آموزش برق ساختمان درجه ۱ و ۲

دوره برق ساختمان عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه آموزش برق ساختمان درجه ۱ ۳،۶۰۰،۰۰۰
۲،۵۰۰،۰۰۰

هزینه دوره

هزینه آموزش برق ساختمان درجه ۲ ۱،۴۰۰،۰۰۰
۱،۰۰۰،۰۰۰

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: ۱و۱۵

نام دوره:آموزش برق ساختمان
هزینه برق ساختمان درجه 2:1,000,000
هزینه برق ساختمان درجه 1:2,500,000
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش برق ساختمان درجه ۱
 

معرفی دوره آموزش برق ساختمان درجه ۱ و ۲


آموزش برق ساختمان از رشته های بسیار پرطرفدار برق و الکترونیک می باشد. دوره برق ساختمان به 2 شاخه آموزش برق ساختمان درجه ۲ و ۱ تقسیم می شود و برق کار حرفه ای ساختمان می بایست این دو شاخه را بصورت حرفه ای آموزش دیده باشد. دوره برق ساختمان درجه ۲ به آموزش صفر تا صد برق کشی ساختمان پرداخته و در دوره آموزشی برق ساختمان درجه 1 کارآموزان با مباحث تخصصی برق از قبیل: نحوه نصب آیفون تصویری، نصب و طراحی سیستم دزدگیر اماکن، نصب و طراحی سیستم اعلام حریق متعارف، نصب و طراحی درب های اتوماتیک و چگونگی نصب دوربین مداربسته و غیره آشنا می شوند. آموزش ها در کلاس برق ساختمان مجتمع برق گستران در کارگاه های مجهز، به صورت عملی و بر پایه ارسال مستقیم نیروی کار متخصص به بازار کار برق ساختمان می باشد. با شرکت در این دوره، می توانید برق کشی ساختمان و انواع سیستم های امنیتی را برای انواع ساختمان ها نصب و راه اندازی کنید.

آموزش برق ساختمان درجه ۱
 
 

سرفصل های دوره آموزش برق ساختمان درجه ۲


آموزش مقدماتی و پایه ای برق و معرفی ملزومات برقی

در این بخش شما با تعاریف پایه ای ولتاژ، جریان، توان و نحوه تولید و انتقال برق و همچنین با انواع شبکه های برقی سه فاز، تکفاز و جریان مستقیم DC آشنا خواهید شد.

آموزش و معرفی انواع ادوات و ابزار آلات در برق کشی ساختمان

در این مرحله شما با انواع ابزارآلات مورد نیاز در اجرای سیستم برق ساختمان مانند فنر برق، دریل، دستگاه شیارزن، دستگاه شیارکن، شلنگ ترازو … آشنا خواهید شد.

آموزش طریقه نقشه خوانی و نقشه کشی با جدیدترین متد آموزش

در این بخش شما با علائم اختصاری موجود در نقشه ها و ادوات آشنا خواهید شد.

آموزش طریقه طراحی پروژه و نحوه اجرای صحیح آن

در این مرحله شما با نحوه جاگذاری قوطی ها در ارتفاع مناسب برای کلیدها و پریزها طبق استاندارد نظام مهندسی و لوله گذاری برق، کلید، روشنایی، تلفن، آنتن، آیفون صوتی، کولر آبی، تایمر راه پله، فتوسل، سنسور راه پله و اجرای سیستم به صورت روکار و توکار آشنا خواهید شد.

آموزش طریقه سیم کشی و پلاک خوانی انواع کابل ها با استاندارد نظام مهندسی

در این مرحله شما با طریقه سیم کشی و کابل کشی به صورت روکار و توکار، طریقه انتخاب سیم و کابل برای مصارف گوناگون و همچنین نحوه محاسبه کابل یا سیم و رنگ بندی استاندارد سیم ها آشنا خواهید شد.

آموزش نصب و معرفی ادوات حفاظتی و محاسبات جریان

در این مرحله شما با کاربرد فیوزها و کلید های محافظ جان و همچنین نحوه محاسبه فیوز مناسب با مقدار جریان مصرفی در تابلوی برق و جعبه فیوز آشنا خواهید شد.

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

سرفصل های دوره آموزش برق ساختمان درجه ۱


آموزش مباحث نصب آیفون تصویری

آشنایی کامل با قطعات سیستم آیفون تصویری ، انواع مدل سیم ها و همچنین معرفی ابزارها و توانایی در عیب یابی و برطرف کردن عیب ها به طور کامل در این بخش از دوره آموزش برق ساختمان آموزش داده می شود. (برای مشاهده کامل سرفصل ها کلیک کنید)

آموزش مباحث نصب و طراحی سیستم دوربین مدار بسته آنالوگ و ip

شناخت کامل بر سیستم دوربین مدارسته آنالوگ و دیجیتال و همچنین معرفی انواع کابل ها و نرم افزار های مربوطه ، چگونگی نصب دوربین ها و طراحی محل مناسب نصب آن ها و داکت کشی از صفر تا صد در این بخش از دوره برق ساختمان، آموزش داده می شود. (برای مشاهده کامل سرفصل ها کلیک کنید)

آموزش مباحث نصب و طراحی سیستم دزدگیر اماکن

معرفی اجزای سیستم سرقت و پنل مرکزی به طور کامل ، نصب دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط شهری و سیم کارتی و همچنین معرفی انواع چشمی ها و انواع تلفن کننده ها و طراحی محل نصب دزدگیر به طور کامل در این بخش از کلاس برق ساختمان آموزش داده می شود. (برای مشاهده کامل سرفصل ها کلیک کنید)

آموزش مباحث نصب و طراحی سیستم اعلام حریق متعارف

آشنایی کامل با اجزای تشکیل دهنده سیستم اعلام حریق و استاندارد محل نصب اصولی و ایمن ، معرفی دتکتور ها و همچنین چگونگی سیم کشی و آشنایی با استانداردهای آتش نشانی و… به طور کامل در این بخش دوره آموزش برق ساختمان، آموزش داده می شود.(برای مشاهده کامل سرفصل ها کلیک کنید)

آموزش مباحث نصب و طراحی کرکره برقی

آشنایی با انواع درب های اتوماتیک و معرفی اجزای یک کرکره برقی و انواع تیغه ها و انواع موتور توبلار، نحوه نصب ریل و مونتاژ کردن تیغه های کرکره برقی و… به طور کامل آموزش داده می شود.(برای مشاهده کامل سرفصل ها کلیک کنید)

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش برق ساختمان درجه ۱آموزش نصب دوربین مداربستهآموزش نصب اعلام حریقآموزش نصب دزدگیر اماکنآموزش نصب درب های اتوماتیک

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش برق ساختمان


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش برق ساختمان

  1) آیا در دوره برق ساختمان درجه 1 کل درب ها را آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله درب های کرکره برقی ، شیشه ای و درب دولنگه بصورت کامل و عملی داخل کارگاه آموزش داده میشود.

  2) برق ساختمان درجه 1 شامل کدام دوره ها می شود؟

  پاسخ : دوربین های مداربسته،درب های اتوماتیک ، دزدگیر اماکن،اعلام حریق ، آیفون تصویری بصورت کامل آموزش داده می شود،که سرفصل های هر کدام بصورت مجزا داخل سایت گذاشته شده.

  3) آیا تعمیرات دوربین مداربسته هم در دوره برق ساختمان آموزش داده می شود؟

  پاسخ : خیر این دوره فقط شامل نصب ، راه اندازی ، انتقال تصویر و رفع عیوب جزیی می باشد.

  4) آیا دوره اعلام حریق آدرس پذیر هم در این دوره هست؟

  پاسخ : خیر فقط اعلام حریق متعارف در این دوره آموزش داده می شود.

  5) آیا در این دوره نرم افزار جهت نصب دوربین مدار بسته هم آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله تمام نرم افزار های مورد نیاز در این دوره از صفر تا صد گفته می شود.

  دوره برق ساختمان تئوری برگزار می شود یا عملی ؟

  پاسخ : برگزاری تمام دوره ها در کارگاه های تخصصی و مجهز ویژه بازار کار می باشد که هنرجویان قبل از ثبت نام امکان بازدید را دارند.

  کلاس آموزش برق ساختمان درجه ۱ چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد

  برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

  پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

  اگر بعد از دوره آموزش برق ساختمان درجه ۱ سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

  پاسخ : کارآموزان بعد از دوره از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می شوند.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره برق ساختمان درجه ۱ را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  بازار کار برق ساختمان چطور است؟

  نتایج آمار و بررسی ها نشان می دهد که به طور متوسط در هر روز 3 هزار واحد مسکونی در کشور احداث می شود. همانطور که می دانید برق در ساختمان ها یکی از مهم ترین نیازها بوده و بدون برق عملا امور ساختمان به خوبی انجام نمی شود.

  از طرفی آمار نشان می دهد که در کشور سرانه تعمیرات برق ساختمان ها در مقایسه با دیگر کشورها بیشتر می باشد و به طور متوسط هر ایرانی در سال 3 بار به خدمات برقکشی نیاز دارد.

  بنابراین با توجه به افزایش آمار ساخت و ساز همچنین اهمیت برق در ساختمان و نیاز ساختمان ها به خدمات برق کشی می توان بازار کار خوبی را برای برقکاران ساختمان انتظار داشت.این موضوع به خوبی نشان می دهد که دوره آموزش برق ساختمان از دوره هایی است که در صورت یادگیری مهارت های آن می توانید به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

  آموزش برق ساختمان را از کجا شروع کنیم؟

  برقکاری ساختمان امری تخصصی بوده و انجام صحیح آن نیاز به آگاهی داشتن از مراحل برق کشی و رعایت استانداردها و نکات مربوط به آن و آموزش برق ساختمان به صورت تخصصی دارد.

  همانطور که می دانید بی توجهی به استانداردهای برق کشی می تواند خسارت های جانی و مالی بسیاری را به همراه آورد. بنابراین مهم ترین پیش نیاز برای آغاز کار برقکاری، کسب دانش و مهارت مورد نیاز آن است.

  برای آموزش برق ساختمان روش های گوناگونی وجود دارد. عده ای بر این باورند که می توان با جستجو در اینترنت و مطالعه مقالات و کتاب ها یا تماشای فیلم آموزش برق ساختمان به این دانش و مهارت دست یابند. اگر شما هم جز این گروه هستید باید بگوییم سخت در اشتباهید

  بهترین روش آموزش برقکاری ساختمان، شیوه ای است که ضمن آموزش تئوری کلیه مباحث برق، به صورت عملی نیز فرصت کار و تمرین برای شما فراهم شود. می توان گفت شرکت در دوره های آموزش برق ساختمان فنی حرفه ای برق ساختمان بهترین گزینه برای یادگیری مفاهیم سیم کشی و برقکاری است.

  دوره برق ساختمان فنی حرفه ای

  دوره برق ساختمان یکی از بهترین راه ها برای یادگیری و آموزش برق ساختمان است. چرا که در این دوره ها شما ضمن آموزش تئوری مباحث و استانداردهای برق کشی ساختمان به صورت عملی نیز با مراحل برق کشی ساختمان و نصب انواع سیستم های امنیتی و رفاهی آشنا می شوید. آموزش ها در دوره برق ساختمان به صورتی است که ابتدا استاد دوره که از تجربه بالایی برخوردار می باشد به آموزش می پردازد و پس از آن به شما فرصت تمرین و کار عملی را می دهد. این شیوه آموزش باعث می شود تا مباحث برق ساختمان در ذهن شما نهادینه شود و بتوانید در بازار کار حضور موفقی داشته باشید. علاوه بر این شما پس از پایان دوره برق ساختمان از یک مدرک فنی حرفه ای بهره مند می شوید . این مدرک به شما برای استخدام و ورود به بازار کار کمک بسیاری می کند. بهره مندی از پشتیبانی مزیت دیگری است که در صورت شرکت در کلاس برق ساختمان می توانید از آن بهره ببرید.

  فرصت های شغلی برقکار ساختمان

  همانطور که اشاره شد شغل برقکاری ساختمان از بازارکار خوبی بهره مند می باشد. پس از آموزش صفر تا صد برق ساختمان می توانید در یکی از مشاغل زیر به فعالیت بپردازید:

  • به عنوان برقکار ساختمان پروژه های برق دریافت کرده و مشغول فعالیت شوید.
  • به عنوان نصاب دوربین مدار بسته، اعلام حریق و غیره مشغول فعالیت شوید.
  • به عنوان تکنسین برق در ادارات، فروشگاه ها، بیمارستان ها، مدارس، دانشگاه ها و غیره مشغول فعالیت شوید.
  • به عنوان نصاب سیم های اتصال به زمین فعالیت کنید.
  • به عنوان نصاب و تعمیرکار درب های اتوماتیک به فعالیت بپردازید.
  • به عنوان برقکار سیار مشغول فعالیت شوید.

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   
  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *