معرفی دوره ساخت تابلو روان

آموزش عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 1500000
900000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: ۱و۱۰و۲۰

مدت دوره

مدت دوره:یک ماه

نام دوره:آموزش ساخت تابلو روان
هزینه دوره:1,500,000
هزینه دوره با تخفیف :900,000
مدت دوره:یک ماه
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش ساخت تابلو روان
 

آموزش ساخت تابلو روان


آموزش ساخت تابلو روان از شاخه‌های الکترونیک می‌باشد. تابلو روان شیوه جدیدی از تبلیغات برای کسب و کارهاست که به دلیل قابلیت استفاده از رنگ‌های متعدد، این تابلوها جذابیت‌های بصری زیادی را برای مشتری ایجاد می‌کنند و به همین جهت، بسیار مورد توجه صاحبان کسب و کارها هستند. با توجه به این موضوع افرادی که قصد دارند در زمینه ساخت تابلو روان فعالیت کنند بازار کار بسیار وسیع و پررونقی پیش رو خواهند داشت. از این رو آموزشگاه ساخت تابلو روان برق گستران دوره آموزش ساخت تابلو روان در تهران را زیر نظر اساتید برجسته برگزار می‌نماید. آموزش ساخت تابلو روان فول کالر، ساخت تابلو روان رنگی، ساخت تابلو روان دو تیکه، ساخت تابلو روان چشمک زن، ساخت تلویزیون شهری آنلاین و آفلاین و . . . از جمله مباحث ارائه شده در دوره ساخت تابلو روان است که به صورت کاملا عملی و در کارگاه‌های مجهز به کارآموزان آموزش داده می‌شود. لازم به ذکر است کارآموزان می‌توانند در انتهای دوره ساخت تابلو روان با مشاوره اساتید به راحتی به بازار کار ساخت تابلو روان وارد شوند و از پشتیبانی همیشگی آموزشگاه نیز برخوردار شوند.

آموزش ساخت تابلو روان
 
 

سرفصل های دوره ساخت تابلو روان


معرفی انواع تابلو روان و تلوزیون شهری

آموزش و معرفی اجزای یک تابلو روان برای یاد گیری بهتر

آموزش ساخت تابلو روان به صورت مرحله به مرحله

آموزش طریقه اندازی گیری استاندارد برای ساخت تابلو روان

معرفی انواع ماژول های تک رنگ، سه رنگ و فول کالر

بررسی تخصصی مشخصات ماژول ها

معرفی انواع بردهای دو کانال، چهار کانال و ….

بررسی تخصصی مشخصات بردهای

معرفی انواع کابل های فلت و تغزیه

معرفی واشر آب بندی و نحوه نصب صحیح آن

آموزش ساخت تابلو روان تک رنگ در رنگ های مختلف

آموزش ساخت تابلو روان سه رنگ

آموزش ساخت تابلو روان فول کالر

آموزش ساخت تابلو حاشیه مغازه

آموزش ساخت تابلو دو تیکه

 

ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش ساخت رباتآموزش طراحی برد های الکترونیکیآموزش طراحی میکروکنتلرهای AVRآموزش طراحی میکروکنترلرهای ARMآموزش ساخت تابلو روانآموزش ساخت تابلو LED

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش ساخت تابلو روان


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول کلاس آموزش ساخت تابلو روان

  1) آیا در این دوره با یک نوع تابلو روان مورد بررسی قرار می گیرد؟

  پاسخ : خیر تمامی تابلو های روان و تلویزیون شهری به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرد.

  2) با چه نرم افزار هایی کار می شود؟ و کار با نرم افزار ها و منو های آن ها آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله با نرم افزار های HD 2016 ،HD2013 و HD PLAYER کار می شود و کار با تمام منو های آن ها آموزش داده می شود.

  3) آیا بازارکار تابلو روان هم در این دوره راهنمایی می شود؟

  پاسخ : بله بازار یابی برای کار ساخت تابلو روان به طور کلمل در این دوره توضیح داده می شود.

  4) مونتاژ کردن کام نوع از تابلو روان ها آموزش داده می شود؟

  پاسخ : مونتاژ کردن انواع تابلو روان چند کانال و دو رو به طور کامل آموزش داده می شود.

  5) آیا سیم بندی تابلو ها در این دوره آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله سیم بندی تغذیه و فلت و …. از صفر تا صد آموزش داده می شود.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  اگر بعد از دوره آموزش ساخت تابلو روان سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

  پاسخ : کارآموزان بعد از دوره از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

  آیا بعد دوره ساخت تابلو روان نیاز به کارآموزی می باشد؟

  پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

  آیا بعد از گذراندن دوره آموزش ساخت تابلو روان مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

  پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره ساخت تابلو روان را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش ساخت تابلو روان فنی حرفه ای + مدرک بین المللی

  در دوره آموزش تابلو روان آموزشگاه برق گستران با مباحثی همچون نحوه استفاده کردن از ماژول، انواع تابلو، بستن تابلو و  برنامه ریزی برد های کنترلی به طور کاملا عملی توسط اساتید ماهر این مجموعه به شما عزیزان آموزش داده می شود. مهارت آموزان عزیز پس از سپری کردن این دوره می توانند عکس، متن و فیلم مورد نظر مشتریان را اجرا کرده و برنامه نویسی تابلو را نیز انجام بدهند. این حرفه از بازارکار خوبی برخوردار بوده و تقریبا تمامی مغازه ها دارای حداقل یک تابلو روان هستند. بنابراین اصلا نگران بازارکار این رشته نباشید. تابلو روان و ثابت ال ای دی جزو تابلوهایی می باشد که مشتریان را برای ورود به مغازه تشویق کرده و سر در مغازه ها، فروشگاه های بزرگ، تابلو های تبلیغاتی شهری نصب می شوند. بنابراین اگر به این رشته علاقه دارید، بهترین روش برای کسب مهارت در این حوزه شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه معتبر می باشد. مجتمع برق گستران با سال ها فعالیت موثر در برگزاری انواع دوره های آموزشی تابلو روان، در حال حاضر یکی از بهترین آموزشگاه های شهر تهران می باشد که تمامی دوره های خود را در کارگاه مجهز زیر نظر اساتید ماهر و آشنا به بازارکار برگزار کرده و مهارت آموزان با تمامی مباحث مهم ساخت تابلو روان از پایه تا پیشرفته از صفر تا صد آگاه شده و در صورت کسب نمره قبولی در امتحان پایان دوره، با مدرک معتبر سازمان فنی حرفه ای وارد بازارکار خواهید شد.

  آموزش ساخت تابلو روان

  کاربرد تابلوهای روان و ثابت

  1. انواع تایمرهای دیجیتالی
  2. ساعت های دیجیتالی در ایستگاه های مترو
  3. نمایشگر های LED برای نمایش قیمت کالا در فروشگاه ها
  4. تابلو نمایش اعداد
  5. کنتورها
  6. سالن های فرودگاه
  7. سالن های راه آهن
  8. سالن کنفرانس
  9. تابلو امتیاز
  10. نمایشگر متنی

  انواع تابلو روان

  نمایشگر های روان تجاری به دو دسته کلی Outdoor (مناسب برای فضای خارجی) و Indoor (مناسب برای فضای داخلی) تقسیم بندی ميشوند که هر کدام از آنها مزایا و معایبی دارند. لازم به ذکر است نمایشگر های تابلو های روان از لحاظ تراکم ال ای دی ها، میزان نور، رنگ، استاندارد IP و … بسیار متنوع و گوناگون ميباشند. از بزرگترین مزیت نمایشگرهای LED می توان به مواردی همچون کم مصرف بودن و نمایش تصاویر با جزئیات بالا با تراکم پیکسلی تا 4K اشاره داشت. از این رو اکثر تابلوهای روان از نمایشگرهای LED استفاده می کنند. همچنین تابلو های روان ضد ضربه، مقاوم در برابر آب، مقاوم در برابر گرد و غبار و بسیار انعطاف پذیر می باشند و احتمال خراب شدن آنها بسیار کم است. از این رو تابلوهای روان یکی از بهترین روش برای جذب مشتریان و مخاطب می باشد. بنابراین همان طور که گفته شد امروزه اکثر مغازه ها دارای تابلوهای روان هستند که نیاز به تنظیمات دارد، از این رو اگر بتوانید بر روی این حوزه مهارت و تجربه کسب کنید، از درآمد و فرصت های شغلی متعددی برخوردار خواهید شد.

  اجزای تشکیل دهنده تابلو روان

  مادربرد: در ساخت تابلو روان نوعی میکروکنترلر به کار برده می شود که به آن برد کنترل تابلو می گویند. در انتخاب برد کنترلر بایستی به مسائلی از قبیل رنگ ماژول ال ای دی که برای ساخت تابلو روان مورد استفاده قرار می گیرد، دقت داشته باشید. هر برد بسته به نوع طراحی خود قادر است از تعدادی ماژول پشتیبانی کند و خروجی متفاوتی داشته باشد.

  پیکسل: تمامی ماژول های تابلو روان از پیکسل هایی تشکیل شده اند که هر پیکسل در ماژول های تک رنگ دارای یک لامپ LED می باشد. از این رو اگر قصد دارید تابلو روان تبلیغات شما را با کیفیت بهتری نمایش دهد، بهتر است پیکسل ها به یکدیگر نزدیک تر باشند زیرا هر چه میزان پیکسل ها به یکدیگر نزدیک تر باشد، می توان پیکسل های بیشتری روی تابلو جای داد و در نتیجه تصویر نمایش داده از کیفیت بالاتری برخوردار خواهید بود.

  ماژول: برای ساخت یک تابلو روان ال ای دی به یک ماژول احتیاج خواهید داشت. ماژول ها قطعاتی هستند که سطح آن لامپ های ال ای دی کوچک پوشانده شده اند. این ماژول ها با توجه به طرحی که قرار است توسط تابلو نمایش داده شود، به طور مرتب در کنار یکدیگر قرار می گیرند. در صورتی که هر یک از ماژول ها دچار مشکل شد، می توان آن را از تابلو جدا کرده و ماژول دیگری را جایگزین کرد. دقت داشته باشید ماژول هایی که روی تابلو روان نصب می شوند می توانند تک رنگ یا چند رنگ باشند. به عبارتی دیگر اگر قرار است تابلو روان تنها یک رنگ نمایش بدهد، از ماژول های تک رنگ و اگر قرار است چندین رنگ را نمایش دهد از ماژول های چند رنگه استفاده می شود. از آنجایی که کیفیت تصویر نمایش داده شده در تابلوهای روان بسیار مهم است، ماژول از مهمترین قسمت ساخت تابلو روان می باشد. کیفیت ماژول ال ای دی به عوامل متعددی همچون چیپ به کار رفته، برد آدرس دهی ماژول و جنس قاب پلاستیکی بستگی دارد. پایین بودن کیفیت هر یک از موارد ذکر شده سبب می شود تا عمر ماژول کاهش داشته باشد و احتمال خراب شدن تابلو روان چند برابر می شود.

  کابل ارتباطی: در پایان برای برقراری ارتباط میان قطعات از کابل‌های دیتا و سیم‌های برق استفاده می‌شود. شما می توانید با شرکت در دوره آموزش ساخت تابلو روان آمادگی‌های لازم جهت ساخت تابلو روان را با بهترین روش‌های آموزشی بدست می‌آورید.

  بازار کار ساخت تابلو روان

  از آنجایی که اکثر فضای کسب و کار ها رقابتی می باشد، تبلیغات به یک امر بسیار مهم تبدیل شده است. امروزه اکثر فروشگاه ها و مغازه ها دارای حداقل یک یا چند تابلو روان هستند که سبب می شود توجه مشتریان را به خود جلب کند. همین موضوع سبب شده تا صاحبان کسب و کار اقدام به سفارش ساخت تابلوهای روان کنند. طبق آمار به دست آمده میانگین یک تکنسین تابلو روان از 12 تا 18 میلیون تومان در ماه متغیر می باشد. بنابراین اصلا نگران بازارکار ساخت تابلو روان نباشید و در صورت داشتن مهارت و تجربه در این حوزه به راحتی می توانید از درآمد و فرصت های شغلی متعددی برخوردار باشید.

  چرا آموزشگاه برق گستران

  مجتمع برق گستران با چندین دهه تجربه در برگزاری انواع دوره های آموزشی ساخت تابلو های روان در حال حاضر یکی از بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای در شهر تهران به شمار می رود که تمامی دوره های تخصصی خود را در کارگاه های مجهز و کاملا عملی ویژه ورود به بازارکار برگزار کرده و مهارت آموزان در این دوره با تمامی فوت و فن ریز و درشت این حرفه، توسط اساتید ماهر این مجموعه آموزش دیده و با مدرک معتبر سازمان فنی حرفه ای وارد بازار کار خواهید شد.

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   

  10 Comments

  1. شهریار گفت:

   سلام
   نحوه پشتیبانی آموزشگاه برق گستران در این دوره آموزش ساخت تابلو روان چه صورت می باشد؟

   • آتنا لطفی گفت:

    سلام وقت بخیر
    در این دوره آموزش ساخت تابلو روان پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می‌باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد میتواند با استاد مربوطه در تماس باشد.

  2. مجتبی گفت:

   سلام ببخشید خیلی واسه من مهمه که در این دوره آموزش ساخت تابلو روان نرم افزار HD2013 هم آموزش داده شود.
   آیا در این دوره ساخت تابلو روان، این نرم افزار آموزش داده می شود؟

  3. حسین گفت:

   سلام ببخشید برای شرکت در دوره آموزش ساخت تابلو روان چه مدارکی برای ثبت نام نیاز داریم؟

   • آتنا لطفی گفت:

    سلام وت بخیر
    جهت ثبت نام کردن در دوره آموزش ساخت تابلو روان، یک قطعه عکس و کپی از کارت ملی و شناسنامه باید همراه هنرجو باشد.

  4. حسن گفت:

   سلام در دوره آموزش ساخت تابلو روان آیا فایل‌های آموزشی برای یادگیری بیشتر به هنرجویان ارائه می شود؟

   • آتنا لطفی گفت:

    سلام وقت بخیر
    بله در دوره آموزش ساخت تابلو روان، هم جزوه و هم فایل های آموزشی به هنرجویان ارائه داده می شود.

  5. نادر گفت:

   سلام ببخشید در این دوره آموزش ساخت تابلو روان ساخت تابلو دو تیکه هم آموزش داده می شود؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

   • آتنا لطفی گفت:

    سلام وقت بخیر
    بله در این دوره آموزش ساخت تابلو روان آموزش ساخت تابلو دو تیکه هم تدریس می شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  18 − 7 =