آموزش جوشکاری

دوره جوشکاری عملی و حرفه ای در کارگاه مجهز

تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای

هزینه دوره

هزینه دوره: 17200000
13000000

 تاریخ شروع دوره

تاریخ شروع: ۱۲

مدت دوره

مدت دوره:۱ ماه

نام دوره:آموزش جوشکاری
هزینه دوره:17,200,000
هزینه دوره با تخفیف :13,000,000
مدت دوره:۱ ماه
 
معرفی دوره آموزش جوشکاری
 

معرفی دوره آموزش جوشکاری 


دوره آموزش جوشکاری از جمله دوره های کاربردی است که طرفداران زیادی دارد. نیاز اغلب صنایع خودروسازی، کشتی سازی،نظامی، سازه های فلزی و … به جوشکاران نشان دهنده آن است که جوشکاران به ندرت بیکار شوند و همواره بازار کار خود را دارند. فعالیت در زمینه جوشکاری نیاز به مدرک تحصیلی ندارد و شما با شرکت در دوره جوشکاری که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود می توانید به صورت تخصصی با جوشکاری آشنا شوید. یک جوشکار حرفه ای باید توانایی هایی نظیر شناخت انواع فلزات، آماده کردن قطعاتی که باید بریده یا متصل شوند، خواندن طرح ها و دستورالعمل های فنی و مهندسی، استفاده از روش های جوشکاری مناسب، بررسی و تست برش ها و اتصالات و کنترل عملکرد دستگاه های جوشکاری را داشته باشد. اگر به دنبال این هستید که آموزش جوشکاری حرفه ای هستید و می خواهید از پایه جوشکاری را یاد بگیرید می توانید در دوره آموزش سریع جوشکاری که در آموزشگاه جوشکاری برق گستران برگزار می شود شرکت کنید. این دوره به صورت عملی بوده به آموزش کامل جوشکاری می پردازد. هنرجو در این دوره با روش های جوشکاری CO2، آرگون و جوشکاری برق smaw به صورت کامل آشنا میشود، در پایان دوره نیز مدرک فنی جوشکاری به کارآموزان ارائه می شود. 

آموزش جوشکاری
 
 

سرفصل های دوره آموزش جوشکاری


شناخت دستگاه های مختلف جوشکاری

آشنایی با فرایندهای مختلف جوشکاری

آموزش جوشکاری برق (SMAW)

آشنایی با روش های تامین حرارت و جوشکاری,آموزش نحوه نامگذاری الکترود،شناخت دمش قوی و روش جبران آن،بررسی خاصیت تمیزکاری قوس،شناخت انواع جریان و قطبیت در جوشکاری,آموزش انواع لبه سازی و خصوصیات آن، آشنایی با انواع موقعیت های جوشکاری،آموزش برقراری جوش و ایجاد خط جوش،آموزش برقراری قوس و ایجاد خال جوش اتصال زاویه خارجی،اتصال سر به سر،اتصال لب روی هم،پوششی زیکزاک، آموزش جوشکاری پوششی خطی, سه پری تک پاس،چند پاس،سرازیر،سربالا سه پاس،سقفی و جوشکاری اتصال لوله به صفحه

آموزش جوشکاری CO2 (MAG,MIG)

آشنایی با انواع قطبیت و جریان در جوشکاری,آموزش پارامترهای فرایند جوش co2 (MIGM,MAG),شناخت انواع گازهای محافظ در جوشکاری,آموزش کار با HEATER و قسمتهای مختلف آن,آموزش ایجاد خط جوش,آموزش جوشکاری اتصال زاویه خارجی، اتصال سربه سر 1G، اتصال لب روی هم, اتصال سه پری چند پاس زیکزاک 2F،  اتصال سه پری تک پاس در وضعیت افقی 2F, سربالا چند پاس 3F, اتصال سه پری سرازیر 3F و سقفی 4F

آموزش جوشکاری آرگون (TIG)

آشنایی با پارامترهای فرایند TIG,شناخت انواع الکترود تنگستن,آشنایی با انواع گازهای محافظ, آموزش راه اندازی و تنظیم دستگاه های TIG, آموزش جوشکاری TIG بدون فیلتر,آموزش جوشکاری اتصال لبه گردان,آموزش جوشکاری ورق های فولادی در حالت 1G،2F,3F,4F,آموزش جوشکاری اتصال روی هم،اتصال زاویه خارجی

 

ثبت نام دوره آموزش جوشکاری

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش جوشکاری برق (SMAW)آموزش جوشکاری فلزات رنگیآموزش جامع جوشکاریآموزش بازرسی جوشآموزش جوشکاری CO2 (جوشکاری MAG,MIG)آموزش جوشکاری آرگون (TIG)

  پس از ثبت نام جهت رزرو یا مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.

   

  مزایای دوره آموزش جوشکاری


   
   
   

  تجدید دوره آموزشی در صورت عدم یادگیری کارآموزان در پایان

   
   

  تمامی مراحل آموزش به صورت عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد

   
   

  اقامت در خوابگاه آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان

   
   

  برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تعطیل برای افراد شاغل

   
   

  پشتیبانی بصورت نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره های آموزشی

   
   

  دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو، BRT و قسمت های مختلف شهر

   
   

  برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش

   
   

  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره

   
   

  سوالات متداول دوره آموزش جوشکاری

  آیا با گذراندن دوره جوشکاری می توانیم مشغول به کار شویم؟

  پاسخ:بسیاری از مباحث این دوره ویژه بازار کار بوده و اگر بدرستی یاد گرفته باشید میتوانید به عنوان یک جوشکار ماهر شروع به کار کنید.

  آیا دوره جامع جوشکاری پیشنیاز دارد؟

  پاسخ :خیر دوره جوشکاری هیچگونه پیشنیازی ندارد.

  آیا آموزش به صورت عملی است؟

  پاسخ : بله دوره در کارگاه و به صورت عملی برگزار میشود.

  تمامی فرآیندهای جوشکاری در این دوره به صورت عملی میباشد؟

  پاسخ : بله تمامی مراحل جوشکاری آرگون،برق و co2 به صورت عملی و درکاگراه برگزار میشود.

  برای ثبت نام باید حتما حضوری به آموزشگاه مراجعه کنیم؟

  پاسخ : خیر، جهت رفاه حال کارآموزان ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  برای کارآموزان شهرستان وضعیت اسکان چگونه است؟

  پاسخ : برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نزدیک ترین خوابگاه به کارآموزان معرفی می شود.

  آیا بعد از دوره جوشکاری نیاز به کارآموزی می باشد؟

  پاسخ : دوره به صورتی برگزار خواهد شد که بعد از اتمام دوره کارآموزان می توانند مستقیم وارد بازار کار شوند

  کلاس جوشکاری چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه برق گستران بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد

  چرا با وجود تعداد زیادی آموزشگاه ما باید دوره جوشکاری را در آموزشگاه برق گستران را بگذرانیم؟

  پاسخ : زیرا دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک میکند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کاراقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه جزوات و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

   

  دوره جوشکاری

  دوره آموزش جوشکاری یکی از حوزه های تخصصی فنی می باشد. جوشکاری کاربردهای بسیاری دارد و در صنایع گوناگون از برزگ تا کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. آموزشگاه برق گستران با توجه به درآمدهای بالا و بازار کار رو به رشد جوشکاری، دوره آموزش جوشکاری حرفه ای را برگزار می نماید. در این دوره آموزش صفر تا صد جوشکاری و تمامی مباحث مرتبط با رشته جوشکاری به صورت کاملا تخصصی آموزش داده می شود تا کارآموزان به راحتی وارد بازار کار جوشکاری شوند. از جمله سرفصل های ارائه شده در دوره آموزشی جوشکاری در آموزشگاه برق گستران عبارتند از: آموزش جوشکاری برق، جوشکاری میگ (co2)، جوشکاری آرگون، آموزش کار با دستگاه های جوشکاری، آموزش فرایندهای جوشکاری و غیره. کلیه سرفصل های آموزشی در دوره جوشکاری مجتمع آموزشی برق گستران به صورت عملی برگزار شده و شما طی دوره می توانید به صورت عملی انواع روش های جوشکاری را انجام دهید.

  آموزش جوشکاری فنی حرفه ای

  اگر قصد ثبت نام در دوره جوشکاری فنی حرفه ای را دارید می توانید در کلاس جوشکاری آموزشگاه برق گستران ثبت نام کنید. این آموزشگاه در ابتدای خیابان کارگر شمالی تهران واقع شده است و دسترسی خوبی از نقاط گوناگون تهران به این آموزشگاه خواهید داشت و می توانید به راحتی با مترو، تاکسی، brt به این آموزشگاه رفت و آمد داشته باشید. آموزش عملی جوشکاری، مجزه بودن کارگاه جوشکاری، سابقه استاد از جمله دلایلی است که باعث شده تا کارآموزان بسیاری دوره جوشکاری فنی حرفه ای را در آموزشگاه جوشکاری برق گستران ثبت نام کرده و برای ورود به بازار کار جوشکاری آماده شوند. با شرکت در دوره آموزشی جوشکاری فنی حرفه ای برق گستران می توانید پس از اتمام دوره از پشتیبانی و راهنمایی استاد دوره بهره مند و در صورت عدم یادگیری مباحث جوشکاری، در دوره آموزش رایگان جوشکاری شرکت کنید.

  بهترین آموزشگاه جوشکاری کدام است؟

  امروزه چندین آموزشگاه فنی حرفه ای دوره های تخصصی جوشکاری را برگزار کرده اند که هر کدام با کیفیت متفاوتی هستند. بهترین آموزشگاه جوشکاری آموزشگاهی است که به صورت عملی، حرفه ای، سریع و جامع دوره جوشکاری را برگزار کرده و در پایان دوره نیز یک مدرک معتبر فنی حرفه ای به شما ارائه دهد. جامع بودن سرفصل های آموزشی و انطباق آنها با نیازهای بازار کار، تجربه مدرس دوره، کامل بودن سرفصل ها، از دیگر ویژگی های مهمی است که یک آموزشگاه جوشکاری باید دارا باشد و هنگام ثبت نام دوره جوشکاری فنی حرفه ای بایستی به آن توجه داشته باشید. بنابراین پیشنهاد می کنیم در انتخاب آموزشگاه برای گذراندن دوره آموزش جوشکاری فنی حرفه ای حوصله کنید و آموزشگاهی را انتخاب کنید که این ویژگی ها را دارا باشد. انتخاب درست آموزشگاه باعث می شود تا آموزش سریع جوشکاری دیده و هر چه سریعتر وارد بازار کار شوید.

  بازار کار جوشکاری چگونه است؟

  حالا که با بهترین راه آموزش جوشکاری و ویژگی های آموزشگاه جوشکاری آشنا شدیم نوبت آن است که با بازار کار شغل جوشکاری آشنا شویم و ببنیم که آیا در صورت آموزش کامل جوشکاری می توانیم از بازار کار خوبی برخوردار باشیم یا خیر؟ جوشکاری جز آن دسته از رشته هایی است که از گذشته برای اتصال فلزات از آن استفاده می شده و در آینده نیز از آن برای جوش و اتصال فلزات استفاده می شود. از جوشکاری در صنایع گوناگون از خودرو سازی تا دکوراسیون و غیره استفاده می شود. از طرفی از آنجا که انجام جوشکاری به مهارت های تخصصی نیاز دارد افراد کمی به این رشته ورود پیدا می کنند و بازار کار این رشته اشباع نشده است. بنابراین در صورت آموزش سریع جوشکاری می توانید در مدت زمان کوتاهی با صفرتا صد جوشکاری آشنا شوید و خود را برای ورود به بازار کار پردرامد جوشکاری آماده کنید.

  فرصت های شغلی جوشکاری

  فرصت های شغلی برای جوشکار حرفه ای بسیار گسترده است. در صورت آموزش جوشکاری حرفه ای می توانید:

  • به عنوان جوشکار در شرکت ها و کارخانه های گوناگون از جمله شرکت گاز، نفت، پتروشیمی، خودروسازی و غیره به عنوان سرکارگر، مدیر یا مسئول مشغول کار شوید. ممکن است در ابتدای ورود به بازار کار پست بالایی نداشته باشید اما با گذشت زمان و افزایش تجربه جایگاه شغلی بهتری خواهید داشت.
  • در کارگاه های ساخت درب و پنجره مشغول فعالیت شوید.

   

  معرفی دوره

  سرفصل دوره

  ثبت نام

  مزایای دوره

   
   
  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]