیج دیواری ثبت نام کنند. بعنوان مثال برای کارآموزانی که ساکن استان تهران نیستند خوابگاه هایی در نزدیکی محل برگزاری دوره تدارک دیده است، همچنین با برگزاری دوره در ساعات متنوع این امکان را فراهم کرده است تا افراد شاغلی که علاقمند به شرکت در دوره آموزشی نصب پکیج دیواری می باشند بتوانند در آن ثبت نام کنند.

   

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره