آموزش برق ساختمان درجه ۱ و ۲

دوره برق ساختمان عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه آموزش برق ساختمان درجه ۱ ۵،۱۰۰،۰۰۰
۳،۵۰۰،۰۰۰

هزینه دوره

هزینه آموزش برق ساختمان درجه ۲ ۲،۱۰۰،۰۰۰
۱،۵۰۰،۰۰۰

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: ۱و۱۵

نام دوره:آموزش برق ساختمان
هزینه برق ساختمان درجه 2:1,500,000
هزینه برق ساختمان درجه 1:3,500,000
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش برق ساختمان درجه ۱
 

معرفی دوره آموزش برق ساختمان درجه ۱ و ۲


آموزش برق ساختمان برق گستران از رشته های بسیار پرطرفدار برق و الکترونیک می باشد. دوره برق ساختمان به 2 شاخه آموزش برق ساختمان درجه ۲ و ۱ تقسیم می شود و برق کار حرفه ای ساختمان می بایست این دو شاخه را بصورت حرفه ای آموزش دیده باشد. دوره برق ساختمان درجه ۲ به آموزش صفر تا صد برق کشی ساختمان پرداخته و در دوره آموزشی برق ساختمان درجه 1 کارآموزان با مباحث تخصصی برق از قبیل: نحوه نصب آیفون تصویری، نصب و طراحی سیستم دزدگیر اماکن، نصب و طراحی سیستم اعلام حریق متعارف، نصب و طراحی درب های اتوماتیک و چگونگی نصب دوربین مداربسته و غیره آشنا می شوند.

آموزش ها در کلاس برق ساختمان مجتمع برق گستران در کارگاه های مجهز، به صورت عملی و بر پایه ارسال مستقیم نیروی کار متخصص به بازار کار برق ساختمان می باشد. با شرکت در این دوره، می توانید برق کشی ساختمان و انواع سیستم های امنیتی را برای انواع ساختمان ها نصب و راه اندازی کنید.

آموزش برق ساختمان درجه ۱
 
 

سرفصل های دوره آموزش برق ساختمان درجه ۲


آموزش مقدماتی و پایه ای برق و معرفی ملزومات برقی

در این بخش شما با تعاریف پایه ای ولتاژ، جریان، توان و نحوه تولید و انتقال برق و همچنین با انواع شبکه های برقی سه فاز، تکفاز و جریان مستقیم DC آشنا خواهید شد.

آموزش و معرفی انواع ادوات و ابزار آلات در برق کشی ساختمان

در این مرحله شما با انواع ابزارآلات مورد نیاز در اجرای سیستم برق ساختمان مانند فنر برق، دریل، دستگاه شیارزن، دستگاه شیارکن، شلنگ ترازو … آشنا خواهید شد.

آموزش طریقه نقشه خوانی و نقشه کشی با جدیدترین متد آموزش

در این بخش شما با علائم اختصاری موجود در نقشه ها و ادوات آشنا خواهید شد.

آموزش طریقه طراحی پروژه و نحوه اجرای صحیح آن

در این مرحله شما با نحوه جاگذاری قوطی ها در ارتفاع مناسب برای کلیدها و پریزها طبق استاندارد نظام مهندسی و لوله گذاری برق، کلید، روشنایی، تلفن، آنتن، آیفون صوتی، کولر آبی، تایمر راه پله، فتوسل، سنسور راه پله و اجرای سیستم به صورت روکار و توکار آشنا خواهید شد.

آموزش طریقه سیم کشی و پلاک خوانی انواع کابل ها با استاندارد نظام مهندسی

در این مرحله شما با طریقه سیم کشی و کابل کشی به صورت روکار و توکار، طریقه انتخاب سیم و کابل برای مصارف گوناگون و همچنین نحوه محاسبه کابل یا سیم و رنگ بندی استاندارد سیم ها آشنا خواهید شد.

آموزش نصب و معرفی ادوات حفاظتی و محاسبات جریان

در این مرحله شما با کاربرد فیوزها و کلید های محافظ جان و همچنین نحوه محاسبه فیوز مناسب با مقدار جریان مصرفی در تابلوی برق و جعبه فیوز آشنا خواهید شد.

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

سرفصل های دوره آموزش برق ساختمان درجه ۱


آموزش مباحث نصب آیفون تصویری

آشنایی کامل با قطعات سیستم آیفون تصویری ، انواع مدل سیم ها و همچنین معرفی ابزارها و توانایی در عیب یابی و برطرف کردن عیب ها به طور کامل در این بخش از دوره آموزش برق ساختمان آموزش داده می شود. (برای مشاهده کامل سرفصل ها کلیک کنید)

آموزش مباحث نصب و طراحی سیستم دوربین مدار بسته آنالوگ و ip

شناخت کامل بر سیستم دوربین مدارسته آنالوگ و دیجیتال و همچنین معرفی انواع کابل ها و نرم افزار های مربوطه ، چگونگی نصب دوربین ها و طراحی محل مناسب نصب آن ها و داکت کشی از صفر تا صد در این بخش از دوره برق ساختمان، آموزش داده می شود. (برای مشاهده کامل سرفصل ها کلیک کنید)

آموزش مباحث نصب و طراحی سیستم دزدگیر اماکن

معرفی اجزای سیستم سرقت و پنل مرکزی به طور کامل ، نصب دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط شهری و سیم کارتی و همچنین معرفی انواع چشمی ها و انواع تلفن کننده ها و طراحی محل نصب دزدگیر به طور کامل در این بخش از کلاس برق ساختمان آموزش داده می شود. (برای مشاهده کامل سرفصل ها کلیک کنید)

آموزش مباحث نصب و طراحی سیستم اعلام حریق متعارف

آشنایی کامل با اجزای تشکیل دهنده سیستم اعلام حریق و استاندارد محل نصب اصولی و ایمن ، معرفی دتکتور ها و همچنین چگونگی سیم کشی و آشنایی با استانداردهای آتش نشانی و… به طور کامل در این بخش دوره آموزش برق ساختمان، آموزش داده می شود.(برای مشاهده کامل سرفصل ها کلیک کنید)

آموزش مباحث نصب و طراحی کرکره برقی

آشنایی با انواع درب های اتوماتیک و معرفی اجزای یک کرکره برقی و انواع تیغه ها و انواع موتور توبلار، نحوه نصب ریل و مونتاژ کردن تیغه های کرکره برقی و… به طور کامل آموزش داده می شود.(برای مشاهده کامل سرفصل ها کلیک کنید)

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش برق ساختمان درجه ۱آموزش نصب دوربین مداربستهآموزش نصب اعلام حریقآموزش نصب دزدگیر اماکنآموزش نصب درب های اتوماتیک

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش برق ساختمان


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش برق ساختمان

  1) آیا در دوره برق ساختمان درجه 1 کل درب ها را آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله درب های کرکره برقی ، شیشه ای و درب دولنگه بصورت کامل و عملی داخل کارگاه آموزش داده میشود.

  2) برق ساختمان درجه 1 شامل کدام دوره ها می شود؟

  پاسخ : دوربین های مداربسته،درب های اتوماتیک ، دزدگیر اماکن،اعلام حریق ، آیفون تصویری بصورت کامل آموزش داده می شود،که سرفصل های هر کدام بصورت مجزا داخل سایت گذاشته شده.

  3) آیا تعمیرات دوربین مداربسته هم در دوره برق ساختمان آموزش داده می شود؟

  پاسخ : خیر این دوره فقط شامل نصب ، راه اندازی ، انتقال تصویر و رفع عیوب جزیی می باشد.

  4) آیا دوره اعلام حریق آدرس پذیر هم در این دوره هست؟

  پاسخ : خیر فقط اعلام حریق متعارف در این دوره آموزش داده می شود.

  5) آیا در این دوره نرم افزار جهت نصب دوربین مدار بسته هم آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله تمام نرم افزار های مورد نیاز در این دوره از صفر تا صد گفته می شود.

  دوره برق ساختمان تئوری برگزار می شود یا عملی ؟

  پاسخ : برگزاری تمام دوره ها در کارگاه های تخصصی و مجهز ویژه بازار کار می باشد که هنرجویان قبل از ثبت نام امکان بازدید را دارند.

  کلاس آموزش برق ساختمان درجه ۱ چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد

  برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

  پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

  اگر بعد از دوره آموزش برق ساختمان درجه ۱ سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

  پاسخ : کارآموزان بعد از دوره از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره برق ساختمان درجه ۱ را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش برق کشی ساختمان از صفر تا صد

  برق یکی از مهم ترین بخش ها در یک ساختمان است. تصور کنید یک ساختمان برق نداشته باشد عملا می توان گفت کلیه امر ساختمان از کار خواهد افتاد. اهیمت برق در ساختمان ها باعث پر اهمیت شدن شغل برقکاری ساختمان شده است. اما برقکاری ساختمان آن قدرها هم ساده نبوده و نیاز به اصول و مراحل خاصی دارد. به طور مثال شما باید درک درستی از استانداردهای برق کشی ساختمان داشته باشید، ابزارهای برق کشی ساختمان را بشناسید، مراحل سیم کشی را بدانید، با انواع سیم کشی ساختمان آشنا باشید و صدها موضوع دیگر.

  اما چگونه می توان این مهارت ها را یاد گرفت؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم تنها راه مسلط شدن به برق کشی ساختمان ثبت نام در دوره آموزش برق ساختمان آن هم در یک آموزشگاه حرفه ای و تخصصی است. آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه هایی است که از طریق برگزاری دوره های کاربردی و عملی شما را در مسیر یادگیری این حرفه کمک می کند و هر آنچه برای ورود به بازار کار برق ساختمان مورد نیاز هست را به شما آموزش می دهد.

  آموزش برق ساختمان

  آموزش برق ساختمان درجه 2

  برق ساختمان شامل مباحث بسیاری می شود و شما به عنوان برقکار ساختمان باید با انواع موضوعات برقی آشنایی داشته باشید. موضوعات پایه و مقدماتی برق ساختمان در دوره های آموزش برق ساختمان درجه دو به شما آموزش داده می شود. در این بخش ابتدا با اصطلاحات برق کشی ساختمان، ابزارها، نقشه خوانی برق ساختمان، مراحل سیم کشی برق ساختمان، لوله کشی برق، نصب کلید و پریزها، نصب مدار چشمی، نصب تایمر راه پله، سیم کشی آنتن، نصب مدارهای کولر آبی، نصب کنتور، سیم کشی فتوسل، نحوه نصب لامپ ها و بسیاری از مباحث دیگر آشنا می شوید و می توانید در انواع ساختمان ها پروژه های سیم کشی را اجرا و پیاده سازی کنید.

  آموزش برق ساختمان درجه 1

  آموزش برق ساختمان درجه یک به آموزش مباحث پیشرفته و تخصصی برق کشی می پردازد. اگر می خواهید در شغل برقکاری فعالیت حرفه ای داشته باشید لازم است علاوه بر دوره برق درجه دو در دوره های آموزش برق ساختمان درجه 1 نیز ثبت نام کنید. در این دوره نصب و راه اندازی انواع سیستم های امنیتی و رفاهی از قبیل نصب دوربین های مدار بسته، دزدگیر اماکن، درب های اتوماتیک، اعلام حریق، آیفون تصویری به شما آموزش داده می شود. با شرکت در دو کلاس برق ساختمان می توانید به عنوان برقکاری حرفه ای به بازار کار وارد شوید و شروع به درآمدزایی کنید. آموزش هوشمند سازی ساختمان از دیگر دوره های مربوط به ساختمان است که اگر بعد از اتمام دوره های برق در آن شرکت کنید می توانید موفقیت بیشتری در بازار کار داشته باشید.

  آموزشگاه برق ساختمان

  اما برای اینکه بعد از پایان دوره بتوانید کسب درآمد کنید لازم است این دوره را در آموزشگاهی مطمئن سپری کنید. یک آموزشگاه برق ساختمان حرفه ای ویژگی هایی دارد که باید به آن توجه داشته باشید.

  همانطور که اشاره شد برق کشی ساختمان مراحل گوناگونی دارد و انجام آن به رعایت اصول و استانداردهای بسیاری نیاز دارد. بنابراین اولین ویژگی که یک آموزشگاه برق ساختمان باید داشته باشد آموزش عملی برق کشی است. در آموزشگاه برق گستران کلیه آموزش ها به صورت عملی بوده و شما می توانید مراحل سیم کشی ساختمان را خودتان زیر نظر استاد انجام دهید.

  برق کشی بخش های گوناگونی دارد بنابراین دومین ویژگی مهم، جامع بودن سرفصل ها است. در آموزشگاه برق گستران سرفصل های آموزشی بسیار کامل و جامع بوده و تمامی مباحثی که در بازار کار به آن نیاز دارید را به شما آموزش می دهد.

  همکاری با اساتید حرفه ای فاکتور مهم دیگری است که نباید از آن غافل شوید. در نظر داشته باشید که اگر آموزشگاهی که برای یادگیری برق ساختمان انتخاب می کنید برای آموزش ها از اساتید حرفه ای بهره نگرفته باشد طی دوره به خوبی برق کشی را یاد نخواهید گرفت. استاد برق ساختمان در آموزشگاه برق گستران از بهترین اساتید برق ساختمان در کشور است و از تجربه و تخصص بالایی برخوردار می باشد.

  دوره برق ساختمان

  آموزش برق ساختمان فنی حرفه ای

  برق ساختمان جز آن دسته از رشته های فنی است که اگر مهارت های آن را یاد بگیرید می توانید برای خود یک شغل همیشگی با درآمد بالا راه اندازی کنید. علاوه بر داخل کشور این شغل در دیگر کشورها نیز بازار کار خوبی دارد. بنابراین اگر در جستجو یک شغل پردرآمد برای مهاجرت هستید برق ساختمان گزینه خوبی است.

  کافیست برای یادگیری مهارت های آن در یک دوره آموزش برق ساختمان فنی حرفه ای ثبت نام کنید. آموزشگاه برق گستران کلاس برق ساختمان را زیر نظر فنی حرفه ای برگزار می نماید. با شرکت در دوره برق ساختمان این مجموعه از یک مدرک فنی حرفه ای معتبر بهره مند خواهید شد و پس از کسب نمره قبولی در آزمون های فنی حرفه ای می توانید مدرک رسمی برق ساختمان که قابل ترجمه بوده و اعتبار بالایی دارد دریافت کرده و برای مهاجرت به خارج از ایران اقدام کنید.

  بازار کار برق ساختمان چطور است؟

  نتایج آمار و بررسی ها نشان می دهد که به طور متوسط در هر روز 3 هزار واحد مسکونی در کشور احداث می شود. همانطور که می دانید برق در ساختمان ها یکی از مهم ترین نیازها بوده و بدون برق عملا امور ساختمان به خوبی انجام نمی شود.

  از طرفی آمار نشان می دهد که در کشور سرانه تعمیرات برق ساختمان ها در مقایسه با دیگر کشورها بیشتر می باشد و به طور متوسط هر ایرانی در سال 3 بار به خدمات برقکشی نیاز دارد.

  بنابراین با توجه به افزایش آمار ساخت و ساز همچنین اهمیت برق در ساختمان و نیاز ساختمان ها به خدمات برق کشی می توان بازار کار خوبی را برای برقکاران ساختمان انتظار داشت.این موضوع به خوبی نشان می دهد که دوره آموزش برق ساختمان از دوره هایی است که در صورت یادگیری مهارت های آن می توانید به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

  آموزش برق ساختمان را از کجا شروع کنیم؟

  برقکاری ساختمان امری تخصصی بوده و انجام صحیح آن نیاز به آگاهی داشتن از مراحل برق کشی و رعایت استانداردها و نکات مربوط به آن و آموزش برق ساختمان به صورت تخصصی دارد.

  همانطور که می دانید بی توجهی به استانداردهای برق کشی می تواند خسارت های جانی و مالی بسیاری را به همراه آورد. بنابراین مهم ترین پیش نیاز برای آغاز کار برقکاری، کسب دانش و مهارت مورد نیاز آن است.

  برای آموزش برق ساختمان روش های گوناگونی وجود دارد. عده ای بر این باورند که می توان با جستجو در اینترنت و مطالعه مقالات و کتاب ها یا تماشای فیلم آموزش برق ساختمان به این دانش و مهارت دست یابند. اگر شما هم جز این گروه هستید باید بگوییم سخت در اشتباهید

  بهترین روش آموزش برقکاری ساختمان، شیوه ای است که ضمن آموزش تئوری کلیه مباحث برق، به صورت عملی نیز فرصت کار و تمرین برای شما فراهم شود. می توان گفت شرکت در دوره های آموزش برق ساختمان فنی حرفه ای برق ساختمان بهترین گزینه برای یادگیری مفاهیم سیم کشی و برقکاری است.

  کلاس برق ساختمان

  دوره برق ساختمان فنی حرفه ای

  دوره برق ساختمان یکی از بهترین راه ها برای یادگیری و آموزش برق ساختمان است. چرا که در این دوره ها شما ضمن آموزش تئوری مباحث و استانداردهای برق کشی ساختمان به صورت عملی نیز با مراحل برق کشی ساختمان و نصب انواع سیستم های امنیتی و رفاهی آشنا می شوید. آموزش ها در دوره برق ساختمان به صورتی است که ابتدا استاد دوره که از تجربه بالایی برخوردار می باشد به آموزش می پردازد و پس از آن به شما فرصت تمرین و کار عملی را می دهد. این شیوه آموزش باعث می شود تا مباحث برق ساختمان در ذهن شما نهادینه شود و بتوانید در بازار کار حضور موفقی داشته باشید. علاوه بر این شما پس از پایان دوره برق ساختمان از یک مدرک فنی حرفه ای بهره مند می شوید . این مدرک به شما برای استخدام و ورود به بازار کار کمک بسیاری می کند. بهره مندی از پشتیبانی مزیت دیگری است که در صورت شرکت در کلاس برق ساختمان می توانید از آن بهره ببرید.

  فرصت های شغلی برقکار ساختمان

  همانطور که اشاره شد شغل برقکاری ساختمان از بازارکار خوبی بهره مند می باشد. پس از آموزش صفر تا صد برق ساختمان می توانید در یکی از مشاغل زیر به فعالیت بپردازید:

  • به عنوان برقکار ساختمان پروژه های برق دریافت کرده و مشغول فعالیت شوید.
  • به عنوان نصاب دوربین مدار بسته، اعلام حریق و غیره مشغول فعالیت شوید.
  • به عنوان تکنسین برق در ادارات، فروشگاه ها، بیمارستان ها، مدارس، دانشگاه ها و غیره مشغول فعالیت شوید.
  • به عنوان نصاب سیم های اتصال به زمین فعالیت کنید.
  • به عنوان نصاب و تعمیرکار درب های اتوماتیک به فعالیت بپردازید.
  • به عنوان برقکار سیار مشغول فعالیت شوید.

  آموزش برق ساختمان تهران

  اگر قصد آموزش برق ساختمان در تهران را دارید بهتر است آموزشگاهی را انتخاب کنید که علاوه بر آموزش اصولی و تخصصی برق ساختمان به وسایل حمل و نقل عمومی نزدیک باشد تا مشکلی در رفت و آمد نداشته باشید.

  آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه هایی است که می توانید برای یادگیری برق ساختمان انتخاب کنید. این آموزشگاه به مترو، بی آر تی، تاکسی و دیگر وسایل حمل نزدیک بوده و می تواند از نقاط مختلف تهران به راحتی به این مجتمع رفت و آمد داشته باشید. علاوه بر این در اطراف آموزشگاه خوابگاه های بسیاری قرار دارند بنابراین اگر ساکن تهران نیستید و مشکل اقامت دارید نگران نباشید. می تواند در یکی از این اقامتگاه ها سکونت داشته باشید.

  آموزش برق ساختمان رایگان

  برای یادگیری برق ساختمان لازم است تمرین و تکرار بسیاری داشته باشید. توجه داشته باشید که از طریق آموزش رایگان نمی توانید با مباحث برق ساختمان و نحوه انجام آن آشنا شوید و برای ورود به بازار کار باید از پایه و به صورت عملی برقکاری را یاد بگیرید. بنابراین در صورتی که نیت شما از یادگیری برق کشی ساختمان کسب درآمد و پولسازی است برای یادگیری هزینه کنید. البته آموزشگاه برق گستران در بخش مقالات با ارائه مطالب کاربردی به آموزش رایگان برق ساختمان پرداخته است و شما را با اصول و نکات برق کشی آشنا می کند.

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   
  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.