آموزش تعمیرات کولر گازی

آموزش تعمیر کولر گازی عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 1600000
1100000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: 1و15

مدت دوره

مدت دوره:3 هفته

نام دوره:آموزش تعمیرات کولر گازی
هزینه دوره:1,600,000
هزینه دوره با تخفیف :1,100,000
مدت دوره:3 هفته
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش تعمیرات کولر گازی
 

معرفی دوره آموزش تعمیرات کولر گازی


دوره آموزش تعمیرات کولر گازی اسپیلت از دیگر دوره‌های آموزشی پر مخاطب در این آموزشگاه است. در پی جایگزینی کولر گازی به جای دیگر سیستم‌های تهویه و افزایش قیمت آن در بازار، تقاضا برای عیب‌یابی و سرویس کولرهای گازی روز به روز بیشتر می‌شود و این موضوع نشان از بازار کار عالی این رشته در بازار کار می‌دهد. از این رو آموزشگاه تعمیرات کولر گازی برق گستران با تکیه بر متخصصین مجرب دوره تعمیرات کولر گازی در تهران را به صورت کاملا عملی برگزار می‌نماید. کلیه آموزش‌ها در دوره آموزش تعمیر کولر گازی مطابق با نیازهای بازار و با هدف ارسال کارآموزان به بازار کار کولر گازی می‌باشد.

کارآموزان در پایان دوره تعمیر کولر گازی پس از کسب تمام مهارت‌های لازم، می‌توانند با راهنمایی اساتید و پشتیبانی همیشگی آموزشگاه به راحتی جذب بازار کار تعمیر کولر گازی شوند و از درآمد بالای تعمیر کولر گازی استفاده نمایند. آموزش نصب کولر گازی دوره مجزا دیگری است که به صورت تخصصی به آموزش طریقه نصب انواع مدل‌های کولر گازی می‌پردازد. با شرکت در دوره‌های نصب و تعمیرات کولر گازی در مدت زمانی کوتاه به یک نصاب و تعمیرکار حرفه‌ای کولر تبدیل شده و آماده ورود به بازار کار می‌شوید.

آموزش تعمیرات کولر گازی
 
 

سرفصل‌های دوره آموزش تعمیرات کولر گازی


آشنایی با قطعات کولرگازی

شناخت دستگاه از لحاظ قسمتهای تشکیل دهنده و ساختار کلی دستگاه به صورت بیرونی (یونیت) و داخلی (پنل)

آشنایی با لوازم تعمیرات کولرگازی برای راحتی کار در دوره ی آموزش تعمیرات

در این بخش از دوره تعمیرات کولر گازی، لوازم تعمیرات شامل اهم تستر جهت تست سلامت قطعه ، خازن های موجود برای راه اندازی فن و کمپرسور دستگاه آموزش داده می شود.

آموزش تست قطعات معیوب الکتریکی و تعویض صحیح آنها

تست قطعات معیوب و طریقه ی محاسبه اهم و سلامت و طریقه ی سیم کشی کامل تا مرحله راه اندازی قطعه

معرفی تنظیمات به وسیله کنترل (ریموت)

نحوه صحیح کار کردن با ریموت یا کنترل کلیه دستگاه ها و آشنایی با کنترل های همه کاره جهت راه اندازی انواع دستگاه

آموزش باز و بسته کردن پنل

شناخت کامل قطعات موجود در پنل و طریقه ی باز و بسته کردن به صورت انفجاری کلیه قطعات و بستن مجدد کامل پنل

آموزش عیب یابی و تعمیرات پنل به صورت تخصصی

نحوه تست دمپر و موتور دمپر و عیب یابی و تعمیر آننحوه تست موتور فن و عیب یابی و تعمیر یا تعویض آننحوه تست برد و فیوز موجود جهت دستور صحیح و کامل به پنل و یونیت

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام دوره آموزش تعمیرات کولر گازی

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیرات پکیج دیواری

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش تعمیرات کولر گازی


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش تعمیرات کولر گازی به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره‌های آموزش تعمیرات کولر گازی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش تعمیرات کولر گازی

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره تعمیرات کولر گازی

   
   

  سوالات متداول آموزش تعمیرات کولر گازی

  آیا در دوره تعمیرات کولر گازی قطعات کولر گازی و کار آن ها هم آموزش می‌دهید؟

  پاسخ : بله شناخت دستگاه از لحاظ قسمتهای تشکیل دهنده و ساختار کلی دستگاه در ابتدا آموزش داده می‌‌شود.

  لوازم کارگاه و کار آن‌ها در این دوره آموزش تعمیرات کولر گازی چیست؟

  پاسخ : لوازم تعمیرات شامل اهم تستر جهت تست سلامت قطعه، خازن‌های موجود برای راه اندازی فن و کمپرسور دستگاه و… می‌باشد.

  آیا در دوره تعمیر کولر گازی با یک مدل گاز کار می‌شود؟

  پاسخ : خیر با انواع گازها در بازار و کاربرد آنها به طور کامل آشنا می‌شوید.

  انواع کد خطاها به طور کلی در دوره تعمیرات کولر گازی گفته می‌شود؟

  پاسخ : بله انواع دستگاه موجود در بازار و کدهای خطای موجود آن ها و برطرف کردن کد خطاها به طور کامل آموزش داده می‌شود.

  تعمیرات پنل کولر گازی به چه صورت است؟

  پاسخ : عیب‌یابی و تعمیرات پنل به صورت تخصصی آموزش داده می‌شود که شامل تست و عیب‌یابی و تعمیر موتور دمپر، موتور فن و برد و فیوز و… می‌باشد.

  در صورت عدم یادگیری بعد از کلاس تعمیرات کولر گازی چه باید کرد؟

  پاسخ : در صورت عدم یادگیری آموزشگاه بدون اخذ هیچ مبلغی دوره آموزش تعمیرات کولر گازی را برای شما تکرار خواهد کرد.

  برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات کولر گازی باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می‌شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  آیا شهریه بصورت نقد باید پرداخت شود؟

  پاسخ : خیر ،کارآموزانی که شرایط پرداخت نقدی را ندارند می توانند بصورت اقساط پرداخت کنند.

  آیا بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیرات کولر گازی مدرک معتبر به ما تعلق می‌گیرد؟

  پاسخ : بله، بعد از دوره تعمیر کولر گازی مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه‌ای می باشد.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه باید دوره تعمیرات کولر گازی را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش تعمیرات کولر گازی از مبتدی تا حرفه ای ویژه بازار کار

  کولر گازی از اجزا و قطعات الکترونیکی و مکانیکی گوناگونی تشکیل شده است. تعمیر و عیب یابی این قطعات نیاز به آشنایی کامل با این قطعات و نحوه کارکرد آنها دارد. آموزش تعمیرات کولر گازی روشی است که شما می‌توانید با یادگیری آن با تمامی مشکلات ایجاد شده در کولرهای گازی از الکتریکی تا مکانیکی را عیب یابی و رفع کنید. شرکت در دوره تعمیرات کولر گازی یکی از بهترین روش‌های برای آموزش تعمیر کولر گازی است که از طریق آن می‌توانید با تمامی مفاهیم برای ورود به بازار کار این رشته آشنا شوید. آموزشگاه تعمیرات کولر گازی برق گستران یکی از بهترین مراکز برای آموزش تعمیرات کولر گازی فنی حرفه‌ای در تهران است که می‌توانید با ثبت نام در دوره تعمیرات کولر گازی فنی حرفه‌ای آن به صورت حرفه‌ای با صفر تا صد تعمیر انواع برند و مدل کولر گازی آشنا شوید.

  آینده شغلی تعمیرکار کولر گازی به چه صورت است؟

  آموزش تعمیرات کولر گازی

  با افزایش تقاضای روز افزون نصب کولر گازی، نیاز به نصب و تعمیرات آن روز به روز بیشتر احساس می‌شود. نصب و تعمیرات کولر گازی یکی از مشاغل فنی کاملا تخصصی بوده به همین دلیل افرادی که سر رشته‌ای در این کار ندارند امکان ورود به این کار را ندارند . افزایش تقاضا برای نصب این دستگاه، همچنین تخصصی بودن کار نصب و تعمیرات این وسیله شغل کولر گازی و دوره آموزش تعمیرات کولر گازی را به یکی از حرفه‌های پرطرفدار در بازار کار مشاغل فنی تبدیل کرده است.

  درآمد شغل تعمیرات کولر گازی

  تقاضای نصب و تعمیرات کولر گازی طبیعتا در فصل تابستان و با بالا رفتن دمای هوا افزایش می یابد. شغل کولر گازی یکی از مشاغل پرطرفدار فنی است که با گسترش استفاده روزافزون مردم از کولرهای گازی، آینده شغلی درخشانی را برای این حرفه به ارمغان آورده است. عوامل گوناگونی بر میزان درآمد این شغل تاثیرگذار بوده که با شناسایی و رعایت آن ها به سادگی می توانید درآمد حاصل از این شغل را افزایش دهید. با توجه به تخصصی بودن تعمیر کولر گازی، مهم ترین فاکتور که بر درآمد تعمیرکار کولر گازی تاثیر می گذارد دانش و تخصص است. که در صورت آموزش تعمیر کولر گازی از طریق شرکت در دوره آموزش تعمیرات کولر گازی می توانید در مدت زمانی کوتاه به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

  به طور کلی در سال 1401 درآمد تعمیرکاران کولر گازی به طور ماهیانه مبلغی حدود 8 میلیون تا 16 میلیون تومان می باشد که البته این مبلغ به فاکتور های مهمی همچون مهارت، دانش، تبلیغات، روزکاری و موارد دیگر بستگی دارد.

  چگونه در شغل تعمیرات کولر گازی درآمد خود را افزایش دهیم؟

  فاکتورهای مختلفی روی درآمدزایی شغل تعمیرات و نصب کولر گازی تاثیر گذار است. موفقیت در این حرفه مستلزم داشتن دانش و تخصص بالاست. چرا که ساختار این دستگاه از قطعات مختلف و متنوعی متشکل شده که تعمیر و عیب‌یابی بسیاری از اجزای آن تخصصی بوده و افرادی که سر رشته‌ای در این کار ندارند فاقد مهارت لازم برای رفع و عیب یابی آن هستند. به همین دلیل، یکی از مهمترین پارامترها برای درآمدزایی در این شغل داشتن دانش و تخصص بالا می‌باشد که در دوره تعمیر کولر گازی می‌توانید به این مهارت‌ها دست پیدا کنید. مشتری مداری یکی از فاکتور های مهم در شغل تعمیرات کولر گازی است. بنابراین توصیه می کنیم خوش قولی و سرعت عمل را چاشنی کار کرده و با این کار رضایت مشتریان را جلب کنید. با شرکت در دوره آموزش تعمیرات کولر گازی فنی برق نه تنها با نحوه تعمیر کولر گازی آشنا می شوید بلکه با مهارت های لازم برای ورود به بازار کار نیز آشنا خواهید شد.

  شما به عنوان تعمیرکار کولر گازی بایستی تسلط بالایی در رفع انواع مشکلات کولر گازی از قبیل: مشکل آب دادن کولر گازی ، مشکل خاموش شدن، یخ زدن، سر و صدا کولر گازی و دیگر مشکلات این دستگاه داشته باشید و بتوانید انواع قطعات الکترونیکی و مکانیکی کولر را عیب یابی و تعمیر کنید. آشنایی با نحوه شارژ گاز کولر گازی از دیگر مهارت هایی است که برای موفقیت در این شغل بایستی به آن تسلط داشته باشید. در دوره آموزش تعمیرات کولر گازی مجتمع برق گستران به طور کامل نحوه عیب یابی و تعمیر انواع کولر گازی آموزش داده می شود. از دیگر مهارت های مهمی که برای ورود و موفقیت در این شغل لازم و ضروری است مهارت در نصب صحیح کولر گازی است که با شرکت در دوره های آموزش نصب کولر گازی برق گستران می توانید در مدت زمانی کوتاه به این مهارت تسلط پیدا کنید.

  بهترین روش برای کسب مهارت در حوزه تعمیرات کولر گازی

  برای آموزش تعمیر کولر گازی راه‌های مختلفی وجود دارد. بهترین روش برای افرادی که می‌خواهند وارد بازار کار کولر گازی شوند و درآمدزایی از آن را دارند، شرکت در کلاس های آموزش تعمیرات کولر گازی می باشد. زیرا در دوره تعمیر کولر گازی در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت عملی، طریقه نصب و تعمیرات انواع برند های کولر گازی فرا می گیرند. آموزشگاه‌های متعددی در این زمینه اقدام به برگزاری این ذوره آموزش تعمیر کولر گازی می کند که البته همه آنها از کیفیت یکسانی برخوردار نیستند.

  درآمد شغل تعمیرات کولر گازی

  آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه تعمیر کولر گازی کشور در زمینه برگزاری کلاس آموزش تعمیرات کولر گازی و نصب آن می باشد. این آموزشگاه با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات و به صورت کاملا عملی دوره تعمیرات کولر گازی را برگزار کرده و کارآموزان را برای ورود به بازار کار آماده می نماید. کارآموزان در دوره تعمیر کولر گازی به صورت عملی ، زیر نظر مجرب ترین اساتید آموزش تعمیرات کولر گازی از صفر تا صد را فرا می گیرند.

  همچنین  کلیه مشکلات و ارورهای کولر گازی را بررسی کرده و به عیب یابی و تعمیر می پردازند. آشنایی با اجزای کولر گازی، معرفی و طریقه کارکردن با ابزارآلات لازم برای نصب کولر گازی ، مکانیسم سرماسازی کولر گازی، نحوه لوله کشی مسی، طریقه عملی شارژ گاز کولر، آموزش باز و بسته کردن صحیح پنل کولر گازی، آموزش تعویض لوله مسی، آموزش عیب یابی و تعمیرات سرما ساز، اجزای مکانیکی و الکترونیکی کولر گازی، عیب یابی کدهای خطا ، عیب یابی برد الکترونیک کولر گازی برخی از سرفصل های ارائه شده در این آموزشگاه است.

  یک تعمیرکار حرفه ای اسپیلت باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

  ورود به بازار کار تعمیرات کولر گازی نیازمند مجموعه ای از مهارت ها می باشد. در دوره تعمیر کولر گازی مجتمع برق گستران کلیه این مهارت ها به شما عزیزان آموزش داده می شود. در ادامه با برخی از مهم ترین مهارت های مورد نیاز برای ورود به این شغل می پردازیم.

  1. آشنایی با انواع کولر گازی
  2. مهارت در نصب یونیت داخلی و خارجی انواع کولر گازی
  3. شناخت ابزار و تجهیزات نصب کولر گازی و طرز کار آنها
  4. مهارت کار کردن لوله مسی اعم از بریدن، دلاله کردن، گشاد کردن و خم کردن
  5. توانایی شارژ گاز کولر گازی
  6. آشنایی با قطعات کولر گازی و طرز کار هر یک از آنها
  7. شستشو کولر گازی
  8. مهارت در جوشکاری
  9. مهارت در سیم کشی، کابل کشی و داکت کشی مدارهای کولر گازی
  10. مهارت در سوهان کاری و سوراخ کاری قطعات
  11. مهارت در تعمیر کمپرسور کولر گازی
  12. مهارت در سرویس کولر گازی و عیب یابی و تعمیر قطعات کولر گازی
  13. مهارت در تعویض قطعات مکانیکی و الکتریکی کولر گازی
  14. مهارت در عیب یابی و تعمیرات سرما ساز کولر گازی
  15. مهارت در تعمیر و عیب یابی برد الکترونیک کولر گازی

  مشکلات رایج اسپیلت

   مشکلات شایع کولر گازی

  کولرهای گازی با گذشت زمان با مشکلاتی روبه رو می شوند و شما به عنوان تعمیرکار کولر گازی بایستی با انواع این مشکلات و نحوه عیب یابی آنها آشنایی داشته باشید. در دوره آموزش تعمیر کولر گازی به طور کامل این مشکلات و نحوه عیب یابی و تعمیر آن آموزش داده می شود. در ادامه با برخی از مشکلات رایج کولرهای گازی آشنا خواهیم شد.

  1. فیلتر هوای کثیف
  2. کاهش سرمایش کولر گازی
  3. خرابی برد الکتریکی کولرگازی
  4. آبریزی کولر گازی
  5. وجود برفک روی لوله ها
  6. سر و صدا کولر گازی
  7. سیستم تهویه مرکزی روشن نمی شود یا کولر گازی روشن نمی شود
  8. فن پنل داخلی کولر گازی کار نمی کند
  9. خرابی فن کولرگازی

  جمع بندی

  با افزایش دما هر ساله افراد بیشتری خواهان نصب و راه اندازی کولر گازی هستند و رفته رفته شاهد هستیم که تقاضا برای کولر آبی کم تر می شود. از آنجایی که کشورمان با مشکلات کم آبی مواجه می باشد، تاریخ انقضا کولر های آبی فرا رسیده و وقت آن است که از کولر های گازی استفاده کنیم. از این رو سبب شده است که خواهان و میزان تقاضا برای شرکت در دوره های آموزشی تعمیرات کولر گازی افزایش پیدا کند. بنابراین اگر به حوزه تاسیسات علاقه دارید و به دنبال حرفه پول ساز هستید، شغل تعمیرات کولر گازی می تواند برای شما عزیزان مناسب باشد. این مهارت و دانش است که به انسان شخصیت می دهد و آینده درخشان نزد فردی است که دارای مهارت باشد.

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   
  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]