آموزش تعمیرات لپ تاپ

آموزش تعمیر لپ تاپ عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 3800000
2700000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: ۱و۱۵

مدت دوره

مدت دوره:یک ماه

نام دوره:آموزش تعمیرات لپ تاپ
هزینه دوره:3,800,000
هزینه دوره با تخفیف :2,700,000
مدت دوره:یک ماه
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ
 

معرفی دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ


آموزش تعمیرات لپ تاپ یکی از پردرآمدترین دوره های آموزشی در صنعت تعمیرات کامپیوتر و موبایل می باشد. لپ تاپ ها به دلیل داشتن تمام امکانات کامپیوترهای رو میزی و قابل حمل بودن، معمولا به کامپیوترهای رومیزی ترجیح داده می شوند و همین موضوع باعث استفاده گسترده از لپ تاپ ها شده است. با توجه به افزایش روز افزون قیمت لپ تاپ، بازار کار تعمیرات لپ تاپ نسبت به گذشته رونق فراوانی گرفته است. با توجه به بازار خوب تعمیر لپ تاپ آموزشگاه برق گستران با تکیه بر متخصصین مجرب دوره آموزش تعمیر لپ تاپ در تهران را به صورت کاملا عملی برگزار می نماید. هدف آموزشگاه از برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات لپ تاپ ارسال نیروی کار متخصص به بازار کار لپ تاپ می باشد. آموزش تعمیرات مدار CPU لپ تاپ، آموزش تعمیرات usb لپ تاپ، آموزش تعمیرات باطری لپ تاپ و . . . از جمله مطالبی است که در دوره تعمیرات لپ تاپ آموزش داده می شودهمچنین کارآموزان می توانند در انتهای دوره با مشاوره اساتید به راحتی به بازار کار تعمیرات لپ تاپ وارد شوند و از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه نیز برخوردار شوند.

آموزش تعمیرات لپ تاپ
 
 

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ


آموزش الکترونیک عمومی برای درک بهتر سر فصل ها

توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم ابزار و تجهیزات کارگاه الکترونیک

توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم قطعات لپ تاپ برای یادگیری بهتر

آشنایی کامل با شدت جریان، ولتاژ،فرکانس و سیگنال، پیک، نیمه هادیها، عملکرد پاور – کار با تستر، ولتاژگیری، عملکرد مولتی متر، SMD، PCB، فیوز، سلف، خازن، مقاومت، دیود – ترانزیستور، IC – کریستال

شناخت کامل اجزای مادربردPC – بلوک دیاگرام

شناخت کامل اجزای مادر برد لپ تاپ – بلوک دیاگرام

شناخت کامل در VRM مدارPC و لپ تاپ

شناخت کامل فارم- فاز گرافیک – مدار فرکانس

آموزش ولتاژگیری نواحی مختلف در PC و لپ تاپ

کار با ZM

آموزش کار با POST CARD در PC و لپ تاپ

آموزش کار با CPU مجازی در PC و لپ تاپ

آموزش عیب یابی پل شمالی و جنوبی در PC و لپ تاپ

آموزش عیب یابی IO – پروگرام بایوس

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش تعمیرات لپ تاپآموزش تعمیرات موبایلآموزش تعمیرات نرم افزار موبایلآموزش پروگرام هارد موبایلآموزش تعمیرات تبلت

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش تعمیرات لپ تاپ

  1) آیا توضیحی راجع به اصطلاحات پرکاربرد در زمینه تعمیرات لپ تاپ در ابتدا داده می شود؟

  پاسخ : بله تمامی اصطلاحات پر کاربرد به طور کامل گفته می شود.

  2) آیا تعمیرات کارت گرافیک از مباحث دوره تعمیرات لپ تاپ است؟

  پاسخ : بله تعمیرات کارت گرافیک از صفر تا صد آموزش داده می شود.

  3) عملکرد مدار پل شمالی و جنوبی به چه شکل است؟

  پاسخ : تشریح عملکرد مدار پل شمالی و پل جنوبی برای PC و لپ تاپ دراین دوره به طور مفصل مورد بررسی قرار می گیرد.

  4) آیا 1/0 زدن هم آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله 1/0 زدن در PC و لپ تاپ از مباحث مهم این دوره می باشد

  5) تعمیر کدام یک از مدارهای لپ تاپ در دوره تعمیرات لپ تاپ آموزش داده می شود؟

  پاسخ : عیب یابی و تعمیر مدار BSD (بلو اسکرین)، مدار SB (استندبای)،مدار RST (ریست) ، مدار RST (ریست) ، مدار RAM،مدار USB، مدار LAN ،مدار Audio ،مدار Lvos – Light و…. به طور کامل آموزش داده می شود.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  کلاس آموزش تعمیرات لپ تاپ ثابت چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  آیا بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

  پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

  آیا کلاسی برای شاغلین که تایم آزاد ندارند هم برگزار می کنید؟

  پاسخ : بله، کلاس های آخر هفته برای کارآموزان محترمی می باشد که در طی هفته نمی توانند دوره را شرکت کنند.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره تعمیرات لپ تاپ را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش تعمیر لپ تاپ

  در چند سال اخیر شاهد جایگزین شدن لپ تاپ به جای کامپیوترها هستیم. لپ تاپ ها به دلیل قابل حمل بودن، کوچک بودن و بسیاری از مزایای دیگر امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. به دنبال افزایش استفاده از لپ تاپ بدون نیاز به مراکز خدمات رسانی در زمینه تعمیرات لپ تاپ نیز بیشتر خواهد شد. از طرفی تعمیر لپ تاپ کار هر کسی نیست و تنها تعمیرکاران حرفه که آموزش تعمیرات لپ تاپ دیده اند می توانند از پس تعمیر این دستگاه بر آیند. این موارد به خوبی نشان می دهد که بازار کار تعمیرات لپ تاپ عالی بوده و در صورت آموزش تعمیر لپ تاپ به صورت حرفه ای و تخصصی می توانید صاحب یک شغل عالی، پولساز، تخصصی و آینده دار شوید.

  آموزش تعمیرات کامپیوتر و pc

  اما با وجود اینکه نتایج آمار نشان می دهد که تقاضا برای خرید لپ تاپ در سالهای اخیر افزایش داشته است اما همچنان کامپیوتر طرفداران خود را داشته و شاهد استفاده از کامپیوتر در مکان های بسیار از قبیل ادارات هستیم. بنابراین آموزش تعمیرات کامپیوتر یکی از موضوعات مهم دیگری است که در صورتی که قصد ورود به بازار کار تعمیرات لپ تاپ را دارید باید به آن مسلط شوید. در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ آموزشگاه برق گستران علاوه بر آموزش صفر تا صد تعمیرات لپ تاپ، نحوه عیب یابی و تعمیر کامپیوتر نیز به طور کامل به شما آموزش داده می شود و در پایان دوره می توانید انواع مدل ها و برندهای لپ تاپ و کامپیوتر و pc را به صورت تخصصی تعمیر و عیب یابی کنید.

  چرا در دوره تعمیرات لپ تاپ شرکت کنیم؟

  همانطور که اشاره شد لپ تاپ ها از قطعات گوناگونی تشکیل شده اند و تعمیر این دستگاه امری تخصصی بوده و به مهارت بالایی احتیاج دارد. امروزه با گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی شاهد افزایش جزوات تعمیرات لپ تاپ، فیلم آموزش تعمیر لپ تاپ و کتاب های آنلاین هستیم، اما آیا واقعا با خواندن کتاب، جزوه یا مشاهده فیلم آموزشی می توان تعمیرات لپ تاپ را یاد گرفت؟ ببینید بخش مهم در آموزش تعمیرات لپ تاپ تمرین و کار عملی است. آیا در این روش های یادگیری به شما فرصت کار و تمرین عملی داده می شود. بدون شک جواب خیر است.

  اگر به دنبال آموزش صفر تا صد تعمیرات لپ تاپ هستید و می خواهید به عنوان تعمیرکار وارد بازار کار شده و حرفی برای گفتن داشته باشید باید روشی را برای یادگیری انتخاب کنید که امکان تمرین و کار عملی وجود داشته باشد. شرکت در دوره تعمیرات لپ تاپ آن هم در یک آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ حرفه ای و مطمئن یکی از بهترین روش هایی است که از طریق آن می توانید به صورت عملی آموزش صفر تا صد تعمیرات لپ تاپ را ببینید. در دوره های تعمیرات لپ تاپ به صورت گام به گام نحوه عیب یابی و تعمیر لپ تاپ به صورت تئوری و عملی آموزش داده می شود.

  هنگام انتخاب آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ به چه نکاتی توجه کنیم؟

  یک آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ خوب برای گذراندن دوره تعمیر لپ تاپ ویژگی هایی دارد. توصیه می کنیم هنگام انتخاب آموزشگاه تنها قیمت را ملاک و معیار خود قرار ندهید. زیرا برخی از مراکز اقدام به آموزش رایگان تعمیرات لپ تاپ کرده اند یا این دوره را با قیمتی بسیار پایین برگزار می نمایند اما متاسفانه تنها به صورت سطحی به تعمیر لپ تاپ پرداخته و تنها زمان شما را به هدر می دهند. جامع بودن سرفصل های آموزشی، آموزش عملی تعمیرات لپ تاپ، آموزش تعمیرات سخت افزار لپ تاپ، آموزش تعمیرات نرم افزار لپ تاپ، آموزش نحوه باز و بسته کردن انواع لپ تاپ، آموزش برداشتن و گذاشتن قطعات برخی از مهم ترین ویژگی هایی است که یک دوره آموزش تخصصی تعمیرات لپ تاپ بایستی به آن بپردازد. علاوه بر این آموزش تعمیرات لپ تاپ بایستی توسط افراد ماهر و با تجربه باشد، اگر استاد دوره مهارتی در زمینه تعمیرات لپ تاپ نداشته باشد یا قدرت بیان خوبی نداشته و نتواند به خوبی مفاهیم را انتقال دهد یادگیری به خوبی صورت نگرفته و نمی توانید در بازار کار حضور موفقی داشته باشید.

  علاوه بر این موارد اعتبار آموزشگاه موضوع مهم دیگری است که باید آن را در نظر بگیرید توصیه می کنیم آموزشگاهی را برای گذراندن آموزش تعمیر لپ تاپ انتخاب کنید که مجوز لازم را از فنی حرفه ای داشته باشد.

  آموزش تعمیرات لپ تاپ فنی حرفه ای

  سازمان فنی حرفه ای یکی از معتبرترین مراکز در کشور است که دوره های گوناگون فنی را برگزار کرده و با ارائه مدرک معتبر افراد را برای ورود به بازار کار آماده می کند. اما در برخی از رشته های فنی، این سازمان مسئولیت برگزاری دوره و ارائه مدرک را به آموزشگاه های آزادی که زیر نظر این سازمان فعالیت می کنند واگذار کرده است. دوره تعمیرات لپ تاپ نیز یکی از این دوره ها است، بنابراین اگر قصد آموزش تعمیرات لپ تاپ فنی حرفه ای را دارید بایستی این دوره را در یکی از این مراکز سپری کنید. آموزشگاه برق گستران یکی از این مراکز بوده و مجوز لازم را از این سازمان برای برگزاری دوره تعمیرات لپ تاپ فنی حرفه ای دریافت نموده است. این مجتمع آموزشی ضمن آموزش کامل تعمیرات لپ تاپ پس از اتمام دوره یک مدرک فنی حرفه ای تعمیرات لپ تاپ به شما عزیزان ارائه می دهد. این مدرک دو زبانه بوده و در کشور از اعتبار خوبی برخوردار می باشد.

  آموزش تعمیرات لپ تاپ سونی، لنوو، ایسوس، hp و غیره

  لپ تاپ ها انواع، مدل ها و برندهای گوناگونی دارند. سونی، ایسوس، اچ پی، لنوو، دل برخی از برندهای پرطرفدار لپ تاپ هستند و افراد بسیاری از این برندهای لپ تاپ استفاده می کنند. بنابراین شما به عنوان تعمیرکار لپ تاپ باید بتوانید انواع برندهای لپ تاپ را عیب یابی و تعمیر کنید. آموزش ها در دوره تعمیرات لپ تاپ آموزشگاه برق گستران به گونه ای است که شما بتوانید پس از اتمام دوره مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری را در انواع مدل ها و برندها عیب یابی و تعمیر نمایید. آموزش تعمیر لپ تاپ سونی، آموزش تعمیر لپ تاپ اچ پی، آموزش تعمیرات لپ تاپ ایسوس، آموزش تعمیرات لپ تاپ لنوو و غیره در این دوره به طور کامل آموزش داده می شود.

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   
  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]