معرفی دوره تعمیرات کولر گازی

آموزش تعمیر کولر گازی عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 2700000
1900000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: 1و15

مدت دوره

مدت دوره:3 هفته

نام دوره:آموزش تعمیرات کولر گازی
هزینه دوره:2,700,000
هزینه دوره با تخفیف :1,900,000
مدت دوره:3 هفته
 
آموزشگاه برق گستران
 
 

آموزش تعمیرات کولر گازی

دوره آموزش تعمیرات کولر گازی فنی حرفه ای در آموزشگاه برق گستران یکی از پرمخاطب ترین دوره های تعمیرات به شمار می رود که در فصل بهار و تابستان از بازار کار بسیار پر رونقی برخوردار است. با توجه به جایگزینی کولر گازی به جای دیگر سیستم‌ های تهویه هوا، تقاضا برای عیب ‌یابی و سرویس کولر های گازی روز به روز افزوده می‌ شود و این موضوع نشان دهنده بازار کار عالی این رشته می باشد.
از این رو آموزشگاه تعمیرات کولر گازی برق گستران با تکیه بر متخصصین مجرب دوره تعمیرات کولر گازی در تهران را به صورت کاملا عملی برگزار می ‌نماید. کلیه آموزش‌ ها در این دوره مطابق با نیازهای بازار و با هدف ارسال کارآموزان به بازار کار کولر گازی صورت می گیرد. کارآموزان در پایان کلاس رفع مشکلات کولر گازی پس از کسب تمام مهارت‌های لازم، می‌توانند با راهنمایی اساتید و پشتیبانی همیشگی آموزشگاه به راحتی جذب بازار کار این حرفه شوند و از درآمد بالای آن استفاده نمایند.
همچنین بعد از سپری کردن دوره آموزش تعمیر کولر گازی می توانید در آزمون سازمان فنی حرفه ای که به دو صورت کتبی و عملی صورت می گیرد شرکت نمایید و با کسب نمره قابل قبول برای شما عزیزان مدرک معتبر بین المللی این سازمان صادر خواهد شد. با داشتن مدرک سازمان فنی حرفه ای می توانید نسبت به کسب مجوز های لازم برای شروع کسب و کار خود اقدامات لازم را به راحتی انجام دهید.
توصیه می شود افرادی که به حوزه تعمیرات کولر گازی علاقه مند هستند یا در این رشته مهارت دارند، بهتر است در حرفه تعمیرات پکیج دیواری نیز مهارت لازم را کسب کنند. داشتن مهارت در تعمیرات انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی موجب می شود تا شما در طول سال از بازار کار مناسبی برخوردار باشید و بتوانید خدمات گوناگونی را به مشتریان خود ارائه بدهید.
توجه داشته باشید نه تنها دوره آموزش تعمیر کولر گازی بلکه تمامی دوره های آموزشی مجتمع برق گستران ویژه بازار کار با هدف ورود مهارت جویان به بازارکار برگزار می شود. بنابراین اگر قصد دارید در کوتاه ترین زمان ممکن با مهارت و تجربه بالا وارد بازار کار شوید، آموزشگاه برق گستران این مسیر پر چالش را برای شما با به کارگیری افراد مجرب هموار کرده است.

آموزش تعمیرات کولر گازی با مدرک فنی حرفه ای
 
 

سرفصل‌های دوره آموزش تعمیرات کولر گازی


آشنایی با قطعات کولرگازی

شناخت دستگاه از لحاظ قسمتهای تشکیل دهنده و ساختار کلی دستگاه به صورت بیرونی (یونیت) و داخلی (پنل)

آشنایی با لوازم تعمیرات کولرگازی برای راحتی کار در دوره ی آموزش تعمیرات

در این بخش از دوره تعمیرات کولر گازی، لوازم تعمیرات شامل اهم تستر جهت تست سلامت قطعه ، خازن های موجود برای راه اندازی فن و کمپرسور دستگاه آموزش داده می شود.

آموزش تست قطعات معیوب الکتریکی و تعویض صحیح آنها

تست قطعات معیوب و طریقه ی محاسبه اهم و سلامت و طریقه ی سیم کشی کامل تا مرحله راه اندازی قطعه

معرفی تنظیمات به وسیله کنترل (ریموت)

نحوه صحیح کار کردن با ریموت یا کنترل کلیه دستگاه ها و آشنایی با کنترل های همه کاره جهت راه اندازی انواع دستگاه

آموزش باز و بسته کردن پنل

شناخت کامل قطعات موجود در پنل و طریقه ی باز و بسته کردن به صورت انفجاری کلیه قطعات و بستن مجدد کامل پنل

آموزش عیب یابی و تعمیرات پنل به صورت تخصصی

نحوه تست دمپر و موتور دمپر و عیب یابی و تعمیر آننحوه تست موتور فن و عیب یابی و تعمیر یا تعویض آننحوه تست برد و فیوز موجود جهت دستور صحیح و کامل به پنل و یونیت

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام دوره آموزش تعمیرات کولر گازی

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیرات پکیج دیواری

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش تعمیر کولر گازی


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش تعمیر کولر گازی به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره‌های آموزش تعمیرات کولر اسپیلت گازی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش تعمیرات کولر گازی

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره تعمیرات کولر گازی

   
   

  سوالات متداول آموزش فنی حرفه ای تعمیرات کولر گازی

  آیا در دوره تعمیرات کولر گازی قطعات کولر گازی و کار آن ها هم آموزش می‌دهید؟

  پاسخ : بله شناخت دستگاه از لحاظ قسمتهای تشکیل دهنده و ساختار کلی دستگاه در ابتدا آموزش داده می‌‌شود.

  لوازم کارگاه و کار آن‌ها در این دوره آموزش تعمیرات کولر گازی چیست؟

  پاسخ : لوازم تعمیرات شامل اهم تستر جهت تست سلامت قطعه، خازن‌های موجود برای راه اندازی فن و کمپرسور دستگاه و… می‌باشد.

  آیا در دوره تعمیر کولر گازی با یک مدل گاز کار می‌شود؟

  پاسخ : خیر با انواع گازها در بازار و کاربرد آنها به طور کامل آشنا می‌شوید.

  انواع کد خطاها به طور کلی در دوره تعمیرات کولر گازی گفته می‌شود؟

  پاسخ : بله انواع دستگاه موجود در بازار و کدهای خطای موجود آن ها و برطرف کردن کد خطاها به طور کامل آموزش داده می‌شود.

  تعمیرات پنل کولر گازی به چه صورت است؟

  پاسخ : عیب‌یابی و تعمیرات پنل به صورت تخصصی آموزش داده می‌شود که شامل تست و عیب‌یابی و تعمیر موتور دمپر، موتور فن و برد و فیوز و… می‌باشد.

  در صورت عدم یادگیری بعد از کلاس تعمیرات کولر گازی چه باید کرد؟

  پاسخ : در صورت عدم یادگیری آموزشگاه بدون اخذ هیچ مبلغی آموزش تعمیر کولر گازی را برای شما تکرار خواهد کرد.

  برای ثبت نام در دوره تعمیرات کولر گازی باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می‌شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  آیا شهریه بصورت نقد باید پرداخت شود؟

  پاسخ : خیر ،کارآموزانی که شرایط پرداخت نقدی را ندارند می توانند بصورت اقساط پرداخت کنند.

  آیا بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیرات کولر گازی مدرک معتبر به ما تعلق می‌گیرد؟

  پاسخ : بله، بعد از دوره تعمیر کولر گازی مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه‌ای می باشد.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه باید دوره تعمیرات کولر گازی را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش تعمیرات کولر گازی از مبتدی تا حرفه ای

  کولر گازی از اجزا و قطعات الکترونیکی و مکانیکی گوناگونی تشکیل شده است. تعمیر و عیب یابی این قطعات نیاز به آشنایی کامل با این قطعات و نحوه کارکرد آنها دارد. آموزش تعمیرات کولر گازی روشی است که شما می‌توانید با یادگیری آن با تمامی مشکلات ایجاد شده در کولرهای گازی از الکتریکی تا مکانیکی را عیب یابی و رفع کنید. شرکت در دوره تعمیرات کولر گازی یکی از بهترین روش‌ های برای آموزش تعمیر کولر گازی است که از طریق آن می‌توانید با تمامی مفاهیم برای ورود به بازار کار این رشته آشنا شوید.

  آموزشگاه تعمیرات کولر گازی برق گستران یکی از بهترین مراکز در تهران است که می‌توانید با ثبت نام در دوره تعمیرات کولر گازی فنی حرفه‌ای آن به صورت حرفه‌ای با صفر تا صد تعمیر انواع برند و مدل کولر گازی آشنا شوید. علاوه بر موارد ذکر شده در طی دوره با تمامی اجزا و قطعات ریز و درشت کولر گازی به صورت کاملا تخصصی آشنا شده و از  عملکرد و وظیفه هر یک آگاه خواهید شد تا مهارت جو بتواند به تنهایی نسبت به عیب یابی و رفع مشکلات کولر گازی اقدام کند.

  بازار کار تعمیرات کولر گازی در سال 1402

  دوره فنی حرفه ای تعمیر اسپیلت

  بازار کار تعمیرات کولر گازی

  با افزایش تقاضای روز افزون نصب کولر گازی، نیاز به نصب و تعمیرات آن روز به روز بیشتر احساس می‌شود. نصب و تعمیرات کولر گازی یکی از مشاغل فنی کاملا تخصصی بوده به همین دلیل افرادی که سر رشته‌ای در این کار ندارند امکان ورود به این کار را ندارند . افزایش تقاضا برای نصب این دستگاه، همچنین تخصصی بودن کار نصب و تعمیرات این وسیله شغل کولر گازی و دوره آموزش تعمیرات کولر گازی را به یکی از حرفه‌های پرطرفدار در بازار کار مشاغل فنی تبدیل کرده است.

  از آنجایی که کشورمان ایران با مشکل کم آبی مواجه است و کولر های آبی علاوه بر مصرف آب زیاد سرمایش خوبی در فصل تابستان ندارند، کم کم شاهد مسنوخ شدن کولر های آبی هستیم و به جای آن می توان از کولر گازی های بهینه استفاده کرد که علاوه بر کاهش مصرف انرژی همچون برق و گاز، سیستم سرمایشی بهتری به شمار می روند. کولر های آبی به دلیل داشتن رطوبت سبب درد عضلات شده اما کولر گازی ها با تولید باد خنک و خشک بهترین سیستم سرمایشی محسوب می شوند.

  از این رو در ساخت و ساز ساختمان های جدید دیگر خبری از کولر های آبی وجود ندارد و در چند سال آینده شاهد منسوخ شدن کامل آنها خواهیم بود. از این رو اگر بتوانید بر روی حوزه نصب و تعمیرات کولر گازی مهارت و دانش کسب کنید، قطعا از درآمد و فرصت های شغلی متعددی برخوردار خواهید شد. از این رو بهترین روش برای کسب مهارت و دانش در این حوزه، شرکت در دوره های آموزش کولر گازی فنی حرفه ای می باشد تا با تمامی مباحث از 0 تا 100 از مبتدی تا حرفه ای آشنا شوید.

  درآمد شغل تعمیرات کولر گازی

  تقاضای نصب و تعمیرات کولر گازی طبیعتا در فصل تابستان و با بالا رفتن دمای هوا افزایش می یابد. شغل کولر گازی یکی از مشاغل پرطرفدار فنی است که با گسترش استفاده روزافزون مردم از کولرهای گازی، آینده شغلی درخشانی را برای این حرفه به ارمغان آورده است. عوامل گوناگونی بر میزان درآمد این شغل تاثیرگذار بوده که با شناسایی و رعایت آن ها به سادگی می توانید درآمد حاصل از این شغل را افزایش دهید.

  با توجه به تخصصی بودن تعمیر کولر گازی، مهم ترین فاکتور که بر درآمد تعمیرکار کولر گازی تاثیر می گذارد دانش و تخصص است. که در صورت آموزش تعمیر کولر گازی از طریق شرکت در دوره آموزش تعمیرات کولر گازی می توانید در مدت زمانی کوتاه به درآمد بالایی دست پیدا کنید. به طور کلی در سال 1402 درآمد تعمیرکاران کولر گازی به طور ماهیانه مبلغی حدود 15 میلیون تا 50 میلیون تومان می باشد که البته این مبلغ به فاکتور های مهمی همچون مهارت، دانش، تبلیغات، روزکاری و موارد دیگر بستگی دارد.

  چگونه در شغل تعمیرات کولر گازی درآمد خود را افزایش دهیم؟

  فاکتورهای مختلفی روی درآمدزایی شغل تعمیرات و نصب کولر گازی تاثیر گذار است. موفقیت در این حرفه مستلزم داشتن دانش و تخصص بالاست. چرا که ساختار این دستگاه از قطعات مختلف و متنوعی متشکل شده که تعمیر و عیب‌یابی بسیاری از اجزای آن تخصصی بوده و افرادی که سر رشته‌ای در این کار ندارند فاقد مهارت لازم برای رفع و عیب یابی آن هستند.

  به همین دلیل، یکی از مهمترین پارامترها برای درآمدزایی در این شغل داشتن دانش و تخصص بالا می‌باشد که در دوره تعمیر کولر گازی می‌توانید به این مهارت‌ها دست پیدا کنید. مشتری مداری یکی از فاکتور های مهم در شغل تعمیرات کولر گازی است. بنابراین توصیه می کنیم خوش قولی و سرعت عمل را چاشنی کار کرده و با این کار رضایت مشتریان را جلب کنید. با شرکت در دوره آموزش کولر گازی فنی برق نه تنها با نحوه تعمیر کولر گازی آشنا می شوید بلکه با مهارت های لازم برای ورود به بازار کار نیز آشنا خواهید شد.

  شما به عنوان تعمیرکار کولر گازی بایستی تسلط بالایی در رفع انواع مشکلات کولر گازی از قبیل: مشکل آب دادن کولر گازی ، مشکل خاموش شدن، یخ زدن، سر و صدا کولر گازی و دیگر مشکلات این دستگاه داشته باشید و بتوانید انواع قطعات الکترونیکی و مکانیکی کولر را عیب یابی و تعمیر کنید. آشنایی با نحوه شارژ گاز کولر گازی از دیگر مهارت هایی است که برای موفقیت در این شغل بایستی به آن تسلط داشته باشید.

  در دوره آموزش تعمیرات کولر گازی مجتمع برق گستران به طور کامل نحوه عیب یابی و تعمیر انواع کولر گازی آموزش داده می شود. از دیگر مهارت های مهمی که برای ورود و موفقیت در این شغل لازم و ضروری است مهارت در نصب صحیح کولر گازی است که با شرکت در دوره های آموزش نصب کولر گازی برق گستران می توانید در مدت زمانی کوتاه به این مهارت تسلط پیدا کنید.

  ثبت نام فنی حرفه ای بهترین روش برای ورود به شغل تعمیرات کولر گازی

  بهترین روش برای کسب مهارت در حوزه تعمیرات کولر گازی

  برای آموزش تعمیر کولر گازی راه‌های مختلفی وجود دارد. بهترین روش برای افرادی که می‌خواهند وارد بازار کار کولر گازی شوند و درآمدزایی از آن را دارند، شرکت در کلاس های آموزش تعمیرات کولر گازی می باشد. زیرا در دوره تعمیر کولر گازی در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت عملی، طریقه نصب و تعمیرات انواع برند های کولر گازی فرا می گیرند. آموزشگاه‌های متعددی در این زمینه اقدام به برگزاری این ذوره تعمیر کولر گازی می کند که البته همه آنها از کیفیت یکسانی برخوردار نیستند.
  آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه تعمیر کولر گازی کشور در زمینه برگزاری کلاس تعمیرات کولر گازی و نصب آن می باشد. این آموزشگاه با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات و به صورت کاملا عملی دوره تعمیرات کولر گازی را برگزار کرده و کارآموزان را برای ورود به بازار کار آماده می نماید. کارآموزان در دوره تعمیر کولر گازی به صورت عملی ، زیر نظر مجرب ترین اساتید آموزش تعمیر کولر گازی از صفر تا صد را فرا می گیرند.
  همچنین  کلیه مشکلات و ارورهای کولر گازی را بررسی کرده و به عیب یابی و تعمیر می پردازند. آشنایی با اجزای کولر گازی، معرفی و طریقه کارکردن با ابزارآلات لازم برای نصب کولر گازی ، مکانیسم سرماسازی کولر گازی، نحوه لوله کشی مسی، طریقه عملی شارژ گاز کولر، آموزش باز و بسته کردن صحیح پنل کولر گازی، آموزش تعویض لوله مسی، آموزش عیب یابی و تعمیرات سرما ساز، اجزای مکانیکی و الکترونیکی کولر گازی، عیب یابی کدهای خطا ، عیب یابی برد الکترونیک کولر گازی برخی از سرفصل های ارائه شده در این آموزشگاه است.

  مهارت هایی که در دوره تعمیر کولر اسپیلت فرا خواهید گرفت

  ورود به شغل و حرفه تعمیرات کولر گازی نیازمند مجموعه ای از مهارت ها می باشد. در دوره تعمیر کولر گازی مجتمع برق گستران کلیه این مهارت ها به شما عزیزان آموزش داده می شود. در ادامه با برخی از مهم ترین مهارت های مورد نیاز برای ورود به این شغل می پردازیم.

  1. آشنایی با انواع کولر گازی
  2. مهارت در نصب یونیت داخلی و خارجی انواع کولر گازی
  3. شناخت ابزار و تجهیزات نصب کولر گازی و طرز کار آنها
  4. مهارت کار کردن لوله مسی اعم از بریدن، دلاله کردن، گشاد کردن و خم کردن
  5. توانایی شارژ گاز کولر گازی
  6. آشنایی با قطعات کولر گازی و طرز کار هر یک از آنها
  7. شستشو کولر گازی
  8. مهارت در جوشکاری
  9. مهارت در سیم کشی، کابل کشی و داکت کشی مدارهای کولر گازی
  10. مهارت در سوهان کاری و سوراخ کاری قطعات
  11. مهارت در تعمیر کمپرسور کولر گازی
  12. مهارت در سرویس کولر گازی و عیب یابی و تعمیر قطعات کولر گازی
  13. مهارت در تعویض قطعات مکانیکی و الکتریکی کولر گازی
  14. مهارت در عیب یابی و تعمیرات سرما ساز کولر گازی
  15. مهارت در تعمیر و عیب یابی برد الکترونیک کولر گازی

  آموزش رایگان رفع مشکلات رایج اسپیلت

  کولرهای گازی با گذشت زمان با مشکلاتی روبه رو می شوند و شما به عنوان تعمیرکار کولر گازی بایستی با انواع این مشکلات و نحوه عیب یابی آنها آشنایی داشته باشید. در دوره آموزش تعمیر کولر گازی به طور کامل این مشکلات و نحوه عیب یابی و تعمیر آن آموزش داده می شود. در ادامه با برخی از مشکلات رایج کولرهای گازی آشنا خواهیم شد.

  1. فیلتر هوای کثیف
  2. کاهش سرمایش کولر گازی
  3. خرابی برد الکتریکی کولرگازی
  4. آبریزی کولر گازی
  5. وجود برفک روی لوله ها
  6. سر و صدا کولر گازی
  7. سیستم تهویه مرکزی روشن نمی شود یا کولر گازی روشن نمی شود
  8. فن پنل داخلی کولر گازی کار نمی کند
  9. خرابی فن کولرگازی

  آموزش نشت یابی گاز کولر گازی

  یکی از متداول ترین مشکلات کولر گازی، نشت گاز مبرد می باشد. در صورتی که لوله های کولر گازی دچار خوردگی یا شکستگی شوند، با نشت گاز مواجه خواهیم شد. در این شرایط باد کولر گازی سرما گذشته را نداشته و به راحتی می توانید آن را حس کنید. در این صورت توصیه می شود گاز به کولر خود اضافه نکنید زیرا دوباره گاز کولر خالی می شود.

  از این رو سعی کنید  در گام اول جهت پیدا کردن نشتی اقدام کنید. دقت داشته باشید کیفیت و عملکرد کولر شما، به طور مستقیم با میزان صحیح وجود گاز بستگی دارد. بنابراین اگر به تازگی متوجه شده اید که کولر گازی همچون گذشته عمل نمی کند و باد مطلوبی ایجاد نمی کند، می تواند به علت کم شدن یا نشتی گاز کولر گازی باشد. در این صورت نیاز است که کولر گازی شما توسط فرد متخصصی در گام اول عیب یابی شده و برای برطرف کردن مشکلات احتمالی اقدام کند.

  کثیف شدن فیلتر های کولر گازی

  عدم سرویس به موقع کولر گازی، سبب کثیف شدن فیلتر هوا شده که می تواند راندمان کولر گازی را به صورت چشمگیری کاهش دهد. همچنین کثیف بودن فیلتر هوا، ممکن است کمپرسور یا فن ها را دچار خرابی زود هنگام کند که می تواند هزینه تعمیرات زیادی را به ارمغان بیاورد. بنابراین توصیه می شود هر چند وقت یکبار جهت تمیز کردن فیلتر هوا کولر گازی اقدام کرده و سرویس دوره ای آن را پشت گوش نیندازید.

  آموزش رفع خرابی برد کولر گازی

  در صورتی که شاهد خاموش و روشن شدن مداوم کولر گازی هستید، این مورد می تواند منشا در خرابی یا به اصطلاح نیم سوز شدن برد کولر گازی شده باشد. در این شرایط نباید این مشکل جدی را پشت گوش بیاندازید و بایستی سبب تعمیر برد کولر گازی خود هر چه زودتر اقدام کنید. زیرا ممکن است علاوه بر برد کولر گازی، به قطعات دیگر آسیبی وارد شود. به طور کلی توصیه می شود اگر شاهد عملکرد عجیب کولر گازی هستید، بهتر است کولر گازی در اسرع وقت توسط فرد متخصصی دیده شود تا در صورت وجود مشکلات و اختلالات احتمالی، توسط متخصص تعمیر و سرویس شود.

  آموزش حل مشکل خنک نکردن کولر گازی

  یکی دیگر از مشکلات رایج کولر گازی خنک نکردن محیط منزل می باشد در حالی که دستگاه روشن است. منشا این مشکل می تواند بسیار گسترده باشد. یکی از دلایلی که کولر گازی در حین روشن بودن فضا را خنک نمی کند، کثیف بودن فیلتر هوا می باشد. علاوه بر این مورد امکان یخ زدگی اطراف کویل ها نیز وجود دارد. موردی که حین خریداری کولر گازی بایستی در نظر داشته باشید این است که کولر گازی را با توجه به متراژ منزل تان خریداری کنید. در برخی از موارد شاهد هستیم که کولر گازی هایی با توان ضعیف قادر نیستند تا متراژ بزرگ خانه ها را خنک کنند. از این رو توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

  در نهایت تمامی مشکلات رایج و نحوه عیب یابی کولر گازی از 0 تا 100 از مبتدی تا حرفه ای در دوره آموزش تعمیرات کولر گازی توسط اساتید ماهر این حوزه به شما مهارت جویان عزیز آموزش داده می شود و بعد از سپری کردن این دوره کاملا کاربردی و عملی قادر خواهید بود با مهارتی که کسب کرده اید وارد بازار کار شوید.

  آموزش تعمیرات کولر گازی در برق گستران

  آموزش تعمیرات کولر گازی در برق گستران

  با افزایش دما هر ساله افراد بیشتری خواهان نصب و راه اندازی کولر گازی هستند و رفته رفته شاهد هستیم که تقاضا برای کولر آبی کم تر می شود. از آنجایی که کشورمان با مشکلات کم آبی مواجه می باشد، تاریخ انقضا کولر های آبی فرا رسیده و وقت آن است که از کولر های گازی استفاده کنیم. از این رو سبب شده است که خواهان و میزان تقاضا برای شرکت در دوره های آموزشی تعمیرات کولر گازی افزایش پیدا کند. بنابراین اگر به حوزه تاسیسات علاقه دارید و به دنبال حرفه پول ساز هستید، شغل تعمیرات کولر گازی می تواند برای شما عزیزان مناسب باشد. این مهارت و دانش است که به انسان شخصیت می دهد و آینده درخشان نزد فردی است که دارای مهارت باشد.

  مدرک فنی حرفه ای تعمیر کولر گازی

  دریافت و اخذ مدک شاید اصلیترین دلیل شرکت افراد در دوره های آموزشی نباشد ولی بدون شک یکی از مهمترین علل است. در مسیر شغلی، داشتن مدرک بدون یادگیری کار بی فایده است ولی در صورت یادگیری، دریافت مدرک از آموزشگاه می تواند در مسیر حرفه ای کمک حال بسیاری از کارآموزان باشد.
  یکی از مزایای شرکت در کلاس فنی حرفه ای تعمیرات اسپیلت برق گستران گرفتن مدرک معتبر است. پس از پایان دوره و قبولی در آزمون داخلی آموزشگاه، ما شما را به سازمان فنی حرفه ای جهت شرکت در آزمون، معرفی می نماییم. پس از قبولی در آزمون شما می توانید مدرک فنی حرفه ای معتبر تعمیر کولر اسپیلت را دریافت نمایید. این مدرک بین المللی بوده و قابل ترجمه است.

  روش ثبت نام فنی حرفه ای تعمیر کولر گازی

  در صورتی که علاقمند به ثبت نام در دوره های کولر گازی هستید، بدون اتلاف وقت از یکی از روش های زیر اقدام نمایید:

  1. پر کردن فرم ثبت نام که در همین صفحه قرار داده شده است.
  2. تماس با کارشناسان آموزشگاه برق گستران جهت مشاوره ثبت نام دوره.
  3. حضور در محل آموزشگاه از طریق آدرس موجود در پایین صفحه.

  در صورتی که محل زندگی شما در شهرستان و خارج تهران است در فرم ثبت نامی گزینه “نیاز به خوابگاه” را تیک بزنید.

  نحوه برگزاری کلاس تعمیرات اسپیلت

  نحوه برگزاری کلاس های دوره به صورت عمومی و خصوصی می باشد. زمان برگزاری دوره های خصوصی با توجه به شرایط کارآموز تعیین می گردد. قیمت و هزینه این کلاس به نسبت کلاس عمومی اندکی بالاتر است اما سرعت و کیفیت یادگیری بهتر خواهد بود.
  کلاس های عمومی با تعداد نفرات بیشتر (البته محدودیت نفرات دارد) برگزار می شود.
  تمامی ابزار و وسایل که برای یادگیری نیاز است توسط آموزشگاه در اختیار کارآموز قرار می گیرد.
  در صورتی که کارمند هستید و احساس می کنید شرایط حضور در دوره ها را ندارید بد نیست بدانید آموزشگاه برق گستران شرایطی ویژه را برای کارآموزان کارمند و حتی دانشجویان در نظر گرفته است تا همه بتوانند در هر دوره آموزشی که علاقه دارند شرکت نمایند.

  هزینه اموزش تعمیرات کولر گازی

  قیمت ثبت نام در کلاس و هزینه آموزش و یادگیری تعمیرات کولر گازی به نسبت بازار کار زود بازده و نرخ تعرفه تعمیرات اسپلیت واقعا ناچیز است. آموزشگاه برق گستران خود را موظف می داند که هیچ فردی صرفا بدلیل مشکلات مالی از آموزش جا نماند، از این رو تمام تلاش خود را کرده ایم که شهریه کلاس تعمیر کولر و اسپلیت را با بیشترین تخفیف برای علاقمندان به این پیشه برگزار نماییم.
  در پایین این صفحه می توانید شهریه کلاس آموزش تعمیر اسپلیت را مشاهده نمایید. در صورتی که قصد شرکت در دوره خصوصی را دارید از طریق تماسبا پشتیبانی از قیمت و هزینه دوره مطلع شوید.
  آموزشگاه تعمیرات برق گستران تمامی دوره های آموزشی خود را از جمله دوره تعمیرات کولر گازی فنی حرفه ای را در کارگاه مجهز و زیر نظر اساتید ماهر و با سابقه بالا در بازارکار برگزار کرده و تمامی فرآیند عیب یابی و رفع مشکلات کولر گازی به صورت کاملا عملی و تخصصی به مهارت جویان آموزش داده خواهد شد.

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   

  4 Comments

  1. محمد برادران گفت:

   سلام، میشه شهریه دوره را شرایطی پرداخت کرد یا کل هزینه یکجا پرداخت میشه؟

  2. حسین قلی زاده گفت:

   سلام، زمان شروع کلاس تعمیر اسپیلت چه روز و چه ساعتیه؟ جوری هست که ما کارمندا هم بتونیم شرکت کنیم؟

   • hani گفت:

    سلام، برای هماهنگی درباره روز شروع کلاس ها و همچنین زمان بندی با پشتیبانی آموزشگاه تماس بگیرید. کارمندان زیادی تو دوره های ما من جمله دوره کولرگازی شرکت میکنن.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  یک + 12 =