آموزش نصب کولر گازی

دوره نصب کولر گازی عملی در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 1200000
800000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: ۱و۱۵

مدت دوره

مدت دوره:یک هفته

نام دوره:آموزش نصب کولر گازی
هزینه دوره:1,200,000
هزینه دوره با تخفیف :800,000
مدت دوره:یک هفته
 
آموزشگاه برق گستران
معرفی دوره آموزش نصب کولر گازی
 

معرفی دوره آموزش نصب کولر گازی


آموزش نصب کولر گازی اسپیلت یکی از دوره‌های بسیار پرطرفدار نصب و تعمیرات است.  افزایش ساخت و ساز انواع ساختمان‌ها در کشور و جایگزینی کولر گازی به جای کولرهای آبی و دیگر سیستم‌های تهویه نشان از بازار خوب نصب کولر گازی می‌دهد. آموزشگاه برق گستران دوره نصب کولر گازی فنی حرفه ای را با هدف تربیت نصاب حرفه ای کولرگازی برگزار می نماید.

دوره آموزش نصب کولر گازی فنی حرفه‌ای در این آموزشگاه به صورت کاملا عملی، زیر نظر اساتید با تجربه و در کارگاه‌های مجهز در تهران برگزار می‌شود، تمامی سرفصل‌های آموزشی ارائه شده در این دوره نصب کولر گازی متناسب با نیازهای بازار می‌باشد، برخی از مهم‌ترین سرفصل‌های دوره نصب کولر گازی عبارتند از: آموزش گام به گام نحوه نصب و راه اندازی کولر گازی، معرفی انواع کولر گازی موجود در بازار، چگونگی شارژ گاز کولر، آموزش چرخه سرما سازی کولر گازی و غیره. کارآموزان می‌توانند در انتهای کلاس آموزش کولر گازی با مشاوره اساتید به راحتی به بازار کار نصب کولر گازی وارد شوند و از پشتیبانی همیشگی آموزشگاه نصب کولر گازی برق گستران نیز برخوردار شوند.

لازم به ذکر است که آموزش تعمیرات کولر گازی از دیگر دوره‌های مرتبط با این دستگاه است که در کلاسی مجزا برگزار شده و به آموزش صفر تا صد نحوه عیب یابی و تعمیر انواع مدل‌های کولر گازی می‌پردازد. 

آموزش نصب کولر گازی
 
 

سرفصل‌های دوره آموزش نصب کولر گازی


آموزش نصب کولرگازی

نحوه صحیح و اصولی و کاملاً عملی نصب کولرگازی و محل مناسب قرارگیری آن در منزل یا محل اداری و یا محیط‌های ورزشی و رعایت استانداردهای نصب ، رعایت فاصله‌های استاندارد از کف ، طرفین و از سقف

معرفی انواع کولر گازی

انواع کولرگازی از لحاظ مصرف و نصب در مکانهای مناسبکولر پنجره ای ، کولر ایستاده ، کولر دیواری ، کولر سقفی و استاندارد مصرفی از لحاظ کارکرد

معرفی ابزارهای مورد نیاز جهت نصب

ابزارهای مورد نیاز نصب که شامل لوله بر ، پرچ کن ، اهم متر (مولتی متر) و کلیه قطعات ریز و درشتی که جهت نصب باید همراه نصاب باشد.

آشنایی با قطعات و سنسورهای موجود در دستگاه

سنسورهای موجود در دستگاه از لحاظ دمای محیطی و دمای دستگاه و برآورد دمای لازم جهت راه اندازی

آموزش کامل و تخصصی نصب لوله به صورت روی کار و توی کار در ساختمان

نحوه صحیح قرارگیری لوله و اندازه های موجود در بازار مطابق با استاندارد قرارگیری لوله قبل از ساخت کامل واحد از لحاظ توی کار ، کار کردن لوله ها و چه بعد از مراحل ساخت جهت نصب روی کار لوله به صورت کاملا تخصصی و تمیز جهت کاربرد و کارکرد صحیح دستگاه

مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن
 

ثبت نام دوره آموزش نصب کولر گازی

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیرات پکیج دیواری

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش نصب کولر گازی


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش نصب کولر گازی به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می‌گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره‌های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره‌های آموزش نصب کولر گازی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت‌های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره‌ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش نصب کولر گازی

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول آموزش نصب کولر گازی

  در دوره نصب کولر گازی ست کردن انواع پنل و یونیت‌ها با برند‌های متفاوت نیز آموزش داده می‌شود ؟

  پاسخ : بله در دوره نصب کولر گازی ست کردن یونیت و پنل‌هایی با برندهای متفاوت هستند نیز باهم آموزش داده می‌شود

  آیا فقط نحوه لوله کشی و جوشکاری لوله مسی به صورت تئوری آموزش داده می‌شود ؟

  پاسخ : خیر تمام قسمت‌ها علی الخصوص جوش کاری لوله مسی به صورت کاملا عملی تدریس می‌گردد

  آیا نصب برد اسپیلت به صورت کامل آموزش داده می‌شود ؟

  پاسخ : بله نحوه جا گذاری برد همه کاره بر روی پنل اسپیلت به صورت عملی آموزش داده می‌شود .

  در دوره نصب کولر گازی کدام برند از کولرگازی آموزش داده می‌شود؟

  پاسخ : در این دوره کلیت کار آموزش داده می شود و بعد از اتمام دوره نصب کولر گازی توانایی نصب همه برندها را دارید و برند خاصی مد نظر نیست

  آیا در این دوره نصب کولر گازی توضیحی درباره انواع کولرگازی از لحاظ مصرف و نصب در مکانهای مناسب گفته می‌شود؟

  پاسخ : بله تمام نکات درباره نصب انواع کولرهای گازی و مکان مناسب نصب آن‌ها به طور کامل توضیح داده می‌شود.

  آیا کلاس نصب کولر گازی برای شاغلین که تایم آزاد ندارند هم برگزار می‌کنید؟

  پاسخ : بله، کلاس‌های آخر هفته برای کارآموزان محترمی می‌باشد که در طی هفته نمی‌توانند دوره نصب کولر گازی را شرکت کنند.

  اگر بعد از دوره آموزش نصب کولر گازی سوال یا مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

  پاسخ : کارآموزان بعد از دوره نصب کولر گازی از پشتیبانی نامحدود توسط استاد مربوطه بهره مند می‌شوند.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می‌شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  کلاس نصب کولر گازی چند نفره می‌باشد؟

  پاسخ : تمام دوره‌های آموزشگاه برق گستر بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می‌شود، که کلاس‌های گروهی بین 4 تا 6 نفر می‌باشد.

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره نصب کولر گازی را در آموزشگاه برق گستر را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستر :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دورهدسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیریپشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانیبرگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  آموزش نحوه نصب کولر گازی

  آموزش نصب کولر گازی از مراحل گوناگونی تشکیل شده است. کولرهای گازی از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده‌اند و برای نصب لازم است تا این دو یونیت به صورت مجزا نصب شوند. نحوه نصب کولر گازی نیاز به گذراندن مراحل و در اختیار داشتن ابزار و تجهیزات تخصصی است. برای نصب کولر گازی ابتدا لازم است تا ابزارهای مورد نیاز این کار را جمع آوری کنید. دریل، چکش، آچار فرانسه، کاتر، مولتی متر، گرد بر، گیج، لوله بر، خم کن لوله برخی از مهم‌ترین ابزارهای نصب کولر گازی است که هنگام نصب به آنها نیاز دارید. در دوره نصب کولر گازی به طور کامل این ابزارها معرفی و نحوه کار با آنها آموزش داده می‌شود.

  پس از جمع آوری این ابزارها نوبت نصب یونیت داخلی و خارجی است.

  آموزش صفر تا صد نصب کولر گازی

  نقشه نصب کولر گازی را طراحی کنید.

  ابتدا و پیش از شروع به کار نصب کولر لازم است تا نقشه نصب کولر گازی را طراحی کنید. طراحی این نقشه مزایای بسیاری را به همراه دارد. اول از اینکه نصب چنین نقشه‌ای به شما کم می‌کند تا محل نصب یونیت داخلی و خارجی را مشخص کرده و این موضوع به شما یک مسیر مشخص برای نصب می‌دهد. داشتن چنین نقشه‌ای باعث صرفه جویی در زمان شما می‌شود چرا که می‌دانید قرار است هر یونیت در کجا نصب شود. مزیت دیگر رسم این نقشه صرفه جویی در هزینه است چرا که با رسم این نقشه به طور دقیق میزان سیم، کابل، لوله ، تعداد کولر و دیگر تجهیزات برای نصب کولر مشخص می‌شود.

  چگونه یونیت داخلی کولر گازی را نصب کنیم؟

  در این بخش به آموزش نصب کولر گازی و یونیت داخلی آن می‌پردازیم. برای نصب یونیت داخلی ابتدا بایستی محل نصب کولر گازی را مشخص نمایید. بهترین محل برای نصب کولر گازی مکانی است که باد را به خوبی به همه جای محیط پخش کند، این محل بایستی از نور مستقیم خورشید دور باشد، همچنین دیواری انتخابی بایستی استحکام خوبی برای نصب یونیت داشته باشد.

  پس از انتخاب محل نصب نوبت به سوراخکاری و اتصال این یونیت به دیوار می‌رسد همچنین لازم است تا یک سوراخ روی دیوار برای عبور لوله‌ها جهت اتصال به یونیت خارجی نیز ایجاد شود. این سوراخ باید شیبی به سمت بیرون داشته باشد.

  پس از سوراخکاری لازم است تا اتصالات کولر گازی و سیم کشی آن را بررسی و لوله‌ها را به یونیت داخلی نصب کرده و آنها را از سوراخی که ایجاد کرده‌اید خارج کنید. بهتر است لوله تخلیه آب را در زیر قرار دهید. لوله ها محکم به هم ببنیدید.

  حالا پنل رویی یونیت داخلی را روی آن قرار دهید و یونیت خارجی کولر را نصب کنید. با شرکت در دوره آموزش نصب کولر گازی فنی حرفه‌ای بله صورت عملی با صفر تا صد نصب یونیت داخلی کولر گازی آشنا خواهید شد.

  آموزش نصب یونیت خارجی کولر گازی

  برای نصب این یونیت نیز اولین قدم انتخاب بهترین محل برای نصب است. این محل بایستی از نور آفتاب و گرد و غبار دور باشد. همچنین برای جلوگیری از نفوذ آب و برف به آن در زمستان بایستی از زمین نیز فاصله حداقل 30 سانتی متری داشته باشد. بهتر است این یونیت را روی یک سکو قرار دهید تا از زمین فاصله داشته باشد. در صورت نصب یونیت خارجی در کنار پنجره حتما از لرزه گیر استفاده کنید.

  پس از نصب یونیت اتصالات برق را بررسی نمایید. سپس لوله‌های که در بخش قبل به یونیت داخلی نصب کرده بودید به یونیت خارجی متصل و عایق بندی کنید. پس از اتصال لوله‌های هوا و رطوبت را از مدار کولر خارج کنید. انجام این کار تخصصی و نیاز به آموزش‌های حرفه‌ای دارد که در دوره نصب کولر گازی مجتمع برق گستران به طور کامل به آن پرداخته می‌شود.

  حالا لوله‌ها را در صورت که آویزان هستند با گیره و بست به دیوار وصل کنید. و سوراخی را در ابتدا روی دیوار ایجاد کرده بودید را با فوم بپوشانید. در صورتی که شارژ کولر گازی تمام شده است لازم است تا نسبت به شارژ گاز کولر گازی نیز اقدام نمایید. در دوره آموزش نصب کولر گازی مجتمع آموزشی برق گستران به طور کامل روش نصب یونیت خارجی کولر گازی آموزش داده می‌شود.

  آموزش نصب کولر گازی را از کجا شروع کنیم؟

  همانطور که مشاهده کردید نصب کولر گازی مستلزم طی کردن مراحل گوناگونی است. نصب اشتباه کولر گازی باعث بروز مشکلات گوناگونی در این دستگاه از قبیل سر و صدا کولر گازی، نشتی آب، خاموش شدن، خنک نکردن و غیره شده و هزینه‌های تعمیر را افزایش می‌دهد. اگر قصد ورود به بازار کار نصب کولر گازی را دارید باید بگوییم که این شغل یکی از بهترین مشاغل تاسیساتی در کشور است که نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها نیز از بازارکار خوبی برخوردار است. بنابراین هر چه سریعتر نسبت به آموزش نصب کولر گازی از طریق ثبت نام در دوره نصب کولر گازی اقدام کنید.

  اما در رابطه با اینکه چگونه وارد بازار کار نصب کولر گازی می‌توان شد؟ باید بگوییم ورود به بازار کار این شغل نیاز به آموزش نصب کولر گازی و یادگیری مهارت‌های این حرفه دارد. شما به عنوان نصاب کولر گازی باید بتوانید کلیه مراحل نصب این دستگاه را به درستی انجام دهید و بتوانید انواع برندها از جمله کولر گازی سامسونگ، ال جی و غیره نصب و راه اندازی نمایید.

  برای آموزش نصب کولر گازی و یادگیری این مهارت‌ها روش‌های گوناگونی پیش روی شماست. اما بهترین روش شناسایی بهترین آموزشگاه نصب کولر گازی و شرکت در دوره نصب کولر گازی است. آمورشگاه برق گستران از بهترین آموزشگاه‌های برگزار کننده دوره آموزش نصب کولر گازی در تهران است که زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای و به صورت عملی دوره‌های آموزش نصب کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی را برگزار کرده و همه ساله کارآموزان بسیاری را وارد بازار کار می‌نماید. با شرکت در دوره نصب کولر گازی فنی حرفه‌ای در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد نصب کولر گازی را یاد گرفته و می‌توانید در بازار کار به فعالیت مشغول شوید.

  درآمد شغل کولر گازی چقدر است؟

  در حال حاضر نصابان کولر گازی متوسط درآمد 15 تا 30 میلیون تومان دارند. البته درآمد افراد حرفه ای تر در این بیشتر می‌باشد. اگر به خوبی به نصب و تعمیرات کولر گازی تسلط داشته باشید و در دوره آموزش نصب کولر گازی ثبت نام کرده باشید و در کار دقت بالایی داشته و کاری با کیفیت به مشتریان ارائه دهید مطمئن شوید که در مدت زمانی کوتاه می توانید به این درآمد دست یابید.

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   
  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]