معرفی دوره طراحی طلا

آموزش عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 11500000
6000000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: 5,10,20

مدت دوره

مدت دوره:3 هفته

نام دوره:آموزش طراحی طلا و جواهر
هزینه دوره:11,500,000
هزینه دوره با تخفیف :6,000,000
مدت دوره:3 هفته
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش ریخته گری
 

آموزش طراحی طلا و جواهر


طراحی طلا و جواهر شغلی است که از ترکیب خلاقیت، هنر و مهارت متولد شده و دارای فوت و فن های زیادی می باشد. با آموزش طراحی طلا و جواهر این فرصت برای شما مهیا می شود تا استعداد و خلاقیت منحصر به فرد خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از درآمد بالایی برخوردار شوید. آموزش طراحی طلا و جواهر به شکل مختلفی صورت می گیرد، بهترین و موثرترین روش جهت آموزش طراحی طلا و جواهر استفاده از نرم افزار های matrix و corel Draw می باشد. نرم افزار ماتریکس رایج ترین و کاربردی ترین ابزار برای طراحی انواع طلا و جواهر کاربرد دارد. آموزشگاه برق گستران دوره آموزشی طراحی طلا و جواهر را در کارگاه های عملی زیر نظر اساتید ماهر و آشنا به بازارکار برگزار می کند و بعد از سپری کردن این دوره آموزشی شگفت انگیز قادر خواهید بود انواع طلا و جواهرات را طراحی کرده و از درآمد بالایی برخوردار شوید. این شغل نیز مانند سایر مشاغل نیازمند زمان، آموزش و تجربه است. امروزه با وجود انتخاب گسترده مدل ها در بازار طلا و جواهرات، برخی از آن ها خاص و منحصر به فرد به نظر می رسند که ارزش آن ها را بیش از پیش افزایش می دهد. طراحی منحصر به فرد ارزش طلا و جواهر را نسبت به سایر رقبا افزایش می دهد و کیفیت کار را افزایش خواهد داد. همچنین می توانید طراحی طلا و جواهرات را به عنوان شغل آزاد انتخاب کنید.

آموزش طراحی طلا و جواهر
 
 

سرفصل های دوره آموزش طراحی طلا و جواهر با ماتریکس


اصول کلی طراحی انگشتر شامل سایز انگشت، اصطلاحات فنی در انگشتر، معرفی مدل‌های مختلف انگشتر

چگونگی گرفتن حجم از سطوح

معرفی کلی سنگ‌های زینتی و روش‌های مخراجی

آموزش ساخت انگشتر‌های تک تخمه، ریلی، چنگی و مرواریدخور…

آموزش سبک کردن کار و طراحی زیره بندی در کار

آموزش طراحی آویزهای توری

معرفی رندرگیری و آموزش گرفتن رندر از کار

آموزش ساخت پاپیون و چگونگی طراحی گوشواره بازی دار

آموزش چگونگی تخمین وزن، تخمین سنگ‌ها و تخمین قیمت کار

چگونگی ارسال خروجی از قطعه و سردرجه و ساپورت گذاری

معرفی ‌مبانی طراحی و خلق ایده

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام دوره آموزش طراحی طلا و جواهر

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش تعمیرات طلا و جواهرآموزش گوهر شناسیآموزش گوهر تراشیآموزش طراحی طلا و جواهرآموزش فروشندگی طلا و جواهر

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای آموزشگاه طراحی طلا و جواهر برق گستران


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره‌های آموزش طراحی طلا و جواهر در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره طراحی طلا و جواهر

   
   

  سوالات متداول آموزش طراحی طلا و جواهر

  1) روش آموزش طراحی طلا و جواهر در این دوره چگونه است؟

  پاسخ :کلیه دوره‌های آموزشی آموزشگاه برق گستران به صورت عملی بوده و با تجهیزات کافی انجام می‌شود.

  2)آیا دوره آموزش طراحی طلا و جواهر نیاز به پیش نیاز دارد؟

  پاسخ : خیر شرکت در این دوره آموزشی نیاز به پیش نیاز ندارد و تمامی مباحث از صفر و پایه به هنرجویان عزیز توسط اساتید ماهر منتقل می شود.

  3) بعد از اتمام دوره آموزش طراحی طلا و جواهر امکان ورود به بازارکار خواهم داشت؟

  پاسخ :بله تمامی مباحث دوره آموزشی طراحی جواهر و طلا ویژه نیاز بازارکار بوده و بعد از کسب مهارت و تجربه در این دوره، به راحتی می توانید وارد بازارکار شوید..

  4) طراحی طلا و جواهر با ماتریکس در این دوره آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله، آموزش طراحی طلا و جواهر با ماتریکس از سرفصل های این دوره است..

  5) آموزشگاه برق گستران چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

  پاسخ : پاسخ : مدارک معتبر – کلاس‌های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره

  آیا بعد از گذراندن دوره آموزش گوهر تراشی مدرک معتبر به ما تعلق می‌گیرد؟

  پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می‌کنند دارای تأئیدیه سازمان فنی و حرفه‌ای می‌باشد.

  برای ثبت نام دوره گوهر تراشی باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می‌شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  در صورت عدم یادگیری بعد از کلاس گوهر تراشی چه باید کرد؟

  پاسخ : در صورت عدم یادگیری، آموزشگاه بدون اخذ هیچ مبلغی دوره را برای شما تکرار خواهد کرد.

  آیا کلاسی برای شاغلین که تایم آزاد ندارند هم برگزار می‌کنید؟

  پاسخ : بله، کلاس‌های آخر هفته برای کارآموزان محترمی می‌باشد که در طی هفته نمی‌توانند دوره گوهر تراشی را شرکت کنند.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره گوهر تراشی را در آموزشگاه برق گستران بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره‌های عملی و کارگاه‌های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره‌ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی، معرفی به سازمان فنی حرفه‌ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره، دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT، تجدید دوره در صورت عدم یادگیری، پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار، اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی، برگزاری کلاس‌ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل، ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل‌های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش طراحی طلا و جواهر از صفر تا صد + مدرک فنی حرفه ای

  آموزش طراحی طلا و جواهر یکی از دوره های پر طرفدار و در عین حال پرکاربرد و چالش برانگیز در حوزه طلا و جواهرات به شمار می رود که جایگاه ویژه ای در گسترش رونق بازار و ایجاد فرصت های شغلی به خود اختصاص داده است. دوره آموزش طراحی طلا و جواهر آموزشگاه برق گستران با نرم افزار ماتریکس صورت می گیرد و برای مبتدیان این رشته که تاکنون هیچ گونه اطلاعاتی در مورد نحوه طراحی انواع طلا و جواهرات ندارند، بسیار موثر است. به طور کلی انواع طراحی جواهرات به سه دسته تقسیم بندی می شوند : طراحی دستی، طراحی با ماکت و طراحی با نرم افزار ماتریکس.

  لازم به ذکر است که این دوره آموزشی هیچگونه پیشنیازی جزء خلاقیت ندارد و تمامی افرادی که هیچ گونه اطلاعاتی در مورد نحوه طراحی طلا و جواهر ندارند نیز می توانند با شرکت در این دوره و کسب مهارت، از درآمد بالایی برخوردار شوند. بنابراین اگر به حوزه های هنر، طراحی و خلق جواهرات لوکس علاقه دارید این دوره آموزشی می تواند برای شما هنرجویان عزیز مفید واقع شود. همچنین این دوره آموزشی در آموزشگاه برق گستران در کارگاه مجهز زیر نظر اساتید ماهر و آشنا به بازارکار برگزار می شود و در صورت کسب نمره قبولی در امتحان پایان ترم برای شما مدرک معتبر بین المللی سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود. با کسب مهارت در دوره آموزشی طراحی طلا و جواهر و داشتن مدرک سازمان فنی حرفه ای می توانید با خیال راحت وارد بازار کار شوید.

  آموزش طراحی طلا و جواهر

  کارآموزی طراحی طلا و جواهر

  طراحی طلا و جواهر حرفه ای دشوار بوده و مبتنی بر مهارت و تجربه می باشد، از این رو بهترین روش برای کسب مهارت در این حوزه سپری کردن کلاس های آموزشی و یا دوره کارآموزی می باشد. امروزه طراحی طلا و جواهر توسط نرم افزار ماتریکس صورت می گیرد و دیگر مثل گذشته نیازی به طراحی طلا و جواهر به صورت دستی و سنتی نمی باشد. البته طراحی طلا و جواهر توسط نرم افزار دارای پیچیدگی هایی بوده و به تنهایی قادر به یادگیری آن نخواهید بود. در خلاصه برای کسب مهارت در این حوزه 2 راه بیشتر در پیش ندارید، اولین و کاربردی ترین روش این است که در کلاس های آموزشی طلا و جواهر شرکت کنید تا به صورت اصولی از 0 تا 100 از مبتدی تا حرفه ای مهارت و تجربه کنید. روش دوم این است که به عنوان کارآموز در شرکت ها و مجموعه های طراحی طلا و جواهر شروع به فعالیت کنید؛ این روش ممکن است وقتگیر باشد و پروسه آموزش و کسب کردن مهارت به کندی پیش برود. توصیه می شود در ابتدا در کلاس های آموزشی طراحی طلا و جواهر شرکت نمایید سپس یک دوره چند ماه کارآموزی طی کنید. اینگونه مهارت و تجربه ای که در کلاس آموزشی کسب کرده اید در دوره کارآموزی می توانید آن را پیاده سازی کنید و تجربه خود را در این حوزه پر چالش اما در عین حال شگفت انگیز، افزایش بدهید.

  مزیت های یادگیری طراحی جواهر و طلا با کامپیوتر

  آموزش طراحی طلا و جواهر با کامپیوتر نسبت به طراحی سنتی و دستی دارای مزیت های بی شماری می باشد. اولین و مهم ترین مزیت طراحی طلا و جواهر با کامپیوتر افزایش دقت، سرعت و ظرافت است. ممکن است در طراحی جواهر توسط کامپیوتر دچار خطایی شوید که به راحتی می توانید آن خطا را برطرف کنید اما در طراحی سنتی با مرتکب شدن یک خطا کوچک ممکن است کل طراحی شما به طور کلی خراب شود. مورد دیگری که بسیار حائز اهمیت است، مقرون به صرفه بودن و قیمت پایین ابزارهای مورد استفاده در طراحی با کامپیوتر می باشد. به عبارتی دیگر برای طراحی جواهر با کامپیوتر نیازی به تهیه ابزارهای دیگری نیست. طراحی با نرم افزار ماتریکس این امکان را به طراحان می دهد تا یک طرح سه بعدی از مدل نهایی را دریافت کنند و در صورت وجود خطا، مشکلات احتمالی طرح را به سادگی رفع نمایند.

  اگر بخواهیم به طور خلاصه به فرآیند طراحی طلا و جواهر با کامپیوتر اشاره داشته باشیم این گونه می باشد که با استفاده از نرم افزارهای طراحی سه بعدی ساخت مجازی جواهر صورت گرفته و با بهره برداری از دستگاه های پرینتر سه بعدی طرح اولیه طلا چاپ شده و در فرایند ریخته گری طلا، مدل جدید و نهایی تولید خواهد شد. این در حالی است که طراحی طلا به روش دستی (سنتی) به عنوان یک هنر اصیل و مهم در ساخت طلا شناخته می شد. طراحی جواهر به روش سنتی بسیار دشوار بوده و طراح بایستی از خلاقیت بسیار بالا و مهارت نقاشی فوق العاده ایی برخوردار باشد. روند کاری در این روش به این گونه است که طراح با تکیه بر قدرت تخیل و خلاقیت خود طرح اولیه طلا را بر روی کاغذ پیاده سازی می کرد سپس جزئیات آن را افزایش می داد. اما امروزه برای طراحی طلا و جواهر معمولا از نرم ماتریکس و به وسیله کامپیوتر صورت می گیرد.

  بازارکار شغل طراحی جواهرات در ایران و سایر کشورها

  جالب است بدانید ایران یکی از بزرگترین مصرف کنندگان طلا و جواهر در سطح بین المللی بوده و طبق آمار جهانی رتبه 6 در این زمینه می باشد. همچنین بیش از 60 درصد تولیدات طلا و جواهر در ایران به صورت سنتی انجام می شود اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی هر روزه، سازندگان و طراحان برای کاهش هزینه ها به سمت استفاده از دستگاه های پیشرفته و کامپیوتر روی آورده اند. به طور خلاصه میتوان گفت که بازار کار طراحی طلا و جواهر نه تنها در ایران بلکه در اکثر کشور های اروپایی، آمریکا، کانادا، تایلند، کره جنوبی و ژاپن بسیار داغ و پر رونق می باشد. از آنجایی که طلا ابزاری برای سرمایه گذاری نیز به شمار می رود، طراحان طلا و جواهر همیشه دارای فرصت های شغلی متعددی هستند و با افزایش مهارت و خلاقیت قطعا درآمد بسیار بالایی خواهند داشت.

  بازارکار طراحی طلا و جواهر

  حال ممکن است برای شما این سوال مطرح شود که یک طراح طلا و جواهر چه قدر درآمد دارد؟ اگر به عنوان یک طراح طلا و جواهر مبتدی به تازگی شروع به فعالیت کرده اید با توجه به مهارت و خلاقیت خود می توانید درآمدی حدود 4 الی 6 میلیون تومان داشته باشید. طراحان حرفه ای که در حوزه طلا و جواهر سازی فعالیت می کنند در طول یک ماه درآمدی بین 10 تا 30 میلیون تومان خواهند داشت. البته این ارقام به فاکتور های مهمی همچون ظرافت طرح، خلاقیت و حجم طرح بستگی دارد. باید توجه داشته باشید هر شغلی دارای چالش هایی می باشد و یک شبه نمی توان هیچ فن و حرفه ای را از 0 تا 100 فراگرفت، بنابراین نه تنها در شغل طراحی طلا و جواهر بلکه در تمامی شغل های موجود، داشتن پشتکار حرف اول و آخر را میزند.

  بهترین روش برای تبدیل شدن به طراح ماهر جواهرات

  از آنجایی که هنوز طراحی طلا و جواهرات در ایران به شکل یک رشته کاملا مستقل دانشگاهی ارائه نشده است، بهترین روش برای فرا گرفتن این حرفه شرکت در دوره های آموزش طراحی طلا و جواهر می باشد. با شرکت در دوره های آموزشی طراحی انواع طلا و جواهر قادر خواهید بود از پایه از 0 تا 100 از مبتدی تا حرفه ای این رشته را فرا بگیرید و با مدرک بین المللی سازمان فنی حرفه ای وارد بازار کار شوید. البته تعداد زیادی آموزشگاه این دوره آموزش طراحی طلا و جواهر را ارائه می کنند و یافتن بهترین آموزشگاه در این حوزه قطعا کار سختی خواهد بود. از این رو سعی کنید قیمت دوره را معیاری برای سنجش کیفیت دوره آموزشی قرار ندهید، بلکه با توجه به میزان رضایت هنرجویان دوره قبلی می توانید به راحتی بهترین آموزشگاه طراحی طلا و جواهر را پیدا کنید.

  چرا آموزشگاه برق گستران

  مجتمع برق گستران با سال ها فعالیت در حوزه تعمیرات طلا و جواهر، گوهر تراشی، گوهر شناسی، طراحی طلا و جواهر و آبکاری طلا در حال حاضر یکی از بهترین آموزشگاه های شهر تهران به شمار می رود که تمامی دوره های آموزشی خود را در کارگاه های مجهز زیر نظر اساتید ماهر برگزار می کند. با شرکت در این دوره می توانید علاوه بر کسب مهارت با مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای وارد بازار کار شوید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  پنج × 4 =