آموزش طراحی طلا و جواهر

آموزش عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 7800000
6000000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: 5,10,20

مدت دوره

مدت دوره:3 هفته

نام دوره:آموزش طراحی طلا و جواهر
هزینه دوره:7,800,000
هزینه دوره با تخفیف :6,000,000
مدت دوره:3 هفته
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش ریخته گری
 

معرفی دوره آموزش طراحی طلا و جواهر


طراحی طلا و جواهر یکی از مهم ترین قسمت های طلا و جواهرسازی است که نیاز به توجه ویژه دارد. امروزه طراحی طلا جواهرات توسط متخصصان این هنر در برنامه هایی مانند ماتریکس انجام می شود تا کار را آسان تر کند. این شغل نیز مانند سایر مشاغل موجود نیازمند زمان، آموزش و تجربه است. امروزه با وجود انتخاب گسترده مدل ها در بازار طلا و جواهرات، برخی از آن ها خاص و منحصر به فرد به نظر می رسند که ارزش آن ها را بیش از پیش افزایش می دهد.

. طراحی منحصر به فرد ارزش طلا و جواهر را نسبت به سایر رقبا افزایش می دهد و کیفیت کار را افزایش خواهد داد. همچنین می توانید طراحی طلا و جواهرات را به عنوان شغل آزاد انتخاب کنید یا کار خود را با شرکت های مختلف بهبود بخشید.
آموزش تعمیرات طلا و جواهر، آموزش فروشندگی طلا و جواهر، آموزش میناکاری، آموزش ریخته گری و غیره برخی از دیگر دوره های برگزار شده در زمینه طلا و جواهر در این آموزشگاه است.

آموزش طراحی طلا و جواهر
 
 

سرفصل های دوره آموزش طراحی طلا و جواهر


آشنایی با انواع سنگ، کانی، بلور، غیر بلور، مایکرو کریستال

معرفی مبانی گوهر تراشی

روش استفاده از جدول مو

چگونگی تشخیص توانایی سختی، شفافیت انواع گوهر و چند رنگی

آموزش دادن طراحی تراش

آموزش دادن نحوه طراحی اشکال اولیه، اشکال فانتزی و اشکال گوهر‌های دامله

آموزش نحوه کار کردن با شابلون‌ها

آموزش نحوه پاکسازی، ارزیابی و جور کردن کلوخه

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام دوره آموزش طراحی طلا و جواهر

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش مخراج کاریآموزش طلا سازی و جواهر سازیآموزش گوهر شناسیآموزش قلم زنیآموزش آبکاریآموزش گوهر تراشیآموزش فروشندگی طلا و جواهر

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای آموزشگاه طراحی طلا و جواهر برق گستران


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات موبایل در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش ریخته گری

  1) روش آموزش گوهر تراشی در این دوره چگونه است؟

  پاسخ :کلیه دوره های آموزشی آموزشگاه برق گستران به صورت عملی بوده و با تجهیزات کافی انجام می‌شود.

  2)آیا دوره آموزشی گوهرتراشی نیاز به پیش نیاز دارد؟

  پاسخ : خیر شرکت در این دوره آموزشی نیاز به پیش نیاز ندارد.

  3) آیا در این دوره دوپینگ نیز تدریس می شود؟

  پاسخ : بله، آموزش داپینگ از سرفصل‌های این دوره است.

  4) آیا نحوه قواره کردن سنگ‌ها در این دوره آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله بصورت کامل آموزش داده می شود.

  5) آموزشگاه برق گستران چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

  پاسخ : پاسخ : مدارک معتبر – کلاس های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره

  آیا بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیرات موبایل مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

  پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأئیدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  در صورت عدم یادگیری بعد از کلاس تعمیرات موبایل چه باید کرد؟

  پاسخ : در صورت عدم یادگیری آموزشگاه بدون اخذ هیچ مبلغی دوره را برای شما تکرار خواهد کرد.

  آیا کلاسی برای شاغلین که تایم آزاد ندارند هم برگزار می کنید؟

  پاسخ : بله، کلاس های آخر هفته برای کارآموزان محترمی می باشد که در طی هفته نمی توانند دوره را شرکت کنند.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره تعمیرات سخت افزار موبایل را در آموزشگاه تعمیرات موبایل برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

   

   

  قدم اول برای شروع آموزش طراحی طلا و جواهر در آموزشگاه برق گستران چیست؟

  در آموزشگاه طراحی طلا و جواهر برق گستران ابتدا مشاوران ما با توجه به هدف و علاقه شما راهنمایی‌های لازم را برای انتخاب رشته و مسیری که باید طی کنید به صورت رایگان به شما ارائه می‌دهند و به طور کلی می‌توانید با توجه به علاقه خود یکی از دوره‌ها را شروع کنید، یا ساخت محصولات جواهرات، کار و تجارت خود را شروع کنید.

  تمامی مشاوران و مربیان گروه در هر مرحله راهنمایی و مشاوره جامعی را به شما ارائه خواهند داد و هرگز در مسیر موفقیت خود تنها نخواهید بود.

  آموزش طراحی طلا و جواهر

  طراحی جواهرات یکی از روش‌های جدید کسب درآمد در ایران و به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس است. این کشورها به تازگی متخصصان طراحی را از ایران و ترکیه برای طراحی جذب کرده‌اند. در این مقاله شما را با دوره طراحی طلا و جواهر و بهترین روش انجام آن آشنا می‌کنیم.

  شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های ما به یک طراح جواهرات با تجربه تبدیل شوید. در کلاس طراحی طلا و جواهر برق گستران مباحث مختلفی ارائه داده می‌شود و در پایان دوره طراحی طلا و جواهر، گواهی معتبر قابل ترجمه به هر زبان دلخواه با تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه برای دانشجویان صادر خواهد شد.

  آموزشگاه برق گستران با کادری مجرب و کارگاه‌های مجهز مطابق با آخرین استانداردهای جهانی دوره طراحی طلا و جواهر را برگزار می‌کند.

  مقدمه‌ای از دوره طراحی طلا و جواهر

  از ابتدای پیشرفت بشر در زمینه‌های مختلف به ویژه در زمینه تجارت، فلزات نقش بسیار ارزنده‌ای برای انسان داشته‌اند. بشر از ابتدا به نقش کلیدی فلزات به ویژه طلا و نقره در احیای مشاغل مختلف و همچنین تجارت جهانی پی برد و از فلزات در قسمت‌های مختلف آن استفاده کرد.

  یکی از مهمترین کاربردهای فلزات در تجارت مختلف استفاده از آنها به عنوان پول است. حتی امروزه نیز از طلا و نقره برای پشتوانه اسکناس‌هایی که دولت‌ها چاپ می‌کنند استفاده می‌شود. اما اگر بخواهیم به کاربرد فلزات به ویژه طلا و نقره در زمان و جامعه امروزی نگاه کنیم، می‌توان گفت که بیشتر در ساخت انواع زیورآلات استفاده می‌شود.

  شغل طراحی طلا و جواهر

  کسب و کار طراحی طلا و جواهر در ایران شاید بسیار پر رنگ‌تر از سایر نقاط جهان باشد زیرا ایران از همان ابتدا به این هنر و بخش‌های مختلف آن اهمیت ویژه ای داده است. طلا به عنوان یک ماده بسیار ارزشمند در بسیاری از طرح‌ها و هنرهای ایرانی استفاده می‌شود که در تولید و طراحی طلا و جواهرات بسیار پررنگ‌تر است.

  این نکته نشان می‌دهد که بازار تجاری طراحی طلا و جواهرات و تمامی حوزه‌های مرتبط با این تجارت در ایران و حتی در اقصی نقاط جهان از محبوبیت و درآمد بالایی برخوردار است.

  پس با ما همراه باشید تا صفر تا صد این مهارت و کسب و کار را ارائه دهیم و تمامی جوانب آن به ویژه درآمد و بازار کار را بررسی کنیم تا شما عزیزان بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده شغلی و تحول در زندگی خود بگیرید. پس با برق گستران همراه باشید.

  بازار کار طراحی طلا و جواهر با برق گستران

  در سال‌های اخیر با پیشرفت تکنولوژی، تمایل سازندگان و تولیدکنندگان به استفاده از تکنولوژی و ترک سبک سنتی، بازار کار مناسبی را برای افرادی که با نرم افزارهای طراحی آشنایی دارند، ایجاد کرده است. ایران امروزه با توجه به سنت‌ها و فرهنگ کشور یکی از بزرگترین مصرف کنندگان طلا و جواهرات در جهان است که طبق آمارهای جهانی اغلب جزو 5 کشور اول جهان از نظر مصرف طلا و جواهرات است. . تقریباً بیش از 70 درصد تولید طلا و جواهرات در کشور به روش سنتی انجام می‌شود و به دلیل زمان بر بودن و هزینه بر بودن روش، سازندگان و تولیدکنندگان طلا و جواهرات سنتی تمایل بیشتری به استفاده از دستگاه‌های جدید و مدرن دارند. در خارج از ایران طراحی جواهرات با نرم افزار قدمت بیشتری دارد و بازار کار فعال‌تری دارد و در کشورهای شرق آسیا داشتن این تجربه از جایگاه شغلی بسیار بالایی برخوردار است. همچنین در کشورهای اروپایی و آمریکایی به دلیل برخورداری از تکنولوژی پیشرفته در زمینه طراحی طلا و جواهر، تقاضا برای جذب طراحان بسیار زیاد است.

  امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اهمیت سرعت کار و محصولات ارزانتر، تولیدکنندگان به استفاده از نرم افزارهای طراحی مااند راینو و Matrix روی آورده اند. به همین دلیل متخصصان این حوزه بازار بسیار خوبی را در ایران به دست آورده‌اند.

  استفاده از نرم افزارهای طراحی مانند Matrix دارای ویژگی‌هایی است که باعث رونق هر چه بیشتر آنها می‌شود مانند: سرعت و دقت بیشتر در طراحی، کاهش خطاها، کیفیت بالای الگو و امکان ساخت الگوهای پیچیده و خاص. با توجه به ویژگی‌های این نرم افزار، کمیت و کیفیت محصولات صنعتی بسیار افزایش یافته و این امر تاثیر بسزایی در رونق بازار طلا و جواهر داشته است. همچنین باعث شد مردم در مقایسه با روش‌های سنتی سریعتر و حرفه‌ای تر وارد بازار طلا و جواهر شوند.

  آیا مدرک دوره طراحی طلا و جواهر معتبر است؟

  گواهی پایان دوره آموزش طراحی طلا و جواهر در این آموزشگاه بسیار معتبر و بین المللی می‌باشد. این مدرک توسط سازمان فنی و حرفه‌ای کشور به دانشجویان اعطا می‌شود. مدارک سازمان فنی و حرفه‌ای پس از مدارک دانشگاهی معتبرترین مدرک محسوب می‌شوند. به عنوان مثال اگر قصد راه اندازی جواهر فروشی یا شرکت طراحی طلا و جواهر را دارید یکی از مواردی که اتحادیه طلا و جواهر از شما می‌خواهد گواهی پایان دوره سازمان فنی و حرفه‌ای است. همچنین برای آن دسته از دوستانی که برای مهاجرت این دوره طراحی طلا و جواهر را می‌گذرانند داشتن این مدرک بسیار ارزشمند است و با داشتن این مدرک در کشورهای دیگر به سرعت جذب بازار کار می‌شوند. مدرک بین المللی در طراحی طلا و جواهر می‌تواند پشتیبان شما برای مهاجرت و ورود به بازار کار باشد.

  معرفی دوره کارآموزی آموزش طراحی طلا و جواهر

  دوره‌های کارورزی دوره‌هایی است که برای اولین بار به صورت آکادمیک و رسمی در آموزشگاه برق گستران برگزار می‌شود.

  این دوره‌ها به صورتهای مختلفی برای دانشجویانی که هم دوره‌های مقدماتی و هم دوره‌های پیشرفته را با موفقیت گذرانده‌اند برگزار می‌شود. دانشجویان می‌توانند پس از آزمون و گزینش اولیه به آموزشگاه مراجعه و این دوره‌ها را بگذرانند. این دوره‌ها از نظر حضور اساتید مجرب و واجد شرایط و استفاده از آخرین استانداردهای طراحی یکی از قوی‌ترین و بهترین دوره‌های کارآموزی در دنیا می‌باشد.

  بهترین آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

  آموزشگاه طراحی طلا و جواهر برق گستران بزرگترین موسسه آموزشی در تمامی زمینه‌های مرتبط با آموزش طراحی طلا و جواهرات می‌باشد که همواره سعی داشته بهترین خدمات را به هنرجویان خود ارائه دهد تا آنان را برای ورود به فضای منحصر به فرد طراحی طلا و جواهرات آماده کند.

  این آموزشگاه طراحی طلا و جواهر تاکنون توانسته با افتخار شاگردان زیادی را در این زمینه تربیت کند که اکنون برای خود کسب و کارهای بزرگی دارند و درآمد بالایی نیز کسب کرده اند.

  آکادمی برای راحتی و متناسب با شرایط زبان آموزان سعی کرده است تا حدودی تمامی رشته های مرتبط با طراحی طلا و جواهرات را به مردم معرفی کند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

  این دوره طراحی طلا و جواهر برای چه کسانی مناسب است؟

  • علاقه‌مندان به هنر، صنعت و جواهرات
  • افرادی که می‌خواهند اوقات فراغت خود را با یک حرفه هنری پر کنند.
  • افرادی که به دنبال کار و کسب درآمد در خانه هستند.
  • افرادی که می‌خواهند جواهرات را طراحی کنند، شغل اصلی خود را طراحی کنند یا به صورت پاره وقت از آن درآمد کسب کنند.
  • افرادی که مغازه و زیورآلات دارند و می‌خواهند برای خود کارگاهی درست کنند.
  • افرادی که تجربه طراحی جواهرات دارند و می‌خواهند به صورت حرفه‌ای وارد بازار کار جواهرات شوند.

  لپ تاپ و کامپیوتر مناسب برای رندرگیری و طراحی طراحی طلا و جواهر باید چگونه باشد؟

  حداقل سیستمی که مورد نیاز برای طراحی کردن طلا و جواهر است شامل: سیستم عامل ویندوز 10، حداقل رم مورد نیاز 8GB، حداقل هارد مورد نیاز 512GB

  بهترین راه برای شروع یادگیری نرم افزار طراحی جواهرات

  در حال حاضر سه راه آموزش برای دوره طراحی طلا و جواهر وجود دارد.

  • آموزش طراحی طلا و جواهر با استفاده از نرم افزار

  یکی از بهترین و به روز‌ترین مهارت‌هایی که یک طراح طلا و جواهرات می‌تواند برای بهبود و تغییر محیط کسب و کار خود بیاموزد، طراحی طلا و جواهرات با استفاده از نرم افزار ماتریکس و سایر نرم افزارهای مکمل است. Matrix یک نرم افزار و پلتفرم طراحی سه بعدی است که طراحان از آن برای طراحی مدل‌های مختلف جواهرات در اشکال مختلف استفاده می‌کنند و سپس آنها را به نامزدها ارائه می‌دهند.

  امروزه اگر جواهری را دوست داشته باشید و به آن علاقه‌مند شوید، بسیار بعید است که طرح و الگوی مورد علاقه شما در نرم افزار پیشرفته و به روز ماتریکس طراحی نشده باشد.

  آموزشگاه برق گستران با سابقه چندین سال تدریس این نرم افزار یکی از پیشتازان مربیان در این زمینه می‌باشد شما عزیزان می‌توانید دوره‌های آموزش طراحی طلا و جواهر را با استفاده از نرم افزار در یک زمان بسیار عالی تهیه نمایید. قیمت و فضای مناسب کسب و کار خود را بسازید ما تمام دوره‌های آموزشی مجموعه را به طور کامل معرفی خواهیم کرد.

  • آموزش طراحی طلا و جواهر به صورت دستی و روی کاغذ

  در این قسمت از دوره طراحی طلا و جواهر، هنرجویان معمولاً اندازه‌ها و اشکال مختلف جواهرات مورد نظر خود را روی کاغذ اجرا می‌کنند و با توجه به تکنیک‌های مختلف به خصوص این اشکال تبدیل به جواهراتی زیبا و فیزیکی می‌شوند.

  معمولا افراد مبتدی در این زمینه نمی‌توانند طرح‌های حرفه‌ای زیادی ایجاد کنند که با افزایش مهارت‌های طراحی و افزایش مهارت‌های مختلف از جمله ایده‌پردازی و قالب‌ها بهبود پیدا می‌کند و شما عزیزان قطعا با تلاش و پشتکار خود در این زمینه می‌توانید این کار را انجام دهید. شما با تهیه دوره‌های آموزش حرفه‌ای طراحی طلا و جواهرات به صورت دستی توسط آموزشگاه طراحی طلا و جواهر برق گستران، در زمینه طراحی طلا و جواهرات، یک فرد برجسته و نابغه نشان داده و تبدیل به آن می‌شوید.

  بعضی از ویژگی‌های دوره آموزش طراحی طلا و جواهر به صورت دستی عبارتند از :

  1. تسلط صفر تا صد بر تمامی اصول و مهارت‌های مرتبط با این رشته
  2. دوره‌هایی که توسط بهترین اساتید کشور برگزار می‌شود
  3. مطالعه تمام تکنیک‌های ایده
  4. آموزش کلیه دروس مرتبط با رنگ آمیزی
  5. پشتیبانی و امکان ارتباط مستقیم با معلمان
  6. آموزش نحوه ورود به بازار
  7. فرصت کار در مجموعه پس از کسب مهارت
  8. راه اندازی کسب و کار آنلاین برای هنرجویان
  9. امکان استفاده از کارگاه‌های طلا و جواهر
  10. و غیره.
  • آموزش طراحی طلا و جواهر به صورت مستقیم با استفاده از ابزار آلات

  شاید این رشته یکی از قدیمی‌ترین اشکال دوره طراحی طلا و جواهر باشد که در آن، با ابزارهای مختلف طرح‌های خود را مستقیماً بر روی سنگ، طلا یا نقره پیاده می‌کنند و جواهرات بی‌نظیری را به مشتریان خود عرضه می‌کنند.

  معمولا قیمت جواهرات و زیورآلاتی که به این روش طراحی و اجرا می‌شوند بیشتر است و در تمام نقاط دنیا این قیمت افزایش نسبی خواهد داشت.

  در حال حاضر آموزشگاه برق گستران که در زمینه آموزش طراحی طلا و جواهر کاملا حرفه‌ای می‌باشد دوره‌های آموزش طراحی طلا و جواهر را به صورت حضوری برگزار می‌کند و همچنین در نظر دارد تمامی این دوره‌ها در قالب بسته‌های ویدئویی در اختیار هنرجویان قرار دهد.

  قطعا جدیدترین و بهترین روش برای طراحی طلا و جواهر، طراحی با نرم افزار است. به دلیل سرعت، دقت و انعطاف بسیار بالا در کار. اگر می‌خواهید دوره طراحی طلا و جواهر و ساخت جواهرات را بیاموزید، اولین قدم یادگیری دو نرم افزار زیر است.

  • نرم افزار ماتریکس

  در حال حاضر بهترین نرم افزار در زمینه طراحی طلا و جواهر می‌باشد. با این حال باید مراقب باشید نسخه‌ای از آن را یاد بگیرید که آخرین نسخه باشد و هیچ خللی نداشته باشد. برخی از ویژگی‌های نرم افزار Matrix:

  • رندر شگفت انگیز و واقعی
  • کنترل تمامی جوانب در طراحی سنگ‌های قیمتی مطابق میل کارفرما
  • تهیه قطعات و اشیاء آماده برای سرعت بخشیدن به فرآیند طراحی
  • ابزار Gem Reporter برای نمایش طرح صفحه
  • با استفاده از فناوری T-Splines اشکال ارگانیک ایجاد کنید.
  • نرم افزار راینو

  این نرم افزار یکی از نرم افزارهای جدید دوره طراحی طلا و جواهر است که یادگیری آن کمی بیشتر از Matrix زمان می‌برد. اوج نرم افزار راینو در مدل سازی‌های زیبا و خاص مانند مدل‌سازی جواهرات و مدل‌سازی معماری می‌باشد.

  میزان درآمد دوره طراحی طلا و جواهر چقدر است؟

  پاسخ به این سوال مستلزم آگاهی از علاقه و زمینه فعالیت فرد در صنعت طلا و جواهر است، زیرا میزان درآمد در هر زمینه از این رشته می‌تواند بسیار متفاوت باشد، اما باید توجه داشت که این صنعت، صنعتی هزاران ساله است. و به همین جهت است که همیشه یکی از لوکس‌ترین مشاغل دنیاست و همچنان بازار آن تقاضای بالایی دارد. به طور کلی، صنعت طلا و جواهر در مقایسه با بسیاری از مشاغل، می‌تواند بازده مالی قابل قبولی متناسب با زمان صرف شده و هزینه ها داشته باشد.

  اگر می‌خواهید مهارتی را یاد بگیرید که می‌تواند درآمد زیادی برای شما به ارمغان بیاورد، به شما تبریک می‌گوییم. با مطالعه و مشاهده دوره‌های آموزش طراحی طلا و جواهر و همچنین با دوره‌های نرم افزاری و طراحی دستی می‌توانید به درآمد مورد نظر خود برسید.

  همان طور که می‌دانید از ابتدا طلا و جواهرات به عنوان زیور آلات گرانبها بین مردم معامله می‌شد که همین باعث افزایش درآمد افرادی شد که در طراحی و تولید آنها دست داشتند و به عنوان شغلی با اعتبار بسیار منحصر به فرد شناخته می شد.

  البته موفقیت و درآمد شما ارتباط مستقیمی با تلاش و پشتکار شما خواهد داشت که هر چه بیشتر در این زمینه کار کنید و به فردی ماهر تبدیل شوید قطعا درآمد شما نیز بالا خواهد بود.

  چرا دوره آموزش طراحی طلا و جواهر را در برق گستران آموزش ببینیم؟

  دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود هر دوره ای که در زمینه آموزش طراحی طلا و جواهر نیاز دارید را از طریق آموزشگاه برق گستران بیاموزید.

  همه این‌ها دلایلی است که نه تنها ما، بلکه همه دانشجویان و فارغ التحصیلان آموزشگاه و همچنین همه کسانی که حتی کوچکترین ارتباطی با ما داشته اند، بیان کرده‌اند.

  یکی از مهم‌ترین دلایلی که همیشه دانشجویان را تشویق می‌کند تا برای آموزش طراحی طلا و جواهر به آموزشگاه ما بیایند، تجربه گسترده ما در آموزش مهارت‌های مختلف طراحی طلا و جواهرات به هنرجویان است.

  زیاد بودن تعداد هنرجویان مجموعه ما یکی از رکوردهایی است که همیشه به آن افتخار می‌کنیم.

  همچنین استادانی که پکیج‌های آموزشگاه را تدریس می‌کنند از بهترین استادانی هستند که توانسته‌اند ارتباط موثری با هنرجویان برقرار کنند و همین امر دلیلی بر تعداد زیاد علاقمندان به آموزشگاه ماست.

   

   

   

   

   

   

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   

   

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.