آموزش نصب ضبط و باند خودرو

آموزش نصب سیستم صوتی خودرو

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 1500000
1150000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: 12

مدت دوره

مدت دوره:1 ماه

نام دوره:آموزش نصب ضبط و باند ماشین
هزینه دوره:1,500,000
هزینه دوره با تخفیف :1,150,000
مدت دوره:1 ماه
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش نصب ضبط و باند ماشین
 

معرفی دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو


آموزش نصب ضبط و باند خودرو دوره ای بسیار کاربردی در بازار امروز می باشد. با توجه به گستردگی برندهای مختلف ضبط و باند و پیچیدگی های نصب هر یک از آنها، بازار کار مناسبی برای افراد متخصص در این زمینه دارد و یکی از شغل های پردرآمد در زمینه لوازم صوتی و تصویری می باشد. دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو در این آموزشگاه زیر نظر اساتید باتجربه به صورت کاملا عملی و در کارگاه های مجهز برگزار می شود. هدف آموزشگاه از برگزاری دوره آموزش نصب سیستم صوتی خودرو ورود کارآموزان متخصص به بازار کار پردرآمد این حرفه می باشد.

آموزش نصب باند ماشین، آموزش تنظیم حرفه ای سیستم صوتی ماشین، آموزش نصب بلندگو خودرو، نصب آمپلی فایر و غیره بخشی از سرفصل های این دوره آموزشی است. لازم به ذکر است کارآموزان در پایان دوره نصب ضبط و باند ماشین پس از کسب تمام مهارت های لازم، می توانند با راهنمایی اساتید و پشتیبانی همیشگی آموزشگاه به راحتی جذب بازار کار نصب ضبط و باند ماشین شوند.

آموزش نصب ضبط و باند ماشین
 
 

سرفصل های دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو


آشنایی با مفاهیم نصب تنظیم و سیستم صوتی

معرفی برندهای حرفه ای موجود بازار ایران در زمینه سیستم صوتی

آموزش نصب ضبط و باند خودرو با دو اسپیکر

آموزش تنظیم اصولی برای صدای شفاف تر

آموزش نصب ضبط و باند خودرو به همراه دو اسپیکر در درب ها و دو اسپیکر در طاقچه عقب

آموزش سیم کشی برای بلندگو ها و مسیرهای عبور سیم

آموزش نصب ضبط و باند اتومبیل

آشنایی با مفاهیم LPF و HPF

آموزش تنظیمات صحیح تمام منوهای انواع رادیو پخش ها

آموزش تنظیمات صحیح رادیو پخش و اکو لایزر برای صدای قویتر و مطلوب تر

نحوه ست کردن آمپلی و اسپیکر با توجه به وات RMS

آموزش سیم کشی ولتاژ و بدنه از باطری برای نصب آمپلی فایر

آموزش نصب آمپلی فایر های دو کانال به همراه دو اسپیکر

آموزش نصب آمپلی فایر های چهار کانال به همراه دو اسپیکر و یک ساب ووفر

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش برق ساختمان درجه ۱آموزش نصب دوربین مداربستهآموزش نصب اعلام حریقآموزش نصب دزدگیر اماکنآموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش نصب ضبط و باند خودرو

  1)نصب انواع مختلف آمپیلی فایر آموزش داده میشود؟

  پاسخ : بله بصورت کامل دو کانال،چهار کانال و شش کانال و مباحث مربوط به آمپیلی فایر آموزش داده میشود.

  2) آیا نصب مانیتور هم در دوره نصب ضبط و باند خودرو هست؟

  پاسخ : اگر منظورتون مانیتور پشت صندلی هست بله در این دوره آموزش داده می شود.

  3) آیا در این دوره با دستگاه ها خودمون کار می کنیم ؟

  پاسخ : بله تمام تجهیزات در کارگاه موجود هست و بصورت عملی شما کار میکنید علاوه بر اینکه در صورت تمایل با میتوانید بهمراه استاد برای کار اجرایی هم بروید.

  4)آیا سیم کشی در دوره نصب ضبط و باند خودرو برای تمام قطعات آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله ، سیم کشی برای بلندگو ها و مسیرهای عبور سیم، سیم کشی ولتاژ و بدنه از باطری برای نصب آمپلی فایر و… آموزش داده می شود.

  5)در دوره نصب ضبط و باند نصب خازن هم آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله نصب خازن با توجه به سیستم آموزش داده می شود.

  اگر بعد از دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

  پاسخ : کارآموزان بعد از دوره از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  آیا بعد از گذراندن دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو مدرک معتبر به ما تعلق می گیرد؟

  پاسخ : بله، بعد از دوره مدرکی که کارآموزان دریافت می کنند دارای تأییدیه سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

  آیا شهریه بصورت نقد باید پرداخت شود؟

  پاسخ : خیر ،کارآموزانی که شرایط پرداخت نقدی را ندارند می توانند بصورت اقساط پرداخت کنند.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره نصب ضبط و باند خودرو را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش نصب ضبط و باند ماشین

  نصب ضبط و باند بر روی ماشین یکی از اقدامات رایجی است که معمولا بعد از خرید خودرو انجام می شود. کیفیت دستگاه پخش صدا در ماشین های دریافتی از کارخانه چندان مناسب نیست و این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد پس از خرید خودرو سیستم صوتی خود را تغییر داده و ضبط و باند مناسب تری بر روی خودرو نصب کنند.

  از طرفی در سال های اخیر شاهد افزایش تعداد خودرو در کشور هستیم، این موارد نشان می دهد که نصب ضبط و باند بر روی خودرو از بازار کار خوبی برخوردار است. نصب سیستم صوتی خودرو مستلزم انجام مراحلی است و برای اینکه بتوانید این مراحل را به درستی انجام دهید لازم است آموزش نصب سیستم صوتی خودرو را به صورت تخصصی دیده باشید.

  برای آموزش طریقه نصب ضبط و باند خودرو شما می توانید کنار یک نصاب ضبط و باند شاگردی کنید و از این طریق نحوه نصب ضبط ماشین و سیستم صوتی را یاد بگیرید. همچنین می توانید در یک دوره نصب ظبط و باند ماشین ثبت نام کنید.

  اگر زمان برای شما اهمیت دارد و می خواهید به صورت اصولی و از پایه با نحوه نصب باند بر روی ماشین همچنین مراحل نصب ضبط خودرو آشنا شوید شرکت در دوره آموزشی آن هم در یک آموزشگاه نصب سیستم صوتی خودرو انتخاب بهتری است.

  آموزش نصب سیستم صوتی خودرو

  نصب سیستم صوتی خودرو از مراحل گوناگونی تشکیل شده است. سیستم های صوتی خودرو از اجزای گوناگونی از قبیل: ساب، آمپلی فایر، بلندگو، کامپوننت، توییتر، میدرنج، اکولایزر. نصب هر یک از این اجزا تخصصی بوده علاوه بر این برای بهره مندی از صدای مناسب لازم است تا تنظیماتی را روی آنها انجام دهید. در ادامه به صورت خلاصه به بررسی نحوه نصب سیستم صوتی خودرو می پردازیم، در دوره آموزش نصب سیستم ماشین به صورت کاملا عملی این مراحل آموزش داده می شود.

  مرحله اول: طراحی نقشه نصب سیستم صوتی ماشین

  نقشه نصب سیستم صوتی ماشین اولین و یکی از مهم ترین مراحل برای نصب سیستم صوتی بر روی ماشین است. بنابراین در اولین قدم با توجه به نوع ماشین و سیستمی که قصد نصب روی آن را دارید نقشه نصب سیسم صوتی را طراحی کنید. طراحی این نقشه به شما کمک می کند تا با سرعت بیشتر ضبط و باند را بر روی خودرو نصب کنید.

  مرحله دوم: خریداری قطعات مناسب با خودرو

  بعد از طراحی نقشه نوبت آن است که قطعات و اجزا مورد نیاز خریداری شود. توجه داشته باشید که اجزا خریداری شده با خودرو شما سازگاری داشته باشند. به طور مثال دریچه استریو در برخی از خودرو کوچک است بنابراین به مواردی از این قبیل توجه داشته باشید.

  مرحله سوم: نصب سیستم صوتی بر روی خودرو

  برای نصب ضبط بر روی خودرو ابتدا لازم است فریم ضبط خودرو را باز کنید. بعد از آن کانکتورهای پشت سیستم صوتی را جدا کنید اگر کانکتوری نبود انتهای سیم را لخت کنید. حالا نوبت آن است که سیم اتصال به زمین را به ماشین وصل کنید. معمولا در خودرو مکانی وجود دارد که به عنوان اتصال به زمین در نظر گرفته می شود این سیم را به این محل نصب کنید. اگر در خودرو شما سیم اتصال به زمین وجود نداشت این سیم را به یک جسم رسانا وصل کنید.

  برای عبور سیم ها، لاستیکی که دور درب شاگرد است را جدا کنید. حالا نوبت آن است که اتصالات را محکم کنید. برای این کار فیوز را داخل سیم برق کرده و اتصالات را محکم کنید. با توجه به اندازه فیوز آن را در کاپوت یا جای دیگری قرار دهید. توصیه میکنیم برای آن که سیستم صوتی ماشین آسیب نبیند فیوز را به باتری خودرو نزدیک تر کنید.

  نصب ساب ووفر، آمپلی، تیوتر برخی از دیگر تجهیزاتی است بایستی با طریقه نصب آنها اشنا باشید. در دوره آموزشی نصب ضبط و باند ماشین به طور کامل این موضوع آموزش داده می شود.

  دوره آموزش نصب سیستم صوتی خودرو

  اگر قصد داریم نصب ضبط و باند خودرو را به صورت اصولی و از صفر تا صد یاد بگیرید و پس از آن به عنوان نصاب حرفه ای در بازار کار این رشته به فعالیت مشغول شوید توصیه می کنیم دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو را در یک آموزشگاه حرفه ای ببینید.

  آموزشگاه فنی برق تهران یکی از بهترین آموزش نصب سیستم صوتی خودرو در تهران است که به صورت کاملا عملی نحوه نصب و تنظیمات سیستم صوتی بر روی انواع خودرو را آموزش می دهد.

  کلاس نصب ضبط و باند ماشین در این آموزشگاه مجهز به انواع تجهیزات برای نصب سیستم صوتی بر روی ماشین است. آموزش ها در این دوره به صورت اصولی و از پایه شروع می شود. بنابراین اگر هیچ زمینه ای با برق خودرو و نحوه نصب ضبط و باند نگران یادگیری نباشید.

  بعد از آموزش مقدماتی برق خودرو، نقشه خوانی سیم کشی خودرو آموزش داده می شود. آموزش ها در این دوره به گونه ای است که پس از اتمام دوره بتوانید نصب ضبط های فلش خور و CD، نصب زنون، نصب دوربین دنده عقب، نصب باند بر روی درب ماشین، نصب باند فابریکی، نصب ساب ووفر، نصب آمپلی را به طور کامل یاد بگیرید.

  شیوه آموزش در این دوره به صورت عملی است. یعنی ابتدا استاد به آموزش نحوه نصب ضبط و باند ماشین پرداخته و بعد از آن از شما می خواهد مراحل نصب را انجام دهید. بعد از آنکه دوره به پایان رسید شما می توانید انواع برند ضبط از جمله مارشال، پایونر، کنوود، مکس ریدر و غیره را نصب و راه اندازی کنید.

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   
  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]