آموزش نقاشی خودرو

آموزش عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 7800000
5500000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: 1,10,20

مدت دوره

مدت دوره:2 هفته

نام دوره:آموزش نقاشی خودرو
هزینه دوره:7,800,000
هزینه دوره با تخفیف :5,500,000
مدت دوره:2 هفته
 
معرفی دوره آموزش نقاشی خودرو
 

آموزش نقاشی خودرو


نقاشی خودرو یکی از روش هایی است که از آن برای رفع مشکلات رنگ در روی بدنه خودرو از آن استفاده می کنند. این رشته از گذشته تا به امروز بازار کار خوبی داشته و امروزه با توجه به افزایش تعداد خودرو آینده شغلی آن بهتر شده است. دوره آموزش نقاشی خودرو در آموزشگاه برق گستران به صورت حرفه ای صفر تا صد نقاشی خودرو داخلی و خارجی را به شما آموزش می دهد. آموزش نحوه کار با ابزارهای نقاشی، آموزش سمباده زنی، بتونه کاری، زیرکاری، آسترزنی، کاورگیری، رنگ سازی، کار با پیستوله رنگ پاش، پولیش کاری، کارشناسی و تشخیص رنگ برخی از سرفصل های دوره نقاشی خودرو در آموزشگاه برق گستران است که با شرکت در این دوره به آن مسلط می شوید.

آموزش نقاشی خودرو
 
 

سرفصل های دوره آموزش نقاشی خودرو


آشنایی و شناخت کامل ابزارهای نقاشی و کاربرد آنها در نقاشی خودرو

آموزش از بین بردن پوشش رنگ، آستری و بتونه

آموزش شناخت انواع کمپرسور و پیستوله

آموزش کاغذ پیچی برای عدم پاشش رنگ روی بقیه قسمت ها

آموزش تعیین محل نصب لوازم برقی و جاگذاری آنها

آموزش عایق کاری(کاور گیری)و درز گیری بدنه خودرو (موم کشی)

آموزش جایگزینی چراغ ها، کلیدها، سیستم روشنایی و غیره

آموزش بتونه کاری، آستر سازی

آموزش تنظیم کمپرسور هوا و معرفی ساختار آن

آموزش انواع سنباده و نحوه کار با آنها

آموزش ساخت بتونه سنگی، فوری

آموزش رنگ پاشی صحیح با استفاده از پیسوله

آشنایی با آستری، انواع و کاربرد آن

آموزش قلم گیری رنگ خودرو با استفاده از قلم رنگ

آموزش آستری پاشی و اصول کنترل و رفع عیب آستری

آموزش بتونه کاری و موج گیری بدنه خودرو

آموزش ترکیب رنگ های ایرانی و خارجی

آشنایی با ابزار رنگ کاری خودرو

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودروآموزش صافکاری خودروآموزش لیسه گیری و ایر براشآموزش نقاشی خودرو

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش نقاشی خودرو


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول دوره نقاشی خودرو

  در پایان این دوره آیا نحوه کار با ابزارهای نقاشی را به صورت کامل یاد می گیریم؟

  پاسخ : بله به صورت کامل یاد داده می شود.

  آیا نحوه رنگ سازی و شناخت کد دهی رنگ در این دوره آموزش داده میشود؟

  پاسخ : بله به صورت کامل آموزش داده میشود.

  آیا کارشناسی رنگ و تشخیص رنگ جزء مباحث دوره نقاشی خودرو است؟

  پاسخ :بله به صورت عملی آموزش داده میشود.

  آیا در این دوره سرامیک رنگ هم آموزش داده می شود؟

  پاسخ :خیر دوره سرامیک خودرو و ریکاوری رنگ به صورت دوره ای جداگانه توسط آموزشگاه برق گستران برگزار می شود.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

  پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

  آیا بعد دوره آموزش نقاشی خودرو نیاز به کارآموزی می باشد؟

  پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

  کلاس نقاشی خودرو چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره نقاشی ماشین را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  دوره آموزش نقاشی خودرو

  رنگ بدنه خودرو ممکن است بر اثر تصادف، برخورد با اشیا، خط و خش، تابش نور خورشید، باران و غیره آسیب ببیند و نیاز به نقاشی مجدد پیدا کند. از بین رفتن رنگ بدنه خودرو تاثیر بسیاری روی زیبایی خودرو دارد بنابراین افراد هر چه سریعتر برای رنگ خودرو اقدام می کنند.

  نقاشی خودرو امری تخصصی است و نیاز است انجام آن را به دست یک نقاش حرفه ای سپرد. یک نقاش متخصص باید به گونه ای بدنه خودرو را رنگ بزند که پس از اتمام کار محل رنگ شدگی قابل تشخیص نباشد. دوره آموزش نقاشی خودرو یکی از بهترین روش هایی است که از طریق آن می توانید صفر تا صد نقاشی خودرو را یاد بگیرید و به عنوان نقاش حرفه ای در بازار کار به فعالیت مشغول شوید.

  آموزش نقاشی بدنه خودرو

  نقاشی خودرو امری تخصصی بوده و انجام آن نیاز به ابزارهایی خاص و مراحل گوناگونی دارد. نقاشی خودرو کاری حساس و پیچیده است و نیاز به ظرافت های بسیاری دارد. به همین دلیل پیش از ورود به شغل نقاشی اتومبیل لازم است آموزش کامل نقاشی خودرو را به صورت عملی ببینید. آموزش نقاشی رنگ خودرو باید به صورت حرفه ای و عملی و زیر نظر یک نقاش حرفه ای باشد.

  نقاشی بدنه خودرو مراحل گوناگونی دارد. ابتدا و پیش از شروع کار یک نقاش خودرو باید با انواع رنگ ها و ابزارهای نقاشی خودرو آشنا باشد و کد رنگ ها را بداند. انجام هر یک از مراحل نقاشی خودرو مستلزم رعایت نکات بسیاری است اگر هر یک از این مراحل به درستی انجام نشود پس از اتمام کار محل رنگ شدگی کاملا قابل تشخیص است. اگر آموزش نقاشی بدنه خودرو را به صورت حرفه ای دیده باشید به صورت تخصصی نحوه نقاشی ماشین را یاد گرفته و می توانید انواع مدل داخلی و خارجی ماشین را نقاشی کنید.

  آموزشگاه نقاشی خودرو

  برای نقاشی خودرو لازم است درک درستی از انواع رنگ و ابزارهای نقاشی داشته باشید و بتوانید رنگ متناسب با رنگ اصلی خودرو را شناسایی کنید و بدنه خودرو را به گونه ای که محل رنگ شدگی قابل تشخیص نباشد رنگ آمیزی کنید. با توجه به درآمد خوبی که شغل نقاشی اتومبیل دارد امروزه شاهد برگزاری دوره آموزش نقاشی و رنگ خودرو در آموزشگاه های بسیاری هستیم.

  یک آموزشگاه خوب برای ثبت نام دوره آموزش نقاشی ماشین ویژگی هایی دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد. شما باید طی دوره به صورت عملی مراحل نقاشی خودرو را انجام دهید و نحوه کار با ابزارهای نقاشی خودرو را یاد بگیرید. در دوره آموزش نقاشی بدنه ماشین فن آموزان به صورت مرحله به مرحله آموزش کامل نقاشی ماشین به شما عزیزان ارائه می شود.

  در ابتدای دوره با انواع ابزارهای نقاشی خودرو آشنا می شوید و نحوه کار با آنها را یاد می گیرید. پس از آن مراحل نقاشی خودرو از تمیزکاری، بتونه کشی، آسترسازی، رنگ پاشی و غیره آموزش داده می شود و در انتها با نحوه خشک کردن رنگ خودرو آشنا می شوید. آموزش ها در این دوره به گونه ای است که شما بتوانید پس از پایان یافتن دوره انواع خودرو داخلی و خارجی را نقاشی کنید.

  آموزش بتونه کاری، آستر سازی، کاغذپیچی، عایق کاری، رنگ پاشی، قلم گیری، آستر پاشی، پوست آب زدن، پرزگیری، خشک کردن رنگ، پولیش کاری، سمباده زنی برخی از سرفصل هایی است که کلاس آموزش نقاشی خودرو آموزشگاه برق گستران به طور کامل به آن پرداخته می شود.

  بازار کار نقاشی خودرو چگونه است؟

  حتی اگر در رانندگی بسیار جانب احتیاط را رعایت کنید باز هم ممکن است رنگ بدنه خودرو آسیب ببیند و نیاز به نقاشی داشته باشد. از آنجایی که تعداد متقاضیان خودرو در کشورمان روز به روز در حال افزایش است و اجتناب ناپذیر بودن تصادف ها می توان آینده پر رونقی را برای بازار کار شغل نقاشی خودرو متصور شد.

  اگر نگاهی به مغازه های صافکاری و نقاشی خودرو انداخته باشید به خوبی متوجه این موضوع خواهید شد. بازار کار و درآمد خوبی نقاشی خودرو باعث ترغیب افراد بسیاری برای آموزش نقاشی خودرو شده است.

  اگر دوره آموزشی نقاشی خودرو را در یک آموزشگاه حرفه ای سپری کنید می توانید پس از اتمام دوره، ورود به بازار کار داشته باشید. البته ممکن است در چند ماه اول ورود به بازار کار درآمد بالایی نداشته باشید اما با کمی حوصله و افزایش مهارت ها و تجربه می توانید در کمتر از 6 ماه به درآمد بسیاری عالی در این شغل دست پیدا کنید.

  در حال حاضر نقاشان حرفه ای خودرو متوسط درآمدی بین 20 تا 30 میلیون تومان در ماه کسب می کنند.

  هزینه آموزش نقاشی خودرو چقدر است؟

  هزینه آموزش نقاشی خودرو با توجه به درآمد بالای نقاشان خودرو زیاد نبوده ومطمئن باشید هر چه برای آموزش نقاشی بدنه خودرو هزینه کنید پس از ورود به بازارکار چندین برابر آن به شما باز خواهد گشت.

  شهریه دوره نقاشی خودرو در آموزشگاه های مختلف متفاوت است. ممکن است برخی از مراکز با قیمتی پایین این دوره را برگزار کنند اما انتخاب آموزشگاه نقاشی خودرو صرفا نباید بر اساس هزینه و قیمت دوره باشد و باید فاکتورهای دیگری که در بخش قبل به آن اشاره شد مورد توجه قرار گیرد.

  بنابراین هنگام انتخاب مرکز آموزش نقاشی رنگ خودرو در کنار هزینه به کیفیت آموزش و عملی بودن دوره توجه داشته باشید و مطمئن شوید که هزینه با شیوه آموزش همخوانی داشته باشد.

   

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   
  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]