معرفی دوره تعمیر موتور خودروهای چینی

آموزش عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 8500000
4900000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: ۱و۱۵

مدت دوره

مدت دوره:2 هفته

نام دوره:آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی
هزینه دوره:8,500,000
هزینه دوره با تخفیف :4,900,000
مدت دوره:2 هفته
 
معرفی دوره آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی
 

آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی


خودروهای چینی از محبوب ترین و پرطرفدارترین خودروها در بین مردم هستند. گرانی خودروهای خارجی و کیفیت نامناسب خودروهای داخلی باعث شده تا خودروهای چینی جایگاه ویژه ای در بین مردم داشته باشند. خرابی موتور این خودروها معمولا هزینه بردار است و جهت تعمیرات آن باید از افراد متخصص در این زمینه کمک گرفت. موتور خودرو یکی از پیچیده ترین اجزای آن است که از بخش های مختلفی از جمله بلوک سیلندر، واتر پمپ، یاتاقان، شاتون، سوپاپ، شمع، تسمه تایم و … تشکیل شده است که جهت تعمیرات آن باید آشنایی کامل با این قسمت ها داشته باشید. از آنجایی که خودروهای چینی از خودروهای محبوب می باشند و تعمیرات آن نیاز به تخصص دارد با یادگیری این حرفه می توانید به درآمد بالایی در این شغل برسید و همواره در بازار کار موقعیت شغلی ثابتی برای خود داشته باشید.با توجه به بازار کار عالی این شغل آموزشگاه برق گستران دوره اموزشی خودروهای چینی را برگزار کرده است. در این دوره به آموزش تعمیرات موتور خودروهای مدیران خودرو، کرمان موتور و غیره پرداخته می سود.  با شرکت در دوره تعمیرات موتور خودروهای چینی آموزشگاه برق گستران می توانید تعمیر انواع مدل های مختلف خودروهای چینی را فرا گرفته و آماده ورود به بازار کار شوید.

آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی
 
 

سرفصل های دوره تعمیرات موتور خودروهای چینی


تعمیر موتور MVM X33,MVM 530,MVM 550,TIGGO 5 دنده ای و اتومات

تعمیر موتور خودروهای JACK S5,لیفان X60,لیفان 620,JACK J5

تایم گیری میل سوپاپ و میل لنگ

آشنایی با سیستم خنک کاری (واترپمپ و ترموستات)

باز و بسته کردن قطعات اطراف موتور

آموزش باز و بسته کردن میل لنگ و شاتون پیستون

اموزش باز و بسته کردن سرسیلندر

آشنایی با سیستم جرقه (کوئل و شمع)

آشنایی با فلزکاری و کار با دستگاه های اندازه گیری (کولیس و میکرمتر)

 

ثبت نام

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش مکانیک خودرو درجه 2آموزش مکانیک خودرو درجه 1آموزش تخصصی گیربکس های دستیآموزش تعمیر گیربکس CVTآموزش گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و BMWآموزش تخصصی گیربکس های اتومات

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزشی تعمیر موتور خودروهای چینی


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی

  مبحث اصلی این دوره چیست؟

  پاسخ :مبحث اصلی این دوره تعمیر موتور خودروهای خارجی است که به صورت عملی آموزش داده می شود.

  موتورهای چند سیلندر در این دوره آموزش داده می شود؟

  پاسخ :در این دوره موتور های 4 و 6 سیلندر آموزش داده می شود.

  آیا تعمیر موتور خودروهای بنز و بی ام و هم در این دوره آموزش داده می شود؟

  پاسخ : تعمیرات خودروهای بنز و بی ام و دوره ای جداگانه است که توسط آموزشگاه برق گستران برگزار می شود.

  آیا تمامی مراحل آموزش به صورت عملی است؟

  پاسخ :بله آموزش به صورت عملی و بر روی موتور خودروهای نام برده انجام می شود.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

  پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

  آیا بعد دوره تعمیر موتور خودروهای چینی نیاز به کارآموزی می باشد؟

  پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

  کلاس تعمیر موتور خودروهای چینی چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره تعمیر موتور خودروهای چینی را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   
   

  آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی فنی حرفه ای + ارائه مدرک معتبر

  با محبوب شدن خودرو های چینی میان مصرف کنندگان ایرانی، تقاضا برای تعمیرکار و تعمیر موتور خودروهای چینی روز به روز در حال افزایش می باشد. از این رو اگر قصد دارید مهارت و دانش خود را در حوزه مکانیک خودرو از جمله تعمیر خودرو های چینی افزایش دهید و از درآمد بسیار بالایی برخوردار شوید، این رشته برای شما مناسب می باشد. به عبارتی دیگر به دلیل تعداد بالا مصرف کنندگان خودروهای جک و لیفان و معدود بودن افرادی که مسلط به سیستم این خودرو ها هستند، می توانید در صورت کسب مهارت در این حوزه به راحتی مشتریان زیادی را به کسب و کار خود جذب کنید. آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی در کارگاه های مجهز آموزشگاه برق گستران تشکیل می شود و تمامی مباحث و سرفصل ها از پایه تا پیشرفته از صفر تا صد از مبتدی تا حرفه ای توسط اساتید ماهر این مجموعه به شما عزیزان آموزش داده می شود در نهایت و بعد از سپری کردن دوره آموزشی در صورت لزوم می توانید در آزمون عملی و تئوری سازمان فنی حرفه ای شرکت کرده و مدرک معتبر و بین المللی این مجموعه را دریافت کنید. این دوره برای افرادی مناسب می باشد که قصد دارند سطح مهارت خود را در حوزه مکانیک افزایش دهند تا قادر باشند خدمات گوناگونی را به مشتریان خود ارائه دهند. البته بایستی به این مورد توجه داشت که تمامی مباحث آموزشی از پایه به مهارت جو منتقل می شود، بنابراین اگر هیچگونه اطلاعاتی در مورد مکانیک خودرو ندارید، در این دوره آموزشی تمام سرفصل های مهم همچون تعمیر موتور خودرو های چینی را فرا خواهید گرفت.

  درآمد تعمیر موتور خودرو چینی

  درآمد تعمیرات خودرو های چینی به گستردگی خدمات شما بستگی دارد. هر چه بتوانید بر روی حوزه های مختلف خودرو های چینی همچون برق یا نحوه سیم کشی آن مهارت کسب کنید، قطعا از درآمد بیشتری و مشتریان بیشتری برخوردار خواهید بود. اما به دلیل این که افراد متخصص در این زمینه بسیار اندک می باشند، به راحتی می توانید در صورت کسب مهارت و دانش از مشتریان زیادی برخوردار شوید. به عبارتی دیگر روز به روز شاهد افزایش مصرف کنندگان خودرو های چینی هستیم، اما تعداد تعمیرکاران ماشین های چینی نسبت به سایر خودروهای دیگر کمتر می باشند. پیچیدگی و به روز بودن سیستم های خودرو چینی سبب شده است که هر مکانیکی نتواند مشکلات احتمالی آن را برطرف کند و فرد بایستی در خصوص تعمیر ماشین های چینی مهارت و تجربه داشته باشد. به طور کلی می توان درآمد یک تعمیرکار خودرو چینی را مبلغی حدود 15 الی 20 میلیون تومان در ماه در نظر داشت.

  چگونه وارد شغل تعمیر موتور چینی شویم؟

  برای ورود به این شغل دو راه موثر در پیش دارید، اولین روش این است که به عنوان شاگرد نزد استاد تعمیرکار موتور خودرو های چینی مشغول به کار شوید، این روش ممکن است وقت گیر باشد و بایستی مدت زمان زیادی را جهت کسب مهارت صرف کنید و امکان دارد با تمامی فوت و فن های ریز و درشت این حوزه آشنا نشوید. روش دوم این است که دوره آموزش تعمیر موتور خودرو چینی در آموزشگاه معتبری شرکت کرده و با تمامی مباحث ریز و درشت آن به صورت اصولی و کاربردی آشنا شوید. سپس بعد از کسب مهارت در دوره های آموزشی الان وقت آن فرا رسیده است تا آموخته های خود را در بازار کار پیاده سازی کنید و تجربه خود را چندین برابر کنید. بنابراین توصیه می شود برای کسب مهارت در این حوزه ابتدا دوره آموزشی را سپری کنید، سپس نزد فردی به تعمیرات موتور خودروهای چینی به بپردازید.

  چرا آموزشگاه برق گستران

  آموزشگاه برق گستران با سال ها تجربه در تعلیم و تربیت افراد متخصص در زمینه مکانیک خودرو، برق خودرو و تعمیرات موتور خودرو های داخلی و چینی مفتخر است که سالانه تعداد زیادی نیرو متخصص و ماهر را آموزش داده و روانه بازار کار می کند. در حال حاضر آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین مراکز آموزشی تعمیر موتور خودرو چینی نیز نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد که تمامی دوره های آموزشی خود را با تکیه بر مهارت و دانش اساتید خود در کارگاه های مجهز به صورت کاملا عملی برگزار می کند. با شرکت در دوره های آموزشی این مجموعه به راحتی مهارت و دانش خود را از 0 تا 100 برسانید.

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  5 × یک =