آموزش برق صنعتی

آموزش تابلو برق صنعتی عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 3550000
2500000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: ۱و۱۵

مدت دوره

مدت دوره:یک ماه

نام دوره:آموزش طراحی تابلو برق صنعتی
هزینه دوره:3,550,000
هزینه دوره با تخفیف :2,500,000
مدت دوره:یک ماه
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش طراحی تابلو برق
 

معرفی دوره آموزش برق صنعتی


آموزش برق صنعتی از رشته های بسیار پر مخاطب و کاربردی فنی حرفه ای می باشد. تابلو برق ها یکی از تجهیزات اصلی در واحدهای مسکونی، صنعتی و تجاری محسوب می شوند و بر اساس نوع مکانی که از آنها استفاده می شود، انواع مختلفی دارند، به دلیل بازار کار طراحی تابلو برق برای افراد متخصص در این زمینه، بسیار پر درآمد می باشد. از این رو مجتمع برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه برق صنعتی در کشور زیر نظر اساتید مجرب دوره برق صنعتی را به صورت کاملا عملی در تهران برگزار می کند.

آموزش ها در دوره آموزش طراحی تابلو برق صنعتی بر پایه ارسال مستقیم نیروی کار متخصص به بازار کار می باشد. در دوره آموزش برق صنعتی فنی حرفه ای، آموزش طراحی و ساخت تابلو برق صنعتی، آشنایی با اصول و محاسبات مدارات ستاره و مثلث، آشنایی با اصول طراحی مدارات فرمان و قدرت و اصول عیب یابی انواع مدارات صنعتی و…. به صورت کاملا عملی و کاربردی آموزش داده خواهد شد. کارآموزان می توانند در انتهای کلاس آموزش تابلو برق صنعتی با مشاوره اساتید به راحتی به بازار کار تابلو برق وارد شوند و از پشتیبانی همیشگی آموزشگاه نیز برخوردار شوند.

 آموزش طراحی تابلو برق صنعتی
 
 

سرفصل های دوره آموزش برق صنعتی


طراحی و اجرای مدارات تک موتوره

در این مبحث کارآموزان انواع مدارات فرمان و قدرت مربوط به راه اندازی الکترو موتورها را اعمم از “مدارات فرمان و قدرت راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز بصورت لحظه ای، دائم و ترکیب لحظه ای و دائم، مدارات فرمان و قدرت راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز بصورت کنترل از دو یا چند محل، مدارات فرمان و قدرت راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز بصورت چپ گرد و راست گرد ” بصورت اصولی و عملی با شیوه طراحی محور فرا خواهند گرفت.

آشنایی با انواع قطعات مورد استفاده در تابلوهای برق بصورت کاملا عملی و مفهومی

در این مبحث از کلاس آموزش تابلو برق صنعتی کارآموز بصورت عملی و فیزیکی با تمامی تجهیزات مورد استفاده در تابلو برق اعمم از رله، کنتاکتور، تایمر، کانتر، بیمتال، فیوز، گلند، ترمینال، سنسور، کنترلرهای دما، انواع کلید و شستی و میکروسوئیچ و … آشنا خواهد شد.

آشنایی با انواع تابلو برق و اصول سایزینگ و جانمایی

در این مبحث از سرفصل های آموزشی دوره آموزش طراحی تابلو برق صنعتی، کارآموزان با انواع تابلوهای برق آشنا خواهند شد سپس با اصول انتخاب تابلو و محاسبه ابعاد تابلو و اصول جانمایی قطعات بصورت عملی آشنا خواهند شد.

آشنایی با اصول طراحی مدارات فرمان وقدرت

در مبحث طی دوره آموزش طراحی تابلو برق کارآموز با مدارات فرمان و قدرت آشنا خواهد شد و شیوه طراحی انواع مدارات کنترلی را همراه با نکات اصلی طراحی را فرا خواهد گرفت.

طراحی و پیاده سازی انواع مدارات فرمان اتوماتیک خاص :

در این مبحث کارآموزان با انواع رله های الکترونیکی کاربردی و خاص اعمم از فتوسل، کانتر، ساعت فرمان، کنترلر دما و انواع رله های حفاظتی از قبیل کنترل فاز و کنترل بار بصورت کاملا عملی همراه با بستن انواع مدارات اتوماتیک با آنها کار خواهند نمود.

راه اندازی الکتروموتورهای تک فاز :

در این مبحث کارآموز با انواع الکتروموتورهای تکفاز و شیوه راه اندازی و تغییر جهت آنها به همراه مدارات کاربردی از قبیل بالابر تک فاز اتوماتیک و دستی با کلید به صورت عملی کار خواهد نمود.

آموزش اصول طراحی مدارات اتوماتیک با انواع تایمرهای دیجیتال و آنالوگ صنعتی :

در این مبحث از آموزش برق صنعتی کارآموزان اصول طراحی مدارات اتوماتیک را توسط رله الکترونیکی تایمر را بصورت عملی یاد خواهند گرفت سپس مداراتی چون ” مدارات فرمان و قدرت راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز یکی پس از دیگری بصورت دستی و بصورت اتوماتیک، مدارات فرمان و قدرت راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز یکی بجای دیگری بصورت دستی و بصورت اتوماتیک و مدارات فرمان و قدرت سیستم های شیفتی و رزرو دو الکتروموتور ” را بصورت عملی طراحی و اجرا می نمایند.

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با رشته:

  آموزش PLC درجه ۱آموزش PLC درجه ۲مانیتورینگ صنعتی HMIآموزش سیم پیچی موتورآموزش طراحی تابلو برقآموزش plc s7 1200

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش برق صنعتی


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاس ها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش برق صنعتی

  آیا لوگو در دوره تابلو برق صنعتی آموزش داده می شود؟

  پاسخ : خیر این مبحث در دوره plc آموزش داده می شود.

  عیب یابی تابلو برق در این دوره طراحی تابلو برق، آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله عیب یابی مدار و رفع اتصالی بصورت کامل آموزش داده می شود.

  آموزش بانک خازنی هم در دوره برق صنعتی هست؟

  پاسخ : بله اصول طراحی بانک خازنی را در این دوره آموزش می دهیم.

  دوره تابلو برق صنعتی شامل مدارات اتوماتیک هم می شود؟

  پاسخ : بله – مدارات اتوماتیک همراه با تایمر،کانتر یا شمارنده،کنترلرهای دما و تایمرهای چندکاره آموزش داده می شود.

  آیا اصول طراحی مدارات فرمان وقدرت هم آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله در کلاس با اصول طراحی مدارات فرمان وقدرت هم آشنا می شوید.

  اگر بعد از دوره آموزش تابلو برق صنعتی سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

  پاسخ : کارآموزان بعد از دوره برق صنعتی از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

  دوره آموزش طراحی تابلو برق صنعتی تئوری برگزار می شود یا عملی ؟

  پاسخ : برگزاری تمام دوره ها در کارگاه های تخصصی و مجهز ویژه بازار کار می باشد که هنرجویان قبل از ثبت نام امکان بازدید را دارند.

  آیا هزینه آموزش برق صنعتی بصورت نقد باید پرداخت شود؟

  پاسخ : خیر ،کارآموزانی که شرایط پرداخت نقدی را ندارند می توانند بصورت اقساط پرداخت کنند.

  آیا کلاسی برای شاغلین که تایم آزاد ندارند هم برگزار می کنید؟

  پاسخ : بله، کلاس های آخر هفته برای کارآموزان محترمی می باشد که در طی هفته نمی توانند دوره را شرکت کنند.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره تابلو برق صنعتی در آموزشگاه برق صنعتی برق گستران بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش تابلو برق را از کجا آغاز کنیم؟

  برای آنکه طراحی و ساخت تابلو برق صنعتی را یاد بگیرید و به یک برقکار صنعتی حرفه ای تبدیل شوید ابتدا بایستی آموزش برق صنعتی را از صفر تا صد یاد بگیرید. برای آموزش تابلو برق صنعتی می توانید یکی از روش های آموزش از طریق تحصیل در مدرسه و دانشگاه، ثبت نام در دوره برق صنعتی و شاگردی نزد استاد برقکار صنعتی را اتخاذ نمایید.

  تحصیل در مدرسه و دانشگاه به دلیل مشکلاتی از قبیل طولانی بودن زمان آموزش، تئوری بودن آموزش ها و نبود تخصص کافی برای آموزش برق صنعتی توصیه نمی شود. شاگردی نزد برقکار صنعتی نیز به دلیل نبود سرفصل و برنامه آموزشی مشخص همچنین طولانی بودن مدت زمان آموزش توصیه نمی شود. ضمن اینکه در این روش معمولا استاد تمام فوت و فن های کار را به شما آموزش داده می شود. در میان این سه روش شرکت در دوره آموزش برق صنعتی فنی حرفه ای آن هم در یک آموزشگاه معتبر بهترین راه برای آموزش تابلو برق است. یکی از بهترین آموزشگاه برق صنعتی که می توانید برای ثبت نام دوره برق صنعتی فنی حرفه ای انتخاب کنید آموزشگاه برق گستران است که به صورت کاملا عملی به آموزش صفر تا صد برق صنعتی می پردازد.

  بازار کار برق صنعتی چگونه است؟

  اگر بخواهیم به بررسی بازار کار برق صنعتی و طراحی و ساخت تابلو برق صنعتی بپردازیم باید بگوییم که برق صنعتی و تابلو برق امروزه در کلیه اماکن صنعتی از جمله کارخانه ها، کارگاه های صنعتی، کارگاه های تولیدی، بیمارستان ها، آسانسورها ، موتورخانه ها، فروشگاه ها، ادارات و دیگر ساختمان از تجاری تا مسکونی و اداری استفاده می شود. کار با تابلوهای برق بسیار تخصصی بوده و نیاز به تخصص بالایی دارد. به همین علت افراد کمی به بازار کار این شغل ورود می کنند و برقکاران صنعتی از درآمد و بازار کار خوبی برخوردار هستند. با آموزش برق صنعتی و شرکت در دوره تابلو برق صنعتی در یک آموزشگاه معتبر می توانید شما هم به این تخصص دست پیدا کنید و خود را برای ورود به این بازار کار عالی و پردرآمد آماده کنید.

  چرا در دوره برق صنعتی ثبت نام کنیم؟

  • بازار کار برق صنعتی اشباع نشده و با یادگیری مهارت های آن می توانید از یک شغل درامدزا بهره مند شوید.
  • شغل برقکار صنعتی یکی از بهترین مشاغل فنی برای مهاجرت به خارج از ایران است.
  • در حال حاضر برقکاران صنعتی متوسط حقوق 15 تا 30 میلیون تومان در ماه کسب می کنند.
  • برقکاری صنعتی شغلی فنی با درآمد بالا است.
  • در صورت آموزش صفر تا صد برق صنعتی می توانید به سرعت وارد بازار کار این شغل شوید.
  • ورود به بازار کار این رشته نیاز به سرمایه اولیه بالایی ندارد.

  آموزش طراحی تابلو برق

  طراحی تابلو برق از مراحل گوناگونی تشکیل شده است. جانمایی تابلو، جوشکاری، رنگ کاری، مونتاژ اسکلت، مونتاژ قطعات، تست و کنترل کیفیت شش مرحله مهم برای طراحی و ساخت تابلو برق صنعتی است. انجام هر یک از این مراحل مستلزم رعایت نکات و استانداردهایی است و نیازمند آشنایی کامل با الکتریسیته و قطعات تابلو برق و غیره می باشد و اشتباه در انجام این مراحل می تواند مشکلات و گاها خسارت های جانی و مالی را به همراه آورد. بنابراین اگر به صورت تخصص با نحوه انجام این مراحل آشنایی ندارید دست نگه دارید و پیش از هر کاری در یک دوره آموزش برق صنعتی ثبت نام کنید. در این دوره ها به صورت عملی آموزش طراحی و ساخت تابلو برق صنعتی به شما عزیزان آموزش داده می شود.

  با شرکت در دوره آموزش طراحی تابلو برق هر یک از مراحل را به صورت عملی انجام می دهید و این موضوع باعث می شود تا با تمام چالش های طراحی تابلو برق آشنا شده و حضور موفقی در بازار کار داشته باشید.

  بهترین آموزشگاه برق صنعتی کدام است؟

  انتخاب آموزشگاه برق صنعتی موضوع مهمی است که هنگام آموزش برق صنعتی باید به آن توجه داشته باشید. یک انتخاب اشتباه و سرسرانه باعث هدر رفتن زمان، انرژی و هزینه شما خواهد شد. در مقابل در صورت ثبت نام دوره آموزش برق صنعتی در یک آموزشگاه حرفه ای به سرعت آموزش صفر تا صد برق صنعتی را دیده و می توانید در بازار کار به درآمدزایی بپردازید. اما بهترین آموزشگاه و مرکز آموزش برق صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟ جامع و کامل بودن سرفصل ها و به روز بودن آنها، عملی و کارگاهی بودن شیوه برگزاری دوره، مجهز بودن کلاس برق صنعتی، آموزش برق صنعتی توسط اساتید با تجربه، پشتیبانی مناسب دوره برخی از مهم ترین ویژگی هایی است که هنگام انتخاب آموزشگاه تابلو برق صنعتی بایستی مورد توجه قرار گیرد.

  آموزشگاه برق صنعتی برق گستران یکی از بهترین مراکز برای گذراندن دوره آموزش طراحی تابلو برق در تهران است که به صورت عملی به آموزش تخصصی برق صنعتی می پردازد. در این آموزشگاه شیوه آموزش به صورت عملی بوده و ابتدا استاد مفاهیم پایه برق و الکترونیک را بیان کرده و سپس به صورت عملی به آموزش طراحی و ساخت تابلو برق صنعتی و استانداردها و نکات مربوط به آن می پردازد. معرفی قطعات مورد استفاده در تابلوهای برق و کارکرد آنها، آموزش جانمایی و سایزینگ، آموزش طراحی تابلو برق فیدری، بانک خازنی، مدار ستاره مثلث، طراحی مدارات اتوماتیک با انواع تایمرهای دیجیتال و آنالوگ صنعتی برخی از سرفصل هایی است که دوره آموزش برق صنعتی آموزشگاه برق گستران به آن پرداخته می شود.

  آموزش برق صنعتی فنی حرفه ای

  اگر قصد دریافت مدرک فنی حرفه ای برق صنعتی را دارید ابتدا لازم است تا دوره برق صنعتی را در یک آموزشگاه برق صنعتی که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت می کند ثبت نام و از این طریق صفر تا صد طراحی و ساخت تابلو برق صنعتی را یاد گرفته و خود را برای آزمون های عملی و کتبی برق صنعتی که توسط سازمان فنی حرفه ای برگزار می نماید آماده کنید. در آموزشگاه برق گستران شما عزیزان طی دوره برق صنعتی فنی حرفه ای با کلیه مفاهیم لازم برای طراحی و ساخت انواع تابلو برق آشنا می شوید. این آموزشگاه در پایان کلاس برق صنعتی یک مدرک معتبر به شما ارائه کرده همچنین شما عزیزان را برای شرکت در دوره برق صنعتی سازمان فنی حرفه ای معرفی می نماید.

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   
  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  4 Comments

  1. محسن میرزایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   من میخوام ازشهرستان در این دوره شرکت کنم،میخواستم بدونم وضعیت اسکان برای هنرجویان شهرستانی به چه صورت است؟

   • hasan گفت:

    سلام
    آموزشگاه برق گستران جهت رفاه حال عزیزانی که از شهرستان در دوره ها شرکت میکنند خوابگاه هایی را تدارک دیده است.
    جهت کسب اطلاعات از وضعیت خوابگاه با شماره ۰۲۱۶۶۵۹۷۳۰۵ تماس بگیرید.

  2. یاسین گفت:

   سلام
   هزینه اموزش خصوصی فشورده چقدر است .
   در 5 روز دورە تمام میشود؟

   • parisa hasanirad گفت:

    سلام، روز بخیر
    بله دوره خصوصی در مدت زمان 5 روز به اتمام می رسد. در رابطه هزینه دوره خصوصی تابلو برق لطفا با مشاوره آموزشگاه به شماره ۰۲۱۶۶۵۹۷۳۰۵ تماس بگیرید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.