آموزش نصب ضبط و باند خودرو

آموزش نصب سیستم صوتی خودرو

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 2800000
2000000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: 12

مدت دوره

مدت دوره:1 ماه

نام دوره:آموزش نصب ضبط و باند ماشین
هزینه دوره:2,800,000
هزینه دوره با تخفیف :2,000,000
مدت دوره:1 ماه
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش نصب ضبط و باند ماشین
 

معرفی دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو


آموزش نصب ضبط و باند خودرو دوره ای بسیار کاربردی در بازار امروز می باشد. با توجه به گستردگی برندهای مختلف ضبط و باند و پیچیدگی های نصب هر یک از آنها، بازار کار مناسبی برای افراد متخصص در این زمینه دارد و یکی از شغل‌های پردرآمد در زمینه لوازم صوتی و تصویری می باشد. دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو در آموزشگاه برق گستران زیر نظر اساتید باتجربه به صورت کاملا عملی و در کارگاه های مجهز برگزار می شود. هدف مجتمع برق گستران از برگزاری دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو ورود کارآموزان متخصص به بازار کار پردرآمد این حرفه می باشد. آموزش نصب باند ماشین، آموزش تنظیم حرفه ای سیستم صوتی ماشین، آموزش نصب بلندگو خودرو، نصب آمپلی فایر و غیره بخشی از سرفصل های این دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو است. لازم به ذکر است کارآموزان در پایان دوره نصب ضبط و باند خودرو پس از کسب تمام مهارت های لازم، می توانند با راهنمایی اساتید و پشتیبانی همیشگی آموزشگاه به راحتی جذب بازار کار نصب ضبط و باند ماشین شوند.

آموزش نصب ضبط و باند ماشین
 
 

سرفصل‌های دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو


آشنایی با مفاهیم نصب تنظیم و سیستم صوتی

معرفی برندهای حرفه ای موجود بازار ایران در زمینه سیستم صوتی

آموزش نصب ضبط و باند خودرو با دو اسپیکر

آموزش تنظیم اصولی برای صدای شفاف تر

آموزش نصب ضبط و باند خودرو به همراه دو اسپیکر در درب ها و دو اسپیکر در طاقچه عقب

آموزش سیم کشی برای بلندگو ها و مسیرهای عبور سیم

آموزش نصب ضبط و باند اتومبیل

آشنایی با مفاهیم LPF و HPF

آموزش تنظیمات صحیح تمام منوهای انواع رادیو پخش ها

آموزش تنظیمات صحیح رادیو پخش و اکو لایزر برای صدای قویتر و مطلوب تر

نحوه ست کردن آمپلی و اسپیکر با توجه به وات RMS

آموزش سیم کشی ولتاژ و بدنه از باطری برای نصب آمپلی فایر

آموزش نصب آمپلی فایر های چهار کانال به همراه دو اسپیکر و یک ساب ووفر

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش برق ساختمان درجه ۱آموزش نصب دوربین مداربستهآموزش نصب اعلام حریقآموزش نصب دزدگیر اماکنآموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو

   
   

  سوالات متداول آموزش نصب ضبط و باند خودرو

  1)آیا در این دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو، نصب انواع مختلف آمپیلی فایر آموزش داده میشود؟

  پاسخ : بله بصورت کامل دو کانال،چهار کانال و شش کانال و مباحث مربوط به آمپیلی فایر آموزش داده میشود.

  2) آیا نصب مانیتور هم در دوره نصب ضبط و باند خودرو هست؟

  پاسخ : اگر منظورتون مانیتور پشت صندلی هست بله در این دوره نصب ضبط و باند خودرو آموزش داده می شود.

  3) آیا در این دوره نصب ضبط و باند خودرو با دستگاه ها خودمون کار می کنیم ؟

  پاسخ : بله تمام تجهیزات در کارگاه موجود هست و بصورت عملی شما کار میکنید علاوه بر اینکه در صورت تمایل با میتوانید بهمراه استاد برای کار اجرایی هم بروید.

  4)آیا سیم کشی در دوره نصب ضبط و باند خودرو برای تمام قطعات آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله ، سیم کشی برای بلندگو ها و مسیرهای عبور سیم، سیم کشی ولتاژ و بدنه از باطری برای نصب آمپلی فایر و… آموزش داده می شود.

  5)در دوره نصب ضبط و باند خودرو نصب خازن هم آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله نصب خازن با توجه به سیستم آموزش داده می شود.

  اگر بعد از دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

  پاسخ : کارآموزان بعد از دوره نصب ضبط و باند خودرو از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  آیا بعد از گذراندن دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

  پاسخ : بله، بعد از دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

  آیا شهریه بصورت نقد باید پرداخت شود؟

  پاسخ : خیر ،کارآموزانی که شرایط پرداخت نقدی را ندارند می توانند بصورت اقساط پرداخت کنند.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه نصب ضبط و باند خودرو ما باید دوره نصب ضبط و باند خودرو را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش نصب ضبط و باند خودرو فنی حرفه ای 

  نصب ضبط و باند بر روی ماشین یکی از اقدامات رایجی است که معمولا بعد از خرید خودرو انجام می شود. کیفیت دستگاه پخش صدا در ماشین های دریافتی از کارخانه چندان مناسب نیست و این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد پس از خرید خودرو سیستم صوتی خود را تغییر داده و ضبط و باند مناسب تری بر روی خودرو نصب کنند. از طرفی در سال های اخیر شاهد افزایش تعداد خودرو در کشور هستیم، این موارد نشان می دهد که دوره نصب ضبط و باند خودرو از بازار کار خوبی برخوردار است. نصب سیستم صوتی خودرو مستلزم انجام مراحلی است و برای اینکه بتوانید این مراحل را به درستی انجام دهید لازم است آموزش نصب سیستم صوتی خودرو را به صورت تخصصی دیده باشید.

  برای آموزش نصب ضبط و باند خودرو شما می توانید کنار یک نصاب ضبط و باند شاگردی کنید و از این طریق نحوه نصب ضبط ماشین و سیستم صوتی را یاد بگیرید. همچنین می توانید در یک دوره نصب ضبط و باند خودرو ثبت نام کنید. اگر زمان برای شما اهمیت دارد و می خواهید به صورت اصولی و از پایه با نحوه نصب باند بر روی ماشین همچنین مراحل نصب ضبط خودرو آشنا شوید شرکت در دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو آن هم در یک آموزشگاه نصب سیستم صوتی خودرو انتخاب بهتری است. آموزشگاه برق گستران با سال ها فعالیت در حوزه مکانیک خودرو، برق خودرو و سیستم صوتی ماشین به یکی از آموزشگاه های برتر شهر تهران تبدیل شده است. تمام دوره های آموزشی در این آموزشگاه زیر نظر اساتید ماهر و آشنا به بازارکار در کارگاه های مجهز برگزار شده و مهارت آموزان بعد از اتمام دوره آموزشی در صورت کسب نمره قبولی در امتحان پایان ترم با مدرک معتبر سازمان فنی حرفه ای وارد بازارکار می شوند.

  آموزش نصب ضبط و باند خودرو فنی حرفه ای 

  صفر تا صد سیستم صوتی

  نصب سیستم صوتی خودرو از مراحل گوناگونی تشکیل شده است. سیستم های صوتی خودرو از اجزای گوناگونی از قبیل: ساب، آمپلی فایر، بلندگو، کامپوننت، توییتر، میدرنج، اکولایزر. نصب هر یک از این اجزا تخصصی بوده علاوه بر این برای بهره مندی از صدای مناسب لازم است تا تنظیماتی را روی آنها انجام دهید. در ادامه به صورت خلاصه به بررسی نحوه نصب سیستم صوتی خودرو می پردازیم، در دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو به صورت کاملا عملی این مراحل آموزش داده می شود.

  مرحله اول: طراحی نقشه نصب سیستم صوتی ماشین

  نقشه نصب سیستم صوتی ماشین اولین و یکی از مهم ترین مراحل برای نصب سیستم صوتی بر روی ماشین است. بنابراین در اولین قدم با توجه به نوع ماشین و سیستمی که قصد نصب روی آن را دارید نقشه نصب سیسم صوتی را طراحی کنید. طراحی این نقشه به شما کمک می کند تا با سرعت بیشتر ضبط و باند را بر روی خودرو نصب کنید.

  مرحله دوم: خریداری قطعات مناسب با خودرو

  بعد از طراحی نقشه نوبت آن است که قطعات و اجزا مورد نیاز خریداری شود. توجه داشته باشید که اجزا خریداری شده با خودرو شما سازگاری داشته باشند. به طور مثال دریچه استریو در برخی از خودرو کوچک است بنابراین به مواردی از این قبیل توجه داشته باشید.

  مرحله سوم: نصب سیستم صوتی بر روی خودرو

  برای نصب ضبط بر روی خودرو ابتدا لازم است فریم ضبط خودرو را باز کنید. بعد از آن کانکتورهای پشت سیستم صوتی را جدا کنید اگر کانکتوری نبود انتهای سیم را لخت کنید. حالا نوبت آن است که سیم اتصال به زمین را به ماشین وصل کنید. معمولا در خودرو مکانی وجود دارد که به عنوان اتصال به زمین در نظر گرفته می شود این سیم را به این محل نصب کنید. اگر در خودرو شما سیم اتصال به زمین وجود نداشت این سیم را به یک جسم رسانا وصل کنید. برای عبور سیم ها، لاستیکی که دور درب شاگرد است را جدا کنید. حالا نوبت آن است که اتصالات را محکم کنید. برای این کار فیوز را داخل سیم برق کرده و اتصالات را محکم کنید. با توجه به اندازه فیوز آن را در کاپوت یا جای دیگری قرار دهید. توصیه میکنیم برای آن که سیستم صوتی ماشین آسیب نبیند فیوز را به باتری خودرو نزدیک تر کنید. نصب ساب ووفر، آمپلی، تیوتر برخی از دیگر تجهیزاتی است بایستی با طریقه نصب آنها اشنا باشید. در دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو به طور کامل این موضوع آموزش داده می شود. توجه داشته داشته باشید تمامی مباحث و مراحل نصب سیستم صوتی از 0 تا 100 در این دوره به شما عزیزان توسط اساتید ماهر آموزش داده می شود.

  بهترین شیوه آموزش نصب سیستم صوتی ماشین

  اگر قصد داریم دوره نصب ضبط و باند خودرو را به صورت اصولی و از صفر تا صد یاد بگیرید و پس از آن به عنوان نصاب حرفه ای در بازار کار این رشته به فعالیت مشغول شوید توصیه می کنیم دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو را در یک آموزشگاه حرفه ای ببینید. آموزشگاه برق گستران تهران یکی از بهترین آموزش نصب سیستم صوتی خودرو در تهران است که به صورت کاملا عملی نحوه نصب و تنظیمات سیستم صوتی بر روی انواع خودرو را آموزش می دهد. کلاس نصب ضبط و باند خودرو در این آموزشگاه مجهز به انواع تجهیزات برای نصب سیستم صوتی بر روی ماشین است. آموزش ها در این دوره به صورت اصولی و از پایه شروع می شود. بنابراین اگر هیچ زمینه ای با برق خودرو و نحوه نصب ضبط و باند نگران یادگیری نباشید. بعد از آموزش مقدماتی برق خودرو، نقشه خوانی سیم کشی خودرو آموزش داده می شود. آموزش ها در این دوره نصب ضبط و باند خودرو به گونه ای است که پس از اتمام دوره بتوانید نصب ضبط های فلش خور و CD، نصب زنون، نصب دوربین دنده عقب، نصب باند بر روی درب ماشین، نصب باند فابریکی، نصب ساب ووفر، نصب آمپلی را به طور کامل یاد بگیرید. شیوه آموزش در این دوره نصب ضبط و باند خودرو به صورت عملی است. یعنی ابتدا استاد به آموزش نحوه نصب ضبط و باند ماشین پرداخته و بعد از آن از شما می خواهد مراحل نصب را انجام دهید. بعد از آنکه دوره نصب ضبط و باند خودرو به پایان رسید شما می توانید انواع برند ضبط از جمله مارشال، پایونر، کنوود، مکس ریدر و غیره را نصب و راه اندازی کنید.

  بهترین شیوه آموزش نصب سیستم صوتی ماشین

  آموزش نصب ضبط و باند خودرو را از کجا آغاز کنیم؟

  نصب ضبط و باند خودرو به مراحل مختلفی نیاز دارد. انجام هر یک از این مراحل بسیار تخصصی است و کوچکترین اشتباهی در نصب ضبط و باند خودرو باعث اختلال در عملکرد آن می‌شود. بنابراین، اگر می‌خواهید دوره نصب ضبط و باند خودرو را به صورت اصولی یاد بگیرید و شروع به کار در این زمینه کاری کنید، باید نحوه نصب سیستم صوتی خودرو را به صورت اصولی یاد بگیرید. شرکت در دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو بهترین راه برای آموزش است. البته به خاطر داشته باشید که بسیاری از آموزشگاه‌ها دوره‌های نصب سیستم های صوتی خودرو را برگزار می‌کنند. اگر این دوره نصب ضبط و باند خودرو را در یک آموزشگاه معتبر گذرانده باشید، در مدت زمان کوتاهی چند روزه تمامی نکات و مراحل نصب ضبط صوت بر روی انواع خودروها را یاد خواهید گرفت. همچنین با نحوه ورود به بازار کار در این زمینه آشنا خواهید شد و پس از گذراندن دوره نصب ضبط و باند خودرو می‌توانید شروع به کار کنید.

  نکاتی که به هنگام آموزش نصب ضبط و باند خودرو باید بدانید

  به هنگام آموزش نصب ضبط و باند خودرو به سیم‌ها و رنگ آنها توجه کنید، برای مثال سیم زرد در سیستم صوتی زمانی کار می‌کند که می‌خواهید بدون باز کردن سوئیچ از سیستم صوتی استفاده کنید. یا وقتی سوئیچ باز است سیم قرمز کار می‌کند. برای ارسال اطلاعات به آمپلی فایر سیستم صوتی باید از سیم آبی استفاده کنید. کابل های خاکستری برای بلندگوهای جلو و راست استفاده می شود. کابل های بنفش رنگ در سیستم صوتی برای بلندگوهای عقب و راست است.

  هنگام نصب سیستم صوتی خودرو به ابعاد قطعات مورد استفاده دقت کنید و از قطعات مناسب خودرو استفاده کنید. به عنوان مثال دریچه استریو در خودروهای مختلف متفاوت است پس حتما به این موضوع توجه کنید. برای داشتن صدای با کیفیت باید تنظیمات مختلفی را اعمال کنید. اگر این تنظیمات به درستی اعمال نشود، کیفیت صدای حاصله مناسب نخواهد بود. در دوره‌های آموزش نصب ضبط و باند خودرو تمامی نکات لازم برای نصب صحیح ضبط و باند بر روی انواع خودرو به شما آموزش داده می‌شود.

  هنگام انتخاب آموزشگاه نصب ضبط و باند خودرو به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

  انتخاب آموزشگاه برای تکمیل دوره نصب ضبط و باند خودرو باید بر اساس عوامل مختلفی باشد. تجهیزات کلاس، کاربردی بودن مطالعه عملی بودن آن و تخصص استاد سه موضوع مهمی است که هنگام ثبت نام باید در نظر گرفته شود. عدم وجود هر یک از این عناصر باعث می‌شود که مفاهیم به درستی آموزش داده نشود. بنابراین هنگام ثبت نام دقت کنید که کارگاه مجهز به ضبط و سایر تجهیزات باشد، روش تدریس به صورت عملی بوده و امکان انجام کار عملی را خواهید داشت، همچنین مدرس دوره نصب ضبط و باند خودرو در زمینه نصب و راه اندازی دستگاه از تجربه لازم برخوردار است. در صورتی که قصد دریافت گواهینامه معتبر دوره نصب ضبط و باند خودرو را دارید به معتبر بودن آموزشگاه توجه کنید و آموزشگاهی را انتخاب کنید که مجوز لازم را از سازمان فنی حرفه‌ای دریافت کرده باشد.

  آشنایی با بازار کار دوره نصب ضبط و باند خودرو

  نصب ضبط و باند خودرو یکی از آن فعالیت‌هایی است که مالکان خودرو حاضرند هزینه زیادی برای آن بپردازند. با وجود اینکه در خودروها ضبط صوت نصب شده است، اما اکثر مالکان خودرو به ویژه جوانان پس از خرید خودرو تمایل به تعویض ضبط و نصب سیستم صوتی حرفه‌ای روی آن دارند. نصب سیستم صوتی خودرو امری تخصصی است و نیاز به نصب تجهیزات مختلفی مانند ساب ووفر، نوار، آمپلی فایر و … دارد. بنابراین صاحبان خودرو نمی‌توانند دستگاه پخش کاست را روی خودرو نصب کنند و آنها باید از نصاب‌های حرفه‌ای بخواهند که سیستم صوتی مناسب خودرو را نصب کنند. این موارد کار نصب ضبط و باند خودرو را به یکی از مشاغل فنی پردرآمد در حوزه خودرو تبدیل کرده است و نصاب‌های ضبط و باند خودرو درآمد بالایی دارند. بنابراین اگر علاقه‌مند به مشارکت و فعالیت در این شغل هستید، به شما این اطمینان را می‌دهیم که این حرفه بازار کار خوبی دارد و اگر صفر تا صد آموزش نصب ضبط و باند خودرو را یاد بگیرید، می‌توانید شغلی با درآمد ثابت داشته باشید. از آنجایی نصب ضبط و باند خودرو یکی از زیر مجموعه های رشته برق خودرو به شمار می رود، به جرئت می توان گفت در صورت اینکه کمی تخصص در این زمینه کسب کنید می توانید با اندکی بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی کسب و کار خود را نسبت به سایر رقبا متمایز کنید. از این رو سعی کنید علاوه بر شرکت در دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو، دوره آموزش جامع برق خودرو را نیز سپری کنید تا طیف خدمات خود را بیشتر کنید. هر چه تعداد خدماتی که ارائه می دهید، بیشتر باشد قطعا از درآمد و مشتریان بیشتری برخوردار می شوید.

  چرا باید دوره نصب ضبط و باند خودرو را در آموزشگاه برق گستران بگذرانیم؟

  آموزشگاه برق گستران یکی از معتبرترین آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای کشور است که دوره‌های متعددی را در مقوله های مختلف نصب، تعمیر، برق صنعتی، خودرو و جوشکاری برگزار می‌کند. دوره نصب ضبط و باند خودرو یکی از دوره‌های پرطرفدار خودرو در این آموزشگاه نصب ضبط و باند خودرو می باشد. مهم‌ترین هدف این مجموعه آموزشی از برگزاری دوره‌های فوق، آموزش کارآموزان برای ورود موفق به بازار کار و درآمدزایی است. این امر باعث شده تا آموزشگاه کلاس‌های خود را به انواع وسایل مجهز کند تا هنرجویان زمان کافی برای تمرین و تکرار داشته باشند. دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو نیز با این موارد در این آموزشگاه برگزار می‌شود. این کلاس نصب ضبط و باند خودرو  مجهز به پخش کننده‌های صوتی مختلف، باند، صدا، توینر، آمپلی و غیره است. آموزش نصب ضبط و باند خودرو در این کلاس از پایه شروع می‌شود، بنابراین حتی اگر دانشی از سیستم برق خودرو ندارید، می‌توانید در این دوره نصب ضبط و باند خودرو شرکت کنید. آموزش نصب ضبط و باند خودرو در این دوره به صورت حرفه‌ای و کاملا مفهومی می‌باشد بنابراین بعد از اتمام این دوره نصب ضبط و باند خودرو فرقی نمی کند بازیکن چه برندی باشد.

   

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   
  به این نوشته امتیاز دهید

  8 Comments

  1. حسن گفت:

   سلام
   ببخشید برای شرکت در کلاس نصب ضبط و باند خودرو چکار باید بکنیم؟

   • آتنا لطفی گفت:

    سلام وقت بخیر.
    برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه برگزاری کلاس نصب ضبط و باند خودرو می‌توانید با مراجعه به سایت و شماره‌های درج شده در آن با مشاورین ما در تماس باشید.

  2. سیامک گفت:

   سلام. وقتتون بخیر
   ایا در دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو نصب خازن هم آموزش داده می شود؟

  3. ایمان گفت:

   سلام
   ببخشید آیا در این دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو با دستگاه ها خودمون مشغول به کار میشویم؟

   • آتنا لطفی گفت:

    بله در این دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو تمام تجهیزات در کارگاه موجود هست و بصورت عملی شما کار میکنید علاوه بر اینکه در صورت تمایل با میتوانید بهمراه استاد برای کار اجرایی هم بروید.

  4. شایان گفت:

   سلام خسته نباشید
   آیا دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو نصب آمپلی فایر اتومبیل هم تدریس می شود؟
   و آیا در این دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو، نصب انواع مختلف آمپیلی فایر آموزش داده میشود؟

   • آتنا لطفی گفت:

    سلام وقت بخیر.
    بله در این دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو بصورت کامل دو کانال،چهار کانال و شش کانال و مباحث مربوط به آمپیلی فایر آموزش داده میشود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1 × 3 =